Milan -Barca ; Barca - Milan

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2004.10.21. 12:42:30

Szerintem jól játszottak a fiúk, csak nem elég hatékonyan! Megint kijött az, hogy a Milan is csak egy gusztustalan olasz csapat: találtak egy gólt és utána bekkelés (az utolsó 20 percben nem volt fent csatáruk a pályán). Pozitívum, hogy így is voltak helyzeteink! A Nou Campban végük van, nagyobba pálya és nem tudnak majd így beállni bekkelni!
FORCA BARCA!
Attila
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.10.15. 09:18:43

2004.10.21. 11:59:17

Szerintem nem érdemeltünk vereséget, de jó ,hogy időben kaptunk egy pofont.A sors nem akarta, hogy nyerjünk, vagy döntetlen legyen. A gól szerintem óriási kapushiba volt , mázlis góllal nyert a Milan. Nagyon gusztustalan olasz játéka volt a Milánnak a gól után.
Viszont az nagyon biztató, hogy a felállt védelem ellen is óriási helyzeteket alakítottunk ki, sokszor kigurigáztuk a védelmüket, azt sem tudták hol vannak. Belletti beadásait nem kellene forszírozni, mert már meccsek óta nemvolt egy normális beadása, nagyon sok támadás elment rajta.Az utolsó percekben pörögtünk fel, az egész meccset így kellett volna játszani. A csatáraink és Roni is nagyon gyenge mostanság, semmi különlegeset nem alkotnak és semmi tűz nem volt bennük, sajnos.
Kellett ez a vereség, hogy kicsit felrázza a társaságot.
BarcAttila
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 10:55:50

Silvanus írta:Xavi-t hátra? Hát nem tudom!?... Max. csak most ideiglenesen, amíg Edmilson, vagy Motta vissza nem jön, így érted? Mert Xavira elől is nagy szükség van, nagyon technikás, és jól lát a pályán!!!
Termeszetesen csak addig amig felepulnek a jatekosok
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.21. 10:45:20

Ez van fiúk,tegnap nyerhetünk vlna,X is lehetett volna,nem mentek be a helyzetek ezt már sokat elemeztük.Giuly térjen vissza,Ronaldinho térjen vissza,varázsoljon nekünk,sérültek épüljenek fel aztán megint elverünk mindenkit,Barcelonával ilyen játékkal is elkenjük a Milant,de addigra lesz már szélünk Giuly személyében.Belletti-t ne bántsuk mert nem jó helyre mentek a beívelései,Stam ma csúcs volt,egyedül elég lett volna hátra,így jártunk,belefér ez a verség előre kell tekinteni,még most kapjunk ki mint Isztambulban :D


Na még annyit:

BARCELONA
C.
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.10.21. 10:42:08

Eddig nem akartam ezt írni, DE én úgy veszem észre Ronnie nem tudta átmenteni a tavalyi zseniális formáját, mintha csak percekre pörögne fel a meccseken, tavaly sokkal aktívabb volt és pontosabban is passzolt. Talán emlékeztek, hogy az egész tavaszi szezonban a balszélen játszott és onnan indult befelé, vagy passzolt a középre érkezőknek, az idén is láthattuk már ezt tőle nem emlékszem melyik meccsen, de Eto'o érkezett középen az ötösön, ez a 2. félidő első öt percében eredményzte a gólt, az első félidőben Eto'o játszott bal szélsőt, Ronnie meg középen csatárt. Azt hiszem a tavaszi sikersorozat kulcseleme volt az ő balszélső játéka, az őszi szezonban ugyanis nem igazán találta még Rijjkard a helyét, akkor L. Garcia játszott a bal szélen, tavasszal tette át őt az edző a jobb oldalra, ez volt a másik nagy húzás tőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laja 2004.10.21. 10:50:25-kor.
Laja
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.21. 10:32:40

Xavi-t hátra? Hát nem tudom!?... Max. csak most ideiglenesen, amíg Edmilson, vagy Motta vissza nem jön, így érted? Mert Xavira elől is nagy szükség van, nagyon technikás, és jól lát a pályán!!!
"Més Cuen un Club"
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 10:25:22

Szerintem Xavi egy kicsit hatrebb akar Marquez helyenn is jol tudna jatszani es a helyen Iniesta..
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.21. 10:23:50

Nem rossz Laja, nem rossz! 8)

Én már nem akarok ebbe jobban belemenni, végül is nem mi döntünk, hanem Rijkaard, talán ez jobb is így!?... :wink:

Egy biztos: RONALDINHO-nak mindenképpen középen kellene játszania, mert szélen nem elég hatékony!!!!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.10.21. 10:16:51

Na így már jó! 8)
Laja
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.10.21. 10:15:00

Valamiért tönkretette a felállásomat a beillesztés, dehát biztos vagyok benne, így is értitek. Bár majd megpróbálom szerkeszteni :shock: .
Laja
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.10.21. 10:13:28

Taktikailag még annyit tennék hozzá az előzőhöz, hogy egyszer kipróbálta Rijjkard Deco-t balszélsőként - ott ahol most Ronnie játszott az első félidőben - még akkor amikor Ronnie sérült volt, lehet, hogy most is helyet kellett volna cserélniük, mert amikor Ronnie bement Deco helyére, akkor tényleg többet mutatott, ezzel esetleg csak az a baj, hogy ő nem nagyon tud (akar) védekezni, és hát ugye Iniestára is általában azon a poszton számít az edző, úgy emlékszem Deco is elég hasznosan játszott még balszélsőt is. Valamint úgy rémlik, hogy Xavinak is jobban fekszik a középpálya jobb oldali területe (legalábbi az elmúlt években inkább ott játszott), tehát ez is egy esetleges fellálás lenne:

---------------------Larsson (Eto'o)
Deco(Eto'o)----------------------------------Guily(Iniesta)

-----------Ronaldinho-------------Xavi(Gerard, Iniesta)


---------------------Marquez (Gerard, Motta, Edmilson)

Gio(sylvinho)--Olegeur(Marquez)--Puyol--Belletti(Gabri)

---------------------------Valdez

Azért így ha mindeki egészséges lenne számba véve a variációs lehetőségeket azt hiszem kijenthetjük, hogy ez egy fantasztikus csapat :D , és a Barca B-s fiatalokat még elő se vettük. Bár én Luis Garcia-t legalább annyira sajnálom, mint Saviolát, mindkét szélen bevethető lett volna!! Most meg aztán láthatjuk mennyire hiányzik még egy igazi szélső :cry: . Dehát ne sírjunk a távozók után ez már lefutott ügy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laja 2004.10.21. 10:16:20-kor.
Laja
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 10:10:51

Azthiszem elore kell tekintenunk ez a meccs elment (barcsak ne tette volna) most a bajnokira kell koncentraljunk azutan johet a Milan :twisted:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.21. 10:00:13

Egy jó hír már így is van a két hét múlva következő összecsapás kapcsán - mégpedig az, hogy a Viasat3 ÉLŐBEN közvetíti azt a meccset is!!! :D
"Més Cuen un Club"
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.21. 09:49:12

Akkor ne vezessen, hanem focizzon, az még mindig jobban megy neki!!! 8)
"Més Cuen un Club"
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 09:42:07

Lehet hogy Eto-t az autobaleset viselte meg :?: :!:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.21. 09:37:13

Hát igen! Sajnos nem sikerült! Nincs ok az aggodalomra, bár én személy szerint nagyon bosszús vagyok, és egy kicsit neheztelek a fiúkra, mert meglehetett volna! Megmondtam: minden kihagyott helyzet 1 Milan gól, és tessék.....

A sok igazságból, amit írtatok én magam is úgy látom, hogy: 1. Ronaldinho szinte teljesen hasztalan volt a szélen, amint bejött középre, egy kicsit hátrébb, és kérte a labdákat,. máris indult lendületből a kapu felé - életveszélyes volt! 2. Belletti egy fantasztikus játékos, óriási dolog, hogy szinte minden támadásban benne van, DE!!! Tegnap használhatatlan labdákkal operált, hihetetlen, hogy miután a Nesta-Stam kettős sorra kivégezte a támadásinkat (a beíveléseinket) ő mégis megállás nélkül mindíg próbálkozott - hasztalanul! :cry:
3. Giuly nagyon kell a szélre két hét múlva, mert az Eto'o-Larsson kettős NEM MŰKÖDIK együtt jól a pályán. Bármennyire is jók, együtt nem megy, illetve nem eléggé!!! 4. És végül Eto'o..... hát neki még mindig koncentrációs gondjai vannak, tegnap sem volt szerintem igazán jó, össze kell szednie magát!!! :x

Ennyi, két hét múlva nyerünk, ehhez nem fér kétség, a Nou Camp-ban szerintem is nagy, nagyobb játék lesz, több góllal (a mi oldalunkon persze!!!), és végezetül egy nagy igazság még egy előttem szólótól, amivel 100%-ig egyet kell értenem: NE CSÜGGEDJÜNK SRÁCOK, NINCS OK AZ AGGODALOMRA, EZ LEHET, HOGY JÓT IS TESZ A CSAPATNAK, HA VALAKITŐL KI LEHET KAPNUNK A BL-ben, AZ CSAKIS A MILAN LEHET!!!... :? :wink:
"Més Cuen un Club"
Deep Rush
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:41:42

2004.10.21. 09:31:36

Tényleg nem a Milan volt a jobb csapat, csak hát nekik van egy Shevchenkojuk, aki ha helyzetbekerül, töbnyire ki is használja azt. Ez az amiben fejlődnünk kell. Amugy meg az olasz foci=bunkerfoci, nem mindig igaz, hiszen inter nem bekkeléssel lött 5 golt. Attol függetlenül nem szeretem öket.
[Deep Rush] -- Forca Barca!!! --
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.10.21. 08:55:07

Szerintem is egész jól játszott a csapat és ha jól megnéztétek az ismétlést Larsson helyzeténél én egyértelműen ráfognám a San Siro híresen fantasztikus gyepszőnyegére, hogy kihagyta, ami Iniesta kapufáját illeti azt hiszem bármelyik másik játékos berúgta volna a csapatból, Ő szegény egyszerűen megijedt és csak belebikázni jutott eszébe, ha finomabban rúgja tuti gól. Összességében szerintem a két félidő első 15 percét leszámítva jobbak voltunk, azt az egy beadást meg nagyon benézte a komplett védelem :oops: De otthon nem kegyelmezünk és legalább kétgólos sikert várok. Akkorra már egészséges lesz Guily és Gerard is. :) Bár azt hiszem Marquez nagyon jól játszik vkp-t :arrow: , de Guily-re nagyon nagy szükség van a jobb szélen :!: :?: .
Laja
Tripy
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.10.11. 11:25:20
Tartózkodási hely: Nyírbátor

2004.10.21. 08:52:26

Sajnos nem sikerült! De nincs semmi baj!!! A Nou Campban sima siker lesz! Remélem Giuly rendben lesz addigra... nagy szükségünk van rá jobb oldalon! Belletti-re viszont nagyon haragszom egy beadása sem volt használható! Remélem ezen változtat.
Forca Barca!!!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 08:43:21

Kluivert55 írta:Charlie és Badi hozzászólásával teljesen egyetértek! Nem tudom megérteni ki miért szereti az olasz focit?! Hozzáteszem nem játszottunk jól, de ilyen csapat ellen nem is lehet! Iniesta valóban rászolgált volna egy gólra nagyon szimpatikus a játéka! Remélem azért az egyenes kiesési szakaszben elkerüljük az olaszokat, mert nézni sem bírom és nem tudjuk ellenük a megszokott kreatív játékot játszani! Csak a BARCA!!!!!
Azert gondolom amikor a Juve kiverte a Realt nem haraguttal az olasz focira(esetleg meg szeretted is) :wink:
Az foci egy teljesen mas stilus(de hatekony) bar az igazi Catanaciot mar keves csapat jatsza.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.10.21. 08:38:43

Szerintem nem volt rossz a csapat es akr azt is mondhatjuk "ha az a ket kapufa bement volna" :? de a focit golra jatszak.
Stam volt a legjobb a milanbol es felemem beigazolodott hogy nem lessz sok helyzet es ami lessz azt a Milan belovi :cry: .
Szerintem Belletti volt nalunk a legjobb bar tul sokat probalt magasan beivelni 5-os re es az olasz vedelem stam vezerletevel mindent haritott (egy kivetelel akkor Larson fole fejelt :? )
En nem haragszom a Milanra azt jatszottak amit tudnak varhato volt a keves gol.
(Iniesta nagyon jo volt csak keveset jatszott jo lenne ha a visszavagon kezdo lenne)

A visszavagorol az a velemenyem hogy sokkal latvanyosabb meccs lessz (nem mondom hogy jobb mert szerintem nem volt ez se rossz aranylag keves hibaval jatszott mindket csapat csak nem mutatott egyik sem kiemelkedot)
A Barca tamadni fog es a Milan nem teheti meg hogy stardbol full vedekezobe alljon fel.
A Milan kontraitol kell majd tartani. tipp Barca-Milan 3-2 felido (2- 1)
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.10.21. 07:42:50

Sajnos nem sikerült legalább egy ikszet kihoznunk, de ha kikap a csapat, akkor Milánóbn kapjon ki.... :roll:
A Milan talált egy gólt (sajna Seva a "mumusunk"), és ezzel eldöntötte a meccset. :(
A csatáraink szinte eltűntek az olasz védelemben, alig volt helyzetünk az első játékrészben, a Nesta-Stam páros nagyon jól "működött".
Ronaldinho nem volt az igazi a szélen, és a 2. félidő közepefelé, amikor egy kicsit visszább húzódott középre, és labdát kért, akkor volt igazán veszélyes. Lendületből mehetett a védelemre, nem is tudtak vele sokszor mit tenni, csak hát a többiek is kellettek volna a gólhoz. :(
Ez van, kikaptunk, de 2 hét múlva visszavágunk, és előtte "bemelegítésként" hozzuk a bajnokikat, hétvégén megverjük az Osasunát... 8)
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.10.21. 07:26:07

En irtam, hogy kell egy pofon most megvolt, de ez nem egy K.O. tipusu inkabb olyan apai pofon volt es en nem allitanam, hog rosszul jatszotunk a problema csak az volt,hogy nekik van egy Sevajuk nekunk meg nincs es Giuly mar jatszhatna mert o az egyetlen normalis szelsonk es Larson, Eto`o ne jatszanak egyut egyszeruen semi ertelme hiaba csatarok ezaltal nem jobb a csatarreszleg es Ronnienak megtiltani, hogy o rugja a szabadrugast csakmindig elrontja a valogatotban meg berugja az agyamra megy es szerintem a Milan nem jatszot rosszul sot ha a 2. felidoben a 20 percig kapunk meg egyet akkor senki sem szolhat egy rossz szot sem nem baj ez nem oszt es nem szoroz ez a eredmeny most meg kell verni a Osasunat en jobban felek a Ukrajnai uttol.
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2004.10.21. 00:55:59

Charlie és Badi hozzászólásával teljesen egyetértek! Nem tudom megérteni ki miért szereti az olasz focit?! Hozzáteszem nem játszottunk jól, de ilyen csapat ellen nem is lehet! Iniesta valóban rászolgált volna egy gólra nagyon szimpatikus a játéka! Remélem azért az egyenes kiesési szakaszben elkerüljük az olaszokat, mert nézni sem bírom és nem tudjuk ellenük a megszokott kreatív játékot játszani! Csak a BARCA!!!!!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2004.10.20. 23:57:19

A döntetlenre rászolgáltunk volna. Sajnos a Nesta-Stam középső kettős nagyon jó volt. Teljesen levették a pályáról Larssont. Egyébként nem játszottunk rosszul, főleg ha azt vesszük, hogy a milán volt az ellenfél. Xavi ismét hozta szokásos formáját :). Szerintem otthon elég kellemetlen élményben részesítjük majd őket :). Legközelebb már befelé fog pattanni...
Lezárt