Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.30. 18:18:27

Odáig fajult az ügy, hogy most már Pepnek is nyilatkoznia kell az ügyben. Hogy most tényleg új középcsatár kell-e neki, vagy sem. Minden jel arra mutat, hogy igen, de ugye tavaly is ezt mondta mindenki, hogy márpedig Eto'o nem kell Pepnek, erre Samu volt az, akit szinte még a rotációs rendszerben is alig pihentetett...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.30. 18:01:14

faithnomore írta:
senkialfonz40 írta:Sziasztok!
Olvasgattam itt a hozzászólásokat és azokkal értek egyet, akik méltatják Eto'o érdemeit. Nekem az a véleményem, hogy a lehetőségekhez képest igenis sajtoljon ki a klubból minél többet, mert MEGDOLGOZOTT ÉRTE! Nem le akarja húzni a klubot, hanem a megérdemelt pénzét szeretné a határeset közelében kialkudni. Emlékezzünk csak vissza, mindkét BL. döntőn Ő adta meg a lökést a továbbiakhoz. Tudom, hogy a csapattársak nélkül ez nem ment volna, de azzal nem értek egyet, hogy ezt a gólszámot más is tudta volna produkálni a helyén. Hihetetlenül robbanékony, sokoldalú futballista, nagyon gólérzékeny és bármikor el tud dönteni mérkőzéseket a góljaival. Nem is értem azt a felvetést, hogy 2-3 millió euróval többet akar keresni évente, akkor már mohóságról beszélünk. Az idióta REAL 90 és 60 milliókkal dobálózik és megaláztatott a saját stadionjában. A BARCA játékosainak fizetését felemelhetnék fejenként 5 millióval is, mert a múlt szezonbéli produkció -lehet, hogy túlzok-, de a világ eddigi legjobb, legszórakoztatóbb futballja volt. "Körzővel, vonalzóval" szoktuk mondani a pályán, félek is, ezt hogyan lehet majd fölülmúlni a következő idényben.
Úgyhogy a szummázott véleményem az, a húzóemberek "hihetetlen" fizetési igényei szerintem a megédemelt munka gyümölcse kategória, és hálás lehetek a sorsnak, hogy láttam őket futballozni. De rég volt már, hogy kétségbeestem Roni miatt!
Üdv, mindenkinek!
először is lehet hogy a real nagy pénzekkel dobálózik, de ott igazából senki sem keres "sokat"
madridista haverommal vitatkoztunk, de beláttam hogy ő biztos jobban tudja nálam, Casillas, Raul keres 7 :!: milliót évente

másik dolog pedig lehet hogy megérdemelné csakhogy ez a klub ideológiájának teljesen az ellentettje lenne, szerintem is ha nem elég neki a pénz akkor vissza se jöjjön ide nyaralásából

lényeg az hogy azért nem kap Eto'o ekkora és nevetséges fizetésemelést, valamint azért sem emelik 5 millióval meg az összes játékos fizetését :shock: mert ez tényleg teljesen a játékospolitika ellentéte lenne

emlékszetek hogy Ronaldinhonak sokan örökös szerződést akartak 2005-6-ban? hát mondhatom nagyon megérte volna

ha most a csapat szinte minden tagja keresne 10 millió fölött egy évben lehet úgy lennének vele hogy minek focizzanak? ők a leggazdagabbak és hosszú szerződésük is van
Természetesen nem emelném meg 5 gurigával mindenki pénzét, csak érzékeltetni akartam, hogy nem feltétlenül rossz ember az aki többet akar kicsikarni, ha már jól teljesített. Ez üzlet és mi itt találgathatunk, de a frankót csak Ők ismerik személyesen. A Realra visszatérve, hiába nem keres csak 7 milliót évente Raul vagy Casillas, abból az 1-3 millió különbségből per kop sehogy nem jön ki a 150 milkó és akkor csak két játékos vételáráról beszéltem. Ez a piac és ha nem próbálkozol nem is keresel többet. És itt csak azok jöhetnek számításba, akik nem félnek attól, hogy fenéken billentik Őket, ha többet kérnek, tehát letettek valamit az asztalra.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2009.06.30. 17:28:53

Egyre szebb ez a Samuel történet. Én csak azt nem értem, ha ennyire problémás valaki akkor miért kell vele erőltetni az együtt dolgozást? Ha viszont Samu arra játszik, hogy idén kitölti a szerződését és jövőre viszlát, akkor szerintem nagy buta, mert azt azért a Barca se fogja hagyni. Nem hiszem, hogy a Barca olyan anyagi helyzetben van, hogy ne tudjon egy Samuel képességű játékost igazolni anélkül, hogy eladná. Így viszont Sam maga alatt vágja a fát, mivel nem túl sokszor fog játszani, inkább csak a padot koptatja, és akkor jövőre, még ennyi kérője se lesz. Mehet vissza Mallorcára vagy ha pénz kell akkor irány USA vagy az Arab országok, de európai sztárcsapat biztos nem fogja megvenni.

Ha viszont nem Ő csinálja ezt az egész bonyodalmat, hanem a klub köztük Guardiola is, akkor viszont nem hiszem, hogy ezt érdemli, főleg amit tett az elmúlt öt évben a klub iránt. Több tiszteletett érdemelne. Azonban kicsit furának tartom, hogy pont Pep ne mondaná meg kerek-perec, hogy kell neki Eto' vagy nem, ha csak belegondolunk amennyi szankciót behozott az év elején és minden "sztárt" helyre tett fejben, nem hiszem, hogy egy ilyen ember azon hezitálna, hogy tálalja Samu elé, hogy nincs rá többé szüksége.

Hajrá Barca!!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.06.30. 17:02:42

haze71 írta:Pep azért nem akarja Eto'o-t, mert van szeme a focihoz és az elmúlt hónapok gyenge formája és a játékos játékinteligenciája alapján teszi ezt. Attól függetlenül, hogy nagy gólvágó.
Már bocs, de ez úgy hülyeség ahogy van.
Samunak csak kb az uccsó hónapban nem ment annyira , de a fontos meccseken meglőtte a maga gólját(Bl döntő). Idén nem volt sérült, és mivel az egész szezont végig gürizte egyértelmű hogy elfárad egy idő után.
Jah és a Te véleményed alapján akkor Alvest is el lehet küldeni, csak mert a szezon végére elfáradt.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2009.06.30. 16:51:15

Pep azért nem akarja Eto'o-t, mert van szeme a focihoz és az elmúlt hónapok gyenge formája és a játékos játékinteligenciája alapján teszi ezt. Attól függetlenül, hogy nagy gólvágó.
Avatar
breywol
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2005.05.08. 14:53:15

2009.06.30. 16:27:10

Xavinho írta:Azért húzódhatott ez az ügy idáig,mert Guardiola Ibrát akarta mindenáron,mert erőcsatár. Az,h Eto'o maradni akart,akor mellékes volt. Aztán Ibrát maradásra bírta az Inter,innentől kezdve bukott az egész ,azt meg ezek után meg lehet érteni,hogy Eto'o nem érzi fair-nek a dolgot. Ez szerintem sem az Pep részéről. Laporta kijelentette,hogy kell neki Eto'o ,de az igazolásokról "nem ő dönt" ,ami helyes is lenne,de azért egy 5 éve a klubnál lévő játékost,aki változott,hogy maradhasson jobban meg kéne becsülni és ez pedig Guardiola sara ,legyen akármekkora edző is :roll:
Úgy gondolom Eto'o elég nagy zsivány, bár szívből remélem, hogy nem igazak azok az állítások és feltételezések melyeket a média napról-napra publikál róla, hogy ő mennyire pénzéhes és a követelései is a realitás határait súrolják. Az, hogy Pep nem számít rá a következő idényben, az az ő dolga, s a munkája végett ezt neki kell eldönteni. Eto'o-nak jól jön az áldozat szerepe, hogy őt csak ide-oda dobálják, s amennyiben ez valóban így van, akkor én azt mondom, hogy tartom annyira emberinek Pep-et, hogy elnézést kérjen Eto'o-tól valamilyen formában. DE! Mire lehet igazából alapozni? Eto'o ügynökére, aki eddig végig a háttérben volt, s most, hogy úgy látszik Eto'o ultimátumot kapott a klubtól előjön a színfalak mögül, s a klubot hibáztatja az egész helyzetért?! Vagy azokra a hírekre amit egyik fél cáfol a másik megerősít? Ha mindennek vége akkor lehet szerintem itt bárkit is felelősségre vonni. Kicsit (az én véleményem szerint!!!) elhamarkodottan hibáztatod Guardiolát. A Barcelona szerintem meg akar/akart vállni Eto'o-tól, csak épp ezt Guardiolán kívűl senki sem ismerte el.
Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Puyol, Cocu, Xavi, Ronaldinho, Iniesta, Messi :)
„Már nagyon sokszor mondtam, hogy ha rajtam múlik, egész életemben itt maradok, és a Barcelonánál fogok játszani. Vannak dolgok, amelyeket nem lehet pénzzel megvenni” Lionel Messi
balu23
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.06.30. 15:36:28

2009.06.30. 15:50:28

Én úgy tudtam, hogy Laporta akarta mindenáron Ibrát... Talán sosem derül ki. Mindenesetre Eto'o-t nem lenne szabad elengedni! :D
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.30. 15:48:37

Azért húzódhatott ez az ügy idáig,mert Guardiola Ibrát akarta mindenáron,mert erőcsatár. Az,h Eto'o maradni akart,akor mellékes volt. Aztán Ibrát maradásra bírta az Inter,innentől kezdve bukott az egész ,azt meg ezek után meg lehet érteni,hogy Eto'o nem érzi fair-nek a dolgot. Ez szerintem sem az Pep részéről. Laporta kijelentette,hogy kell neki Eto'o ,de az igazolásokról "nem ő dönt" ,ami helyes is lenne,de azért egy 5 éve a klubnál lévő játékost,aki változott,hogy maradhasson jobban meg kéne becsülni és ez pedig Guardiola sara ,legyen akármekkora edző is :roll:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.30. 15:33:26

Egyből más a helyzet:

A Barca 2012-ig add szerződést Samunak. Erre 1-2 napon belül választ kapunk.

Nekem ez a City-s ajánlat bűzlik ezért :

mindenképpen távoznia kell, úgy a lehető legjobb lehetőséget fogjuk keresni a sportpályafutása szempontjából


Ha ezt nézzük a City esélytelen.

„nem lesz köze az anyagi lehetőségekhez. Mi azért dolgozunk, hogy a játékos szakmailag jól teljesítsen, és nem azért, hogy több pénzhez jusson.”

Ez sem erősíti a Cityt.

elhangzott a technikai igazgató szájából, hogy Guardiola nem szeretné Eto’ót a csapatában tudni a következő évre

Erre azt mondom, h ha Pepnek tényleg nem kéne Eto'o akkor nem is kapnának ajánlatot...szal meggondolhatta magát Pep, mert eddig nem is volt szó a hosszabbításról, de most mégis van...

Szóval, ha ez igaz, hogy Samunak nem kell a nagy pénz akkor elfogadja az ajánlatot és Hapy End van.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.06.30. 15:29:30

Forcabarca8 írta:van 1-2 dolog, ami nem világos. ha maradni akar és hosszabítani, ráadásul fizetésemelés nékül, akkor hogy lett ez a herce-hurca. ha ennyire egyszerűek az igényei, szinte elég lenne a múltkori szerződést lefénymásolni majd átírni az évszámokat :D mert az ügynöke ezt mondta, h eto'onak semmi plusz igénye nincs. de akkor ennyi idő alatt már meg is lehetett volna egyezni, arról nem is beszélve, h akár már most is elintézhetné az ügyet egy nyilatkozattal. van vmi a háttérben, amit mi nem tudunk, és még egy ideig nem is fogunk ismerni
Ha ez igaz akkor logikusan a klub akar vmi mást(pl.: Villa-t és nem őt). Sztem ez történhetett, egyébként ez az ügy most már elég durva, sztem nincs ember aki érti.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.06.30. 15:21:11

van 1-2 dolog, ami nem világos. ha maradni akar és hosszabítani, ráadásul fizetésemelés nékül, akkor hogy lett ez a herce-hurca. ha ennyire egyszerűek az igényei, szinte elég lenne a múltkori szerződést lefénymásolni majd átírni az évszámokat :D mert az ügynöke ezt mondta, h eto'onak semmi plusz igénye nincs. de akkor ennyi idő alatt már meg is lehetett volna egyezni, arról nem is beszélve, h akár már most is elintézhetné az ügyet egy nyilatkozattal. van vmi a háttérben, amit mi nem tudunk, és még egy ideig nem is fogunk ismerni
Kép
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2009.06.30. 15:10:59

Mikaos írta:
chonggy írta:hát,nem tudom ti hogy vagytok ezzel,de én szeretném már Samut is hallani,nem csak azt a bunkó ügynökét...hogy meghalljuk,ő mit mond...ha csak az ügynöke keverte mindidáig a sz.rt,akkor okés,és várom,hogy mikor küldi el.ha pedig Samu is igy gondolkodik,mehet Isten hirivel,mert bármennyire is jó,és bármennyire is szeretném,h maradjon,ez bunkóság a részéről...
Felejtsd el, hogy csak az ügynöke csinálja a balhét :)
Már múltkor is felmerült VV kapcsán: persze, hogy nem csak az ügynök van a háttérben! Az ügynök azért van, hogy végrehajtsa a főnöke utasítását, aki jelen esetben a játékos. Az ügynök csak egy alkalmazott, aki azért kapja a pénzét, hogy menedzselje a játékos ügyeit, pl. a szerződéseket. Ha rosszul dolgozik, akkor kirúgják. De, mint láttuk VV-nél is: szó sem volt ilyenről. Nincs szükség arra, hogy Eto'o megszólaljon, mert ugyanezt mondaná, mint az ügynöke.
Sokkal inkább kíváncsi vagyok Laportáék véleményére.


hát nem tudom,Samu mennyire buzditotta ügynökét,hogy fikázza le az egész vezetőséget,ha tényleg itt akar játszani...ha pedig nem akar,fel is út,le is út,de ne nyilatkozgassa akkor,h akar...nem hiszem,hogy jövőre,ingyen akarna elmenni,mert kis túlzással az egész focivilág megútálná...de ezek után én is kiváncsi vok Laporta válaszára..
más:egyik cikkben olvastam az Eurobarcán,hogy azért akar fizetésemelést,mert talán ez ez utolsó esélye egy "fizetésbombára",hát sztem húzzon le még 3 évet nálunk,ilyen fizuval,aztán menjen Szaúd-Arábiéba,Katarba,USA-ba vagy mittoménhova,h teleszedja magát pénzzel,ha szegénykének nincs elég...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.30. 15:00:03

chonggy írta:hát,nem tudom ti hogy vagytok ezzel,de én szeretném már Samut is hallani,nem csak azt a bunkó ügynökét...hogy meghalljuk,ő mit mond...ha csak az ügynöke keverte mindidáig a sz.rt,akkor okés,és várom,hogy mikor küldi el.ha pedig Samu is igy gondolkodik,mehet Isten hirivel,mert bármennyire is jó,és bármennyire is szeretném,h maradjon,ez bunkóság a részéről...
Felejtsd el, hogy csak az ügynöke csinálja a balhét :)
Már múltkor is felmerült VV kapcsán: persze, hogy nem csak az ügynök van a háttérben! Az ügynök azért van, hogy végrehajtsa a főnöke utasítását, aki jelen esetben a játékos. Az ügynök csak egy alkalmazott, aki azért kapja a pénzét, hogy menedzselje a játékos ügyeit, pl. a szerződéseket. Ha rosszul dolgozik, akkor kirúgják. De, mint láttuk VV-nél is: szó sem volt ilyenről. Nincs szükség arra, hogy Eto'o megszólaljon, mert ugyanezt mondaná, mint az ügynöke.
Sokkal inkább kíváncsi vagyok Laportáék véleményére.
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.06.30. 14:53:11

Ezek után ha Laportáék megtartják Samuelt...hát...nemtom!!!
Meglesz a véleményem! Azé ne szórakozzon már az egész vezetőséggel.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2009.06.30. 14:52:28

hát,nem tudom ti hogy vagytok ezzel,de én szeretném már Samut is hallani,nem csak azt a bunkó ügynökét...hogy meghalljuk,ő mit mond...ha csak az ügynöke keverte mindidáig a sz.rt,akkor okés,és várom,hogy mikor küldi el.ha pedig Samu is igy gondolkodik,mehet Isten hirivel,mert bármennyire is jó,és bármennyire is szeretném,h maradjon,ez bunkóság a részéről...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.30. 14:45:19

Persze, nem probléma, Titinho :)

Erre számítani lehetett, hogy kemény dió lesz az ügy. Valaki hazudik, már csak az a kérdés, hogy ki? Alig várom Laporta v. Txiki hivatalos reagálását erre, mert ez az ügynök most eléggé lehordta a Barcát, és meg kell védeni a csapatot a rágalmaktól. Ráadásul a fickó csupán feltételezésekre alapoz: "nem lehet ilyen magas ára Eto'o-nak". Szerintem a Cityvel kapcsolatban lehet.

Amúgy íme az ellenpélda azoknak, akik azt mondták, hogy Eto'o nem problémás ember. DE, az. Furcsa érzés, hogy egy játékostól nem lehet megszabadulni, és most először merül fel a Bosman-szabály rossz oldala: mi van, ha a játékos szórakozik a klubbal, és nem fordítva?
No, mindegy. Ez a kör szerencsére még nem zárult be, lesz folytatása.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.30. 14:30:07

Azt hiszem a mai tájékoztató után a következő megállapításokat lehet tenni:

1. Eto'o ügynöke a szerződéshosszabbítási ajánlatot nem is kommentálta, csupán kijelentette, hogy a mostani feltételeket adták. A szándékaikról semmi.
2. A City-vel nem lesz probléma megegyezni, de nincs ajánlat -> egyellőre még valszeg ott tartunk, hogy Laportáék tényleg ki akarják facsarni a srácból az utolsó fillért is, erre mutat az a megállapítás is, hogy az ügynök magasnak tartja a játékos árát a szerződés utolsó évében.
3. Olyan megjegyzéseket hallottunk a vezetőségre (Laportára, Txikire), ami nem azt mutatja, hogy itt harmonikusan tudnak majd a felek együtt dolgozni.
4. Az ügynök szerint bár Peptől nem hangzott el, de a vezetők szerint Pep nem tart igényt védencére. Teszem fel a kérdést: akkor most ki mond igazat? Az elnök, aki a vezetőedző nevében nyilatkozik, vagy az ügynök, aki ilyen blamát állít? Sosem tudjuk meg...

Számomra hasonló a következtetés: Eto'o betart a klubnak, tudja, hogy pénzt akarnak belőle csinálni, neki pedig 1 év mulva is ráér 8 milla helyett 12-őt keresni. Megmutatja, hogy bizony nem akárkivel kezdett ki Laporta és csapata.

A szerződésajánlat is ezek szerint azért szólt ugyanarról a számról, mert tudták, hogy nem fogja elfogadni. Ha elfogadná, említette volna az ügynök a szándékot.

Az ügynök ennyit mondotT: Eto'o kitölti a szerződését.

Hát számomra Samuel barcelonai karrierje itt ért véget. Nyilvánvalóak a szándékai, az elnökség is úgy fog dönteni nagy eséllyel, hogy még mindig jobb csinálni a srácból 15 millát, mint ilyen hangulatban melozni vele 1 évet és aztán ingyen elengedni.

Egyre kizártabb, hogy velünk marad sztem.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.30. 14:12:09

Titinho írta:
Remélem azért csak Eto'o ügynöke b.szta fel az agyát és túlzott is sok helyen, ami azért vall az ügynökökre.
megint csak azt tudom erre írni,hogy a játékosok nem agyatlan gépek, egyiknél se hiszem,h ne tudnák pontosan,h az ügynök az Ő :idea: :!: nevükben miket nyilatkozik, illetve a Ő érdekképviseletében...

szóval erről eto is tudott, ügynök véleménye egyezik az övével, szép :roll: :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.30. 13:52:21

Titinho írta:
Mikaos a Barca Igazolások topicban írta:LIVE-ban megy a közvetítés a sajtótájékoztatóról!!!! Csak szöveggel.
http://fcbtransfers.blogspot.com/2009/0 ... -live.html
Mesalles elmondása szerint:
1. Eto'o még nem tárgyalt konkrétumokkal a Man City-vel.
2. Nem kaptak szerződéshosszabbítási ajánlatot a Barcától. (????)
3. Szerinte Pep és a klub nem akarja megtartani Eto'o-t, míg Eto'o maradni akar.
4. A klub félrevezeti a szurkolókat és a médiát!!!
Biztos fent lesz majd itt az Eurobarcán is, így nem írok róla, de annyit hozzátennék, hogy ezek elég kemény mondatok voltak Messales Úrtól. :? Elég mocskos módon ócsárolta a klubot egy hivatalos sajtótájékoztatón, ezt nem fogják jó szemmel nézni.

Tudtam egyébként, hogy ez lesz és nem az, hogy minden happy és Eto'o marad Barcelonában és majd füligérő mosollyal fog nyilatkozni Messales.

Én kb. egy 10% esélyt adok Eto'o maradására. Ez megint nagyon csúnya egy búcsú lesz... :? Pláne ha majd Eto'o is megszólal...

Remélem azért csak Eto'o ügynöke b.szta fel az agyát és túlzott is sok helyen, ami azért vall az ügynökökre.

Na majd meglátjuk...
Itt már van: http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/ ... 43879.html

Viszont elismeri, h a Barca új szerződést ajánlott a régi feltételekkel, ill. cáfolja, h Samu 15 milla aláírási pénzt kérne... :roll:
Jó lenne, ha vége lenne ennek is már, utálom ezt a ki hazudik, és ki nem dolgot... :(
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.06.30. 12:43:04

OvaMind írta:... és ha nem is öreg, 30 felett sok csatár eltűnik, főleg ha közbejön egy nagyobb sérülés.
márpedig HA elmegy és HA angliába megy, akkor szvsz meg fogják találni a sérülések ismerve a bajnokságot. amugy meg szerintem ott nem igazán tudna érvényesülni mert közel sem kapna olyan kiszolgálást, mint itt. de ő tudja... :roll:
(amugy meg ha-val kezdődő mondatoknak a sportban nincs jalantősége)
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.30. 12:38:17

Lehet, hogy egy egy kicsit OFF leszek, de azért leírom. Tényleg nem volt rossz ötlet Laportáéktól ez az "ultimátum", de sztem még elbírták volna azt, hogy mondjuk adnak plusz 1 misit Samunak és akkor más lenne a leányzó fekvése. Jelzem semmit sm tudok róla, hogy mennyit keres pontosan Eto'o és mennyit kérne meddig (ahogy sztem egyik fórumozó sem, mivel csak a médiára és a sajtóra támaszkodhatunk, ami nem szentírás), de egy kevéssel (jelzem mx 1 milla) meg lehetne toldani, ha már VV is elég sokat kapott, ami nevetséges. Azzal nem lehet magyarázni, hogy ő katalán, Samu meg nem.
Így a Barca is jól járna sztem, Eto'o-ról pedig kiderülne mennyire zsoldos.
Forca Barca!!!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.30. 12:36:32

Szerintem mostmár mindenképp érdemesebb eladni Eto'o-t, mint megtartani. Erre az idényre még felszívta magát, mert bizonyítani akart, de klubszinten mindent elért már (persze sokan a Barcában), és ez a mizéria sem hiszem h motiváltabbá tenné. Eddig sem volt igazán közösségépítő, magas igényei vannak, és ha nem is öreg, 30 felett sok csatár eltűnik, főleg ha közbejön egy nagyobb sérülés.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.30. 12:07:50

Mikaos a Barca Igazolások topicban írta:LIVE-ban megy a közvetítés a sajtótájékoztatóról!!!! Csak szöveggel.
http://fcbtransfers.blogspot.com/2009/0 ... -live.html

Mesalles elmondása szerint:
1. Eto'o még nem tárgyalt konkrétumokkal a Man City-vel.
2. Nem kaptak szerződéshosszabbítási ajánlatot a Barcától. (????)
3. Szerinte Pep és a klub nem akarja megtartani Eto'o-t, míg Eto'o maradni akar.
4. A klub félrevezeti a szurkolókat és a médiát!!!

Szóval szokásos "ügynök-dumák" egyelőre... azt hiszem, itt bomba fog robbanni.

Bocs, hogyha tiltott az oldal, de ez legalább mutat valamit.

szerk.: nem ide akartam, hanem Eto'o topikba. De már nem másolom át.
Én áttettem ha nem haragszol. :wink:
Ezt néztem én is, vagyis olvastam. Már nem igen lesz több mondanivalója, már egy ideje nem frissítették.

Biztos fent lesz majd itt az Eurobarcán is, így nem írok róla, de annyit hozzátennék, hogy ezek elég kemény mondatok voltak Messales Úrtól. :? Elég mocskos módon ócsárolta a klubot egy hivatalos sajtótájékoztatón, ezt nem fogják jó szemmel nézni.

Tudtam egyébként, hogy ez lesz és nem az, hogy minden happy és Eto'o marad Barcelonában és majd füligérő mosollyal fog nyilatkozni Messales.

Én kb. egy 10% esélyt adok Eto'o maradására. Ez megint nagyon csúnya egy búcsú lesz... :? Pláne ha majd Eto'o is megszólal...

Remélem azért csak Eto'o ügynöke b.szta fel az agyát és túlzott is sok helyen, ami azért vall az ügynökökre.

Na majd meglátjuk...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.06.30. 12:03:33

Forcabarca8 írta:am nem értem :? évi 7-8 millió euróból nem lehet megélni? mégha az ember természete általában olyan, h mindig többet és többet akar, csak az értelmesebbje elgondolkozik azon, h megéri-e a még több pénzért ilyen dolgokon keresztül menni. jó lenne, h mire gondol eto'o, h pontosan mit akar... meg a vezetőség mit akar...
Eto'o részben azért szeretne ilyen sok pénzt, mert köztudott, hogy ö jótékonykodik. szóval igy még jobban tudná segítni a rászorulókat. de ezért képes lenne feláldozni a karrierjét és a jó hírét is... :roll:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.06.30. 11:49:28

am nem értem :? évi 7-8 millió euróból nem lehet megélni? mégha az ember természete általában olyan, h mindig többet és többet akar, csak az értelmesebbje elgondolkozik azon, h megéri-e a még több pénzért ilyen dolgokon keresztül menni. jó lenne, h mire gondol eto'o, h pontosan mit akar... meg a vezetőség mit akar...
Kép
Lezárt