Aranylabda, FIFA Év Játékosa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.16. 18:50:09

Érdekes lett ez a szavazás!! :roll: :? :roll:
Remélem csak kacsa!
Visca el barca!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.16. 18:45:22

http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=gyors&id=5530

nagyon nem örülök,ha tényleg ez a 3-as lesz a dobogón :!: :evil:
Azért Eto'o,ha nem is nyeri meg :( ,de a dobogót nagyon megérdemelné :!: :!: :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.13. 15:27:29

Jó lenne még Maldini, Raúl, Pavon, G Neville, Giggs is 8)

Ha Ronaldinho így folytatja, akkor még megnyeheti az Aranylabdát ő is :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.11.13. 14:16:24

akkor inkább kapja olegure..őis nagyon szereti a klubját :lol: :lol: :lol:
ja és bl+liga győztes! 8) :lol:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.12. 18:29:27

R.M.C.F írta:Yeste kitünő játékos.Nem is értem miért nem vitte már el egy nagy csapat!
Mert ő egy olyan játékos aki 100-szor jobban szereti a klubját a pénznél,nagyon tudom becsülni ezért.
in to exile
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.12. 18:21:38

Mér nem inkább én ? ennyi erővel... Megye 1-es magyar bajnok, legtöbb 11-est én csináltam a szezonba, és a legtöbb öngólt is én lőttem! yeste igen
R.M.C.F

2006.11.12. 18:21:25

Yeste kitünő játékos.Nem is értem miért nem vitte már el egy nagy csapat!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.12. 18:18:55

Szerintem pedig kapja Yeste.Nem vicc!
in to exile
R.M.C.F

2006.11.12. 18:13:44

5. cannavaro: vb-cím (elég jól aprított), szintén "olasz bajnok", idén pedig már igazi favágó, emellett védő...
Persze a Realban nem is lehetne más csak favágó valaki....
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.12. 17:01:32

Mademan ez nagyon szep sorrend lenne
huhúúúúúúúú
ennek nagyon tudnek orulni
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.12. 16:52:47

Mademan legyen igazad :!:
Én eltudnék képzelni egy ilyen sorrendet. De mondjuk Decót és Messit még valahogy becsúztatnám oda :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.12. 16:30:55

összeállítottam az én listm, irtam pozitívumot és negatívumot is. Tehát szerintem idén valami ilyesmi sorrend lesz. Remélem maximunm az első két helyzett között lesz eltérés. :)

6. buffon: vb-cím (bár nem volt a csapat legjobbja), "olasz bajnoki cím" (bundabotrány), idén pedig a másodosztályban bizonyít

5. cannavaro: vb-cím (elég jól aprított), szintén "olasz bajnok", idén pedig már igazi favágó, emellett védő....

4. kaka: tavaly "olasz bajnok" a bundabotrányból kifolyólag amúgy semmi a BL-ben, a vb-n a gyenge brazil csapat egyik legjobbja, idén jó; ez azért még kevés

3. henry: tavaly nem nyert semmit, bár angol gólkirály lett és volt 2 elvesztett döntője. a vb-n emlékeim szerint nem ő volt a francia csapat nagy húzóembere, idén ő sincs csúcs formában de lőtt már vagy 5-6 gólt.

2. eto'o: tavaly spanyol bajnok és gólkirály, bl-győztes a döntő legjobbja. idén lőtt fontos gólokat szinte majdnem minden meccsen amin játszott, SAJNOS sérült

1. ronaldinho: tavaly spanyol bajnok, bl-győztes és mindkét sorozatban szinte a legtöbb gólpasszt ő adta. a vb-n gyenge volt de nem hiszem hogy ez annyira számítana. idén nem MINDIG (idény elején például jó volt) játszik látványosan de amióta nincs eto'o meglövi a kötelező góljait.

:lol: :lol: :lol: :o
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.10. 15:07:53

Hát én Kakát nem tartom esélyesnek. Mit nyert? Mert ha jól emlékszek semmit. A vb-n is játszhatott volna jobban. Ha Eto'o nem sérül meg sztem tuti, hogy az övé. Nincs akkora esélyes, mint pl tavaly Ronaldinho volt, mert tavaly egyértelmű, hogy ő volt a legjobb. Ebben az évben kb 5-6 egyenlő esélyes van :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.10. 14:40:01

Henry csak nem kaoja meg az tenyleg nem lenne semmi
jesszus nem csinalt semmit(jo azert nem) ha eddig nem kapta meg akkor most ne o kapja mert messze nem o a legjobb
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2006.11.10. 14:02:54

Nem tudom hogy hogymerülhet fel henry neve?? Mondjuk nem mintha Roni megérdemelné, de mégis csak jobban mint henry! Nem is az a lényeg szerintem Eto, vagy Messi? Ő miért nem került még csak képbe sem?
Talán mert fiatal? Idén ő tolja nálunk a legkjobban meg tavasszal is jól nyomta amíg le nem sérült. Mondjuk lehet pont ezért nem kapja meg!!!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.10. 13:23:54

Kitépem a hajam és többet nem nézek egyáltalán focimeccset ha Henry kapja:!: :!: Mi a 'mit is' ? csinált :?: :?: mer h nem ő juttatta be a döntőbe a franciákat az bizots, mondjuk az Arsenal BL menetlését sem neki tulajdonítanám (illetve azér oroszlánrészt vállalt Ebué, Van persie és Reyes is) Ha nagyképű akarok lenni Ronaldinho lőtt be minket először is a BL elődöntőbe, előtte pedig a csaop. körből is ő lőtt tovább minket a werder ellen pl (jo mundjuk naptár szerint az még 205-ben volt). Aztán Eto nak semmi hátránya nincs Henryval semben, csupán annyi h nem jutott ki a Vb-re, de azt se miatta. Ronaldinhonak sincs, ha csak nem annyi h elvéreztek a Brazilok a VB-n, de ha jól emléxem nem mintha Henry nagyobbat alkotott volna (talán egy picivel, de inkább Ribery..) Akkor már inkább kapja Buffon, még az is jobban megérdemelné mint Henry az "örök vesztes"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.10. 12:09:14

Bodi írta:Valószínűleg Henry kapja meg,Eto'o akkor nyerhetett volna,ha nem sérül meg. :?
Ő volt szinte az egyetlen,aki igazán jó formában kezdte a szezont,folyamatosan lőtte a gólokat.
Ronaldinho tuti nincs az első háromban,Henry,Eto és Cannavaro biztos előtte van,és talán Kaká is,bár ő meg nem nyert semmit.
Sok pletykaújság,olykor még szakújság Buffon-t is esélyesnek tartja,állítólag ki is szivárgott erről információ Franciaországban..

Akkor néznék nagyot,ha ő kapná :roll: bár részemről inkább ő,mint Henry.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.11.10. 12:00:58

Valószínűleg Henry kapja meg,Eto'o akkor nyerhetett volna,ha nem sérül meg. :?
Ő volt szinte az egyetlen,aki igazán jó formában kezdte a szezont,folyamatosan lőtte a gólokat.
Ronaldinho tuti nincs az első háromban,Henry,Eto és Cannavaro biztos előtte van,és talán Kaká is,bár ő meg nem nyert semmit.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.10. 11:46:41

LionelMessi írta:Szerintem idén Eto'o-nak vagy Cannavaronak kéne kapnia az aranylabdát . Ők nyújtották idén a legjobb teljesítményt, úgy összességében. Tény h Ronaldinho a világ legjobbja de idén nem nyújtott maximumot, nem volt olyan kiemelkedő, nem volt "jobb a világnál". Eto'o talán hátrányban van a sérülése miaat egy kicsit.



Visca el Barca!!!!!!!!!!!
eto'o nem az idén volt a legjobb, hanem a tavalyi szezonban, ami májusig tartott. sajnos hamar lesérült és 5 hónapra nem adnak aranylasztit.
cannavaro hasonlóan: tavaly végig jó volt és a VB-n a legjobb, de ősszel elég gyengus, viszont nem sérült! henry közel nincs olyan formában, mint régen, de ő nem is "zuhant" akkorát, mint ronaldinho, folyamatosan játszik és persze 2 döntőt játszott, így sztem esélyes. ennek ellenére én sztem jelenleg kaká a világ legjobb formájában lévő játékosa. a milanban tavaly és idén is nagyon jó és a VB-n talán ő vol az aki kitűnt a halovány brazil csapatból!
az én sorrendem (elfogultság nélkül):
1., Kaká
2., Henry
3., Cannavaro
4., Eto'o
5., Ronaldinho
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.10. 11:35:50

Jelenleg Henry vezet 1es infók szerint,a díjért folytatott harcban :evil: :x

Tény,h óriási playa,de nem nyújtott semmivel sem többet ,mint Eto'o :!: Annak ellenére,h ott volt a Vb-n,és döntőzőtt :!: Nagyon nem örülnék neki,ha ő nyerné :!: Tény,h 1et érdemelne a tudása alapján,de nem az ideit :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Matee :P
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2006.10.16. 17:03:02
Tartózkodási hely: Tata

2006.11.08. 19:01:42

Hát nemtudom hogy az a 43000 focista milyen régiokbol jön össze...demondjuk ha egy albán kiscsapat játékosa elmegy szavazni lehet hogy az edzésein és a meccsein kivül nemjátszik más szerepet a foci az életében így hall egy nevet hogy ronaldinho és arra aztmondja hogy ő igen és akkor rá szavaz... :? :) :D
"I'm a movement by myself.
But I'm a force when we're together.
Mami I'm good all by myself.
But baby you, you make me better..."
LionelMessi
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.04.01. 14:24:01

2006.11.08. 19:01:10

Szerintem idén Eto'o-nak vagy Cannavaronak kéne kapnia az aranylabdát . Ők nyújtották idén a legjobb teljesítményt, úgy összességében. Tény h Ronaldinho a világ legjobbja de idén nem nyújtott maximumot, nem volt olyan kiemelkedő, nem volt "jobb a világnál". Eto'o talán hátrányban van a sérülése miaat egy kicsit.



Visca el Barca!!!!!!!!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.08. 18:36:30

Silvanus írta:
csoho írta:Ha a világ legjobb játékosa kapja meg a díjat, akkor egyértelmű, h ronaldinho érdemli meg. azért ő, mert azzal együtt, h nincs formában, még mindig nics senki a világon, aki nála jobban futballozik! ezmost komoly!
más kérdés, h van, aki idén jobb teljesítményt nyújtott, szóval, ha az önmagához képest nyújtott idei teljesítményt nézzük, akkor más érdemli, perszt...
Értem amit írsz, és még ha igaz is, hogy valójában Ronaldino képességei alapján a jelen kor (és talán a közel múlt) legjobbja, mégis ha belegondolsz elég evidens, hogy minden évben annak adják a díjat/díjakat, aki nem csak kiváló futbalista, vagy akár egy zseni de jó teljesítményt is nyújtott az adott időintervallumban! Érted?

Mert ha úgy lenne ahogy azt te látod, akkor talán a mai napig is Puskás, Kubala, vagy épp Rivaldo kapná az aranylabdát, vagy a FIFA Év Játékosa díjat, nem?!... :wink:

Forcá Eto'o - Szerintem nála jobban senki sem érdemelné meg, még Henry sem!!!
Eto'o jóval többet csinált,mint pl Henry,és lehet,h nem volt ott a Vb-n,de Henry sem emelkedett ki a csapatából!

Amúgy Silvanus-nak igaza van,mármint a szempontokban,ami alapján kiosztják a goldballt...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.08. 16:26:47

Rumig írta:
lionelmessi19 írta: nem mondom, ronaldinhonál most van, aki jobban megérdemelné az aranylabdát
etoo most, messi tavasszal volt sérült, és semelyikük nem volt vbn.
Nem kötözködésből, meg nyilván tudod, csak elírtad. Szóval Messi ott volt a vébén, más kérdés persze, h alig játszott. A szóban forgó szavazás pedig a Fifa év játékosa, nem az Aranylabda. Ott szakújságírók szavaznak, itt szöv. kapitányok és válogatott csékák. Bár az aranylabda a nívósabb díj, szerintem a fifa szavazáson reálisabb eredmény szokott lenni. Az aranylabda valamennyire szimpátia szavazás is
En is igy gondolom. Igaz, h az Aranylabda rangosabb dij, de ugyis az nyeri akinek sok az ujságiro havareja :roll:
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2006.11.08. 14:34:46

Visca el Andres!! :) ...na jó, ha most nem, hát 3év múlva! :P
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Lezárt