Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.17. 15:16:12

Igazán nagy felhajtás van Eto'o körül!
Viszonylag érthető!

Sokat gondolkoztam, a nyilatkozatán, és megkérdezném a véleményetek!
Nem lehet, hogy egy üzleti húzás volt Eto'o részéről, hogy a távozás gyanújával, magasabb fizetést eszközöljön ki?
Persze lehet, hogy paranoiás vagyok!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.17. 13:57:46

Érdekes kis párbeszéd bontakozott itt ki.Nem tudom,hogy ti mit dolgoztok
s mennyiért,de azt feltételezem ha jol végzitek a munkátokat,abban amit
csináltok kiemelkedőek vagytok,esetleg a világ legjobbjai közé tartoztok
szakmátokban(top5)és határozott idejű munkaszerződésetek lassan
lejáróban gondolom felméritek a lehetőségeiteket.Először is a cégnél ki
mennyit keres,mennyit tesz bele a közösbe,van e lehetősége a cégnek
fizetésemelésre(a te jolvégzett munkád mennyi hasznot hoz)?
ezekután feltételezem(!!)szétnéztek a piacon is,hogy a te képességeiddel
milyen lehetőségeid vannak.Netalán más versenytárs megkeres és nyujt
némi alternatívát a hogyan továbbhoz.Majd elkezdesz tárgyalni a munka
adóddal de addig is teszed a dolgod profi módon a legjobbadat nyújtva
hogy legyen némi előnyöd a tárgylásokon.
Szerintem valahogy így kellene végig gondolni Samuel helyzetét és igényeit.
Mert az ő hozzá állása,munkavégzése sztem példaértékű még ha a
viselkedése a pályán kívűl, a kamerák,mikrofonok előtt hagy némi kivánni valót maga mögött.
Véleményem szerint a tavalyi nyár egyik legnagyobb "igazolása" volt
az ő maradása és szerintem az ide is az lenne ha szerződést hoszabítana.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.02.17. 13:20:27

cps46 írta:Nem szeretem, amikor az egész fórum elkezd pénztárost játszani. Ti tényleg úgy nézitek a meccseket, hogy közben az jár a fejetekben, hogy egy-egy játékost mennyiért vettünk + mennyi a fizetése? Mert ez engem marhára nem érdekel. Nekem tökmindegy, hogy Samu 7 millát keres vagy odaadják neki a klub éves költségvetésének felét. Ráadásul amíg a pénzét nem arra használja, hogy 2 napos Ferrarikat tör, hanem a saját országát meg a barátait is segíti belőle, addig én nem sajnálom tőle.

De amúgy is ez az egész balhé engem csak annyira érdekel, hogy marad-e vagy sem. Én szeretném, ha maradna, bármi áron.
Samuka Forever!
Na már vártam egy ilyen hsz-t, sőt igazság szerint már én is meg akartam lépni. Teljesen igazad van, lehet, hogy üzlet a foci sőt túlzottan is az, épp elég baj ez anélkül is, hogy még mi is átvegyük ezt a stílust. Emberekről beszélünk nem marhaszeletekről! Ráadásul biztos vagyok benne,h akik sokkalják ezt a pénzt hozzánk hasonlóan szinte semmit sem tudnak a barca költségvetéséről, kíváncsian várom. Kedves közgazdász barátaim, bevételi oldal ismerete nélkül nincs értelme a kiadások nagyságáról írni!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.17. 13:16:34

Etooka írta:...
Neki játszania kell és lőnie a gólt! Ha ezt megtette, még akkor se beszéljen fizuemelésről...
Szerintem ez a lényeg. Ezek az ügyek csak ő rá, a klubra, és a menedzserekre tartoznak. Nem kell ehhez a médiát bevonni, hogy ezzel egyfajta "óvatos fenyegetés" legyen :) A szerződéshosszabbítás az asztalnál fog eldőlni max. 5-6 ember jelenlétével.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.17. 13:10:33

cps46 írta:1. Most épp nincs meccs, de amikor egy-egy meccs után értékeljük pl Alvest vagy Cácerest, akkor mindig az bevett duma, hogy megérte-e az árát. Feltételezem, hogy ha Samu itt maradna 10 milláért, és jövőre gyengébben teljesít, akkor egyből minden meccs után ez lenne a téma.
2. Nem az a gond, hogy másokat érdekel ez a téma, hanem az, hogy mindenki erre hegyezi ki: 7 milláért maradjon, 10-ért már pótolható, húzzon a francba. Tudom én, hogy profi labdarúgás már nagy mértékben a pénzről a szól, de nekem akkor is ez az utolsó szempont, amikor egy játékosról beszélünk, pláne úgy, hogy beleszólásunk amúgy sincs semmibe. Első a játék, aztán a vezetőségnek kell eldöntenie, hogy nekik ez mennyit ér meg.

Bocs, ha bárkit megbántottam, csak szerintem ez a téma nem a legjobb irányba ment el.
Számomra az a nem mindegy,hogy Samu kéri vagy a Barca ajánlja fel neki azt a plusz összeget...

Értelemszerűen nem szeretem,ha követelőik egy játékos, legyen akármilyen jó! A klub - ha tényleg jó a playa - úgy sem olyan hülye, hogy nem ajánlana neki több fizut, de neki nem kell szólnia!

Neki játszania kell és lőnie a gólt! Ha ezt megtette, még akkor se beszéljen fizuemelésről...
.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.02.17. 13:05:33

Capon írta:1. Nincs most meccs
2. Miért zavar az téged, hogy másokat érdekel ez a téma is!?

Engem speciel érdekel, hogy ki mennyibe került, mennyit keres stb. Ha tetszik neked ha nem.
1. Most épp nincs meccs, de amikor egy-egy meccs után értékeljük pl Alvest vagy Cácerest, akkor mindig az bevett duma, hogy megérte-e az árát. Feltételezem, hogy ha Samu itt maradna 10 milláért, és jövőre gyengébben teljesít, akkor egyből minden meccs után ez lenne a téma.
2. Nem az a gond, hogy másokat érdekel ez a téma, hanem az, hogy mindenki erre hegyezi ki: 7 milláért maradjon, 10-ért már pótolható, húzzon a francba. Tudom én, hogy profi labdarúgás már nagy mértékben a pénzről a szól, de nekem akkor is ez az utolsó szempont, amikor egy játékosról beszélünk, pláne úgy, hogy beleszólásunk amúgy sincs semmibe. Első a játék, aztán a vezetőségnek kell eldöntenie, hogy nekik ez mennyit ér meg.

Bocs, ha bárkit megbántottam, csak szerintem ez a téma nem a legjobb irányba ment el.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.17. 12:39:49

Soknak tűnik a 10 millió euró, de hát valóban nem mi fizetjük, és ha vezetőség ugy dönt megérdemel ekkora fizetést, akkor maradjon. Jó lenne hosszabbitani, de nem hosszú időre, 2011-s szezon végéig sztem elég lenne.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.02.17. 12:30:37

1. Nincs most meccs
2. Miért zavar az téged, hogy másokat érdekel ez a téma is!?

Engem speciel érdekel, hogy ki mennyibe került, mennyit keres stb. Ha tetszik neked ha nem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.02.17. 12:17:07

Nem szeretem, amikor az egész fórum elkezd pénztárost játszani. Ti tényleg úgy nézitek a meccseket, hogy közben az jár a fejetekben, hogy egy-egy játékost mennyiért vettünk + mennyi a fizetése? Mert ez engem marhára nem érdekel. Nekem tökmindegy, hogy Samu 7 millát keres vagy odaadják neki a klub éves költségvetésének felét. Ráadásul amíg a pénzét nem arra használja, hogy 2 napos Ferrarikat tör, hanem a saját országát meg a barátait is segíti belőle, addig én nem sajnálom tőle.

De amúgy is ez az egész balhé engem csak annyira érdekel, hogy marad-e vagy sem. Én szeretném, ha maradna, bármi áron.
Samuka Forever!
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.02.17. 11:49:53

Samut imádom szeretem én is, de már párszor kiütötte a biztosítékot nálam. Egyáltalán nem nézem jó szemmel azokat a játékosokat akik iszonyat pénzt keresnek de még többet akarnak. Eto'o már így is az egyik legjobban kereső játékos a világon. Kicsit haragszom Samura, de ha hosszabbít akkor majd elmúlik a haragom is. Bárcsak ne érezném úgy, hogy elmegy. Viszont ha csak a pénz miatt fog majd elmenni (esetleg) akkor kicsit átértékelődik a szememben a kis kopasz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.17. 11:44:19

Klasszis csatár, gólérzékeny csatár, mindent megtesz a csapatért...

És itt ki is fújnak a jó jelzők, ezenkívül jó néhányszor már balhézott,szidta a Madridot...

Ennek ellenére az ez évi magatartása átlagon felüli és ezért egy kicsit furcsa is...

Remélem, hogy marad,de nekem ne kérjen 10 millát... Ott a 7 a zsebben, a második legjobban fizetett(de legalábbis ott van a topban),mit szeretne még?!

Elismerem, kedvelem a játékát és az ez évi magatartását, de nem kell mindenáron...

Szerintem mérlegelni kell és aztán eldönteni, merre, mit és hogyan :roll:
.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.02.17. 11:36:47

Imádom samut, de 10 milla 4-5 évre rengeteg! Ha nyer a csapat valamit, ha nem el kell adni (annak ellenére is, hogy a világ legjobb csatárai között előkelőn helyen jegyzik)! Nem is muszáj hozni a helyére senkit (arsenalnak kéne adni és 2év múlva beleszámítana az ára Fabregasba), be kell tolni középre Titi-t és be kellene majd építeni Pedrot, meg Jeffrent és akkor még ott lesz egy Assulin, meg egy Bojan! Egyik sem egy Eto'o egyenlőre és a posztokról is lehetne vitatkozni, de felesleges. Szívesen látnám már a pályán őket is.
Talán jövőre eljöhet az esélyük.
Ha most hosszabít Samu, akkor mikor tud megválni tőle a klubb és hogyan, mennyiért? 30 évesen minimal pénzért ahhoz képest, hopgy most mibe kerül másnak szerződtetni egy
Eto'o-t.
Az sem kizárt, hogy még 5 évig bomba forma lesz, de ennek van kissebb esélye.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.02.17. 11:15:29

Érdekes egy kérdésre találtam rá a Mundo Deportivo honlapján... :roll:

Van egy Eto'o-val kapcsolatos cikk, amely összefoglalja Samu jelenlegi helyzetét és kilátásait. De nem ez a lényeg. Hanem a Cikk mellett található szavazás. A katalán lap munkatársai feltettek egy olyan kérdést a honlapra, hogy: Mit csinálnál Samuel Eto'oval? A válaszlehetőségek a következők:
1. Eladnám.
2. Hosszabítani vele nyáron.
3. Hosszabítani vele, de csak 2010-ben.
4. Hagyni elmenni majd 2010-ben. (ebben nem vagyok biztos, hogy ezt jelenti :) )

Ez még oké is, mert számomra ez egyértelmű lenne, erre is lehetne mondani, hogy országos 2-es. :) DE!! Jelenleg még csak 468 szavazat van, és 51%-al (237 szavazat) az első! tehát az eladás vezet (1. pont), második 42%-al (197 szavazat) a hosszabítás vele idén (2.pont). A 3. pont eddig 16 szavazatot kapott, a 4. pedig 18-ot. :?

Jó tudom, hogy nem csak Barcások látogatják az oldalt, de akkor is számomra meglepő az eddigi eredmény. Majd délután is ránézek akkor már szerintem több ezres vagy akár több tízezres nagyságrendű szavazat is lehet, majd az már pontosabb eredményt ad, mennyire is szeretik őt Spanyolországban. :wink:

Egyébként itt van a link a szavazáshoz és az eddigi eredményhez: KATT IDE

Na peace everybody.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.17. 11:01:28

Barca helyében nem adnám neki a 10 millás fizut.
Más úgyse adna neki, esetleg a Manchester City, de kérdés, hogy egyáltalán oda elmenne-e szívesen. Bőven jó neki ez a 7 milla, így is a legjobban kereső Barcások között van. Ráadásul ennyi idősen éli a fénykorát egy átlagos csatár, innentől kezdve 2-3 éven belül csak gyengébb teljesítményt tud nyújtani, erre is gondolni kell egy szerződés megkötésekor. Nem mintha sajnálnám a Barca pénzét, illetve nekem sem fűződik érdekem a pénzhez :D , de azért tudni kell, hol a határ.

Maradjon Eto'o...ésszerű, reális pénzügyi megoldással.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2009.02.17. 10:38:03

Üdv Srácok!

Eto'o nem pótolhatatlan!
Ahogy Ő is elmondta,több gólt is rúghatna,annyi helyzete van...

Ha úgy dönt marad,örülök neki.
De ha elmegy és jön helyette David Villa,még jobb csatárunk lenne.
Akit olyan csapat szolgál ki,mint a mi Barcánk,illik megrúgnia a meccsenkénti egyes átlagot.

Óriási érzéke van jó helyen lenni,ami Villára is jellemző(meg más klasszis csatárokra is),de ha kicsit precíz,apró cselek lennének szükségesek,azt látom,h gyakran hibázik.
Viccesen hangzik,de olyankor kicsit "suta"! :D
De szeretem,félre ne értsétek.
Viszont Villa az ilyen szitukban sem vallana annyiszor szégyent.



Vagy vegyük meg CéRonaldót középcsatárnak?Azt monda ő a leglegleg! :lol:
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.17. 10:12:15

Innen látszik hogy Etoo mégsem egy hulyegyerek :lol:
Szépen bejelentette, hogy már döntött, így befo*atta a népet, kőként a vezetőséget. Pedig fenéket döntött, csak okosan feltúrázza a saját értékét :P , és kiharcolja az álomfizetést. Ügyi
Kép
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.02.17. 10:08:29

Én még mindig (mint ahogy korábban is) úgy tartom, hogy Krkic Eto'o-t nem tudja pótolni. Szerintem nincsenek meg neki a megfelelő (fizikai) adottságai ahhoz, hogy pótolja Eto'o-t. Szvsz nem egyedüli középcsatárnak való, kétcsatáros rendszerben azt mondom ok. De Eto'o-nak megvan mindene hozzá, magasság (ami szerintem egy rendkivül fontos tényező az egycsatáros rendszerben) fizikum, stb...
Én legszívesebben Torrest látnám itt.
Egyébként meg fölösleges az egészről morfondírozni. Samu még itt van, és egyáltalán nem biztos hogy elmegy (hosszabítani fog és kész :!: :wink: )
Ui: Krkc-et én szélre szoktatnám miharabb.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.02.17. 10:06:11

bando8 írta:az a véleményem h ez a barca azért ilyen jó amilyen mert nem "zsoldosokból" áll, talán ő az egyetlen ilyen most Henry mellett. nem tetszik a nyilatkozata. legyen elkötelezett ehhez a klubhoz lássa már milyen nagy dolgokban vehet részt és becsülje ezt meg. szerintem csak el kell beszélgetni vele és rájön hol van és mit érhet még el.
ezt te sem gondolhatod komolyan! Henry, mint zsoldos? nem nagyon tudsz az ideigazolásának körülményeiről látom...kevesebbet keres itt(vagy max uannyit, de többet semmiképp sem!), mint az Arsenal-ban, már akkor is megmondta, h azért jött ide, mert úgy érezte, h BL-t csak ezzel a csapattal van esélye nyerni, meg egyéni elismerésekre is úgy érezte itt lesz esélye (nem tudhatta, h a MESSIás ilyen szintre fog fejlődni :) ) egész karrierje során sokszor előfordult, h a döntőkben kapott ki aktuális csapatával. pl erre a 2006os BL-döntő és a később a VB-döntő is...
Henry minden, csak nem zsoldos!
bocs az offért.

ON
Samu-nak maradnia kell és kész!

LG!
sztem Agüero-ban is megvan a kellő potenciál, ha jól tudom ő baloldali támadó, Henry meg bekerülne középre, sztem 1-2 évre az is megoldás lenne, ráadásul mindenki tudja, h a két kis argentin nagyon jó barátok, így sztem előbb-utóbb mindenképp jönni fog, ha nem is Eto'o esetleges nyári távozásakor( NE!!!), de max 2 évet adok neki, és a Camp Nou közönségét fogja szolgálni ő is :D
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.02.17. 10:10:58-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.17. 09:59:42

Én Ibrát jobbnak is tartom, mint Etoo. Nem lő annyi gólt, de kiszolgálásban, utolsó, utolsó előtti passzokban sokkal jobb, jól fejel, remekül cselez, és képes villanásokkal eldönteni a meccset, és a hátán viszi az Inter.
Villat pedig egy szintnek tartom Etooval, legalább annyira gólerős. Na meg ott van még Torres.
Jelenleg őket tartom olyanoknak, akik ha kell tudnák Etoot pótolni. Meg még van pár fiatal, aki elérhet arra a szintre, pl. Benzema, Pato, + én nagyon remélem, h 1x BOJAN is lesz olyan jó.
Persze ezek közül kevesen megszerezhetők, talán Villa és Benzema. Krkic már itt van nekünk, de őrá túl nagy tehet lenne, ha azt várnánk, h jövőre pótolja Etoot.
Szóval láthatjuk, nem lenne könnyű Samuelt helyettesiteni. A legjobb lenne, ha maradna, de nem mindenáron :!: Tisztelnie kell a csapatot, a társait, és az edzőt. Amennyiben nem megfelelő a viselkedése, mehet. Nem szabad, h a csapat hunyászkodjon meg egy játékos előtt.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.02.17. 09:57:01

Torres, Ibrahimovic, Villa :Közülük Villa az egyetlen,aki képes lenne ebben a Barca-ban hasonló teljesítményre.
De valamiért ebben sem vagyok biztos....
Eto szerintem külön kategória jelenleg...
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.02.17. 09:41:37

ALEXDP írta:Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem...
Többször olvasom lentebb,hogy van néhány csatár az ő szintjén...
Minden cinizmus nélkül kérdezném,kik ők??
Aki szerintem még hozzá hasonló szintet képviselhetne: Torres, Ibrahimovic, Villa és nállam még kakuktojás, de szerintem még akár Benzema is lehetne. De szerintem (legalább is remélem) Eto'o hosszabítani fog, csak játszik az idegekkel :D

Csak hát ezeket a játékosokat igen nehéz ("lehetetlen") megszerezni mefelelő áron kivéve talán Villa v Benzema.
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.02.17. 09:13:54

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem...
Többször olvasom lentebb,hogy van néhány csatár az ő szintjén...
Minden cinizmus nélkül kérdezném,kik ők??
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.17. 08:33:05

Tökéletesen egyetértek gekkodannal és Bányásszal is.

Egyrészt a nyilatkozatából, nekem inkább az jön le, hogy tavaly nyáron ti játszottatok velem, most ezt teszem én is. Másrészt pedig így nagyobb a valószínűsége, hogy megkapja az álomfizut.
A másik dolog, amiért marad az az, hogy szerintem sincs olyan csapat jelenleg Európában, akinek megérné megvenni a kamerunit.

(Mondjuk a pótolhatatlanságával nem értek egyet, mert bár logikus, amit írtok, de nem hiszem, hogy egy vérbeli befejezőcsatár, akire ennyi kreatív ember játszik rá, ne lenne eredményes - legalábbis olyan szinten, mint amilyen eddig volt Samu [~20 gól]).
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.02.17. 07:56:47

Ammenyire szeretem ezt az őrültet annyira kavarog most bennem minden. 10 milliós fizetés ráadsául még 30 31 32 éves korában is nemár. hozzáteszem alapfizetés. tehát adott esetben 15 is lehet. de ha 10 zel számolunk akkor és azzal hogy most érhet 40 millio eurot ez kb igy néz ki: msot 40 milliot ér 33 évesen max 15 öt perkál érte bárki föleg ha az mint tudjuk a mallorca lesz (feltételezem nem olyan hülyék hogy oingyen elengedjék, ami viszont azt is jelenti hogy mégyegyszerződést kell vele kötni magas fizuval) tehát bukik a klub 25 öt. ha jönne villa neki max 6-7 lenne a fizuja tehát 5 év alatt 15 millio euro lenne a bérkülönbség ráadásul ő 5 év mulva nem lenne annyira leamortizálodva. szóval ha amrad etoo az 40 millio euro különbséget jelent gazdaságilag. kérdés ez megéri e. persze ezek csak elnagyolt gondolatok. ha menne akkor az árából meglenne villa és ugye a 40 misi is bent maradna a kasszában.
olyan nyalánkságokat nem is vettem figyelembe hogy akkor is jár a magas fizu ha mint gabi milito egész évben sérült (nyilván prémiumok is) ,vagy mivan ha szerződés vége elött pár évvel összebalhézik a vezetőséggel és áron alul kell eladni. mert ez is játszik.
szóval iylen gondolatok is megfordulnak a fejemben. mindenesetre idén aranyipő és a bl döntöbe löjön mesterhármast és akkor tőlem kaphat évi 12 milliot is :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.02.17. 06:51:44

Jó reggelt Mindenkinek!Szerintem nyáron hosszabbít velünk!Jól érzi itt magát szerintem,nem mindennapi játékosok osztogatnak neki a középpályáról,konkurencia nincs a számára és ha hosszabbít szerintem nem is nagyon lesz vagy ha jönne is valaki akkor meg egy más játékrendszerben akár két klasszis csatár is elférne a pályán,de szerintem a vezetőség mindent megmozgat azzal a szerződéssel és nem is kell gondolkodni máson,mert Eto'o marad remélem!Most nagyon megy neki persze lehet jövőre nem lesz ilyen formában ki tudja akár még jobban is tolja majd!A lényeg hogy rá itt van szükség!A cikkhez a főoldalon gratulálnék!!!Nagyon hűen tükrözi hogy ki a legnagyobb király!És azért egy kis fricska is mindenkinek aki Adebayorok és Benzemákért kiáltott anno!Eto'o-t ilyen emberekkel nem lehet pótolni!
Kép
Lezárt