A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2005.12.19. 12:44:08

Az dönt majd, főleg az idegenbeli mérőzésen, hogy ki uralja jobban a középpályát. Ebben a tekintetben nekünk sincs szégyenkezni valónk, sőt!!! Szerintem legalább olyan erős a mienk is. Támadásban meg felülmúlhatatlan a csapat. A visszahúzódó ellenfelek elleni játékot meg elégszer gyakorolták a fiúk az idény eddigi részében, ezt kell majd februárban is tenni csak egy kicsit koncentráltabban, az ellenfél kontráira jobban odafigyelve. Meg aztán szeretném látni Mourinho arcát is, mikor a csodálatos cselzije kapitulál!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saint Germain 2005.12.19. 12:48:21-kor.
K.Bálint
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004.11.21. 18:23:45
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 12:34:39

Jah a tegnapi Arsenal-"Cselszkij" nem éppen volt a legtisztább mérkőzés. Kezdve a hibás bírói ítéletektől, a durva szabálytalanságokig. Essien pedig egyszerűen egy vadállat. Nemtom, hogy maradt fönn a pályán. Szal tegnap a bírók tévedtek és általában a Cselszkijj javára. Ezt persze már megszokhattuk. A másik, ami viszont jó, hogy két Barca elleni meccsen nem lesz ott Essien. Ezzel meg van bontva a "csodaközéppálya" és nem kell félnünk attól, hogy a ghánai megint rendez egy ámokfutást a pályán. Szal sztem az is jó, hogy idegenben kezdünk. Ha sikerül gólt rúgni akkor a Cselszkijjnek nagy baja lesz a Nou Camp-ban.
Forca Barca!
Brian 20

2005.12.19. 12:14:09

oleger sokat javult mostanában valahahogy szélen szerintem jobb mint középen. Drogba elég nagydarab játékos nem tudom ki lesz képes fogni. Amugy hajtós önfelálldozós játékkkal legyözhetők. a manchesternek sikerült. az arsenál elleni meccsről annyit hogy azért nem teljesen volt tiszta volt egy meg nem adott arsenál gól az elején egy olyan szitációban megadott Chelsea gól
amugy amit a Várhidi mester mívelt a mesten hát az több mint zavaró volt még egy nem arsenál szurkolónak is. A légyeg idegenben kell nekik 2 gólt rúgni majd utána már sok baj nem lehet
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.19. 11:42:16

nem kell foglalkozni hamendeggs-szel.

valamelyőtök írta, hogy Várhidi mennyire éltette a cselzit. - én nem lepődök meg rajta, mert ő köztudottan csodálója z olasz catanacciónak(Juve, Milan). namost ehhez képest néha télleg szemet-gyönyörködtető játékot nyújt a cselzi. :?
bebjack
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:29:24
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 11:22:35

Sztem például Rafa Benitez jobb. Sokkal színesebb a taktikai repertoárja mint Mourinhónak, az antifocit ő is felvonultathatja ha éppen arra van szükség, ugyanakkor a Pool képes szép játékra is, ezzel szemben a cselzitől én még egyszer sem láttam, hogy szépen játszott volna. Emlékeztek olyan gólra, amit felállt védelem ellen kidolgozott akcióból lőttek volna? Én nem nagyon, pedig viszonylag sok meccsüket láttam. Ezzel a taktikával az a baj, hogy amikor a cselszki találkozik egy ugyanolyan antifocit játszó csapattal, ott megáll a tudomány (persze ilyenkor a normális focit szerető nézők meghalnak unalmukban :) ). Erre volt ékes bizonyíték a két BL elődöntő a Pool és a Chelsea között, úgy estek ki a kékek, hogy a visszavágón igazi kidolgozott gólhelyzetig sem jutottak el. Az angol bajnokságban persze bejön ez a mentalitás, mivel a csapatok nagy része ki akarja szolgálni a nézőket és folyamatosan támad.
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2005.12.19. 11:20:16

bocs rosszul írtam a neved
-m
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2005.12.19. 11:20:07

A másik meg ha szted jobb a cselzí edzője mint a Barcaé, jobbak a játékosai mint nekünk, akkor mért az az aláírásod hogy Hajrá Barca! mért nem az hogy Hajrá Cselzí? vagy mért itt rontod a levegőt mért nem a www.chelseafc.hu na csám jó szórakozáást hozzá!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2005.12.19. 11:18:08

hammandeggs
Az edző is ember úgy is kellene viselkednie és az embert miről ha nem az emberi tulajdonságairól kell megítélni? Vagy az edzőket nem kell emberszámba venni vagy mi?
hamandeggs
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.22. 16:52:51

2005.12.19. 10:50:19

Vito írta:láttam tegnap én is a mérkőt.
először is Murinnyóról. láttátok, hogy a vége előtt 2 perccel,
körbeülték a segítői és úgy nyújtotta oda a kezét nekik (természetesen a tenyerét lefelé fordítva... :? ), hogy rájuk sem nézett.
remélem a fiúk elkenik a száját ennek a nagyképű, gyökérnek!

a cselzitől én nem láttam egyetlenegy épkézláb, tudatosan felépített támadást sem.
Czech felvágja a zsugát, aztán a középpályán csatáznak a lasztiért :arrow: erről szólt az egész meccs.
gólhelyzetbe akkor kerültek, amikor labdát szereztek a középpályán és általában Lampard beível, bepasszol a védők mögé.
erről szól a játékuk, de ha megnézzük a 11 emberből 6-7 ( :!: ) szinte csak a védekezéssel törődik :shock: .
azért nyilatkozta tavaly Murinnyó, hogy Xavi az egyik kulcs, mert ő tőle nem sok labdát örökölhetne a cselzi.
...és most nem lesz. :(

arra leszek nagyon kíváncsi, hogy Rijkaard mit talál ki, mert, ha Oleguer-rel, vagy Gio-val szembe kerül Robben, Cole, Duff, akkor van egy tippem, hogy ki nyeri az 1-1-eket. :roll:

és így van Lamapardot kell lefogni.
Vito!

Attól,hogy nagyképű,még elég jó edző,nem gondolod???Hogy lehet egy edzőt az emberi tulajdonságai alapján megítélni?Nem lehetsz ilyen kicsinyes...Nézd meg az eredményeit.Én a Barcának szurkolok,de Mourinho a világ legjobb edzője jelenleg szerintem.Hajrá Barca!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.19. 10:30:12

láttam tegnap én is a mérkőt.
először is Murinnyóról. láttátok, hogy a vége előtt 2 perccel,
körbeülték a segítői és úgy nyújtotta oda a kezét nekik (természetesen a tenyerét lefelé fordítva... :? ), hogy rájuk sem nézett.
remélem a fiúk elkenik a száját ennek a nagyképű, gyökérnek!

a cselzitől én nem láttam egyetlenegy épkézláb, tudatosan felépített támadást sem.
Czech felvágja a zsugát, aztán a középpályán csatáznak a lasztiért :arrow: erről szólt az egész meccs.
gólhelyzetbe akkor kerültek, amikor labdát szereztek a középpályán és általában Lampard beível, bepasszol a védők mögé.
erről szól a játékuk, de ha megnézzük a 11 emberből 6-7 ( :!: ) szinte csak a védekezéssel törődik :shock: .
azért nyilatkozta tavaly Murinnyó, hogy Xavi az egyik kulcs, mert ő tőle nem sok labdát örökölhetne a cselzi.
...és most nem lesz. :(

arra leszek nagyon kíváncsi, hogy Rijkaard mit talál ki, mert, ha Oleguer-rel, vagy Gio-val szembe kerül Robben, Cole, Duff, akkor van egy tippem, hogy ki nyeri az 1-1-eket. :roll:

és így van Lamapardot kell lefogni.
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.18. 20:24:43

A Heti Helyzetben volt vmikor, hogy Zombori,Mészöly meg Várhidi így jellemezték a Chelseat: "Egy össze-vissza vásárolt csapat egy érzelem nélküli robot edzővel..."
hát jah...kb Murinnyó az...Semmi érzelem..tavaly még úgy ahogy látszott h örül...de ma már megszokta h nyer a Chelsea...Majd mi leszoktatjuk a cselzit a győzelemről :twisted: :twisted:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
valdo88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2005.10.15. 17:25:48
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.18. 20:23:02

Volt :?: szerencsém :?: látni a Chelsea meccsét az Arsenal ellen,és nem tudom megérteni,hogyan lehet egy ilyen csapatnak szurkolni? A Barca játékához képest olyan sz@r a cselzi ,h az már bántja a szemem!!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.18. 20:17:13

Na ebben viszont tényleg egyetértek veld, talán ezért is zavart annyira, hogy agyba-főbe dícsérte őket (van miért sajna), bár ő is megjegyezte, hogy a Barca lehet a jelenlegi formák alapján az, aki esetleg megállíthatja őket, idézem: "a két ellentétes pólus csatája" (szervezettség Vs. improvizáció - bár mi sem vagyunk annyira szétszórtak)... kisértetiesen hasonló a helyzet a tavalyival... remélem a vége nem az lesz... illetve akár nyerhet is a második meccsen a hazai csapat 4-2re, ami továbbjutást fog érni :lol:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.18. 19:00:54

Pedro írta:A Várhidi meg gyakorlatilag csontig benyal nekik az egész meccsen.
Rajta legalább látszik, h ért a focihoz, nem úgy mint pár másik sport1-es "szakértő"
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.18. 18:52:21

Hát gyerekek ezt az Arsenal-Cselszkij meccset elnézve sajna mocsok jók a kékek, ugyanúgy ölik a játékot, mint az elmúlt évben, egy támadásig nem jut az Ars. Robben meg szanszéz sz*patja őket (Oleguer? :shock: ). A Várhidi meg gyakorlatilag csontig benyal nekik az egész meccsen. Még mindig nem elég acélos a védelmünk, erősíteni kell hátul, ha valóban esélyesek akarunk lenni a BL-ben (s nem csak a bukiknál).

Viszont a támadótriónkban tényleg reménykedhetünk, csakhogy ezek a mocskok egyszerűen kinyírják a középpályát, ami Xavi kiválásával picit megremegni látszik egyelőre.Nagy csata lesz :shock:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.12.18. 18:06:16

Mondjuk megnéztem a cikket, nem is rosszak voltak hanem csak beképzelt nagypofájú parasztok, egy évvel fiatalabbakkal álttak ki aztán megnézhették magukat... Mondjuk a Fulham meg egy évvel idősebbekel, és ők is. 8) Nem rossz ez az agárdi akadémia, csak külföldre kéne őket "menekíteni" ebből az itthoni fertőből minél előbb...
bebjack
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:29:24
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.18. 14:55:00

Jó lenne a cselzi utánpótlása? Elkezdtem gondolkodni, hogy Terryn kívül ki saját nevelés, de senki más nem jutott eszembe, aztán amikor utánanéztem, még találtam két arcot a mostani keretükben: Pidgeley, a harmadik számú kapus és a csatár Carlton Cole (gondolom nem kell összehasonlítani a Barca-utánpótlásával ezt a névsort 8) ). Ezek alapján nem hiszem hogy az utánpótlásukra a "jó" jelző lenne a legmegfelelőbb.
Az pedig hogy a kb 10-100 ezred annyi pénzből dolgozó MTK ificsapat hintett egy ötöst nekik Angliában, szintén nem ezt mutatja, teljesen mind1, hogy melyik korosztályról van szó. Ez nem gyenge alázás volt, különösen azok után, hogy a cselzinél jóval kevesebb pénzből dolgozó Fulham és West Ham ellen szoros meccseket játszottak a Sándor-akadémiások. Szerintem is minél előbb el kell adni őket jó külföldi csapatokhoz, különben ők is lesüllyednek a mai felnőttek szintjére :?
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.18. 14:35:21

Régebben legjobb barátom volt Vajda Bálint, Fradiba játszik, de remélem játszani fog az eb-n, állítólag jól küldi.
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.12.18. 14:19:51

Éppen ezért kéne őket villámgyorsan eladogatni külföldre. Nyáron U17 EB, akkor hátha felfigyelnek rájuk, és legalább Németh Krisztiánt elviszik!!!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.12.18. 13:50:14

Chelseanek jó az utánpótlása!pl:Terry,de ez egy fiatalabb gyengébb korosztály volt ami valóban az MTK ellen játszott,+ fulhamet 1-0-ra verték a west hammel meg x!

De 5 év múlva már fordított eredmények születnének....
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2005.12.18. 13:45:45

Los Banditos írta:
HAnonymus írta:Csak úgy beírom, hátha valakiket érdekel:
U-17 MTK - U-17 Chelsea 5-0
Apró alázás. :lol: :lol: :lol:
Köztudott hogy a Chelseanak igen pocsék az utánpótlása.
Köztudot? mind1 , én még nem hallottam, de te biztosan értesültebb vagy sokkal. a másik h az MTK-verte el őket? én ugy hallottam h vmelyik másik csapat!
mert a szerdai ns-ban benn volt, és mintha nem mtk-t olvastam volna,de most nem találom az ujságot, mind1 , de lehet h ők voltak. nem emléxem már
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2005.12.18. 13:38:33

HAnonymus írta:Csak úgy beírom, hátha valakiket érdekel:
U-17 MTK - U-17 Chelsea 5-0
Apró alázás. :lol: :lol: :lol:
Köztudott hogy a Chelseanak igen pocsék az utánpótlása.
in to exile
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2005.12.18. 13:21:29

Na megnéztem a cfc- FCB meccs összefoglalóját végre.
thx Enrique-nek...
És hát amennyi helyzetet kihagyott a csapat :?
Biztos feljődtek annyit hogy ezekenk legalább a felét beverik mert biztos lesznek most is helyzetek, mint minden barca meccsen töménytelen mennyiségű.
Most már nem féltem a csapatot!(csak a sérülésektől, amik remélhetőleg nem lesznek :wink: )
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.12.18. 12:16:04

Csak úgy beírom, hátha valakiket érdekel:
U-17 MTK - U-17 Chelsea 5-0
Apró alázás. :lol: :lol: :lol:
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2005.12.18. 09:13:56

A cselzi csak azért jo mert sok a rosz csapat az angol bajnokságba!! egyböl megkapta a manchestert és annyi volt!!!!!!!
ja és holnap megszületik a FIFA év focistálya tehát DINHO!!!!!:D
psssz(nekem megvan roni összas csele,reklámja,minden ami vele kapcsolatos,barca ünneplés.......) :oops:
Lezárt