Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.19. 23:12:07

A jó öreg Franknek be kellen dobi valami újat, valami merészet. :twisted:
Úgy gondolom, hogy a védelem beton a meccsek 80%-ában. :arrow: A sérüléltek visszatérte után, mikor már csak edmilson lesz sérült, akkor berobbanhatna a várva várt FANTASTIC4 :twisted: :twisted: :shock:
Én valami ilyet képzelnék el, 3-3-4ben:
VV
Puyol Milito Abidal
Xavi Yaya Deco
Messi Titi Samu R10


Ini talonban, középpályán vagy R10 helyén beugró kezdőként, vagy ezek cseréjeként. :idea: :idea: :lol: :lol: O:)
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.11.19. 22:55:51

Nem örülök neki, hogy várhatóan pont a Lyon ellen akarják majd megmutatni, hogy tudnak igazán nagyot alkotni idegenben is... kár hogy nem a Stuttgart meccs van hamarabb, akkor már meglenne a franciaországi meccsre a továbbjutás :)
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.19. 22:23:13

Ejha. Hát te ezt nagyon vágod: :D :lol: De persze nem hangzik rosszul. 8) :twisted:
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.11.19. 22:11:11

Mondom hogy lesz OK :?: 8)
(aki ezekkel az infókkal komolyabb összegeket szakít, az remélem tudja hol jelentkezzen... aki meg bukik az remélem nem tudja)

FCBarcelona vs. Recreativo 4:0 - nov. 24 szombat 20:00
O. Lyon vs. FCBarcelona 2:2 - nov. 27 kedd 20:45 :arrow: ...továbbjutás ezen a napon :!:

- kb. ekkorra Eto'o & Deco kollégáink visszatérnek... :mrgreen:

RCD Espanyol vs. FCBarcelona 3:4 - dec. 2. vasárnap
(+ 150 yellow + 8 red card - de szívnak a mocskosredvesfííírgek)
FCBarcelona vs. Deportivo 4:1 - dec. 9. vasárnap
FCBarcelona vs. VfB Stuttgart 1:2 - dec. 12. szerda 20:45
(ezen a továbbjutásunk szempontjából tökéletesen lényegtelen meccsen a csapat vagy elveszíti veretlenségét - Bojannal, Dos Santossal, Oleguerrel vagy X)
Valencia CF vs. FCBarcelona 2:3 - dec. 16. vasárnap
FCBarcelona vs. Real Madrid 3:0 - dec. 23. vasárnap

Eto'o cimboránk ("vertem 3-at az elmúlt 5 meccsen, meg leraktam 4 asszisztot - yesss" statisztikával) :arrow: el az Afrika kupára...

Mindenki szépen megnyugszik, és a karácsonyi ajándékokra koncetrálva nyugtázza a csapatunk első helyét a tabellán (Frankkel a csapat élén ugyebár). :wink:

- akárhogy is lesz idén, én kitartok mellette:
2007/2008-ban végig Stand Up! Speak Up! - for Frank Rijkaard :!: :!: :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.11.19. 17:33:44

Barcaforever írta:Mert Rossel meg akarja újítani a csapatot és a mostani vezetőség, inkább a meglévőkből akar, természetesen jogosan gazdálkodni.Mourinho érkezésével nyilván sok arc cserélődne.
Nyáron a fél csapat meg lett újítva -kis túlzással- Franky mégsem tud velük mit kezdeni...
Többet ki lehetne hozni egyes játékosokból, aki meg alibizik üljön padra...aztán csak jön a motiváció és elkezd végre küzdeni,ami azt mutatja hogy akar és a csapatban a helye.
Sztem már a tekintélye sem lehet a régi Rijkaardnak...amúgy személy szt elszomoríró látni ahogy leamortizálódik a játékunk,a Barcelona-F.Rijkaard kapcsolat,minden ami nemrég még a felhők fölött járt...vagy mi....mert ugye azt lehet sejteni hogy előbb-utóbb le kell lépnie :shock:
Ill. az menne csodaszámba ha ő is meg tudna újulni :wink:
Amen :wink: 8)
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.19. 17:32:49

Különösebben nem izgatom magam mostanában Franken... lusta vagyok végigolvasni ezt a topicot mindig....többnyire nincs is nagyon időm rá.

Annyi biztos hogy elég töketlen a srác, az hétszentség. Ilyen keretből olyan csapatot lehetne pikk-pakk rittyenteni, hogy csak nézne a világ.

Mindemellett én nem hitetlenkedek még abban, hogy vele is lehet jó. Ha valahogy kimozdulnánk a gödörből, mondjuk egy jó idegenbeli meccsel, vmi keményebb csapat ellen... és felépülnének végre a sérültek. Lassan Samu és Deco is aktuális lesz végre...

Furcsa nekem, hogy Rijkaard mellett mindenki kiáll a csapat körül. A játékosok is... persze ehhez lehet mondani, hogy jó...Frank alatt nekik földi paradicsom van, nem a legkeményebb kezű edző... finoman fogalmazva is más pedagógiai módszerekkel rendelkezik, mint a legtöbb szakmabeli. Nade ittvan a vezetőség is... kiszivárgott, meg nem erősített, sőtt megcáfolt hírek vannak arról, hogy a vezetőségen belül sem álnak már sokan mellette. Erre alapozni nem lehet, mégha okot látunk is bőven, hogy akár ez is lehessen a valóság.
Egy a biztos, Laporta most egyenlőre bízik, a játékosok szintén kiállnak mellette.

És van egy elgondolkodtató dolog... Rijkaard vajon régebben más volt szakmailag? Hát nem. Mégis működött a csapat.
Sok a sztár a csapatban, és egyikről se lehetne elmondani, hogy minden mérkőzésen megdöglik a pályán a sikerért. Mostmár Messiről sem... ő a kedvencem, őt emelem ki: nemhogy elmondani nem lehet róla ezt, egyenesen ácsorog a pályán 80-85 %án a meccsnek.

Ezeknek a fiúknak nem fizikai alapozás kell, hanem pszihológus hogy tudják kezelni azt a qva nagy sztárságot....
Rijkaardnak jó pedagógiai képességei vannak, ezt tudjuk, de nem pszihológus...

Végére arra jutok magamban, hogy lehet hogy egy edzőváltás megoldaná a dolgokat, lehet hogy mégjobban összeesne az egész csapat. Semmire nincsen garancia. Év közbeni váltásnak teljesen ellene vagyok, nyáron talán.

De ha már felvetődik a kérdés hogy Mourinho jöhetne... nemtom előtte kik írták le...barcaforever biztos... Mourinho max vezetőségváltás után jöhetne... addigra pedig elérhető lehet akár Scolari is....aki nem kérdés, hogy mennyivel jobb lenne.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.11.19. 17:00:47

Sztem Mourinho és a mostani vezetés nem fér össze egymással. Őt akkor tudnám elképzelni ha megválasztanák Rosselt.

Mert Rossel meg akarja újítani a csapatot és a mostani vezetőség, inkább a meglévőkből akar, természetesen jogosan gazdálkodni.Mourinho érkezésével nyilván sok arc cserélődne.
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.11.19. 16:47:31

én nem igazán emlékszem Mou porto-i ténykedésére...
szóval ott is ugyanolyan husáng volt, mint Londonban? miért gondolja azt mindenki, hogy Barcelona-ban is ugyanezzekkel a módszerekkel igazgatná a csapatot???
az sem tragédia, hogy Messi-t anno leszínészezte. a clasico-n is mennek a szurkák és (néha) az alattomos szabálytalanságok, aztán a válogatott meccsen meg egymás nyakába ugranak. profi játékosok, nem hinném, hogy
például Messi emiatt neheztelne Mou-ra, pláne ennyi év távlatában.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.19. 16:45:49

Egyébként, ha már az el classico fgo alapul szolgálni, akkor ugysem küldik el Rijkaardot, szóval én ugy gondolom, hogy akkor már mind1, ha meg le is váltják, akkor is mindegy ki jön, mert Sandro Rossel majd hozza a jóöreg Scolarit!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.19. 16:41:41

Nekem is tetszett Grecki cikkje, mégha néhány ponton nem is értek vele egyet, de végülis van benne igazság! Azt, meg, hogy miért van az, hogy a vezetőség ilyen nyugoodt és magabiztos?? Szerintem egyértelmű, hogy ők is fhosnak már, hogy mi lesz a következő idegenbeli meccsen. Mondjuk, normális, hogy nyugtatják az állapotokat, hogy minden rendben van, pedig, szerintem ők is érzik a nyomást, és tudják, hogy mit várnak el tőlük az emberek.

Mourinho Barcelonába :arrow: Ez nekem teljesen impotens dolog. :

1. Mourinho azért annyira nem lehet kétszínú, hogy egyszer Messit leszínészezi, megkritizálja a bírót, satöbbi, aztán, pedig mosolyogva visszatér, mint aki nem csinált semmit. Ezt szerintem ő sem merné meglépni, mert tudná, hogyha nem is közutálatnak, de nagy utálatban lenne része. Egy idő után, ha sikert sikerre halmozna, talán sokak megenyhülnének vele kapcsolatba, de ha nem? És, én is azt tartom, hogy, igen, legyünk sikeresek, de ne minden áron. A Barca, egy szerethető, magas szinten játszó futballt képvisel. Ha, ezt meg tudja valósítani Mourinho, és ezt sikierrel ötvözi, és megváltozik a modora, állok elébe.(erre nem sok esély van.)

2. Ezt, szerintem a vezetőség sem fogja meglépni, mivel, saját maguk alatt vágnák a fát, ha idehoznák Mourinhot. A "Mes qué un Club" szlogen elvesztené értékét!
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.19. 16:38:43

ozsimiki írta: U.i.: még az sem tetszik,h valszeg olyan emberektől akarna megszabadúlni,akik nagyon kedvesek sokunknak...mi ezt nem akarjuk,csupán azt,h hozzák amit tudnak,sokan azért is érveltek Jose mellett,h majd Ő kihozná belőlük (pl Ronnie),na de a nyilatkozata nem erre sejtett,hanem,h eladná inkább,mintsem megbírkozzon a feladattal....
Azért erre ne vegyél mérget :wink: Az múltkor egy topfocis nyilatkozat volt, abból azért komoly következtetéseket nem lehet levonni. Komoly orgánum még nem közölt nyilatkozatot tőle.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.19. 16:32:10

mypeter írta:teljesen egyértelmű, hogy a Clásico lesz a vízválasztó. Ha ott nyerünk Rijkaard marad év végéig legalább. H kikapunk, akkor tavsszal új edzőnk lesz.
Az a baj, hogy nem egy mérkőzés alapján kéne eldönteni, hogy megy vagy marad! Ha kieső helyen állnánk, akkor is felszívnánk annyira magunkat a Classicora, otthon, (idegenben is talán) hogy nyernénk, és szerintem nyerünk is, de 'mit is' ? nem érünk vele, ha megint egy ponttal (vagy 0-val..) veszítjük a bajnokságot, BL-ről meg ne is beszéljünk!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.11.19. 16:25:19

Még arra reagálva,h Grecki írása milyen is volt:

Szntem nincs vele az égvilágon semmi gond,pedig én teljesen tisztelem Frank-et,és nem tartozok azok közé,akik tavasz óta el akarják küldeni....

Egyszerűen leírta, az aktuális híreket felhasználva a véleményét....és még nagyon sokan gondolkodnak így,úgymond a többség....sok ponttal egyet is értek,abban az esetben,HA Frank távozik....persze én nem szeretném Joset itt látni,de tetszett az a 3 érmés példa :wink: :D Szerintem eredményeket hozná,az biztos,hogy hazai vereségünk sose lenne :shock: :lol: (Portoval,Chelseaval nem kapott ki a bajnokságban,egyszer sem :shock: ,Blben is csak tőlünk 8) ) Azt se tudom elképzelni,h idegenben ilyen gyér hozzáállással focizzunk,tehát valszeg megoldaná....csak jön a 3. pont :? :? Az a bizonyos közutálat....a sportszerűtlenség,meg miegymás....természetesen maradnék óriási híve a BARCÁNak,ez nem is vitás,de nem szeretném ha ennek a klubbnak olyannal kelljen szembesülni,mint a Chelseanek....szeretnék eredményeket,de én-sokakkal ellentétben- nem mindenáron. :roll:

U.i.: még az sem tetszik,h valszeg olyan emberektől akarna megszabadúlni,akik nagyon kedvesek sokunknak...mi ezt nem akarjuk,csupán azt,h hozzák amit tudnak,sokan azért is érveltek Jose mellett,h majd Ő kihozná belőlük (pl Ronnie),na de a nyilatkozata nem erre sejtett,hanem,h eladná inkább,mintsem megbírkozzon a feladattal....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.11.19. 15:50:23

barca99 írta:Igazából nem érdekel. Ezt mondta, mert...

Majd jön vagy két idegenbeli meccs, és akkor muszáj lesz lépnie. :roll:
Ez nem csak egy sablon nyilatkozat volt. Azért jó-jó nem kell beavatni a médiát a színfalak mögött végbemenő dolgokról, de azt se felejtsük el hogy képmutatónak sem szabad lenni. Hogy jönne az ki hogy egy hónapon belül lenyilatkozza Laporta hogy Rijkaarddal tökéletesen meg vannak elégedve, az egekig magasztalja, és utánna meg elküldik? Tehát ha tényleg lenne róla szó hogy elbocsájtják, akkor nem látnánk ilyen határozott és lényegretörő nyilatkozatotak. Több lenne bennük a sejtelmes, kétértelmű mondat. De ez nekem elég világos :roll: Hozzáteszem: sajnos.... :(
Kép
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.11.19. 15:44:47

teljesen egyértelmű, hogy a Clásico lesz a vízválasztó. Ha ott nyerünk Rijkaard marad év végéig legalább. H kikapunk, akkor tavsszal új edzőnk lesz.
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2007.11.19. 15:27:58

Szóval lehet kicsit off a hozzászólás, ja és előre leszögezem nem vagyok nagy Mourinho rajongó, de egy zseniális szakember és ha ő lenne esetleg az edzőnk onnantól kezdve nem kéne félteni a kis Ronaldinhot mert ne felejtsük el hogy ő mit meg nem tett meg a játékosaiért nem engedte hogy kritizálják őket...

Többek között gondolom ezért nem volt szimpatikus anno nekünk barcásoknak sem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.19. 15:26:58

Igazából nem érdekel. Ezt mondta, mert...

Majd jön vagy két idegenbeli meccs, és akkor muszáj lesz lépnie. :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.11.19. 15:24:01

Hát akkor erről ennyit. Kicsit már kezd elegem lenni Laporta türelméből :evil: :evil: :evil:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.19. 15:19:47

"Én mindig egyetértek azzal, amit hirdetnek az edzőink és a technikai vezetőink. Nagyon meg vagyunk elégedve Rijkaarddal..."

Sok jóra így nem számítok...

](*,) ](*,) #-o :cry:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.19. 14:48:12

R10aKIRÁLY írta:
Hát én nem tudom, h annak a pár millió embernek aki Barca drukker mekkora része lenne képes tolerálni Murinho "mocskosságait" még !"esetleg"! eredmények mellett is. Nekem legalábbis nagyon sokat számít a sportszerűség!!! Szerintem nem akkora marhaság mit írtam, már ne is haragudj de én is eléggé rég szurkolgatok a Barcának, nem álítom, h régebb mint te de az utobbi pár évben nagyon követem öket és ezekben az években olyansmit láttam amire a történelemben egyszer volt csak példa!
És azt sem értem h miért szapulja sok ember annyira a barcát!!! :x Hány csapatot ismerünk aki folyamatosan ott tudott lenni mondjuk 3,4,5 évig a TOPPon? Szerintem nagyon kevés és a mi Barcánk eggyike ezeknek! Messzi még a vége :wink: addig sok minden változik! Én mindig is optimista ember voltam és az is maradok ha minden jól megy szóval szerintem megoldja Reijkaard a dolgot! :!:
Hmm, érdekes...Hogyha annyira utálnák mindenhol, akkor most miért sírnak utánna Londonban, és miért csókolták meg a lábát Portóban? Ez is csak azt bizonyítja, hogy a színfalak mögött egy remek ember, különben nem tiltakoztak volna anynian a távozása után. Lehet, hogy Frank után is sírna pár játékos, csak Ők azért, mert akkor véget érne a "nem kell futni" életük. Mourinho meg úgy ápolt nagyon jó kapcsolatot velük, hogy közbe a belüket is kihajtotta velük, és Ők ezt meg is tették. Felőlem hathat az ellenfélre mentálisan, amik súrolják a sportszerűség határait, ha ezeknek folyamatos siker a vége. Kezdetben én se voltam mellette, de mostmár sikerek kellenek, bármi áron! Arra pedig nincs időnk, hogy várjuk, Frank mikor $zarik spanyol viaszt. (elmondom, nem fog) De szurkolj Rijkaardnak, ha gondolod. nem tudom, mennyi idő kell még itt pár embernek.
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2007.11.19. 14:21:19

Aki amiatt elpártolna a Barcától, mert Mourinho az edző, az egy semmirekellő kis divatdrukker. Ezek nem is kellenek a csapatnak.


Hát én nem tudom, h annak a pár millió embernek aki Barca drukker mekkora része lenne képes tolerálni Murinho "mocskosságait" még !"esetleg"! eredmények mellett is. Nekem legalábbis nagyon sokat számít a sportszerűség!!! Szerintem nem akkora marhaság mit írtam, már ne is haragudj de én is eléggé rég szurkolgatok a Barcának, nem álítom, h régebb mint te de az utobbi pár évben nagyon követem öket és ezekben az években olyansmit láttam amire a történelemben egyszer volt csak példa!
És azt sem értem h miért szapulja sok ember annyira a barcát!!! :x Hány csapatot ismerünk aki folyamatosan ott tudott lenni mondjuk 3,4,5 évig a TOPPon? Szerintem nagyon kevés és a mi Barcánk eggyike ezeknek! Messzi még a vége :wink: addig sok minden változik! Én mindig is optimista ember voltam és az is maradok ha minden jól megy szóval szerintem megoldja Reijkaard a dolgot! :!:
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2007.11.19. 11:50:23

Lionel85 írta:... A Barçával azért több ideje van összeszedni magát, én valami olyat olvastam hogy az El Clásicóig van haladéka. Ha addigra nem javul semmi, akkor tényleg mennie kell.
Csak nehogy az legyen, mint az idény elején az állítólagos ultimátum kiadásakor, amikor csak itthoni meccseink voltak(!!!) és azokat rendben is hoztuk. Aztán szinte minden idegenbeli mérkőzésen égtünk, holott az idegenbeli jó és eredményes szereplés is előfeltétele a sikerességnek!
Mi lesz akkor, ha Bl csoportkörben Lyon-ban nem nyerünk, nem játszunk jól? Semmi, az indok az lesz , hogy a továbbjutás szempontjából nem oszt nem szoroz. Ha döntetlenre hozzuk az Espanol elleni mérkőzést. Nem gond, mert az ellenfél idén jó formát mutat, nehéz 90 perc volt... (persze ezek csak feltételezések!)
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a vezetőség végletekig türelmes és nem tartom valószínűnek, hogy Rijkaard-ot elmozdítják az idény végéig.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.19. 10:42:42

R10aKIRÁLY írta:NEM TALÁLOK SZAVAKAT!!!!!!!! :x
Esküszöm... murinho barcához??? Belegondolni is ijesztő, hátborzongató... :? Hát nagyon remélem ennél sokkal több esze van Laportáéknak... BARCA<>murinho!!! A klubb hihetetlenül sok embert(szurkolót) elvesztene az egyszer biztos!!!
Jahhh és persze az eggyáltalán nem olyan biztos h ha jönne a hires murinho akkor hü de milyen eredmények jönnek majd... nem ért el többet mint a mi Raijkaardunk pedig neki se akármilyen csapat volt a segge alatt+ feneketlen pénztárca szoval nekem senki ne probálja beadni h hű de biztos a murinhós siker!!! :x
Aki amiatt elpártolna a Barcától, mert Mourinho az edző, az egy semmirekellő kis divatdrukker. Ezek nem is kellenek a csapatnak.
A sikerek pedig nem biztosak, csak az, hogy mentálisan gatyába rázná ezt a csapatot, amire most nagyon nagy szükség van. Emelett pedig óriási taktikus. Lehet nemszeretni, de hülyeségeket ne írjunk.
R10aKIRÁLY
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2007.09.25. 01:21:34
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

2007.11.19. 00:28:01

NEM TALÁLOK SZAVAKAT!!!!!!!! :x
Esküszöm... murinho barcához??? Belegondolni is ijesztő, hátborzongató... :? Hát nagyon remélem ennél sokkal több esze van Laportáéknak... BARCA<>murinho!!! A klubb hihetetlenül sok embert(szurkolót) elvesztene az egyszer biztos!!!
Jahhh és persze az eggyáltalán nem olyan biztos h ha jönne a hires murinho akkor hü de milyen eredmények jönnek majd... nem ért el többet mint a mi Raijkaardunk pedig neki se akármilyen csapat volt a segge alatt+ feneketlen pénztárca szoval nekem senki ne probálja beadni h hű de biztos a murinhós siker!!! :x
Lezárt