Barça vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.07. 15:57:49

Diarra nagyon is jó játékos. Sztem olyan Vieira tipusú. Nagyon nagy szüksége van rá a Madridnak. Bár remélem nem tudják megszerezni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.08.07. 15:51:53

Zsolti írta:Szerintem Diarra nemis az a nagoyn nagy durranás játékos..felőllem aztán megvehetik. :roll:
Hát tényleg nem nagy durranás csak magas erős gyors és annak a célnak amire a reál használni akarja tökéletesen megfelel ő meg az emerson leütköznek mindnkit majd a középpályán és ezért félek hogy jó csapat alakul madridban
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.08.07. 15:48:57

Szerintem Diarra nemis az a nagoyn nagy durranás játékos..felőllem aztán megvehetik. :roll:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.07. 15:43:28

Inkább ne kerüljön Diarra a Realba. Akkor nagy valószínűséggel egy újabb Essien ügy lenne. De nem hinném h Diarra el fogja hagyni a Lyont. Abidalt is a fél világ meg akarja szerezni, eddig sikertelenül. :twisted:
A Fifa egy szégyen
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.08.07. 15:37:51

noname írta:Bekemet úgy se teszik ki a cserepadra! Még Capello sem.
Ha Ribery jön, akkor úgyse fog az angol helyén játszani.
Diarrát pedig nem fogja elengedni a Lyon, csak ha lesz valaki más a helyére. Essient elengedték, mert jött Tiago és ott volt Diarra. Ha Diarrát is elengedik, akkor egyedül Tiago marad. Nem hinném h ezt a hibát elköveti a Lyon.
Hát nem kevés játékost igazolt a Lyon nyáron és még durván lenne fél hónapuk igazolni és abból a pénzből úgy gondolom lehetne egy jó kis brusztolos játékost szerezni vagy akár az utánpótlásukból hozni vkit mer ugye az se rossz...

Azt nem tudom hogy leültetné-e a Beckamet de ki tudja lehet hog megeshet és azért mert a Marseille nem fogadta el a Lyon ajánlatát akkor is ez egy Real Madrid bármennyire utálod attól még egy nagy klub
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.07. 15:35:19

Ha a Madridnak tényleg annyi lóvéja van, akkor mért nem adják meg Diarráért azt a pénzt amit a Lyon kér? Sztem nem lehet ott nagyon sok pénz ha ennyire smucigok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.07. 15:32:09

Bekemet úgy se teszik ki a cserepadra! Még Capello sem.
Ha Ribery jön, akkor úgyse fog az angol helyén játszani.
Diarrát pedig nem fogja elengedni a Lyon, csak ha lesz valaki más a helyére. Essient elengedték, mert jött Tiago és ott volt Diarra. Ha Diarrát is elengedik, akkor egyedül Tiago marad. Nem hinném h ezt a hibát elköveti a Lyon.
A Fifa egy szégyen
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.08.07. 15:27:18

noname írta:
Szinte biztosan kijelenthető, hogy Kaká nem szerződik Madridba. A brazil játékos ott lesz a Milan szerdai Bajnokok Ligája mérkőzésén.
Egy kis gyászjelentés a Madridistáról... :lol:
Ribery nagyon jó játékos, de sztem nem elég jó ahhoz, amit a margit el szeretne érni. Egy cseppel se lesznek vele erősebbek. Diarrát pedig aprópénzért akarják elhoizni, mert feleannyit adnak is érte, mint amennyit a Lyon kér. De nem hinném h Diarra otthagyja a Lyont, mert az jelenleg sokkal jobb mint a margit.
Nah van ez így Káká nevével nyerte meg a választást azt ennyi de sztem a legnagyobb madridisták se bíztak ebben a klubcserében...
És teszem hozzá sült már bele ebbe jó pár elnök is( köztük a mi laportánk is) de lássuk be nagyon jól sült el

Sztem a Ribéry megszerzésére van esély, akkor ha nem hosszabított ha hosszabított akkor ő se fog költözni madridba de azt kell hogy mondjam Beckam helyére lazán beférne mert ha jól tudom akkor ő jobb oldalon szokott játszani

A Diarra pedig szinte biztosra veszem hogy Madridba megy mer a Capellonak kell és ha a Madrid leteszi azt a bizonyos mennyiségű dellát akkor sztem max jövő héten már bemutatják
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.07. 14:40:38

Szinte biztosan kijelenthető, hogy Kaká nem szerződik Madridba. A brazil játékos ott lesz a Milan szerdai Bajnokok Ligája mérkőzésén.
Egy kis gyászjelentés a Madridistáról... :lol:
Ribery nagyon jó játékos, de sztem nem elég jó ahhoz, amit a margit el szeretne érni. Egy cseppel se lesznek vele erősebbek. Diarrát pedig aprópénzért akarják elhoizni, mert feleannyit adnak is érte, mint amennyit a Lyon kér. De nem hinném h Diarra otthagyja a Lyont, mert az jelenleg sokkal jobb mint a margit.
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.06. 00:30:03

Riberyt akarják új sztárnak a Távol-Keleten. Beckham már túl unalmas nekik. Az ázsiai csajok most Riberybe szerelmesek. :D :D :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.05. 23:57:30

sergi1989 írta:ördög:bazzz sergionak 2 éve barátnője van akit a télen valszeg elvesz/
azért mert teccik a haja és mert nekd nincs 8) talán nem kéne lebuzizni arról nem is beszélve hogy kedvenced lenne ha barcás lenne.. :?
:lol: :lol: :lol:

Érdekes, hogy a sok információ közül pont a legjelentéktelenebbre tudtál reagálni :lol:
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.08.05. 23:53:32

ördög:bazzz sergionak 2 éve barátnője van akit a télen valszeg elvesz/
azért mert teccik a haja és mert nekd nincs 8) talán nem kéne lebuzizni arról nem is beszélve hogy kedvenced lenne ha barcás lenne.. :?
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.05. 23:30:51

De pedig Cicinho már beszélt is vele msn-en akkor hogy van ez :twisted:

Az ellenség ellensége a mi barátunk kár, hogy nincs vezetőség bosszúból ideathatnák Kaka'-t... :lol:
nembaj majd játszik a Bl selejtezőben és akkor végre vége!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.05. 23:23:32

A Milan alelnöke, Adriano Galliani dühös támadást indított a Real Madrid ellen, miután a spanyol klub többször nemleges válasz ellenére sem hajlandó letenni Kaká leigazolásáról.

Az újonnan megválasztott elnök, Ramon Calderon egyik választási igérete az volt, hogy a brazil klasszist megszerzi a Real Madridnak. Próbálkozásai eddig sikertelenek voltak, és annak ellenére sem hajlandó letenni Kakáról, hogy a játékos nemrégiben 2011-ig szóló szerződést írt alá a Milannal.

Galliani és Ariedo Braida már többször is kifogásolták a Real management viselkedését, a mai napon pedig az alelnök tőle szokatlan nyilatkozatot tett: "A Real Madrid a világ egyik legnagyobb klubjainak egyike volt, de most nagyon dühösek vagyunk rájuk. Nyugodtan megírhatják, hogy a Milan hadat üzent a Real Madridnak, és mindent meg fog tenni azért, hogy megnehezítse a helyzetüket. Ahogyan az elmúlt egy hónapban folyamatosan ismételgettük, Kaká nem hagyja el a Milant, de hadd tegyem hozzá, hogy ha mégis elmenne, akkor sem a Real Madridhoz kerülne. Klubunknál senki sem fog egy asztalhoz leülni a Real vezetőivel, mivel nem tudják, hogy min alapul két nagyszerű klub együttműködése."

(forrás: acmilan.hu)


Mindig is szimpatikus csapat volt nekem ez a margit, főleg most... Gerinctelen dolog amit művelnek.

És még hogy 75 százalék...... JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.05. 23:16:43

Nah Ribery biztos nem fog odamenni most hosszabbított az OM-nél amúgy már a Lyon szinte egész nyáron meg akarta venni de nem sikerült akkor a Realnak sem fog az tuti de azért szép ábrándok vannak odaát...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.08.05. 22:37:27

ezt az észjárást én sem értem..
de pénz terén szerintem nincs gond,mert sokak megnézik a meccseiket az uj igazolások,és becham miatt.
de annak örülök hogy R.Carlos maradt,mert akkor nagyobb ellenük az esélyünk mert mindig van minimum 1 bakija amiből gól születik..
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.05. 22:29:59

Felmerült egy újabb fantasztikus név a reálnál: Ribery

Hihetetlen, hogy egy ilyen csúnyácska játékost akarnak megvenni... úgy látszik szakítani akarnak a Guti-Ramos-Bekem melegvonallal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na félre a tréfával, nagy grat a reálnak:DDDD Megint egy támadót akarnak igazolni:DD Csak megkérdem... MINEK??????????
Avatar
Fejo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2005.07.15. 23:40:28
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.05. 20:22:29

bzozo írta:a realnak pénz is kéne mert ha így folytatják csödbe mennek-!!! :lol:
Ne félj, nem megyünk csődbe! :wink:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.08.05. 17:28:53

Aprieto írta:
Charlie írta:Fredet ne igazolják le! Ő 1 nagyon jó player. Nagyon nem örülnék neki ha odamenne.

De sztem neki nincs papírja, és már csak 1 non eu-s fér be assszem a madridba.
C.
Igazából én csak a VB-n láttam játszani. Akkor sem sokat :) Ergó nem tudom milyen játékos, csak azt néztem: egy újabb csatár :D
Hatalmas király a gyerek, tavaly a PSV ellen rugott 1 káprázatos golt, az nagyon megmaradt bennem. A brazil bajnokságban is rugott 1000 golt,, ugy h nagyon ott van. Ráadáaul a Lyon az 1ik kedvenc csapatom, a Barca és az Inter után, ugy h rohadjon meg a Real ha megveszo :!: :evil:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.05. 15:44:47

Swineherd írta:" A spanyol gárda úgy tervezi, hogy nem idén igazolja le a játékost, hanem csupán a következő évadban, amihez opciós jog lenne szükséges. Mijatovic és Baldini ez ügyben is tárgyal hamarosan, s majd kiderül, hogy milyen megállapodásra sikerül jutniuk. "
Ez a hír megnyugtatott, hogy nem kell nekik több csatár csak jövőre. Ez azt is jelentheti, hogy Ronaldo vagy Raúl tuti, hogy elmegy.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Swineherd
Capitá del Barça
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2005.06.24. 13:35:51
Tartózkodási hely: Atom City

2006.08.05. 15:18:47

" A spanyol gárda úgy tervezi, hogy nem idén igazolja le a játékost, hanem csupán a következő évadban, amihez opciós jog lenne szükséges. Mijatovic és Baldini ez ügyben is tárgyal hamarosan, s majd kiderül, hogy milyen megállapodásra sikerül jutniuk. "
SIEMPRE FIELES
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.05. 14:54:44

Ez a Fredes hír tényleg igaz? Mert én már nem hiszem el, hogy a Realnak megint csatár kell.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.08.05. 13:41:35

Mental_Theo írta:ugye jól tudom,hogy a Barca,és a Real Madrid is az USA-ban van jelenleg?
Mi ott vagyunk, a madrid talán csak menni fog napokon belül.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Lezárt