Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.06.07. 21:40:04

tudom nem ide tartozik de nem találtam a pólórendeléses témát
azt szeretném megtudni hogy szerintetek barcelónában még lehet olyan bajnoki+bl emlékpólót kapni?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.06.07. 20:34:29

Jobb játékosaink vannak mint a cselzinek, de ok a sérulteket konnyebben tudják potolni, legalább a padott erosísuk már meg.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.06.07. 19:40:20

Attya írta:
doki írta:Ha a BL-ben a toppon akarunk maradni,akkor kell erősíteni,mert a cselszkij keretével így nehéz felvenni a lépést :!:
Azért ennyire ne legyél pesszimista!! Sztem akkor is a mienk a legerősebb keret, ha nem erősítünk! Bár a védelem jobb oldalán elkélne egy új játékos! Elön és a középpályán nincsen nálunk jobb csapat, és azért mert +vették Ballack-ot ÉS Sheva-t nem lesznek előttünk jövőre! Ezek a játékosok már túl vannak pályafutásuk zenitjén, ellenben a mi játékosaink még mindig nem!!!
Hát miénk a legerősebb keret,de,de,de....
Azért elment egy nagyon tapasztalt Larsson, aki lőtt a bajnokságban 10 nagyon fontos gólt :!: és rengeteg nagyon fontos gólpaszt adott bl....SZal sztem nyugodtan jöhet 1-2 tapasztalt játékos.

Mondjuk 1 tapasztalt játékos + Kuyt vagy az az Ajaxos pulya jól keni a 2 holland fijú. :lol:
Kép
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.07. 19:36:20

Hát én nem tartom jó megoldásnak D. Alvest! Sztem messze jár az igazságtól!!! Inkább kéne mondjuk De Jong, aki sztem sokkal jobb játékos, de fel sem merült a neve!!! Pedig jó játékos.... :( Mondjuk sztem középvédő nagyon nem kéne, mert ott van Puyol, Rafa(aki marad!!!!), meg Edmilson is tud ott jáccani, vagy neadjisten oleguer :oops:
Csatárnak meg jöhet akár Forlán(bár kicsit drága), akár Gudjohnsen, de nincs kizárva más sem(Oliveira pl.) Csak tegye jól a dolgát!!! Meg azér Eto'o sem sürün hiányzik, talán majd 2008ban az Afrikakupa miatt.....
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2006.06.07. 19:10:41

A Deco-Xavi- Ini középpálya gyönyörűen tudna játszani ez biztos, bár sztem ebben a felállásban hiányzik egy igazi ütköző vkp. ez lenne ugye Edmilson. Úgyhogy én továbbra is a Deco-Edmilson-Xavi középpályát tratom a legjobb megoldásnak, bármennyire is sajnálnám Ini-t kihagyni. A kevésbé erőteljes középpályák ellen játszhatna ő is kezdőként Edmilson helyett, esetleg hátrányban tudna sokat segíteni, meg ilyenek....


Csatár poszton Kuyt neve hangzik a legjobban, de Forlan, vagy Eidur is jöhetne őket simán eltudom képzelni a csapatban. Crespo esetleg bár, ha jól tudom a kevés játék lehetőség miatt kívánkozik el a Dinamóból, sztem itt sem játszana többet.


Védőnek Chivu lenne a legszimpatíkusabb, esetleg Gallas, bár rá nem tudom mennyi esélyünk van. Jobb hátvédnek nekem elsőre Újfalusi jut eszembe bár róla még nem hallottam sehol, hogy érdekelné a csapatot, nekem jobban tetszene mint D. Alves.
Barca!
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.07. 18:06:58

de azon el kéne gondolkodni hogy ez nem ugyan az a chelsea lessz azzal hogy majd ballack lessz makalele helyett közel se fognak annyi labdát szerezni közel se lessz olyan jó a védekezésük

az viszont elképzelhető hogy szebb futballt láthatunk tőlük ez is előfordulhat de hát ebben a rendzserben gudjoghnsennek egyáltalán nem lessz helye mivel annyi játékosuk van akiket mourinho jobban favorizál, ezért én szívesen látnám a csapatban, inkább mint a crespot.

most már tényleg nem értem miért akarunk hozni egy jobb hátvédet mi lessz ha ebben az évben oleguer mégtöbbet fejlődik és ha vmi problémája lessz akkor a belletti majd bizonyítani akar mint tavaly pl. espanol ellen amikor rengeteget futott nkem megfelelő ez a 2 védő ezt az évet még csak kibírjuk velük a bal meg eggyértelmű sztem még nem kell senki max tényleg egy csere középső védő de foggalmam sincs róla hogy ki legyen.

és a középpályára meg sztem nem volna hülység ha összeállna a deco-avi-iniesta tengely ennél technikásabb középpályás sor nem sok van a világon ja itt xavi játszana vkp-t
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2006.06.07. 16:59:11

visca el barca írta:
Morminho írta:Attól még h kiöregednek, Ballack nagyon jó kis középpályás, és ő nem is olyan öreg meg, meg aztán ottvan Sheva aki még mindig a világ egyik legjobb csatára. Erősítenek keményen, és a mourinho össze fogja tudni rakni ezt a csapatot, ettől ne féljetek :roll:
jah...már én is fosok a cselzitol azert egy ilyen kezdo 11 nem semmi:
cech - del horno, feri, carvalho, gallas - lampard, essien, ballack - drogba, seva, crespo

BÁR MI EZEKET IS SIMÁN ODA-VISSZA ÜTNÉNK!!!! :D
nekünk még ettöl is jobb kezdő 11-ünk van:
vv-Belletti,PUYOL,Rafa,Gio-XAVI,Iniesta,Deco-Messi,ETO'O,RONNIE

a nagybeűsek sztem a csapat lelke!de még ide sorolnám Decot,v. MessitHa ez a 6os pályán van akkor a világon nincs ellenfelünk!!! :D :D De ha egy-kettő hiányzik akkor sincs gáz!!!! :wink:
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.06.07. 16:53:13

Morminho írta:Attól még h kiöregednek, Ballack nagyon jó kis középpályás, és ő nem is olyan öreg meg, meg aztán ottvan Sheva aki még mindig a világ egyik legjobb csatára. Erősítenek keményen, és a mourinho össze fogja tudni rakni ezt a csapatot, ettől ne féljetek :roll:
jah...már én is fosok a cselzitol azert egy ilyen kezdo 11 nem semmi:
cech - del horno, feri, carvalho, gallas - lampard, essien, ballack - drogba, seva, crespo

BÁR MI EZEKET IS SIMÁN ODA-VISSZA ÜTNÉNK!!!! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.06.07. 13:56:27

egyáltalán nem kaotikus
csak mi nem értjük/látjuk át
a főnökök kivárnak és a legjobb megoldást választják
bízni kell a vezetőségben
....
Zinedine Zidane
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2006.06.07. 11:53:46

Már annyi nevet olvastam, hallottam, h kiket akarnak leigazolni, nem tudom hova kapkodjam a fejem. Egy kicsit kaotikusnak tűnik az igazoláspolitikánk. Azt tudjuk, h egy ballábas jobbhátvédet meg egy középcsatárt akarunk. Dalves sztem kiváló megoldás lenne, masszív és labdabiztos, jól lő távolról - ezt láthattuk a 3-2-es vereség alkalmával. Előre nem tudom ki lenne a legjobb megoldás. Gudjohnsen maradjon angliában, nem való a barcába. Forlán idei szezonja egy kicsit gyenge volt, de bejöhet. Ott van crespo, sztem jó megoldás lenne. A santanderből vissza kell hozni damiát, aki jól pótolhatja bellettit.
Belletti jó játékos, nekem szimpatikus, és egy világbajnok igenis befér a csapatba, plusz: elfogadja a cserepadot is. A jobbhátvéd posztján is megbízhatóbban muzsikál, mint oleguer. Nekem mindig is az volt a véleményem, h oleguer nem való a csapatba, el kéne adni, bár sokat nem kapnánk érte. Megbízhatatlan, helyezkedése káros a barca-szurkolók egészségére, rám már számtalanszor a szívbajt hozta. Bár a jobb szélen még kevesebb kárt tud okozni, mint ha középen játszik.
Remélem, márquezt sikerül megtartani, aláírja a szerződéshosszabbítást. Mert, ha nem tudnánk megtartani, az nagyon gáz lenne.
És még valami. ne a margittal foglalkozzunk. Kapáló nem jön el a juvéból, mert az öreg hölgyet nem fogják visszasorolni a másodosztályba. Túl sok csapat van benne a botrányban - juve, inter, milan, fiorentina, roma - ennyi nagycsapatot nem zárnak ki az első osztályból, egyet-kettőt pedig azért nem sorolnak vissza, mert az diszkriminatív lenne. Gondoljatok bele, mennyi néző lenne kiváncsi a serie A meccseire, ha a legnagyobbak a másodosztályban küzdenének. Meg aztán, akiknek élő szerződésük van a csapattal, azok se könnyen hagyhatnák el a süllyedő hajót. A margit pedig a sok macskazabálóval nem lenne kisegítve. Mert ahhoz legalább 4-5 "galaktikust" el kéne adni, hogy őket meg tudják vásárolni. A kiöregedett sztárocskákért pedig nem biztos h sokat fizetnének a piacon. A vénemberek nem sokat érnek. Nekünk még van egy hónap előnyünk a margittal szemben, ezt kell okosan kihasználni, és a megfelelő helyekre a megfelelő embereket kiválasztani. varga tamás
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2006.06.06. 21:44:17

Attól még h kiöregednek, Ballack nagyon jó kis középpályás, és ő nem is olyan öreg meg, meg aztán ottvan Sheva aki még mindig a világ egyik legjobb csatára. Erősítenek keményen, és a mourinho össze fogja tudni rakni ezt a csapatot, ettől ne féljetek :roll:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2006.06.06. 21:23:17

Attya írta:
doki írta:Ha a BL-ben a toppon akarunk maradni,akkor kell erősíteni,mert a cselszkij keretével így nehéz felvenni a lépést :!:
Elön és a középpályán nincsen nálunk jobb csapat, és azért mert +vették Ballack-ot ÉS Sheva-t nem lesznek előttünk jövőre! Ezek a játékosok már túl vannak pályafutásuk zenitjén, ellenben a mi játékosaink még mindig nem!!!
Pont ezt akartam én is írni!!!meg először össze kell őket rakni nem csak ugy öszedobálni őket mint a margitot!!!kell ahhozegy kis idő!addig meg kiöregednek!!!Ballack meg nem nagy szám!!!A bundes ligában nem negy stosz jol jáccani!majd az alngoloknál meglátjuk h nyomja Michael!
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2006.06.06. 20:55:24

doki írta:Ha a BL-ben a toppon akarunk maradni,akkor kell erősíteni,mert a cselszkij keretével így nehéz felvenni a lépést :!:
Azért ennyire ne legyél pesszimista!! Sztem akkor is a mienk a legerősebb keret, ha nem erősítünk! Bár a védelem jobb oldalán elkélne egy új játékos! Elön és a középpályán nincsen nálunk jobb csapat, és azért mert +vették Ballack-ot ÉS Sheva-t nem lesznek előttünk jövőre! Ezek a játékosok már túl vannak pályafutásuk zenitjén, ellenben a mi játékosaink még mindig nem!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Deco01
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2005.04.11. 19:36:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2006.06.06. 20:47:52

Üdv!


Azt mondom hozzunk 2 védöt!
Jobbra D.Alvest
Közép és balon is tudjon játszani G.Milito v. Chivu
és egy középcsatár Crespo v. R.Oliveira
Eto'ó: Madrid, cabron saluda el campenon! :)
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.06.06. 20:37:36

Ha a BL-ben a toppon akarunk maradni,akkor kell erősíteni,mert a cselszkij keretével így nehéz felvenni a lépést :!:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2006.06.06. 19:37:49

Boixos írta:igazad van, tényleg nem kell előre inni a medvegy bőrére, de azért túlzottan óvatoskodni sem kell sztem.
ha a capellós történet jön be nekik, akkor egy vadonatúj brigádot kell összehozni a főnöknek (attól függetlenül, h az esetlegesen érkező púposokat már ismeri), nekünk viszont két éve kész a csapatunk, ami csak jobb lesz ennél, nem rosszabb. természetesen akármi is lehet, és annak az ellenkezője is, de azt hiszem, mi azért előbbre tartunk, mint a margit.
Szvsz a Madrid nagyot erősödne ha a fél Juve oda menne (mondjuk Ibra, Zambrotta, Cannavaro, Emerson, Vieira, Buffon, Capello) Ugyanakkor nem hinném, hogy ennek akármelyik igazi Real szurkoló igazán örülne. Legalábbis én nagyon nem szeretném, ha a csapatom igazi értékeit dobnák ki csak azért mert 3 évig nem sikerül nekik semmi... És sztem a real sem -bocsánat a szóért - kurvulhat el ennyire. RC még mindig nagyon jó, ráadásul fél életét Madridban töltötte, Raúlt is el kellene akkor zavarni. És én személy szerint nagyon nem örülnék, ha most a fél Juve idejönne, mert adott esetben lehet, hogy lenne is eredmény, de akkor nem játszhatna Iniesta, Xavi, VV vagy Presas... Az eredményesség nem érne ennyit akkor sem ha pillanatnyilag rosszul is állnánk. Kellenek új emberek a Madridba ez világos, de a mértéket ismerni kell!!!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.06. 18:14:22

Most olvastam, hogy a csapat elsődleges célja Henke pótlása, a védelembe viszont nem prioritás igazolni senkit, vagyis a csapat csak akkor mozdul, ha vmi érdekes lehetőség „felbukkan” a játékospiacon….
Sztem nem igazán célravezető ez a magatartás, mert azért azt el kell ismernünk, hogy a védelem a legsebezhetőbb csapatrész és sajnos sokkal kevésbé működik megfelelően, mint a támadó szekció. Azt a mostani BL-győzelmünknél is láthattuk, hogy csak és kizárólag jó támadójátékkal nem feltétlenül érünk célt, ehhez kell egy viszonylag jó védekezés és egy kis szerencse is. Sztem mindkettőből kijutott nekünk, de nem kéne jövőre erre hagyatkoznunk, kéne 2 jó védő, egy több poszton is bevethető, és egy ember jobbszélre mert szinte egyikünk sem érezte sem Bellettit, sem Oli-t megfelelőnek (illetve senki nem tartotta mindkettőjüket jónak, az emberek egyik fele egyiküket szidta, másik felének a másik nem tetszett) nekem egyikük teljesítményes sem tűnt kimagaslónak, nem bánnék egy náluk jobb megoldást ide.
Sztem kicsit elbizakodottság Frank részéről azt hinni, hogy a védelmünk tökéletes és szem előtt tartva csapategységet igenis kellenének a hátsó stabilitáshoz új emberek. (mellesleg kicsit szomorú lennék, ha az egyetlen új érkező Forlán lenne!)
Mindenesetre (remélem) ő jobban látja ezt mint mi és őt igazolja majd az idő!
Legalább Neeskens most már biztosan hozzánk jön. Remélem megfelelően tudja majd Henk-et pótolni, dolgozott már együtt Frank-kel még a holland válogatottnál.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.06. 17:53:22

Jöhetne hozzánk a védelembe Gabriel Milito. Nagyon masszív, nem sérülékeny (mint Chivu) és nem kapáló az edzője, vagyis (és nemcsak emiatt, hanem a reál 2 évvel ezelőtti akciója miatt sem) neki nem lesz prioritás, hogy a galaktikusoknál játsszon :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.06. 17:41:43

igazad van, tényleg nem kell előre inni a medvegy bőrére, de azért túlzottan óvatoskodni sem kell sztem.
ha a capellós történet jön be nekik, akkor egy vadonatúj brigádot kell összehozni a főnöknek (attól függetlenül, h az esetlegesen érkező púposokat már ismeri), nekünk viszont két éve kész a csapatunk, ami csak jobb lesz ennél, nem rosszabb. természetesen akármi is lehet, és annak az ellenkezője is, de azt hiszem, mi azért előbbre tartunk, mint a margit.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.06.06. 16:29:49

off
Real Madrid: Hát én nem is az új játékosoktól tartok, hanem Capellotól aki egyszer-kétszer már megtréfált bennünket. Szóval nem kellene olyan magabiztosnak lennünk. :shock:
on

Kíváncsi leszek most már kiket fogunk szerezni a védelembe. Úgy tűnik Chivu marad, Zambrotta se valószínű hogy hozzánk jönne, Gallas már rég elúszott. Nos akkor milyen minőségi védő jöhet még szóba??
Ne feledjük Rijkaard ballábasat szeretne.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.06. 15:23:20

tényleg nem kell idegeskedni, h ha netán odamenne a capello és ha esetleg a brigád is vele megy. az elmúlt szezonban úgysem találkoztunk a púposokkal komoly meccsen, így majd a púpos madridiakat fogjuk megverni. a lehető legjobb összeállítás :twisted: :twisted:
(amúgy nem tudom, mit kezdene 4-5-6 új emberrel egy új edző? azt a csapatot össze is kéne raknia... és ha most ki is szórják a juvét (mondjuk a serie b-be), akkor csak egy év és valszeg visszamennek. akkor is futna mindenki onnan?)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.06.06. 15:14:58

Vito írta:
Lujo írta:
Hadd vigye őket. Ők úgyis igazán Emersonnal nyernének, rá pedig nekünk nincs szükségünk, mert van egy Edmílsonunk.
Zambrotta :roll:
Zambrottát azért nem írtam, mert nekik van egy R. Carlosuk, aki még mindíg nagyon.nagyon jó, akárki akármit mond is. Így Zambrotta nem akkora erősítés, hisz van alternatívája. Egyedül Emerson lenne az, aki egyértelműen és bizony meggyőzően erősítés lenne nekik. Megkockáztatom gatyába is tudná rázni a csapaukat Capello. Mert ugye róla se feledkezzünk meg.
Viszont nekünk meg van egy fantasztikus csapatunk, Így nem kell félünk sehogy sem.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.06.06. 14:48:05

Lujo írta:
Hadd vigye őket. Ők úgyis igazán Emersonnal nyernének, rá pedig nekünk nincs szükségünk, mert van egy Edmílsonunk.
Zambrotta :roll:
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.06.06. 14:46:50

Vito írta:most már én is azt mondom, hogy Chivu-t el lehet felejteni. marad a Romaban, már tárgyalnak a hosszabbításról.
Damía-val szvsz ugyanaz a gond, mint Bellettivel -ő is inkább középpályásként használható és egyébként sem jön vissza idén.

viszont a Juveból senkit sem üldözünk eléggé és ez gáz.
egyrészt, mert vannak jó játékosok, másrészt pedig, ha Capello a Madridba megy (és ez sanszos), akkor viszi magával az egész galerit.
Hadd vigye őket. Ők úgyis igazán Emersonnal nyernének, rá pedig nekünk nincs szükségünk, mert van egy Edmílsonunk.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Lezárt