Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.27. 20:41:12

S.Agüero írta:
A csapat mellett,mint ahogy írtam is,ott is fogok állni mindig.
"de nem fogom megvédeni a klubot a támadásoktól." de akkor ez mit jelent? :oops:
Akkor csak nem állsz ki a csapat mellett ha a Madridisták "támadják" a csapatot.
De ez már nagyon OFF. :oops:[/quote]


Nálam a csapat és a klub nem egy.
Az én szememben a csapat az,aki hétről hétre kimegy a pályára,és tudása legjavát próbálja adni. A keret.


A klub meg magába foglalja a vezetőséget,edzőt...
És itt van a szememben a bibi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 20:33:58

Nem érted a lényeget Agüero. :) Ha rámondják a Barcára, amit mi dobáltunk évekig a Madridra, akkor azt teljes joggal teszik, és egy szavunk se lehet. És nincs értelme elvetemülten védeni a csapatunkat, el kell ismerni, hogy igazuk van.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 20:30:32

csababarca írta:
S.Agüero írta: OFF: Szerintem az igazi szurkoló mindig ott áll a csapata mellett...
Jóban, rosszban...
Nálam is legalább így van. :)

A csapat mellett,mint ahogy írtam is,ott is fogok állni mindig.
"de nem fogom megvédeni a klubot a támadásoktól." de akkor ez mit jelent? :oops:
Akkor csak nem állsz ki a csapat mellett ha a Madridisták "támadják" a csapatot.
De ez már nagyon OFF. :oops:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.27. 20:16:08

S.Agüero írta: OFF: Szerintem az igazi szurkoló mindig ott áll a csapata mellett...
Jóban, rosszban...
Nálam is legalább így van. :)

A csapat mellett,mint ahogy írtam is,ott is fogok állni mindig.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.27. 20:15:35

jelwaz írta:
S.Agüero írta:OFF: Szerintem az igazi szurkoló mindig ott áll a csapata mellett...
Jóban, rosszban...
Nálam is legalább így van. :)
De akkor is ott áll, ha belül az ellenség!
kollega...azért ne túlozz már. ellenség? 1000 jobb szó van rá, ez nem az, túlzás.

egy ikonról beszélünk, aki még edzőként is az lehet könnyen, sikeresség terén jó úton halad. Nekem sem tetszik Ibrás eset sem,az se,h Busquets-t jobban preferálta mint Yaya-t és emiatt elvágyódott az elefántcsontparti, de ezek ellenére sikereket ér el, és a Barcáért melózik.

szóval ilyen szinten ne ócsároljuk már...ellenség persze...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.08.27. 20:09:48

S.Agüero írta:OFF: Szerintem az igazi szurkoló mindig ott áll a csapata mellett...
Jóban, rosszban...
Nálam is legalább így van. :)
De akkor is ott áll, ha belül az ellenség!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 20:08:26

csababarca írta:Nem hittem,hogy ez bekövetkezhet,de visszasírom Franket.
A távozásával úgy tűnik magával vitte a "més que un club" szlogent.
Nekem már nem szerethető maga az egyesület,mióta ő elment,totális káosz,és diktatúra uralkodik.

A csapatnak drukkolok továbbra is,de nem fogom megvédeni a klubot a támadásoktól.
OFF: Szerintem az igazi szurkoló mindig ott áll a csapata mellett...
Jóban, rosszban...
Nálam is legalább így van. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.27. 20:00:28

Nem hittem,hogy ez bekövetkezhet,de visszasírom Franket.
A távozásával úgy tűnik magával vitte a "més que un club" szlogent.
Nekem már nem szerethető maga az egyesület,mióta ő elment,totális káosz,és diktatúra uralkodik.

A csapatnak drukkolok továbbra is,de nem fogom megvédeni a klubot a támadásoktól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.06.08. 14:54:34

Laporta hozta ide Dinho-t emlékezetem szerintem. :roll:

Elsőnek Beckham volt beígérve ő nem jött így R10-et hozta.
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2010.06.08. 14:48:05

Számomra ő az EDZŐ. Ő alatta szerettem meg a Barcát ő alatta lett egy drága rakás szerencsétlenkedőből Európa legjobb csapata, ő még igazolni is tudott. (csiga árából R10-et vett még akkor is ha azok más idők voltak)
Bár Frank nem önmagában hanem Henkkel a legnagyobb mivel Ten Cate több volt mint 2.edző hisz ő felelt a támadásokért . Ami meg is látszott a hiánya után. Pesze nem csak rajta múlott a visszaesés.
Am ennek a csapatnak rijkaard rakta le az alapköveit amit Pep lassan kezd szétrombolni (ibra nem éppen Barca stílusú játékos) mégha nagyon technikás is ő alapvetően erőcsatár. Meg mondjuk neki nem is nagyon áltak évi 100 millák a rendelkezésére.De ezt most hagyom. De a Inesta Messi Giovanni Bojan és még Xavi is ő alatta letek valakik és nem is akárkik.

AZ EDZŐ!
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.30. 15:49:38

Sajnálom hogy mennie kellett....nekem mindig ő marad a Barca egyik legnagyobb edzője!!!
Hát én annak idején nagyon nem sajnáltam a távozását. A vége felé már szenvedés volt. Ötlettelen, semmilyen játékunk volt, nem tudtuk hozni a kötelezőket sem, a Madridtól kikaptunk 4-1re, sorfal állás, sablonos semmitmondó nyilatkozatok. Egyszerűen vele már nem volt több a csapatban, kellett a váltás! És milyen jól sikerült az a váltás! Gyakorlatilag ugyanazzal a csapattal, mellyel előző szezonban szenvedtünk végigvertük a világot. Én inkább azt sajnálom, h ilyen körülmények között kellett távoznia. Legkésőbb a decemberi klasszikus után le kellett volna mondania.
Amit viszont előtte alkotott a csapattal, az derék volt, de én őt mindig is csak egy közepes edzőnek tartottam. Guardiolának is vannak hiányosságai, de sztem ő sokkal jobb edző mint Ferenc testvér.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.04.29. 15:20:24

Én is bírtam a öreg Franie-t. Nagyon jó kapcsolatot alakított ki az akkori csapat tagjaival.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.04.29. 15:04:20

Leonardo távozik a Milantól!!! Forrás: NSO
Remélem Frenkie kapja a megbizatást, megérdemené! Bár érdekes lenne Ronaldinhoval újra együtt....de ki tudja...

Itt van egy kis múltidéző!

http://www.youtube.com/watch?v=iVjTWd-zK2s

Nekem nagyon hiányzik a csapattól....rendkívüli 5 év volt...igazi példakép és nagybetűs EMBER....(most a Völler- esettől eltekintenék :lol: )
Sajnálom hogy mennie kellett....nekem mindig ő marad a Barca egyik legnagyobb edzője!!!
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.03.25. 10:46:25

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/la ... et-2022391

Frenkie nagyon jó munkát végez a Galatánál, sztem nem lehet véletlen,tehát tud az "öreg"! sztem neki egy komolyabb klubcsapatnál kéne majd magát kipróbálni! Hajrá Frenkie!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.18. 17:05:46

Rewolution5 írta:gratulálok neki, ha jol tudom akko vezeti a torok bajnoksagot .....megtudna nekem valaki mondani h a galatasaray- besiktas edzoje??? elore is kosz
A Galatasaray-é!
De, ezt tényleg bonyolult magadnak megkeresni a neten? :roll: Ráadásul a főoldalon az első mondat így kezdődik: "Jelenleg a Galatasaray edzője,..." Tényleg nem értem... :idea:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.18. 16:58:24

gratulálok neki, ha jol tudom akko vezeti a torok bajnoksagot .....megtudna nekem valaki mondani h a galatasaray- besiktas edzoje??? elore is kosz
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.18. 16:47:59

Mikaos írta:Olvastam a nyilatkozatát az Eurobarcán...
Én nagyon kedvelem ezt az embert. Iszonyatosan sajnálom, hogy 2-3-4 fegyelmezetlen ember "ráült" a fejére, míg itt volt. Meg aztán az elnökség (meg az elnök ellenfeleinek) nyomása... nem lehetett egyszerű neki.

De mindig is nagyon korrekt és tisztességes ember volt, ahogy a jelenlegi beszéde is mutatja. Mindig becsülni fogom azért, amit itt tett, és nagyban köszönhető neki (is), hogy a Barca hosszú idő után újra meghatározó csapat lett Európában, és hasznosítani tudta a szép fociját.
így van,ezzel teljesen egyetértek.

mindig is bírtam Franket, az a két év teljesen egyértelműen kijárt még itt neki,azok után amit tett a csapatért. továbbá mindig is korrekt,és sportszerű volt a csapattal,és a szurkolókkal is.

a váltás sajnos jogossá vált a 2.sikertelen évünk után,neki is és nekünk is jót tett,ettől független ő örökre beírta magát a Barca történelmébe,és részese a BARCA nagy családjának is.

Sok sikert Frank!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.02.18. 12:16:31

Olvastam a nyilatkozatát az Eurobarcán...
Én nagyon kedvelem ezt az embert. Iszonyatosan sajnálom, hogy 2-3-4 fegyelmezetlen ember "ráült" a fejére, míg itt volt. Meg aztán az elnökség (meg az elnök ellenfeleinek) nyomása... nem lehetett egyszerű neki.

De mindig is nagyon korrekt és tisztességes ember volt, ahogy a jelenlegi beszéde is mutatja. Mindig becsülni fogom azért, amit itt tett, és nagyban köszönhető neki (is), hogy a Barca hosszú idő után újra meghatározó csapat lett Európában, és hasznosítani tudta a szép fociját.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.17. 16:18:00

Van Nistelrooy: "Rijkaard felhívott és megkérdezte: nem akarok-e Törökországba menni. Meg kell gondolnom, mert a Galatasaray egy nagy klub igen pozitív hozzáállással." A hírek szerint a Real Madrid a jövő hétig adott haladékot a választásra. A Sunday Mirror szerint a török együttest fogja választani.
Tényleg jó munkát végez ott Frankie. Elano, Leo Franco, most lehet megy még Van Nistelrooy. Európa ligában is elég jól állnak, igaz ott ha jól emlékszem az Atma-t kapták. Nem lesz kis meccs az se. :D Go Galata! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.11.06. 21:40:41

Lionel85 írta:
matyi02 írta:Valaki nem tudja hogy a török bajnokság hogy áll. Mert ahogy néztem a meccseik végét elég jól állhatnak ott is :lol: Nagyot alakít Frank, eddig szerintem :wink:
Török tabella

Köszi szépen :!: 8)
Frank teljesíti az elvárásokat 8) :lol:
Csak így tovább!
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.11.05. 21:31:01

matyi02 írta:Valaki nem tudja hogy a török bajnokság hogy áll. Mert ahogy néztem a meccseik végét elég jól állhatnak ott is :lol: Nagyot alakít Frank, eddig szerintem :wink:
Török tabella
Kép
Kép
Kép
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.11.05. 21:26:38

Frankiék ma is nyertek az Európa ligába !
Evvel mindössze 1döntetlenük van a többi meccsüket nyerték, ja majd el felejtem 0-3-ra nyertek.

Valaki nem tudja hogy a török bajnokság hogy áll. Mert ahogy néztem a meccseik végét elég jól állhatnak ott is :lol: Nagyot alakít Frank, eddig szerintem :wink:
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.07.08. 21:27:34

ab1daL írta:Rijkaard új csapatával játszik egy barátságos meccset, amit az Eurosport2 élőben közvetít! Frankiek vezetnek a félidőben 1-0-ra. :)
Csak most kezdtem el nézni a 2. félidőtől, de eddig nem sok mindent mutatott a csapat, igaz még csak a felkészülés közepén vannak.
Én bízom abban hogy ezzel a csapattal is sok mindent el fog érni.
Csak azt csodálom h Neeskenset is vitte magával. Szerintem ha Ten Katét sikerült volna Frenki mögé ültetni jobban jártak volna.
Ui: Jól áll neki a Galatás ruci :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.08. 20:59:18

Rijkaard új csapatával játszik egy barátságos meccset, amit az Eurosport2 élőben közvetít! Frankiek vezetnek a félidőben 1-0-ra. :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.05. 15:05:56

Sok sikert kívánok Frankinek! :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Lezárt