Deco #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.20. 21:40:16

Már megint mit művel... Egy jo passza volt Amit Messinek adott azonkívül vagy 4-5 eladott labda, labdavesztés a középpályás mert ő ugye Deco és cselezget, aztán reklamál tök jogtalanul sárgát kap

1. nem is az ő meccse 2. nem is várok már tőle többet
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.02.17. 11:21:11

Sajnos nem láttam a tegnapi meccset de néztem összefoglalot és hát az a golpasz...olyan Deco-s :D ...örülök hogy jól játszott és nagyon szeretném ha igy folytatná...az pedig érdekes lenne ha jönne Murinho kiv lennék az ő keze alatt Decora a Barça-ban...
DECOmagico
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.08.23. 10:26:28

2008.02.17. 10:53:18

Frányó István írta:Én komolyan nem értem, amikor a sárga földig lealázzátok... A világ legjobb kp-ainak egyike, ezerszer előbb adnám el R10-et, mint Deco-t! Cruyff is megmondta, h ő és Xavi a Barça két agytrösztje, kellenek a kp-ra! És nem azért, de eddig Cruyff-nak minden szava bejött, anno R10 padoztatását is megmondta kb. egy hónappal előre...
A világ egyik legértékesebb játékosa, sokkal többet veszítenénk vele, mint mondjuk a mostani R10-zel!!!


Na nem tom hogy akik Ócsárolják deco-t melyik meccset nézték tegnap?? Ha elment az ember mellett akkor odacsúsztak és visszahúzták de szabályosan nem lehetett megállítani és amikor 2 ember között hirtelen megfordult ott is csak felrúgni tudták Na eggyit erről mindenesetre én várom Mourinhot mert Deco-nak nagyon jót tenne ugyanis ő igazgatta a pályafutását a portóban egy százszor jobb deco-t látnánk ha jönne az edzőváltás!!Deco egyre jobban játszik és igazat adok annak aki így gondolja!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.02.17. 10:35:53

Sérülése után, sztem tökéletes meccset futott le.. Jó megoldások, gólpassz, bombákon van mit javítani, de ez még nema tökéletes Deco. De az felé van már.. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.02.17. 10:21:13

Haider írta:Nem értem miért kritizáljátok Decot szerintem nagyon is jól jáccik és a tegnapi gólpassza is zseniális volt
Ha jól nem is játszik de ez nem az első gólpassza volt az elmúlt meccseseken. És neki ez az egyik fő feladata.
Haider
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.09.21. 10:44:34
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

2008.02.17. 09:08:36

Nem értem miért kritizáljátok Decot szerintem nagyon is jól jáccik és a tegnapi gólpassza is zseniális volt
Hajrá Barca!!!!!!!!!!!!!!


http://www.travian.hu/?uc=hu8_38608
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.17. 08:55:29

Legalább a golpasszokban nem lehet rá panasz. Mennyit is adott már idén :?: Na meg tavaly is ő adta a legtöbbet. Nem mondom, h fölmenti a rossz játék alol, de még igy is többet csinál, mint sokan mások. Meg adna ő többet is, ha lenne kinek, mert a támadoink sokxor eltünnek a mezőnybe. Én ezt a rossz taktika, ill. fölálás rovására irom.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.10. 09:38:02

De itt tér vissza az egyik előző berírásom, amivel szintén lehet vitatkozni, hogy Nincs játékos, aki sorozatban, több meccsen elviselhetőt nyújtana...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.10. 09:35:44

MQuC írta:Lehet hogy Hajnallal még jol is járnánk:D:D Egy ideig meglepetés lehetne.
De lényeg, hogy Deco nem teljesit jol. Egyáltalán. Buta szabálytalanságai miatt egyre jobban nem szimpatizálok vele... És nem meggyőző a játéka.
Sztem az Osza elen nem volt rossz. Több igéretes passza volt, amit elől nem tudtak kihasználni :roll:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.10. 09:31:43

Lehet hogy Hajnallal még jol is járnánk:D:D Egy ideig meglepetés lehetne.
De lényeg, hogy Deco nem teljesit jol. Egyáltalán. Buta szabálytalanságai miatt egyre jobban nem szimpatizálok vele... És nem meggyőző a játéka.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.10. 09:27:23

messi1918 írta:Ha leigazolnánl Quaresmát, az olyan lenne, mint ha K.Rolandot hoznánk ide!!!
Esetleg Ronldinho helyére.....
De Decoéra biztos ne, szerintem ha Deco elmegy és mindenképpen igazolni akarunk a helyére, akkor vagy Diegot, vagy Van der Vaartot hozzuk!!!! Mindketten "olcsók" lennének, és jobbak mint Deco, vagy Quaresma!!


Ronaldot meg utálom
Biztos jobbak, hiszen az iszonyat szinvonalas Bundás Ligában bizonyitanak :lol:
Akkor jöjjön Huszti meg Hajnal is :lol:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.02.07. 20:17:27

A mostani Deconál nem veszíthetünk senkivel sem kevesebbet. :wink:
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2008.02.07. 19:58:03

Én komolyan nem értem, amikor a sárga földig lealázzátok... A világ legjobb kp-ainak egyike, ezerszer előbb adnám el R10-et, mint Deco-t! Cruyff is megmondta, h ő és Xavi a Barça két agytrösztje, kellenek a kp-ra! És nem azért, de eddig Cruyff-nak minden szava bejött, anno R10 padoztatását is megmondta kb. egy hónappal előre...
A világ egyik legértékesebb játékosa, sokkal többet veszítenénk vele, mint mondjuk a mostani R10-zel!!!
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.05. 21:55:27

Fernando írta:Nemtudom ti hogy vagytok vele de engem megőrjít a bizonytalanság :S

Nicsn konkrét keretünk

Egyedül Valdés, Puyol, Abidal, Iniesta, Milito, Messi, Henry nem volt még terítéken olyan értelemben, hogy kik lehetnek a lehetséges távozók.

Zambrotta visszavágyik a taljánokhoz a napnál is világosabb. Thuram valószínűelg eligazol, levezetni valahova. Válogatottságot lemondta. Xavit sok csapattal szóba hozták, ő azért remélem a fentebb felsorolt nevekhez sorolható. Yaya Touréval egyetemben. Deco remélem és várhatóan el fog igazolni. Edmilsont se marasztalná senki ezt őis érzi. Márquez már kijelentette h jövőre Atlético Madrid mezben szeretne küzdeni. Gudjohnsen is elmegy szerintem. Sylvinhonak lejár a szerződése. Ronaldinho szerény véleményem szerint elfog igazolni, és ugyancsak szerény véleményem szerint a Chelsea-be. Eto'o-ról is mennek a pletykák, de annak a 99%-a habiszti. Szerintem nagy tisztogatás lesz a nyáron Frank Rijkaardal az élen. Még Ezquerrot is idesorolnám. Ő tobb mint biztos hogy eligazol.

Most egy iylen keret nem sok eséllyel indul a spanyol pontvadászatban h:
Kapusok:
Valdés, (Pinto?), Jorquera

Védők:
Puyol, Oleguer, Milito, Abidal

Középpálya:
Touré, Xavi, Iniesta

Csatárok:
Bojan, Messi, Eto'o, Giovani, Henry

Csatároknál is megfigyelhető h két 18 éves játékosra nem lehet építeni. Ezért marad Eto'o, Henry, Messi, de ők meg nem játszhatnak végig egy szezont, a sérülésekről nemis bezsélve. Őszintén remélem, hogy nagy tisztogatás lesz a csapatnál :wink:
Sztem ez bitos,hogy lehetetlen. akik elmennek azok: Deco,Rijkaard(ha nem lszunk bajnokok) , Thuram, Edmilson, és kb 10% eséllyel Ronaldinho. de sztem nem megy ő sehová. Deco helyére meg hozni kellene vmi fiatal úriembert, vagy Crosas-t dédelgetni a jövő évtől.
Decorl szólván mikor nála van a labda én már tudom,hogy hamarosan az ellenfélnél köt ki... egyszerűen lassú a reakciói vannak, lasasn gondolkodik, lassu stb. ezeknek meg nincs helye a barcaban.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.02.05. 21:46:50

szerintem decot adjuk el az év végén, mert ha egy manchester érdeklödik utánna akkor egészen jo pénzt kaphatunk érte és fel lehetne frissiteni a középpályát!!! a védelem szerintem ok, elölre már nem tudunk kit igazolni, ugyhogy marad a középpálya...iniesta és toure mellé kell igazolni...
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.02.05. 21:35:38

messi1918 írta: Ronaldot meg utálom
A vezetőség szerintem nem az alapjánfog dönteni hogy mi kit utálok illetve szeretünk, hanem hogy anyagilag is megérje(most ne menjünk vissza a Q. témába). Egy Diego nem is lenne rossz ötlet, de cáfoljon meg a mostani Deco hogy van itt keresnivalója MÉG MINDIG.
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.02.05. 21:25:46

Ha leigazolnánl Quaresmát, az olyan lenne, mint ha K.Rolandot hoznánk ide!!!
Esetleg Ronldinho helyére.....
De Decoéra biztos ne, szerintem ha Deco elmegy és mindenképpen igazolni akarunk a helyére, akkor vagy Diegot, vagy Van der Vaartot hozzuk!!!! Mindketten "olcsók" lennének, és jobbak mint Deco, vagy Quaresma!!


Ronaldot meg utálom
..................................
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.05. 21:23:47

Crosas? tesem mondod komolyan

1. ha oylan jo lenne megvenné a Lyon
2. semmiképp sem mondanám tapasztaltnak
3. játéktudásáról (szinte) semmit sem tudok(tudunk-tudhatunk)
4. szerintem a következő szezont vagy a lyonban kezdi mint lyon játékos, vagy máshol kölcsönben
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.02.05. 21:21:06

Fernando írta: Most egy iylen keret nem sok eséllyel indul a spanyol pontvadászatban h:
Kapusok
nem kötekedésből de Crosast nem hagytad ki? :)

Decoról annyit én már előre sírok amikor például kapáslövésre vállalkozik, szó mi szó van hogy néha bejön, de ilyen százalékkal. :( Esetleg visszacserélni Quaresmára? :D (tudom két külön világ, poszt, játékstílus)
Várom a fejleményeket! 8)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.05. 21:13:44

Ha rosszul tudom, akkor bocsánat, lehet hogy keverem valamivel :oops:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.02.05. 21:09:13

HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉneeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! (elnézést h itt írom)

Thuram tuti lemondta a válogatottságot? neee :(:(

ugye nem?

miért mondta volna le? pl a litvánok ellen olya bukfencezett örömében tuti nem csak ki akarta juttatni a franciákat az eb-re. vki erősítsen meg!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.05. 10:27:06

Nemtudom ti hogy vagytok vele de engem megőrjít a bizonytalanság :S

Nicsn konkrét keretünk

Egyedül Valdés, Puyol, Abidal, Iniesta, Milito, Messi, Henry nem volt még terítéken olyan értelemben, hogy kik lehetnek a lehetséges távozók.

Zambrotta visszavágyik a taljánokhoz a napnál is világosabb. Thuram valószínűelg eligazol, levezetni valahova. Válogatottságot lemondta. Xavit sok csapattal szóba hozták, ő azért remélem a fentebb felsorolt nevekhez sorolható. Yaya Touréval egyetemben. Deco remélem és várhatóan el fog igazolni. Edmilsont se marasztalná senki ezt őis érzi. Márquez már kijelentette h jövőre Atlético Madrid mezben szeretne küzdeni. Gudjohnsen is elmegy szerintem. Sylvinhonak lejár a szerződése. Ronaldinho szerény véleményem szerint elfog igazolni, és ugyancsak szerény véleményem szerint a Chelsea-be. Eto'o-ról is mennek a pletykák, de annak a 99%-a habiszti. Szerintem nagy tisztogatás lesz a nyáron Frank Rijkaardal az élen. Még Ezquerrot is idesorolnám. Ő tobb mint biztos hogy eligazol.

Most egy iylen keret nem sok eséllyel indul a spanyol pontvadászatban h:
Kapusok:
Valdés, (Pinto?), Jorquera

Védők:
Puyol, Oleguer, Milito, Abidal

Középpálya:
Touré, Xavi, Iniesta

Csatárok:
Bojan, Messi, Eto'o, Giovani, Henry

Csatároknál is megfigyelhető h két 18 éves játékosra nem lehet építeni. Ezért marad Eto'o, Henry, Messi, de ők meg nem játszhatnak végig egy szezont, a sérülésekről nemis bezsélve. Őszintén remélem, hogy nagy tisztogatás lesz a csapatnál :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.02.05. 09:02:21

Tiago nem Deco szintje, ha már hozunk valakit akkor az legyen igazi erősítés. Ne felejtsük azért hogy Deco két gólpasszt is adott az elmúlt meccseken, ami azért közvetve fontos pontokat hozott. Amúgy pedig középpályásokból jól állunk, Xavi, Deco, Iniesta, Edmilson, Yaya, és még Marquez is bevethető. Ebből az alapanyagból azért tudni kellene valamit "főzni".

Amúgy Deco szerintem nagyon akar, eddig nyögés a vége, de biztosan lesz jobb is mert a hozzáállás jó.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.02.04. 20:04:11

állítólag, a Juve érdeklődik iránta. a zebrák a másik kedvenc csapatom, örülnék ha odamenne, és jöhetne helyette Tiago. de konkrétan az ő posztjára is kéne talán vki, Tiago inkább Edmilson helyére-helyett jöhetne.
sztem kevés a középpályásunk.
Kép
Lezárt