Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.01.19. 15:36:11

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.19. 15:34:01

ab1daL írta: Az Diego López lesz. :wink: Amúgy van egy cikk Mundon, ami azzal foglalkozik, hogy miért akar elmenni Valdés. Egyik okként azt írják, hogy sok szurkoló szavazott a mundo honlapján igennel arra a kérdésre, hogy szívesen látnák-e Casillast a csapat kezdőjében. Mondjuk nem hinném, hogy csak ez miatt döntött Victor a távozás mögött. Az talán inkább magyarázat lehet, hogy sokak szerint megakarja célozni a brazil VB-re a spanyol válogatott első számú kapus posztját. Egy váltással, és a leendő csapatában egy jó teljesítménnyel esélye lehetne, főleg, hogy Casillas-al vannak gondok mostanában.
Igazad van, rá gondoltam, de vmiért elírtam. Hogy ne legyen off, sztem Casillast nem lehet kiszorítani egyenlőre abból a kapuból. Nem lesz jobb alkalma sehol sem jobban megközelíteni, mint a Barcában.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.19. 15:31:40

Barcaman1993 írta:Most jut eszembe, hogy Diego Alves 3,5 millió euróért kelt el a nyáron a Sevillanak, anyám...
Az Diego López lesz. :wink: Amúgy van egy cikk Mundon, ami azzal foglalkozik, hogy miért akar elmenni Valdés. Egyik okként azt írják, hogy sok szurkoló szavazott a mundo honlapján igennel arra a kérdésre, hogy szívesen látnák-e Casillast a csapat kezdőjében. Mondjuk nem hinném, hogy csak ez miatt döntött Victor a távozás mögött. Az talán inkább magyarázat lehet, hogy sokak szerint megakarja célozni a brazil VB-re a spanyol válogatott első számú kapus posztját. Egy váltással, és a leendő csapatában egy jó teljesítménnyel esélye lehetne, főleg, hogy Casillas-al vannak gondok mostanában.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.19. 15:20:57

visca el barca írta:egy lehetséges utódról még nem esett szó, gyanítom nem is fog, de én sokkal inkáb látnám őt itt mint pl gaitat. ő pedig a portugál válogatott és a sporting kapusa, rui patricio. fitala, jó lábbal, nem vonalkapus. nem azt mondom h egy oriasi klasszis, viszont igazából olyan sok gyenge pontja nincs. már amennyit én láátam belőle. megnéztem a transfermarkt mennyi taksálja, meglepődve láttam h 17 milla :shock:
A mai kapus árak valahol ott mozognak. Arra emlékszem, hogy Buffon anno aranyáron kelt el (bár sztem megérte), de ha a közelmúlt igazolásait vesszük, akkor Neuer (20-25, nem tudom pontosan), De Gea is 20, Stekenelnburg 8 millió, ha jól emlékszem Diego Alves is annyi volt. Úgyhogy a kapusok közt nincsen nagy különbség árban, ezért sztem egy kicsit megéri akár pár millióval többért egy magasabb szintű kapust venni. Én úgy gondolom Valdes olyan 10-15 milla körül fog elkerülni innen, nagyjából fogja fedezni a kiadásokat.

Most jut eszembe, hogy Diego Alves 3,5 millió euróért kelt el a nyáron a Sevillanak, anyám...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.19. 15:17:16

albicelesteX írta:Sziasztok!
Én úgy vagyok ezzel, hogy nem szerettem különösebben,de nem is utáltam,én azért örülök a távozásának,mert ezzel egy új arc áll majd a kapuba és talán jobb is lesz...
Viszont Victor jövőjét illetően nem tudom egyenlőre elképzelni,hogy egyáltalán hol folytatja és azt meg végképp nem,hogy jobb teljesítményre lesz képes mint itt sőt...Szerintem,majd szépen el fog kallódni...Nem tudom miért,de ezt érzem,hogy ha elmegy rövid időn belül semmit nem hallunk majd róla...
Én a PSG-t simán el tudnám képzelni. Jó pénzt adnának, már most erősek, tavaly még erősebbek lesznek. Ami a legfontosabb, hogy talán kapus poszton annyira még nem állnak jól.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.19. 15:16:44

egy lehetséges utódról még nem esett szó, gyanítom nem is fog, de én sokkal inkáb látnám őt itt mint pl gaitat. ő pedig a portugál válogatott és a sporting kapusa, rui patricio. fiatal, jó lábbal, nem vonalkapus. nem azt mondom h egy oriasi klasszis, viszont igazából olyan sok gyenge pontja nincs. már amennyit én láátam belőle. megnéztem a transfermarkt mennyi taksálja, meglepődve láttam h 17 milla :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2013.01.19. 15:29:02-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.01.19. 15:15:13

Sziasztok!
Én úgy vagyok ezzel, hogy nem szerettem különösebben,de nem is utáltam,én azért örülök a távozásának,mert ezzel egy új arc áll majd a kapuba és talán jobb is lesz...
Viszont Victor jövőjét illetően nem tudom egyenlőre elképzelni,hogy egyáltalán hol folytatja és azt meg végképp nem,hogy jobb teljesítményre lesz képes mint itt sőt...Szerintem,majd szépen el fog kallódni...Nem tudom miért,de ezt érzem,hogy ha elmegy rövid időn belül semmit nem hallunk majd róla...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.01.19. 14:05:33

Nem mintha könnyeket hullajtanék érte, de ez egy szép, jó videó :
Victor Valdes ● Memories ● HD
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.19. 13:48:48

Sanama írta:Mondjuk nem tudom milyen hatással lesz ez a teljesítményre. Az sose tesz jót, ha egy olyan játékos van a csapatban, aki el akar menni.
Meg úgy összességében az egész csapatmorálra nem tudom milyen hatással lesz ez.
Ezt Valdes gondolom nem tegnap találta ki,ha nem régóta érlelődik benne.
Mivel gyerekkori barátai alkotják a csapat legjavát,feltételezem,hogy nem derült égből villámcsapásként érte őket a hír,ez eddig nem volt kihatással a csapatra (már amennyiben a feltételezésem helyes) így csak remélni tudom,hogy ez így is marad.
Ezerszer leírtam már,de még egyszer mondom,szerintem is nagyon rossz az időzítés,lehetett volna a megnyert BL döntőnk után is bejelenteni :D nem pedig a szezon kellős közepén !
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.19. 13:45:51

Mondjuk nem tudom milyen hatással lesz ez a teljesítményre. Az sose tesz jót, ha egy olyan játékos van a csapatban, aki el akar menni.
Meg úgy összességében az egész csapatmorálra nem tudom milyen hatással lesz ez.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.19. 13:43:44

Ha másra nem is,arra jó volt ez a hír,hogy az ellenfeleinkre rájött a pánik :lol: Ugye Valdes nem épp tartozott a csapat megbecsült tagjai közé ellenfeleink körében,most kezd megtelni a gatyó,hogy mi lesz,ha ennek a csapatnak lesz egy normális kapusa is :D
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.01.19. 13:35:25

Tito mester eléggé belekavarodott a mondandójába...

"Nem azt mondta, hogy menni akar..." :arrow: "de egy távozási szándék bejelentése..."
:arrow:"nem pénzkérdés, hiszen Víctor már tárgyalni sem akart, csak közölte a távozási szándékát."

Ugyanakkor igaza van. :arrow:"Lehetséges, hogy az időzítés nem a legjobb..."
Mért nem lehetett ezt nyáron bejelenteni? Ugyanúgy lett volna idő kapust keresni, viszont nem azon menne a spekuláció, meg a kamu hírek, hogy ki jön helyette.

Ezt az odaszúrást pedig megérdemelte Valdes :arrow:"Sokan azt gondoljuk, hogy ez a legjobb város és a legjobb hely, de mindenkinek megvan a joga, hogy ott játsszon, ahol akar."

Valdest is meg lehet érteni, de az időzítés valóban pocsék. Reméljük a csapat teljesítményén ez nem látszik meg, és triplával búcsúzik Valdes :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.01.19. 12:03:09

Sosem tartozott a kedvenc játékosaim közé, sőt, még a kedvenc kapusaim közé sem, de nagyon sajnálom, hogy elmegy. Jó kapusnak tartom, egy az egy elleni szitukban talán az egyik, ha nem a legjobb. Nagyon sokat köszönhetünk neki, véleményem szerint ha összességében nézzük több pozitívuma van, mint negatívuma az itt töltött pályafutásának.

Én nem írok senkit, hogy ki lenne jó, ki nem lenne, mert semmi értelme nincs olyan nevekkel dobálózni, mert láttam itt egy-két hajmeresztő nevet...
1) kirobbanthatatlanok a csapatuk kapujából
2) nevetségesen gyengébb képességű kapusok, mint Victor...

Sokaknál láttam leírva, hogy ez meg az azért nem lenne jó, mert itt jól kell tudni passzolni. Hát nem tudom, ezt mire értitek. Az is tény, hogy Victor jóval többet van játékban lábbal, mint a többi kollégája, de itt nem 50-60 méteres kulcspasszokra kell ám gondolni... Egy kis gyakorlással szinte bármelyik magasan jegyzett kapus elsajátíthatja.

Reméljük a legjobbakat.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.19. 11:27:38

Subinho írta:
most akkor tuti elmegy? én még ott maradtam le, hogy kipróbálná magát máshol... van valami konkrét hír?
egyébként én azok táborát erősítem, akik nem bánnák, ha megy. nagy arcú, beképzelt figura, de nem igazán van mire, mert iszonyat, hogy miket bakizik! tudom, nyert pár zamorát... de nem azért mert parádésan védet!!! az lenne az igazságos, ha a kapusokat is úgy választanák, mint az aranylasztit. no akkor a zamora közelébe sem kerülne :)
aláírnék egy vv - de gea cserét a MU-val.
Nem tudom Te hol élsz? Én nem vitatom, hogy voltak olyan dolgai, amitől kitéptem volna az összes hajam, de ekkora ferdítést. Azt meg nem mondom, hogy olyan kapusokat írtok helyette rendre, akik nála jóval nagyobb potyások, mint pl. De Gea. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.19. 11:15:19

nagyiibarca írta:Valamennyire örülök neki hogy elmegy. De nagyon sokat köszönhetünk neki
oké hogy buktunk "rajta" egy Szuperkupát ellenben a Chelsea ellen 2009-ben
nagyot játszott VV. Remélem hogy sikerül valaki jó kapust hozni nálam Hugo
Lloris lenne az ő talán mozdítható lenne a Spurstől vagy talán Muslera a Galatától. Amúgy Victor statjaihoz nagyban hozzájárult a védelem is. Sőt nem
egy hanem két kapust kell hozni hisz Pinto is lassan visszavonul.
most akkor tuti elmegy? én még ott maradtam le, hogy kipróbálná magát máshol... van valami konkrét hír?
egyébként én azok táborát erősítem, akik nem bánnák, ha megy. nagy arcú, beképzelt figura, de nem igazán van mire, mert iszonyat, hogy miket bakizik! tudom, nyert pár zamorát... de nem azért mert parádésan védet!!! az lenne az igazságos, ha a kapusokat is úgy választanák, mint az aranylasztit. no akkor a zamora közelébe sem kerülne :)
aláírnék egy vv - de gea cserét a MU-val.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.19. 11:05:06

Alexander Mahone írta:Valdes ezt a statisztikát egyes-egyedül az előtte álló védelemnek, és Tourénak meg Busquetsnek köszönheti, ahogy mind az 5 Zamora-díját is.
Ez azért hatalmas nagy ferdítés! Tény, hogy nagy szerepet játszik Valdés egyéni sikereiben a csapat stílusa, jóval ritkábban van próbára téve mint egy átlag kapus, de nem lehet csak ezzel magyarázni. Vannak hatalmas bakijai az tény, ugyanakkor számtalan meccset lehet említeni, amikor ő húzott ki minket a csávából. Összességében azért egy jó kapusról van szó, akármennyire is próbálják itt degradálni a képességeit. Ugyanakkor nyilvánvaló az is, hogy pl. Casillas vagy említhetném még Buffont vagy Neuert is, egy 1 szinttel fölötte vannak.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.19. 09:09:45

Valamennyire örülök neki hogy elmegy. De nagyon sokat köszönhetünk neki
oké hogy buktunk "rajta" egy Szuperkupát ellenben a Chelsea ellen 2009-ben
nagyot játszott VV. Remélem hogy sikerül valaki jó kapust hozni nálam Hugo
Lloris lenne az ő talán mozdítható lenne a Spurstől vagy talán Muslera a Galatától. Amúgy Victor statjaihoz nagyban hozzájárult a védelem is. Sőt nem
egy hanem két kapust kell hozni hisz Pinto is lassan visszavonul.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
XCsabesz11
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.10.23. 21:53:49

2013.01.19. 07:50:36

Én sajnálom hogy elmegy :/
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2013.01.19. 02:06:40

Valdes ezt a statisztikát egyes-egyedül az előtte álló védelemnek, és Tourénak meg Busquetsnek köszönheti, ahogy mind az 5 Zamora-díját is.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.01.19. 01:39:59

Kép

Csupán érdekesség kedvéért raktam be, nem azért mert úgy gondolom, hogy VV jobb volna Casillasnál. Több mint 1 kapott gól / meccs átlagon meglepődtem. Bárki jöjjön VV helyére, roppant nehéz dolga lesz.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2013.01.19. 01:02:09

Így van. Azt azért ne felejtsük el, hogy itt egy kapusnak legalább olyan labdabiztosnak kell lennie, mint más csapatban egy mezőnyjátékosnak. Pinto már itt van 5 éve, de még mindig nem tanult bele a játékrendszerbe. Jól írta elöttem a kollega, már egy évvel előtte kellene hozni valakit, és addig Valdest megtartani.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.01.18. 23:20:04

kanty írta:Csak nem biztos, hogy ha hozunk egy fiatal német (?) gyereket az olyan hamar és zökkenőmentesen be fog illeszkedni.
DE, hogy a klasszikusokat idézzem, ne legyen igazam. :P
Epp ezert ha van esze a klubnak akkor Vitya marad 2014ig es akkor melle hoznak valakit. 10 milla bukta de annyit megerne, hogy nem rogton melyviz van.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2013.01.18. 22:59:01

Mezner2 írta:
A spanyol liga gazdaságilag még mindig a PL előtt jár tudtommal,ahol minden élcsapat(city-t leszámítva,még a chelseanek is vannak komoly adósságai) akkora adóssághalmazokat görget maga előtt,hogy ha egyszer ott kidurran a lufi,akkor konkrétan az egész ligának vége.
Spanyolok kb 3 és fél milliárd euro adóssággal rendelkeznek, s ez folyamatosan nő. Nem véletlen, hogy mindenki adja el a legjobbjait.

Falcaot kivéve igazi klasszis nem is játszik a Barca-Real pároson kívül, ők meg a tv-s pénzek 80%-át viszik, a BL pénzek nagy részét is, így megoldható, hogy a legjobbak ott játszanak. Ráadásul a külföldiek egészen decemberig nagyon kedvező adózást is választhattak, így töredékét fizették az angol/olasz jövedelemadónak.

Angliában is van adósság, csak ott tőkeerős tulajdonosok is, akik ezt leszarják.

Gazdaásgilag egyedül a német liga stabil.

Amúgy a csapatban Messin kívül szinte csak Busquets nélkülözhetetlen.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.01.18. 22:43:02

a spanyol liga nincs a PL előtt gazdaságilag. sokkal értékesebb az angol bajnokság. több a tehetősebb csapat. a spanyol gazdaság romokban, ez rányomja a bélyegét a focira is előbb utóbb. brutális adótartozásokat halmoztak fel a klubok, az atletinek sincs semmi pénze. valencia, malaga detto. jobban el kellene osztani a tv-s pénzeket, még ha fájni is fog a barcának, mert sokáig nem tartható fent ez az állapot. hiába stabil a barca és a real, ha a többiek teljesen el vannak adósodva, és állandóan értékesíteni kell a legjobb játékosaikat, hogy életben maradjanak. de ez csak találgatás természetesen, remélem csak tévképzet az egész.

valdesről meg annyit, hogy ilyen szintű hálóőrt nem tud venni a barca, de a pótolhatatlant elsősorban házon belül értettem. tehát házon belül nem tudjuk megoldani a hiányát. ők 3-an, és még sergiot is idevenném a mai barca alappillérei.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.18. 22:28:15

Yaya(07-10) írta:Victor, Piqué és Messi. a 3 pótolhatatlan játékosunk közül most egyet elveszítünk.

Még jó, hogy Messiék most hosszabbítottak. nem lenne jó, ha egy csapásra elkezdenének világot látnia sztárjaink. nagyon remélem nem fog széthullani a csapat, ahogyan a kéziseket szétkapták.

stabilizálni kellene a spanyol ligát valahogy, mert a rengeteg adósság tönkre vághatja az egészet. a jó spanyol játékosok kiáramlása elkezdődött, még szerencse, hogy nálunk ennyi saját nevelés van. a német foci egyre erősebb, a PL gazdasági ereje kiemelkedő. attól tartok a jobb játékosok el fognak húzni spanyolo-ból. Torres, Silva, Mata, Cazorla, Javi Martinez, most már Valdést is ide lehet sorolni. ráadásul rengeteg brazil megy oda közvetlenül. nyáron további játékos mozgás várható. talán villa és falcao is lép. CR esetleges lelépése meg végképp odab@szna a spanyol ligának.

Sergioból is kinézem, hogy egyszer csak megunja a szürke eminenciás szerepét és megmutatja máshol ki is ő. Thiago sem tűnik az a seggen ülő játékosnak.

A spanyol liga gazdaságilag még mindig a PL előtt jár tudtommal,ahol minden élcsapat(city-t leszámítva,még a chelseanek is vannak komoly adósságai) akkora adóssághalmazokat görget maga előtt,hogy ha egyszer ott kidurran a lufi,akkor konkrétan az egész ligának vége.
Akiket felsoroltál mind másodvonalas spanyolok,akik azért léptek le mert a két nagyba esélyünk nincs bekerülni.
Vajon véletlen,hogy korunk összes igazi nagy klasszisa szinte a Liga-ban kergeti a bőrt?? nem...a két nagy ajánlataival csak a city,és a chelsea tud versenyezni,ennek ellenére nézzd meg ott milyen minőségű és itt milyen minőségű játékosok játszanak.
Valdes mint pótolhatatlan elem :lol: ez még nekem is sok,akinek kimondottan szimpatikus figura volt mindig is Victor.
A többi ligához képest,itt kifejezetten stabil a legtöbb klub helyzete (vale,és újabban a Malaga a kivételt képezik) a Barca,és a Real is a kimutatások szerint gyönyörűen törleszti a tartozásait !
Lezárt