Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 20:08:44

Kenny írta:Frank nem ér semmit Cate nélkül,pontugy mint Roni sem ér semmit Eto'o nélkül..
Sajnos ez a mostani helyzet..
De szerintem helyreáll a világ rendje!
FORCA BARCA!
Na azért ez túlzás,h nélküle nem ér semmit sem Frank!
Nem lehet még biztosra venni,h az e a gond,h Henk elment...csak találgatni tudunk,de ez is benne van.

Amúgy a játékosokon min annyi múlik,mint Franken!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.10.23. 19:52:16

Frank nem ér semmit Cate nélkül,pontugy mint Roni sem ér semmit Eto'o nélkül..
Sajnos ez a mostani helyzet..
De szerintem helyreáll a világ rendje!
FORCA BARCA!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.10.23. 19:48:59

Az a gond, hogy a tavalyi Chelsea elleni meccs taktikáját valszeg Henk Ten Cate találta ki, bár sztem ha Frank visszanézné a vidókat, rájöhetne, hogy mit kéne tennie.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.23. 19:40:09

LG írta:sőt Zambrotta és Thuram még nem is voltak,
Pont ez volt a dolog lényege szerintem,Zambrotta még Belettinél is rosszabb,a brazil legalább támadni tud de ez a digó támadni és védekezni se képes...Thuram behelyezése Márquez helyett meg no comment... :roll:
in to exile
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.10.23. 19:25:17

En kiválo edzőnek tartom Rijkaardot, de ezt a 2 meccset eltaktikázta. Amugy emlékextek tavaly a cselzi és a milán ellen milyen jo volt a védelmünk :?: Pedig ugyanazok az emberek játxottak, sőt Zambrotta és Thuram még nem is voltak, s ha jol emlékxem még Rafa is sérült volt. Sztem a nagy csapatok ellen idegenben igy kellene most is, vagy is azzal a kicsit védekezöbb taktikával játxani.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2006.10.23. 16:46:00

mademan írta:a héten rejkardnak sikerült az eddig kialakult edzői nimbuszát lerombolnia a szememben. Lassan már egyet kell értenem murinnyóval hogy nem is jó edző csak jó csapatot rakrak alá!

a legnagyobb problémája az hogy nem mer változtatni a megszokottakon (emlékezzetek csak hogy tavaly mennyi ideig kellett könyörögni hogy Messi kezdő legyen). Idén ugyan ez a helyzet. Gudjonsen nics jó formában de szerintem egyszer sem fogja kivenni a kezdőből. Ezt elmondhatnám mondjuk Decoról és ronaldinhoról is. Hiába könyörögnek az emberek saviolaért úgyis csak padozni fog. Még más edzők képesek meghúzni a váratlant addig ős mindig a szokott sémákat nyomatja. Itt gondolok többek között a felállásra.
A 4-3-3as felállás csak akkor működik ha ronaldinho és deco is jól funkcionál és van elöl egy olyan ember aki képes befejezni az akciókat. a cselzi és real elleni meccs is a középpályán dőlt el. a madrid ellen lehozta deco-t. ok [auto_cenzúra] volt, de behozta zsülit. SZóval egy támadó felfogású szélsőt és ezzel ízkre szedte az amúgy is szétesett középpályát. Mert addig még legalább mezőfölényünk volt, de attól kezdve olyan volt mintha emberhátrányba játszottunk volna. Zsüli amúgy nem is technikás játékos. Fut és akar, ha vezetünk álljon be mert talán a kontráknál jó, de most egy betömörülő csapat ellen.... nincs tere futni. De most komolyan ezt a cserét mivel magyarázza meg?? TÖK ÉRTELMETLEN VOLT!!!
gudjonsent meg a szünetbe le kellett volna vcseréni. ha nem megy akkor nem megy nem kell erőltetni.

valahol még olvastam hogy Ten Cate foglalkozott a támadó szekcióval és rejkard a védőkkel. Amióta nincs ten Cate akadozik a gépezet elől, vannak jó periódusok de nem az igazi az egész. a védelem meg már évek óta a sarokköve az egész csapatnak. Hogy a hova is? nem lehet egy volt védőnek jól funkcionáéló védelmet teremtenie.

U.I: Már látom hogy a hétvégén pressas ott lesz a kezdőben...
Annyit látok ebben a hozzászólásban, h te sem látsz tovább az orrodnál!!Te csak nézed a meccset de nem nagyon látod mi történik a pályán, az h tegnap kikaptunk nem a taktikán múlt! Minden taktikát borit az ha 1 csapat már a 3ik percben gólt kap, és ha láttad a meccset akkor azt is észre vetted, h miután bekaptuk a gólt mi irányítottunk és csak a 2ik gól fogta + a csapatot! Méghogy nem változtat Rjkaard??!! Ember, figyelted azt hogy Iniesta a kezdőben volt és Deco miután lejött Ronni ment középpályára és ezért kellett Guily mert különben nem lett volna senki a szélen! És arról + véglép nem tehet hogyha a játékosok nincsenek formában, JA és ameddig 1 taktika működik addig minek változtatni, ezzel az általad kiismert taktikával nyertünk 2 bajnokságot és 1 BL-t! SZÓVAL MIELÖTT KRITIZÁLSZ NEM ÁRTANA HA KICSIT GONDOLKODNÁL IS!!!!!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.10.23. 15:59:41

a héten rejkardnak sikerült az eddig kialakult edzői nimbuszát lerombolnia a szememben. Lassan már egyet kell értenem murinnyóval hogy nem is jó edző csak jó csapatot rakrak alá!

a legnagyobb problémája az hogy nem mer változtatni a megszokottakon (emlékezzetek csak hogy tavaly mennyi ideig kellett könyörögni hogy Messi kezdő legyen). Idén ugyan ez a helyzet. Gudjonsen nics jó formában de szerintem egyszer sem fogja kivenni a kezdőből. Ezt elmondhatnám mondjuk Decoról és ronaldinhoról is. Hiába könyörögnek az emberek saviolaért úgyis csak padozni fog. Még más edzők képesek meghúzni a váratlant addig ős mindig a szokott sémákat nyomatja. Itt gondolok többek között a felállásra.
A 4-3-3as felállás csak akkor működik ha ronaldinho és deco is jól funkcionál és van elöl egy olyan ember aki képes befejezni az akciókat. a cselzi és real elleni meccs is a középpályán dőlt el. a madrid ellen lehozta deco-t. ok [auto_cenzúra] volt, de behozta zsülit. SZóval egy támadó felfogású szélsőt és ezzel ízkre szedte az amúgy is szétesett középpályát. Mert addig még legalább mezőfölényünk volt, de attól kezdve olyan volt mintha emberhátrányba játszottunk volna. Zsüli amúgy nem is technikás játékos. Fut és akar, ha vezetünk álljon be mert talán a kontráknál jó, de most egy betömörülő csapat ellen.... nincs tere futni. De most komolyan ezt a cserét mivel magyarázza meg?? TÖK ÉRTELMETLEN VOLT!!!
gudjonsent meg a szünetbe le kellett volna vcseréni. ha nem megy akkor nem megy nem kell erőltetni.

valahol még olvastam hogy Ten Cate foglalkozott a támadó szekcióval és rejkard a védőkkel. Amióta nincs ten Cate akadozik a gépezet elől, vannak jó periódusok de nem az igazi az egész. a védelem meg már évek óta a sarokköve az egész csapatnak. Hogy a [auto_cenzúra] nem lehet egy volt védőnek jól funkcionáéló védelmet teremtenie.

U.I: Már látom hogy a hétvégén pressas ott lesz a kezdőben...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.22. 11:42:44

Game90 írta:Remélem Frank taktikában odaveri majd Kapálót.
Hajrá Rijkaard :!:
"Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" lenne! Remélem be meri vállalni (pedig ez nem is merészségről szólna,hisz így vagyunk véleményem szerint a legerősebbek...) a Rafa vkp-t,és így Thurammal a védelemben sokkal jobb lenne a cucc!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.22. 00:05:28

Remélem Frank taktikában odaveri majd Kapálót.
Hajrá Rijkaard :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.15. 13:16:01

Az oldalon megjelent hír szerint Frank most Gyulának ad lehetőséget kezdőként,mivel Messit a Chelsea és Madridi meccsekre pihenteti...

Hát nem tudom,én úgy vagyok vele,h ez hazai meccs,itt kellene tartani mind3 pontot ,mindenképp! De gondolom csereként beáll Messi is idővel...

Idegenben is természetesen nagy segítség lessz Messi játéka,de ha pl ikszelünk Londonban,az nem akkora gond,mintha most nem gyűjtenénk be a 3pontot...(akkor sem történik nagy kudarc,de jó lenne ellépni a Madridtól,Sevillától...)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.05. 14:34:14

jaja, én is ezt néztem... nem olyan öreg... 1-2 meccsen eljátszana még simán edmilson helyett a kupában... 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.05. 11:20:48

basszus....nézem itt a nap képét...
siman jol áll franknek a barca szerelés...
bőven beférne még kp-ra... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.04. 21:47:32

Nem kell már az elején bepánikolni, legalább lesz egy kis izgalom.
Egyébként most épp nincs formában a csapat, és eddig 5-ből négy meg egy x. Nehogymár azon pánikoljunk, h milyen erős lesz a valencia, meg a margit! majd meglátjuk...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.10.04. 20:33:31

ezt lehet igy is nezni :roll:
VISCA EL BARCA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.04. 17:14:36

bigChris írta:Azzal csak mi járunk jól, ha több erős csapat van, mert egymástól fognak pontokat elvenni.

Nekünk csak a saját meccseinkkel kell törődnünk, a többiek meg szépen körbeverhetik egymást.
Végülis ez is egy nézőpont :!: De ez csak akkor működik,ha mi megverjük szinte mindegyik riválisunkat,vagy legalábbis jobb lesz ellenük az egymáselleni eredményünk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
bigChris
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.09.25. 00:57:50

2006.10.03. 21:41:50

Azzal csak mi járunk jól, ha több erős csapat van, mert egymástól fognak pontokat elvenni.

Nekünk csak a saját meccseinkkel kell törődnünk, a többiek meg szépen körbeverhetik egymást.
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.10.03. 20:27:30

azt is meg kell jegyezni a teljesítmény kapcsán, hogy a barca ellen kivétel nélkül minden csapat felszívja magát és minden játékos a legjobbját hozza szal ezért is nehezebb a barca dolga
....
Zinedine Zidane
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2006.10.03. 19:38:30

Osztom azt a véleményt, h idén több a jó csapat... Tavaly is naon bekezdtek páran, de idén sztm a spanyol ligában 5 olyan nagy csapat van, akik stabil, jó játékra lesznek képesek, és ezek mellé jöhet még esetleg pár meglepetés... Ugyhogy nekünk is jobban kell teljesíteni idén, de nem lesz ezzel gond! Remélem...
Viszont ebből számomra az is adódik, h idén vitathatatlanul a spanyol liga a legszínvonalasabb a 4 nagy közül, ennyi jó csapat sztm most egyikben sincs!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.03. 18:48:39

Zsolti írta:
ozsimiki írta:
Zsolti írta:a jó idénykezdethez csak annyit még,hogya nézd meg menniy csapat kezdte kjól az idényt..real,valencia,atletico,sevila..be ios b*na,ha nem kezdtük volna jól.. :roll:
Akkor az lett volna,mint tavaly,ugyanis tavaly a 7. :!: fordulóban 5pont volt a hátrányunk már a Real ellen,és mi lett a vége :?: 8)
igen,de itt már nemcsak reál van....
Hy!
Jó,ezen nem veszünk össze,de tavaly meg más csapatok voltak,pl Osasuna,akik csak az idény végére fáradtak el,meg azért a Valencia is volt előttünk... na mind1
Idén nem lesznek :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.03. 18:28:17

ozsimiki írta:
Zsolti írta:a jó idénykezdethez csak annyit még,hogya nézd meg menniy csapat kezdte kjól az idényt..real,valencia,atletico,sevila..be ios b*na,ha nem kezdtük volna jól.. :roll:
Akkor az lett volna,mint tavaly,ugyanis tavaly a 7. :!: fordulóban 5pont volt a hátrányunk már a Real ellen,és mi lett a vége :?: 8)
igen,de itt már nemcsak reál van....
Avatar
zozinho
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.03.11. 12:46:12
Tartózkodási hely: Debrecen/Budapest

2006.10.02. 20:34:29

Sziasztok!

Olvasom itt a hozzászólásokat ,és ha már ennyiféle vélemény van akkor én is megosztom veletek az enyémet.Abban sztem mindenki egyetért h vmit változtania kell a fiuknak ,mert ez nem lesz elég nagy meccseken ,és h Deco és Ronaldinho is rossz formában van.Én személy szerint Dinhonál érzem a nagyobb bajt.Szörnyen kedvetlenül,szinte félig odatéve magát játszik.A megoldás nem hiszem az lenne h leültetjük pár meccsre a padra,nem hiszem h fizikális problémája lenne,pedagógiai szempontból pedig nem tenne jót se a csapatnak se neki.Inkább Franknek le kellene ülnie vele beszélgetni eyg jót és megmondani neki a tutit.Kapjon magához és tegyen meg mindent a csapatért.Hozzáteszem h a bilbao ellen már a végén kezdte élvezni a játékot.. 8) Az nekem sokat jelentett.Deco szintén nincs jó formában de Ő a csapat egyik legfontosabb láncszeme,vedd ki a csapatból és látszik h milyen elképesztően fontos a játékban.Az az elegancia amivel kezeli a labdát,amivel irányit és mozgatja a csapatot,az vmi hihetetlenŐt ide találták ki,ebbe a csapatba.Szal a lényeg sztem az h bizzunk a fiukban(annyi örömet okoztak már nekünk!),frenki beszél velük,összekapják magukat és mindent megtesznek majd a csapatért!Hajrá Barca!(bocs hha egy kicsit hosszúra sikeredett a véleményem..)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.02. 20:10:37

Zsolti írta:a jó idénykezdethez csak annyit még,hogya nézd meg menniy csapat kezdte kjól az idényt..real,valencia,atletico,sevila..be ios b*na,ha nem kezdtük volna jól.. :roll:
Akkor az lett volna,mint tavaly,ugyanis tavaly a 7. :!: fordulóban 5pont volt a hátrányunk már a Real ellen,és mi lett a vége :?: 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 19:54:24

ozsimiki írta:
bigChris írta:Én csak arra leszek kiváncsi, mit fognak szólni egyesek, amikor többek között Deco jó játékával fogunk hozni fontos meccseket.
Nevetséges hogy páran úgy tekintenek rá, mint egy 40 éves kiégett sztárra, akitől minél előbb meg kéne szabadulni.

Rijkaard jó munkát végez, attól függetlenül hogy ezt néhányan nem látják be.
Az eredmények jönnek, lassan pedig a látványosabb játékkal sem lesz adós a csapat.
Na kb pont azt írtad,amit én is gondolok erről :!: 8)
Frank jó melót végez,de annyiban szerintem kellene változtatni,hogy ne össze vissza rotáljon,és egyszerre ne sok playat,mert az nem jó a csapatjátékunknak!
bizony, nem értem h mér bántjátok Decot.
lehet egy kicsit pihentetni, de a fontsabb meccseken nagyon nagy szükség van rá.
Frank meg most sztem már abbafejezte az össze vissza rotálgatást.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.02. 19:47:04

Olvasom,hogy sokan kritizáljátok Decot...
Nos,most nincs túl nagy formában,de a CSAPATUNK LELKE,MOTORJA,amellett pedig egy zseni.Hát nem tett le annyit az asztalra,hogy megbocsássatok neki egy egy gyengébb periódust?
Emlékszem felmerült anno,hogy Lampard ha jönne,Deco helyén játszhatna.
A CIPŐJÉT SEM KÖTHETNÉ MEG DECONAK!
Zseniális játékos,aki iszonyú mezőnymunkát végez,hosszabb távon pótolhatatlan lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.02. 19:23:26

a jó idénykezdethez csak annyit még,hogya nézd meg menniy csapat kezdte kjól az idényt..real,valencia,atletico,sevila..be ios b*na,ha nem kezdtük volna jól.. :roll:
Lezárt