Leo Messi #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.05. 07:39:34

barca99 írta:De amíg a nyomoronc csapatok ellen hozza a bajnokságot, addig a nagyok ellen virítanak a társak. :) Abban igazad van, hogy a nagyok ellen nem sokat mutat (pedig elvileg ettől klasszis a klasszis), de ennek ellenére félelmetes szezont produkál.
Ja, de nézd meg Messit :!: Ő pl. egy El Classicon rúgott mester3-st, Vagy Ronaldinho a fénykorában, a Chelsea ellen mikor 3-0ra mentek, elősször belőte a 11-st, utána jött a varázslat :shock:
Ronaldo a PL favágó védőit össze-vissza eteti, de Gattusonál, Zambrottánál megáll a tudomány. Én emiatt nem tudom igazán nagy játékosnak tekinteni, amig nem dönt el nagy meccseket. Most itt lesz neki a lehetőség a BL döntőn, aztán az EB, ott megmutathatja.

Joey :!: Erős tulzás amit irtál a PL és PD összehasonlitásáról. A RM szvsz a legrosszabb esetben is 4. lenne ott is. Tény, hogy a nagy csapatok erősebbek sokkal, mint spanyolban, de ugye a bajnokságban ott vannak a kis és középcsapatok is, ahol meg szerintem a spanyolok az erősebbek. Nézd meg a Getafe teljsesitményét az Uefában.
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2008.05.04. 13:29:09

Azt ahogy látom sokan elfelejtik hogy R10 se váltotta meg a világot az elődöntőkben és a BL döntőben amikor megnyertük.Adott egy gólpasszt Gyulainak azt annyi.C.R ha most berugja a 11-est...nincs ha de azért bele lehet gondolni.A premiership pedig sosemlátott szintet képvisel magasan verve a Spanyol és az olasz ligát is.Legyünk őszinték az a Real Madrid aki több mint 10 pontos előnnyel fogja megnyerni a ligát hányadik lenne a premiershipbe.C.R és Messi hasonlítgatását meg nem is értem.Annyira más..Messi a földön VERHETETLEN ő a legjobb ebben nincs is vita.Csak nem igazán tudja mikor kell paszolni(még).Ronaldo viszont tipikus atléta.Minden másba veri Messit.Úgy mondom ezt hogy Messi játékát jobban szeretem nézni de el kell ismerni hogy ebben a szezonban összehasonlíthatatlan a 2 játékos produkciója.Sérülés,sérülés....ha ilyen sérülékeny lesz Messi akkor..nem is folytatom.

Mostmár szerintem rekesszük is itt be ezt a vitát mert kezd átmenni szánalomba :!:
Forca BARCA
cenoX
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.05.01. 19:50:14
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Kapcsolat:

2008.05.04. 13:06:10

miután Messit 3-man fogták egyfolytában pl. a MU ellen... 8) és még fejlődik ... főleg , hogy 20 éves . :) nagy jövő áll előtte , és nagy elen. :)
Hajrá Barcelona! ;) A következő szezonban menni fog. :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.04. 11:39:22

De amíg a nyomoronc csapatok ellen hozza a bajnokságot, addig a nagyok ellen virítanak a társak. :) Abban igazad van, hogy a nagyok ellen nem sokat mutat (pedig elvileg ettől klasszis a klasszis), de ennek ellenére félelmetes szezont produkál.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.04. 08:29:04

Ja, tavaly a Milan elleni negyeddöntőben 0 volt, idén ellenünk szintén. Az egy dolog, h nyomornc csapatok ellen rúg 1000 gólt, de nagymeccseken megáll a tudomány.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.03. 15:06:55

Ronaldo tényleg jó játékos, de az arca is legalább akkora, mint a tudása.
pedig szerintem amit ő megcsinál labdával, azt Robinho, és talán Quaresma is megtudja. Messi viszont teljesen más típusú-stílusú játékos.
nem annyira látványosak a cselei, de legalább annyiszor bejönnek neki, és ez a lényeg. Ronaldinho-hoz viszont egyikük sem ér fel. A csúcsformában lévő Ronnie mindegyiküknél jobb, mert látványos és hasznos is (volt) a játéka.
Kép
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.05.03. 15:05:44

c.ronaldo (direkt kis betüvel) egy népművészeti cserépedény, hogy szépen fejezzem ki magam, csak szeretne olyan lenni mint messi, és ez nem elfogultság, mert pl, az argentínokat nem csípem. c.r. akkora arca van, azt hiszi király, pedig közelébe sem ér messinek, akinek lehetne 1000szer nagyobb arca. Pl a múlt szombati chelsea elleni meccs talán 78. percében szabadrugás, és c.r. úgy lépett hátra négy lépést, vagy hármat, hogy azt hittem kiesik a lyukán, akkora terpeszt nyomott, ja és úgyis állt be. Azt hittem négyütemüt akar csinálni, a köcsögje. Ha találkoznék vele, tuti leköpném!

VISCA EL BARCA, MÉS QUE UN CLUB. MESSI MESSI MESSI
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 14:57:43

Még Deco nyilatkozta nem olyan régen,h az egész világ CR-ról beszél,pedig igazából Messi az,aki ezt kiérdemelné.Mind2vel játszik együtt és amíg Ronaldo akkor képest nagy dolgokra,ha van kedve játszani,addig LEO akkor káprázatos,amikor csak pályára lép...
No comment.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.05.03. 14:55:07

Gomezinho írta:Jó de akkor is egyszinten vannak! C.Ronaldo sokkal sokoldalúbb játékos szerintem! Szinte mindenben a legjobb! Fejelés, futás , beadás stb!
jaja egyet értek.. számomra ő a tökéletesen technikás játékos.. nincs hozzá hasonló ebből a szempontból
socio66

2008.05.03. 14:53:10

Danka00792 írta:
Gomezinho írta:Szerintem most Messihez és C.Ronihoz hasonlitható játékos sehol sincs! Ők most a csúcsok csúcsa!Élvezet nézni őket , öröm ha náluk a labda!
Valahogy annyira nem volt öröm nézni C.Ronaldo produkcióját a Barca-MU BL elödöntőkön. Megkapta a lasztit, már a földön is volt, reklamált stb..
Szerintem az a nagy játékos, aki bármelyik csapat ellen tudja hozni a formáját. Könnyü kiscsapatok ellen szorni a gólokat ugyebár. Messi viszont remekelt megintcsak.
igen,én is ezt hiányolom,hogy a nagycsapatok ellen nem mutat semmit...
az ok,hogy a Derby County ellen szór egy mesterhármast,meg a Blackburn ellen kettőt vág,de egy az hogy ezeket nem is látom,mert nincs Eurosport 2
a tévémen,kettő nem érdekelnek,mert egy nagy játékost a nagy meccseken mutatott játéka minősít! Ronaldo pedig egy nulla volt az elődöntőben!
ennek ellenére megérdemli az aranylabdát,de csak mert Messi ismét többet volt sérült mint egészséges... :roll:
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 14:43:58

Jó de akkor is egyszinten vannak! C.Ronaldo sokkal sokoldalúbb játékos szerintem! Szinte mindenben a legjobb! Fejelés, futás , beadás stb!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.03. 14:40:32

de azért meg lehetett nézni hogy hányszor ért labdába ellenünk a két meccs alatt Exclamation nagy csapatok ellen még érni kell...nagyon könnyen kivehető a játékból...
Pontosan.
Azért Messi sose tűnik úgy el meccsekre mint CR.Pedig most Evra is fogadkozott,h na majd megmutatja a világnak,h kell Messit fogni.

Ez a különbség Messi,Ronaldinho,CR között.Azért amikor Ronaldinho a csúcson volt sose tűnt el egész meccsekre.Most pedig Messi nem tűnik el.
Viszont Ronaldo nem először lett megfogva idén(nem is sokszor az igaz).

Én megemelem a kalapom előtte mert parádés(és még jobb lesz az biztos).
De nem egy Messi :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 14:37:12

Jó ellenünk semmi esélye nem volt! De most akkor ugymondom ez volt C.Ronaldo élete talán legnehezebb 2 meccse az MU-ban Zambrottának meg élete 2 legjobbja a Barcelonában! most érted! azért nah :) Messiről meg annyit hogy teljesen mindegy hogy Ferdinand , terry , ramos agy Cannavaro van ott vele szemben Átmegy és kész! Ilyenkor elkap a boldogság hogy egy Lionel Messivel megajándékozott minket az isten!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 14:34:46

Mihi ezt nem Én irtam töröld ki gyorsan!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.03. 14:34:35

Cé Ronaldo hatalmas formában van...ezt most is bizonyítja...

de azért meg lehetett nézni hogy hányszor ért labdába ellenünk a két meccs alatt :!: nagy csapatok ellen még érni kell...nagyon könnyen kivehető a játékból...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 14:32:54

Danka00792 írta: Könnyü kiscsapatok ellen szorni a gólokat ugyebár.
Azért az a 40 gól nem csak kiscsapatoknak lett lőve...Hiszen jóformán meccs/gól a mérlege idén.Éppen ezért külön öröm,h nekünk sikerült úgy semlegesíteni,h esélye sem volt veszélyt jelenteni a kapunkra.Idén ezt sokan nem tudták megcsinálni.

BOCSIKA GOMEZINHO!!! :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2008.05.03. 14:40:32-kor.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 14:31:46

Azért neirjuk már le C.Ronit attól hogy nemcsiped mert jóképű fiatal mindentmegkap és még ráadásul a világegyiklegjobbja! Bekell tudni hogy messi mellett ő a 2. legjobb játékos most! Óriási szezonja van ennyi gólt rugni azért nem gyerekjáték! Pláne iylen szinten és azért az ellenfelek közűl is mindenki ráfigyel a legjobban szóval kutya dolgavan neki is ott!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.05.03. 14:26:54

Gomezinho írta:Szerintem most Messihez és C.Ronihoz hasonlitható játékos sehol sincs! Ők most a csúcsok csúcsa!Élvezet nézni őket , öröm ha náluk a labda!
Valahogy annyira nem volt öröm nézni C.Ronaldo produkcióját a Barca-MU BL elödöntőkön. Megkapta a lasztit, már a földön is volt, reklamált stb..
Szerintem az a nagy játékos, aki bármelyik csapat ellen tudja hozni a formáját. Könnyü kiscsapatok ellen szorni a gólokat ugyebár. Messi viszont remekelt megintcsak.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 14:21:16

Szerintem most Messihez és C.Ronihoz hasonlitható játékos sehol sincs! Ők most a csúcsok csúcsa!Élvezet nézni őket , öröm ha náluk a labda!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 14:20:00

Éppen ez a rettenetesen bosszantó!Kiváló játékos LEO,de sajna amíg szezononként lesz egy-egy komolyabb sérülése,addig nem tud kiteljesedni.Ha végig tud nyomni egy bajnokságot,fog ő is egyéni trófeákat nyerni,persze a csapat sikerei mellett!!!
Nem tuti,h gólkirály lesz valaha is,de ez köszönhető annak,h jóval önzetlenebb,mint pölö CR.De ha lenne kanadai táblázat,ott rengeteg pontot szerezne,és a végeredmény számít,nem az egyéni sikerek.
Szal igazából akkor tudjuk meg,h mire képes,ha végre nem hátráltatnák sérülések.Én szorítok neki!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.03. 14:13:36

Messi jobb lehet mint Ronaldo ill most is van olyan szinten, de ez az idény CRnek sikerült jobban,ez tény,igaz Messit hátráltatta sérülés is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 14:11:02

((Mivel ez BARCA és MESSI fórum,ezért írom zárójelbe a hsz-t :wink:
Valóban nem kéne ennyit fikázni a riválist,hisz' káprázatos idénye van,épp megy a West Ham elleni meccs,már 2őt vágott 22 perc alatt=40 gól!!!Ehhez azért nem kevés tudás kell.Idén mindent visz sztem,Aranylaszti,Év Játékosa...))
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.05.03. 07:27:55

Ennyire jó leszólni a riválist ? Elég satnya dolog. CR jelenleg a világ legjobbja , a többi körités és ha nálunk lenne bizony sok dicséretben lenne rsze. Messi teljesen más tipus.
Fecó
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.03. 03:54:41

Fernando írta:
albicelesteX írta:Szerintem is jobb focista Messi mint ronaldo!!!Ronaldo egy matrica!Színész szappanopera hős!!!
De emellett remek labdarúgó. Bekell látni.
egy focira gyártott gép. szerintem messze nem érzi annyira a játékot, mint messi, hogy a régi ronaldinhoról ne is beszéljünk. persze a 38 gólja előtt kalapot kell emelni, elképesztő.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.03. 03:51:52

aynas írta:nem kötekedés akar lenni, egyszerűen csak szakértő vagyok:)
nagyon ügyes messitől, hogy néha 3-4 védőt kicselezve szlalomozik a kapu felé, csak 'mit is' ? se ér ha nem lesz az akcióból gól.
ami hiányzik nagyon a játékából az a gól lövés. persze ha ad minden meccsen egy gólpaszt az se rossz. persze nem befejező csatár, de idényenkét 20 gól felettl kéne termelnie a ligában.
c ronit én se kamázom, de vitathatatlan a tudása. nem klasszikus befejező csatár, de mégis nagyon sok gól rúg. csak nem ő lesz a gólkirély 30 feletti kapitulációval?
nem hiányzik a játékából a gól. egyszerűen csak nem tud formába lendülni, mert folyton lesérül. így rohadt nehéz.. ha egyszer végigcsinálhatna egy szezont komolyabb sérülés nélkül, alapozással, mindennel, akkor simán meglőné a huszast.
egyébként fiatalabb, mint CR, 3 évvel. 3 éve ronaldo még csak az a figura volt, akire nagy volt cantona és beckham meze, és őrületbe kergette az MU-szurkolókat a felesleges kirakatcseleivel. most már valamivel jobban focizik, de a 38 gólja egyszerűen a fizikuma miatt jött össze. persze, van labdakezelése meg minden, átlag feletti, de nem tartana itt, ha csak feleannyi sérülése lett volna, mint messinek.
Lezárt