Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.09.27. 17:15:42

Szerintem, ha nem tudja a teljesítményével kiharcolni a folyamatos kezdőbe kerülést, akkor szezon végén meg kell tőle válni.
Nem vagyunk a real madrid, hogy egy 70milliós cserejátékosunk legyen.
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.09.27. 17:15:36

Ronaldinho-nak nem kell elmennie és kész! Nem tom mit vergődnek itt egyesek, illetve nagyon sokan, nem érdekel ha nem sérülés miatt nem játszik mostanában pihenjen csak akár még 3 hetet is engem az sem zavar csak tudja visszahozni azt a formáját ami régen volt nameg a munkabírását (sztem ezzel van a legnagyobb gond, nem bír szaladni :roll: )!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 17:15:26

Nem ugy gondoltam,(!!) hanem ugy hogy egyet értek a hsz-eddel...
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.09.27. 17:14:26

Victor_Valdes írta:



Én is ezt mondom már egy ideje..
Bocsika :roll: nem olvastam vissza a fórumon arra még nem volt időm így is örülök a fejemnek hogy egyáltalán netet látok... :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 17:12:57

Lujo írta:
Victor_Valdes írta:Ronaldinhot nem kell eladni...
De amíg egy Iniesta jobban játszik addig miért kezdjen az akinél van jobb formában lévő játékos????
De év végén már gondolkodnék rajta hogy mért is van ő it??(persze ha továbbra se mutat forma javulást..)
Addig is hajrá Ini.
Tiszta sor amit írj. Nem is ezt vitatom/vitatjuk. Azzal teljesen egyetértek, hogy az játszon, akinek jobb a formája, többet tud tenni a csapatért. Ez jelen esetbe valóban Iniesta. De mindenképp úgy gondolom, hogy bizalommal kell lenni Ronnie felé. Ha nincs formajavulás valóban el lehet gondolkodni. De még csak 5 forduló ment el, minek szaladunk ennyire előre, jövő nyárra? Teljesen felesleges. Majd minden megoldódik a maga idejében. A kapkodás még soha nem szült jót, a KLUBra pedig szerencsére most nem jellemző.
Végülis igazad van csak felvettem hogy ha esetleg..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.09.27. 17:11:28

Victor_Valdes írta:Ronaldinhot nem kell eladni...
De amíg egy Iniesta jobban játszik addig miért kezdjen az akinél van jobb formában lévő játékos????
De év végén már gondolkodnék rajta hogy mért is van ő it??(persze ha továbbra se mutat forma javulást..)
Addig is hajrá Ini.
Tiszta sor amit írsz. Nem is ezt vitatom/vitatjuk. Azzal teljesen egyetértek, hogy az játszon, akinek jobb a formája, többet tud tenni a csapatért. Ez jelen esetbe valóban Iniesta. De mindenképp úgy gondolom, hogy bizalommal kell lenni Ronnie felé. Ha nincs formajavulás valóban el lehet gondolkodni. De még csak 5 forduló ment el, minek szaladunk ennyire előre, jövő nyárra? Teljesen felesleges. Majd minden megoldódik a maga idejében. A kapkodás még soha nem szült jót, a KLUBra pedig szerencsére most nem jellemző.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 17:10:45

Asys írta:Xtem ha az idény hátralévő meccsein nem tér vissza az a Ronie akit anno úgy megszerettem és szerettünk meg sokan az a Ronie aki: a labdarúgás öröméért játszott aki megszakadt a sikerért és még sírva is fakadt (Chelsea elleni kiesés pl) és aki számára csak a győzelem volt elfogadható és a szép és eredményes foci!!! AKKOR de csakis akkor szív féjdalom nélkül adjuk el nyugodtan nekünk csak olyan labdarúgók kellenek akik kéxek megszakadni a pályán a klubbért! és ha megtörténne a klub váltása akkor jó sokat kaszáljunk rajta!!!


Üdvözlettel Asys Csornáról!
Én is ezt mondom már egy ideje..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.09.27. 17:09:07

Xtem ha az idény hátralévő meccsein nem tér vissza az a Ronie akit anno úgy megszerettem és szerettünk meg sokan az a Ronie aki: a labdarúgás öröméért játszott aki megszakadt a sikerért és még sírva is fakadt (Chelsea elleni kiesés pl) és aki számára csak a győzelem volt elfogadható és a szép és eredményes foci!!! AKKOR de csakis akkor szív féjdalom nélkül adjuk el nyugodtan nekünk csak olyan labdarúgók kellenek akik kéxek megszakadni a pályán a klubbért! és ha megtörténne a klub váltása akkor jó sokat kaszáljunk rajta!!!

Ui: és vegyük meg van der Vaartot én a holland játékmestert nagyon kedvelem!

Üdvözlettel Asys Csornáról!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 17:09:04

Én bízok benne de hiába bízok, ha nem mutat semmit....
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.09.27. 17:07:12

LG írta:Ha van vkinek egy rossz szezonja, akkor nem kell máris elküldeni, és Roniet sem adták el. De két szezon után már el lehet rajta gondolkodni, ezért mondom, ha idén sem bizonyit menjen. + Iniesta és Messi-ha már őket hoztad föl, ráadásul még nagyon fiatalok, és ha lenne egy rosz szezonjuk, a fiatal játékosba sokkal inkább benne van a megujulás.
De milyen 2 szezonról beszélsz LG? Hány meccs ment el ebből az évből és mennyi van még vissza? Te sem tudod, ahogy én sem, hogy mi lesz tavasszal. Temeted/temetitek, holott nem kellene. Képtelenek vagytok bizalommal lenni felé (és itt vedd figyelembe amit korábban írtam, nem akarom mégegyszer legépelni). Én ezt vagyok képtelen megérteni. Mire föl ez az adjuk el? Hogy lehet valakitől ennyire elfordulni? Na ezt nem bírom megérteni.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 17:06:27

Ronaldinhot nem kell eladni...
De amíg egy Iniesta jobban játszik addig miért kezdjen az akinél van jobb formában lévő játékos????
De év végén már gondolkodnék rajta hogy mért is van ő it??(persze ha továbbra se mutat forma javulást..)
Addig is hajrá Ini.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2007.09.27. 17:07:24-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.09.27. 16:58:23

Szerntem nem most nem Ő a csapat legjobb játékosa és az a holtpont nálam már egy jó nagy holtfélegyenes. (Azéert nem holtszakasz, mert akkor már ennek azi időintervallumnak lenne vége is, de még nincs.)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.09.27. 16:56:54

Csak azt is páran elfelejtik, hogy ebben a csapatban a 11eseket legalább 4en uagyanilyen eredményesen tudnák rúgni, a Xavi és Deco tavaly káprázatos szabigólt akasztott, és hát mennyit próbálkoztak? Szóval nagyon fontos a jó Ronnie, de ez tőle kevés!!!! Egy meccsen hányszor húzza meg a védőjével szemben, hányszor tör be a 16oson belülre? Eddig nem sokszor. Pedig ez az igazi Ronnie, nem az aki egyből mutogat ha kis ujjal hozzáérnek, régebben ment tovább( pont tegnap néztem egy videót, volt rá jópár példa), most inkább reklamál 1000el. És a mai meccsen is láthattuk hogy egy egyértelműen szerényebb képességű Iniesta hogy megoldotta a posztot.
Továbbra is tartom hogyha Ronnie visszatér régi formájába akkor ő a világ legjobbja(na jó, Messi és Kaka is ott lennének), de amíg nem addig más jobban megoldja a posztját!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.09.27. 16:56:46

Ha van vkinek egy rossz szezonja, akkor nem kell máris elküldeni, és Roniet sem adták el. De két szezon után már el lehet rajta gondolkodni, ezért mondom, ha idén sem bizonyit menjen. + Iniesta és Messi-ha már őket hoztad föl, ráadásul még nagyon fiatalok, és ha lenne egy rosz szezonjuk, a fiatal játékosba sokkal inkább benne van a megujulás.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 16:56:23

Lujo írta:Akkor nekifutnék újra, kicsit másként, hátha úgy megértitek, amit mondani szeretnék. Jogos, hogy Ronnie teljesítménye messze van korábbi önmagáétól. Jogos, hogy ez nem tetszik nektek. Az is jogos, hogy mindíg a legjobb formában levők játszanak. Bizony az is ül, hogy a mai kőkemény profi világban nem lehet a múltból megélni.
Viszont úgy gondolom, hogy nem kellene köpködni a LEGJOBB játékosunkat. Amit mindenképp megérdemel, az a türelem. Ezt ne úgy értsétek, hogy minden egyes meccsen kezdjen és majd meglátjuk mi lesz, hanem úgy, hogy harcoljon meg a kezdőért és úgy kerüljön vissza, hogy ismét hozza a régi formáját. Ebben a játékosban egészen elképesztő potenciál lakozik és ha igazi kűzdő, igazi vezér, akkor szépen átlendül a holtponton és visszafoglalja az őt megillető helyet (remélhetőleg a szívetekben is).
Ám az, amit páran mondanak, hogy el kell adni, mert csak hátráltat, azt felháborítónak és sértőnek érzem vele szemben. Ha 33-34 éves lenne és tudnánk, hogy sajna többet már nem várhatunk tőle, akkor azt mondom ok, ez van, szép időszak volt, de vége. De ez nincs így, ezért kérem a pocskondiázókat hogy ne tegyék azt, amit eddig. Ne bántsák folyamatosan, mert kell neki a bizalom, hogy aztán legyen ismét önbizalom.



(A Raullal szembeállított példa szerintem ott sántít, hogy Raul egy csatár, akinek az elsődleges dolga, hogy gólt lőjön, csak Ronaldo érkezésével kicsit más szerepkört kapott, bár a formahanyatlás kétségtelenül megvolt nála)


Na remélem ezúttal már érthetőbben fogalmaztam.
Remélem is hogy hacol hogy kezdő legyen:)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.09.27. 16:54:18

Akkor nekifutnék újra, kicsit másként, hátha úgy megértitek, amit mondani szeretnék. Jogos, hogy Ronnie teljesítménye messze van korábbi önmagáétól. Jogos, hogy ez nem tetszik nektek. Az is jogos, hogy mindíg a legjobb formában levők játszanak. Bizony az is ül, hogy a mai kőkemény profi világban nem lehet a múltból megélni.
Viszont úgy gondolom, hogy nem kellene köpködni a LEGJOBB játékosunkat. Amit mindenképp megérdemel, az a türelem. Ezt ne úgy értsétek, hogy minden egyes meccsen kezdjen és majd meglátjuk mi lesz, hanem úgy, hogy harcoljon meg a kezdőért és úgy kerüljön vissza, hogy ismét hozza a régi formáját. Ebben a játékosban egészen elképesztő potenciál lakozik és ha igazi kűzdő, igazi vezér, akkor szépen átlendül a holtponton és visszafoglalja az őt megillető helyet (remélhetőleg a szívetekben is).
Ám az, amit páran mondanak, hogy el kell adni, mert csak hátráltat, azt felháborítónak és sértőnek érzem vele szemben. Ha 33-34 éves lenne és tudnánk, hogy sajna többet már nem várhatunk tőle, akkor azt mondom ok, ez van, szép időszak volt, de vége. De ez nincs így, ezért kérem a pocskondiázókat hogy ne tegyék azt, amit eddig. Ne bántsák folyamatosan, mert kell neki a bizalom, hogy aztán legyen ismét önbizalom.



(A Raullal szembeállított példa szerintem ott sántít, hogy Raul egy csatár, akinek az elsődleges dolga, hogy gólt lőjön, csak Ronaldo érkezésével kicsit más szerepkört kapott, bár a formahanyatlás kétségtelenül megvolt nála)


Na remélem ezúttal már érthetőbben fogalmaztam.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.09.27. 16:51:51

Lujo írta:Én értem, hogy tőle lényeegesen többet vártok, mint más játékostól. Várjatok is, hisz kap érte elég zs-t.
Én csak annyit várok tőle, mint a többi a játékostól. Amennyiben hozza azt a lendületes célratörő játékot amit Iniesta, vissza is kerülhet a kezdőbe. Viszont amíg a spanyol jobban teljesít, addig csak üljön a fenekén amíg Rijkaard be nem küldi egy cserénél.
A 21/8-as mutató szépen hangzik, de ha hozzávesszük, hogy a 21-ből volt 7-8 büntető és a maradék 13gólt kb 70-80 szabadrugásból szerezte akkor már nem fest olyan jól. Nem beszélve arról, hogy a sérülésből visszatérő és csak fél szezont játszó Eto'o neve mellett 11(akcióból) gól és 8 gólpassz szerepel, Messi pedig szintén sérülés után 1/2 szezon 14 gól(akcióból).
Igazság szerint nem is érdekelne, ha nem rugna 1 gólt sem csak játszana úgy ahogy az elvárható.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.27. 16:47:09

Zsolti írta:Lujo..erre csak annyit tudok mondani,hogy persze..csak ezek a dolgok már rég nem így működnek..ilyen teljesítménycentrikus világban bizony vagy virítasz,vagy eltűnsz a süllyesztőben..ez másképp nem működik.Kopogtatnak a fiatalok az ajtón,itt van Titi,Iniesta...bizony,ha a csapatban akar maradni,akkor vagy nagyon gyorsan elkezd normálisan játszani,vagy ül a padon amíg meg nem unja,és elmegy :roll:
písz!
És akkor majd ha ne adj Isten Messinek lesz egy gyengébb szezonja, akkor ki kell rúgni. Ha Ininek, akkor őt is ki kell akolbólítani. A teljesítménycentrikus világodat meg csak dédelgesd, én inkább maradok a tisztességnél, a becsületnél, a megértő szeretetnél.
Sokan vannak itt, akik nem látnak az orruknál tovább, akiknek jobban esik Ronaldinhót szidni, elküldeni, mint bizalommal lenni iránta. Ha olyan [auto_cenzúra] lenne, mint amilyennek tituláljátok, nem akartak volna érte súlyos fontmilliókat kicsengetni, hisz a fosért senki sem ad ki egy likas vasat sem.
Sokan nem veszik tudomásul, hogy a büntetőt is be kell rúgni, a szabadrúgásgól is gól. A góljai nélkül minimum 10 pontos hátránnyal a 3-4. helyen végeztünk volna. De mindegy, ezt itt már - pár ember kivételével - mindenki elfelejtette. Szedjenek cavintont, hátha megjön az emlékezőtehetségük, vagy lassul a szenilitásuk.
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.09.27. 16:40:47

Tudom, hogy kevés olyan téma van, amiről minden minden Barca szurkoló egyformán gondolkodik, de ez a Ronni topic biztos, hogy nem az. Vannak, akik a realítás talajáról írkálnak és vannak olyanok, akik a teljes elfogultság erejével. Akit Ronni elmúlt másfél éves teljesítménye elégedettséggel tölt el, az úgysem fogja megváltoztatni a véleményét, hiszen nem tud a brazil zseni a pályán olyan égbekiáltó bűnt elkövetni, ami még nekik sem tetszik. Azért abban megállapodhatunk, hogy ettől a teljesítménytől még a pártatlan szurkolók és szakemberek sincsenek elájulva. És akkor finoman fogalmazok. Ha nem lenne igazuk a fanyalgóknak, akkor nem védené az edző, nem nyilatkozgatnának róla játékosok és nem védené meg nyilatkozatban az egyesület. És ezek ugyanolyan tények, mint hogy huszon nemtudom hány gólt lőtt az előző szezonban...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.27. 16:37:18

Zsolti írta:
LG írta:Viszont ha már felhoztat a Realt, ott van Raul esete is :roll:
Én nem akarok egy 4-5 évig egy szenvedő Ronaldinhot a csapatban látni... =;
Én se..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.09.27. 16:36:04

LG írta:Viszont ha már felhoztat a Realt, ott van Raul esete is :roll:
Én nem akarok egy 4-5 évig egy szenvedő Ronaldinhot a csapatban látni... =;
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.27. 16:35:48

nos elismerem Ronaldinho tehetségét és mikor hozzánk érkezett imádtam a játékát,de mára ez már sehol se látható legtöbbször még nyomokban sem.Hiába fogadkozik nem tesz a dologért semmit.
Számomra csak a z elfogadható ha valaki az edzésen és a meccsen is "meghal " a pályán.Igaza van Cruff-nak a bírálatában, mert amíg valaki nem a legjobb formában van és csak a régmúltból akar megélni üljön a kispadon .Én bizony a nyáron eladtam volna mert a mentalitása erősen bomlasztani fog majd,nem úgy mikor érkezett. Akkor nagyon építő volt a szellemisége.
Igaz nem gépek ők és nem lehet mindig jól játszani de ennyi ideig azért már nem lenne szabad alibizni a pályán.
Az ilyen játékosokra nagyon nehéz hatni , hisz annyit keresnek mint az egész vezékar együtt véve.
Egyébként mindent alátámaszt a csapat Zaragoza elleni nagyszerű teljesítménye.

VIVA BARCA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.09.27. 16:34:35

Viszont ha már felhoztat a Realt, ott van Raul esete is :roll:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.09.27. 16:34:28

Lujo..erre csak annyit tudok mondani,hogy persze..csak ezek a dolgok már rég nem így működnek..ilyen teljesítménycentrikus világban bizony vagy virítasz,vagy eltűnsz a süllyesztőben..ez másképp nem működik.Kopogtatnak a fiatalok az ajtón,itt van Titi,Iniesta...bizony,ha a csapatban akar maradni,akkor vagy nagyon gyorsan elkezd normálisan játszani,vagy ül a padon amíg meg nem unja,és elmegy :roll:
písz!
Lezárt