Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
roniebarca
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.04.12. 18:49:36

2006.11.06. 19:03:12

ronnie a 2003-2004es szezonban mikor idekerült akkor nyomta a legjobbann.bármi történt keresztet vettet és minden cselt megmert csinálni.és most nem mindig.és ez néha igaz volt tavasszal is.és nem lő egyszerűen kapura.inkább elpasszolja rosszhelyre sokkal többet kéen próbálkoznia.de azér ő a legjobb :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.06. 18:55:30

LG írta:Tavaly is ugyanugy rugdosták, és mégis kumma jol játxott. De mondom, már az utobbi meccseken javult. Amugy tavasszal mindig jobban m1 neki, már az első évben mikor idejött akkor is igy volt.
Ezt megfigyeltem én is.

De most szükség van arra,h ősszel is jó nyomja,h majd tavasszal könnyebb helyzet legyen...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.06. 18:28:45

Tavaly is ugyanugy rugdosták, és mégis kumma jol játxott. De mondom, már az utobbi meccseken javult. Amugy tavasszal mindig jobban m1 neki, már az első évben mikor idejött akkor is igy volt.
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.06. 18:18:57

"nem lehet egy laenyalom ugy jatszani, hogy mindenki szana -szet rugdal nekem is neha elmenne a kedvem a jatektol"

hát igen és ez minden egyes meccsen fenn áll
Zinedine Zidane
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.06. 18:05:48

Hát azt a díjjat lehetett volna másnak is adni. Tavasszal még jó formában volt, de azóta nem. Bár azért lassan kezd visszatérni a régi formája. A Werder ellen nagy szükség leswz rá.
Hajrá Ronnie :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.06. 17:33:52

szerintem is javult de nem kuzd eleget EGYENLORE
javulni fog es ha kell akkor ott lesz nekunk pl:werder
remeljuk ,hogy addig nem rugjak szet ahogy teszik azt meccsrol meccsre
nem lehet egy laenyalom ugy jatszani, hogy mindenki szana -szet rugdal nekem is neha elmenne a kedvem a jatektol
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.06. 16:12:54

Subinho írta:
LG írta:Valoban javul Ronaldinho, de idén még 1x sem játxott ugy ahogy igazán tud. En Silvanussal értek 1et, amit lejjebb irt. én is pont ezeket hiányolom tőle :!:
javult ronaldinho, de mihez képest??? ha tavasszal és tavaly egy tizes listán 10-es volt, akkor nyáron és ősszel saját magához képest 5-ös!!! ehhez képest télleg javult... :?
Úgy értette szerintem,h az idei őszi produkciója elején még ennél is gyengébb volt,mint az pl az elmúlt két hétben :!:

Szerintem most kb 70% os formában van,de azért azt megfigyelhető,h a kicsit is,de meccsről meccsre jobban pörög...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.06. 15:24:08

LG írta:Valoban javul Ronaldinho, de idén még 1x sem játxott ugy ahogy igazán tud. En Silvanussal értek 1et, amit lejjebb irt. én is pont ezeket hiányolom tőle :!:
javult ronaldinho, de mihez képest??? ha tavasszal és tavaly egy tizes listán 10-es volt, akkor nyáron és ősszel saját magához képest 5-ös!!! ehhez képest télleg javult... :?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.06. 15:19:18

most olvasom, a FIFPro díjat Ronaldinho kapta... hát ez elég érdekes!!! tavasszal szenzációsan játszott, de már a nyár óta nem tolja jól! és nem csak az a baj, hogy nem jönnek be a cselei, hanem, hogy kedvetlenül játszik!!! hol van már az az energikus állandóan vigyorgó ronaldinho???
hasonló szitut vélek felfedezni, mint mikor ronaldo volt a világ legjobbja, megállíthatatlan volt, aztán egy idő múlva elkezdett hihetetlen unottan játszani... talán a nagyképűség az oka??? mármint a pályán kívüli: bulik, csajozás, éjszakai élet és a pályán meg másnapos??? nem tudhatjuk, de egyenlőre azt látom, nem érdekli a dolog... Ronaldo sem felejtett el focizni, csak már nem érdekli a rohangálás, megvan mindene... lehet, hogy dinnyó is erre az útra lépett??? olyan mint amikor másnaposan felkelek és azt mondják: dolgozz! én meg alig várom, h leteljen a nap és mehessek haza dögleni...
idén nem lesz aranylabda! de remélem ez nagy pofon lesz és jövőre megint ő kapja a lasztit!!!
Aprieto

2006.11.06. 14:08:28

Én arról beszélek, amit látok és ami a véleményem.

Teljesen egyetértek azzal, hogy elfárad az ember abba ha még ott sincs a labda de már 3 nagydarab néger a nyakában van. Miért? Mert így lehet megállítani. Akárcsak Ronaldot. Messire is ez a sors vár. 12-13 éven keresztül nem csinálhatja, nem tudja azt csinálni hogy szétcselez mindenkit. Megunja az ellen és jön a faragás, amiből teljesen érthető okokból elege lesz a játékosnak.
Inkább hisztizik egyet és nem fut a labda után.

Most, hogy Eto'o sincs meg még ráadásul az északi lohol előtte akivel alig játszott együtt.... még inkább kijön, hogy sehol sincs magához képest.

Te csak akkor bírod,ha tökéletest nyújt Tegnap elég jól nyomta,a pár heti formájához képest,vagy azokat a meccseket nem láttad
Mert tegnap szépen játszott!
Nem, én nem csak akkor bírom. Ha nem kritizálná senki akkor honnan tudná, hogy ez így most nem igen kóser...? "Jól van Dinho, majd belejössz csak nyugalom"... A világ legjobb játékosának ezt... így...
:roll:

Az lehet, hogy egy-egy meccsen villan párat, de az 1 meccs. És nem dönti el a mérkőzéseket -mert valljuk be mostanában nem nagyon-. Ez számomra nem egyenlő a jó játékkal.
És egy játékos kiemelkedő produkciója sem egyenlő a JÓ JÁTÉKKAL. Mert azt egy csapat játsza. Nem 1 - 2 - 3 játékos.

Hogy elkényelmesedtünk volna 2 év alatt mi szurkolók? :roll:

Lehet benne valami.
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.06. 13:30:06

Ronnienak nem fejlödnie kell hanem hogy ne szekálják már egyfolytába! hogy végre nyugodtan tudjon játszani!!
Visca el barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.05. 18:31:58

Valoban javul Ronaldinho, de idén még 1x sem játxott ugy ahogy igazán tud. En Silvanussal értek 1et, amit lejjebb irt. én is pont ezeket hiányolom tőle :!:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2006.11.05. 18:21:45

Aprieto írta:Tegnap is egy nulla volt.

Sajnálom, de magához képest ez a szint amit hoz meccsek óta az semmi. Egy nagy rakás ... nulla.

Eto'o ide vagy oda, úszni fog ez a szezon egyre inkább úgy néz ki. És nem éppen amiatt, ahol és ahogy állunk, hanem a pályán mutatott ""játékunk"" alapján.

Messi: tarts ki :!:
Hát ez azért túlzás.
Mint ahogy az is hogy van 2 meccse 1-1 jó megmozdulása és máris újra istenként tiszteni...
Én azt látom rajta hogy belefáradt abba hogy hétről-hétre úgy állnak ki ellene hogy faragják ütik-vágják, nem hagyják élni/játszani. Régebben féltérden is ment tovább, csúszva-mászva, most meg a legkisebb mezrángatástól hisztizni kezd... Talán nem véletlen hogy az ilyen formátumú játékosok előbb-utóbb belefáradnak ebbe (lásd Totti, Figo, Zidane). Iszonyatos lehet hogy még el sem ért a labda és már egy Boulahrouz-szerű hentes a földbe gyalul...
De azzal egyet értek hogy nagyon messze van a régi formájától, és hogy ez tőle édeskevés

És végül miről beszélsz hogy úszott volna már el a szezon???

El kell fogadni hogy egy bajnokságot nem az dönt el hogy ki nyeri a rangadókat, hanem hogy ki hozza a kötelezőt. És egyébként X a Depor és a Valencia ellen, vereség Madridban, sajnos ez benne van a pakliban (ahogy a Chelsea elleni eredmények is és a brémai x is) egyik sem szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.05. 18:21:28

Aprieto írta:Tegnap is egy nulla volt.

Sajnálom, de magához képest ez a szint amit hoz meccsek óta az semmi. Egy nagy rakás ... nulla.
Most azt hiszi mindenki, hogy 4 napos kemény erőnlétfejlesztő nap után olyan lesz, mint volt? Azt hiszi mindenki, hogy ha az előszezon másfél hónapját kihagyta, akkor azt lehet pótolni SZEZON KÖZBEN 4 nap tréninggel? :?
Itt a válasz: Nem. nem lehet.

Nem vagyok meggyőződve hogy csupán az alapozás a gondok okozója. Sok lesz a buli, sok lesz a nőzés kedves Dinho...
Ha pedig amint nyilatkozza: az kell hogy boldog legyen, hogy nála legyen a labda, akkor mutasson is valamit végre.
Eto'o ide vagy oda, úszni fog ez a szezon egyre inkább úgy néz ki. És nem éppen amiatt, ahol és ahogy állunk, hanem a pályán mutatott ""játékunk"" alapján.

Messi: tarts ki :!:
Te csak akkor bírod,ha tökéletest nyújt :?: :x Tegnap elég jól nyomta,a pár heti formájához képest,vagy azokat a meccseket nem láttad :?:
Mert tegnap szépen játszott!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.05. 18:16:14

Rivaldo11 írta:Talán szabira kellene küldeni,hogy kicsit kiszellőztesse a fejét,mert amit kap egy-egy gyengébb játék után..
Hát sztem nem kéne szabira küldeni. Adriano is mit csinált most, hogy hazaküldték: csajok, pia, buli :!:
És mért van az, hogy ha labdát kap akkor mindig háttal van a kapunak?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.05. 18:13:50

Aprieto írta:Tegnap is egy nulla volt.

Sajnálom, de magához képest ez a szint amit hoz meccsek óta az semmi. Egy nagy rakás ... nulla.
Most azt hiszi mindenki, hogy 4 napos kemény erőnlétfejlesztő nap után olyan lesz, mint volt? Azt hiszi mindenki, hogy ha az előszezon másfél hónapját kihagyta, akkor azt lehet pótolni SZEZON KÖZBEN 4 nap tréninggel? :?
Itt a válasz: Nem. nem lehet.

Nem vagyok meggyőződve hogy csupán az alapozás a gondok okozója. Sok lesz a buli, sok lesz a nőzés kedves Dinho...
Ha pedig amint nyilatkozza: az kell hogy boldog legyen, hogy nála legyen a labda, akkor mutasson is valamit végre.
Eto'o ide vagy oda, úszni fog ez a szezon egyre inkább úgy néz ki. És nem éppen amiatt, ahol és ahogy állunk, hanem a pályán mutatott ""játékunk"" alapján.

Messi: tarts ki :!:

aha igen persze hogyne nanáá

semmi sincs úgy ahogy gondolod
....
Zinedine Zidane
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.05. 18:07:47

Aprieto:te miről beszélsz???????? roniee-t nem kell temetni újra a régi lesz egy - két héten belül :ezt bizonyitja a chelsea ellen mutatott játéka és a depor elleni is úgy sztem nincs ok az aggodalomra :? :? :? :? :? :?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 14:56:19

Talán szabira kellene küldeni,hogy kicsit kiszellőztesse a fejét,mert amit kap egy-egy gyengébb játék után...
A szezon nem fog úszni.Továbbjutunk a BL-ben,a bajnokságot pedig meg fogjuk nyerni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Aprieto

2006.11.05. 14:44:14

Tegnap is egy nulla volt.

Sajnálom, de magához képest ez a szint amit hoz meccsek óta az semmi. Egy nagy rakás ... nulla.
Most azt hiszi mindenki, hogy 4 napos kemény erőnlétfejlesztő nap után olyan lesz, mint volt? Azt hiszi mindenki, hogy ha az előszezon másfél hónapját kihagyta, akkor azt lehet pótolni SZEZON KÖZBEN 4 nap tréninggel? :?
Itt a válasz: Nem. nem lehet.

Nem vagyok meggyőződve hogy csupán az alapozás a gondok okozója. Sok lesz a buli, sok lesz a nőzés kedves Dinho...
Ha pedig amint nyilatkozza: az kell hogy boldog legyen, hogy nála legyen a labda, akkor mutasson is valamit végre.
Eto'o ide vagy oda, úszni fog ez a szezon egyre inkább úgy néz ki. És nem éppen amiatt, ahol és ahogy állunk, hanem a pályán mutatott ""játékunk"" alapján.

Messi: tarts ki :!:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 14:35:38

Most hogy ezt megnéztem elgondolkodtam, hogy mikor is láttam tőle ilyeneket utoljára... hát régen!!! Hogy befűzött volna 2-3 embert is egyszerre, hogy emelgesse két védő között, hogy úgy passzolna pontosan, hogy oda sem néz... :?
"Més Cuen un Club"
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.05. 12:08:45

http://www.youtube.com/watch?v=m2sfeL9t ... Ronaldinho
Ezt a Ronaldinhót szeretném látni :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 11:29:08

mademan írta:a cselzi favágók azért rendesen szétrugdosták őket, ráadásul hajtottak a meccsen végig. Úgyhogy a [auto_cenzúra] játék betudható a fáradságnak.
Dinho fiam pedig jó volt, nem volt kiemelkedő de jó! Én megértettem a csapatot hogy 1 gól után leált és próbált kontrázni...
egyedül thuramra votam dühös mert picit meglepett hogy ennyire zavarbahozható!!!
Hát mondjuk nem ide tartozik, de szerintem thuramot nem lehet szidni amiatt, h rosszabb volt tegnap a megszokottnál.
Nagyon keveset játszik. Nem jó ez.


Ronaldinho: mért féltek, ha odaállegy 11-eshez?
Mindig magabiztosan bevarrja. az esetek 98%-ában gól.
Meg akkor sincs nagy baj, ha nem lövi be.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.05. 11:23:36

Na kezd visszajönnni a formája. Nem volt olyan rossz. Csak Saviolával vagy Guddyval megkéne találnia a közös hangot.
A 11esnél én is féltem, hogy kihagyja, de magabiztos volt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.05. 09:27:46

a cselzi favágók azért rendesen szétrugdosták őket, ráadásul hajtottak a meccsen végig. Úgyhogy a [auto_cenzúra] játék betudható a fáradságnak.
Dinho fiam pedig jó volt, nem volt kiemelkedő de jó! Én megértettem a csapatot hogy 1 gól után leált és próbált kontrázni...
egyedül thuramra votam dühös mert picit meglepett hogy ennyire zavarbahozható!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.05. 08:23:42

Lassan megint kezdi élvezni a játékot! Az az átlépős csel, nem volt gyenge, meg volt még pár nem odanézős passza! A tizinél kúpoltam, hogy talán nem lövi be, de simán beverte!
még egy-két hét, lehet kicsit több, és a régi ronni lesz a pályán!
Lezárt