Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.27. 11:11:49

Én sem hiszem, hogy nekünk pont Neill kéne. Ha már jobbhátvéd és kicsit idősebb, rutinosabb játékos kell, akkor Trabelszit jobbnak tartom nála, de sztem nekünk egyikük sem kell, hanem Zambrotta és/vagy Milito, vagy Anton Ferdinand. És vissza kéne hoznunk Damiát, illetve Olmo-t felhozni. Sajnos addig valszeg semmi előrelépés nem lesz az ügyben, amíg az olasz bundabotrány le nem zárul. (állítólag Zambrotta júl. 20-nál előbb nem dönt) Csak ne köölcsönbe hozzuk Zambrotta-t ide, mert azzal nem mennénk sokra max elodáznánk a védőkérdés hosszabb távú megoldását egy újabb évvel.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.27. 10:46:32

Subinho írta:sztem oliveira nagyon jó playa!!! nagyon hasonlít a stílusa eto'o-ra!!! tavaly remek szezont zárt, de idén sérült volt. És? sérült már meg xavi, edmilson, larsson, motta, sylvinho ugyanígy mégsem zavartuk el őket!!! sztem ő nagy fogás lehetne és ezquerot meg el kell küldeni. gudjohnsen lehetne ezquero helyett a keretben, oliveira larsson helyett! ez így elég erős lenne!!! és persze ne felejtsük el, maxi is elmegy. gudjohnsen nem klasszikus középcsatár. ő inkább valamelyik szélen vethető be... egyszóval larsson és maxi mellett ezquero is menjen el és gudjohnsen mellé még jöjjön oliveira!!! főleg így, hogy szinte egyezkedni sem kell, mert saviolat akarja a betis és 5 milkáért adja oliveirát... nem is értem, ezen mit kell gondolkodni???
én igazából csak keveset láttam Oliveirát játszani, de em hiszem hogy most kéne még egy csatár. Egyébként sztem sokan egy jobb klubban szeretnénk viszontlátni Saviolát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.27. 08:58:17

sztem oliveira nagyon jó playa!!! nagyon hasonlít a stílusa eto'o-ra!!! tavaly remek szezont zárt, de idén sérült volt. És? sérült már meg xavi, edmilson, larsson, motta, sylvinho ugyanígy mégsem zavartuk el őket!!! sztem ő nagy fogás lehetne és ezquerot meg el kell küldeni. gudjohnsen lehetne ezquero helyett a keretben, oliveira larsson helyett! ez így elég erős lenne!!! és persze ne felejtsük el, maxi is elmegy. gudjohnsen nem klasszikus középcsatár. ő inkább valamelyik szélen vethető be... egyszóval larsson és maxi mellett ezquero is menjen el és gudjohnsen mellé még jöjjön oliveira!!! főleg így, hogy szinte egyezkedni sem kell, mert saviolat akarja a betis és 5 milkáért adja oliveirát... nem is értem, ezen mit kell gondolkodni???
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.26. 18:42:55

Nagyszerű! Rafa marad 2010ig!!! Ez felér 1 védő igazolásával :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.06.26. 17:21:51

Nézzük mit tud az új kiszemelt Lucas Neill. Minek kiadni egy csomó pénzt egy 28 éves védőért? Akkor inkább Franciao-ban keressünk hátvédet.Ott van egy csomó fiatal és tehetséges srác.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.26. 13:00:16

Szia AI,

Valóban, mind Ezqu, mind a Barca számára rossz döntés volt az ő idejövetele. Lehet, hogy jó lenne ő, de amit eddig Nálunk csinált az kevés. Mindenesetre én Oliveira-t szívesen látnám itt helyette, de pénzkidobásnak tűnne a Nyúl és az ő cseréje, ha már mindenképpen megszabadulunk Saviola-tól, akkor lehetne ezt az ügyletet hasznosabban intézni. (tovább kéne hajtani a Milito-Saviola cserét, persze értékegyeztetéssel)
Mind jobb, mind baloldalra szívesen látnék új arcokat (akár a B-ből, akár kintről)

Forca Barca!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.26. 12:06:37

Ezquerro szerintem nem falábú, jól nyomta a Bilbaoban, egyszerűen hatalmas hibát követett el, mikor ide igazolt. Persze a Barca vezetősége is nagy hülyeséget csinált ezzel.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.26. 12:05:26

dickricsi írta:Szia AI,

Sztem meg inkább jobb vétel volt, mintha csak Oliveira-t vettük volna meg, mert most is éppen sérült, eléggé könnyen le tud robbanni sajnos. Abban egyetértek Noname-mel, hogy Ezqu iszonyat falábú és akár el is lehetne engedni, a helyére nem lenne rossz Oliveira. DE: Saviloa-ért cserébe sokkal jobb lenne egy védő (név szerint G.Milito). Én inkább ez utóbbi megoldást preferálnám, kérdés, hogy van-e ennek realitása.
Védelem, védelem, védelem.....!


Azulgrana para siempre!
Üdv dickricsi!

Szerintem is jobb lesz az izlandi, csak arra gondoltam, hogy egy csatár elég, és ha mindenáron a brazilt akarnák, nem kellett volna ilyen hamar mást igazolni. Abban is egyetértünk, hogy védő kell a Nyúl helyett.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.06.26. 11:58:00

Semmi értelme nem lenne leigazolni Oliveirát..de tényleg..megvettük azt a csatárt,aki kell,nem kell még egy pados.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.26. 11:31:00

Szia AI,

Sztem meg inkább jobb vétel volt, mintha csak Oliveira-t vettük volna meg, mert most is éppen sérült, eléggé könnyen le tud robbanni sajnos. Abban egyetértek Noname-mel, hogy Ezqu iszonyat falábú és akár el is lehetne engedni, a helyére nem lenne rossz Oliveira. DE: Saviloa-ért cserébe sokkal jobb lenne egy védő (név szerint G.Milito). Én inkább ez utóbbi megoldást preferálnám, kérdés, hogy van-e ennek realitása.
Védelem, védelem, védelem.....!


Azulgrana para siempre!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.26. 11:07:40

Vagy le lehetett volna Oliveirát igazolni, csak akkor Gudjohnsen nem kellett volna. Elhamarkodott lépés volt az izlandi megvétele...
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.26. 11:03:47

Boixos írta:amúgy tényleg, minek oliveira? nekem szimpatikus a gyerek, de sajnos üvegből van! ne hozzuk már el csak azért, mert éppen kitette a piacra a betis, nálunk meg van egy nyúl, akit odabökhetünk érte...
Pontosan! A számból vetted ki a szót! 8)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.26. 11:01:08

amúgy tényleg, minek oliveira? nekem szimpatikus a gyerek, de sajnos üvegből van! ne hozzuk már el csak azért, mert éppen kitette a piacra a betis, nálunk meg van egy nyúl, akit odabökhetünk érte...
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.26. 10:52:57

Jaj ne, nem akarom a Nyulat a Betisben látni!!! Amúgy is van csatárunk elég. Védőre kell elcserélni, lehetőleg olyan csapatból, amit szeretek :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.06.26. 09:37:03

Oliveira nem lenne rossz vétel, de csak abban az esetben kéne, ha Ezu elmenne.Ez pedig naon remélem h meg fog történni, mert eddig Ezquerro egy nagy nulla. Sztem a jelenlegi keretből ő a leggyengébb játékos. Nem fekszik neki a Barca. Oliveira jöhet, de akkor Ezunak mennie kell :!: :!: :!:
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.06.26. 08:48:41

Ha a teljesítmény és az ár arányát vesszük, akkor Oliveira sokkal jobban megérte volna, sajnos túl hamar igazoltunk csatárt. Ha mégis összejönne Oliveira, akkor Ezqueronak mennie kéne,amit negyon nem sajnálnék.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.06.25. 19:01:01

XaviMessiFan írta:http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=13402

inkább akkor már ide jöjjön!!annyi pénzt meg is érne!!!!!!
hát szerintem is nesta nagyon jó középső védő bár annyi fizetésért nehogy már az azért enyhén sok.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.06.25. 18:44:05

fcjoc írta:de most figy.. Giuly és Ezqu lassan 30, ami még nem is számít soknak, de a kövi idénybe nem fognak sok lehetőséghez jutni... szerintem adjuk el Ezqu-t.
Gudi és Giuly marad a padon, és melléjük jöhet szerintem Oliveira, ami persze rotálásba fog torkollni.. Amúgy nincs sok befejező csatárunk Eto'o mellet :wink: Maxi-t meg úgyis elaggyuk, hacsak nem nyújt klasszis teljesítményt, amire szerintem nincs sok esély
...
..
a védelemről pedig már elég sokat nyilatkozgattak, csak lesz vmi
:cry: hagy legyek őszinte :( jobban örültem volna Oliveira-nak mint Gudi-nak :cry:
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.06.25. 18:37:18

de most figy.. Giuly és Ezqu lassan 30, ami még nem is számít soknak, de a kövi idénybe nem fognak sok lehetőséghez jutni... szerintem adjuk el Ezqu-t.
Gudi és Giuly marad a padon, és melléjük jöhet szerintem Oliveira, ami persze rotálásba fog torkollni.. Amúgy nincs sok befejező csatárunk Eto'o mellet :wink: Maxi-t meg úgyis elaggyuk, hacsak nem nyújt klasszis teljesítményt, amire szerintem nincs sok esély
...
..
a védelemről pedig már elég sokat nyilatkozgattak, csak lesz vmi
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.25. 18:29:36

Őszintén szólva nagyon nem kéne ide már Oliveira :? Most jött Guddy, van már csatár, felesleges pénzkidobás lenne! :? Inkább koncentráljunk a védelemre :idea: :!:
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2006.06.24. 16:55:39

http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=13402

inkább akkor már ide jöjjön!!annyi pénzt meg is érne!!!!!!
Kép

Més qué un Club!!!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.24. 11:57:59

Sziasztok,

A Sport-on olvastam, hogy Zambrotta-t csak kölcsön vennénk és csak addig, amíg a Juve vissza nem jut a Serie A-ba, mert akkor menne vissza hozzájuk rögtön.... Ez így nekem nem tetszik, ne csak "kikölcsönözzünk" játékosokat, hanem igazoljuk le őket, vagy ha kölcsönben játszanak itt, akkor legyen opciónk véglegesíteni őket. Másrészt, ha előre tudható, hogy vki csak átmenetileg van itt, az nem biztos, hogy úgy fog küzdeni, mint akinek a jövője ide van kötve hozzánk.Inkább Milito-t kérjük Saviola-ért cserébe.

Azulgrana para siempre!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.23. 15:25:15

Én is....már köröznek a cápák az "áldozat" körül :)
Anyagi lehetőségeink biztosan meglennének bárkire (pláne, ha igaz volt a hír, hogy Henry-ért annak idején 70 milla körül ajánlottunk) a vezetők viszont nyilván szeretnék minél olcsóbban megúszni. Aki viszont jól nyomja, azért ki kell nyitni a pénztárcát! Remélem nem egy Lucas Neill-t fogunk szerződtetni...!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.06.23. 15:10:31

dickricsi írta:Noname,

Egyetértek: Saviola-Milito cserét nagyon szeretnék én is.... Sztem Zambrotta-t nem fogjuk tudni megvenni, mert mégha el is akarna jönni a Juve-ból, nem fogják a legjobbjaikat fillérekért kiárúsítani, valszeg jól megkérik majd az árát, és biztosan lesz olyan csapat, aki hajlandó is lesz akár ésszerűtlen összeget is fizetni, csakhogy bevásároljon a piacon. Megint kérdéses, hogy el akar-e majd egyáltalán jönni, ha visszasorolják őket.
Mindenesetre nemsokára választ kapunk ezen kérdésekre, a hátvédsor erősítésével most még várhatunk. (a bundabotrány lezárásáig)
Olyan mentalitású játékost szeretnék Nálunk látni, mint Guddy, aki szerint, ha hívja őt a Barca, arra képtelenség nemet mondani.

Azulgrana para siempre!
Szerencsére a klubnak most bőven elég pénze van, így pedig talán Zambrotta nem is álom, de ha a Juvét visszaminősítik, akkor kezdődik majd az igazi harc a játékosaikért. Már alig várom. :twisted:
A Fifa egy szégyen
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.06.23. 15:01:21

Noname,

Egyetértek: Saviola-Milito cserét nagyon szeretnék én is.... Sztem Zambrotta-t nem fogjuk tudni megvenni, mert mégha el is akarna jönni a Juve-ból, nem fogják a legjobbjaikat fillérekért kiárúsítani, valszeg jól megkérik majd az árát, és biztosan lesz olyan csapat, aki hajlandó is lesz akár ésszerűtlen összeget is fizetni, csakhogy bevásároljon a piacon. Megint kérdéses, hogy el akar-e majd egyáltalán jönni, ha visszasorolják őket.
Mindenesetre nemsokára választ kapunk ezen kérdésekre, a hátvédsor erősítésével most még várhatunk. (a bundabotrány lezárásáig)
Olyan mentalitású játékost szeretnék Nálunk látni, mint Guddy, aki szerint, ha hívja őt a Barca, arra képtelenség nemet mondani.

Azulgrana para siempre!
Lezárt