Barça vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.03.10. 14:31:49

pláne nem kell lenézni a milant egy interesnek. majd akkor, ha esetleg egyszer megverik őket :D :D
de van Serie A topik is.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.03.10. 14:14:27

aha kevés..neked Pirlo,Seedorf,Jankulovszki,vagy hogy kel lírni,vagy Sevcsenkó,Rui Costa,satöbbi,satöbbi neked botlábú?
utálhatod felőllem a Milant,de nem kellene azért ennyire lenézni őket..bárkire veszélyesek tudnak lenni..és mellesleg az ő keretüknél nehéz bővebbet meg jobbat találni.igaz tele vannak öreggel,de akkor is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.03.09. 22:31:57

Szakacs írta:
Etooka írta:sztem a Barcánál nem lesznek olyan gondok,hogy elfáradnak!!!!mer akik támadfocit játszanak,azokban a csatárok szinte egész évben energikusak!!!a középpályán ha deco elfárad,akko Van Bommel,Iniesta!!!!!motta meg nem fáradhat el mer szinte megint fél évet sérült volt!!!!a védelemben meg minden posztra van 2 játékos!!!!!!szóval itt nem lesz:FÁRADTSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Mar nem azert... de a Milannak szerintem nincs rosszab keretje mint nekunk...
Azért mert most éppen jo formában van a milán még nem kell toluk elájulni..sokxor megrakják még idén oket :!:
Ami keretuket illeti: Olyan játékosokkal van tele akik csak rombolni tudnak(cigány gutuyoval az élen), de nagyon kevés a technikás játékosuk, perxe van 1-2(Cafu, Kaka) de kivétel erosíti a szabályt. :twisted:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.03.09. 20:21:00

Etooka írta:sztem a Barcánál nem lesznek olyan gondok,hogy elfáradnak!!!!mer akik támadfocit játszanak,azokban a csatárok szinte egész évben energikusak!!!a középpályán ha deco elfárad,akko Van Bommel,Iniesta!!!!!motta meg nem fáradhat el mer szinte megint fél évet sérült volt!!!!a védelemben meg minden posztra van 2 játékos!!!!!!szóval itt nem lesz:FÁRADTSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Mar nem azert... de a Milannak szerintem nincs rosszab keretje mint nekunk...
Tiziano Crudeli fan :!:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.03.09. 20:11:52

sztem a Barcánál nem lesznek olyan gondok,hogy elfáradnak!!!!mer akik támadfocit játszanak,azokban a csatárok szinte egész évben energikusak!!!a középpályán ha deco elfárad,akko Van Bommel,Iniesta!!!!!motta meg nem fáradhat el mer szinte megint fél évet sérült volt!!!!a védelemben meg minden posztra van 2 játékos!!!!!!szóval itt nem lesz:FÁRADTSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.03.09. 20:09:29

Tinho írta:
Az is vok, amúgy hiába dobtatok ki, visszatértem, háháá
Csak a szánalom.. :oops:

Azt hiszed ezzel elérsz valamit? :oops: :cry:

Max. csak nevetgélni fogunk.. 8) :lol:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.03.09. 20:07:15

Hát én még nem olvastam itt olyat, hogy valaki jobban örülne a reál vereségének, mint a Barca győzelmének. Ugyanakkor mivel a bajnokságban még mindig a reál a legnagyobb ellenlábasunk, így természetes, hogy minden egyes vereségével a mi bajnoki címünk kerül közelebb, ezért örülünk ha botlik a margit, de ezzel gondolom Ti is így vagytok odaát! Én még olyanról nem hallottam, hogy a reál és a Barca ugyanúgy örült volna egy bajnokság végén. Ami a BL-t illeti, engem kifejezetten bosszant a margit kiesése, mivel így a reál már csak a bajnokságra koncentrálhat, míg nekünk kétfelé kell majd figyelnünk. (Még emlékszem a Milánra, amely tavaly év végére teljesen elkészült az erejével, és mind a BL-t, mind a bajnokságot elvesztette, holott mindvégig esélyesek voltak mindkettőre.) Szóval nagyon vigyáznunk kell.
VISCA EL BARCA!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.03.09. 19:53:29

olvasd el a szabályzatot...ha folytatod a neted is rámehet :)
Tinho
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.03.09. 19:45:00

2006.03.09. 19:49:47

Charlie írta:Büszke lehetsz magadra.

Akkor innen fogsz hamarosan,ha nem változtatsz a hozzáállásodon.
C.
Az is vok, amúgy hiába dobtatok ki, visszatértem, háháá
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2006.03.09. 19:46:58

Hát tömören megfogalmazva én is erre gondoltam :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.03.09. 19:35:25

na, azért ne kelljen már itt megalakitani a pena madridistát, vagy odaát uezt barcelonistában. :D
az ideális persze, hogy az lenne, amikor az emberek tisztelik a szeretett csapatuk legnagyobb ellenfelét, de ezt nehéz betartani/betartatni mindenkivel. maradjunk annyiban, h az másik fikázását ne az ellenfél saját oldalán tegyék az emberek, mert azok nem arra vannak fenntartva. nem azért melóznak vele emberek, hogy utána a sok bunkó megnyilvánulást kelljen nézegetniük a többi hazai versenyzővel együtt. viszont azt, h az emberek a saját "pályájukon" hogyan nyilatkoznak az ellenfél csapatáról, nem kell annyira szabályozni sztem. egyértelmű, h a jóízlés és a fórum szabályainak határain belül persze.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2006.03.09. 19:28:09

Persze, van ilyen is. Én Decot nem bírom annyira. Lehet, hogy hasznos játékos és csak én nem látom ezt, de szerintem közel sem akkor klasszis, mit ahogy sokan beállítják. Guti nekem sem a kedvencem, borzalmas nagy a formaingadozása, vagy hihetetlenül jól játszik, vagy 10 meccsen keresztül észre sem veszed, hogy a pályán van. Beckhamet utálom, de tisztelem benne, hogy legalább hajt... De gyakorlatilag akkor kezdődött a baj amikor Perez megvette... :roll: Abszolút haszontalanul játszik, és most senki se jöjjön azzal, hogy pedig hány gólpasszt is ad valójában... Egyszerűen a játékstílusa nem passzol Spanyolországba. Ettől még lehet nagy játékos csak nem itt.
Ordog:neked csak gratulálni tudok. vicces voltál nagyon. már majdnem annyira, mit petixy szokott lenni, bár ahhoz még egy kicsit dolgoznod kellene.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.03.09. 19:16:53

Ordog írta:Ja és még egy örömhír nekünk Barcásoknak....

---------> A Real Madrid spanyol hátvéde Raúl Bravo három évvel meghosszabította szerződését, így 2009-ig kötelezte el magát a királyiakkal.

:lol: :lol: :lol:

Lassan kezdek félni hogy a madrid védekezése jó lesz.... ááááá nem csak vicceltem:DD
Úgy látom nem nagyon olvastad az előtted írókat. :roll:
Sacchi:Igazad van, furcsa jelenség ez a minek örüljek jobban dolog, BL-ben nem nagyon izgat, mit játszik a Real, de a bajnokságban azért vannak fura dolgok. Pl. a Real ezzel a vesszőfutással is a 2. helyen áll, bezzeg amikor nekünk ment rosszul amiatt kellett idegeskedni, hogy a 16. helyről kerüljünk el. Ez azért engem idegesít valamennyire. A Realból sosem szeretem általánosan szidni (csak szituációkban) azokat a játékosokat, akikből kialakult ez a nagy csapat. Ilyen pl. Casillas, Raúl, R. Carlos. De azokat nagyon nem bírom, akik így hipp-hopp jó a Real, szeretnék ott játszani típusok. Ilyen pl: Beckham. Odament, azért hajt tisztességesen, de igazából hasznosan nem játszik és mindig a bíróval van elfoglalva. Robinhonak jó képességei vannak, de a fizikuma alkalmatlanná tesszi a spanyol benga védőkkel szemben. Zidane nagy zsugás, őt lehetetlen nem tisztelni. De vegyük Gutit! Vannak szép megmozdulásai, még talán jól is szervez, de semmi konkrétat nem bír felmutatni, mégis akkora arca van :roll: Szóval azért a vélemények nem ilyen egyoldalúak, és egyszerűek, de ,,Robinho egy csira" beszólás olyan ember agyszüleménye amilyen maga az az ember. Bár én tipikusan olyan vagyok, hogy előbb cselekszem aztán gondolkodom, ezért néha írtam már le olyat, amit visszaszívtam volna.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.09. 18:10:11

Ja és még egy örömhír nekünk Barcásoknak....

---------> A Real Madrid spanyol hátvéde Raúl Bravo három évvel meghosszabította szerződését, így 2009-ig kötelezte el magát a királyiakkal.

:lol: :lol: :lol:

Lassan kezdek félni hogy a madrid védekezése jó lesz.... ááááá nem csak vicceltem:DD
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2006.03.09. 18:06:31

jelwaz: Értettem, hogy mit akartál mondani! :) Azt is megértem, hogy van köztetek sok olyan aki nem szereti a Madridot, mint ahogy nálunk is sok olyan van aki nem szereti a Barcát. ( magyarul utálja ) Csak azt nem értem, hogy hogy tudtok jobban örülni annak, hogy kikap a Madrid ( mikor valljuk be őszintén mostanában nem is ők a fő riválisaitok, mmint az eredményeket nézve ), mint annak, hogy nyer a Barcelona. Meg azt sem nagyon értem, hogy vannak nálatok olyanok, akik szerint, ha egy játékos a Madridban játszik akkor már csak rossz lehet :roll: elég érdekes mostanában olvasni olyanokat, hogy 'ez a robinnyo egy csira ' stb. azok után, hogy nem is olyan régen amikor még a Santosban tolta mindenki agyba-főbe dicsérte... ugyanez a helyzet Ramossal is. Nem kell szeretni, nem kell a világ legjobbjának tartani, de talán elismerni el lehet. :roll: Én pl. a Barcából kimondottan szeretem Ronaldinhot, Xavit, Messit, van Bommelt, és ugyanúgy elismerem, hogy Eto'o ( akit egyébként mint ember nem tartok sokra ) vagy Puyol remek focista. Csak egyszerűen nem szeretem őket. De soha nem írok olyat még a madridistán sem, hogy mekkora egy nyomorék, tehetségtelen ez az Eto'o vagy Puyol... Nem hogy ide jöjjek át szidni a ti játékosaitokat! Szerintem ez nevetséges és szánalmas :roll: Most ismét nem szeretnék általánosítani, sem pedig neveket említeni, hogy kik szokták ezt csinálni tőletek, a madridistán. Persze tudom, hogy nálunk is vannak gyerekek, akik elég hülyén viselkednek itt... De ne úgy vágjatok vissza, hogy bosszúból ti is átjöttök szórakozni! ( nem általánosítás! :) ) És egyúttal megkérlek Botinho, hogy fejezd be amit csinálsz és ne égesd a Madridot és szurkolóit a hülye magatartásoddal! Az egy dolog, hogy előttünk már lejárattad magadat, de az a te dolgod. Az viszont, hogy madridiként a Barca oldalán mit csinálsz az már nem, mert a te3 viselkedésedből fognak egyesek általánosítani.. :roll: Ugyhogy hagyd abba! A meccsről: Sajnos most nem jött össze. ( kb. 3 éve nem jön össze semmi :roll: ) Már az első meccsen eldőlt a továbbjutás és amíg a keret tele van kiöregedett, milliomosokkal, addig nem is érdemlünk nagyon mást. Talán a nyáron megindul valami. Talán...


Sacchi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.03.09. 17:53:32

Botinho írta:
Charlie írta:
Botinho írta:Nem értem mért van ekkora pofájuk a barcásoknak...
Hány évig nem nyert semmit a Barca? Hmm?
Na ugye...
Öreg,vészesen közeledtek a 6évhez :lol:
C.
Szeretnéd...
Tobb lex mint 6 év :wink:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.03.09. 17:00:04

nem általánosítottam én..távol álljon tőllem! :)
meg még itt rendben is van,ha örülünk neki,csak az ellenfél oldalán nem kelene ezt tenni(na jó itt most általánosítottam)..van szegényeknek most ígyis elég bajuk az agyalásaink nélkül is szerintem..meg nekünk is milyen rosszul esik az,ha mondjuk átjön valaki,és lehord minket a föld alá..és akkor vérig vagyunk sértve ugyebár.
Ne bántsuk a madridosokat elvégre az ott fórumozók tehetnek erről a legkevesebbet szerintem,mármint arról,hogy ilyen [auto_cenzúra] a madrid..nem kellene teli pofával ilyeneket írni oda,hogy haha idegenben jó az iksz,meg hasonlók..na mindegy ez csak az én véleményem..nem akarom én megmondani senkinek sem,hogy mit csináljon..
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.09. 16:44:50

Zsolti írta:Gyerekek ne legyünk már ilyen primitívek..itt hangoztatja mindenki,meg veri a mellét,hogy a madridosok mekkora taplók..hát mi sem vagyunk külömbek nálluk sokszor..pölö tegnap...ez annyira gyerekes,hogy azon versenyzünk,hogy ki utálja jobban a madridot..gondolkozzatok már el egy kicsit..jobban örültök neki ha kikap a madrid,mintha nyer a Barca..ez elég cink szerintem :evil: :roll:
Azért ne általánosítsunk:) Bár magamon is kezdem észrevenni az utóbbi időkben, hogy legalább akkorát kurjantok egy Barca gólnál, mint amikor gólt kap a reál:)))

De ez előnynek is felfogható...:) Hiszen a reálmargit iránti gyűlöletem is táplálja a Barcelona iránti szeretetemet!!!!!!

FORÇA BARÇA!!!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.03.09. 16:41:46

ugyanmár utóbbi két évben jó ha belőtt 2-t...Juninho pl jó ha ennyit hagyott ki 30 méteres körzetben
bekem emellett erőből abszolót nem tud lőni
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.09. 16:39:18

Amúgy szerintek volt itt olyan csapat a legjobb 16 között akit a reklám ki tudott volna ejteni?? Talán a Rangers-t bár az sem biztos....
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.03.09. 16:38:19

Gyerekek ne legyünk már ilyen primitívek..itt hangoztatja mindenki,meg veri a mellét,hogy a madridosok mekkora taplók..hát mi sem vagyunk külömbek nálluk sokszor..pölö tegnap...ez annyira gyerekes,hogy azon versenyzünk,hogy ki utálja jobban a madridot..gondolkozzatok már el egy kicsit..jobban örültök neki ha kikap a madrid,mintha nyer a Barca..ez elég cink szerintem :evil: :roll:
Avatar
KorikaSzeged
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006.01.07. 16:52:42
Tartózkodási hely: Szeged

2006.03.09. 16:25:25

Botinho írta:Nem értem mért van ekkora pofájuk a barcásoknak...
Hány évig nem nyert semmit a Barca? Hmm?
Na ugye...
Ezzel a felfogással végülis neked lehetne nagy pofád, hiszen pl. sok BEKet, BLt nyert a real (feltéve, hogy a reálnak drukkolsz), de az kicsit furán jönne le, ha manapság a reálosok örülhetnének jobban a két tábor közül. Talán ez is azt bizonyítja, hogy rossz a felfogásod. De ennyi erővel akár szóba hozhatnánk Cruyff edzőségének időszakát a Camp Nouban. De annyira nincs értelme a múlttal vagdalkozni. Szerinted nem a jelenre kéne büszkének lenni? Már ha az jogos...és a mostani Barça esetében az.
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.03.09. 16:23:03

Büszke lehetsz magadra.

Akkor innen fogsz hamarosan,ha nem változtatsz a hozzáállásodon.
C.
Botinho
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.01.10. 15:17:43

2006.03.09. 16:21:58

Charlie írta:Ez a valóság...Amúgy meg kussolj,mert ha nem fogod vissza magad,repülsz innen,és a madridistáról is!!!

Nem 1 hozzászólásodat töröltem már.

Szóval...Fék & Nyugalom.
C.
A madridistáról már repültem...
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.03.09. 16:18:51

Ez a valóság...Amúgy meg kussolj,mert ha nem fogod vissza magad,repülsz innen,és a madridistáról is!!!

Nem 1 hozzászólásodat töröltem már.

Szóval...Fék & Nyugalom.
C.
Lezárt