Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2008.04.12. 21:18:38

Attya írta:Ha Ronni kivásorlja magát a szerződéséböl akkor igazi áruló és 1 patkány lesz a szemembe! Annyi becsület azért rem lesz benne, h ebbe nem megy bele....Gondolom a Milan ezt erölteti nagyon!
Szerintem ezt nem teszi meg, mert akkor valszeg meggyűlölnék a szurkolók........
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.04.12. 21:13:24

Ha Ronni kivásorlja magát a szerződéséböl akkor igazi áruló és 1 patkány lesz a szemembe! Annyi becsület azért rem lesz benne, h ebbe nem megy bele....Gondolom a Milan ezt erölteti nagyon!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.04.12. 21:13:16

Ronaldinho&Barca írta:
balazs14 írta:Vééééééégre..... Elmegy... Köszönöm Istenem
Teis elmehetsz ha ezt így gondolod, ezeket a hozzászólásokat nemlehetne törölni?
Lehet hogy madridos a csávó és örül hogy többet nem szivatja őket össze-vissza :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.04.12. 21:12:54

Viszont sztem ha már Roni megy akkor mindenki menjen akinek nem itt a helye!!! Rijkaard, Neeskens, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro, Thuram, Zambrotta, Edmilson. Hirtelen enniy jutott eszembe. Szal takarodó!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.04.12. 21:11:17

Én szeretném megköszönni neki azt amit adott a klubnak, és kivánom neki hogy találjon rá önmagára a milánba, mert nálunk már soha nem lett volna a régi! Ugy néz ki hogy egy csodálatos korszak lezárul DE REMÉLEM HOGY EZZEL AZ ELIGAZOLÁSSAL VALAMI UJ ÉS NAGY DOLOG ELKEZDÖDIK A KLUBNÁL!!! egy nagy vérfrissités kellene...edzö csere...lassan elnök váltás....stb. Én nem felejtem el mindazt amit tett a klubért de aszivem akkor is a BARCÁÉ volt amikor ö nem volt, és akkor is BARCÁS leszek amikor ö már nem lesz:)))))))))))..............
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.04.12. 21:08:51

balazs14 írta:Vééééééégre..... Elmegy... Köszönöm Istenem
Teis elmehetsz ha ezt így gondolod, ezeket a hozzászólásokat nemlehetne törölni?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
balazs14
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:23:59

2008.04.12. 21:07:01

Vééééééégre..... Elmegy... Köszönöm Istenem
Gránátvörös a szív,

kék a lélek,

barcás leszek amíg élek!!!!!!!! Egészségemre xDxD
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2008.04.12. 21:04:25

gekkodan írta:Ezt az egészet még le is kaksiznám, ha nem buktunk volna a töketlenség miatt tízmillió eurókat. Tavaly nyáron szépen el kellett volna adni, látszott, hogy lefutott történet. Ez a Laporta-éra legnagyobb hibája marad. A második legnagyobb, hogy az edzőnk még Rijkaard.
Igen, ezen én is sokat gondolkodtam, de aztán rájöttem, hogy nincs így, és tudod miért?
Mert akkor most az egész katalán publikum azért tüntetne Laporta ellen, meg az ujságok azzal lennének tele, hogy azért ilyen [auto_cenzúra] a Barca, mert eladták a nyáron, legnagyobb sztárjukat Ronaldinhot, és mire mentek a sok pénzel, amit érte kaptak, hiszen a csapat=0..................
Ez van.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.12. 21:04:16

dee az a kemény hogy nemrég (kb 1 , másfél éve) még arról volt szó, hogy Ronaldinho a Barcában fejezi be a pályafutását, hát ahhoz képest nem úgy fest a dolog :)
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.04.12. 21:03:48

még nem hivatalos...szerintem ha itt lesz az ideje, el fog köszönni...
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.04.12. 21:02:39

xbalix írta:El se hiszem!!! :( Most vehetem le a falamról Ronit. :? :( Komolyan, nem ő a Barca, de el se tudom képzelni máshol. Remélem soha nem játszik ellenünk és azt is h már nem lesz a régi, mert akkor mindenki foghatja a fejét.
én nem venném le...
egyébként szerintem a foci nem csak a szurkolásról szól, ha látnám bárhol úgy játszani mint 2006-ban itt, akkor inkább adjuk el csak játszon úgy! mert a foci szépsége minden szurkolás fölött áll...
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.04.12. 21:01:08

Na hát akkor végképp eldőlt: Ronaldonho elhagy minekt. Engem személy szerint az bánt a legjobban, hogy még csak meg sem indokolta ezt. Azért szerintem megérdemeltek volna a szurkolók hogy legalább elköszönjön tőlünk. Remélem a Gamper kupára még visszahívják vagy rendeznek egy búcsúmeccset neki. Azt tudom csak neki kívánni hogy hasonló sikereket érjen el az új csapatával is mint velünk. Számomra mindig Barcás lessz, nem érdekel kinél játszik ezentúl.
Csáó Dinhó
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.12. 20:58:41

mindenki úgy beszél róla mintha már halott lenne :? :? nyugi emberek, még egy jóideig látjátok csak nem Barca mezben, de ettől még nem kéne élve eltemetni :?
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.04.12. 20:57:37

El se hiszem!!! :( Most vehetem le a falamról Ronit. :? :( Komolyan, nem ő a Barca, de el se tudom képzelni máshol. Remélem soha nem játszik ellenünk és azt is h már nem lesz a régi, mert akkor mindenki foghatja a fejét.
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.04.12. 20:55:37

[quote="U: Kicsit hiányzik azis, hogy a szurkolóihoz nemis szólt, miért is döntött így vagy amugy is... :cry:
quote]
ha elmegy, ami már elég biztos, nem fog így itthagyni. ha hivatalos lesz a megállapodás biztos vagyok benne, hogy elbúcsúzik és megkösön mindent. Egyébként köszönöm hogy leírtad a véleményed, nekem jelen helyzetben nem sikerült volna így (ahogy kellett) én is így érzek és én is miatta nézek focit...vagyis mióta ő van... :cry:
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.04.12. 20:54:03

Én akkor voltam ennyire elkeseredve mikor távozott a csapattól Rivaldo. Miatta kezdtem el szurkolni a Milan-nak is. És most Roni teszi ugyan ezt. Azért ez ígysem lessz az igazi. Nagyon kár ezért az egészért.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.04.12. 20:52:12

fir3bird írta:
Mihu írta:
Z$ołtu írta: Ez így van, de akkora tehetség, mint Ronaldinho 100 évente talán, ha születik egy.
Azért hál' Istennek volt a futballnak egy Peléje és egy Maradona-ja. Ők mindketten 100 éven belül születtek. :roll:
ja és Messiről nem is beszéltünk még :D
Uraim!!!!Kérem!!!

PUSKÁS,KUBALA!!! azért figyeljünk már oda :wink:
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.12. 20:51:02

Megsirattam a csávót. Mérhetetlenül szomorú vagyok. Nem tudom mást tenni, minthogy nagyon sok sikert, sok mosolygást kívánjak neki. A hírt nem bírtam végig olvasni...Soha nem fogom elfelejteni ezt a pasast. Velünk élte meg a mennyet és a poklot...Nem fogom tudni megemészteni egy darabig ezt a dolgot...Nagyon fog hiányozni. Ő mutatta meg a világnak miről kell szóljon ez a futball! Önzetlenség, hűség, alázat csapattársak/ellenfelek tisztelete! Le a kalappal!

Az enyhítene a fájdalmamon egy kicsit, ha a legközelebbi hazai bajnokin a közönség skandálná a nevét.

KÖSZÖNÜNK MINDENT RONALDINHO GAUCHO
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pocsa11 2008.04.12. 20:54:29-kor.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.12. 20:42:46

Mihu írta:
Z$ołtu írta: Ez így van, de akkora tehetség, mint Ronaldinho 100 évente talán, ha születik egy.
Azért hál' Istennek volt a futballnak egy Peléje és egy Maradona-ja. Ők mindketten 100 éven belül születtek. :roll:
ja és Messiről nem is beszéltünk még :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.04.12. 20:41:17

Z$ołtu írta: Ez így van, de akkora tehetség, mint Ronaldinho 100 évente talán, ha születik egy.
Azért hál' Istennek volt a futballnak egy Peléje és egy Maradona-ja. Ők mindketten 100 éven belül születtek. :roll:
Kép
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.12. 20:39:27

Úgy nézki hogy egy ideig nemlép Barca mezben R10 a pályára, csak akkor ha vmikor visszatér...Mondjuk bízom benne hogy a Milanban azért fog valami maradandót alkotni!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.04.12. 20:39:25

Nos, akkor eljött az idő, egy igazi mese ér véget, egy szép történet ért a végéhez... :cry:
Ronaldinho miatt kezdtem igazán nézni a focit, szerettem meg azt, és lettem barca drukker, persze magát barcát is megszerettem, mivel olyan szépen játszottak és játszanak. De ő nagyon meghatározó ember volt számomra. Számomra ő egy olyan ember, aki nagyon fog hiányozni, ha nem Barca mezben fogom látni. A cselei, a mosolya, az öröme és az a szín amit ő tud a járékba vinni az félelmetes. És végül eljött az idő, hogy egy igazi legenda, egy olyan ember aki ilyen magasra emelte a barcát, hagyja el a klubot, még felse fogtam igazán. Ronaldinho mindig is Barcás lesz számomra, bármi is történjen. De nagyon nehéz lesz meglátni egy másik mezben, csapatban, ahol majd más szurkolókat fog megörvendeztetni a játékával és mosolyával. Nagyon fog hiányozni a csapatnak, támadásokban Messinek és Eto'onak, mert ők hárman tudtak mindig is varázsolni... Ő egy olyan játékos, akit nemlehet pótolni, vannak akiket lehet egy jó igazolással, de őt senkise tudja helyetesíteni.
Fel se tudom fogni, hogy ennyire könnyedén és hirtelen itthagyott minket, nagyon fog hiányozni és nagyon fog hiányozni a csapatból. :cry: Több éven keresztül egy meghatározó embert, hagytunk elmenni, és hagytuk hogy idézőjelessen lezülljön... :(
Remélem azért 1 meccsre feltűnik még, hogy láthassam őt, és a szurkolók is láthassák még1x. :cry Pár hét múlva szülinapom lesz, azthiszem egy idei eredeti R10 mezt fogok magamnak ajándékozni, amíg még lehet. :cry:
Nem tudom elégszer leírni mennyire fog hiányozni, bár most is nagyon hiányzik, olyan rég volt a pályán. :( Bármi is történjen, én ugyanúgy fogom őt szeretni és tisztelni. :(

Nah ez kicsit sok lett, és lehet túl érzelgős, leszólhattok, de én ezt érzem. Kicsit fáradt vagyok, és nagyon szomorú. :cry:
Mindennek eljön az ideje, most ugyis lehetne mondani hogy: "Egy aki mindent visz..." :cry:
Felse tudom fogni ezt az egésszet én már... :cry:

U: Kicsit hiányzik azis, hogy a szurkolóihoz nemis szólt, miért is döntött így vagy amugy is... :cry:

Köszönöm a szép perceket, amivel megajándékoztál minket!!! :cry:
MINDÖRÖKKÉ RONALDINHO!!! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho&Barca 2008.04.12. 21:21:46-kor.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.04.12. 20:38:54

Az a helyzet hogy nagyon vegyes érzelmek kavarognak bennem :?

1: Nagyon haragszom mind Ronaldinhora mind Rijkaard-ra. De ugye az a Dinho topic szóval beszélek Ronaldinho-ról. Egy profi focista, aki miatt milliók kezdték el nézni a focit, rengeteg kisgyerek példaképévé vált, miatta ültek le tv nézők milliói esténként mert egyszerűen ünnep volt látni azt ahogy játszik, egyszerűen nem engedhetné meg magának hogy így viselkedjen a pályán kívül. Becsapott sok millió embert. Két évig csak rizsált hogy a VB, utána hogy 3 éve nem pihent nyáron, aztán meg azt mondta hogy na most kipiheni magát, újra a régi Ronaldinho-t láthatjuk. Hát valahogy nekem nem ez jött le. Azokban az időkben, amikor ezeket nyilatkozta, akkor is a bulik voltak az elsők az életében. Nem pedig a foci. A készülés a meccsekre, beleértve az edzéseket és az életmódot. Ez Rijkaard hibája is, mert hagyta neki. De Ronaldinho-nak is be kellett volna látni hogy ezt nem szabad és a teljesítmény rovására megy.

2: Mérhetetlenül el vagyok keseredve hogy az az ember, aki miatt végérvényesen világossá vált bennem hogy Barca szurkoló leszek, elhagyja a klubbot. Mint már említettem öröm volt nézni azt ahogy játszott. El voltam keseredve ha nem volt a kezdőben. Egybeforrt a neve (számomra) a Barcelona-val. Egyelőre nem tudom elképzelni azt, hogy nincs többé a klubnál. Amikor sérült, az nem olyan mintha elmenne. Igaz hogy idén csak elvétve játszott. De akkor is tudtam hogy majd felépül és újra játszani fog. De az a tudat hogy hiába várom hogy pályára lépjen, fizikai lehetetlenség, nagyon rossz érzés. A harag amit iránta érzek nem tudja elnyomni ezt az érzelmet. Nem tudok rá annyira haragudni hogy azt mondjam hogy örülök ha elmegy.



Borzalmas érzés lesz látni piros-feketében. Netán ha összesorsolnak minket a Milannal a BL-ben..... :cry:
Kép
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.12. 20:37:55

csababarca írta: Az a jó, hogy kinevelt egy Messit a klub,és hogy kinevel egy Bojant is...
Ez így van, de akkora tehetség, mint Ronaldinho 100 évente talán, ha születik egy. Én nagyon remélem, hogy még mutat az igazi tudásából valamit. Nagyon jó lenne láni MOSOLYOGNI a pályán GRÁNÁTVÖRÖS-KÉK mezben, de sajnos nem lesz már így :( én az utolsó pillanatig reménykedtem, de azt hiszem itt már elvan döntve, hogy megy :( :cry: azért "örülnék" neki, ha játszhatna egy úgymond búcsú meccset és azon a meccsen szépen teljesítene, mert akkor leglább szép utolsó emlékünk lenne róla :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Z$ołtu 2008.04.12. 20:40:03-kor.
Lezárt