A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.02.23. 10:25:24

nem lehet hogy a bíró a brutalitás mellett azt is figyelembe vette utolsó emberként érkezett...
végül is ha messi ott elviszi akkor biztos lett volna valami nagy helyzet belőle?!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.02.23. 10:20:10

Ismét érdekes meccs volt a Chelsea elleni. :)
Az első félidő nem volt túl jó, sőt, de a 2. félidő már nagyon jó volt, és nem csak a kedvező eredmény miatt, hanem nagyobb lett az iram.
A kiállításról szólnék először, mert sokan vitatják, főleg persze a londoniak (Chelsea szurkolók), de a legtöbb magát semlegesnek mondó emberke is azt mondja, h meg lehetett adni a pirosat:

Kép

Látván ezt a visszjátszást: hol a labda, és vajon Del Horno miért a levegőben "keresi" azt? :roll: Nem a labdára irányult a védő mozdulata, hiszen a labda gurult 1-2 méterre Messi előtt, Del Horno pedig nem a földön kereste a labdát... :oops: Elsőre is durvának tűnt, de nem gondoltam volna, h ki "meri" állítani a hazai játékost a spori. :) Egyébként 3-4 perccel az eset előtt ugyancsak Del Hornonak volt egy belépője: letalpalta Messi térdét (labdával együtt), és még ők is dobtak utána. :o Ez is sárga lapos megmozdulás volt, szerencsére nem lett belőle komolyabb baj.
A hazaiak örülhetnek ennek az 1-2-nek, mert a játék képe, és a 11-es gyanús szituációk alapján (Geremi kezezése, majd a 2. félidőben Terry "alakítása") olcsón megúszták ezt a meccset, pedig nem játszott jól a katalán csapat.
Jobb helyzetkihasználással ki lehetett volna ütni a Chelsea-t a Stamford Bridge-n, eldöntve ezzel a továbbjutást, mert megjegyzem ezzel még nem lefutott a meccs, úgy érzem, h nagyon jó meccs lesz 2 hét múlva a Nou Camp-ban. :) Remélem ott is nyer a csapat, és bekerül a 8 közé.
Mourinho: ez a pali nem tud veszíteni, de ekkora baromságot, amit lenyilatkozott a meccs után... :oops: Még hogy azért nem tudta elrúgni Del Horno a labdát, mert Messi felugrott. :lol: :oops: Meg hogy nem volt tiszta a meccs a 34. perctől... :shock: Hiszen a Barça nem kapta meg a 2 tizenegyest. :lol:
A meccs egyik fordulópontja a kiállítás, a másik pedig az első öngól volt sztem, mert ha nincs ez az öngól, nem nagyon változik a játék képe. 1-0-nál bejött Larsson, Ronaldinho bement középre, ahol nagyobb területe lett, és hatékonyabb lett a támadójáték. Egyébként a Chelsea mindössze a második félidő elején "játszott", a mérkőzsé nagy részét a Barcelona uralta. A statisztikából is látszik, h melyik csapat szabálytalankodott , és melyik támadott többet.
A pályáról meg annyit, h érdekes, h a meccs előtt állítólag esett az eső, mégis locsolták több órán keresztül. De ez a húzás nem jött be szerencsére... :twisted: :P
Steve (FCB)
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.02.23. 10:03:29
Kapcsolat:

2006.02.23. 10:09:06

Sziasztok!
Csak annyit mondhatok, hogy a tegnapi nap bebizonyította ki a jobb! A visszavágón is [auto_cenzúra] fog a Chelsea! :lol: Hiába a [auto_cenzúra] talaj, hiába sok milliós játékosok, hiába Murinho!
Apropo Murinho: Ennél szánalmasabb embert nem hordott még a hátán a föld!!! :twisted: Mi az, hogy a labdára ment Del Horno vagy ki a [auto_cenzúra]! A Labda a közelben sem volt! Ilyen bodycheck-eket a hokiban szoktam látni!
ROHADT FAVÁGÓ MIND!
:twisted: :twisted: :twisted: CSAK A BARCA :twisted: :twisted: :twisted:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.23. 09:40:18

Boixos írta:Vito, amigo, láttam odaát a videódat a kiállításról, hát azért robben sem kifejezetten a labdára ment... del hornonak meg csak annyit: a puta madre!
ez meg a másik! ez az egy támadás alatt a Kicsi ellen 3X szabálytalankodtak lapot érően.

most olvasom:"Murinnyó Messit bírálja"
ez sem véletlen. de sztem a Messi lesz.rja,hogy mit magyaráz Murinnyó
Boixos írta:
HozzászólásElküldve: 2006.02.23. 09:33:37 Téma:
Vito, amigo, láttam odaát a videódat a kiállításról, hát azért robben sem kifejezetten a labdára ment... del hornonak meg csak annyit: a puta madre!

na, de ez még tényleg csak az első része a történetnek, kiváncsi vagyok, mi lesz majd a visszavágón. a jó talaj elvileg mindkét brigádnak kedvez, remélem, nekünk jobban fog. meg azért azt sem kell elfelejteni, h most mi leszünk otthon. majdnem 100000 katalánnal a helyszínen.
így van! nagyon-nagyon nehéz lesz a visszavágó is. Gallas ellen már nehezebb dió lesz.
amúgy azt hittem, hogy Ferreira nagy lúzer és sztem ő volt a Cselszkij egyik legjobbja.

két hét múlva :

100.000, azaz egyszázezer KATALÁN DRUKKER !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 09:39:08

Most olvastam a cikket, sztem reálisak a számuk, Puyol 2-esét kivéve, min. 3mat érdemelt volna.
Azért a visszavágon nem árt ovatosnak lenni, nagy az elony, de a cselzi mindent meg fog tenni a továbbjutásért. :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 09:33:37

Vito, amigo, láttam odaát a videódat a kiállításról, hát azért robben sem kifejezetten a labdára ment... del hornonak meg csak annyit: a puta madre!

na, de ez még tényleg csak az első része a történetnek, kiváncsi vagyok, mi lesz majd a visszavágón. a jó talaj elvileg mindkét brigádnak kedvez, remélem, nekünk jobban fog. meg azért azt sem kell elfelejteni, h most mi leszünk otthon. majdnem 100000 katalánnal a helyszínen. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 09:33:06

Ja igen, ha Messi színészkedett, akkor Robben mit csinált a Pool ellen :?: Amiért 1ébként Mourinho terméxetesen meg dícsérte. :evil:
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.02.23. 09:32:51

Méghogy ha 11-en maradtak volna nem bitunk volna velük.
az lett volna a különbség,hogy akor nem 10 hanem 11 emberrel védekeznek :lol:
meg 1 embernyivel több rugdosás lett volna angol részről
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2006.02.23. 09:28:42

Murinnyo beszél a színészetről, hiszen ő legnagyobb színész a ruszkiknál. Figyeljétek meg, hogy a visszavágón az elején fog játszani Drogba és 11-est akar majd kiharcolni....
Most az a lényeg, hogy a csapat nagyot kzdött, és nagyon okosak voltak. A Nou Campban is nekünk kell a lasztit birtokolni és nem lesz baj. Lampardot szépen kikapcsolták Mottáék. Jó meccs és még jobb győzelem volt. Reméljük a Zaragozan is revansot veszünk:))
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 09:28:10

Monyuk azt nem értettem h miért nem Sylvinho kezdett, hiszen kituno formában van, na de mind1, így jo volt. A Barcát még nem láttam nagy csapat ellen ilyen jol védekzni, nagyon osszeszedték magukat.
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2006.02.23. 09:23:09

A diskurzus máskor esett meg, amikor nem rúgták ki a játékosok a labdát Motta pedig feküdt a földön, szerintem Rijkaard odaszólt a kollégának, hogy azért fair play is van a világon és nem a leállt Barca védelmet kellene lecseleznie Robbennek, ami persze nem sikerült. Mourinho meg szerintem már a hollandnak is magyarázta a bizonyítvány, utána ápolást követően vissza is adták a bőrt a spanyoloknak.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 09:16:27

Vito írta:köszönöm a tegnapi estét!
egyszerűen szenzációs meccs volt!!!
a srácok nagyon jók voltak, főleg Deco, Messi és Edmilson játéka volt nagyon hasznos.
Murinnyó pedig nyugodtan befoghatja a pofáját. még legalább 2-3 sárgát kioszthatott volna Frank országos cimborája.
a két 11-esről nem is beszélve...

valaki itt írta, hogy nem volt meggyőző a játék 10 ember ellen.
ehhez annyit, hogy a világ legjobb védekező csapata ellen játszottunk egy máker Terryvel és Csekkel az élen. (Czech nagyon jól védett, óriási kapus)

viszont Valdesnek is megköszönhetjük, hogy megfogta a ziccert...
a visszavágon nagyon oda kell figyelni!!!
Sztem jol tette a csapat h a kiálítás után nem esett neki a csekzinek, mint a hulyegyerek az annyának, mert azért idegenben játxottunk, és azért a cselzinek 10 emberrel is támadnia kellett. 1 hasonlo szintuban a Nou Campban tavaly lát6uk mit volt :!:
Amikor Murinnyo oda szolt Rijkaardnak nem tom mit mondot, de Frankot nem izgatta. :roll:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.02.23. 09:12:33

NEM TUDJÁTOK MIT MONDOTT MURINNYÓ REIKARDNAK A MECCS KÖZBEN??? tuti valami nagy bunkóságot!!!
Elég nyugodt stílusban beszéltek,de pont akkor amikor a kiállítás előtti pillanatokban az ápolás folyt,jól emlékszem?

Szerintem megbeszélték hogy ki hogy látta az esetet ,vagy Mourinhotól még ki is telik hogy azt mondta hogy ne fetrengjen a játékosa,Szerintem rejtély marad az a kis beszélgetés,esetleg aki jól tud szájról olvasni,és érti majd az fogja tudni :D
C.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.23. 09:09:23

köszönöm a tegnapi estét!
egyszerűen szenzációs meccs volt!!!
a srácok nagyon jók voltak, főleg Deco, Messi és Edmilson játéka volt nagyon hasznos.
Murinnyó pedig nyugodtan befoghatja a pofáját. még legalább 2-3 sárgát kioszthatott volna Frank országos cimborája.
a két 11-esről nem is beszélve...

valaki itt írta, hogy nem volt meggyőző a játék 10 ember ellen.
ehhez annyit, hogy a világ legjobb védekező csapata ellen játszottunk egy máker Terryvel és Csekkel az élen. (Czech nagyon jól védett, óriási kapus)

viszont Valdesnek is megköszönhetjük, hogy megfogta a ziccert...
a visszavágon nagyon oda kell figyelni!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.02.23. 09:07:02

ja, a cselzi fórumán mindenki azt mondja, nem volt kiállítás, műesés volt és hogy nem lett volna esélyünk 11 emberrel. sztem igenis jogos volt!!! a második komoly szabálytalansága után ment zuhanyozni és ezt megtanultuk már, még a szándékot is büntetik!!!
ezen kívül Larsson sztem akkor bejött volna ha 11-en vannak...
NEM TUDJÁTOK MIT MONDOTT MURINNYÓ REIKARDNAK A MECCS KÖZBEN??? tuti valami nagy bunkóságot!!!
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2006.02.23. 08:54:35

Gratula a csapatnak, minden utólagos nyilatkozattól teljesen függetlenül megint felejthetetlen estét nyújtottak nekünk.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 08:49:02

Ja meg még 2 11-st nem kaptuk meg: 1x Terry letarolta Messit, 1x Geremi kezezett 1értekmuen, le sem volt szorítva. Ha kicsit bagyobb szerencsénk van nagyobb arányu gyozeklmet aratunk, bár nagyon valoszínu, h így is eldolt a továbbjutás :) Hallotátok amugy mikor a Barca drukkerek elkeszték a Barca himnuszt énekelni :?: Bár voltak jo páran.
Ja és igen, Puyol hibátlan telejesítmény nyujtott és jol osszefogta a védelment. Mourinho meg mondhat amit akar, az én jo kedvemet nem rontja el.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 08:39:23

egyébként biztos vagyok benne, h messi életét mentette meg a bíró azzal, h kizavarta azt az állatot. ha bent marad, előbb-utóbb kinyírta volna a gyereket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.23. 08:36:14

Nagyon szép este volt a tegnapi 8)
A kiálítás sztem 1 kicsit szigoru volt, de Del Horno kb. 3-4 percel elotte már 1x csunyán letalpalta Messit, ami minimum sárgát ért volna, ugyhogy osszeségben jogos volt, a vadálatokat jobb minél hamarabb lezavarni. Oleguernek bár akadtak problémái Robbenel, dícséretet érdemel mert tobbnyire jol látta el a feladatát. Márquez fantasztikus volt, a gyoztes gol 1értelmuen az o érdeme. Edmilson és Motta mind2-en jok voltak utobbi nem tehetett az ongolrol, szvsz inkábbb Valdés hibája volt, de tény h hihetetlen peches gol volt, amugy Valdés jol védett, 1-2 nagy bravurja is volt. Messi 1értelmuen a meccs embere volt, nem bírtak vele. Giot elég gyengébnek éreztem, sokkal jobb lett a baloldal mikor jott Silvinho :!: Etoo sem játxott jol, legalbis jol lefogták a védok, nem nagyon tudott élni, sok labdát eladott, bár 1x villant, és az is elég volt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.02.23. 08:26:00

nagyon taktikusan játszott tegnap a csapat! nem rohantak fejjel a falnak, kivártak és sokat ütköztek a középpályán! a del horno kiállítása jogos volt! 5 perc alatt 2 durva szabálytalanság! Messi hihetetlen király volt!!! a gólig elég nyugodtan csordogált a labda, de a cselzi gól csak felébresztette az alvó oroszlánt! több góllal is lehetett volna nyerni!
gio és motta nem volt a csapatba való tegnap. sylvinho sokkal jobb, nem is értem miért nem kezdett!? és larsson is nagyon király volt!!! sajnálom, hogy elmegy! maradhatna még 1 évet!!!
2 hét múlva ennek ellenére nehéz meccs lesz, mert a murinnyó úgyis kitalál valami szivatós taktikát és gyorsan berámolják azt a 2 gólt. aztán felborul a pálya és végül mi nyerünk, de nagyon nehezen!!! nem tudom figyeltétek-e, h a szünet után hogy nekünk estek. nehéz negyed óra volt. de utána a Barca játszotta a saját játékát és ez megy nekik nagyon!!!
és a pálya... egyszerűen el sem hiszem, h ilyen pálya van angliában!!! még Magyarországon sem nagyon...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.02.23. 08:14:35

Ez igen!!!!!!!! Okos volt a taktika, én bizony féltem, hogy nekik esünk. Rengeteg labdát szereztünk középen. Lehet elfogultság is de szerintem a kiállitás nélkük is nyertünk volna. Egyszerüen jobb a Barca. Ez még ugy is igaz, hogy Dinyho,Etoo elsétálták ez első félidőt. De összekapták magukat és meglett az eredménye. Ja és OLeger egész jó volt. Messzi a hátán vitte a csapatot.Ugy hittem sok szabadrugást szerez, ilyen is volt és róla szorták ki azt a süket D.hornot. De nem lehet elmenni Maketz és Edmilson mellett sem nagyok voltak. Edmilsont még ilyen sszupernek nem láttam. Ha kis szerencsénk van 1-2 gólt még ruhatunk volna. Nekik egyetlen komoly helyzetük volt Drogba révén. Minden elismerésem. Ezzel a taktikával és mentalitással hétvégén a Zaragozán is bosszut lehet állni. Szuper!!!!
Fecó
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2006.02.23. 08:13:53

Gratula a csapatnak, nagyon higgadtan, szervezetten játszottak. A kiállítás jogos volt, mert del horno a labdát meg sem próbálta elvenni, egyértleműen MESSI-re ment. Bár ezt lehet,hogy sokszor halljuk még, hogy nem volt jogos. Öröm volt nézni, mikor a fiúk a bekapott gólt után JÁTSZANI kezdtek, a cselzit csak a védőik+ a szerencséje mentette meg a kiütéses vereségtől. Szerintem a mérkőzés egyik legszebb jelenete volt, mikor RONALDINHO az oldalvonal mellett szerelte lampardot majd egy csellel elküldte és megindult. Na és ETO'O fejjel volt eredményes a jól fejelő védők mellett, ezt sem gondoltam.



BARCA!!!!!BARCA!!!!BARCA!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 08:00:48

még hálás lesz az a takony murinnyó az ilyen meccsekért, mert ezek a bugik fogják visszahozni a földre.
miről beszél a kiállítással kapcsolatban? teljesen egyértelmű volt, h baszkföld szégyene ki akarta nyírni messit, mivel valszeg addig bírta idegekkel a folyamatos [auto_cenzúra]. egyébként del horno legalább akkorát, ha nem nagyobbat szerepelt a földön az eset után, mint messi. ez van, tiszta eszközökkel nem tud meccset nyerni az a paraszt, ezért most így próbálkozik. sokkal, de sokkal jobbak voltunk, nagyon nagy mákjuk volt, h a gólerős terry annyiszor védett a hulladék kapusuk helyett. ja, és lehet, h nem kellett volna annyit vizezni, és akkor talán pontosabban tudtak volna passzolgatni a gazdag orosz bohócai.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.23. 07:55:12

KÖSZÖNÖM, ISTENEM, HOGY ILYEN CSODÁLATOSAN TEHETSÉGES EMBEREKBŐL ÁLL EZ A BARÇA ÉS HOGY LÁTHATTAM EZT A MECCSET!!!
KÖSZÖNÖM!!!KÖSZÖNÖM!!!KÖSZÖNÖM!!!!KÖSZÖNÖM!!!!



de ez még csak a bugi első fele volt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2006.02.23. 07:55:06

Ha a Chealse visszanézi Del Horno belemenését, akkor látni fogják, hogy a labda a védő irányába ment, de ő letartolta inkább a kicsi Messit. Jogos volt a kiállítás, a 11-es is az volt, bíró nem tudta kézbentartani a meccset. Messi nagyon szuper volt, de több góllal kellett volna nyernünk, a pálya nagyon [auto_cenzúra] volt. Sajnos Gio megint nem játszott jól:(
Ami a visszavágót illeti, együnk óvatosak, nehogy Oleguer mellett Robben 10-ből 9szer menjen el. Mekkora jelenet volt amikor Ronnie visszajött Lamparddal és leszerelte és csinált 2cselt:)))
Szép volt fiúk!
Lezárt