Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.08.24. 13:18:59

Sanama írta:Hát kell is hogy legyen élet ebben a topikban évente 3-4x, mert amúgy törölni kéne... Persze mikor bomba formában véd, és pontokat ment a csapatnak, a nagy többség csendben elsuttyog.
Hát igen. Minden játékosban sokan csak a hibákat nézik,meg hogy mit ront el. Ha kivédi Valdes a szemüket is,akkor meg persze mindenki csöndben van.. khm.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.08.24. 13:17:10

Gyerekek, megvan a megoldás... Tito: "Ezt kérjük Victortól." Lehet annyi az egész, hogy azt kéne kérni Victortól, hogy "ne legyéé hülye!". Ès akkor nem lenne, mit gondoltok? :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 12:42:53

MR. TROMORT777 írta:recrea :!:

Kinek mi a nagy védés, erre csak ennyit tudok mondani... Benne van a hiba persze, és többszőr mint mondjuk egy Casillas-ban. De am kiemelkedő kapus és a világon kevés kapus van olyan helyzetben, hogy meccsenként csak 2 védése van. Sokkal nehezebb úgy felvenni a ritmust...

Igen, összeségében nem neked szántam, elnézést ha rosszul tagoltam és így jött ki. A te irományodban csak az az "egy nagy védés" ütötte meg a fejem.
Szurkolók vagyunk, de hülyeség lenne nem belátni, hogy mi itt jó pár km-el arrébb nem osztunk nem szorzunk. De ebbe nem is akarok belemenni...

De igen, néhányan nagyon ezt harsogják sajnos, hogy mennyire más kellene. És ez a következő rész Nekik szól, meg annyiban neked, hogy szerintem miért is nincs alternatívája.

Akik annyira igazolni akarnak azokdobálhatják a neveket. Mondjatok olyan kapust aki fiatal, Barca szint, jól passzol és képes mindig kivenni a részét a passzjátékból, ja és megy neki, hogy meccsenként néha csak 2 lövésre felpörögjön. Ezt egy Valdes-nél fiatalabb kapusnál szinte biztos, hogy nem kapnánk meg. Mert kapusnál a legfontosabb a tapasztalat és a kor. Egyedül akkor lenne lehetséges, hogy ezt kapjuk, ha lenne házon belül ilyenünk, de úgy tűnik nincs.
Ez már jóval objektívebb hsz, egyet is értek vele, gyakorlatilag az egésszel, fedi az egész VV ügyet.
Utolsó részhez annyit, h pont egy ilyen kapust kéne találni, de nem baj, ha most még nem Barca szint, váljon azzá VV mögött/mellett. Kicsit késztessük versenyre, legyen alternatíva, mert pl. akár meg is sérülhet.
Pont az fáj a dologban, h VV tapasztalt és újra és újra elköveti ezeket a bakikat és mostanában labilisabbnak tűnik számomra.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 12:41:08

Hát kell is hogy legyen élet ebben a topikban évente 3-4x, mert amúgy törölni kéne... Persze mikor bomba formában véd, és pontokat ment a csapatnak, a nagy többség csendben elsuttyog.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.24. 12:35:45

MR. TROMORT777 írta: VV egy feketebárány, legalábbis itt ezen a fórumon. Mindig ki volt kezdve, persze lehet jogosan "támadni" de itt eszetlen módon volt kezelve a nagy többségtől.
dehogy feketebárány... az nem itt kezdődik... lehet látni h a kutya se ír ebbe a topicba normális napokon, csak akkor van itt élet, ha bénázik egy nagyot. amugy mindenki tudja h messze a csapat leggyengébb láncszeme, ezen nincs mit vitatkozni. én már évekkel ezelőtt beletörődtem, hogy élete végéig itt lesz, nagyon nem tudunk mit tenni.

de egyébként épp a tegnai eset kapcsán vicces h egyesek azt bizonygatják hogy ő milyen jó lábbal :lol:

annyit amugy sikeresen elért, hogy jövőhéten lesz az életemben +1,5 óra idegeskedés. szerettem volna megkímélni magam ettől, de hát ez van :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MR. TROMORT777

2012.08.24. 12:33:32

recrea :!:

Kinek mi a nagy védés, erre csak ennyit tudok mondani... Benne van a hiba persze, és többszőr mint mondjuk egy Casillas-ban. De am kiemelkedő kapus és a világon kevés kapus van olyan helyzetben, hogy meccsenként csak 2 védése van. Sokkal nehezebb úgy felvenni a ritmust...

Igen, összeségében nem neked szántam, elnézést ha rosszul tagoltam és így jött ki. A te irományodban csak az az "egy nagy védés" ütötte meg a fejem.
Szurkolók vagyunk, de hülyeség lenne nem belátni, hogy mi itt jó pár km-el arrébb nem osztunk nem szorzunk. De ebbe nem is akarok belemenni...

De igen, néhányan nagyon ezt harsogják sajnos, hogy mennyire más kellene. És ez a következő rész Nekik szól, meg annyiban neked, hogy szerintem miért is nincs alternatívája.

Akik annyira igazolni akarnak azokdobálhatják a neveket. Mondjatok olyan kapust aki fiatal, Barca szint, jól passzol és képes mindig kivenni a részét a passzjátékból, ja és megy neki, hogy meccsenként néha csak 2 lövésre felpörögjön. Ezt egy Valdes-nél fiatalabb kapusnál szinte biztos, hogy nem kapnánk meg. Mert kapusnál a legfontosabb a tapasztalat és a kor. Egyedül akkor lenne lehetséges, hogy ezt kapjuk, ha lenne házon belül ilyenünk, de úgy tűnik nincs.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2012.08.24. 12:24:35

Valdesnek nem ez az első potyája és nem is az utolsó, már régóta kéne egy jó kapus, de valamiért nem is nézőlednek körbe, pedig szerintem egy szcsesznyit simán le lehetne igazolni elég jó áron.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.24. 12:13:02

Gyerekek nagyon átestetek a lovacska túloldalára. :roll: Nevetséges volt de új kapust hozni stb...? Szokásos évi egy potyáját kihúzhatjuk. Olvassatok vissza a saját kommentjeitekben, hogy mennyire dícséri mindenki mert egy jó kapus. Baromi értelmetlen ezen ennyire fennakadni.

Elbatta! na és? lesz ez még igy se.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.24. 12:03:32

Ki lehet magyarázni,hogy mindenki hibázik ennyit mint ő,ami hazugság egyébként.
Ilyet nem láttam még,még megyei szintű focin sem,nem hogy ilyen szinten.
És ezt ugyan úgy megcsinálja máskor is,folyamat rettegés amikor hátra kerül hozzá a labda.

Elbohóckodta,itt nem volt olyan opció,amiből ő jól kijöhetett volna,jah de,ha azt csinálja mint minden más focikapus a világon,picsánrúgja a labdát egyből.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.24. 11:55:51

ElBartimaeus írta:Jogos, hogy Valdés hibázott, nem is kicsit. De azért ahogy Di María megszerezte a labdát az nem volt közel a szabályoshoz. Valdés belépett elé, amaz meg fellökte tisztán miután belerohant... Még egyszer mondom, Valdés ügyeskedése gólt érdemelt, de nem volt szabályos.
Meg ne haragudjál, de nincs igazad! A gól sajnos szabályos volt!
Ellentétben a Pedro góljával, ami sajnos les volt szerintem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 11:54:46

ElBartimaeus írta:Jogos, hogy Valdés hibázott, nem is kicsit. De azért ahogy Di María megszerezte a labdát az nem volt közel a szabályoshoz. Valdés belépett elé, amaz meg fellökte tisztán miután belerohant... Még egyszer mondom, Valdés ügyeskedése gólt érdemelt, de nem volt szabályos.
Elsőre én is így gondoltam, de a lassítás egyértelmű.
Saját hülyesége volt, elbotlott, zavarba jött, szétesett.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 11:53:05

MR. TROMORT777 írta:Egészen elképesztő itt pár ember.
recrea! szerinted komolyan csak 1 nagy védése volt a 3 BL döntőn? :o
Komolyan, egy nagy védése volt, Henry ziccere. Ez az egy volt az, amit egy átlagos kapus nem biztos, h megfog, a többit igen.
Vegyük már észre, h eltűntek a parádés védései, mert igen, voltak neki, sok.
Bakiparádé gólokat kap, többet. Én elfogadom, h jó kapus, de ezt is el kell fogadni.
MR. TROMORT777 írta: Egy két ember, olyan elszántsággal tudja ontani a hülyeségeit, hogyha gyenge akaratú lennék símán elhinném. Az a szerencse, hogy távolról sincs köze innen senkinek a Barcához.
Az elsőt nem vettem magamra, de nem csak a Te véleményed lehet a tuti. Nekem igenis van közöm, mert megveszem a mezüket, mert bekapcsolom a tévét és mert pár meccset láttam élőben.
MR. TROMORT777 írta: Aki Neuereket hozna ide az álomvilágban él és inkább menjen FM-ezni, mert abban jobban megfogja találni a számításait.
Komolyan, hatalmasat hibázott, benézte de ez van. A csapat már rég el felejtette és minden mehet tovább, a foci már csak ilyen. Erre itt pár ember már dobja is be a neveket...
VV egy feketebárány, legalábbis itt ezen a fórumon. Mindig ki volt kezdve, persze lehet jogosan "támadni" de itt eszetlen módon volt kezelve a nagy többségtől. Mindig kell egy feketebárány.
Eltúlzod, itt senki nem mondott olyat, h akármelyiket is igazoljuk le a helyére. Én azt sem mondtam, h jobb kapusok. Hagy illessük némi kritikával olyankor, amikor ilyen elkerülhető gólokat kap. Egy középcsapatban menne a kispadra, nálunk nincs alternatívája, bármit csinál, úgyis kezdő lesz, én ezt nehezményezem.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.24. 11:28:32

Jogos, hogy Valdés hibázott, nem is kicsit. De azért ahogy Di María megszerezte a labdát az nem volt közel a szabályoshoz. Valdés belépett elé, amaz meg fellökte tisztán miután belerohant... Még egyszer mondom, Valdés ügyeskedése gólt érdemelt, de nem volt szabályos.
MR. TROMORT777

2012.08.24. 11:21:18

Egészen elképesztő itt pár ember.
recrea! szerinted komolyan csak 1 nagy védése volt a 3 BL döntőn? :o
Egy két ember, olyan elszántsággal tudja ontani a hülyeségeit, hogyha gyenge akaratú lennék símán elhinném. Az a szerencse, hogy távolról sincs köze innen senkinek a Barcához. Eleve másképp kezelik a dolgokat, és ott is csak a legvadabbk fejében fordult meg, hogy más kapus kellene. VV tökéletes ide. Ezt tudja miondenki, edző, csapat, igazi szurkolok. Aki Neuereket hozna ide az álomvilágban él és inkább menjen FM-ezni, mert abban jobban megfogja találni a számításait.
Komolyan, hatalmasat hibázott, benézte de ez van. A csapat már rég el felejtette és minden mehet tovább, a foci már csak ilyen. Erre itt pár ember már dobja is be a neveket...
VV egy feketebárány, legalábbis itt ezen a fórumon. Mindig ki volt kezdve, persze lehet jogosan "támadni" de itt eszetlen módon volt kezelve a nagy többségtől. Mindig kell egy feketebárány. Ilyen volt Abidal is, sosem volt elismerve, legtöbben a 6 kupás szezon leggyengébjének tartották, aztán feljavult + megbetegedett és egyből hős lett.
VV-n ilyen feljavulást nehezen lehetne látni, mert kapus. A legtöbb embenek semmit mondó poszt. Összeségében évi 2-3 ilyen hiba meg belefér. Fejben is rendben lesz kövi meccsre és kifogja védeni a Madrid szemét, ebben biztos vagyok.
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2012.08.24. 11:11:10

Tényleg ritka nagy potya volt, majd kifutottam a világból, amikor néztem. Nem ártana egy jobb kapus, de nem olyan egyszerű találni. Védjen remekül, legyen lábbal is nagyon magabiztos, legyenek hajlandóak eladni és ne kínáljon érte másfélszer annyit a Chelsea, a Manchester City és a Saint-Germain. VV most nagyot bénázott, de nem szerencsés egy óriási hiba után megvonni a mérleget a teljesítményéről. Az azért biztos nem véletlen, hogy Lloris neve nyáron felmerült, akár volt tényleges és komoly érdeklődés a Barca részéről, akár nem.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.08.24. 10:56:44

Lehet magyarázni, hogy más kapusok milyen gólokat kapnak, DE! VV-t olyan gólt kapott, amit a grundon sem illik!!!! Nem az első eset, hogy nem rúgja ki a francba, vagy olyan helyre passzolja, ahova nem kellene! Ezt nem lehet megmagyarázni!!! Azt a labdát fel kellett volna rúgni a lelátóra, ha már megtámadtak.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.24. 10:56:42

Nem tudom, hogy miért kell ennyire leoltani, hogy megye 3 meg stb. Valdésnél jobb kapust a Barcelonába sose fogunk találni. Cech a sérülése óta koránt sem hozza azt, amit addig( lásd mostani EB óriási lepkék) Neuer nem tudom h vki nézi a német bajnokságot, de egy pár meccs a Bayernnek elment már rajta. Casillas is nem csak fény évente lepkézik, hanem tavaly is volt vagy 2-3 hatalmas bakija.

Szóval Valdés igenis a legjobb választás a Barca számára és lehet h ezzel visszajött a Real a visszavágóra, de ne feledjétek, hogy előtte rég eldőlhetett volna a szuper kupa sorsa, ha Messi belövi a ziccert. :roll:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 10:56:33

recrea írta:
Charlie írta:Igen nézem a meccseiket és ezért röhögök.
C.
Akkor másképp látjuk, ettől szép a foci.
Ahogy sokan Valdesen.
Azért Cecht elétenni vicc kategória,az az ember 4-5 éve a múltjából él,ha van igazi potyakapus akkor az ő.
Hart sem valami nagy eresztés,
Neuer más,akár még Casillasra is veszélyes lehet,ami a világ legjobb kapusa címet illeti,ő tényleg nagyon jó kapus.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.24. 10:55:21

Nem vagyok egy Valdes-fan, de azért ezekbe a hibákba a taktikánk is belehajszolja. Az, hogy gyakorlatilag minden labdát meg kell játszania, hogy nem vagdalhatja el a vakvilágba az tudatosnak, taktikailag meghatározottnak tűnik. A legutóbbi Real elleni gólt hozó labdaeladása után is ki lett emelve, hogy neki feladata megjátszani a labdákat és ebben benne van a hiba.

Ettől függetlenül kapitális hiba volt, nagy kár érte. Az ilyen és ehhez hasonló hülyeségekkel együtt sem kap több potyát, mint egy átlagos top10-es kapus, elég ha Cech és Iker hétvégi potyáira gondolunk.

Ha pedig belegondolunk, hogy mennyiért lehetne egy nála nem egyértelműen jobb kapust hozni, aki még nem is saját nevelés, akkor nyilvánvaló, hogy nem fogunk igazolni a helyére, úgyhogy a nevek bedobálása teljesen felesleges.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 10:27:38

Charlie írta:Igen nézem a meccseiket és ezért röhögök.
C.
Akkor másképp látjuk, ettől szép a foci.
Ahogy sokan Valdesen.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 10:24:28

Igen nézem a meccseiket és ezért röhögök.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.08.24. 10:23:09

piton írta:Kár ezért a hibáért, majd meglátjuk a visszavágó után, h mennyire számított ez a baki. Ettől függetlenül VV egy remek kapus, rengeteg nagy védéssel mentette már meg góltól a csapatot. Régebben, 4-5 éve még több ilyen hibát követett, pl. a Valencia ellen többször is, de azóta az elmúlt évek alatt sokat fejlődött.
Jobb kapust nemigen lehetne találni ebbe a csapatba, teljesen illik az itteni játékhoz.
Ez majdnem igaz is. Egy probléma van vele. A jó kapus ott kezdődik, hogy nem (vagy csak fényévente) lepkézik. A bravúrok csak ezután jönnek, ezután számítanak. Ez pedig pont az a dolog amiben Viktorunk sosem lesz rendben, mert érzéke van a balf*kodáshoz. Emiatt rühelltem régen, hogy ő véd, és emiatt nem fogom feltétel nélkül támogatni soha. Azt elismerhetjük, hogy valamit fejlődött az 5-6 évvel ezelőtti önmagához képest, de az annyira elég hogy 1 szezonban 2-3 ilyet csinál nem 5-6ot. Ez meg nem elfogadható, ennyi, hiába jó 1 az 1ben. Most elmegy rajta egy szupkup adott esetben, na bumm. De egy ilyenen a BL vagy a bajnokság is elmehet, ez a baj. :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 10:19:49

Charlie írta:Micsoda neveket olvasni itt. Neuer, Cech, Hart, Diego Alves :lol: Még 20000-n előtte állnak mivel csak megye 3 szintű, ahogy mondta itt pár szakértő. Jelenleg egy kapus van nála aki jobb az szembe állt vele tegnap. Nem mintha Casillas nem hibázott volna és hibázna még pályafutása során.
C.
Gondolom nem nézed ezen kapusok meccseit?! Ha elfogadod, ha nem, stabilabb, kiegyensúlyozottabb, kevesebbet hibázó kapusok, emellett képesek bravúrra.
Casillassal meg kár összehasonlítani.

Gondolom Te is fociztál életedben, hogyan játszottál, milyen érzés volt, amikor tudtad, h egy nagyon stabil, jó kapus van mögöttetek vagy egy olyan, aki bizonytalan (kijövetelek, beívelések) és gyakran hibázik. Mert nekem a 3 ilyen baki évente az gyakori.

Mondom, nincs semmi különösebb gondom vele, elbírja a csapat, nem is várok tőle semmi extrát, de versenyeztessük már meg kicsit. Ennyi.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.24. 10:19:44

Charlie írta:Micsoda neveket olvasni itt. Neuer, Cech, Hart, Diego Alves :lol: Még 20000-n előtte állnak mivel csak megye 3 szintű, ahogy mondta itt pár szakértő. Jelenleg egy kapus van nála aki jobb az szembe állt vele tegnap. Nem mintha Casillas nem hibázott volna és hibázna még pályafutása során.

Tízig számoljon el pár ember, mielőtt ide ír szerintem. Én védtem mindig Valdest, de az elmúlt egy évben kicsit tényleg sok hiba összejött a madrid ellen. Kicsit eltöprenghetne, hogy mi a megoldás arra, hogy ha felé gurul a labda és ráront egy ellenfél akkor ne menjen fel a nézők pulzusa.
C.
Hát igen, a hálátlan kapus sors.

Egyébként gondolom mindenki a leváltását sürgette akkor is, amikor a BL-ben kivédte az Arsenal szemét 2006-ban...ahol azért nem egy ügyetlen Titi volt a csatár.

Igen hibázott, igen, vannak nála jobbak, de azért messze rosszabbak is. Megértem a dühöt, de azért na, kicsit szélsőségeseket írkálnak itt sokan :D
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.08.24. 10:04:08

Kár ezért a hibáért, majd meglátjuk a visszavágó után, h mennyire számított ez a baki. Ettől függetlenül VV egy remek kapus, rengeteg nagy védéssel mentette már meg góltól a csapatot. Régebben, 4-5 éve még több ilyen hibát követett, pl. a Valencia ellen többször is, de azóta az elmúlt évek alatt sokat fejlődött.
Jobb kapust nemigen lehetne találni ebbe a csapatba, teljesen illik az itteni játékhoz.
Lezárt