Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.27. 22:42:46

Remélem az orosz fizet érte 15-20 millát.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.27. 22:36:14

több helyen is írják, hogy falcaoval kézenfogva mennek a monacoba, bármikor hivatalos lehet.
mit lehet erről tudni még ? :)
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.05.26. 10:09:02

A Barcelonának a kapus poszt elég gyenge pontja volt szükségünk van klasszis kapusra!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 10:42:35

Hogyne! Meg még a fizetését is álljuk a következő klubjánál, amíg nyugdíjba nem megy. Sokat adott a klubnak, de a klub is sokat adott neki. Nem is értem, hogy ezt hogy gondolhatja komolyan. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.22. 20:18:56

Vicces dolog, hogy egy ilyet kijelent egy olyan játékos, akinek mindene a csapat, megértem én, hogy a saját érdekeit nézi, de talán egy olyan csapattal nem így kell bánni, aki valakivé tette. És nem is olyan jó játékos, hogy egy ilyet megléphessen. Kell érte a pénz és minél előbb eladni! Majd akkor kap magasabb fizut az új csapatánál, ha kiérdemli!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.22. 20:08:33

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/22 ... rcelonatol
Mikor itt olvastam azt hittem valami rossz vicc, de ezek szerint nem.
Gondolom azért akar ingyen menni, hogy annál magasabb fizut kérhessen az új csapatától. De hát innentől kezdve nem kell, hogy érdekeljen minket mit szeretne VV. A végén még útipénzt is fog kérni mondván éhen hal Monacoig.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.21. 18:16:07

ha valakik, akkor rosellék biztosan nem fogják figyelembe venni a csapatért tett szolgálatait és ingyen elengedni... 10 millát nemigen kap érte a csapat, mert egy év múlva ingyen is jöhetne, és a barcának sem érdeke még egy évig fizetnie az elvágyódó kapusának...5-10 milla között válthat csapatot.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.21. 15:45:47

Replay írta:Sport arról ír, hogy Valdés azt kéri, ingyen mehessen el.
:lol: nagy mókamester ez a vitya :lol: sok önbizalma lehet neki, ha attol tart h senki nem fizeti ki a 10 millát :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.05.21. 15:25:28

Sport arról ír, hogy Valdés azt kéri, ingyen mehessen el.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.19. 14:24:00

valdes az eredményeit egy CSAPAT tagjaként érte el, konkrétan a világ legjobb csapatának tagjaként, ő magában sztem semmi extra. egyértelmű, h szükség volt az ő teljesítményére is, de a lényeg a csapatban van sztem. én mondjuk ezért nem értem, h milyen új kihívásokról beszélünk az elmenetele kapcsán? nem lesz még egy ilyen brigádja, mint a csúcson levő barca volt.
de tényleg nem akarom bekenegetni sárral, max az ember leírja a véleményét bizonyos dolgokról, ha már fórumnak nevezzük ezt az egészet.
menjen amerre akar, ha úgy alakul és sok szerencsét kívánok neki a továbbiakban!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.18. 20:33:23

[quote="miihii"]
"Szóval elfogadod, h miután szétnyerte magát, kipróbálná magát máshol is még, csak azt a körítést nem, h azt mondja, kipróbálná magát máshol is még!? :D"

Talán nem egyértelműen fogalmaztam, ezért sikerült lecsapnod a magas labdát! :) Azt elfogadom, hogy kipróbálja magát máshol, elmegy, de hogy ebben nem a pénz dominál azt azért nehezen.

"Ahha, akkor megvan a forrás. Bevallom nem olvasom azt az oldalt. Gondoltam, ha van különösebb alapja, akkor néhány más helyen is lehozták volna, ahogy minden más pletykát is."

A Focimax. com egy "gyűjtő hírforrás". Itt leközlik az összes sport hírportál, többek között a sport es., Mundo El deportivo, Marca, és egyéb hírportálok híreit,"pletykáit". Mivel ezek is általában egymástól veszik át, így ezen az oldalon több hírforrás is közölte az előzőekben említetteket.

Az igazság meg kiderül az átigazolási időszak végén! :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.18. 15:09:47

Alcantara írta:
miihii írta:
"Nem igazán értem, h miért nem lehet elfogadni azt, ha esetleg még az utolsó éveiben, miután itt szétnyerte magát, kipróbálná magát máshol is."

Miihii én ezt elfogadom, ha olvastad. Egyedül a "hozzátolt körítésben" nem hiszek.
Szóval elfogadod, h miután szétnyerte magát, kipróbálná magát máshol is még, csak azt a körítést nem, h azt mondja, kipróbálná magát máshol is még!? :D

Ahha, akkor megvan a forrás. Bevallom nem olvasom azt az oldalt. Gondoltam, ha van különösebb alapja, akkor néhány más helyen is lehozták volna, ahogy minden más pletykát is.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.18. 11:16:09

én kedvelem és sokakkal ellentétben el is ismerem Valdés teljesítményét. Pénz kérdés lenne? lehet, bár itt barcában is elég csinos összeget tehet zsebre. nem hiszem, hogy ennél jobb ajánlatra képes bármelyik csapat. a világ egyik, ha nem a legjobban fizetett kapusa volt nálunk, és úgy hírlik a klub még egy lapáttal rá tett volna. szóval a pénzéhség nem igazán állja meg a helyét ebben az ügyben.

én leginkább arra gondolok, hogy a klubfutballban már mindent elért, és szeretne a válogatottban is bizonyítani. a barcából amint a mellékelt ábra mutatja nincs esélye bekerülni, mert bár volt olyan éve(i) amikor jobb formában volt, mint a madridi vetélytárs, szóba sem jött a neve, mint első számú kapus. egy másik csapatban, más játékrendszerben jobban bizonyíthat, mivel nem lesz kiszolgáltatva állandóan, nem állandóan 1-1ben jönnek rá, nem fejelik le a 170 mély védősort szögletből, stb....

emellett a sajtó és a szurkolók sem érdemei szerint bántak vele az évek során. Xavi korábban kifejtette ezt, nem hiszem, hogy magyarázatra szorulna a továbbiakban.

Nagyon nem örülök, hogy elmegy, már csak azért sem, mert ez azt jelenti, hogy valami nincs rendben a csapat háza táján. innen nem szoktak csak úgy távozni saját nevelésű csapatkapitányok...valami probléma lappang a háttérben. Pep távozása is több, mint furcsa volt...sajnos ezeket az okokat sosem tudjuk meg, mert ezek az emberek tisztelik a klubot és nem lesz egy rossz szavuk sem visszafelé, amivel kellemetlenséget okozhatnak.

Mindezek mellett hatalmas lelki terhet rak le. piszok nehéz lehet a barca kapusának lenni. nagyítóval nézik minden hibádat, és ha a kapus ront, az megbocsáthatatlan. szépen elvitte idáig ezt a terhet, nagy köszönet érte!

további szép sikereket kívánok neki, megérdemli!

talán még annyit, hogy nagyon korrekt volt a klubbal, időben jelezte a szándékát, ráadásul klasszis teljesítmény nyújtott ebben az időszakban. porfin viselkedett már csak emiatt is illene távol maradniuk ettől a topictól azoknak, akik nem igazán kedvelik és ezt lépten nyomon meg kell osztaniuk másokkal.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.18. 07:23:55

[quote="miihii"]

"Nem igazán értem, h miért nem lehet elfogadni azt, ha esetleg még az utolsó éveiben, miután itt szétnyerte magát, kipróbálná magát máshol is."


Miihii én ezt elfogadom, ha olvastad. Egyedül a "hozzátolt körítésben" nem hiszek.

" Írod, h onnét már elvágyódnak a játékosok (amiről mondjuk olyan sokat nem olvastam sehol...)"

Olvasni olvashattál volna, mert a focimax.com oldalon rendre megjelennek az ilyen típusú cikkek, kezdték Ibrával, majd éppen a héten konkrétan Thiago Silvával folytatták,amiben talán (remélem) mi is érintettek leszünk. A szakmai stáb "kirepüléséről" is írtak nem keveset (lásd:Ancelotti, Leonardo) .
Más kérdés, hogy lesz ennek valóságalapja vagy nem. Ezen hírportálon rendre megjelenik a VV-Monaco "házasság" is.
Persze ezeket az oldalakat is el kell adni, amit azzal nem lehet, hogy "még nem tudja kit igazol a Monaco".


"Na mindegy, én nem neheztelek rá emiatt, h elmegy, akárhova, akármennyiért is. Legyen szerencséje!"

Én is ezt vallom, pláne, ha jó pénzt is adnának érte, akkor az dupla öröm! :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.17. 23:29:14

Capon írta:Úr isten remélem miihii ez a 10 millás fizú +prémiumok #-o csak valami légből kapott dolog. Eszem megállna ha ennek a kapusnak ekkora fizetést adtak volna. Világ szégyene lenne.
Egy időben nagyon arról írtak, h a klub maradásra bírná és ennek érdekében egy ilyen kontraktust is odatoltak volna elé, de ettől sem gondolta meg magát a kopasz.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.17. 22:23:06

Úr isten remélem miihii ez a 10 millás fizú +prémiumok #-o csak valami légből kapott dolog. Eszem megállna ha ennek a kapusnak ekkora fizetést adtak volna. Világ szégyene lenne.


Egyébként én is azt hiszem, hogy VV valami csoda folytán egy orosz vagy arab tulaj kezében lévő csapatban fogja megtalálni azt a bizonyos "új kihívást" és fogja megismerni azt a "kultúrát".
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.17. 21:27:03

Alcantara írta:Boixos és LG leírta azt, amivel csak egyetérteni tudok.

Menjen isten hírével, ha elvágyódik, de nem kellene ez a "más kultúra megismerés, új kihívás" csomagolású szövegek hozzá.

A nagy sikerek idején a "hűűű, de nagy Barca nevelés vagyok" szlogen ment.

Monacoban új kihívásról beszélni... :lol:
A nagy csinnadrattával indult PSG-ből is elvágyódnak a jobb játékosok 1 év után.

Nincs abban semmi kivetnivaló, ha kimondja, a pénz motivál elsősorban.
Adómentesen zsebre tenni azt, amit a Barcában felbruttózva lát.
Nem igazán értem, h miért nem lehet elfogadni azt, ha esetleg még az utolsó éveiben, miután itt szétnyerte magát, kipróbálná magát máshol is.
Ettől még nem fogja megtagadni, meghazudtolni a BARCA nevelést és a DNS-t. Sztem mindig is nagyon nagy szeretettel fog beszélni a klubról, pont a nagy sikerek miatt, aminek itt része lehetett és hozzátett az elérésükhöz. Én úgy gondolom, h egyértelműen mindig is a BARCA családjába fog tartozni, még akkor is, ha most elhagyja a klubot.


Amennyiben tényleg elutasította a klub által felkínált 10 millás (plusz prémiumok...) szerződést, onnét kezdve úgy gondolom, h már nem elsősorban a pénz miatt megy el. Az, h x évvel ezelőtt ment a kötélhúzás a hosszabbítása táján egy dolog. Most semmi ilyenről nem lehetett hallani, mivel kijelentette, h menni akar és nem csak kérette magát.

Inkább sanszos, h tényleg házon belül rúgták össze a port.
Ha úgy gondolja, h ideje váltani, akkor köszi az eddigieket és viszlát. Én nem tartom szükségszerűnek, h amíg még itt van, gyorsan köpködjük le még pár dologgal, ami eszünkbe jut. Inkább örüljetek, h elmegy, ne mérgelődjetek :lol:

"Monacoban új kihívásról beszélni?"
Lehet nem kihívásról beszélni annál a Monaconál, amely a nevéhez méltatlan helyzetből állna fel? :idea:
Kezdetnek a másodosztályból való feljutással, aztán ha lesz egy kis pénzmag a spájzban, akkor sokat tudnak majd erősödni. A megszellőztetett név, nevek alapján érdekes nyarat várhatunk esetleg a franciáktól, így akár egy ütősképes kis gárdát is összerakhatnak (az igen szimpatikus "FM" módszerrel :roll: ). Kihívásnak meg kapásból ott van a P$G (a maga bankjával :D ). Írod, h onnét már elvágyódnak a játékosok (amiről mondjuk olyan sokat nem olvastam sehol...), ami ha igaz is lenne, nem teszi egyértelművé, h Monaco-ban is ez lenne a helyzet ;)

VV egy rutinos játékos, aki még éppen abban a korban van kapus poszton, h nem csak levezetésnek menjen el, hanem még egy kalandba beleveti magát más csapattal is. Ha kitart az orosz kapcsolat, akkor pár éven belül visszakerülhetnek a focitérképre és akár ebben VV is kulcsszereplő lehet.
Tehát én jó döntésnek gondolom, ha ez jópénzér' történik, akkor meg pláne :D HA megadnak neki vmi nagy zsetont (amiről egyelőre egy centet nem tudunk!), az miért baj? Kevesen utasítanának vissza egy zsíros csekket sztem, ha klubot akarnak váltani...

Na mindegy, én nem neheztelek rá emiatt, h elmegy, akárhova, akármennyiért is. Legyen szerencséje!

Mint ahogy nekünk is az utód megtalálásában. Azért akármennyire is az egyik legkönnyebben pótolhatónak tűnő poszt (játékos), elég kényes kérdés a hálónk őrzése, őrzője. Kulcskérdése lehet a következő szezonjainknak...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.17. 20:02:35

Boixos és LG leírta azt, amivel csak egyetérteni tudok.

Menjen isten hírével, ha elvágyódik, de nem kellene ez a "más kultúra megismerés, új kihívás" csomagolású szövegek hozzá.

A nagy sikerek idején a "hűűű, de nagy Barca nevelés vagyok" szlogen ment.

Monacoban új kihívásról beszélni... :lol:
A nagy csinnadrattával indult PSG-ből is elvágyódnak a jobb játékosok 1 év után.

Nincs abban semmi kivetnivaló, ha kimondja, a pénz motivál elsősorban.
Adómentesen zsebre tenni azt, amit a Barcában felbruttózva lát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.17. 19:48:05

menczel írta:
Tényleg azt hiszitek a pénz miatt megy el? Tavaly Pep is a pénz miatt ment el akkor a ti gondolatmenetetek alapján... fel sem merül bennetek, hogy 1)megromlott a viszonya a vezetőséggel 2) egy karrierje van, abból is max 5 éve, ki akarja magát másik bajnokságban próbálni, más címeket nyerni.

De még ha így is lenne és pénzért menne játszani (pénzügyileg is majdnem lehetetlen max pár 1-2m euróval kereshetne többet új klubjában mint itt, de inkább ugyanennyit), annyi mindent tett már a csapatért, hogy a távozó lába nyomát is meg kellene csókolni. Pfej, de hálátlan fajta a Barca szurkoló :(
Gondolom a korábbi szerződéshosszabbításainál is azért cirkuszolt, meg zsarolta klubot, mert annyira nem számít a pénz neki...de gondolom azért is csókolgatni kéne a lába-nyomát. :mrgreen:
Pfej, de idegesítő fajta a megmondóember. :(
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.17. 14:45:43

B. Tamás írta:
Varatrix írta:A saját elmondása szerint új dolgokat akar megismerni, új kultúrában, közegben élni. Ezt szerintem jóval előbb kijelentette, és utána romlott a viszony. Én megértem a döntését. Túl nagy motiváció már nincs számára, és el kell fogadni hogy vannak ilyen emberek akik nem tudnak örökké együltő helyükben maradni.

Kíváncsi vagyok mennyire merőben más kultúrára vágyik... esetleg kínáig merészkedik. Én mondjuk valami USA ajánlatot simán kinézek a szituból.
Szerintem sem elsősorban azt kell nézni, hogy több pénzt akar keresni. Mindent megnyert, kétszer, 3 BL-döntő hőse volt, saját nevelésként felért a csúcsra, a helyében én is megpihennék, Barcelonában ugyanis akármilyen az előélete, a 1210. meccsén is kimagaslót kell nyújtania, hogy pozitívan beszéljenek róla. Ez óriási feladat, és lehet, ő már nem motivált annyira, hogy ezt teljesítse.

Persze ezután biztos a legjobb ajánlatot fogja választani, hogy utolsó éveiben még jobban keressen, de az meg miért lenne bűn. Akárhova megy, élvezheti a játékot felszabadultan, mert nem lesz rajta ekkora teher. És ez bizony x éven át fárasztó tud lenni. Teljesen megértem a döntését, és a helyében Monacóba mennék, ahol célokért küzdhet, és rengeteget kereshet adózás nélkül :D
Nekem sem a szívem csücske VV, de tökéletesen meg lehet érteni a döntését. Szép éveket húzott le itt, mindent megnyert (még VB-EB győztes is, bár az más tészta) és az utolsó 3-4-5 évét egy új bajnokságban, új trófeákért, új motivációval játszhat. Egy kapusnál más a helyzet, ők nem tudnak elmenni utolsó 1-2 aktív évükre Katarba vagy az USA-ba. Monaco-ban úgy tűnik komoly csapatot akarnak alakítani, ami tényleg nagy kihívás lenne és persze a pénz sem egy utolsó dolog. Időben bejelentette, sztem egyáltalán nem köpi szembe ezzel a klubot. Egyszerűen nem minden saját nevelés akarja itt tölteni az egész pályafutását. Nem gondolkozhat mindenki úgy mint Xavi vagy Puyol. Ha a Madridot emlegettük, Raul is ott hagyta. Nyilván nála az is közbejátszott hogy nem volt már alapkezdő, a szitu mégis hasonló és ennek ellenére mindenki real-legendaként emlegeti és nem nagyon vádolja senki hűtlenséggel.
Szóval meg lehet érteni VV-t is. Szokjunk hozzá, hogy nem minden saját nevelés fogja majd itt befejezni a karrierjét mes que un club ide vagy oda, és ez rendjén van.
Azért ne essünk túlzásokba és ne tüntessük már fel mindenkit árulónak akinek nem ez az álma.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.17. 13:23:21

B. Tamás írta:Szerintem sem elsősorban azt kell nézni, hogy több pénzt akar keresni. Mindent megnyert, kétszer, 3 BL-döntő hőse volt, saját nevelésként felért a csúcsra, a helyében én is megpihennék, Barcelonában ugyanis akármilyen az előélete, a 1210. meccsén is kimagaslót kell nyújtania, hogy pozitívan beszéljenek róla. Ez óriási feladat, és lehet, ő már nem motivált annyira, hogy ezt teljesítse.
akkor jobb is h elmegy, van elég motivalatlan ember nélkule is a csapatban...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.05.17. 13:19:47

Varatrix írta:A saját elmondása szerint új dolgokat akar megismerni, új kultúrában, közegben élni. Ezt szerintem jóval előbb kijelentette, és utána romlott a viszony. Én megértem a döntését. Túl nagy motiváció már nincs számára, és el kell fogadni hogy vannak ilyen emberek akik nem tudnak örökké együltő helyükben maradni.

Kíváncsi vagyok mennyire merőben más kultúrára vágyik... esetleg kínáig merészkedik. Én mondjuk valami USA ajánlatot simán kinézek a szituból.
Szerintem sem elsősorban azt kell nézni, hogy több pénzt akar keresni. Mindent megnyert, kétszer, 3 BL-döntő hőse volt, saját nevelésként felért a csúcsra, a helyében én is megpihennék, Barcelonában ugyanis akármilyen az előélete, a 1210. meccsén is kimagaslót kell nyújtania, hogy pozitívan beszéljenek róla. Ez óriási feladat, és lehet, ő már nem motivált annyira, hogy ezt teljesítse.

Persze ezután biztos a legjobb ajánlatot fogja választani, hogy utolsó éveiben még jobban keressen, de az meg miért lenne bűn. Akárhova megy, élvezheti a játékot felszabadultan, mert nem lesz rajta ekkora teher. És ez bizony x éven át fárasztó tud lenni. Teljesen megértem a döntését, és a helyében Monacóba mennék, ahol célokért küzdhet, és rengeteget kereshet adózás nélkül :D
.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 13:17:43

Varatrix írta:Kíváncsi vagyok mennyire merőben más kultúrára vágyik... esetleg kínáig merészkedik. Én mondjuk valami USA ajánlatot simán kinézek a szituból.
Én Monaco-ra vagy az Arsenal-ra gyanakszom :D
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.17. 13:07:17

A saját elmondása szerint új dolgokat akar megismerni, új kultúrában, közegben élni. Ezt szerintem jóval előbb kijelentette, és utána romlott a viszony. Én megértem a döntését. Túl nagy motiváció már nincs számára, és el kell fogadni hogy vannak ilyen emberek akik nem tudnak örökké együltő helyükben maradni.

Kíváncsi vagyok mennyire merőben más kultúrára vágyik... esetleg kínáig merészkedik. Én mondjuk valami USA ajánlatot simán kinézek a szituból.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2013.05.17. 12:34:03

"Valdés jelezte: idén nyáron távozik" - ebben a cikkben is említik, h nem is beszél a klubvezetéssel, és régóta tartja magát a pletyka, h Zubizarretával romlott meg a viszonya az új kapusedző miatt. Sok hónapja már beszélő viszonyban sincsenek, állítólag...
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Lezárt