Aranylabda, FIFA Év Játékosa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2006.12.20. 20:30:41

SZÉGYEN,SZÉGYEN ÉS HARMADSZOR IS SZÉGYEN!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x

Azért lett vki(cannavaro) az év legjobb focistája mert megnyert egy olyan bajnokságot mely már előre le volt zsírozva, meg mert volt 5-6 "jó"(ezen a VB-n tán még én is kiemelkedtem volna) meccse a történelem legrosszabb VBjén,de előtte is meg utána is(főleg utána)extra rosszul jáccot???

Azért lett vki(Zidane) 2. mert lefejelt egy embert a döntőn és ezzel a "saját" nemzetét nehéz helyzetbe sodorta,meg mert kiejtette a Brazilokat ???ugyan már!előtte extrafos volt a margoban,az idény felénél meg visszavonult?Érdekes, miért nem mutatták a fejest az eredményhirdetésen???

És ilyenek mint Henry,Eto'o, nincsenek az első 3-ban... :evil:
Futbaltörténelem szégyene(nemaz h Henryék nem voltak benne az első 3ban)

igaza volt Hullierne(nemtom hogyirják), hogy vicc hogy kannaváró nyert!!!! :evil:
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2006.12.20. 20:20:11

Slither,sztem is megütötte a vb-n a "legnagyobb brazil" teljesítménye az átlagét,nem pörgött 100%on de miért+kinek is baja ez???
Végigpörögte az elmúlt idényt a bajnokságban,és a blben,,, jóhogy elfáradt "kicsikét".Oda-vissza vertek általában mindenkit,persze voltak meleg pillanatok...
És a lényeg,Ronaldinho is+Parreira elmondta,az a legnagyobb "baj",hiába nyernek vb-t,a közvéleménynek+ a brazil népnek ez is kevés...merthogy földöntúli képességekkel megáldott csodaemberkéknek nézik őket és semmi sem elég nekik-pedig ŐK is emberek-sztem nincs mit csodálkozni ezen, maguk mögött hagyott/tak egy melós idényt,ennyi,elfáradtak mertbizony ŐK is emberek.....................
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.19. 23:08:14

Beckham nem csak a realban nem nyert.
Sehol sem nyert.Egyszer volt második,99-ben Rivaldo mögött...
Amúgy egyetértek.Ronaldo a vb-ért kapta 2002-ben.
Figo a portugál válogatottban,és fél évig nálunk volt,mielőtt megkapta.
Owen 2001-ben ugye a Liverppol játékosaként nyert.
Zidane meg 98 ban nyerte,amikor még juvés volt.
Ezzel szemben Rivaldo,és Ronaldinho tisztán a nálunk nyújtott játékáért kapta... 8)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.19. 22:48:55

Hm...
Most látom,hogy hat jelölt van az év edzője címére.
A történtek után nem lepődnék meg,ha ezért is bundacannavaro,és fejeszizu futna versenyt... :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.19. 21:34:07

cps46,

Pirlo harmadik lett a VB legjobbjai díjazásán.

1) http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/gball/index.html

2)
madridista írta:Ezt követte a világbajnokság legjobbjainak elismerése, amire már hónapokkal ezelőtt fény derült, mégis hivatalosan csak most osztották ki az elismeréseket. Az Adidas Aranylabdát Zinedine Zidane nyerte, köszönhetően az egész tornán mutatott fantasztikus teljesítményének, a második az olasz Cannavaro, míg a harmadik az ugyancsak talján születésű Pirlo lett.
A nemzeti sport elírta, ha onnan szedted.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.19. 21:32:05

Hol olvastad ezt a baromságot, h Pirlo lett a VB legjobbja :?: Ő a harmadik lett :!:
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.12.19. 21:14:01

Hoppá, most olvasom, hogy a FIFA-gálán a VB legjobb játékosának Pirlo-t választották. Nála persze számít az, hogy a Milan mostanában nem brillíroz, bár nem nagyon hiszem, hogy Pirlo jelenleg sokkal rosszabb teljesítményt nyújtana Cannavaronál.
Szóval akkor egyszer úgy nézzük a VB-t, hogy csak az számít (Cannavaro & Ronaldinho), máskor meg nem annyira (Pirlo)?
Ezek az apróságok valahogy úgy játszanak össze, mint amikor 54-ben teljesen véletlenül nem nyertünk VB-t.
Félreértések elkerülése végett: nem azért írtam Ronaldinho-t, mert neki kellett volna bármit nyernie. Szerintem nyerjen az, aki amikor játszott, akkor kimelkedő volt (pl Eto'o). Amúgy a VB miatt én sem adnék díjat Ronaldinhonak.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.19. 20:04:29

Én részemről
1.:egy szóval nem mondtam, hogy ronaldinhonalk kéne kapni az Aranylabdát, sőt, csak azt, hogy hol van Eto'o és hol van Henry???
2.:A világ egyik legjobb védője erre a címre az utóbbi időben nem szolgált rá, hacsak azzal nem, hogy feltalálta a spanyol viaszt(amekkora gyertáykat rugott... :lol: ) ezzel az erővel Maldininak is meg kellett volna kapnia ezt a díjat.De amit nyújt mostanában mint már mondtam ez nem év szavazása, hanem VB szavazás 2.0



De mindegy is, ennél már csak az idegesít, hogy TI idejöttetek verni a seggeteket, hogy nesztek **** megint itt egy Aranylabdás, meg Év legjobbja, bezzeg, ha nem jött volna el...akkor rínátok, hogy miért nem Zidane, és ne mondjátok, hogy nem, mert igen!!Ismerem azokat akik idejárnak(tiszetelet a kivételnek, mert vannak normálisak["akinek nem inge ne vegye magára de a többség mehet öltözködni.], kár, hogy ők vannak többségben), és ez lenne TUTI!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2006.12.19. 20:03:24

Majd jövőre:Ronaldinho,Eto'o,Messi.Mind a hárman ott lesznek!A három tenor.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.12.19. 19:38:55

Ugyan nem vagyok szövetségi kapitány, de a véleményem:
1. Eto'o
2. Henry
3. Kaká
A VB 1 hónapját meg legszívesebben kitörölném az életemből, azt leszámítva, hogy pont akkor diplomáztam le. :wink:
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
R.M.C.F

2006.12.19. 19:17:26

Cheesus írta:Nem igazán. Abban viszont biztos vagyok, hogy ha Kanna nem ment volna a margitba R.M.C.F. együtt vergődne most velünk, mint hal a szatyorban!
ugysem hiszitek de sebaj.nem különösen érdekelne ha a Juvéban nyerné meg.sőt az sem hogy Realosként nyerte meg.Csak azért védtem amiért minden mást ....mert szemét módon alázzátok és a világ egyik legjob védője.Azzzéééé.

De én már kedves Barcás társak egy hónappal ezelőtt leírtam egy HSZ-ben hogy sztem Etooo mester volt az év legjobbja,sajna megsérült és a VB-sem volt ott.De JÁTÉKOSKÉNT Ő emelkedett egyedűl ki szerintem.Na ezt félve irom mrt megint s**gg nyaló leszek....vicces...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2006.12.19. 19:07:54

Szerintem tök érthető, hogy a FIFA díjat miért Cannavaro nyerte (vb -> FIFA, és ilyenkor ez 90%-ot nyom), nem mintha őt tartanám az év legjobbjának, de a vb-n téleg ö volt az egyik legjobb. Zidane 2. helye pedig a szavazók teljes elfogultsága miatt lehetett. Az aranylabdán pedig újsáírók szavaztak, akikről no comment.

A lényeg, hogy a FIFPro-t Ronaldinho nyerte, és ugyebár azt a profi futballisták szavazták meg neki a teljes évi teljesítményéért. Nálam ez jelenti a legfontosabb címet, attól függetlenül, hogy nincs akkora múltja. A többi meg hát... A focihoz csak jobban értenek a focisták.

Ja, és nem t'om miért modja mindenki, hogy [auto_cenzúra] volt Ronaldinho a vb-n, csak azért mert tőle többet vártak. Másokhoz viszonyítva szerintem az összes többi játékos átlag teljesítményét simán megütötte, csak hát mindenki tőle várja a csodát. Meg ha azt veszük, hogy a vb-n a védők őt sanyargatták legjobban, és szerintem más támadó még ennyit sem tudott volna felmutatni a helyében. Nem mintha elégedett lettem volna a játékával, de egész évet nézve, több jó meccse volt a többi játékoshoz képest.

Bocs a hosszú szöveg miatt.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.12.19. 17:42:53

RMCF, csak egy uccsó kanyar...
először is leszögezném, h NEM AZÉRT POFÁZOK, MERT NÁLAM RONALDINHONAK KELLETT VOLNA AZ ELSŐNEK LENNIE A FIFA SZAVAZÁSON, ÉS ZIDANETÓL SEM SAJNÁLOM A 2. HELYEZÉSÉT.

de.
igen, emlékszem zemanra, ő az egyik legkedvesebb "olasz" edzőm, spalletti a másik. emlékszem, amikor megtette az ominózus kijelentéseit, már csak azért is, mert onnantól kinyírta szakmailag a néhány úgymond nagy olasz klub vezetőiből álló cupola, ami a maffia ugyanilyen nevű szervezetéhez hasonló (galliani, giraudo, moggi, a szöv. elnöke, a bírók főnöke és még néhányan). onnantól kezdve nem lehet zeman nagy csapatnál edző, max az ilyen lecce, foggia szint maradt neki.
emlékszem a nyüzügéből lett ipszilon del pierora és a többiekre is.
és emlékszem fabio "der maszületettbárány" cannavarora is, aki azzal töltötte a májust és az utána következő hónapokat, h telenyilatkozta az olasz médiát moggiék védelmében. még szép, h ezt tette, hiszen a saját seggét is védenie kellett, mivel őt az elsők között találták meg ugye. pedig a keze legendásan tiszta, akár a hó, ezt régebbi működésével is bizonyította.
és nem érdekel, h ha a világ összes szövetségi kapitánya szavazza is meg, nálam egy csaló marad, ez van, ez a véleményem erről a dologról.
sztem nem kéne ilyen viszonylagossá tenni az ilyen jellegű kérdéseket, h ha nekünk jó a döntés, mert a mi csapatunkban játszik, akkor minden okés. nevezzük nevén a dolgokat, ami rossz, az rossz, ami jó az jó. a csalás, az csalás, akárki kövesse el, nem kell keverni ezeket. nagyon nagy összegben fogadnék arra, h ha maradt volna a juventusban, akkor a most a felháborodások miatt értetlenkedő madridisták szívlapáttal dobálnák rá a sz.rt, veled az élen. de ez csak "költői" feltevés, ezügyben soha nem fogjuk megtudni a frankót.

zidannal kapcsolatban egyáltalán nem ilyen "meleg a pite" nálam, itt tényleg csak azt sajnálom, h ebben a brigádban díjazták - sztem jogosulatlanul /mert ugye ezt nem egy-két meccsre, hanem a szezonbeli teljesítményre adják, legalábbis elvileg/ (madrididként akár ronaldo, kívülállóként pl anri és még sokan, "belülállóként" a samu is előtte van nálam) -, csinálhattak volna neki egy különdíjat, ahol méltóképpen megemlékeznek a nem hétköznapi pályafutásáról, nem pedig indulatokat kavarnak körülötte egy p.cs döntéssel.

na, miután tényleg töviről, hegyire körbejártuk ezt a dolgot, részemről ennyi volt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
lionel19

2006.12.19. 14:29:08

amugy ha jobban belegondolunk.... cannavaro nyert egy bundás-bajnokságot, meg egy erősen biroi tévedések által nyert VB-t pl.: ausztrál meccs kamu tizi, amikor Grossonak kellett volna érte a sárga és akkor már 9 en vannak és neszeneked vb győzelelem ausztrália ment volna tovább...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2006.12.19. 13:54:45

Az a baj ezekkel a díjakkal h egyáltalán kiadták őket. Ki sem kellett volna, elég [auto_cenzúra] volt sztem az egész év(persze voltak szép pillanatok, mint pl a Barca bl győzelme) de amikről ezek a díjak szólnak, h ki volt a legjobb, hát ha ezt nézzük akkor egyre biztosabb h nem kellett vola kiadni. Aki jó volt tavasszal az rossz volt nyáron(Dinho) aki meg nyáron jó lett volna(kanna) az meg tavasszal egy nagy semleges volt és főkolomposa volt egy bundázásnak...Szval ha már annyira aranylabdát akarnak kiosztani meg Fifa év játékosát akarnak választani akkor odaadhatták volna Henry-nek.Ha nem jön be Larsson meg Belletti akkor nyer egy BL-t, ha Trezeguet meg ha nem poénkodik be és nem lő kapufát akkor nyer egy meg egy VB-t.Persze a fociban nincs "ha"...

Közben nézegetem itt a madridisok hozzászólásait; csak egy dolgot szeretnék hozzátenni : mi, barcások elismerjük h Dinho nem érdemelte volna meg, viszont ti NEM ismeretek el h kanna sem Zidane sem kaphatta volna meg!
Xavi Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.10.14. 20:29:49
Tartózkodási hely: Bp.

2006.12.19. 13:43:37

Kamu az egész... Jó, nem leszek elfogult, de...

Aranylabdát Henrynek, az év játékosát inkább Zidannak kellett volna nyernie... (hamár nem Ronnie...)

Ja! Különben gyűlölöm a gallokat, de július 9-e óta a digókat még jobban... Most meg nagyon is...
Megszületett a fiam Koppány vezér. Már van egy Barcasála... :)
Két kedvencem van: a BARCADRUKKER fiam és a BARCELONA FC!!! :)

Visca el Barca! Xavi Hernandez & Ronaldo De Assis Moreira the best players in the WORLD!!! ;D
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.19. 13:00:45

én megirtam az aranylabda szavazáson.. hogy a realnak most van egy friss aranylabdása de ez csak nekik árt... nekünk is van de ö télleg a legjobb... most is kiálitották a Kanát.. vártam mikor kapják a gólt..
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2006.12.19. 12:51:56

egy kérdés, miért nem Kanna nyerete el a klub vb MVP címét? nem értem, azért mert nem volt ott, az nem olyan nagy valami, olyan volt a klub vébén is mint egész évben, akkor meg miért Deconak adták, teljesen fel vagyok háborodva. :x
komolyan csak annyit tudok mondani, hogy ez egy vicc.
szégyelheti magát aki Kannára szavazott, vagy nézze a focimecceket, ne csak azokat amelyeket már fél évre előre reklákoznak, hanem azt is, amelyiket nem.
nem azt akarom ezzel hangsúlyoni, hogy miért nem
Dinho kapta, hanem azt hogy miért Kanna.
sosevót
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.19. 12:46:38

lehet hogy hülyeséget mondok de ez is közre játszhatott!!!!
Ezt a dijat mióta hivjuk Adidas Fifa legjobbja dijnak??? nem idén volt ez elöször.. adidas szponzorálja ezt....(real szinte a legnagyobb klub/csapata az adidasnak..átadon szinte ott volt a real madrid) Dinho meg mint tudjuk orba szájba reklámozza a niket..már saját márkája van azon belül---> Nike Adidas nem csipik egymást---> Dinho nem nyert semmit :roll: :?: :?:
ez lehetséges? :arrow:
Cheesus
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005.03.17. 20:16:23
Tartózkodási hely: Debrecen

2006.12.19. 10:56:56

Nem igazán. Abban viszont biztos vagyok, hogy ha Kanna nem ment volna a margitba R.M.C.F. együtt vergődne most velünk, mint hal a szatyorban!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.12.19. 10:38:42

írtam valamit tegnap délelőtt, lehet,hogy páran nem olvasták (R.M.C.F., Madrid ...stb...).

mikor volt olyan díjkiosztó az utóbbi években, ami ekkora (sőt egyáltalán: valamekkora) ellenérzést váltott volna ki szurkolókból, vezetőkkkkkből, szakemberekből???
valaki emlékszik ilyenre?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2006.12.19. 10:29:29

Hát...szégyen! Canna nem érdemelte meg! Akárki akármit mond én erre mindig fogok emlékezni erre a 2 díjra, hogy nem neki kellett volna kapnia. Zidane-ról meg nem mondok semmit mert csak végig auto cenzúra lenne. De azért az röhej tényleg, hogy játszott 1,5 jó meccset (Spanyol,Brazil) + a híres fejese is ott volt és jobb mint Ronaldinho! Mondjuk ennyi erővel Canna is játszott 5-6 jó meccset és ő a világ legjobb játékosa. Én ezen vagyok kiakadva! :evil: Mondhat bárki bármit akkor is a világ legjobb játékosa: RONALDINHO :!: :!: :!: Jobban megérdemelte volna mint ez a két szégyenfigura! Majd megnézzük jövőre, hogy ha nem lesz VB, hogy akkor hol lesz Cannavaro! Az első 20-ba nem lesz benne. Jövőre újra Ronaldinho nyeri mert megnyerjük a bajnokságot és a BL-t is :!: VISCA EL RONALDINHO :!: :twisted: A LEGNAGYOBB :!:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
real_funghi

2006.12.19. 10:28:37

FCB_gábor írta:Bulgária Hriszto Sztoicskov Samuel Eto'o Deco Ronaldinho :wink: :D


Andorra David Rodrigo Ronaldinho Samuel Eto'o Deco :shock: :D

akik értenek hozzá :D :D :D
Ez nem véletlen. Andorra tele van katalánokkal, Sztojcskov meg volt barçás. :D
Lezárt