Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.23. 15:25:00

barca2010 írta:ugazad van, bocsánat!De én úgy gondolom,hogy amit a pályán tett a Barcáért, azért mindenképpen kijár neki a tisztelet!!!
Ez teljesen nyilvánvaló!
Nem mindennapi játékos.
Sajnálom a távozását, de elfogadom a vezetőség döntéseit.
Én mindig hangsúlyoztam és fogom is.
Ők sokkal jobban értenek hozzá.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.23. 15:24:45

Te honnan tudod,hogy Ő hogy érzett???Mondta neked???5 év barátom, az nem kis idő a mai futballban!!!Azért ez jelent valamit!!!
Nekem és még párszázezer embernek.

Tessék parancsolni:
http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... elona.html

Ha jól emlékszem itt az eurobarcán is megjelent akkor erről egy cikk, csak azt macerásabb lett volna most megkeresni.
Eto'oról lehet rosszat mondani, de az biztos, hogy mindig egyenes volt. És ha ezt mondta, akkor az így is van. Nem magával érzésével van bajom, mert szive joga, hogy mit érez egy klub iránt. Csak ezt a nyálcsorgatást tartom túlzásnak érte. (ami nem a teljestményére irányul, mert az vitathatatlan.) Sőt, nekem sokszor úgy tűnt, hogy A Barca csak egy eszköz számára, hogy bosszút állhasson a Realon és ezt csak nálunk tehette meg.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.07.23. 15:22:33

Varatrix írta:
barca2010 írta:Te honnan tudod,hogy Ő hogy érzett???Mondta neked???5 év barátom, az nem kis idő a mai futballban!!!Azért ez jelent valamit!!!
Nem kell így neki esni! :wink:
"A szívem a Mallorcáé a Barcában csak dolgozom"-Samuel Eto'o
Nem is olyan régi azt hiszem.
Bar nem hazudott mint a jatekosok 99% szazaleka, hogy kezukbe se kaptak a mezt, maris csokolgassak ossze vissza...mindazoktol fuggetlenul igenis sokat erezhet a klub irant...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 15:21:10

Varatrix írta:
barca2010 írta:Te honnan tudod,hogy Ő hogy érzett???Mondta neked???5 év barátom, az nem kis idő a mai futballban!!!Azért ez jelent valamit!!!
Nem kell így neki esni! :wink:
"A szívem a Mallorcáé a Barcában csak dolgozom"-Samuel Eto'o
Nem is olyan régi azt hiszem.
Igazad van, bocsánat!De én úgy gondolom,hogy amit a pályán tett a Barcáért, azért mindenképpen kijár neki a tisztelet!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.23. 15:11:17

barca2010 írta:Te honnan tudod,hogy Ő hogy érzett???Mondta neked???5 év barátom, az nem kis idő a mai futballban!!!Azért ez jelent valamit!!!
Nem kell így neki esni! :wink:
"A szívem a Mallorcáé a Barcában csak dolgozom"-Samuel Eto'o
Nem is olyan régi azt hiszem.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.23. 15:04:46

A "La Gazzetta" szerint megvan a megegyezés!

Eto'o ügynöke José María Mesalles bejelentette, hogy megszületett a két fél között az egyezség a ma délelőtti utolsó tárgyalások során, és lezártnak tekinti az Eto'o ügyet. 10,5 millió eurót+prémiumokat fog keresni Samu új klubjában. Egyes hírek szerint majd csak hétfőn utazik Milánóba és akkor esik át az orvosi vizsgálaton és írja alá új szerződését, valamint átesik a bemutatáson is.

Hát úgy néz ki vége akkor... :cry:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 15:04:26

mindorokke_barca írta:
Én már szóltam ma az Eto ügy kapcsán, de ahogy néztem a vidit, olyan érzésem volt, mintha egy családtagok veszítettünk el volna! Elment és ez a Barca már nem lesz olyan,mint Vele! Tudom, hogy ez üzlet és Pep is csak a dolgát teszi, de a Barca ezért több, mint egy klub, mert az ilyen játékosok a szurkoló szívéhez nőnek!!!
Nah, azért a ló túloldalára sem kell átesni. Főleg annak tükrében, hogy ő közel sem érzett így a klub iránt.
Te honnan tudod,hogy Ő hogy érzett???Mondta neked???5 év barátom, az nem kis idő a mai futballban!!!Azért ez jelent valamit!!!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.23. 15:01:06

Én már szóltam ma az Eto ügy kapcsán, de ahogy néztem a vidit, olyan érzésem volt, mintha egy családtagok veszítettünk el volna! Elment és ez a Barca már nem lesz olyan,mint Vele! Tudom, hogy ez üzlet és Pep is csak a dolgát teszi, de a Barca ezért több, mint egy klub, mert az ilyen játékosok a szurkoló szívéhez nőnek!!!
Nah, azért a ló túloldalára sem kell átesni. Főleg annak tükrében, hogy ő közel sem érzett így a klub iránt.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 14:56:42

Nagyon jó volt a video albicelesteX! Én már szóltam ma az Eto ügy kapcsán, de ahogy néztem a vidit, olyan érzésem volt, mintha egy családtagok veszítettünk volna el! Elment és ez a Barca már nem lesz olyan,mint Vele! Tudom, hogy ez üzlet és Pep is csak a dolgát teszi, de a Barca ezért több, mint egy klub, mert az ilyen játékosok a szurkoló szívéhez nőnek!!!

BARCA FOREVER!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca2010 2009.07.23. 15:01:58-kor.
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.07.23. 14:12:50

ja legyen sikeres az interben ,de a bl-t azt hagyja meg nekünk, hogy mi lehessünk az elsők akik megvédik címüket :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.23. 14:06:34

Hát eljött ennek is az ideje :( :( :( :( Nem gondoltam volna hogy 4 év alatt így szétesik egy olyan csapat, amely hosszú idők után oda emelte az FC Barcelona-t, ahova való: Európa trónjára, de legalább is totális élcsapatai közé.

Ronaldinho és Eto'o távozása közt annyi a különbség, hogy Ronaldinho megutáltatta magát nagyon sok emberrel. Hosszú időn keresztül kamuzott, és látszott rajta hogy nem érdekli már az egész. Eto'o viszont ennek az ellenkezője. Amikor el akarták küldeni, akkor dupla erőbedobással küzdött azért, hogy meggyőzze Pep-et hogy neki ITT A HELYE AZ FC BARCELONA-BAN. A győzni akarása, hihetetlen profizmusa, odaadása, hozzáállása a legnagyobbak közé emelte a kamerunit. Azt hiszem hogy minden kétséget kizáróan bekerült a neve a legnagyobb barcelonai csatárok nevét tartalmazó könyvbe.

Köszönöm Neked az itt töltött éveket, azt a rengeteg gólt, rengeteg mosolyt és felszabadult gólörömöt.

Emlékezzünk csak a

-levantei góljára amivel bebiztosítottuk a bajnoki címet
-a párizsi BL döntőben lőtt góljára
-sérülése utáni hihetetlen mutatójára, amikor ha jól emlékszem 14/14-ig jutott
-a mesternégyesére, amivel elhallgattatta a Higuain-t már-már Isteni magasságokba emelő Real szurkolókat és madridi sajtót
-idén a Real elleni hazai meccsen rúgott góljára (itt elfelejtem Neki a kihagyott 11-est :D )
-azt a rengeteg első gólt, ami elindította a csapatot a gála felé vezető úton
-végül de nem utolsó sorban, de talán mindenek előtt a római fináléban rúgott góljára


Ahogy már előttem elmondták, az, hogy két Tridente csúcsa tudott lenni, az azt hiszem hogy mindent elmond a képességeiről. Jöhet itt most sokmindenki azzal, hogy igen, de milyen csapatban rúgott ennyi gólt.....kit érdekel? Ott kellett lenni, úgy kellett helyezkedni hogy megkaphassa a labdát, és végül be kellett rúgni azokat a helyzeteket.



Köszönöm Samu hogy itt voltál, hogy góljaiddal megannyi örömöt és boldogságot adtál a világ Barcelona fanatikusainak. Sosem foglak elfelejteni :cry: Nekem Te leszel az FC Barcelona örökös 9-ese :cry: Sok sikert kívánok új állomáshelyeden, sikerekben gazdag esztendőt az Internazionale-ban.


KÖSZÖNÖM SAMUEL ETO'O!!!
ISTEN VELED!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.23. 14:06:02

Bobán írta:"magyarlegeny87" aki angol
Nem vagyok angol! :D Ezt egyébként miből gondolod?Nem tudom,nem értem azokat a youtube-s beállításokat ennek is örültem hogy sikerült ilyenre!Egyébként köszi srácok!Nem a legjobb!De megpróbáltam amennyire tudtam remélem mások jobbat csinálnak mert megérdemli!!!Mindig barcelonai lesz számomra!!!!!
Kép
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.23. 13:52:07

"magyarlegeny87" aki angol
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 13:51:53

[quote="albicelesteX"]Nem vagyok nagy pc guru!De a legjobb tudásom összeszedtem legalábbis megpróbáltam!Így Én ezzel búcsúznék az egyik nagy kedvencemtől Samuel Eto'o-tól!Köszönök mindent!És Sok sikert az Életben!Legenda vagy!!
Köszi ezt a kis megemlékezést! :cry:
Good Bye Etoo! :cry:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Hof
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.10. 16:11:01
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.23. 13:46:20

albicelesteX írta:Nem vagyok nagy pc guru!De a legjobb tudásom összeszedtem legalábbis megpróbáltam!Így Én ezzel búcsúznék az egyik nagy kedvencemtől Samuel Eto'o-tól!Köszönök mindent!És Sok sikert az Életben!Legenda vagy!!
http://www.youtube.com/watch?v=HTJb8qrd9dg
Grat a vidihez, szuper jó lett, megérdemli ezt a mi Eto'onk!
Sok sikert neki a továbbiakban(kivéve a bl-ben :))!
Kép
2009:Spanyol bajnokság, Spanyol(Király)-Kupa,Bajnokok Ligája,Spanyol Szuperkupa,Európai Szuperkupa,Klubvilágbajnokság
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.23. 13:44:30

albicelesteX írta:Nem vagyok nagy pc guru!De a legjobb tudásom összeszedtem legalábbis megpróbáltam!Így Én ezzel búcsúznék az egyik nagy kedvencemtől Samuel Eto'o-tól!Köszönök mindent!És Sok sikert az Életben!Legenda vagy!!
http://www.youtube.com/watch?v=HTJb8qrd9dg
hatalmas grat a videóhoz!!! =D> =D> =D> remélem előfutára egy "sorozatnak". remélem sok ehhez hasonló válogatás kerül még fel a netre, mert megérdemli! A CSATÁR!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.23. 13:14:51

Nem vagyok nagy pc guru!De a legjobb tudásom összeszedtem legalábbis megpróbáltam!Így Én ezzel búcsúznék az egyik nagy kedvencemtől Samuel Eto'o-tól!Köszönök mindent!És Sok sikert az Életben!Legenda vagy!!
http://www.youtube.com/watch?v=HTJb8qrd9dg
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.07.23. 13:10:26

Az Inter jól jár Eto'o-val, mert az olasz fociban gyakoribbak kontrák, ahol kitudja használni a gyorsaságát. Mi jól járunk Ibrával, mert betömörült védelem ellen is tud játszani, ami Eto'o-nak komoly problémát okozott, ráadásul 16-on kívülről is tud gólt lőni..
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.07.23. 12:44:37

Nagyon sajnálom Eto'o-t ,Guardiolát pedig nem értem.... abban az esetben ha Villa jött volna helyette ,még el is fogadom,de hogy Ibra.... azt már nehezen fogja bevenni a gyomrom.. nem éppen a kedvenc játékosom :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.07.23. 12:33:12

Ibrahimovics részéről még nem zárult le az üzlet, az ügynöke több olasz lapnak azt mondta, hogy dolgoznak az ügyön, de nem tartja valószínűnek, hogy ma bármit is aláírnának.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.23. 12:05:31

mivel lassan itt az idő,idemásolom a korábbi hsz-emet:

ő az a csatár, aki már beírta magát a Barca históriás könyvébe, és olyan erősen, h azt kiradírozni képtelenség. sose fogom elfelejteni a Párizsban és Rómában lőtt gólját, a mesterhármasait, a mesternégyesét, a dupláit, de még a szimpláit se ;)
Két "érában" is a csúcsra ért a csapattal, két Tridentének is a csúcsa volt, ezt kétlem, h sokan elmondhatnák magukról. az ő teljesítménye nem romlott le a bl-cím után, hanem meg tudott újulni! SOSE FELEJTÜNK SAMU!
nekem te leszel "A CSATÁR" hosszú időkre! :( :cry:

MINDEN JÓT SAMUEL ETO'O FILS!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.07.23. 13:55:01-kor.
wikko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.04.06. 17:42:38

2009.07.23. 11:51:28

Hát viszlát Eto'o remélem olyan sikeres leszel az Interben is mint itt a Barcában !

Köszönjük Eto'o
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 11:46:59

Léfe írta:Ibra nem zsákbamacska jó volt 2 vezető olasz csapatban is.
Nem a játéka kétséges, hanem a személyisége...azt azért ne mondjad, hogy olyan könnyű eset lenne. Alázatosságból gyenge elégséges, talán. Eto'o mindent megtett, ha kellett "meghalt" a pályán...ez fog igazán hiányozni. Sosem únta meg a küzdelmeket, nem úgy, mint Ibra. Ez az igazi különbség.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.07.23. 11:42:25

A búcsúzással még én is várnék, de mostmár télleg szinte elképzelhetetlennek tartom h ne jöjjön létre a transzfer, több okból is: Etoo ha nagy fizetést akar kapni, már szinte csak az Inter maradt, ami megadná ezt neki.Nálnuk pedig sose szoktak spórolni a fizetésekkel a sztárjátékosok esetében, szóal Iba se járna rosszul.

Azért egy kicsit elemezném a helyzetet. Etoonak a sebessége ugyebár megkopott, de most a spanyolnál egy jóval lassabb bajnokságba kerül, ahol sztem a mostani sebessége ugyanolyan kiemelkedő lesz, mint spanyolhonban a régi sebessége még néhány éve. Sztem az Inter is jól jár, mert még ha lassul is folyamatosan Etoo, akkoris az olasz bajnokság talán legjobb csatára lesz.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.23. 11:32:38

merx írta:arról nincs hír, hogy mikor lesz valamilyen hivatalos bejelentés, vagy bármi ami már ténylegesen a transfer végét jelentené?
A főoldalon a cikkben az van, h ma valószinűleg hivatalosan bejelentik.
Lezárt