A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.03.09. 18:34:15

Köszönjük a hozzászólásaitokat a topikba.

Örömmel zárjuk le :) A szavazás is szépen alakult,jól tippeltetek.

Végezetül BYE-BYE Chelsea.
C.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.03.09. 18:32:01

andyslacker, az üzenőfalatok tényleg nem semmi, gondolom, nem az akadémiai rendes tagok kommunikálnak rajta. persze h az hamarabb feltűnik az odalátogatónak, mint a benti téma.
ez a ruszkizás meg valszeg addig marad rajtatok, amíg az abramovicsé a klub, nem is emlékszem, mikor volt tisztán angol a cselzi. már a legkorábbi emlékeimben is ott nyomta vialli, utána zola (aki nagyon nagy király ember), sőt volt olyan kezdő is, amikor csak a wise, a csk volt angol, bár ezek ma már nem is akkora dolgok a fociban.


NA, AMIGOS, LASSAN BEZÁR A BAZÁR, MEGY EZ A TOPIK IS A LEVESBE, AZ ARCHÍV CUCCOK KÖZÉ.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Raulito
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2004.12.24. 21:00:05

2006.03.09. 18:14:01

BaRcADINHO10 írta:
Raulito írta:
Lehozni Drogbat meg Duffot 0-0-nál egyszerűen szánalmas! Igaz igy legalabb nem tomtuk kis oket
És főleg milyen szánalmas,h behozta Crespot és Gudjohnsent helyettük,akik ugye a legvédekezőbbek az egész keretben betonhátvédek,így miattuk nem tudtátok kitömni őket.
majd megnézzük mire mentek ma rejál margit.én nagyon örülnék ha kikapnátok, ami remélem teljesül is.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor örülhetsz,kiestünk,élvezkedhetsz.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Most jobban érzed magad? Bár azt se nagyon értem,h jött ez a szuperintelligensz válasz az én hsz-emre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.03.09. 18:08:04

A cselziben nagzot csalodtam. Mi sem játxottunk nagyon jol 1gyik meccsen sem, de ok mennyire szarok voltak :roll:
andyslacker
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.24. 14:06:35

2006.03.09. 17:44:18

csababarca írta:hello
beleolvastam a chelsea fórumába.hát mit mondjak elég szánalom amiket írnak.
1:puyolt ki kellett volna állítani(warum???????)
2:ronaldinho ellökte terryt a góljánál

meg ehhez hasonlóak.
nem tom mért nem tudják leírni hogy most mi voltunk a jobbak.
biztos figyeli őket a ruszki maffia :D :D
Egy hozzászólás az egyik köztiszteletben álló tagunktól :

"A PL-ben hozzuk a meccseket a "tili-tolis eltesszük a labdát" játékkal, de a BL-ben sokkal több kell. Támadni kell, nem csak passzolgatni körbe körbe a félpálya körül és remélni, hogy lesz valami.

Lehet, hogy Jose nem más mint Ranieri álruhában???!!!"

Az, hogy kint az üzenőfalon mit írnak a kisiskolások, nem mérvadó. Bent a rendes fórumon mi is ugyanazt a meccset néztük, amit Ti. Nyilvánvaló, hogy nem voltunk elég jók. Ez van, jövőre is lesz BL, akkor majd megint nekifutunk, talán sikerül tanulni az idei hibákból.
Birth, CHELSEA, Death
andyslacker
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.24. 14:06:35

2006.03.09. 17:40:16

csababarca írta:hello
beleolvastam a chelsea fórumába.hát mit mondjak elég szánalom amiket írnak.
1:puyolt ki kellett volna állítani(warum???????)
2:ronaldinho ellökte terryt a góljánál

meg ehhez hasonlóak.
nem tom mért nem tudják leírni hogy most mi voltunk a jobbak.
biztos figyeli őket a ruszki maffia :D :D
Jobbak voltatok, továbbjutottatok.

Nem unja senki ezt a ruszkizást gyerekek?
Birth, CHELSEA, Death
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.08. 22:41:16

De ezt ne a cselzi-féle topicba írd már lécci
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.03.08. 22:39:25

Tehát:

Benfica, Lyon, Milan, Juve, Villareal, Arsenal, (Inter)

Lehet válogatni.

Én azt mondom, hogy Puyol, meg Messi nélkül jólesz nekeünk a Villa., Vagy a Benfica, meg különben is mostmár megérdemelnénk egy szerencsésebb sorsolást.
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.03.08. 22:19:29

nem teljesen értetted, amit írtam:
semmilyen lesről nem beszéltem, példának számtam ("...")
persze, hogy hallottam róla, de a szabályok egyetemesek!!! (ha tegyük fel puyol a 3. percben uccsó emberként szabálytalankodik, akkor az piros, ha a nou campban, ha a bernabeuban, akkor is az!)
és ilyen nincs, hogy megadta mert ismeri murinhot...vicc
a végén meg lejárt az általa kijelölt hosszabítás...
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.03.08. 22:13:06

huevos írta:
Merk nagyon jol vezette a meccset...sztem ha crespo berufgja a hejzetét akkor ezt a 11est nem fujja be, bár lehet de takarásból állt, nem láthatta....meg sztem talán kicsit tartotta cselzi részéről jövő kritikáktól, mourinhotól, nem akart fenyegatéseket, ráadásul általában ha a hosszabításba gól születik akkor illik ráhúzni még min 1 percet, Merk meg egyből lefújta, nem lehet most panaszunk rá...
ne haragudj, de nem értek veled egyet!ilyen nincs, hogy ha crespo berugta volna, akkor...a szabály az szabály, s a nem szabálytalan megmozdulást semmilyen szituációban nem ildomos lefújni.
egy barátom szokta mondani, nincs olyan hogy "hazai pályán ezt be kell fújni" vagy "hazai pályán ez nem les"
A szabályok mindig, mindenkor és mindenkire vonatkoznak!
és herr merk igenis mulya volt tegnap este
nem tudom mien lesről beszélsz de a hazai pálya, mindenhol előny, ne mondd nekem h nem hallottál még arról h a hazai pálya előnye, igenis jol vezette a meccset... megadta mert ismeri murinnyót, és tudta h továbbjut a Barca, hogy megadta azzal kompenzálta h a középkezdés után rögtön lefújta a meccset, igy mindenki joljárt...
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.08. 22:11:12

leomessi8 írta:lehet nem szép dolog de az én örömömet a madrid kiesése tenné teljessé!!!!! :D :D :D
Úgy legyen:)) Még fél órát izgulhatunk:)

Amúgy Muringyó sztem nem normális... Volt 1-2 cseréje amit nem tok mire vélni. Az odavágón a Guillyvel egyszinten lévő Wright-Phillipset hozta be döntetlennél, emberhátrányban, ami el is döntötte a párharc sorsát(hiszen ha akkor egy vkp-t hoz be kitudja mi lett volna)---> Ez a hiba döntötte el a párharcot is

A Nou Campban pedig nem hittem el hogy Murinho nem mer kockáztatni... Még a 70. percben is a cseréje azt bizonyította hogy inkább a biztonságot tartja szem előtt nem pedig azt hogy gólt rúgjon a csapata... Még a Crespo-Droga cserét értettem a 60. perc környékén, de amit utána Huthal csinált... Értem én hogy felküldi fejelni meg minden, de az ISTEN ÁLDJA meg ha egy támadót hoz fel(Huth jelenesetben) akkor ne egy másik támadót hozzon le ha a 75. percben amikor még 2 gólos hátrányban voltak...

Nagyon ANTITÁLENTUM volt ez az ember a Barca ellen...

EZ LENNE A VILÁG LEGJOBB EDZŐJE??????????? Hááááát akkor milyen lehet a többiii................... :shock:
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.03.08. 21:48:48

Merk nagyon jol vezette a meccset...sztem ha crespo berufgja a hejzetét akkor ezt a 11est nem fujja be, bár lehet de takarásból állt, nem láthatta....meg sztem talán kicsit tartotta cselzi részéről jövő kritikáktól, mourinhotól, nem akart fenyegatéseket, ráadásul általában ha a hosszabításba gól születik akkor illik ráhúzni még min 1 percet, Merk meg egyből lefújta, nem lehet most panaszunk rá...
ne haragudj, de nem értek veled egyet!ilyen nincs, hogy ha crespo berugta volna, akkor...a szabály az szabály, s a nem szabálytalan megmozdulást semmilyen szituációban nem ildomos lefújni.
egy barátom szokta mondani, nincs olyan hogy "hazai pályán ezt be kell fújni" vagy "hazai pályán ez nem les"
A szabályok mindig, mindenkor és mindenkire vonatkoznak!
és herr merk igenis mulya volt tegnap este
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.03.08. 21:43:03

Nem zárjátok még be a topicot???????????????????????????????
Mi az a Chelsea???????????

:D
leomessi8
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.01.11. 21:30:42

2006.03.08. 21:17:03

lehet nem szép dolog de az én örömömet a madrid kiesése tenné teljessé!!!!! :D :D :D
Avatar
cibuu
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.04.10. 21:46:18

2006.03.08. 21:06:59

egyszerüen jobb volt taktikailag a Barcelona.jobb csapat mint a chelsea.nameg a nagyképü Mourinho kudarcot vallot.mit gondolt?hogy a 90. percben fogja majd a gólokat lőni a chelsea?merhát ahhoz képest hogy hátrányban voltak nem nagyon támadtak,és ez minősíti Mourinho-t is.na ennyit a nagy eddzői tudásáról.ha még időban taktikát(játékosokat) választ akkor talán több esélyük lett volna.
krissz88
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.10.30. 21:01:56
Tartózkodási hely: Barcs illetve most Veszprém

2006.03.08. 20:53:51

Sz.tem a Chelsea-nél az volt a legfőbb probléma hogy győzelmi kényszerrel kellett pályára lépniük amihez nem igazán szoktak hozzá!(Ez alatt azt értem hogy általában kivárásra játszanak)
Általában a jó kontráik segítségével szokták megnyerni a meccseket de ez itt nem működött! És ha a Chelsea nem tud kontrázni akkor meghalt a támadójátékuk!(Ld.:Betis,Middlesbrough ellen vagy éppen mi ellenünk) :D

Ja igen!!
És jó lenne ha megdícsérnétek Oleguert nem pedig csak akkor mondanátok róla véleményt amikor rosszul játszik mert bizony tegnap nagyon jól játszott Robbennek momentuma sem volt! :P 8)
Ja és grat a fiúknak, ilyen szervezetten még nem láttam játszani őket!
Messinek meg jobbulást, :cry: remélem a Real ellen már játszhat!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.03.08. 20:46:11

Hát ez az egy biró ne féljen a kritikáktól ne azért fújjon egyet m gondolja h mi lesz most meg nem azért ha a tizi után még ráhúz egy percet és netán gól lesz és kiesünk a hosszabbításban va tizikkel akkor Te sem védenéd meccs közben meg nemtom hol fújt hol nem naon sokat fújt Ronnie ellen amit ő csinált lefújt amit vele szemben azt nem na mind1 bizt mindenki másképp látja de a lényeg TOVÁBBJUTOTTUNK :!:
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.03.08. 20:42:25

Drigo írta: OFF:Merk :evil: írtó ideges vok rá 1 pontomat elvette a tippjátékban ráadásul a kettős győzelem mégis jobban hangzik. sztem elég tesze-toszán vezetett de ez a világ legjobbja?!
Merk nagyon jol vezette a meccset...sztem ha crespo berufgja a hejzetét akkor ezt a 11est nem fujja be, bár lehet de takarásból állt, nem láthatta....meg sztem talán kicsit tartotta cselzi részéről jövő kritikáktól, mourinhotól, nem akart fenyegatéseket, ráadásul általában ha a hosszabításba gól születik akkor illik ráhúzni még min 1 percet, Merk meg egyből lefújta, nem lehet most panaszunk rá...
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.03.08. 20:28:09

Nah remélem a cselszisek visszamennek a szemétdombjukra nem kell itt magyarázni jobbak vagyunk és kész azt hiszem hatalmas elégtétel volt ez minden az F.C:Barcelonához közel vagy kevésbé közel állóhoz SZÉP VOLT FIÚK!KÖSZÖNJÜK!most legalább a szép foci nyert ha a tnapi nem is volt az de ha ezek ellen ez kell tavaly a szép foci nem használt
OFF:Merk :evil: írtó ideges vok rá 1 pontomat elvette a tippjátékban ráadásul a kettős győzelem mégis jobban hangzik. sztem elég tesze-toszán vezetett de ez a világ legjobbja?!
Avatar
Raulito
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2004.12.24. 21:00:05

2006.03.08. 20:26:01

Nem akartalak megalázni,csak ez szúrta a szememet,mivel eléggé úgytűnt,h szted azért nem tömtétek ki őket,mert lehozta Duffot és Drogbát,de ha nem így van bocs.Azt pedig egy szóval se mondtam h megérdemeltek volna akár csk egy döntetlent is ,mivel igen rosszul játszottak..nemszoktam nézni Chelsea (se más angol)meccseket,és ez engem naon meglepett h ennyire nemtudtak mitcsinálni..azthittem h a világ 1ik legjbob csapatának tartott,és a PL-t vezető gárda nem ilyen szinten van..bár lehet h ez csak most sikerült így nekik.
bticz
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.02.25. 16:44:57

2006.03.08. 20:19:34

Raulito írta:
Lehozni Drogbat meg Duffot 0-0-nál egyszerűen szánalmas! Igaz igy legalabb nem tomtuk kis oket
És főleg milyen szánalmas,h behozta Crespot és Gudjohnsent helyettük,akik ugye a legvédekezőbbek az egész keretben betonhátvédek,így miattuk nem tudtátok kitömni őket.
Most nagyon megaláztál..... Nem is tudom mit irjak......

Gondolom láttad a meccset, igy talán Neked is feltűnt, hogy Gudjohnsen kb. 3x ment át a Barca a térfelére, a Chelsea legjobbjának tartott (és általam is kedvelt ) Lampard, aki nem mellesleg támadó középpályás, csak a saját térfelén látta a tizenhatost, Robben azon kivül, hogy kb. 4 x kapott labdát a második félidőben mert olyan kiszoritva játszott hogy semmit sem csinált, szerintem ezek mind azt mutatják, hogy nem igazán támadó taktikával küldték fel őket.....

Azzal, hogy azt irtam, hogy lehozta Duffot meg Drogbat nem azt mondtam, hogy védekezni áltak volna be, hanem azt, hogy egy minimális kockázatot sem vállaltak fel arra nézve, hogy esetleg kinyiljanak középpályán.

De úgy gyűlölöm mikor valaki ilyen cinikus hangon tud irni, úgy , hogy szándékosan tudomást sem vesz arról, hogy mit is akartam mondani!!!

De csak sajnálni tudlak, ha Te úgy érzed, hogy ez a hazai vereseéggel Barcelonaba érkező cselszki olyan elleneállhatatlanul játszott, hogy megérdemelte volna akár a döntetlent is.....
Avatar
Raulito
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2004.12.24. 21:00:05

2006.03.08. 19:55:42

Lehozni Drogbat meg Duffot 0-0-nál egyszerűen szánalmas! Igaz igy legalabb nem tomtuk kis oket
És főleg milyen szánalmas,h behozta Crespot és Gudjohnsent helyettük,akik ugye a legvédekezőbbek az egész keretben betonhátvédek,így miattuk nem tudtátok kitömni őket.
bticz
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.02.25. 16:44:57

2006.03.08. 19:51:47

Nagyon kaki volt ez a chelsea.....

Most már látom miért is olyan "nagy" edző ez a murinnyó.... Szánalmas volt ahogy húzta a száját Merk összes itéleténél, holott az esetek többségében az ő javukra tévedett nyilvánvaló dolgokban (2 szöglet, 11-es, stb.) . Egyik mecsen sem lehetett egy szavuk sem a birora mert ha korrektul fujnak londonban akkor 2 tizenegyest rughattunk volna.

Mind1, szánalmas, hogy egy ilyen kerettel murinnyó féle a támadófoci legapróbb jelét sem mutatta.... Lehozni Drogbat meg Duffot 0-0-nál egyszerűen szánalmas! Igaz igy legalabb nem tomtuk kis oket és lehet az első meccsre hivatkozni, hogy 10 emberrel kellett játszanak.....
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.03.08. 19:48:41

Ez az alapvetően p@raszt Murinho rányomja a bélyegét a szurkolókra is! Mindegyik elhiszi amit mond, még az is aki elvileg ért a focihoz (bár aki ért a focihoz annak a többsége nem Chelsea drukker). Szánalom. Igen, most rád gondoltam Chelseafan. De a második meccs végén nem volt megbontránkoztató szerintem, még sportszerűen is viselkedett (hangsúlyozom: a végén). De akkor se jöjjön a barcelonai kispadra, mindenki utálja, és kinek kell egy ilyen majom aki mindenkiből ellenszenvet vált ki.
A másiki viselkedési fajta az a realos. Olyanok, mint a csapatom kapusa, akinek belövök egy gólt és erre elkezd dühöngeni, hogy ilyen [auto_cenzúra] lövést, hogy kaphatott be, pedig jó lövés volt csak idegesíti, hogy gólt kap. A Real pont ilyen! Mivel Ronaldinho nem Realos, ezért a Barca csak neki köszönheti, hogy olyan amilyen, mert Ronaldinho kapus, védő, csatár és középpályás egyszerre. A többiek csak dísznek vannak fenn végülis nincs is rájuk szükség. Nem tudom melyik csapat áll "nagyobb" nevekből, rég lerágott csont szal ezt hagyjuk. Ha egy realosnak nem tetszik, hogy az értelmetlen pampogásra shut up a válasz, az húzzon a madridista.hu-ra vagy ha már nem is szereti a Barcát, tegyen objektív kijelentést.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.03.08. 19:40:17

csababarca írta: nem tom mért nem tudják leírni hogy most mi voltunk a jobbak.
Elég egyszerű: Mert Chelsea drukkerek. Ha úgy alakult volna és kiesünk, lehet, hogy én sem tudtam volna elismerni, hogy a Chelsea a jobb, mert nem az. :)
Lezárt