Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 19:00:45

Vieira 4 okból nem lenne jo igazolás:

1.a spanyol bajnokságban nem játszhat olyan durván mint az angolban!!!itt akkor minden 2. meccsén pirosat kapna!!!
2:nem illik a csapatba!!!itt kreativ játékosok vannak!!!ő meg egy favágó betmobil!!!
3.hova férne be?Van bommel szerintem nagyon jo igazolás volt és ez még csak az első éve volt!!!
4.egy igazi gunár,aki rontaná a csapategységet,nem kell!!!!!!!

jöjjön zambrotta a meg a Barca B -ből a fiatal gyerek4!!!
player10
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:34:29

2006.07.13. 18:58:30

Nem figyeltetek oda eléggé arra, amit írtam: 1.: én nem azt mondtam, hogy mindenáron kell 3 ember ( Zambrotta, Thuram/Cannavaro, Emerson/Vieira ), hanem csak Zambrotta. Másik kettő esetleg. 2.: ...és Emeron VAGY Vieira, nem Emerson és Vieira.
Főleg, h Asys, Te írtad, h 5 középpályással játszottunk ( Deco, Iniesta, VB, Edmi és Motta) . Meg ugye ott van Xavi.
Na ez 6 játékos, Motta lehet, hogy elmegy, VB elmehetne, ezért kéne Emerson ( vagy Vieira), és néha játszhatna Marquez is, így ugyanannyi játékos lenne a középpályára, nem több. Főleg, h Edmilson mindig sérült így Ő - bár amúgy csippantom, de - csak egy fél ember. Maximum.

Del Horno viszont szerintem gyenge játékos, sokszor még a Chelsea-ben is kimaradt, vagy ő volt a leggyengébb pont.
Százszor, ezerszer inkább Ashley Cole, VAGY Grosso, de ő is csak jövőre.
Még legalább 1 éve van a Gio-Syl kettősnek.
Bellettit meg nem kell elküldeni, azért voltak jó meccsei, és ennél tuti jobb szezonja lesz jövőre, meg cserének azért minőségi.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.07.13. 18:53:45

The Torreador írta:
grecki írta:Del Horno eladó! Roberto Carlos kell Mourinhónak...Szerintem rá ki kellene vetni a hálónkat, már tavaly is meg akartuk venni, csak akkor a Chelsea sokkal több pénzt volt hajlandó kifizetni érte. Már csak azért is mert kellene, mert mindkét balhátvédünk kiöregedő félben van (Gio 31, Sylvinho 32 éves), és nem is a legmegbízhatóbbak már támadásban...Igaz nem feltétlenül lenne szükségünk még egy balbekkre, de jövőre nem biztos, hogy sikerülne egy spanyol válogatottat ilyen olcsón megszerezni. Én azt mondom, hogy Zambrotta, Del Horno, Thuram és Vieira is kéne! Az egész bagázs nem kerülne többe 30 milliónál, amit igazán megengedhetnénk magunknak. Nálam így nézne ki a csapat felállítása:

Valdes - Zambrotta, Puyol, Márquez (Thuram), Del Horno - Vieira, Xavi, Deco (Iniesta) - Messi, Eto'o, Ronaldinho

Cserepad: Jorquera, Gio, Thuram (Márquez), Edmilson, Iniesta (Deco), Giuly, Gudjohnsen

Akiktől megválnék: Belletti (igaz a BL döntőben ő lőtte a győztes gólt, de valljuk be az utóbbi időben pocsék teljesítményt nyújtott), Motta (nagyon sérülékeny, és annyira nem is megbízható, hol jobban, hol gyengén játszik), Van Bommel (számomra ő nagy csalódás volt), és Ezquerro (ő egy ügyes kis játékos, csak hát szerencsétlen csak perceket kapott, így nem is nagyon tudott bizonyítani)

Négyükért kb 20 misit kaszíroznánk, ráadásul ha a Villarreal eladja Riquelmét az Internek vagy a MU-nak, akkor abból is látnánk még pár milliót, szóval majdnem teljesen sikerülne fedezni az új (minőségi) igazolásokat
Jó persze bajnok+bl győztes csapatunk van erre me szeretnél venni 4 embert?Del horno okés Zambrotta miazhogy,de viera ne csak azt nézd,h mien játékos azér még el is kell tartani és sztem nem is jáccana minden meccsen mer van több játékosunk is arra a posztra.Thuram meg aztán végképp nem kell mert most ha jobban belegondolunk akkor azt azért látjuk,h a Puyol-Marquez kettős nem oan sérülékeny tehát thuram elég ritkán jáccana sztem ezért nem maradna tovább egy évnél ráadásul ne ide jöjjön levezetni :?
Igazad van, nem feltétlenül lenne szükség Vieirára, de vele mindenképpem erősödne a csapat, mert ha valamiben, akkor szerintem mindenképpen ezen a poszton a leggyengébb az kezdőtizenegy. Sem Edmilson, sem Motta nem akkora klasszis, mint Vieira. Igaz Xavi és Márquez is tud itt játszani, de Xavi támadóbb szerepkörben, míg Márquez a középső védő helyén sokkal jobb. Szóval nem feltétlenül kellenen, de amilyen bagóért most meg lehetne szerezni, én azt mondom, hogy simán meg kell venni. Thuramra pedig azért van szükség szvsz, mert egy-két meccsre tudná helyettesíteni a Puyol-Márquez kettős valamelyikét, ha éppen sérültek, eltiltottak, formahanyatlás lép fel, vagy akármi másért. De ha nem is Thuramot, akkor egy rutinos védőt mindenképpen venni kéne, aki elfogadja, hogy csak a cserepadra érkezik 1-2 évre.
Avatar
The Torreador
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2006.06.14. 20:23:33
Tartózkodási hely: Nála:)

2006.07.13. 18:42:14

grecki írta:Del Horno eladó! Roberto Carlos kell Mourinhónak...Szerintem rá ki kellene vetni a hálónkat, már tavaly is meg akartuk venni, csak akkor a Chelsea sokkal több pénzt volt hajlandó kifizetni érte. Már csak azért is mert kellene, mert mindkét balhátvédünk kiöregedő félben van (Gio 31, Sylvinho 32 éves), és nem is a legmegbízhatóbbak már támadásban...Igaz nem feltétlenül lenne szükségünk még egy balbekkre, de jövőre nem biztos, hogy sikerülne egy spanyol válogatottat ilyen olcsón megszerezni. Én azt mondom, hogy Zambrotta, Del Horno, Thuram és Vieira is kéne! Az egész bagázs nem kerülne többe 30 milliónál, amit igazán megengedhetnénk magunknak. Nálam így nézne ki a csapat felállítása:

Valdes - Zambrotta, Puyol, Márquez (Thuram), Del Horno - Vieira, Xavi, Deco (Iniesta) - Messi, Eto'o, Ronaldinho

Cserepad: Jorquera, Gio, Thuram (Márquez), Edmilson, Iniesta (Deco), Giuly, Gudjohnsen

Akiktől megválnék: Belletti (igaz a BL döntőben ő lőtte a győztes gólt, de valljuk be az utóbbi időben pocsék teljesítményt nyújtott), Motta (nagyon sérülékeny, és annyira nem is megbízható, hol jobban, hol gyengén játszik), Van Bommel (számomra ő nagy csalódás volt), és Ezquerro (ő egy ügyes kis játékos, csak hát szerencsétlen csak perceket kapott, így nem is nagyon tudott bizonyítani)

Négyükért kb 20 misit kaszíroznánk, ráadásul ha a Villarreal eladja Riquelmét az Internek vagy a MU-nak, akkor abból is látnánk még pár milliót, szóval majdnem teljesen sikerülne fedezni az új (minőségi) igazolásokat
Jó persze bajnok+bl győztes csapatunk van erre me szeretnél venni 4 embert?Del horno okés Zambrotta miazhogy,de viera ne csak azt nézd,h mien játékos azér még el is kell tartani és sztem nem is jáccana minden meccsen mer van több játékosunk is arra a posztra.Thuram meg aztán végképp nem kell mert most ha jobban belegondolunk akkor azt azért látjuk,h a Puyol-Marquez kettős nem oan sérülékeny tehát thuram elég ritkán jáccana sztem ezért nem maradna tovább egy évnél ráadásul ne ide jöjjön levezetni :?
Nem jut eszembe jobb szal:BARCAAAAAAA
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.07.13. 18:32:22

Del Horno eladó! Roberto Carlos kell Mourinhónak...Szerintem rá ki kellene vetni a hálónkat, már tavaly is meg akartuk venni, csak akkor a Chelsea sokkal több pénzt volt hajlandó kifizetni érte. Már csak azért is mert kellene, mert mindkét balhátvédünk kiöregedő félben van (Gio 31, Sylvinho 32 éves), és nem is a legmegbízhatóbbak már támadásban...Igaz nem feltétlenül lenne szükségünk még egy balbekkre, de jövőre nem biztos, hogy sikerülne egy spanyol válogatottat ilyen olcsón megszerezni. Én azt mondom, hogy Zambrotta, Del Horno, Thuram és Vieira is kéne! Az egész bagázs nem kerülne többe 30 milliónál, amit igazán megengedhetnénk magunknak. Nálam így nézne ki a csapat felállítása:

Valdes - Zambrotta, Puyol, Márquez (Thuram), Del Horno - Vieira, Xavi, Deco (Iniesta) - Messi, Eto'o, Ronaldinho

Cserepad: Jorquera, Gio, Thuram (Márquez), Edmilson, Iniesta (Deco), Giuly, Gudjohnsen

Akiktől megválnék: Belletti (igaz a BL döntőben ő lőtte a győztes gólt, de valljuk be az utóbbi időben pocsék teljesítményt nyújtott), Motta (nagyon sérülékeny, és annyira nem is megbízható, hol jobban, hol gyengén játszik), Van Bommel (számomra ő nagy csalódás volt), és Ezquerro (ő egy ügyes kis játékos, csak hát szerencsétlen csak perceket kapott, így nem is nagyon tudott bizonyítani)

Négyükért kb 20 misit kaszíroznánk, ráadásul ha a Villarreal eladja Riquelmét az Internek vagy a MU-nak, akkor abból is látnánk még pár milliót, szóval majdnem teljesen sikerülne fedezni az új (minőségi) igazolásokat
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.13. 18:24:18

Etookának igaza van ! ráadásul ezt a szezont úgy játszottuk végig 5 középpályással hogy szinte mindent megnyertünk és Márqeznek egyszersem kellett középpályán játszania és még a középpályások játszottak sokszor védőt és senki ne felejtse el Xavi visszatér!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 18:14:45

Zambrotta jöjjön,azt kész!!!én nem értek egyet player10-zel!!ne jöjjön se Emerson,se Vieira!!!csak Zambrotta és Thuram!!!!!kész!!!ennyi!!sztem!!!
player10
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:34:29

2006.07.13. 18:04:22

Szevasztok!

Szerintem Zambrotta mindenképp kell, Ő a legfontosabb, többek közt azért, mert az egyetlen világklasszis, aki vagy 4 poszton képes kiemelkedőt nyújtani - a védelem, és a középpálya két szélén (bár nálunk csak a védelem 2 szélén kéne..).
És bár nem mindenáron, de azért - ha már a lehetőség meglesz az érékükhöz képest nem sok pénzért való megszerezéségünkre, akkor kell Cannavaro vagy Thuram, és Emerson vagy Vieira is.
Mondom: ők nem nélkülözhetetlenek, de óriásit erősödne velük a csapat, és jelentősen nőne a variációs lehetőségek száma.
Én a védők közül az olasznak örülnék jobban, mert bár a francia magasabb, a csizmás fiatalabb, és vmi hihetetlen klasszis, egy igazi vezér. ( Meg na ne má', h a Real-ba - vagy esetleg a ruszkikhoz - menjen.. Bár tudom, ez nem szempont, de mégis. :wink: )
A középpályán meg nincs igazi klasszis, "rettegett" szűrőnk, ide Emerson tökéletes lenne. Akár Vieira is, csak a franciákért nem rajongom túlságosan, meg Ő amúgy is egy vadparaszt..
Tudom, most majd mindenki azt mondja, h a Barca a világ lejobb csapata, és így is van, de azért, mivel a riválisok jelentősen erősödnek majd, meg mindenhova elfér egy kis erősítés, ezért nem lenne sok, ha igazolnánk 3 játékost.
Főleg, mivel - bár nem biztos, de lehet, hogy - Motta is távozik, Edmilson meg talán a legsérülékenyebb játékos a világon, Van Bommel meg - bár én nagyon szurkoltam neki, de - egyáltalán nem találja a helyét a csapatban, sokat hibázik, és nem tesz hozzá sokat a játékhoz, így nyugodtan elmehetne..
Kapus nem kell, mert tényleg nem az a cél, h mindig, mindenáron a legjobbak - sok dudás - játszon Katalónia Szívében, de azért a 'Valdes - Zambrotta, Puyol, Cannavaro, Gio (Sylivinho) - Xavi, Emerson (Marquez), Deco (Iniesta) - Messi, Eto'o, Ronaldinho' tizenegy valami fenomenális lenne. [ Estleg Cannavaro helyett Thuram, és akkor Marquez kezdene, és Thuram lenne a padon.. ] A pad meg vhogy így nézne ki: 'Jorquera, Marquez, Belletti, Syl, Iniesta, Gudjózsi és Giuly vagy Ezquerro'.

Tehát összességében nagyon jó a csapat, és Zambrottával még kevesebb gyengepontja lenne, a másik két játékossal, meg talán még inkább, de ők nem feltétlenül kellenek.
Laportáék biztos tudják, h mit csinálnak: annak idején rohadtul csalódott voltam, h elengedtük Quaresmát, és hoztuk Deco-t. Na, erre ma a Deco a csapat egyik legfontosabb játékosa, Ricardo meg sehol se lenne. Vagy nem is ismertem Marquezt.. Nem mindent csináltak tökéletesen, Riquelmét például nagyon sajnáltam, de józanul nézve, nálunk ratyi volt és most sem lenne helye. Vagy sokan szeretitek, de Saviola sem fér ide, nem is kell. Bár Maxi mondjuk nem volt egy telitalálat, ahogy Van Bommel sem, és én annyira Giuly-ért sem rajongom, de ő sem rossz.

Összességében tehát nagyon érdekes nyarunk lesz az átigatolási piacon, főleg, ha mégsem zárják ki a Juvét... :P

Na, bocs, ha túl hosszú, csak ritkán írok, de akkor sokat. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.07.13. 16:54:00

Asys írta::idea: Larsson se volt fiatal amikor megvettük és milyen jól jártunk vele Thuram elférne a csapatban a 2006-2007-es szezon rohadt hosszú lessz legyen csak hosszú a kispad! Thuram + Zambrotta kell :!: :!: :!:
Ők ketten lennének igazán nagy erősítés a csapatnak. De ha lehetőség lesz Vieira megszerzésére, akkor azt se kell elszalasztani!
A Fifa egy szégyen
Avatar
cocu8
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.01.28. 19:57:51
Tartózkodási hely: Pécs

2006.07.13. 15:50:33

Csak jönne már Zambrotta, szerintem más nem kellene, de ő nagyon!!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.07.13. 14:59:51

:idea: Larsson se volt fiatal amikor megvettük és milyen jól jártunk vele Thuram elférne a csapatban a 2006-2007-es szezon rohadt hosszú lessz legyen csak hosszú a kispad! Thuram + Zambrotta kell :!: :!: :!:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.13. 14:50:50

Atesz írta:
Subinho írta:nem kell ide viera, mert ő egy agresszív állat!!! semmi szükség rá! menjen a cselzibe rombolni, vagy a kapálóhoz, neki úgyis az kell...
thuramra sincs szükség. nem az öreg fiúk csapatát építgetjük!!!
az meg, hogy puyolt ne rakjuk ki szélre??? Puyol eredeti posztja jobb hátvéd, csak a szükség úgy hozta, mert nem volt egy normális védőnk, jött be középre. jól teljesít, de szélen még jobb lenne!!! ha sikerülne egy megbízható védőt oda venni, de minimum cannavaro szintűt, akkor mehetne szélre. egyébként én a VB-n nem voltam elájulva tőle... szóval ő csak azért ilyen jó, mert más nincs aki helyette játszhatna. ha marquez és cannavaro játszana középen puyol már nem kéne oda, mehetne vissza szélre. ha esetleg zambrotta is jönne... hát nem lenne egyszerű a hátsó alakzat!!! persze még ha porig rombolják a juvét sem kell mindenki onnan...

Puyol sokkal jobban teljesít belül, mint a szélen, mert támadásban kb. Oleguer szintű.
Cannavaro meg nem kell, te mondtad, hogy nem az öreg fiúk csapatát építjük :!: :P És alacsony csak úgy, mint Puyol.
Az meg, hogy Vieira egy "agresszív állat", az tök mindegy, mert itt volt Davids is, aki ugyanolyan durva játékos volt, és mégis hosszabbítani akartak vele, de ő elment.
azért az nem igaz, h puyol nem jó szélen!!! én emlékszem arra, amikor ott játszott a barcában és a válogatottban is. nagyon forgatta az embereket!!! nem oleguer szintű!!!
Cannavaro beférne simán a csapatba, mivel ő 32 éves, tehát tuti van még benne 3-4 jó év, míg thuram 34, ami azt jelenti, max 1-2 év van benne...
1 évre minek vegyünk védőt??? 3-ra vagy 4-re viszont megéri!!! mert minek tovább tervezni??? még az isteni Rivaldo is csak 5 évet töltött el nálunk...
az meg, hogy davids durva játékos volt... azért nem viera!!! davids csak erőszakos volt!!! mint a milanban gattuso!!! de viera vadállat!!! minek ide??? minden 2. meccsén pirosat kapna...
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2006.07.13. 14:43:52

Viera nem kell!Vannak a Barcába olyan játékosok akik akár vkp poszton is jobbak(szerintem).Én szerintem aki kell az Zambrotta és kész!Thuram inkább jöjjön mint Viera de szerintem elég lenne Zambrotta bár én azt is szeretném ha Cannavaro jönne de akkor sajna kiszorulna valaki vagy ő lenne a csere.Ezért ha Zambrotta jön nem is kell más!
Szerintem a Barca így lenne a legjobb: Vagy ez:

Valdes / Valdes

Zambrotta Puyol Marquez Gio / Zamb. Puyol Marquez Gio


Xavi / Xavi

Messi Deco Ronaldinho / Messi Giuly Deco Roni


Eto'o Gudjohnsen / Eto'o
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.13. 14:26:40

Subinho írta:nem kell ide viera, mert ő egy agresszív állat!!! semmi szükség rá! menjen a cselzibe rombolni, vagy a kapálóhoz, neki úgyis az kell...
thuramra sincs szükség. nem az öreg fiúk csapatát építgetjük!!!
az meg, hogy puyolt ne rakjuk ki szélre??? Puyol eredeti posztja jobb hátvéd, csak a szükség úgy hozta, mert nem volt egy normális védőnk, jött be középre. jól teljesít, de szélen még jobb lenne!!! ha sikerülne egy megbízható védőt oda venni, de minimum cannavaro szintűt, akkor mehetne szélre. egyébként én a VB-n nem voltam elájulva tőle... szóval ő csak azért ilyen jó, mert más nincs aki helyette játszhatna. ha marquez és cannavaro játszana középen puyol már nem kéne oda, mehetne vissza szélre. ha esetleg zambrotta is jönne... hát nem lenne egyszerű a hátsó alakzat!!! persze még ha porig rombolják a juvét sem kell mindenki onnan...

Puyol sokkal jobban teljesít belül, mint a szélen, mert támadásban kb. Oleguer szintű.
Cannavaro meg nem kell, te mondtad, hogy nem az öreg fiúk csapatát építjük :!: :P És alacsony csak úgy, mint Puyol.
Az meg, hogy Vieira egy "agresszív állat", az tök mindegy, mert itt volt Davids is, aki ugyanolyan durva játékos volt, és mégis hosszabbítani akartak vele, de ő elment.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.13. 14:19:54

nem kell ide viera, mert ő egy agresszív állat!!! semmi szükség rá! menjen a cselzibe rombolni, vagy a kapálóhoz, neki úgyis az kell...
thuramra sincs szükség. nem az öreg fiúk csapatát építgetjük!!!
az meg, hogy puyolt ne rakjuk ki szélre??? Puyol eredeti posztja jobb hátvéd, csak a szükség úgy hozta, mert nem volt egy normális védőnk, jött be középre. jól teljesít, de szélen még jobb lenne!!! ha sikerülne egy megbízható védőt oda venni, de minimum cannavaro szintűt, akkor mehetne szélre. egyébként én a VB-n nem voltam elájulva tőle... szóval ő csak azért ilyen jó, mert más nincs aki helyette játszhatna. ha marquez és cannavaro játszana középen puyol már nem kéne oda, mehetne vissza szélre. ha esetleg zambrotta is jönne... hát nem lenne egyszerű a hátsó alakzat!!! persze még ha porig rombolják a juvét sem kell mindenki onnan...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.13. 14:04:51

Ide nem kell Vieira sem!
Bőven meg lenne elégedve szerintem mindenki ha Zambrottát sikerül leigazolni,és kész is, vettünk egy csatárt Larsson helyére+ami még szükséges volt egy univerzális játékost,ráadásul nem is akár milyet :!:

Ez volt a cél,középpálya nagyon jó,a sérülést is meg tudjuk oldani,ahogy tavaly is!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.07.13. 13:53:44

Tényleg nem kell ide annyi játékos.
Zambrotta kell és Vieira, aztán ennyi elég is lenne.
Én szeretem Thuramot, és nem lenne azért rossz ha ide jönne, de inkább Zambrotta és Vieira jöjjön. Bár Thuram lenne a legolcsóbb megoldás.
Mottát meg akkor el lehetne adni, és legalább megszabadulnánk az egyik legsérülékenyebb játékosunktól.
Chivu meg minek ide???? Nem fog elmenni a Rómából, meg nem is Eu-s játékos, szóval csak akkor játszhatna rendszeresen, ha Marquez megkapja a spanyol állampolgárságot.
Alves meg Liverpoolba fog menni szvsz.

Nálam a felállás:
Valdes
Zambrotta Puyol Marquez Gio

Vieira
Xavi Deco


Messi Ronaldinho
Eto'o

Padon: Jorquera, Belletti, Oleguer, Sylvinho, Edmilson, Van Bommel, Gudjohnssen, Ezquerro, Giuly +még akiket néha felhív az edző
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.07.13. 13:37:38

El vagytok szállva, ennyi játékost nem fog igazolni Laporta. Megvette már Gudjohnsent, mellette tuti, hogy nem jön még 3-4 (Thuram, Alvés, Vieira, Zambrotta). És akkor még Chivu az ötödik. Sztem az is jó lenne, ha csak egyet is megszereznénk. Mondjuk Zambrottát. BAJNOKCSAPATON NE (SOKAT) VÁLTOZTASS)!!!
Avatar
Lenzer
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.03.23. 09:20:20
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2006.07.13. 13:30:28

Puyolt szerintem nem szabad kirakni szélre, jó Ő ott ahol van! Thuram szerintem még mindig nagyon megbízható játékos és szerintem jó lenne ha jönne, mert nyugodtabb lennék, ha esetleg kiesne valaki hátulról, mint a Benfica elleni Bl meccskor amikor az Oleguer-Motta páros volt középen! Zambrotta is jöhet mert nem szabad kihagyni, a megvételét, ha esély van rá, nagyon jó játékos és igen sokoldalú. Vieira szerintem se kell, annak ellenére, hogy a világ EGYIK legjobb vkp, szerintem nem ő a legjobb. Szóval jöjjön Thuram, meg Z és akkor egy ilyen kezdő: Valdes - Zambrotta, Puyol, Thuram, Gio - Deco, Marquez, Xavi - Messi, Eto'o, Ronaldinho!!! Padon: Jorquera, Belletti, Oleguer, Edmilson, Silvinho, Iniesta, VB, Motta(ha marad), Giuly, Gudy, Ezquerro!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.07.13. 13:08:29

Puyol - szvsz - a világ legjobb középső védője! Szélen nem biztos, hogy olyan megbízható lenne... Inkább Thuram menjen a szélre, ha érkezik.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2006.07.13. 12:43:08

Tudom hogy az nb1.hu nem egy biztoss hírforrás(sőt),de ott azt irják hogy a BARCA és a real is akarja G.Heinzét!Én nem bánnám,de szerintem nagyon hápog ez a hír..
mixer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:49:46
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.13. 12:37:13

Én is örülnék Vieirának de nem valószinü hogy ide jön.Laportáék nem hinném hogy fognak rá licitálni.Zambrottára kell koncentrálni és Thuram is jó lenne még 2 évig addig meg az egyik fiatal védőt lassan be lehetne építeni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.07.13. 11:41:02

Etooka írta:Vieira????????? :oops: minek????
Ő a világ legjobb vkp.-ja, Motta és Edmilka pedig állandóan sérült. Remélem ennyi elég... :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.07.13. 11:39:21

Gauchomester írta:Ez mind nagyon szép és jó, de nem értem, hogy miért hagyjátok ki állandóan Gio-t és Bellettit. Szerintem tett mind2 játékos annyit a klubért, hogy nem kell a helyükre senki. Sem Thuram, sem Chivu. Zambrotta is csak azért lenne jó, mert bevethető szinte mindenhol, csak a kapuba nem. Szóval az ideális védősor még mindig a Belletti-Puyol-Márquez-Gio. ÉS a védekező középpályás posztn Edmilson és Vieira küzdhetne egymással a kezdőbe kerülésért. Ne essünk abba a hibába, mint a Madrid, hogy csak vásárolgatunk, és rájövünk, hogy milyen rosszul tettük. De szerencsére nekünk Laportánk van és nem Pérezünk (igaz most már Ő sincs). :wink:
Giot én nem felejtem el. De már 30 felett van. Évről évre gyengébb lesz. Most jó esély van arra h megszerezzük Zambrottát, aki szerintem a világ legjobb balszélsője, Gio se rossz, de ki tudja meddig bírja még ezen a szinten? Egy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Bellettivel meg mit akarsz!!!??? Ő nem ide való. Neki egy olyan csapat kell, aminek 4-4-2 es felállása van és itt játszhatna szélső kp.t, mert védekezni nem tud. Akkaor már inkább Oleguer, mert ő legalább védekezik valamit, de Belletti szinte soha. Alves sokkal jobb nála.
A Fifa egy szégyen
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.07.13. 11:31:19

Vieira????????? :oops: minek????én lezártnak tekinteném az átigazolást,ha Zambrotta jönne!!!hiszen akkor felállhatnánk igy:

Valdes

Gio;Puyol;Márquez;Zambrotta;

Edmilson;Xavi;Deco;

Ronnie;Messi;Etoo

és akkor Oleguer lehetne belső tartalék,Beletti jobbhátvéd tartalék,Sylvinho meg balhátvéd tartalék!!!!
Lezárt