Milan -Barca ; Barca - Milan

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.11.08. 20:24:34

sztem viszont ez hülyeség,
hogy hazai pálya előny,
mert lehet valamelyik csapat pont a bizonyítási vágy miatt játszik otthon sz*rul.
Szal ezért gondolom ezt így.
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.08. 16:54:24

jokedvu írta:nekem se igazán szimpi ez az "idegenben lőtt több gól" szabály, egy ilyen kicsi hajszálon, semmiségen dőlhet el sokminden. (jelen esetben persze nem vonatkozik ránk, mert tuti hogy továbbmegyünk).

A jobb gólkülönbség mindjárt jobb, egy fokkal. sztem.
De kevésbé igazságos. 8)
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.11.08. 16:28:39

nekem se igazán szimpi ez az "idegenben lőtt több gól" szabály, egy ilyen kicsi hajszálon, semmiségen dőlhet el sokminden. (jelen esetben persze nem vonatkozik ránk, mert tuti hogy továbbmegyünk).

A jobb gólkülönbség mindjárt jobb, egy fokkal. sztem.
Kép
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.08. 15:54:23

Ne feledjétek, hogy a Milan megy a Celtichez és az nem lesz egy egyszerű meccs, bár mi meg Donyeckbe megyünk és az is kovászos. De ha neadj Isten 2. helyen lépünk tovább, akkor mi van? Semmi. Ha BL-t akarunk nyerni, akkor mindentit meg kell verni. Nem kell számolgatni.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.08. 15:29:00

Egymás ellenit nézik, utána a többit.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2004.11.08. 11:14:25

Pilfer írta:
Laja írta:Hát szerintem nézd meg a hivatalos csoportállást, érdekességeket fogsz találni. Az UEFA honlapján és a goal.com-on a Milan a csoportelső jelenleg, a Nemzeti Sportnál és az origon a Barca. Na most akkor hol az igazság? Bár a leghitelesebb talán az UEFA, és akkor neked van igazad, Pilfer. Pedig általában mindenhol épp fordítva van, az EB-n is a gólkülönbség, meg a gólok száma előbbrevaló volt mint az egymás elleni eredmény.
tom, h úgy írják, de így is szokták, h amíg nincs vége a csoportnak a gólarányt nézik, mivel még nem mindenki játszott oda-vissza egymással (gondolom én ezért...), de a végén majd az egymás elleni fog számítani. :roll:
Én az Eb-n is úgy tom, h az egymás elleni számít, ami logikusabb is lenne, mivel akkor dől el, ki a jobb szvsz. 8)
Bár én ezt az idegenben lőtt góllal "vagyok jobb" szabályt eltörölném, mert nem érzem igazságosnak :arrow: mind a 2 csapat (jelen esetben Barça-Milan) 2 gólt rúgott, mind a 2 csapat azon a 2 pályán játszott... :?
MInd az eb-n mid a BL -ben az egymaselleni mecset nezik es csak azutan a golkulombseget (pl egymaselleni 1-1, 1-1 utan a golkulombseg) A bajnoksagokban a golkulombseget nezik ha az egyenlo akkor a tobb rugott gol (az Olaszoknal azthiszem egyenlo pont es golkulombseg eseten "szetloves van kormekozesek ha esetleg tobbnek van ugyanaz")
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.08. 09:09:05

Laja írta:Hát szerintem nézd meg a hivatalos csoportállást, érdekességeket fogsz találni. Az UEFA honlapján és a goal.com-on a Milan a csoportelső jelenleg, a Nemzeti Sportnál és az origon a Barca. Na most akkor hol az igazság? Bár a leghitelesebb talán az UEFA, és akkor neked van igazad, Pilfer. Pedig általában mindenhol épp fordítva van, az EB-n is a gólkülönbség, meg a gólok száma előbbrevaló volt mint az egymás elleni eredmény.
tom, h úgy írják, de így is szokták, h amíg nincs vége a csoportnak a gólarányt nézik, mivel még nem mindenki játszott oda-vissza egymással (gondolom én ezért...), de a végén majd az egymás elleni fog számítani. :roll:
Én az Eb-n is úgy tom, h az egymás elleni számít, ami logikusabb is lenne, mivel akkor dől el, ki a jobb szvsz. 8)
Bár én ezt az idegenben lőtt góllal "vagyok jobb" szabályt eltörölném, mert nem érzem igazságosnak :arrow: mind a 2 csapat (jelen esetben Barça-Milan) 2 gólt rúgott, mind a 2 csapat azon a 2 pályán játszott... :?
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.11.08. 08:53:29

Hát szerintem nézd meg a hivatalos csoportállást, érdekességeket fogsz találni. Az UEFA honlapján és a goal.com-on a Milan a csoportelső jelenleg, a Nemzeti Sportnál és az origon a Barca. Na most akkor hol az igazság? Bár a leghitelesebb talán az UEFA, és akkor neked van igazad, Pilfer. Pedig általában mindenhol épp fordítva van, az EB-n is a gólkülönbség, meg a gólok száma előbbrevaló volt mint az egymás elleni eredmény.
Laja
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.08. 08:38:57

Laja írta:Ne felejtsétek el, hogy pontegyenlőség esetén először a gólkülönbség számít, ha az is egyenlő, akkor a több rúgott gól, és csak ezután jön az egymás elleni eredmény, a gólkülönbségünk meg 2-vel jobb mint a Milán-é és ők nem az a csapat amelyik 3-4 gólt rúg minden meccsen - azok inkább mi vagyunk -, ők ha vezetnek 1-0-ra beállnak és a kontrákra bízzák magukat.
Lásd Milan-Barca, Barca-Milan
én úgy tudom, h az egymás elleni eredmény prioritásban az első... :roll:
Avatar
Laja
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:12:02
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.11.08. 08:37:38

Ne felejtsétek el, hogy pontegyenlőség esetén először a gólkülönbség számít, ha az is egyenlő, akkor a több rúgott gól, és csak ezután jön az egymás elleni eredmény, a gólkülönbségünk meg 2-vel jobb mint a Milán-é és ők nem az a csapat amelyik 3-4 gólt rúg minden meccsen - azok inkább mi vagyunk -, ők ha vezetnek 1-0-ra beállnak és a kontrákra bízzák magukat.
Lásd Milan-Barca, Barca-Milan
Laja
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.11.07. 19:19:16

Bodiroga írta:
Enrique írta:
Ronaldinho 17 írta:Az a baj hogy ha mindekettő csapat hozza a mag 2-2 meccsét(valszeg)akkor a népművészeti cserépedény milan lesz az 1 ,az idegenben lőtt gólja miam mi nyerjük a meccseinket,és a milan meg valamelyiken leikszel,bár nem valószínű
A milán ha már biztosan továbbjut, akkor tutter h utána cserecspattal fog kiállni. Akkor meg becsúszhat 1 iksz is... :wink: Őket csak az érdekli h továbbjussanak.
Ne felejtsétek el, hogy ők még mennek a Cetic-hez! Az meg nem egy könnyű túra. :)
Jaja én is ebben bízom,a Celtic Parkban az elmúlt 3 évben csak mi tudtunk nyerni,remélem x-el a Milan,és mi nyerjük a csoportot.
Avatar
Bodiroga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2004.10.08. 02:23:46

2004.11.06. 18:08:41

Enrique írta:
Ronaldinho 17 írta:Az a baj hogy ha mindekettő csapat hozza a mag 2-2 meccsét(valszeg)akkor a népművészeti cserépedény milan lesz az 1 ,az idegenben lőtt gólja miam mi nyerjük a meccseinket,és a milan meg valamelyiken leikszel,bár nem valószínű
A milán ha már biztosan továbbjut, akkor tutter h utána cserecspattal fog kiállni. Akkor meg becsúszhat 1 iksz is... :wink: Őket csak az érdekli h továbbjussanak.
Ne felejtsétek el, hogy ők még mennek a Cetic-hez! Az meg nem egy könnyű túra. :)
Kép
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2004.11.06. 18:05:08

Remélem így lesz,és akkor lehetünk csoportelsők,hátha"könnyebb" ellenfelet kapunk :wink:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.06. 14:38:34

Ronaldinho 17 írta:Az a baj hogy ha mindekettő csapat hozza a mag 2-2 meccsét(valszeg)akkor a népművészeti cserépedény milan lesz az 1 ,az idegenben lőtt gólja miam mi nyerjük a meccseinket,és a milan meg valamelyiken leikszel,bár nem valószínű
A milán ha már biztosan továbbjut, akkor tutter h utána cserecspattal fog kiállni. Akkor meg becsúszhat 1 iksz is... :wink: Őket csak az érdekli h továbbjussanak.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2004.11.06. 14:10:03

Az a baj hogy ha mindekettő csapat hozza a mag 2-2 meccsét(valszeg)akkor a népművészeti cserépedény milan lesz az 1 ,az idegenben lőtt gólja miam mi nyerjük a meccseinket,és a milan meg valamelyiken leikszel,bár nem valószínű
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.05. 14:49:07

gojo írta: na részemről ennyi, továbbiakban csak a csapatról...
Bocs, de az írott szöveg félreérthető! :oops:
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.05. 08:45:10

Enrique írta:Bazsa! Hogy csináltad azokat a mozgóképeket? Léccii :D Mert nagyon tetszik! :D
gondolom fraps-szal meg vmilyen gif animator-ral 8)
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2004.11.05. 00:05:11

Charlie írta:
lehet már akkor barca drukker voltam amikor te még nem is néztél focimeccset!
Mindenki ezt mondja amikor már nem tud mivel támadni,ennek lehet valós alapja,de nagy részben ez hazugság!
C.
ezért írtam, hogy LEHET.tudod ez azt jelenti, hogy nem biztos...szerintem. szerinted? lehet, hogy ő az idősebb és lehet, hogy ő már régebbi szurkoló mint én...LEHET...szerintem...de semmiképpen ne írja nekem, hogy áruló...szerintem...szerinted? :oops: egyébként nem támadtam hanem védekeztem...van különbség...szerintem...szerinted? (abbahagytam)

Enrique:na ha elolvastad akkor láthatod, hogy nem azt írtam, hogy örülök a döntetlennek, hanem azt, hogy JOBBAN örültem volna ha ronni jól játszik... én csak ezt kifogásoltam. nem hiszem, hogy félreértettem volna amit mondani akartál...sértő volt igen és ezt te is tudod...azért írtad. gondolom azért volt a gratula :idea:
nem mintha fontos lenne csak kérdezted...

na részemről ennyi, továbbiakban csak a csapatról...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.04. 21:16:24

gojo írta:na azért az nem mentség ronninak, hogy most jobbak a csapattársai mint tavaly.... ilyen alapon sevchenkonak nem is kéne semit csinálnia, meg nem is tudna kiemelkedni a milanból , mer ugye neki még talán annál is jobb csapattársai vannak...

erősen kétlem, hogy ronni azért nem tud rendesen levenni egy labdát, azért pattan eltőle gyakrabban mint kéne, azért nem jönnek be a cselei olyan százalékban mint tavaly, mert jók a csapattársai. naaaaaaaaaaa
nem megy neki. ez van. lehet, hgoy sérült még a bokája de akkor meg nem kéne játszatni... vagy csak kevesebbet.

na mindegy lesz ez még jobb is... remélem. azért a góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól szép volt meg végre jókor is jött.jobban örültem volna ha jól játszik és nem rúg góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóólt és csak döntetlen lesz.
Ezt írtad.
Értem én h szted nem játszik (annyira) jól Roni mostanában. Le is írtad h szted miért. Rendben is van.
Sztem is még fog jobban játszani, ebben 1etértek. De az a legfontosabb hogy játsszon, gólokat lőjön, mert csak így tud majd még jobbat nyújtani. Ha leül a padra akkor ez nem fog sikerülni!
És nem azért de továbbjuthatunk még 1. helyen mert a milánt nem nagyon érdekli h hogy jut tovább, csak jussanak tovább.
Én nem akartalak megbántani, sértegetni sem sértegettelek. Ha félreértetted azt, amit akartam mondani, akkor bocs.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.04. 20:38:26

lehet már akkor barca drukker voltam amikor te még nem is néztél focimeccset!
Mindenki ezt mondja amikor már nem tud mivel támadni,ennek lehet valós alapja,de nagy részben ez hazugság!
C.
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2004.11.04. 20:07:24

Enrique írta:
gojo írta:jobban örültem volna ha jól játszik és nem rúg góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóólt és csak döntetlen lesz.
Ilyet sztem nem erre a honlapra, és nem ebbe a topicba kéne írogatnod. Ilyet hogy lehet mondani??? :shock: Komolyan jobban örültél volna a döntetlennek??? :shock: :shock: Vagy akkor inkább kaptunk volna ki?! Nem? Akkor már édesmind1! 1 pont v. 0....
Gratulálok...
EZT ÍRTAM??EZT ÍRTAM???? figyu ne adj a számba szavakat légyszi...pontosabban ne vegyél el abból amit írtam. mond te egyáltalán végigolvastad.... volt ennek a mondatnak folytatása is. ELJUTOTTÁL ODÁIG? én is gratulálok. EGYÉBKÉNT megmondod nekem mit értünk evvel a győzelemmel??? minden bizonnyal ugyanúgy csoportmásodikok leszünk mintha nem nyertünk volna. egyébként nem fontos, hogy hányadikak leszünk a csoportban, ha meg akarjuk nyerni akkor úgyis mindenkit meg kell verni... szerintetek nem az lenne jelenleg a fontos, hogy ronni jól játszon??? szerintetek jelenleg csak a győzelem a fontos???? és mi lesz késöbb amikor már mindenki komolyabban veszi a meccseket??? mi lesz ha ronni akkor sem játszik jól és akkor már gólt sem fog rúgni???



valaki írta, hogy áruló! szívesen! neked is! jól esett remélem, hogy sérteggettél. tippelhetek hány éves vagy??? hogy mersz egyáltalán ilyet leírni... lehet már akkor barca drukker voltam amikor te még nem is néztél focimeccset! (ahhoz képest mit akartam először írni ez igen szívélyes lett, nem baj egyszer talán te is felnőssz)

tudnám minek magyarázom ezt nektek...érezzétek továbbra is jól magatokat.
további sok sikert... nektek....
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.04. 19:05:52

Bazsa! Hogy csináltad azokat a mozgóképeket? Léccii :D Mert nagyon tetszik! :D
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.04. 17:56:06

Egy biztos. Ez a győzelem nagy lökést fog adni nekünk. Várom már a hétvégi Depor elleni derbit. Ráadásul a Sport1 adja szombaton, ha jól emlékszem.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.04. 17:54:51

Bizony igazad van, de azért nézd meg a srácot. Tiszta izom, ő sem "anyatejen" élt kiskorában.
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.04. 17:36:57

Kép
úgy tetszik ez a gól, nem tudok betelni vele. nem tudom mi az, de van valami különleges Ronaldinho mozgásában, valami nem tudom mi, de minden megmozdulása egy élmény. szerintem az a baj néha, hogy egy kicsit sokat várunk tőle és túl sok a teher a vállán. jól játszik Ő, csak mostanában azért már jobban figyelnek rá, mint tavaly.
Lezárt