Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2011.08.26. 11:45:53

Eto'o megmondta: "Én Bill Gates vagyok" :lol: :lol:
Jól tette,hogy elfogadta az ajánlatot.
Más kérdés,hogy az Anzsi vezetőjének\vezetőinek az a jó ha minnél több pénzt költenek-forgatnak meg. A vak is látja,hogy ez nyilvános pénzmosás. :wink:

Magyarországon szerintem az átlag ember 2 napot dolgozik annyi pénzért mint amennyit ő 1 perc alatt megkeres. :cry:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 11:38:12

Gondolkodás nélkül rábólintottam volna az ajánlatra, ahogy egytől egyig mindenki a fórumon szerintem. A gondom azzal van hogy ilyen megtörténhet. 20 milliót keres egy játékos éves szinten, plusz a prémiumok, Ferrari stb...És még nem beszéltünk az egyéb bevételeiről. Ennek nem szabadna megtörténnie, és ki tudja meddig fognak elmenni?! :roll: Pár év múlva, már felajánlanak majd Messinek (csak úgy mondtam egy nevet...) vagy 40 millát egy évre, meg 10 magángépet vagy mi?! Szerintem ez így nincs rendben.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.08.26. 11:36:30

Kalap1988 írta: Az engem sem érdekel, hogy ennyit keres, tegye, pedig focizhatna még magas szinten és nincs szüksége ennyi pénzre, de ez az ő dolga. Sajnálom őt és nem tetszik a dolog, de csinálja, ha így akarja. Az pedig általánosan nem igaz, hogy aki belekóstol az nem tud szabadulni tőle, ez teljesen emberfüggő. Az ő esetében viszont valószínűleg igaz ( ettől nem menti fel). A második résszel pedig egyetértek.
Általánosan igaz, hogy ha nem muszáj, akkor senki sem ad lejjebb abból az életszínvonalból, amiben él :wink: Az Ő esetében meg tuti, mivel szegény körülmények között élt, éhezett (Afrikában ki az aki nem éhezik...), és most meg ilyen habzsi-dőzsi van...persze hogy nem akar alább adni. És egyébként mivel rengeteget jótékonykodik gyerekeknek, és szemmel láthatóan imádja a gyerekeit, szerintem joggal lehet feltételezni azt, amit egy normális szülőnél, hogy gondol a gyerekei jövőjére. Most keres egy rakat pénzt, amiből egy részt majd felél, ami megmaradt, abból meg majd a gyerekei vígan fognak élni.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.08.26. 11:32:34

Kalap1988 írta: Szeretem ezt a 21. századi hozzáállást, hogy valaki attól faxa gyerek, mert megmondja a frankót, a tutit. A felsorolt játékosok esetében lehet igazad van, de hogy Eto'o ettől több legyen... Ráadásul ne húzzuk már rá mindenki másra a pénzéhes jelzőt. Igen, lehet ez a három játékos is sok pénzt akar keresni, de elképzelhető, hogy bennük belül legalább van valami szégyenérzet (nem biztos), nem büszkék rá. Szerintem ez jobb és nem rosszabb, mint, aki még büszke is rá. Nem attól tökös valaki, hogy őszinte, vagy akár őszintén bunkó. Ez a Való villában menő, de normális emberek közt nem. Már bocsánat, csak felhúz mindig ez a gondolkodásmód. És mielőtt félreértesz, nem az őszinteség ellen beszéltem... Mondom mindezt úgy, hogy Eto'o az egyik kedvenc játékosom volt ittléte alatt és még az Interbe távozása után sem ítéltem el....
Persze...Alves az, akire nem lehet ráaggatni a pénzéhes jelzőt, és szégyenkezve sírt a szobájában egy interjú után, mikor a hosszabbításáról kérdezték...Mert ugye emlékszünk arra, hogy folyamatosan azt hajtotta, hogy nem érzi azt hogy megbecsüljük, sokkal jobban tisztelni kéne, el kellene ismerni a munkáját, stb stb. És kért egy gyenge 11 milliós fizetést, ami az összes saját nevelésű játékos elé tette volna, kivétel Messi. Akkor is nem gondolkozott el azon, hogy hol van Ő a Barcában Puyolhoz, Xavihoz vagy Iniesta-hoz képest? Ez a három játékos akkor is itt lesz, és akkor is Visca el Barca-t fog köszönni az öltözőbe lépéskor, mikor Dani a Mahacskalában fog lazázni évi 20 millióért...Érdekes módon mikor megkapta a fizuemelést, akkor egyből úgy érezte hogy elismerik, megbecsülik. Mi ez ha nem pénzéhesség? A pénztől teszi függővé azt hogy Ő mennyire megbecsült. Persze.....A másik kettő meg saját nevelés, Ők külön kategóriát képviselnek. Eto'o szerintem egyáltalán nem esett át a ló túloldalára. Az őszinteséget szeretem, nem pedig amikor elhallgatjuk a dolgokat. És szvsz nem ment át bunkóba.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.26. 11:29:39

Mihu írta:Én sem értem hogy mi a problémátok azzal, hogy Eto'o elfogadta ezt az ajánlatot :D Nem ő könyörögte ki magának, hanem jött az Anzsi, azt mondta hogy kapsz 20 milliót. Tegye fel a kezét az, aki azt monta volna, hogy ó köszi, nekem elég 10 is...Úgy tesztek, mintha kihisztizte volna magának ezt a 20 milliót. De ha ki is hisztizte, akkor mi van? A harmadik X-ben van, gondolnia kell arra, hogy mit fog csinálni 35 éves korán túl, amikor már nem fog focizni. Azért ha él mondjuk 70 éves koráig, akkor az mégegyszer 35 év...az sok idő, és attól még, hogy mi nem élünk olyan színvonalon, nekünk ez a 20 millió euró elég lenne forintban is, attól még az ő életszínvonalához igenis kell a lóvé. Mert aki egyszer belekóstolt a jóba, az utána nem szívesen adja alább. Azon a szinten, ahol Ő él, igencsak kell a pénz, hogy ne fogyjon el. Úgyhogy nekem egyáltalán nincs bajom azzal, hogy ennyit keres. Ha Kerimovnak ennyi pénze van, akkor hát tegye. A saját vagyonából finanszírozza Eto'o-t, hát akkor azt csinál amit akar.

És egyébként engem se érdekelt, mikor azt mondta hogy Ő csak egy zsoldos...mit vártok egy afrikaitól, de bármelyik másik országból érkező légióstól? Hogy dögöljön meg a Barcáért? Lehetetlen elvárás. Nekem az volt a fontos, hogy tegye ki a szívét-lelkét a pályára, és lássam rajta azt, hogy mindent megtesz a csapat érdekében. És ez Eto'o-nál elvitathatatlan volt. Amikor már Pep-pel is rossz volt a viszonya, érezte hogy a góré nem szívesen látja a csapatnál, akkor is küzdött, hajtott, gólokat rúgott. Más ilyenkor már belesz.rt volna az egészbe, hiszen jövőre úgyis elmegyek, a pénzemet így is megkapom, akkor meg minek szakadjak szét?

Az hogy valaki idegenlégiós, de szereti a Barcát, átérzi ezt a közösséget, ezt a légkört, az már csak egy plusz. Nem lehet elvárni egy idegenlégióstól, hogy barcás pizsamában aludjon...
Az engem sem érdekel, hogy ennyit keres, tegye, pedig focizhatna még magas szinten és nincs szüksége ennyi pénzre, de ez az ő dolga. Sajnálom őt és nem tetszik a dolog, de csinálja, ha így akarja. Az pedig általánosan nem igaz, hogy aki belekóstol az nem tud szabadulni tőle, ez teljesen emberfüggő. Az ő esetében viszont valószínűleg igaz ( ettől nem menti fel). A második résszel pedig egyetértek.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.26. 11:27:25

Szeretem ezt a 21. századi hozzáállást, hogy valaki attól faxa gyereke, mert megmondja a frankót a tutit. A felsorolt játékosok esetében lehet igazad van, de hogy már Eto'o ettől több legyen... Ráadásul ne húzzuk már rá mindenki másra a pénzéhes jelzőt. Igen, lehet ez a három játékos is sok pénzt akar keresni, de elképzelhető, hogy bennük belül van valami szégyenérzet, nem büszkék rá. Szerintem ez jobb és nem rosszabb, mint, aki még büszke is rá. Nem ettől tökös valaki, hogy őszinte, vagy akár őszintén bunkó. Ez a Való villában menő, de normális emberek közt nem. Már bocsánat, csak felhúz mindig ez a gondolkodásmód. És mielőtt félreértesz, nem az őszinteség ellen beszéltem... Mondom mindezt úgy, hogy Eto'o az egyik kedvenc játékosom volt ittléte alatt és még az Interbe távozása után sem ítéltem el....
Abban nincsen semmi rossz hogy próbálja élvezni amit eddig elért,teszem hozzá nem keveset!
Az már más kérdés,mindezt lehetne halkabban csinálni,nem muszáj a fél világnak elkiabálni a hülyeséget,tökéletesen egyetértek veled.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.08.26. 11:26:24

Én sem értem hogy mi a problémátok azzal, hogy Eto'o elfogadta ezt az ajánlatot :D Nem ő könyörögte ki magának, hanem jött az Anzsi, azt mondta hogy kapsz 20 milliót. Tegye fel a kezét az, aki azt monta volna, hogy ó köszi, nekem elég 10 is...Úgy tesztek, mintha kihisztizte volna magának ezt a 20 milliót. De ha ki is hisztizte, akkor mi van? A harmadik X-ben van, gondolnia kell arra, hogy mit fog csinálni 35 éves korán túl, amikor már nem fog focizni. Azért ha él mondjuk 70 éves koráig, akkor az mégegyszer 35 év...az sok idő, és attól még, hogy mi nem élünk olyan színvonalon, nekünk ez a 20 millió euró elég lenne forintban is, attól még az ő életszínvonalához igenis kell a lóvé. Mert aki egyszer belekóstolt a jóba, az utána nem szívesen adja alább. Azon a szinten, ahol Ő él, igencsak kell a pénz, hogy ne fogyjon el. Úgyhogy nekem egyáltalán nincs bajom azzal, hogy ennyit keres. Ha Kerimovnak ennyi pénze van, akkor hát tegye. A saját vagyonából finanszírozza Eto'o-t, hát akkor azt csinál amit akar.

És egyébként engem se érdekelt, mikor azt mondta hogy Ő csak egy zsoldos...mit vártok egy afrikaitól, de bármelyik másik országból érkező légióstól? Hogy dögöljön meg a Barcáért? Lehetetlen elvárás. Nekem az volt a fontos, hogy tegye ki a szívét-lelkét a pályára, és lássam rajta azt, hogy mindent megtesz a csapat érdekében. És ez Eto'o-nál elvitathatatlan volt. Amikor már Pep-pel is rossz volt a viszonya, érezte hogy a góré nem szívesen látja a csapatnál, akkor is küzdött, hajtott, gólokat rúgott. Más ilyenkor már belesz.rt volna az egészbe, hiszen jövőre úgyis elmegyek, a pénzemet így is megkapom, akkor meg minek szakadjak szét?

Az hogy valaki idegenlégiós, de szereti a Barcát, átérzi ezt a közösséget, ezt a légkört, az már csak egy plusz. Nem lehet elvárni egy idegenlégióstól, hogy barcás pizsamában aludjon...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.26. 11:21:03

Victor_Valdes írta:Én meg olyan játékosokat szeretek itt látni, akik emelik a klub színvonalát, és kupákhoz segítik a csapatot.. Eto'o ilyen volt. Szerinted a többiek ingyen is itt játszanának? Buszkecc is rinyált a fizetés emelésért, Valdés is, Alves is, csak van aki kimondja, van aki nem.. :roll: :)
Szeretem ezt a 21. századi hozzáállást, hogy valaki attól faxa gyerek, mert megmondja a frankót, a tutit. A felsorolt játékosok esetében lehet igazad van, de hogy Eto'o ettől több legyen... Ráadásul ne húzzuk már rá mindenki másra a pénzéhes jelzőt. Igen, lehet ez a három játékos is sok pénzt akar keresni, de elképzelhető, hogy bennük belül legalább van valami szégyenérzet (nem biztos), nem büszkék rá. Szerintem ez jobb és nem rosszabb, mint, aki még büszke is rá. Nem attól tökös valaki, hogy őszinte, vagy akár őszintén bunkó. Ez a Való villában menő, de normális emberek közt nem. Már bocsánat, csak felhúz mindig ez a gondolkodásmód. És mielőtt félreértesz, nem az őszinteség ellen beszéltem... Mondom mindezt úgy, hogy Eto'o az egyik kedvenc játékosom volt ittléte alatt és még az Interbe távozása után sem ítéltem el....
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 10:52:28

Én meg olyan játékosokat szeretek itt látni, akik emelik a klub színvonalát, és kupákhoz segítik a csapatot.. Eto'o ilyen volt. Szerinted a többiek ingyen is itt játszanának? Buszkecc is rinyált a fizetés emelésért, Valdés is, Alves is, csak van aki kimondja, van aki nem.. :roll: :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.08.26. 10:28:47

adam_1519 írta:
csababarca írta: Nála már érthető,hogy az utolsó éveiben meg akarja még inkább szedni magát.
Erre most volt lehetősége.
Komolyan úgy beszéltek, mint ha eddig éheznie kellett volna és oly szegény lenne, szerintem amit eddig összekeresett azzal élete végéig vígan elédegélhetne.Ettől függetlenül én Eto'o-t nem tudom szidni emiatt mert azért itt szerzett magának egy fajta tiszteletet, és ezért örökre halás/hálásak leszünk neki.:)
Nálam azért a tisztelet egyre jobban elkezdett leolvadni, amikor szép lassan elkezdtek csordogálni a "csak egy zsoldos vagyok" nyilatkozatai... De úgy néz ki, hogy legalább igazat beszélt, csak kár, hogy a Barcában olyan játékosokat szeretnék látni, akik nem a pénzért jönnek, hanem a fociért.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 10:07:01

Lionel Kicsi Messi írta:elvileg a fizetése!:D

Havonta: 466 millió Ft
Hetente: 113 millió Ft
Naponta: 16 millió Ft
Óránként: 653 ezer Ft
Percenként: 11 ezer Ft
Másodpercenként: 185 Ft
Nah, ettől most jobban érzem magam. :roll: Amúgy ez már nevetséges, mármint amit Kudu idézett pl. :?
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.26. 09:56:46

elvileg a fizetése!:D

Havonta: 466 millió Ft
Hetente: 113 millió Ft
Naponta: 16 millió Ft
Óránként: 653 ezer Ft
Percenként: 11 ezer Ft
Másodpercenként: 185 Ft
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.26. 08:52:41

Kíváncsi vagyok hogy Eto'o mennyire fogja komolyan venni az Anzsit...mondjuk én a helyébe a lelkemet is kitenném a pályára.
Mert ki tudja mibe van még benne az Anzsi elnöke... :roll:
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.08.26. 08:46:50

"A Journal Du Cameroun értesülései szerint a világ legjobban kereső játékosává váló Samuel Eto'o fenntarthatja milánói lakását, és magánrepülőgéppel utazhat rendszeresen Oroszországba új csapatához, az Anzsi Mahacskalához. A kameruni lap úgy tudja, hogy az Anzsi elnöke, Szulejman Kerimov állja a repülőgép és Eto'o személyi edzőjének költségeit – no meg biztosít a kameruni csatárnak egy Ferrarit is"- nso.

Azért ez már kicsit sok szerintem... Hogy csak a meccsekre kelljen járnia, az milyen már? :shock:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.24. 20:05:12

ab1daL írta: Várjál, ez csak a kezdet. Gólonként kap 20 ezer, gólpasszonként 10 ezer euró prémiumot.
Az igen, jól megszedi majd magát Oroszországban. Még a végén megveszi egész Kamerunt...

Amúgy sok sikert neki!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 14:31:15

A vicc, az hogy az Anzsi nem a leggazdagabb klub, vannak előtte páran... :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.24. 14:24:59

Barcaman14 írta:
ab1daL írta: Várjál, ez csak a kezdet. Gólonként kap 20 ezer, gólpasszonként 10 ezer euró prémiumot.
Azt akár ki is dobálhatja a moszkvai villájának erkélyén. :twisted: Aztán aki kapja... Félelmetes :!: :roll:
A politikailag abszolút korrekt oroszok meg majd visszadobálják banánnal :twisted:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.24. 14:22:52

ab1daL írta: Várjál, ez csak a kezdet. Gólonként kap 20 ezer, gólpasszonként 10 ezer euró prémiumot.
Azt akár ki is dobálhatja a moszkvai villájának erkélyén. :twisted: Aztán aki kapja... Félelmetes :!: :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.24. 14:17:16

Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.24. 11:30:40

Barcaman14 írta:
ab1daL írta:A háromszoros BL-győztes támadó korábbi hírek szerint évente körülbelül 20 millió eurót fog keresni az Anzsinál, továbbá 11 millió aláírási pénz is üti a markát. Az oroszok egyébként állítólag 27 millió eurót fizetnek az Internek a játékosért.
Továbbá 11 millió aláírási pénz üti a markát?! :shock: Elképesztő összeg már az évi 20 millió is! Komolyan nem tudom hova fog pakolni ennyi pénzt, de az biztos hogy alaposan kihasználja az Anzsit. Szerintem jó ha 1-2 évet lehúz, és nagy kérdés hogy mennyire fogja komolyan venni. Ehhez képest fizetnek neki egy rakat pénzt. Nem baj legalább látom a Prizma TV-n Dzsudzsákkal egy csapatban Eto'o-t! :)
Várjál, ez csak a kezdet. Gólonként kap 20 ezer, gólpasszonként 10 ezer euró prémiumot.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.24. 10:24:05

ab1daL írta:A háromszoros BL-győztes támadó korábbi hírek szerint évente körülbelül 20 millió eurót fog keresni az Anzsinál, továbbá 11 millió aláírási pénz is üti a markát. Az oroszok egyébként állítólag 27 millió eurót fizetnek az Internek a játékosért.
Továbbá 11 millió aláírási pénz üti a markát?! :shock: Elképesztő összeg már az évi 20 millió is! Komolyan nem tudom hova fog pakolni ennyi pénzt, de az biztos hogy alaposan kihasználja az Anzsit. Szerintem jó ha 1-2 évet lehúz, és nagy kérdés hogy mennyire fogja komolyan venni. Ehhez képest fizetnek neki egy rakat pénzt. Nem baj legalább látom a Prizma TV-n Dzsudzsákkal egy csapatban Eto'o-t! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.24. 05:30:08

Tudjátok mi lenne a szívás? ha az első meccsen hónapokra kidőlne :lol:
Amúgy szerintem sokkal jobban bírja majd az iramot mint Dzsudzsi. Nagyon bírom Eto'ot. Nem lesz nehéz megjósolni hogy milyen gólokat fog majd lőni.. :P
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.23. 19:55:49

csababarca írta: Nála már érthető,hogy az utolsó éveiben meg akarja még inkább szedni magát.
Erre most volt lehetősége.
Komolyan úgy beszéltek, mint ha eddig éheznie kellett volna és oly szegény lenne, szerintem amit eddig összekeresett azzal élete végéig vígan elédegélhetne.Ettől függetlenül én Eto'o-t nem tudom szidni emiatt mert azért itt szerzett magának egy fajta tiszteletet, és ezért örökre halás/hálásak leszünk neki.:)
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2011.08.23. 19:21:45

Tekintve, hogy az eligazolása nem vágott földhöz bennünket (ha marad ő, illetve az a játékrendszer amiben ő játszott kilencest, sosem tudjuk meg hogy Messi mekkora játékos igazán), ezért nem tudok rá haragudni, még akkor sem, ha ennyire egyértelmű hogy miért igazolt oda, ahova. Legalább Zsuzsikának 1%ról 30%ra nő az esélye azzal kapcsolatban, hogy a következő 3 évben a BLben játsszon. Aki meg annyira hülye, hogy kilóra akar focicsapatot venni, annak meg kívánok minél több ilyen játékost, mint a Busman. Gomboljanak csak le minél több pénzt a marháról. :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.23. 19:17:03

messideco írta:Szerintetek ha mezt csókol kap további 5 milliót? :roll:
Nem, akkor kap egy Lamborghini limuzint sofőrrel. :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Lezárt
cron