Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.10. 14:05:46

"Vágom hogy a jövőre ingyen távozna. De nem tudom elhinni hogy nem érne meg plussz 1-2 millát hogy maradjon egy olyan csatár aki eddig MINDEN évben világklasszis szinten teljesített! Helyette hoznánk inkább egy zsákbamacskát. ( igen Villa is az lenne )
Főleg azok után hogy Valdes is milyen szerződést sírt ki magának....."

zákbamacska???? :shock: Villa?? :shock: Ugyan abban a bajnokságban lőtt azt hiszem 3-4 góllal kevesebbet, mint Eto'o, jegyezzük meg egy sokkal gyengébb csapatban :!:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2009.07.10. 14:05:14

Amúgy meg nem értem miért akar fizetés emelést :? Már szerintem most is megfullad a pénztől... Nem telik a gázszámlára vagy mi a f.sz? :x
el sastre
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.05.15. 14:55:48

2009.07.10. 14:01:32

"Szerintem ezzel mindenki tisztában van 3 vagy 4 éve minden nyáron jönnek a jobbnál jobb ajánlatok, eddig nem távozott. Jövőre lejár a szerződése akk meg ingyen távozna az lenne a legrosszabb. Szerintem ésszerű döntés, hogy eladjuk!"

Vágom hogy a jövőre ingyen távozna. De nem tudom elhinni hogy nem érne meg plussz 1-2 millát hogy maradjon egy olyan csatár aki eddig MINDEN évben világklasszis szinten teljesített! Helyette hoznánk inkább egy zsákbamacskát. ( igen Villa is az lenne )
Főleg azok után hogy Valdes is milyen szerződést sírt ki magának.....
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.10. 13:58:22

Megosztó személyiség. Láthatjuk itt a fórumon is :)
És sajnos ez lehet a baj a csapatnál is.

Rijkaard ennek a triónak esett áldozatául (Roni, Deco, Eto'o), egyszerűen nem tudott mit kezdeni velük. Ráadásul ezek közül legalább kettő tuti, hogy Laporta-kedvenc volt. Pep viszont beláttatta Laportával, hogy velük nincs mit kezdeni, mert romboló egyéniségek.
Végül szerencsére Eto'o maradhatott, és nagy szezont produkált, de azt hiszem, Pepben nincs értelme kétkednünk, ő látja a csapatot, az egységet, és vszeg az ő döntése, hogy Eto'o-nak mennie kell.

Sajnálni fogja mindenki (szerintem), hogy elmegy, mert nagyon sokat tett a klubbért, és sok fontos gólt szerzett (meg aztán mennyiségileg is termelt alaposan). De a váltás szükséges, főleg a jelenlegi állapotban.
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.10. 13:50:06

el sastre írta:Nem akarom elhinni hogy elmegy !
Csak felhívom a figyelemet hogy egy 145/108 meccs/gól átlgú játékos távozik.
Ronaldinho-val már csak azért is butaság ( ennél finomabban nem tudtam fogalmazni) összehasonlítani, mert ő az utolsó évét végig alibizte, bulizta.
Azt hiszem Eto'o-ról ugyanez nem mondható el.
Szerintem ezzel mindenki tisztában van :roll: 3 vagy 4 éve minden nyáron jönnek a jobbnál jobb ajánlatok, eddig nem távozott. Jövőre lejár a szerződése akk meg ingyen távozna az lenne a legrosszabb. Szerintem ésszerű döntés, hogy eladjuk!
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
el sastre
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.05.15. 14:55:48

2009.07.10. 13:43:00

Nem akarom elhinni hogy elmegy !
Csak felhívom a figyelemet hogy egy 145/108 meccs/gól átlgú játékos távozik.
Ronaldinho-val már csak azért is butaság ( ennél finomabban nem tudtam fogalmazni) összehasonlítani, mert ő az utolsó évét végig alibizte, bulizta.
Azt hiszem Eto'o-ról ugyanez nem mondható el.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.10. 13:37:54

Próbáld meg kicsit finomabban ha lehet.Köszi.
B.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.10. 13:28:39

Én majdhogynem egész biztos vagyok Eto'o távozásában. Sajnálni sajnálom de koránt sem akkora dolog ez mint amit mi csinálunk belőle. Régebben el sem tudtam volna képzelni nélküle a csapatot ahogy Roni nélkül sem. Mostanra úgy gondolom pótolható játékos. A klub felajánlott neki egy szerződés hosszabbítást amit visszatoltak. Mint már ismeretes még a Milan és a Mu is csak rosszabb szerződést tudna neki adni mint mi. Innentől kezdve nem tudom mit akarhat még :!: :?: Ha ennél is többet akar akkor a legjobb megoldás tényleg az ha távozik. Nem a klubok vannak a játékosokért hanem fordítva.
Úgy is csak a jóra fogunk emlékezni ezt a hercehurcát meg remélem rövid idő alatt elfelejtjük.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.10. 13:23:00

Ronaldinho&Barca írta:Szerintem egyszerűen Eto'o beleunt, hogy állandóan elakarjuk adni. Érdekes hírek ezek. Én tisztán emlékszem szezon vége felé, hányszor hangoztatta, itt képzeli el a jövőjét, illetve szeretne maradni. Egy ilyen tökéletes év után, egyszerűen nem értem miért akarna elmenni, illetve miért akarjuk eladni ennyire... Hatalmas szerepe volt a 3 kupában. Nagyon remélem megváltozik a véleménye és marad, és megint bizonyít Pepnek...
Fizetés emelést akarat, de a klub nem adta meg neki. Így berágott a Barca meg tovább akarja adni az amúgyis nehezen kezelhető hangulatember kamerunit. Szerintem érthető. Jöjjön is Villa én azt mondom. Eto'o meg mennyen a pénze után ahova szeretne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.10. 13:14:59

Szerintem egyszerűen Eto'o beleunt, hogy állandóan elakarjuk adni. Érdekes hírek ezek. Én tisztán emlékszem szezon vége felé, hányszor hangoztatta, itt képzeli el a jövőjét, illetve szeretne maradni. Egy ilyen tökéletes év után, egyszerűen nem értem miért akarna elmenni, illetve miért akarjuk eladni ennyire... Hatalmas szerepe volt a 3 kupában. Nagyon remélem megváltozik a véleménye és marad, és megint bizonyít Pepnek...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.10. 13:09:02

Celtic írta:Marca honlapon ezt kitárgyalták már.
Állitólag Pep azért nem szereti Eto-t, mert amikor még Ronaldhino-s korszakba együtt játszottak, akkor Eto bomlasztotta a csapatszellemet.. amikor lement a pályáról mert fütyültek, vagy amikor csereként nem akart beállni. Pep akkor mint utánpotlás edző jelezte, hogy szerinte ez nem éppen jó dolog a csapategységnek, és igaza lett.. elbuktunk mindent.
Aztán amikor feljött Pep tavaly edzőnek, akkor mondta, hogy Szerinte Eto-t csapategység bomlasztó és ezért nem tart rá igényt.
Tavaly még megtartotta, mert elismerte, hogy tényleg jól bánik a labdával, de aztán rájött, hogy nagyban befolyásolja a csapategységet, és nem pozitiv irányba. Ezért nem ragaszkodik hozzá. Annál inkább Villához, aki egyrészt spanyol, másrészről, tudják milyen kaliber, és képes a csapatért alárendelni mindent.

forrás: marca
Eto'o idén megmutatta, hogy tud viselkedni. A pályán nagyon hajtott és sajnáltam, mikor nem sikerült gólt lőnie. A döntőn elsőre sikerült a góllövés. El is sírta magát. Remélem, Eto'o marad és Villa is nálunk lesz. Remélem, most már kiderül.
Avatar
Celtic
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.02.24. 21:43:20

2009.07.10. 13:02:54

Marca honlapon ezt kitárgyalták már.
Állitólag Pep azért nem szereti Eto-t, mert amikor még Ronaldhino-s korszakba együtt játszottak, akkor Eto bomlasztotta a csapatszellemet.. amikor lement a pályáról mert fütyültek, vagy amikor csereként nem akart beállni. Pep akkor mint utánpotlás edző jelezte, hogy szerinte ez nem éppen jó dolog a csapategységnek, és igaza lett.. elbuktunk mindent.
Aztán amikor feljött Pep tavaly edzőnek, akkor mondta, hogy Szerinte Eto-t csapategység bomlasztó és ezért nem tart rá igényt.
Tavaly még megtartotta, mert elismerte, hogy tényleg jól bánik a labdával, de aztán rájött, hogy nagyban befolyásolja a csapategységet, és nem pozitiv irányba. Ezért nem ragaszkodik hozzá. Annál inkább Villához, aki egyrészt spanyol, másrészről, tudják milyen kaliber, és képes a csapatért alárendelni mindent.

forrás: marca
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.10. 13:00:34

LM10 írta:A SPORT-on írták, h Samut 40 milláért akarjuk elpasszolni a Citynek. És ebből Fabregast akarjuk.

Inkább Villát,azt kétlem hogy Eto'o helyett Keirisson vagy Bojan lenne a kezdő középcsatár..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
messi_90
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2008.01.27. 20:50:37

2009.07.10. 12:52:33

ab1daL írta:Lehet hogy jobban járunk hogy Eto'o elmegy, főleg ha a helyére érkezik Villa.
Hiszen láthattuk hogy R10 távozása után milyen szezont produkáltunk.

ja csak az a különbség, hogy amikor Ronaldinho elment akkor sem a Barca sem Ronnie nem produkált olyan szezont, mint most Eto'o és a Barca! Ettől jobb szezont nem nagyon lehetne már produkálni...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.10. 12:51:31

ab1daL írta:Lehet hogy jobban járunk hogy Eto'o elmegy, főleg ha a helyére érkezik Villa.
Hiszen láthattuk hogy R10 távozása után milyen szezont produkáltunk.
Nem érdemes a két játékos távozása között párhuzamot vonni. R10 egy félresikerült szezon után távozott, míg eto'o egyik legjobb szezonját produkálta!
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.10. 12:51:22

Szinte biztos, hogy a szakmai stáb miatt fog menni Eto'o, ha megy. Ő többször is mondta, hogy maradni akar, és épp ésszel nem is lehetne felfogni, hogy miért is akarna ő elmenni innen magától. Nem is akar. Régebben én sem hittem el, de most már biztos vagyok benne, hogy Pepék nem kedvelik valamiért. Elismerik, de nem kedvelik. Valami lehet a háttérben. Máskülönben miért küldenék el a legjobb gólgépünket?
Viszont remélem Pepék is úgy gondolkoznak, hogy csakis Villa tudja pótolni, ha tudja... Értem ezalatt a játékstílust, és hogy mennyire passzol bele ebbe a csapatba. Tehát valahogy úgy kéne intézni a dolgokat, ha már így alakult, hogy előbb legyen meg Villa, és csak aztán intézzék a Samu-ügyet.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.10. 12:46:41

Lehet hogy jobban járunk hogy Eto'o elmegy, főleg ha a helyére érkezik Villa.
Hiszen láthattuk hogy R10 távozása után milyen szezont produkáltunk.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.10. 12:44:21

Én úgy vagyok vele, hogy inkább Villa, mint Eto'o. Viszont szarintem az lenne Eto'o élete legrosszabb döntése, ha a MC-ba igazolna :? Lehet meggazdagodna, de én nem akarom, hogy egy ekkora játékos eltűnjön csak úgy. Akkor már inkább a Milán vagy a MU
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.07.10. 12:35:56

Kár, hogy el akar menni, sajnálom, pedig a Barca neki a tökéletes csapat.

"A Milan és a Manchester United egyébként még a Barcelonánál is kevesebbet tudna nyújtani a csatárnak, így ha Milánót vagy a Unitedet választaná ’Samu’, úgy biztos lenne, hogy nem a pénz az első tényező, amit a csatár megnéz az új kontraktusában."

"Amennyiben pedig Eto’ónál a pénz számít, akkor korántsem lehetetlen, hogy meghozta a távozásáról szóló döntését, és belátható időn belül tárgyalni kezd a Cityvel."

Tehát a Barca az aranyközéput. Mind eredményekben, mind financiális téren is sokat nyujt....ana, ha elfogadná a szerződést, amit Laportáék ajánlottak neki.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.10. 12:18:01

Léfe írta:Tisztázzunk valamit, sajnos Etoo sem tul intelligens ezt már többször bizonyitotta. Másrészt sokat tett le az asztalra, de egy játékost nem isteniteni kell / mint itt elég gyerekesen nehányan teszik/ hanem értékelni. És igen lehet rá rosszat is mondani, na ! Nyilván menni akar különben tárgyalna, vagy ugy csinálna, nem pedig elbujna. Menjen nyugodtan Ő is egy zsoldos mint a legtöbb aki nem helyi nevelés. Majd lesz helyette más, R10-be sem roppantunk meg, már eladás elött egy évvel eladtam volna /akkor még jó pénzért/ de lehurrogtak, nem mintha mi döntenénk bármiben is. Csak figyeljük mennyi golt fog egy angol csapatban rugni. Kevesebbet. Villa kell szinte "bármi áron" és még 1-2 ember. És tényleg hülyeség, hogy elbántak vele, mert ajánlatot tettek neki amire nem válaszolt.
Azért az ne hagyd figyelmen kívül,h R10 1,5 évig alig csinált valamit,mielőtt úgy döntöttek ,hogy eladják. Eto'o pedig idén a legeredményesebb szezonját zárta - csakhogy az értékelésnél maradjunk...
Az,hogy valaki az előszezon előtt nem a médiával törődik,hanem nyaral,nem elbújás, az ügynöke pedig nyilatkozott 1szer-2szer. Az meg,hogy megunta,hogy túl akarnak adni rajta érthető,ha Laportáékon múlik,már június elején az Interben köt ki Ibráért cserébe... erről ennyit :roll:
Avatar
2pac4ever10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.08.14. 17:15:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.07.10. 12:13:56

Nagyon remélem hogy nem igazak a hírek miszerint Samu el akar menni. Egy nagyon jó játékos és egyéniség. Nem beszélve arról hogy Ő a kedvenc játékosom. Nagyon sajnálom hogy itt tart a klub és Eto'o ügye. Én személy szerint örülnék ha jönne Villa és maradna Eto'o is. Meglátjuk mi lesz ebből.
Kép

\ Köszönjük Eto'o || Sok sikert a jövőben /
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.10. 12:09:13

barca0417 írta:nem tudja valaki, hogy most végülis utolérte Eto'o Rivaldot a góllövőlistán?
vagy hogy hol lehet ezt megnézni?
Rivaldo 86 gólt lőtt nálunk...Eto'o 108 gólt. Amúgy wikipedia :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.07.10. 11:59:55

nem tudja valaki, hogy most végülis utolérte Eto'o Rivaldot a góllövőlistán?
vagy hogy hol lehet ezt megnézni?
Kép
albandytos
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.07.02. 14:16:05
Tartózkodási hely: Celldömölk

2009.07.10. 11:53:25

Sziasztok.

Samu ha menni akar menjen ell kell engedni.Ez az ügy hasonlít a MU és Carlos T.közti hercehurcára.Én személy szerint nagyon sajnálom Samut mert nem lehetett neki könnyű ugy játszani a szezonba hogy már tavaly kijelentette Pep hogy nem számol vele.De ő mégis kiment szívét-lelkét kitette a csapatért és rengeteg gól szerzett.
Nem hiszem hogy ezt érdemli bármennyire is nehéz eset.

KÖSZÖNET SAMU.
més_que_un_club
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2009.06.12. 20:59:36

2009.07.10. 11:03:29

Eto'o hosszabítson 2015-ig, Villa meg jöjjön bátran, várjuk sok szeretettel :!:
Lezárt