Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.06. 23:49:59

Előzetes hírek szerint a Manchester City 40milcsit kinált érte, de akkor még a Milan-ról beszéltek a lapok. Szóval ha nagyon elakarják adni és tényleg igaz volt a hír akkor .... (eladva)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1235
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.05.06. 21:10:17

Én mind ezek ellenére titkon bízom benne h végül maradni fog (mert a kutyának se kell ennyiért :)) inkább vele mint nélküle , max. padozik vagy feltámad vagy ki tudja (totti,raul,del peiro... sokad virágzásából kiindulva ők se voltak mindig toppon de ha igen az trófeákat jelent(h)ett Dinhora ez pedig pláne igaz) a fizuját pedig uccse én fizetem!
Avatar
home
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2007.04.01. 14:49:42
Tartózkodási hely: Kakucs-Inárcs-Bp.

2008.05.06. 21:00:16

és azt hiszem a tavalyi ,,húdefantasztikus" éve után és az aranylabda után kaká sincs épp olyan hihetetlen formában...
,,EVERYBODY LIES."

Ennyi, ennyi. Erről van szó. Alap. Alaptétel.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.06. 20:57:05

Nem hinném,hogy a Ronaldinhonál a bulizás lenne a fő oka annak,hogy ott tart,ahol. Szerintem C. Ronaldo, Totti vagy akár Quaresma is sokat járnak bulizni, ők mégis tudják tartani a formájukat. Ezen felül R10 fénykorában is gyakran járhatott szórakozni,mert neki ez vol és lesz is a lételeme.
Szerintem a fő baj,hogy a fejébe szállt a dicsőség, és ezt sem Rijkaard,mint edzője,sem saját maga nem tudta kezelni.

Nemtudom,hogy feltűnt-e valakinek,hogy mostanság,ha egy játékos aranylabdát kap, 1-2 éven belül eltűnik.
pl.:1. Cannavaro- öreg is meg a VB után sztem egy nagy nulla, kicsit is gyors csatárok úgy mennek el mellette,ahogy akarnak
2.Shevchenko- aranylabda után cselszki,azóta nem lehet mondani,h formában van,én pl nem tudok róla,h idén lőtt volna akár 1 gólt is
3.Nedved- ő sem mai gyerek,de az aranylabda óta nem villog,egy idényt az olasz másodosztályban töltött(bár nem az ő hibája és dícséretes,h nem hagyta el a Juvét)
4.Ronaldo- realban talán egy sikeres éve volt a 2002-es VB után ,a szurkolók sem zárták a szívükbe,ma meg már sérülten hancúrozik "néni-bácsikkal"
5. Owen- elszerződött a nagyhírű realba( sztárok temetőjébe), ahonnan 1 év padozás után repült és ma már egy angol középcsapat tagja, többet sérült,mint amennyit játszik
Ezek után én nem csodálkozom,h Ronaldinho ott tart,ahol.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 20:29:34

kovinho írta:Nem marhaság, egyetértek Omegával.
A szurkolók felé kötelességgel tartozik, mert kitartottak mellette a végsőkig, sokkal tartozik nekik. Ezenfelül ő beleszarik az egészbe, és bulizgat. Neki az a munkája, hogy szórakoztassa az embereket, edzen, ezért ő rengeteg pénz is kap. A tehetsége, stílusa megvan hozzá, viszont ebből látszódik, hogy nincs profi hozzáállása Neki.

Menjen nyugodtan, haragudni nem fogok rá, viszont sajnálom, hogy ilyen mélyre süllyed, mindenidők egyik legtehetségesebb játékosa.
bulizgathat, miért ne bulizgathatna, de olyankor, amikor a csapat sikertelen, ő pedig a távozás szélén, és állítólag sérült, legalább megpróbálhatná leplezni kicsit jobban, mert ez így pofátlanság. direkt provokáció a szurkolók felé..
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2008.05.06. 19:43:55

Sajnálom Ronnie-t! Ugyanaz Történik most vele, mint annak idején Maradonával.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.06. 19:19:46

Varga Tamás írta:
chi omega írta:azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
Ekkora marhaságot. Senkiért sem tartozik felelősséggel. Max. a gyermekéért, meg a családjáért.
Nem marhaság, egyetértek Omegával.
A szurkolók felé kötelességgel tartozik, mert kitartottak mellette a végsőkig, sokkal tartozik nekik. Ezenfelül ő beleszarik az egészbe, és bulizgat. Neki az a munkája, hogy szórakoztassa az embereket, edzen, ezért ő rengeteg pénz is kap. A tehetsége, stílusa megvan hozzá, viszont ebből látszódik, hogy nincs profi hozzáállása Neki.

Menjen nyugodtan, haragudni nem fogok rá, viszont sajnálom, hogy ilyen mélyre süllyed, mindenidők egyik legtehetségesebb játékosa.
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.05.06. 18:48:48

Varatrix írta:Ez qamu, ez olyan légbőll kapott hogy pff...
Fent van, a SPORT-on is.

Mi lesz veled,Ronaldinho? :?
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 18:26:28

balazsfoci írta: Ekkora marhaságot nem olvastam még mint amit Te írtál, ember!

Tudod hogy mit jelent vkiért felelősséget vállalni? Ha nem akkor elmagyarázom Neked szívesen: Felelősséget vállalni vkiért azt jelenti hogy az aki felelősséget vállal, az felel azért hogy milyen ember lesz abból akiért vállalja! Plusz mindenemet belefektetem abba hogy felelősséggel gondoskodok a másikról, akit szeretek!


Na most te nagyokos!!! Ronaldinhonak ki vagy Te? SENKI!!!
Kik Neki a szurkolók? SENKIK!!!

Magyarul SZ@RT sem kell neked és a szurkolóknak adnia, és nem tartozik felelősséggel a családján és a gyerekén kívül senkiért, mert SENKIK vagyunk neki! Ennyi öcsém! Gondolkodj mielőtt írsz vmi baromságot
szerinted honnan van a klubnak pénze? megsúgom gyorsan: a szurkolókból. szurkolói bázis nélkül egyetlen klubnak sem lenne bevétele, és nem csak a jegyárak, meg a mezek eladása miatt, hanem mert a szponzorok is oda öntenek szívesen pénzt, ahol népszerűség van, ahol sok ember előtt lehet reklámozni.
tehát kis túlzással ronaldinho a szurkolók pénzén játszik. a nézők miatt tart ott ez a sportág, ahol. úgyhogy igenis bazmeg, [auto_cenzúra] felelős a szurkolókért, ami nem azt jelenti, hogy 1milliós csekkeket kell küldözgetnie nekik, hanem azt, hogy megdolgozik a pénzéért.

de tudod mit? ha a szurkolókért nem is felelős, a klubért igenis az. és ő leszarja ezt a klubot.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 18:23:23

Varga Tamás írta:
chi omega írta: azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
Ekkora marhaságot. Senkiért sem tartozik felelősséggel. Max. a gyermekéért, meg a családjáért.
ja értem. tehát ha valaki közszereplő, akkor nyugodtan leszarhat mindent. remélem a politikusokról is így gondolkozol.
természetesen elmehet ronaldinho bulizni, de ha leszarja közben a munkáját amiért rendesen megfizetik, és mindezt ráadásul nem is rejti véka alá, akkor azt hiszem joggal gondolhatjuk, hogy ő egy semmirekellő. hát oké, ha ez neki jó, nyilván a saját hírnevéért sem tartozik felelőséggel..
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 18:13:37

chi omega írta:
Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha bulizni? Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
Ekkora marhaságot. Senkiért sem tartozik felelősséggel. Max. a gyermekéért, meg a családjáért.
Kép
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2008.05.06. 18:07:22

chi omega írta:
Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha bulizni? Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
Ekkora marhaságot nem olvastam még mint amit Te írtál, ember!

Tudod hogy mit jelent vkiért felelősséget vállalni? Ha nem akkor elmagyarázom Neked szívesen: Felelősséget vállalni vkiért azt jelenti hogy az aki felelősséget vállal, az felel azért hogy milyen ember lesz abból akiért vállalja! Plusz mindenemet belefektetem abba hogy felelősséggel gondoskodok a másikról, akit szeretek!


Na most te nagyokos!!! Ronaldinhonak ki vagy Te? SENKI!!!
Kik Neki a szurkolók? SENKIK!!!

Magyarul SZ@RT sem kell neked és a szurkolóknak adnia, és nem tartozik felelősséggel a családján és a gyerekén kívül senkiért, mert SENKIK vagyunk neki! Ennyi öcsém! Gondolkodj mielőtt írsz vmi baromságot
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.05.06. 17:21:47

chi omega írta:
Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha bulizni? Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
jobban belegondolva igazad van.. :?
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.06. 17:21:01

Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha ? Ő is csak EMBER!! Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
te se rúghatsz be minden nap, ha kihatással van a munkádra mert kiraknak mint macskát szarni
gyanítom, hogy az utóbbi időben rákapott valami illegális szerre is, mert csak alkoholtól nem épül le így
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 17:18:22

Varatrix írta:
Ez qamu, ez olyan légbőll kapott hogy pff...
légbőlkapott? szerintem semmi meglepő nincs benne, mindenki látta rajta..
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 17:17:22

Z$ołtu írta:Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha bulizni? Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
azért mert neki ez a kötelessége, amiért annyit keres egy héten, amit te egész életedben. meg mert ő többszázezer (többmillió?) szurkolóért tartozik felelősséggel. a viselkedésével, a játékával. elsősorban a játékával.

de ha ez mind rád is igaz, szólj
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.05.06. 17:15:57

Nem értem azokat akik csak fikázni tudják. Elmegy bulizni..És?..Ti nem voltatok soha ? Ő is csak EMBER!! Azért, mert focizik üljön otthon minden nap? Jó az télleg furcsa, hogy ha le van sérülve akkor táncol meg minden..De elvileg nekem sem szabadna focizni még, de néha mégis..Ő akkor mért ne mehetne el bulizni? :?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.06. 17:14:46

Az lenne a nagy dolog, ha nálunk maradna... Na, ezt az egyet álmomban sem gondoltam volna. Lehet jobb döntés lenne, ha eladnánk 40-ért a Citynek... Ennél már csak kevesebbet fogunk kapni érte. Szerintem... :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.06. 17:12:08

Ez qamu, ez olyan légbőll kapott hogy pff...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.06. 17:07:34

Borzasztó, hova le nem süllyed ez az ember. :?
Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.06. 17:05:49

:D :lol: Részletesebbet nem tudun rola? :?
Sempre Barca!
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.06. 17:02:23

Dona
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.12.05. 18:33:41
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.06. 16:55:35

Feroka...szerintem az lenne a legjobb,ha megkeresnéd a saját szurkolói oldalad és nem itt vinnéd le az emberek IQ szintjét.. :wink: :arrow:
Sempre Barca!
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.06. 16:47:28

csabimo írta:Jah kicsit vegyél már vissza feroka mert idén az verte meg a milánt aki nem akarta...jövöre indulhatnátok az öregfiuk kupában talán ott több sikeretek lenne....
Jó azért idén a Milánnál is lesz egy kis takarítás!Kidobják az öregeket,akik sokat keresnek,de nem csinálnak semmit(Mint nálunk a holland korszak befejezése)vesznek fiatalokat,meg nagyobb nevekkel akarják teletűzdelni a cst.Seva visszatér,dinho,zambrotta,FLAMINI,azért ezek nevek,bár kérdéses az elmúlt időszak alapján ez mennyire nevezhető erősítésnek(kivéve flamini meg persze R10,ha újra nagy lesz)de azért vérfrissítésnek elég jól hangzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lucas88 2008.05.06. 16:55:43-kor.
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.05.06. 16:31:17

Sajnos az elmult két évben akármien [auto_cenzúra] is volt, még mindig több szint vitt a játkba mint bárki más...

http://www.youtube.com/watch?v=0ZRxKSy-3lw
Lezárt