Barça vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.22. 11:19:11

Robinho 10 írta:AZ elmúlt két évben jobb volt a barca :wink: de sztem most a real lesz a jobb,én igylátom,mert most tényleg nagy esély van rá h olyan legyen a madrid mint rég.Én nem mondtam egy szoval se h ti nem vagytok jó csapat,én ha spanyol bajnokit nézek a tvbe akkor két csapatot nézek Madrid és a Barcelona.Én nem utálom a barcát,csak Real Madrid drukker vagyok ennyi :wink:
Nem mondtam,h utálod a Barcát,és még jó,h elismered,h az utóbbi időkben jobbak voltunk.. :)
DE: semmi alapja nincs annak,hogy idén ne lennénk jobbak,azért mert sokmindenkit igazoltatok,még nem álltatok össze egy CSAPATTÁ,és összeszokottság is rengeteget számít!
Szóval ti ezzel a csapattal még semmit nem bízonyítottatok,hogy ennyire magabiztos legyél,ellenben mi már bőven igazoltuk,hogy Jelenleg mi vagyunk a legjobbak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 11:12:28

AZ elmúlt két évben jobb volt a barca :wink: de sztem most a real lesz a jobb,én igylátom,mert most tényleg nagy esély van rá h olyan legyen a madrid mint rég.Én nem mondtam egy szoval se h ti nem vagytok jó csapat,én ha spanyol bajnokit nézek a tvbe akkor két csapatot nézek Madrid és a Barcelona.Én nem utálom a barcát,csak Real Madrid drukker vagyok ennyi :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.22. 11:09:33

Robinho 10 írta:Ti a nagy Barcelonat sztároljátok és meg Real drukker vagyok,nektek mindig is a barca lesz a legjobb ha megverünk titeket akkoris.Én itt mondhatok akármit ,majd elválik,de a madrid már nem csak nagy nevek összesége :wink: Meglátjátok majd.Ti ugyis azt mondjátok ti vagytok a legjobbak minden téren,mégis a madridnak több a szurkolója,több cimet nyert mint ti.Meg ugye a XX.század legjobb csapatának választották.De tényleg ti vagytok a legjobbak minden téren ez igaz :shock: :o
Jajj Istenem,hány éves vagy te?? Nem tudod felfogni amit írunk?
Mi nem azt mondjuk,hogy mindig is mi vagyunk a legjobbak,persze akkor is Imádjuk a BARCÁT,és fanatizmussal szurkolunk neki,de elismerjük ha a másik jobb,amikor ott volt Del Bosque jobbak voltatok,jobb csapat voltatok,de most miért nem lehet elismerned,hogy a BARCA a jobb? Hm?
Mi alapján lenne most jobb a Real? Addj erre egy értelmes választ!
Köszönöm! 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 11:07:20

Ez nem de mi már azt nem érjük meg h ki lesz a 21.század legjobb csapata :wink: ez nem a 20.század igaz,de akkoris a madrid lett a legjobb :!: szoval ennyi :wink:
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.08.22. 11:07:12

Most kétség kívül mi vagyunk a legjobbak. Lehet hogy "nagyobb" klub a real és több szurkolója van, de én akkor is Barcás vagyok és maradok is. Az igaz, hogy akárki mondhat akármit, akkor is a Barca marad a legjobb. :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.22. 11:04:54

Csak szólok h ez már nem a XX. század... :roll: :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 11:01:59

Ti a nagy Barcelonat sztároljátok és meg Real drukker vagyok,nektek mindig is a barca lesz a legjobb ha megverünk titeket akkoris.Én itt mondhatok akármit ,majd elválik,de a madrid már nem csak nagy nevek összesége :wink: Meglátjátok majd.Ti ugyis azt mondjátok ti vagytok a legjobbak minden téren,mégis a madridnak több a szurkolója,több cimet nyert mint ti.Meg ugye a XX.század legjobb csapatának választották.De tényleg ti vagytok a legjobbak minden téren ez igaz :shock: :o
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.22. 10:59:51

Robinho 10 írta:Nem olaszország csak egy olasz edző aki a védekezést tudja a legjobban.Ezért igazolt ilyen játékosokat.És mért túlzás h Capello jobb edző mint Rijkaard?Sztem elég ha megnézed ki mit ért el eddig,az igaz h Rijkaard fiatalabb,de Capello egy mesteredző,sokan tartják a világ legjobbjának.Rijkaard az első 3-ba nincs benne,nagyon sok jó edző van aki jobb tőlleCapello,Murinho,Wenger,Lippi stb. De ha megnézed a támadósorát a Madridnak itt nem lesz csak védekezés,olyan lesz a Madrid mint Del Bosque-val volt,mikor még itt volt Makelele,lesz középpályás szűrés.És persze támadás is nem kis nevek vannak elől(Robinho,Raúl,Ronaldo,Cassano,Van Nistelrooy és ha jön akkor Reyes)szoval támadni is fog a madrid :wink:
A két edzőt nem érdemes összehasonlítani,mivel nem ugyanakkor kezdték a pályát,szóval lehet Frank simán beéri majd Capellot! Capello-nak óriási hírneve van,nyert sok mindent,de Frank is nagyon jó úton van effelé,már most is sokmindent nyert,és ez a szám csak növekedni fog!
Amúgy nem mellesleg,tavalyi szezonban Frank a Barcával véghezvitte ami elég ritka: 1évadban megnyerte nem is kis fölénnyel a bajnokságot,majd a Bl-t is :!: :wink: 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.22. 10:56:37

Te már szinte betegesen elfogult vagy. Én jobbnak tarton Rijkaardot, de megmondtam h nem érdemes hasonlítgatni, mert két különböző stílus. Erre Te jössz avval h Rijkaard a legjobba 3-ban sincs benne.
Mi elismerjük h Capello jó edző, de nem érdemes hasonlítgani me sorrendet állítani. :evil:
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.08.22. 10:54:42

Robinho 10 írta: Csak azt ne felejtsd el hogy hozzánk még lehet jön Gallas,de Reyes biztosan.Capello meg ezerszer jobb ezdő mint Rijkaard ez nem kérdés.Capello most olyan játékosokat hozatott ide akik kulcsemberek lesznek,és ő is megmondta h kevés gólt fogunk kapni,ha már Diarra is a csapatban lesz akit nem mellesleg Rijkaard is megdicsért h jó lenne nektek is :lol: meg majd megnézzünk h a nagy Ronaldinho,Xavi,Deco trió h fog átmenni Emerson és Diarra alkotta középpályán,lehet sérülés lesz a vége :lol: de majd az el classiocon minden eldől,de most visszavesszük ami mi helyünket a világba,vagyis ami megilett mindket az első helyet.És ez a kupa meg mit számitott semmitse,lényegtelen volt.Majd most vasárnap nézzétek meg hogy fog játszani a Madrid :wink:
Örülök h ennyire magabiztos vagy! Szted 7 fordulóig annyira összeszokik a Madrid h egy világverő csapat lesz belőle? De látom a Madridnál megint folytatódik a "megveszzük XY-t és utánna mi leszünk a legkirályabbak" Szted egy csúcsformában lévő Eto'o-nak Messi-nek Ronaldinho-nak, Xavi-nak , Deco-nak stb. nagy probléma lesz a madridi védelem? Vagy ha annyira védekeztek akkor meg gólt nem fogtok rúgni? Ja és Robinhonak vagy akármelyik madridi támadónak könnyeb lesz a Barca védelmet bevenni? Én nem lennék benne ennyire biztos, főleg h a BARCA egy CSAPAT a Madrid meg csak "nagy" nevek összessége.... 8)
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 10:50:41

Nem olaszország csak egy olasz edző aki a védekezést tudja a legjobban.Ezért igazolt ilyen játékosokat.És mért túlzás h Capello jobb edző mint Rijkaard?Sztem elég ha megnézed ki mit ért el eddig,az igaz h Rijkaard fiatalabb,de Capello egy mesteredző,sokan tartják a világ legjobbjának.Rijkaard az első 3-ba nincs benne,nagyon sok jó edző van aki jobb tőlleCapello,Murinho,Wenger,Lippi stb. De ha megnézed a támadósorát a Madridnak itt nem lesz csak védekezés,olyan lesz a Madrid mint Del Bosque-val volt,mikor még itt volt Makelele,lesz középpályás szűrés.És persze támadás is nem kis nevek vannak elől(Robinho,Raúl,Ronaldo,Cassano,Van Nistelrooy és ha jön akkor Reyes)szoval támadni is fog a madrid :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.08.22. 10:47:35

Capello nincs olyan jó mint Rijkaard. Ezt az eredmények is bizonyítják.
Amúgy se érdemes öszzehasonlítani őket, mrt egész más a stíusuk. Kapáló védekezni szeret, Rijkaadr meg támadni. Ilyen összehasonlításokról ostobaság vitatkozni, mert nem lehet összehasonlítani őket!
A Fifa egy szégyen
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.22. 10:45:55

úgy látszik a szezon lezárásáig nem tétlenkedik a Madrid.
igazol, igazol, igazol...

személy szerint Emersontól már nem annyira tartok a középpályán.
Diarra már más tészta, bár remélem a Lyonban tanult Essien kollégájától és kiállítják minden harmadik meccsen. :D

még mindig nincs kreatív középpályása a Madridnak. nyilván áttérnek ők is a 4-3-3-ra. ezt Rijkaard futtatta fel igazán. Capello nem varázsló és lám, ő is csak-csak alkalmazza a "zöldfülű" Rijkaard taktikáját. :roll:

a csatárhármasunk sokkal kreatívabb, mint a Madridé, Reyes ide, vagy oda...

itt verhetjük meg a Madridot, mert azért el kell ismerni, hogy a tavalyi csapathoz képest erősödtek és ez a bajnokság nem lesz sétagalopp.

ÉÉÉÉS
a mi csapatunk sem keveset erősödött: jött két klasszis védő, egy kiváló cserecsatár, valamint ne feledjük el, hogy felépült Messi és Xavi is.

bízom benne, hogy Messi idén nem fog visszaesni, valamint Xavi visszanyeri a formáját, mert az ő játéka kulcsfontosságú lesz az olyan középpályán agresszívan védekező csapatok ellen, mint a Madrid, vagy a Chelsea.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.08.22. 10:43:15

Capello jobb edző Rijkaardnál???
Elismerem,hogy Capello nagyon jó edző,de azért ez nagy túlzás!
Nem tudom emlékszel-e,hogy milyen erős kerete volt Capellonak tavaly,mégis azért estek ki a BL-ből,mert nem tudott rendet tenni a fejekben,hiába volt a sok sztár,foci helyett inkább a rúgdosódással foglalkoztak.
A nagy támadófocira is kíváncsi leszek,Capellot ismerve!A Juve meccsein általában aludtam,de remélem,hogy a Realnal nem a védekezésre épít majd,mert az a spanyol foci szégyene lenne,ez nem Olaszország!
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 10:40:12

:wink:
Avatar
Robinho 10
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.08.22. 10:21:03

2006.08.22. 10:30:48

Subinho írta:az hogy mikor volt a madrid bajnok és mennyi gólt lőtt az csak egy dolog. tök mindegy ilyen szempontból, hogy 4, vagy 5 éve... nem most és nem egyszerre a BL és a bajnokság címvédéssel!!! a jelenkor legnagyobb csapata a BARCA, ez egyértelmű!!! itt csak az a kérdés, megszoríthat-e minket a margit és kapáló össze tudja-e rakni a csapatot, vagy megint szenvedni fognak! ha szenvednek továbbra is (mert a fantasztikus 4. helyük ezen a bombaerős kupán ezt sejteti) akkor még több játékost elzavarnak és megint új edzőt keresnek... és ez nem jó... del bosquet tisztelem, mert akkor a margit télleg nagyon szépen játszott, le a kalappal előtte!!! de azóta...
ha meg kijön a lépés kapálónak, akkor a Juvéhoz hasonló betonvédelmet fogunk látni és talán nem kell selejtezőt játszania jövőre a margitnak... :) de a bajnokság nem kérdéses!!!
a középpályás védekezésük erős lesz, de xavi-deco átjátssza őket és edmilson is tud hátulról osztogatni. cannavaroval lehetnek gondjaink, de a 3 ász csak megforgatja!!! 8) a szélen nem félek, mert zambrotta nem fogja engedni robi carlost, cicinho meg nem akkor nagy sztár, hogy sylva, vagy gio ne vegye le... a középső védelmünk meg puyollal, marquezzel, thurammal asszem bomba erős... erősebb mint a margité... :lol:

Csak azt ne felejtsd el hogy hozzánk még lehet jön Gallas,de Reyes biztosan.Capello meg ezerszer jobb ezdő mint Rijkaard ez nem kérdés.Capello most olyan játékosokat hozatott ide akik kulcsemberek lesznek,és ő is megmondta h kevés gólt fogunk kapni,ha már Diarra is a csapatban lesz akit nem mellesleg Rijkaard is megdicsért h jó lenne nektek is :lol: meg majd megnézzünk h a nagy Ronaldinho,Xavi,Deco trió h fog átmenni Emerson és Diarra alkotta középpályán,lehet sérülés lesz a vége :lol: de majd az el classiocon minden eldől,de most visszavesszük ami mi helyünket a világba,vagyis ami megilett mindket az első helyet.És ez a kupa meg mit számitott semmitse,lényegtelen volt.Majd most vasárnap nézzétek meg hogy fog játszani a Madrid :wink:
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2006.08.21. 16:12:18

A madrid tényleg kemény elenfél lesz az új igazolásokkal csak nem nekünk :lol:
Forca BARCA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.21. 15:35:05

az hogy mikor volt a madrid bajnok és mennyi gólt lőtt az csak egy dolog. tök mindegy ilyen szempontból, hogy 4, vagy 5 éve... nem most és nem egyszerre a BL és a bajnokság címvédéssel!!! a jelenkor legnagyobb csapata a BARCA, ez egyértelmű!!! itt csak az a kérdés, megszoríthat-e minket a margit és kapáló össze tudja-e rakni a csapatot, vagy megint szenvedni fognak! ha szenvednek továbbra is (mert a fantasztikus 4. helyük ezen a bombaerős kupán ezt sejteti) akkor még több játékost elzavarnak és megint új edzőt keresnek... és ez nem jó... del bosquet tisztelem, mert akkor a margit télleg nagyon szépen játszott, le a kalappal előtte!!! de azóta...
ha meg kijön a lépés kapálónak, akkor a Juvéhoz hasonló betonvédelmet fogunk látni és talán nem kell selejtezőt játszania jövőre a margitnak... :) de a bajnokság nem kérdéses!!!
a középpályás védekezésük erős lesz, de xavi-deco átjátssza őket és edmilson is tud hátulról osztogatni. cannavaroval lehetnek gondjaink, de a 3 ász csak megforgatja!!! 8) a szélen nem félek, mert zambrotta nem fogja engedni robi carlost, cicinho meg nem akkor nagy sztár, hogy sylva, vagy gio ne vegye le... a középső védelmünk meg puyollal, marquezzel, thurammal asszem bomba erős... erősebb mint a margité... :lol:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.08.21. 13:22:44

Ez így van,a bajnoksában sokkal jobban fognak összpontosítani stb..Szóval nem azt mondom,hogy a madrid sokkal jobb nalunk,sőt..de számolni kell majd velük.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.08.21. 13:14:02

hát ebből nem kell meszsemenő következtetést levonni sztem. :roll:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.08.21. 13:12:25

Ennyi a Madrid:,,A Carranza kupa döntõjét a hazai rendezõ Cádiz nyerte meg a Betis ellen. A Cádiz a Villarreal ellen jutott be a döntõbe, míg a Betis a Real Madridot búcsúztatta egyaránt tizenegyesekkel jutott be a két csapat. A bronzmeccsen a Villarreal 1-0-ra megverte a Real Madridot."

+

Gonzalo Rodriguez a Real Madrid elleni felkészülési mérkõzésen lesérült. A sérülése annyira súlyos, hogy elõzetes információk szerint 7 hónapot kell kihagynia a Villarreal játékosának.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.08.21. 11:53:21

Megvan a Spanyol Szuperkupa sima 4-0-val:) Reklám meg már el is kezdte a szenvedését A bombaerős Betis Cadiz Villarreal társaságban 4. helyen végeztek:D Capello"Nekünk ez nem volt fontos,nem érdekel"persze persze...(ettől még lehetnek jók a bajnokságban,de azért ez tetszik)
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 11:39:00

Olvasom a hsz-sokat,és azon megy a vita,hogy most mennyire erősődött a Madrid,és betudják e tömni a "lyukakat" ami a csapat szerkezetében volt az elmúlt időszakban...
Az tény,h erősebbek lesznek mint tavaly,valószínű nem lesz olyan sima bajnokság mint a tavalyi :!: 8) ,de kérdem én,számít valamit,h mit csinál a Madrid,ha így játszunk,ahogy tegnap :?: :) :wink:
Odavihetnek akárkit,lehet bárki az edzőjük,a BARCA egy kész csapat,óriási az összhang,óriási játékosokkal,és lenyűgöző játékkal :!: 8)

Szóval a Real-nak kell félnie tőlünk,nem nekünk tőlük :!: :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2006.08.21. 11:10:04

Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.21. 11:04:07

Swineherd írta:bezony, +Robinho, aki sokat erősödött, már nem lehet eltaposni olyan könnyen.
közülük hárman a pályafutásuk csúcspontját már elhagyták.

Baptista és Robinho talán. bár szerintem Baptista posztja még mindig nincs meg és lehet, hogy Madridban nem is fogják megtalálni.

Cicinhotól én paráztam, amikor Madridba ment, de egyelőre nem mutatotta meg azt, amit a könföd kupán csinált.
Lezárt