Barça vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
realmadrid
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.29. 14:09:41

2005.12.30. 10:48:03

É nis madridos wok!!És perezt elküldeném a [auto_cenzúra]!!!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.12.30. 10:47:15

Balinho írta:Egyetlen kritérium hogy ha valaki elkezd szívből szurkolni egy csapatnak akkor ne hagyja ott a nehéz időben sem. Én is végigszenvedtem az utóbbi érát, ahogy a madridosok a mostanit. De ha a galaktikusok miatt madridistákká lettek kitartanak, akkor nem lehet őket sem divatdrukkernek nevezni.
Ez érdekes. Anno Manchester U., Bayern, 1.FC Kaiserslautern és Milan is a kedvenceim közé tartozott. Ezekből egyedül az 1.FCK a nem volt a csúcson, mikor kikoptak az érdeklődési körömből... :? Érdekes, de ma már csak Barça meccsekre vagyok kiváncsi. Más csapat meccseit nagyon ritkán bírom végig nézni... Csak '98 óta csúcs nálam a Barça (többi csapattal szemben), pedig előtte már volt szerencsém a Mister-t, Kubalát élőben látni. A mester bemutató edzést vezényelt fiataloknak és még autogrammot is kaptam tőle. Sajna az a füzet elveszett... :cry: :cry: :cry:
Amúgy a Dream Team a sztár! 8) Itt a kettő is!!! :wink:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.30. 01:58:16

sergio89 írta:de azzal sekel foglalkozni ki kinek drukkol az a lényeg hogy TE kinek a többi lényegtelen!amugy madrid szurkolo vagyok és perezt átküldeném laportához hogy lehet egy [auto_cenzúra] csapatbol a világ legjobbját megcsinálni!
mert az öregnek valahogy negyon nem megy... :?
a legtöbb realos perezt máshova küldené... :roll:
ami azt illeti, megértem őket...
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
sergio89
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.12.30. 01:41:47

2005.12.30. 01:45:54

de azzal sekel foglalkozni ki kinek drukkol az a lényeg hogy TE kinek a többi lényegtelen!amugy madrid szurkolo vagyok és perezt átküldeném laportához hogy lehet egy [auto_cenzúra] csapatbol a világ legjobbját megcsinálni!
mert az öregnek valahogy negyon nem megy... :?
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.30. 01:44:49

Nekem pl 2 Realos barátom van :lol: Vannak kis szurkálódások, de szeretjük a klubbunkat és tiszteletben tartjuk a másikat a klubjával együtt :lol:
Dórynak teljesen igaza van...
De ha nem lenne akkor is...Nőkkel nem érdemes leállni vitatkozni...Nem sok esélyed van... :lol: :roll: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kluivertinho 2005.12.30. 01:46:35-kor.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
dóry
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.07.16. 09:36:02
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow

2005.12.29. 23:57:19

én Balinho-val értek egyet. ez a divatdrukkerezés egy hányinger már bocsi. nem tudom, ki kezdte, de szerintem ideje lenne abbahagyni. mindenki tudja magáról, hogy igazán, tiszta szivéből szereti-e ezt a klubot, akinek szurkol. ez igazából senki másra nem tartozik, csak az egyén saját lelkiismeretére. miért kell azt, hangsúlyozni, a világba üvölteni, hogy "igen én izig-vérig Barcelona drukker vagyok"? nem a külcsínyekben látszik meg az igazi odaadás. nem a sálakban mezekben van az elhivatottság, hanem a szivekben. lehet, hogy ez egy kicsit nyálasnak tünik, de hát bocs lány vagyok. :lol:
a másik meg: nem kell valakit lenézni, fikázni, gúnyolni csak azért mert másik csapatnak szurkol. nem kell sértegetni, nem kell kötekedni. és most ezt tényleg csak az vegye magára akinek inge. mert igen, hál istennek sok ellenpéldával is találkoztam. nem az a lényeg, hogy melyik csapatnak szurkol, hanem, hogy milyen ember valójában. én már találkoztam nem is egy nagyon bunkó, felszines, rossz helyesírású de ugyanakkor ízig-vérig katalán-szívű emberrel. de most akkor szeretnem kéne, csak azért mert egy csapatnak szurkolunk? :roll:

(bocsi ha hossszú lett meg értelmetlen. lehet oltani, lehet leszólni, de ez a véleményem)
Zsákmányállat máját mosod egy névtelen patakban, körülötted olajfoltok mézeskalácsszív alakban. És úgy nézed az arcod benne, mint régen a céllövöldében az a lány, akinek lőttél egyet finom utalásféleképpen...

Gumicukor Powa'
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.12.29. 19:40:34

Charlie írta:Oleguer azért hasonló imádatnak örvend KINT mint Ronaldinho,jó-jó ez így kicsit erős,de télleg csipázzák nagyon.
C.

Ronaldinhoval ellentétben elsősorban nem a képességei miatt közönségkedvenc :)
Swineherd
Capitá del Barça
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2005.06.24. 13:35:51
Tartózkodási hely: Atom City

2005.12.29. 19:10:59

Richi írta:az imént átnéztem h mi lehet vajon azon a retkes oldalon
kösz szépen!
SIEMPRE FIELES
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.12.29. 19:04:56

Oleguer azért hasonló imádatnak örvend KINT mint Ronaldinho,jó-jó ez így kicsit erős,de télleg csipázzák nagyon.
C.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2005.12.29. 18:51:32

Elegem van ebből az állandó divatdrukkerezésből, ami mind a két oldalon megy. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki azért kezd el szurkolni egy csapatnak, mert ott játszik/játszanak kedvenc játékosa/játékosai. Én anno Koemanba, Romárióba, Stoichkovba, Bakeroba és a többiekbe szerettem bele. Nos az akkori Dream Team szurkolóit nem nevezték divatdrukkereknek - pedig mostani megítélés alapján lehetett volna. Szerintem azzal sincsen semmi gond ha valaki azért kezdett el szurkolni a Reálnak mert ott játszottak a "galaktikusok". Annak a Madridnak lehetett szyvből szurkolni (mint ahogy a mostani Barcának is bővel van miért - hogy ez nagyban köszönhető Dinhonak az igaz, de egyébként nehéz egy Oleguerbe beleszeretni). Egyetlen kritérium hogy ha valaki elkezd szívből szurkolni egy csapatnak akkor ne hagyja ott a nehéz időben sem. Én is végigszenvedtem az utóbbi érát, ahogy a madridosok a mostanit. De ha a galaktikusok miatt madridistákká lettek kitartanak, akkor nem lehet őket sem divatdrukkernek nevezni.

Bocsánat ha hosszú lett, de elegem van abból hogy úton-útfélen mást se lehet hallani, mint a divatdrukkerezést
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2005.12.29. 18:04:02

Drága kedves jólelkű madridisták mi csak bántunk titeket az imént átnéztem h mi lehet vajon azon a retkes oldalon az első amit láttam h nagyon örülök ibrahimovich sérülésének :?
Hát grat nektek!!!
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.12.29. 17:56:09

realmadrid!!!
Szépen írjál és helyesen, vazze...
Az nem érdekes, h marhaságokat írsz, csak írd már le szépen és helyesen! Köszi...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.12.29. 15:49:58

Mikor voltak olyanok, h Messi vs Robinho én az újságírók helyébe elnézést kérnek, h a kis barzilt egy sorban említették Messivel. :oops: 8)

Szegény srácnak kegyetlen nem jön be ez a spanyol foci.+ sztem nem is igazán találják, h hol kéne játszania.Más baj nem is lehet egy játékosnál asszem. :roll: :shock:

A Barca nyert ezen a fiatalítás fronton. :wink:
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.29. 15:09:26

No comment... :roll: :lol:
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.12.29. 14:34:04

ha már felsorolásnál tartunk:

1. Charlie-nál a pont, beletelt egy időbe, amíg kiszedtem belőle, hogy mit akarsz
2. " madridistán nem ez a téma hRemélem a barca minél lejjeb süllyed!" csak a másodikszámú csk-nál, gutinál...
3. igazolás: elősször is kéne 2 védekezőkp és egy középsővédő..nade mind1, jön cassano, majdzidan védekezik
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.29. 14:33:33

realmadrid írta:Ti annak örültök bazz,ha nem megy a madridnak,és nem annak ha megy neketek!!!Állandóan fikázzátok a amdridot!!és a madridistán nem ez a téma hRemélem a barca minél lejjeb süllyed!!Mert itt ez!!Jah és én nem érdekel h nem megy a madridnak!!kitartok mellettük!am nézd meg h szerencsétleneket már a riporterek is fikázzák!Jh és nagyoos te hogy költeéd el azt a rengeek pénzt????
Nagyon jó vagy nyelvtanból :D :D
Értsd meg!! Azért fikázzák a reált mert a rakás SZARDARAB!!! És, h nem fikázzátok a Barcát az nagyon jó vicc. Ugyanúgy szídjátok a Barcát mint mi a reált, de nekünk legalább van miért :twisted: :twisted:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.29. 14:33:05

realmadrid írta:és a madridistán nem ez a téma hRemélem a barca minél lejjeb süllyed!!
ááá télleg...ezt csak egy ős madridista mondta: Guti vagy Morientes : "Remélem a Barca minél lejjebb süllyed és meg sem áll a másodosztályig..."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kluivertinho 2005.12.29. 14:34:32-kor.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.29. 14:30:42

realmadrid írta:Szevasztok!Felnéztem már honlapotokra sé látom h ti is csak a Madridot tudjátok fikázni!!Szánalmasak vagytok wazzeg!!!Kiványi wok h ki volt már azelőtt is Barcelona szurkoló mielőtt nem ment a Barcának??Hát sztem nem sokan!!!!!!Amiko ronaldinho megérkezet akkor lettetk azok,tisztelet a kivételnek!!!Szla sztem inkább gondolkodjatok el azon h az utóbbi 10 évben mennyit nyert a Barca??SEMMIT!!!És nézzétek meg a MAdrid eredményeit!!!!!Nah csak ennyit akartam irni!!!!Szasztok
UI:Robinhonál valóban jobb Messi!!!
Minden madridista így tud helyesen írni??
Múltkor felnéztem a madridistára, miután kikaptatok a Racingtól..és mit látok? Barca szidást..Kikaptok és minket szidtok :) Na meg persze Perecet :lol: Nemtom ki volt még ott innen, de volt még vki.. :?
Én pl akkor szerettem meg a Barcát mikor a 16-ik helyen tanyáztak. Hidd el, több a realos divatdrukker mint a Barcás :wink:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2005.12.29. 14:30:41

realmadrid írta:Ti annak örültök bazz,ha nem megy a madridnak,és nem annak ha megy neketek!!!Állandóan fikázzátok a amdridot!!és a madridistán nem ez a téma hRemélem a barca minél lejjeb süllyed!!Mert itt ez!!Jah és én nem érdekel h nem megy a madridnak!!kitartok mellettük!am nézd meg h szerencsétleneket már a riporterek is fikázzák!Jh és nagyoos te hogy költeéd el azt a rengeek pénzt????
Te aztán tudsz írni :D :D
realmadrid
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.29. 14:09:41

2005.12.29. 14:26:04

Ti annak örültök bazz,ha nem megy a madridnak,és nem annak ha megy neketek!!!Állandóan fikázzátok a amdridot!!és a madridistán nem ez a téma hRemélem a barca minél lejjeb süllyed!!Mert itt ez!!Jah és én nem érdekel h nem megy a madridnak!!kitartok mellettük!am nézd meg h szerencsétleneket már a riporterek is fikázzák!Jh és nagyoos te hogy költeéd el azt a rengeek pénzt????
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.29. 14:22:58

realmadrid írta:Szevasztok!Felnéztem már honlapotokra sé látom h ti is csak a Madridot tudjátok fikázni!!Szánalmasak vagytok wazzeg!!!Kiványi wok h ki volt már azelőtt is Barcelona szurkoló mielőtt nem ment a Barcának??Hát sztem nem sokan!!!!!!Amiko ronaldinho megérkezet akkor lettetk azok,tisztelet a kivételnek!!!Szla sztem inkább gondolkodjatok el azon h az utóbbi 10 évben mennyit nyert a Barca??SEMMIT!!!És nézzétek meg a MAdrid eredményeit!!!!!Nah csak ennyit akartam irni!!!!Szasztok
UI:Robinhonál valóban jobb Messi!!!
Na szóval.
1) Azért fikázzuk a reált mert van miért, és ha nem vetted volna észre ez egy Barcelona szurkolói oldal
2) Itt nincsenek divatdrukkerek, ez nem a madridista
3) 10 év.. azám, felezd el és helyben leszünk
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.12.29. 14:20:45

Szevasz!

1. Először ha írx vmit,nézd át helyesírásilag :arrow: mert 1 hányinger

2. 10év az kicsit sok sztem,inkább 6,nade behoztok minket hamarosan,szólok,már 3nál jártok,és hamarosan 4lex.

3. Ez az oldal nem a madridista,itt nagyrészt olyan emberek vannak akik nem Ronaldinho érkezése óta Barcelona drukkerek,ellentétben veletek ahol a 90%-a 12éves a közönségnek,és mivel a pepsi reklámból sokan szerpelnek abban a csapatban,így lettek annak szurkolói( :?: ).

4. Messi télleg jobb robinhonál.

5. madrid fikázásról annyit,hogy nézz körbe a saját "portádon" hogy ott menyire szidják a Barcát,és utána nyisd ki a szád reklamálás céljából nálunk.
C.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.29. 14:18:22

Ez jó... pont egy margit szurkoló beszél ilyeneket... Meglepődnél, ha tudnád hogy itt a többség mióta szurkol a csapatnak...

Amúgy ha a Madrid megveszi Cassanot, akkor meg is érdemlik wazze:DDD Hihetetlen hogy mennyire nem tudják normálisan elkölteni azt a [auto_cenzúra] sok pénzt ami odaát van :lol:
realmadrid
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.29. 14:09:41

2005.12.29. 14:14:37

Szevasztok!Felnéztem már honlapotokra sé látom h ti is csak a Madridot tudjátok fikázni!!Szánalmasak vagytok wazzeg!!!Kiványi wok h ki volt már azelőtt is Barcelona szurkoló mielőtt nem ment a Barcának??Hát sztem nem sokan!!!!!!Amiko ronaldinho megérkezet akkor lettetk azok,tisztelet a kivételnek!!!Szla sztem inkább gondolkodjatok el azon h az utóbbi 10 évben mennyit nyert a Barca??SEMMIT!!!És nézzétek meg a MAdrid eredményeit!!!!!Nah csak ennyit akartam irni!!!!Szasztok
UI:Robinhonál valóban jobb Messi!!!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.12.29. 13:21:40

Jól mondja Pedro és főleg ne akkor, ha nem vegy biztos benne, hogy nem ísz hülyeséget
Lezárt
cron