Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 12:15:23

http://www.eurobarca.hu/rovidhir/xavi-e ... epesitest/" target="_blank

Ahogy a rövid cikkben is van, megszerezte Xavival együtt az edzői képesítést. :D Milyen furcsa újból hajjal látni, fiatalodott vele vagy 10 évet.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.29. 10:50:38

Tényleg jó lenne a csapatnál látni. Ellenben nem rémlik, hogy rámenős élete lenne, szóval az is érdekelne, hogyan jutott el a csődig ilyen hamar a pályafutása után.

Oké, hogy befektetett, de ennyire csak nem lőtt mellé a ráfordított pénz mennyiségén.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.01.29. 10:48:39

Miután elvesztette pénzügyi befektetéseit és csődöt mondott, Victor Valdést a barcelonai vezetés meghívta, hogy csatlakozzon a kapusedzői személyzethez. [Mundo Deportivo]

-Köszönöm eurobarca facebook
Kíváncsi lennék mit jelent a csőd ilyen gazdag emberek szintjén. :-k

Remélem elfogadja, jó volna látni a csapat berkein belül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2018.01.03. 16:02:52

Óriási kedvencem volt. Nálam, hangsúlyozom NÁLAM van akkora Barcas ikon mint amilyen Xavi,Iniesta vagy Puyol. Imádtam a fanatizmusát és, a védési stílusát. Sose felejtem el amikor sok gólos vezetésnél a 85. perc környéken leüvöltötte Xavi fejét mert egy szögletnél rosszul helyezkedett vagy amikor a Bernabeuban egy meg nem adott tizenegyes után majdnem megverte a bírót :lol: . Illetve nálam ő a number one a kapusok között és igen tudom nagyon jól, hogy ez szakmailag nem megalapozott, de nálam akkor is így van :D . A Barca utáni időszakot pedig nagyon nem erdemelte meg, egyik legszomorúbb Barcas emlékem az az amikor sírva viszi le az orvosi kocsi :cry: .

Hiányozni fog :cry:.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.02. 22:51:11

Én azon kevesek közé tartozom, aki pozitívan vélekedik róla, és szerettem is a hibái ellenére. Ahogy elment azért kár, de amíg itt volt rengeteget tett a győzelmekért - meg pár vereségért is. Köszi mindent öreg! Remélem látjuk még a klub kötelékein belül.

szerk.: Közbe gyanús lett, hogy mintha már lett volna erről szó, és tényleg nyáron már visszavonult. :D Na mindegy, a vége attól még igaz.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.02. 21:54:12

Senki nem írt még, de úgy néz ki, hogy ő is abbahagyja véglegesen. Sajnálom, hogy nem jött össze neki Anglia végül, és azért hiányzik, hogy a klasszikuson nem ő az első ember már aki leordítja a bíró fejét a félpályánál egy - egy szabálytalanságnál :D Istenem, mekkora sprineteket levágott...

“amikor a fény kialszik majd, és egy nap majd ki fog, akkor a gyerekekkel leszek, és arra próbálom tanítani őket, milyen az, amikor a lehetőséget megkapod, amikor a fény rád világít… Rám azonban ekkor már nem fog.”
“Remélem, hogy amikor ez megtörténik, nehéz lesz majd megtalálni engem”

Viszlát bajnok! =D>
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.29. 20:43:52

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.18. 23:16:25

Sajnos nevés Barca meccset láttál. Nézd meg az összeset vagy ha láttad, akkor rosszul emlékszel.
Az utolsó évében volt jó. Korábbiakban nem. Aki annyiszor kiejtette a labdát beadásoknál mint ő az biztos, hogy nem klasszis. Vagy amikor eladogatta a labdát, mert simán odapasszolta az ellenfélnek. Voltak jó meccsei az biztos, de top10 se volt soha.
Vagy kapott úgy Zamora-díjat, hogy nem védett az utolsó meccseket, hogy biztos legyen a díj, mert akkor már bajnokok voltunk.
Nézd meg a bakijait youtube-n lesz egy pár. Az meg, hogy egy-egy ellen jó volt, azt valaki kitalálta itt és azóta hallani, én nem éreztem soha.
A lényeg, ha akkora sztár lenne akkor még mindig védene. Nem véletlenül nem talált magának helyett.
Húha, sül le az utálat VV iránt ebből a hsz-ből. Inkább te vagy az, aki rosszul emlékszik. :wink:
Tromort77

2017.08.18. 23:00:43

Kovbal88 írta:
Sajnos nevés Barca meccset láttál. Nézd meg az összeset vagy ha láttad, akkor rosszul emlékszel.
Az utolsó évében volt jó. Korábbiakban nem. Aki annyiszor kiejtette a labdát beadásoknál mint ő az biztos, hogy nem klasszis. Vagy amikor eladogatta a labdát, mert simán odapasszolta az ellenfélnek. Voltak jó meccsei az biztos, de top10 se volt soha.
Vagy kapott úgy Zamora-díjat, hogy nem védett az utolsó meccseket, hogy biztos legyen a díj, mert akkor már bajnokok voltunk.
Nézd meg a bakijait youtube-n lesz egy pár. Az meg, hogy egy-egy ellen jó volt, azt valaki kitalálta itt és azóta hallani, én nem éreztem soha.
A lényeg, ha akkora sztár lenne akkor még mindig védene. Nem véletlenül nem talált magának helyett.
-Van egy olyan ismerősöm aki Barca szurkoló létére Puyolt utálja. Talán Te nem utálod Valdes-t, de az közös bennetek, hogy képtelenek vagytok észérveket felmutatni. Csak szimplán negatívan ítélitek meg őket.
-21 évesen mutatkozott be. Itt nőtt bele a csapatba. Az összes top kapusnak megvoltak a gyengélkedései csak akkor még kisebb csapatokban védett a legtöbbjük. De nem tudsz nekem olyan kapust mutatni akinek ne lett volna elejtett labdája. Tény, hogy Valdes hajlamos volt 50 meccsenként egy hajmeresztő bakira, de a többin úgy védett mint a világon kevesek. Ezt jelenti a klasszis számomra.
-Amikor a vége előtt bajnok a csapat akkor mindig a fiatalok játszanak illetve azok a kerettagok akik a szezonban hanyagolva voltak. Ebbe belemagyarázni azt, hogy azért nem védett, mert féltették a Zamora-díjat szimpla hülyeség.
-Ennyi erővel nézd meg a bravúrjait, hidd el, fogsz találni pár videót. :wink:
-Nem érezni kellett volna őket, hanem látni.
-35 éves. Megnyert mindent. Szó szerint mindent amit csak lehetett. Úgy döntött, hogy az ajánlatai ellenére visszavonul. Ebbe is hülyeség belemagyarázni mást. Utolsó évében a PL-ben többször lett a meccs embere. A Boro-ban az egyik legjobb értékelést kapta a szezon végén.
De már tavaly is sokat volt sérült.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.18. 22:19:09

Voltak nagyon látványos hibái, szezononként garantáltan 3-4 de azon kivul teljesen rendben volt. A 2006os és a 2009es döntőben is nagyokat fogott, a 2007es bajnokság meg nem rajta ment el, viszont a Pool elleni kiesés telibe az övé.
Én minden további nelkul elcserélném a 2006-2012 közötti Valdest a mostani Stegenre.

Sok sikert neki a TVs kalandhoz, mondjuk soha nem tűnt egy észkombájnak meg ahogy néztem az angol se az erőssége.

Ez a volt jatekosainkra való köpködés meg tenyleg nem szép dolog. Aktív csapattagot lehet kritizálni de olyat aki itt volt érdemes a szépre emlékezni. Valdesnek meg nagyon sok szép pillanata volt. Casillasnál nem volt jobb (mondjuk nalam a csúcs-Iker az all time kapus), de a top 10ben boven ott volt.

Az meg egy utolso gondolat még, hogy sokkal jobban tetszett az, amikor regen gólt kaptunk akkor ő meg Puyol egyből lelkesítették a csapatot meg biztattak aki hibázott, most meg mindenki mutogat mindenkire amikor a hálóban a labda.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.18. 21:46:50

Tromort77 írta:
Kovbal88 írta:de nem volt jó kapus, klasszis főleg nem.
:?: :shock:
Csodálkozom, hogy ezen a balgaságon senki más nem kapja fel a fejét.

Nem egy kupát köszönhetünk pedig neki. Korszakát tekintve is minimum top10-es kapus volt. Aki kiválló volt lábbal, 1v1-ben meg a világ egyik legjobbja!

Tavaly a PL-ben még bizonyított. A Middlesbrough szurkolók imádták, nem kevés pontot fogott nekik. Csak akkor is volt sérült. A Boro meg akarta tartani egyébként, de ő nemet mondott. Idén pedig a Derportivo és a Sporting CP vitte volna.

A hírek szerint egy saját TV csatornát alapított ahol szerepelni is fog. Már 12 országban értékesítették a jogokat. Focistákkal fog intejúkat készíteni.

Csúnya módon távozott, de nem értem ezt az utálatot felé. Rengeteget tett a csapatért és az öltözőben is mindig példaértékű volt.
Sajnos nevés Barca meccset láttál. Nézd meg az összeset vagy ha láttad, akkor rosszul emlékszel.
Az utolsó évében volt jó. Korábbiakban nem. Aki annyiszor kiejtette a labdát beadásoknál mint ő az biztos, hogy nem klasszis. Vagy amikor eladogatta a labdát, mert simán odapasszolta az ellenfélnek. Voltak jó meccsei az biztos, de top10 se volt soha.
Vagy kapott úgy Zamora-díjat, hogy nem védett az utolsó meccseket, hogy biztos legyen a díj, mert akkor már bajnokok voltunk.
Nézd meg a bakijait youtube-n lesz egy pár. Az meg, hogy egy-egy ellen jó volt, azt valaki kitalálta itt és azóta hallani, én nem éreztem soha.
A lényeg, ha akkora sztár lenne akkor még mindig védene. Nem véletlenül nem talált magának helyett.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.17. 22:40:20

Klasszis nem volt, max védett időszakosan klasszis formában.
Amúgy bírtam, de a hisztijei miatt nem bánom hogy elment.

Az espanyol-betis kettős elleni utolsó két hazain bemutatott rövidbe kapott góljaot meg sosem tudom megbocsájtani neki. (06/07es szezon ha jól emlékszem, a pontegyenlőséges bajnokság volt az tuti)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
don70at
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:34:19

2017.08.17. 22:22:12

2006-ban csak Valdes babut lehtett venni Barcelonaban az egyik ajandekshopban a Ramblan, mindegyik masik jatekos elfogyott. Nem vettem, ma mar sajnalom mert bizonyitott es megszerettem.
Tromort77

2017.08.17. 21:52:44

Kovbal88 írta:de nem volt jó kapus, klasszis főleg nem.
:?: :shock:
Csodálkozom, hogy ezen a balgaságon senki más nem kapja fel a fejét.

Nem egy kupát köszönhetünk pedig neki. Korszakát tekintve is minimum top10-es kapus volt. Aki kiválló volt lábbal, 1v1-ben meg a világ egyik legjobbja!

Tavaly a PL-ben még bizonyított. A Middlesbrough szurkolók imádták, nem kevés pontot fogott nekik. Csak akkor is volt sérült. A Boro meg akarta tartani egyébként, de ő nemet mondott. Idén pedig a Derportivo és a Sporting CP vitte volna.

A hírek szerint egy saját TV csatornát alapított ahol szerepelni is fog. Már 12 országban értékesítették a jogokat. Focistákkal fog intejúkat készíteni.

Csúnya módon távozott, de nem értem ezt az utálatot felé. Rengeteget tett a csapatért és az öltözőben is mindig példaértékű volt.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.17. 21:20:49

Ronaldinho&Barca írta:
visca el barca írta:szögre akasztotta a kesztyűt... élete legrosszabb döntése volt h elment innen, sztem azóta is bánja...
Az igen, megérte a sok pénz reményébe elmennie.. én már nem is tudtam követni merre jár épp, de egyik állomáshelyén se tudta megvetni a lábát. Kár érte, kiváló ügynök volt.
Még jó, hogy ő is ingyen távozott, a nagy fizetés miatt. Aztán ez a sérülése végett, nem jött össze. Hamar megunta a kihívásokat.
Az hogy beküzdötte magát a csapatba az példaértékű és követendő, de nem volt jó kapus, klasszis főleg nem. Hihetetlen, hogy ilyen sokáig védett nálunk. Aztán a helyére is került, a MU-nál csúnyán bántak vele, de azt kapta, amit megérdemelt.

Biztosan voltak kérői, mert ismert a neve alapján, de lehet kért is olyan fizetést amiért nem talált csapatot. Így járt, Nem sajnálom.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.08.17. 19:05:59

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... sa-2586915" target="_blank

Szögre akasztotta a stoplist... nagyon sajnálom h így alakult a vége neki...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.17. 11:45:36

visca el barca írta:szögre akasztotta a kesztyűt... élete legrosszabb döntése volt h elment innen, sztem azóta is bánja...
Az igen, megérte a sok pénz reményébe elmennie.. én már nem is tudtam követni merre jár épp, de egyik állomáshelyén se tudta megvetni a lábát. Kár érte, kiváló ügynök volt.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2017.08.17. 11:27:21

Meg is érdemli... #-o
Én nagyon-nagyon sajnáltam, és szerintem tudta volna tartani a szintet egy jó ideig. Ráadásul az öltözőben sem volt egy utolsó tényező a pali...
Remélem Neymarnak sem terem sok babér, és az nagyobb visszhangot kap...Talán visszatér a fociba pár klubhű klasszis, mindig is őket szerettem leginkább, mert emberi tartást mutattak mindenkinek. Giggs,Zanetti,Puyol,Xavi,stb...
Persze tudom, hogy ez rengeteg dolgon múlik, de akkoris...a zsoldosok világa nem túl tetszetős nekem. :cry:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.17. 11:02:51

szögre akasztotta a kesztyűt... élete legrosszabb döntése volt h elment innen, sztem azóta is bánja...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.06.09. 21:15:23

Valdés esküvőjén összejöttek páran a régiek közül. :D

https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59D89C66
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.03.19. 18:55:46

Kovbal88 írta:
csababarca írta:Csak elővett valamit a régiből. :mrgreen:
Így van nem felejtette el, amit a Barcában tanult. De megérdemli a sorsát. Én nem sajnálom, aki hülye az haljon meg.
Még ha van is ilyen szófordulat, nem gondolod, hogy kicsit erős?
A mondandó lényegi részével egyetértek. Mindig problémás volt a szerződés hosszabbításoknál és sajnos nagyon visszaütött neki, hogy ''új kihívások'' után nézett, de én reméltem, hogy egy korrekt karriert letud a Barca után is. Többen leírtátok, hogy miben volt kimagasló (1 vs 1) és miben nem. (beadások) Ezzel mind egyetértek, de én összességében arra emlékszem szívesen tőle, hogy több nagy meccsen is pazarul védett, ráadásul az utolsó pár évében már itt a fórumon is sokan Top3-asnak nevezték. Rá is szolgált, de ennek ellenére úgy gondolom, hogy két, nála jobb kapussal erősödtünk a távozása után.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2017.03.19. 18:47:40

Kovbal88 írta: Így van nem felejtette el, amit a Barcában tanult. De megérdemli a sorsát. Én nem sajnálom, aki hülye az haljon meg.
Elég erős egy klublegendáról ilyet írni....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.19. 18:34:30

csababarca írta:Csak elővett valamit a régiből. :mrgreen:
Így van nem felejtette el, amit a Barcában tanult. De megérdemli a sorsát. Én nem sajnálom, aki hülye az haljon meg.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.19. 18:27:12

Igen, az mondjuk igaz, hogy elrúghatta volna a labdát előbb is, hátrálni nem kellett volna. Sajnálom Őt, tényleg elég röhejes találat volt így összességében.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 18:21:30

Rivaldo11 írta:Ez egy balszerencsés eset volt, konkrétan elcsúszott, ez nem hiba, ez pech.
Ahogy elkezdett hátratolatni nem volt túl jó gondolat. A többi valóban balszerencse, abban teljesen igazad van.
Kép
Kép
Kép
Lezárt