Németországi VB 2006

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri a 2006 -os németoszági vb-t?

A szavazás 2007.02.27. 17:59:26-kor befejeződött.

Brazília
110
55%
Argentína
30
15%
Németország
7
3%
Anglia
2
1%
Spanyolország
23
11%
Olaszország
15
7%
más
14
7%
 
Szavazatok száma: 201
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.07.14. 12:15:37

Csak az előttem szólóhoz szeretnék csatlakozni!
Teljesen igaza van!

Elmeroggyant edzők:D:D:D:D:D:D:D:D
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.07.14. 11:58:04

Egyik haverom értékelése a VB-ről:

"Mit lehet írni egy olyan vb-ről, ahol a németek játszották a legkreatívabb futballt és egy olyan ország válogatottja lett a világbajnok, amelyiknek a nemzeti bajnokságáról kiderült, hogy abban évek óta minden egyes csel hazugság? [auto_cenzúra] volt. A kellemes emlékeim nem a meccsekhez kötődnek, hanem a társasághoz, akikkel együtt néztük a langyos összecsapásokat. Kizsigerelt játékosok, semmit sem mutató sztárok, agyonbiztosított taktikával játszó csapatok, elmeroggyant edzők jellemezték a vb-t. Ha belegondolok, a jelenségek egy része a közutálatnak örvendő pénzéhes FIFA-vezérnek, Blatternek köszönhető. Felduzzasztotta a vb-résztvevők számát és a BL-ben indulókét is, csak az nem fért bele a busa fejébe, hogy ugyanazok a játékosok alkotják mindkét mezőny gerincét, plusz még ott vannak a nemzeti bajnokságok és kupák is, hát persze, hogy enerváltak lesznek a szezon végére. Miért is ne, a szezon végén játsszák a vb-t, tökéletes időzítés. Ez a vb csak a botrányok miatt lesz emlékezetes. Nemsokára csak annyit tudunk feleleveníteni az egészből, hogy a portugál-hollandon röpködtek a lapok, hogy Graham Poll három sárgával állította ki a horvát Srna-t, hogy utolsó percben befújt kamutizenegyessel mentek tovább az olaszok az auszik ellen (nyomják Krahácsot). No és persze Zidane döntőbeli produkcióját sem fogja elfelejteni, aki látta. Ha Zizou nem bólintja mellkason minden idők egyik legnagyobb köcsögét, aki futballpálya közelébe merészkedett, még az a csúfság is megesett volna, hogy a döntőről két nappal később a kutya se beszél azokon kívül, akik megnyerték. Nem tudom mi a rosszabb: hogy egy ilyen sportszerűtlen páros előadáson csámcsog a világ, vagy hogy e nélkül elfelejtettük volna, úgy ahogy van, az egészet. A vb színvonalát csak a magyar közvetítésé múlta alul, a retekklub analfabétáit már sokan sok helyen szidták, én csak annyit fűznék hozzá, hogy ennél még az is jobb lett volna, ha Timmy közvetít a South Parkból, a stúdióban pedig Beavis és Butt-head elemzi a látottakat. Remélem, négy év múlva nem ez a kanális nyeri el a sugárzás jogát, ha mégis, akkor készüljünk fel Stohl Bucira. A dél-afrikai vb alatt már valószínűleg dolgozni fogok. Ha nem az lesz a munkám, hogy erről írjak, akkor nem fogom magam összetörni, hogy minden meccset lássak."
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.07.13. 10:10:50

Fair play díjat Zidane-nak! :lol:
Jobban járt volna, ha tegnap nem szólal meg.

http://www.foci24.com/index.php?ugras=h ... 03&nyelv=0

Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.07.11. 18:51:15

Ugyvan jol mondod!!! (nálam az ürge minuszba volt :) )

Brasilok ellen nagyon koksz szaga volt és most ki jött belöle.. idegbeteg...! (hogy futott a Brasilok ellen :shock: )
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.11. 18:44:54

Ne vicceljünk már, eltiltani. Azért mert elküldte, lehet az anyjába? Aztán kitudja hogy mit mondott? Ilyenért nem lehet eltiltani.

Mert ha először fordul elő a paraszttal, hogy lefejel valakit, akkor azt mondom, hogy oké, de már sokadik. Egy idegbeteg bunkó és kész, netán ha nyernek akkor mehetett volna gratulálni Matterazinak hogy nessze vazz'e(akkor Materazzi üti meg), így meg kinevetette magát, és sok ember szemében nullára süllyedt, másoknál meg mínuszról még lejjebb.

Attól mert még ő zidááán, a szabályok rá is vonatkoznak.Bár a reál légkör sokszor megengedi hogy az emberek ott felsőbbrendűnek képzeljék magukat mint a többi ember/játékos.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.11. 17:46:25

Subinho írta:állítólag Zidane azon húzta fel magát, hogy mati le arab terroristázta, meg azt mondta, a huga olaszországban prosti... gondolom nem pont így... :)
mindenesetre a magyar másodosztályban nem látni ilyet!!! de még a K1-ben sem! :D
szerintetek hogy osztják egymást ezek a srácok a meccs alatt? elhangzik néhány becsületsértés az tuti... de azért profi vki, hogy ne így reagáljon!!! alap dolog, hogy nem vesszük fel az uszítást, meg a piszkálódást!!!
primitív volt, de mit várunk egy arabtól... 8) én nem szerettem zidanet, alig vártam, hogy lekoccoljon a pályáról!!! beképzelt, nagyképű és olyan érzéstelen arccal játszik, hogy rossz nézni!!! menjen vissza tevehajcsárnak a berber haverjaihoz... :twisted: csak ha ott is hozza ezt a stílust hamar lerendezik a tesók... :lol:
Azért ez csúnya Subi!
Zidan naon jó játékos, és amiket írtál azok mellékes dolgok. Kivéve a fejelést. Amiben nagyon is igazad van. Egy profinak el kell viselnie az ilyen beszólásokat.
Bár mondjuk Eto'o-t senki nem szídta, amikor le akart vonulni.
Mert ő is lefejelte volna az illetőket, ha van olyan kemény feje, mint egyeseknek.

Megjegyzem, ha kiderül, h mit mondott Matti, és ő sem tagad mindent, akkor rendesen el lehetne tiltani. Persze abban az esetben, ha durvát, vagy rasszistát mondott.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.07.11. 17:00:58

Subinho írta:állítólag Zidane azon húzta fel magát, hogy mati le arab terroristázta, meg azt mondta, a huga olaszországban prosti... gondolom nem pont így... :)
mindenesetre a magyar másodosztályban nem látni ilyet!!! de még a K1-ben sem! :D
szerintetek hogy osztják egymást ezek a srácok a meccs alatt? elhangzik néhány becsületsértés az tuti... de azért profi vki, hogy ne így reagáljon!!! alap dolog, hogy nem vesszük fel az uszítást, meg a piszkálódást!!!
primitív volt, de mit várunk egy arabtól... 8) én nem szerettem zidanet, alig vártam, hogy lekoccoljon a pályáról!!! beképzelt, nagyképű és olyan érzéstelen arccal játszik, hogy rossz nézni!!! menjen vissza tevehajcsárnak a berber haverjaihoz... :twisted: csak ha ott is hozza ezt a stílust hamar lerendezik a tesók... :lol:
de lefejelnélek
: )
Zinedine Zidane
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.11. 16:13:37

Hát nekem tetszik ez a szöveg.
ha kell meccs után odaadom.
kár hogy utánna fejelés következett.

És sztem elég sokatmondó h Materazzi nem mondta el h mit szólt be.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.07.11. 15:17:11

ÁÁÁÁ :P :P :D hogy kikaptak a Franciák és Zidán meg nevéhez méltoan bucsuzot!!OOLLLÉÉÉÉ
Theo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2005.05.25. 14:53:07

2006.07.11. 15:11:21

Subinho írta:állítólag Zidane azon húzta fel magát, hogy mati le arab terroristázta, meg azt mondta, a huga olaszországban prosti... gondolom nem pont így... :)
mindenesetre a magyar másodosztályban nem látni ilyet!!! de még a K1-ben sem! :D
szerintetek hogy osztják egymást ezek a srácok a meccs alatt? elhangzik néhány becsületsértés az tuti... de azért profi vki, hogy ne így reagáljon!!! alap dolog, hogy nem vesszük fel az uszítást, meg a piszkálódást!!!
primitív volt, de mit várunk egy arabtól... 8) én nem szerettem zidanet, alig vártam, hogy lekoccoljon a pályáról!!! beképzelt, nagyképű és olyan érzéstelen arccal játszik, hogy rossz nézni!!! menjen vissza tevehajcsárnak a berber haverjaihoz... :twisted: csak ha ott is hozza ezt a stílust hamar lerendezik a tesók... :lol:
Szerintem minden meccsen megy az ien h szidják egymást, én serdülőben játszok még ott is azért, de azért így lefejelni...nekem a legdurvább meccsen az volt h löködtem max kézzel, vagy amikr a labdáért mentem a kapussal szemben a levegőben picit kitettem a könyökömet vagy löktem rendesen, de ütni...Különben lehet érezni rajta ezt az arabosat amikr bedurvul, játszottam már arab játékos ellen, 1x megharapott amikor fejelni akartam, 1x meg eltépte a mezemet...igaz utána volt kis balhé aztán mindkettőnket kiállítottak :D:D:D
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.07.11. 14:46:27

bigChris írta:Én úgy emlékszem ez a beszólás már a nyolcaddöntők után volt, talán egy olasz meccsen, de lehet más játszott.
Ott is mondta,csak ott egy Portugál emberke aludt el. :)
in to exile
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.07.11. 14:11:49

bigChris írta:Pár nap, hát persze.
Nem megy az olyan könnyen.
Még ki is kell találni azt a szöveget, amitől a főhősünk mindenki szemében ártatlan bárány lesz. :?
no azért az sem véletlen, hogy Materazzi sem akar beszélni róla....
never let the children cryin'!
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.07.11. 13:56:40

Pár nap, hát persze.
Nem megy az olyan könnyen.
Még ki is kell találni azt a szöveget, amitől a főhősünk mindenki szemében ártatlan bárány lesz. :?
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.07.11. 13:24:16

Kralo írta:Vajon mikor fog nyilatkozni a főhős? :D
pár nap múlva, állítólag nagyon ocsmány dolgot bökött oda marco...
never let the children cryin'!
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.07.11. 13:21:28

Vajon mikor fog nyilatkozni a főhős? :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.11. 13:08:02

materazzi beszél
"Csak néhány másodpercig fogtam a mezét, ő azonban felém fordult, mérhetetlenül arrogáns, lenéző pillantást vetett rám, és azt mondta: ha kell a dresszem, a meccs után odaadom" ? idézte az újság Materazzit.

"Én erre egy sértéssel válaszoltam" ? tette hozzá az olaszok egyenlítő gólját fejelő hátvéd, arról azonban nem lebbentette fel a fátylat, hogy pontosan mi hangzott el.
mondjuk ezt a gyök materazzit sem kell félteni, de berberről is elhiszem, h köcsö.g módon viselkedett.

materazzi sértése a következő lehetett:
oké, add oda a mezed, majd jó lesz a kutyám alá, h ha behugyozik, ne koszolja össze a kosarát.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.07.11. 13:02:05

Én úgy emlékszem ez a beszólás már a nyolcaddöntők után volt, talán egy olasz meccsen, de lehet más játszott.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.11. 12:43:05

Sziasztok!

Tudom már nincs sok jelentősége,de úgy látszik a kommentátorok az elejétől kint voltak a helyszíneken :!:
Nemrég volt a Delelőben Hajdú B.,Világi :D ,és Koko :) ,és mesélte Hajdú Pisti,hogy Dél Korea egyik meccsén a mellette ülö dél koreai kommentátor elaludt(erre még emlékszem is a közvetítésből),és ugyebár az még csoportmeccs volt csak :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2006.07.11. 10:45:34

Látványos volt az tény, de láttam már durvábbakat is. Lábtörések meg ilynek, úgy hogy nem is szóltak hozzá, az azért durvább. De én pl. a köpést is legalább ilyen durvának találom.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.11. 10:40:07

állítólag Zidane azon húzta fel magát, hogy mati le arab terroristázta, meg azt mondta, a huga olaszországban prosti... gondolom nem pont így... :)
mindenesetre a magyar másodosztályban nem látni ilyet!!! de még a K1-ben sem! :D
szerintetek hogy osztják egymást ezek a srácok a meccs alatt? elhangzik néhány becsületsértés az tuti... de azért profi vki, hogy ne így reagáljon!!! alap dolog, hogy nem vesszük fel az uszítást, meg a piszkálódást!!!
primitív volt, de mit várunk egy arabtól... 8) én nem szerettem zidanet, alig vártam, hogy lekoccoljon a pályáról!!! beképzelt, nagyképű és olyan érzéstelen arccal játszik, hogy rossz nézni!!! menjen vissza tevehajcsárnak a berber haverjaihoz... :twisted: csak ha ott is hozza ezt a stílust hamar lerendezik a tesók... :lol:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.11. 10:33:54

ozsimiki írta:
Charlie írta: Azt hittem hogy a 2002-es sárga vb-nél rosszabb nem lehet, dehogynem. Gondoltam a németek, úgyis olyan precízek meg van lóvé, és rendeznek egy remek vb-t.Csalódás.
C.
A VB az tuti,hogy csalódás,de szerintem egyáltalán nem a rendezés miatt volt az,szóval szerintem Németek nem voltak ebben sárosak,mint rendezők sem,és mint csapat sem.
Nem tom...Sztem a szurkolás se volt a legjobb, a hangulata.Aztán lehet hogy az rtlklub tette tönkre, és rombolt illúziót ezzel a vb-vel kapcsolatban.

De amivel már a tököm kivolt, ahogy ajnározták azt a retkes labdát.Megfogtam azt semmivel sem volt különb a többinél amivel találkoztam.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.07.11. 10:27:14

Hát...tényleg sok gyerek(ember) példaképe (volt),de már nemcsak a szép cselek,nagy lövések maradnak meg bennünk,hanem a fejelés is.
Persze egy ídő után csak a jóra fognak emlékezni az emberek.El is kell ismerni Zizu játéktudását,hiszen ő volt az útobbi 10 év egyik legjobbja.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.11. 10:25:50

S T U P I D S H A R K írta:De ezt már a megye 2-ben tanítják, hogy akárki akárhogy hergel téged nem borulhat el az agyad mert egy csapatot/nemzetet képviselsz. Azt tényleg senki nem vitatja, hogy nagy sikereket ért el, de ezzel az egy mozdulattal elég csúnya vége lett, pont a VB-döntőn.
Kb ezt írtam én is :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt