Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.08.31. 11:03:59

Szegény gyereket még az ág is húzza. Nem tudom ki olvasta, én tegnap láttam a katalán sporton, h még nem igazolták le a törökök. El utazott, hogy aláírják a szerződést és kevesebb pénz volt benne, mint amit megbeszéltek, ezért Victor visszahátrált, de még nem ment vissza Manchesterbe, tehát elég rossz alku pozícióban van.
Van Gaal nem számol vele az első csapatnál, gondolom az öreg ok nélkül nem csinál ilyet.

Én se értem őt, őszintén. Elugrált volna itt, szépen visszavonul innen emelt fővel. Új kihívások stb, hát megkapta szegény. ( én tartom, hogyha nem akar elmenni, akkor itt még a sérülése ellenére is számoltak volna vele, vagy én megkockáztatom, h az élet el se bánt volna vele így)

Jó módjában vesz meg az ember, szokás mondani. A legjobbakat neki, de ez már egy lefelé ívelő pálya durván....
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.26. 15:20:13

a törökök lesznek az új arabok :lol:

kár h nem a fenerbe ment, ott szívesebben "nézegettem" volna :D bár ott most van két aránylag jó kapus, ráadásul az egyik már kb 10 éve ott van és stabil kezdő....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.08.26. 14:53:45

Beşiktaş have agreed a deal to sign Manchester Utd Goalkeeper Víctor Valdés. [Sky Sports]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.04. 10:55:05

Ezt én is olvastam.

Nagyon durva ez a sztori. Ennyi Barcelonás csodálatos év után hirtelen nem a padlóra, hanem az alá zuhant. Emlékszem, mennyire könyörögtünk neki (a horribilis pénzbeli ajánlatról nem is beszélve), de neki itt sok volt a stressz, és új kihívásra vágyott.

Én azok közé tartozok akik igen is jó kapusnak tartják Valdest. Nagyon divat őt fikázni (az NSO-n is az egysejtűek szétalázzák), de aki nézi az összes Barca meccset (mint én), az tudja mit köszönhetünk neki. Igen, alig volt munkája a meccsen, de így még nehezebb, ha 45 percig készültségben vagy, és jön egy helyzet, ahol hirtelen tökéletesen kell dönteni. Egyáltalán nem volt több hibája, mint bárkinek a védelemben. Nem egy hálás poszt, mert egy hiba egy gól. Egy Barcelona meccsen átlag 5 nagyon tiszta helyzet van, amiket a csatárok nem rúgnak be, még sem úgy emlékezünk a csatárainkra, mint akik rengeteget hibáztak.

Nagyon nagy karakter volt, nagyon jó játékos, csak nagyon nagy hülye volt, hogy innen elment. Oké, nem látok bele a fejébe, de: voltam már Barcelonában, voltam meccsen is, stadion túrán, és eltöltöttem ott egy hetet. Nagyon durva, hogy ott mennyire a fociról szól minden, és nem fér a fejembe, hogy egy La Masiából kikerült pali, egy ilyen karrier után első számú kapusként, ráadásul ilyen fizu mellett, mi a rákért akarna elmenni. Oké, volt egy sérülés, amivel nem számolt, de egy Monaco érdeklődéséről beszéltek. Az nem egészen az a szint. Jelenleg a MU-ban 3. számú kapus, mert De Gea mellett még igazoltak mellé egy Romerot. Innen, ha van egy kis esze gyorsan eligazol.

Van Haal pedig szerintem egy igazi bunkó, amellett véleményem szerint mindig is túlértékelt volt. A legutóbbi barcelonai munkásságától sem voltam enyhén szólva sem elájulva.

Valdes magának kereste a bajt, de azért egy Monaco szintű csapatban, vagy egy spanyol-angol-olasz-német jóféle csapatban még lenne helye szerintem.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.08.04. 09:49:39

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... te-2430223" target="_blank

Nagyon sajnálom Valdes-t. Sérülése ide vagy oda, de ő sokkal többet érdemelne. Biztos vagyok benne, hogy megbánta a döntését... :oops: :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.07.16. 22:52:49

A Valenciába még jó is lenne már nem vették még kapust. A BL-be azért nem ártana egy rutinosabb kapus. Vagy esetleg meg Amerikába vagy Katarba.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.16. 19:49:11

HungaroBarca írta: Nem azt mondtam hogy nem amiatt ment el mert új kihívásokat keresett ,hanem csak jellemeztem hogy számára az új kihívás a padozás.
Én el tudnám képzelni egy Arsenalban például, ott úgyis Cech mellett Szeczesny kevés Wengernek ( nekem legalábbis úgy tűnik, hogy a lengyel repül......)
Szerintem pedig pont , hogy korrekt volt a távozásnál . A szerződésének a lejárta előtt több mint egy évvel közölte a vezetőséggel , hogy menni akar ezzel lehetőséget adott az utódjának a megtalálására és arra is , hogy akár még pénzért tudják értékesíteni. Mi nem akartuk eladni ezért jelentős összegtől elestünk viszont volt több mint egy évünk a legjobb kapus megtalálására ( és lásd sikerült: MaTs). Ebben nem tudom , hogy mi az ami nem volt korrekt tőle :-k
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.16. 18:22:11

Alfa írta:
HungaroBarca írta:
Hát nem csodálkozom hogy derogált neki a 2. csapat, letett már annyit hogy ne tartalék csapatokban kelljen védenie.Bár ahogy elment innen tavaly azért a ezt a pofont mégis csak megérdemelte..... ( Új kihívások mi Valdes ?) :twisted: :twisted:
Akkor szerinted mégis miért ment el ???
Nem azt mondtam hogy nem amiatt ment el mert új kihívásokat keresett ,hanem csak jellemeztem hogy számára az új kihívás a padozás.
Én el tudnám képzelni egy Arsenalban például, ott úgyis Cech mellett Szeczesny kevés Wengernek ( nekem legalábbis úgy tűnik, hogy a lengyel repül......)
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.16. 16:33:36

Talán csak úgy lehetett volna rosszabb szezonja ha megint lesérül.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.07.16. 15:30:24

Irany a Sporting v. Benfica es akkor johet a VV vs. Casillas háború megint :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.07.16. 13:50:52

hát igen, amekkora hegynyi szr a mu és úgy általában az egész csilliárd fontos pl, tényleg elég hülyén jön ki amikor a sok ruppótlan gyökér mellett egy ilyen hátterű gyerekkel, mint valdés, ilyen köröket futnak, mint most a gál. nehezen hiszem el, h nem fért volna be a sok barom közé.
mindenesetre az biztos, h ebben a gyerekben megreccsent valami, amikor lelépett innen, azóta egyszerűen csak rossz dolgok történtek vele.
amellett, h nem örültem az elmenete előtti műsorának, nagyon kívánom neki, h kapjon egy olyan szerődést, ahol bizonyíthat, kihívás is van és elegendő lé is akadna. mondjuk pl a psg-ből pont most akarják kiszedni sirigut, lazán el tudnám képzelni a helyén.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.16. 13:10:59

HungaroBarca írta:
Hát nem csodálkozom hogy derogált neki a 2. csapat, letett már annyit hogy ne tartalék csapatokban kelljen védenie.Bár ahogy elment innen tavaly azért a ezt a pofont mégis csak megérdemelte..... ( Új kihívások mi Valdes ?) :twisted: :twisted:
Akkor szerinted mégis miért ment el ???
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.16. 12:59:21

Petr írta:
visca el barca írta:fanhál állítólag ki akarja tenni a a csapattól, el sem vitte a seattle-i edzőtáborba. csóri gyerek nagyon befürdött azzal, hogy elment innen :?
Elvileg azért, mert derogált neki a második csapatban szerepelni, ami ellenkezik a klub filozófiájával.
Hát nem csodálkozom hogy derogált neki a 2. csapat, letett már annyit hogy ne tartalék csapatokban kelljen védenie.Bár ahogy elment innen tavaly azért a ezt a pofont mégis csak megérdemelte..... ( Új kihívások mi Valdes ?) :twisted: :twisted:
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.16. 12:51:20

visca el barca írta:fanhál állítólag ki akarja tenni a a csapattól, el sem vitte a seattle-i edzőtáborba. csóri gyerek nagyon befürdött azzal, hogy elment innen :?
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... dt-2426403
Sose bírtam ezt az embert de ez már kezd nevetségessé válni :evil: . Leküld néha az ifikhez egy 2x-es Bl VB és EB győztest ( hogy csak legnagyobbakat említsem) aki játszik is 4 meccset az ifiknél aztán szerinte nem akart játszani.... Remélem talál valami jó csapatot ( mondjuk egy angol ) és szétcsapják a unitedet .



Elfogadom nem is kicsit vagyok elfogult Valdéssel szemben ezért nem tudom teljesen objektívan látni a szituációt...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.07.16. 12:50:05

visca el barca írta:fanhál állítólag ki akarja tenni a a csapattól, el sem vitte a seattle-i edzőtáborba. csóri gyerek nagyon befürdött azzal, hogy elment innen :?
Elvileg azért, mert derogált neki a második csapatban szerepelni, ami ellenkezik a klub filozófiájával.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.16. 11:14:10

fanhál állítólag ki akarja tenni a a csapattól, el sem vitte a seattle-i edzőtáborba. csóri gyerek nagyon befürdött azzal, hogy elment innen :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.24. 18:00:49

Kb. ebben az egy meccsben benne volt az egész karrierje. A bravúrvédések jöttek, de a kijövetelei borzalmasak voltak, még Rooney-t is sikerült kiütnie. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2015.05.24. 16:29:49

VV véd az Unitedben, digi1 adja. Furcsa más csapatban látni! :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.12. 03:09:50

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.10. 13:59:32

Víctor Valdés rejected Liverpool to join Manchester United. (Source: ESPN)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.08. 22:53:52

hank1ee írta:
zola8787 írta:Gyerünk VV, túrd ki a kiscsávót. Nyerd vissza a régi formádat és alázd le az angol támadókat!
De Gea kb. olyan formában véd, mint VV élete legjobb időszakában, úgyhogy ez nem lesz egyszerű...
Mint lentebb már írtam kiváncsi leszek , hogy De Gea hogy viselkedik ha van egy komoly riválisa mert ez az eddigi pályafutásából nem derült ki.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.08. 22:51:19

zola8787 írta:Gyerünk VV, túrd ki a kiscsávót. Nyerd vissza a régi formádat és alázd le az angol támadókat!
De Gea kb. olyan formában véd, mint VV élete legjobb időszakában, úgyhogy ez nem lesz egyszerű...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.08. 22:10:15

Gyerünk VV, túrd ki a kiscsávót. Nyerd vissza a régi formádat és alázd le az angol támadókat!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.08. 21:50:39

Rinku írta:
visca el barca írta:sajnálom csóringert.... sokkal jobb annál h kispadozzon...
Még mindig jobb, mintha otthon kanapézna... :)
Amúgy nem tudom miért ilyen alulértékelt. Azért ennél sokkal jobb volt, azt hittem kap valahonnan legalább egy normális ajánlatot.
Az , hogy a MU leigazolta pont azt mutatja , hogy igenis voltak ( vagyis gondolom , hogy voltak ) ajánlatai. Én látok rá esélyt , hogy jövőre kiszorítsa De Geat lehet , hogy a fiatal spanyol nem fogja bírni ezt az extra nyomást mert ha jól tudom eddig nem volt soha túl nagy riválisa. Én nagyon szurkolok neki minid az egyik legnagyobb kedvencem mindig őt próbáltam utánozni a kapuban :) számomra a világ legjobb kapusa ( lehet ezzel egyedül vagyok :mrgreen: )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.08. 19:28:50

Rinku írta:Emlékszik itt még amúgy valaki Hildebrandra? Egyáltalán nem volt ügyetlen kapus, mégse kellett senkinek. Mai napig nem bírom felfogni, hogy miért van ez így. Lehet csak én láttam benne többet, mint ami valójában volt, vagy egyszerűen tényleg a világ egyik legalulértékeltebb kapusa Valdes mellett.

Ochoa meg a 3. Nem keveset bizonyít már évek óta. A tavalyi vb egy dolog volt, azelőtt is bőven lehetett találkozni a nevével. És most sem játszik, hiába a Malagában van, a wiki 0 meccset ír a neve mellett. Azért vannak ilyen internesönel WTF dolgok, amiket sehogy sem bírok értelmezni.
Nekem meg volt még anno a Stuttgart bajnoki évéből, aztán most nézem, hogy azóta szinte alig-alig játszott, és szinte évente cserélgette a csapatait. Pedig tényleg nem volt ő rossz kapus, egy német középcsapatban nem tudom elképzelni, hogy nem tud odaférni...
Ochoa mellett meg lehetne említeni Willy-t is, aki a Malaga-ban jól tolta aztán meg elment padozni Hart mögé Manchester-be. :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Lezárt