Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.01.23. 20:22:08

Sztem egy baromság az, hogy Lampard munkás játékos.
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.01.23. 20:16:44

Game90 írta:Na elolvastam a Lampard-os cikket :wink:
12 millióért nem lenne drága, csak hát az igen magas fizetése :roll: Sztem neki nem szabad Angliából távoznia :arrow: főleg nem Spanyolországba. Meg kit küldenénk el :?: :oops:
Hatalmas butaság lenne, ha ide szerződne, nincs meg a kellő technikája a csapatba, köze sincs a Barca által játszott játékstilushoz...
Persze kiváló játékos, de a La Liga-ban gyorsan vége lenne :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 20:08:45

Los Banditos írta:Tényleg nagyon sok minden van kilátóban.egy esetleges edzőváltás?Talán Koeman :?
Edzőváltásról szó sincs. Egy egy rosszabb meccs után felmerül itt a fórumon, de pl. az amúgy is kamu spanyol sajtóban még csak hamva sincs annak, h Franknek inogna a széke.

Egyébként is hülyeség lenne. Koeman jöhetne, de csak másodedzőnek. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 20:05:02

Lujo írta:az ablakon. Mondok pár példát: Itt van pl. Quaresma. Ha őt megvennénk, akkor Giulyn túl kellene adni, amit eleve olcsón tudnánk csak megtenni (ami már eleve pénz pocsékolás), a portugál meg nem 2 fillérbe kerülne s valszeg padozna messzi mögött egy évet, s menne tovább, mert ő fiatal s játszani akar mindenképp.
[...]
A csatárkérdés már problémásabb. Hogy ki legyen a cserecsatár, Saviola, vagy Guddy? Hát én mindkettőt remek csatárnak tartom. Mindegyiknek van előnye, s hátránya is a másikkal szemben. Kettejük közt biztos csak érzelmi alapon tudnék dönteni, s mivel nagyon csípem a Nyulat, ezért vele szerződést hosszabbítanék, hamár ennyire ragszkodna hozzánk, Guddít meg elküldeém 1 évre kölcsönbe.
Persze biztos vannak még kérdések a csapat körül, de most ennyi jutott eszembe. Egy valamit kell megtalulni, mégpedig azt, hogy mi nem a Real Madrid vagyunk, nem dobunk ki évről-évre feleslegesen euro tízmilliókat, mikor van egy jó csapatunk. Mert remélem azt aztán végleg nem kétli senki, hogy a csapatunk összességében jó.
Abaszolút egyetértek azzal, h nem a Madrid vagyunk, és nem vehetünk meg mindenkit, akinek tetszik a játéka. Ugyhogy ilyen Céronaldos és hasonló társai ötleteket sztem lehet is ezentúl hanyagoldni.

Viszont Lujo! Az első részhez, amit kimásoltam , Giuly ugy is elmegy, tök mind1, h ki jön a helyére (esetleg). szóval ha Quaresma hajlandó lenne padozni...

A másik részben pedig: Guddy szerintem rendkívül ostoba (a játéka), és technikátlan csatár, nem illik a barcába. Tehát egyértelműen Saviolát tartom alkalmasabbnak a cserecsatár posztra. Guddyt meg el kell küldeni, nem vált be, ez van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.23. 17:56:20

Na elolvastam a Lampard-os cikket :wink:
12 millióért nem lenne drága, csak hát az igen magas fizetése :roll: Sztem neki nem szabad Angliából távoznia :arrow: főleg nem Spanyolországba. Meg kit küldenénk el :?: :oops:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.01.23. 16:41:07

Sztem hülyeség lenne leváltani Rijkaardot... Mióta itt van, azért nem történtek olyan rossz dolgok a csapattal...Csak figyeljük meg, vagy ugye az "illetékesek" figyeljék meg... :lol: 8)
Mind1.. A lényeg, hogy Rijkaardot ne küldjék el..Sztem nem is fogják...

Nézzük pl Capellót.. :D
Jó inkább ne :D
Na de neki sztem már nincs sok ideje a Madridnál...
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.01.23. 16:37:24

Los Banditos írta:Tényleg nagyon sok minden van kilátóban.egy esetleges edzőváltás?Talán Koeman :?
Csak ot ne :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.23. 16:33:36

Tényleg nagyon sok minden van kilátóban.egy esetleges edzőváltás?Talán Koeman :?
in to exile
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.01.23. 16:30:51

Valaki irta h Quaresma nem kerulne 2 fillerbe...Hat sztem ti nem tudjatok :D h mikor vettuk Decot akkor adtuk ot es meg 20 milliot...DE Viszont olyan szerzodessel adtuk a Portonak h visszavasarlasi elojogunk van ra, illetve megvehetjuk 5 millioert(+pappirmunka :D) szoval sztem, egy quaresma 5 millioert megeri, foleg h mar mindenki el akarja kuldei zsulit es ezquerrot... :roll:
Tiziano Crudeli fan :!:
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.23. 16:26:04

Csak a Barca! írta:Bizony rá. Nem akar eljönni még, de mihelyt már nem csak evraval kell megküzdenie a csapatbakerülésért, hanem Bale-el is lehet rájönne hogy nincs keresni valója a MUban és szerintem nagyon jó kis játékos,de ezt asszem nem kell fejtegetni.
Ő viszont ha elmenne, akkor most menne, most pedig van azon a poszton két emberünk és Zambrotta is tud azon a helyen játszani. Bale pedig csak akkor jönne, ha vagy Heinze vagy Evra menne. Szerintem.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.23. 16:10:08

Vito írta:első blikkre, de másodikra sem örülnék a dolognak, mert vagy Xavi, vagy Deco menne a levesbe...
ez a céronaldo is?!
jó játékos, emberileg lehet, hogy egy kicsit "furcsa", de az érzést már ismerhetjük, ugyanis van egy Eto'o-nk. és azért aMdridon is sokat lendítene az tuti.

dehát kinek a helyére menne?
padra biztos nem!
Eto'o, Messi, Céronaldo, R10 tuti kezdő!
lehet, hogy Ronnie visszatérne a középpályára?
de akkor új taktika kellene!
de erre Rijkaard nem igazán vevő!
akkor új edző is képben van?

:o

Jaj ne! :o Felőlem mehet Ronaldo a Madridba, ha el akarja cseszni a karrierjét akkor menjen csak. Viszont a Barca oldala sokkal jobban érdekel!( ja és ide se kell Ronaldo, ez 1értelmű) Lampard meg még akkor se jöjjön ide ha kitagadják a Chelsea-ből. Nem kell egy munkásember Deco helyére. remélem Laporta nem hülye és fel sem merül benne egy új edző gondolata. Még a vak is látja h mostanába a meccsek legkevésbé Rijkaard-on múlnak!!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.23. 16:03:02

14:59 - Pályán kívül is "El Clasico"! A Real Madrid és a Barcelona is komoly erőket mozgósít Cristiano Ronaldo megszerzése érdekében. A portugálra a fővárosiaknak van nagyobb esélye, mert a katanánok inkább Lampradra összpontosítanának. Mijatovic a következő hetekben már el is kezdené a tárgyalásokat Ronaldo ügyében. (Sport - katalán)
Eleddig ugyanis ezt nem tette meg, a kontraktusa pedig 2008 júniusában lejár. A brit 'The Guardian' értesülései szerint ráadásul továbbra sem lüktetőek a tárgyalások, amit megerősített Lampard ügynöke is. „Beszéltem Peter Kenyonnal karácsony előtt, s tervezem, hogy tárgyalok vele hamarosan, jelenleg tehát itt tartunk. Az ügy pillanatnyilag parkoló pályán van. A labda a Chelsea oldalán pattog, Frank távozhat, ha akar. Mindenki által ismert az a FIFA szabály mely a szerződése kitöltésének bizonyos időtartama után engedélyezi a távozását" - nyilatkozta Steve Kutner.
első blikkre, de másodikra sem örülnék a dolognak, mert vagy Xavi, vagy Deco menne a levesbe...
ez a céronaldo is?!
jó játékos, emberileg lehet, hogy egy kicsit "furcsa", de az érzést már ismerhetjük, ugyanis van egy Eto'o-nk. és azért aMdridon is sokat lendítene az tuti.

dehát kinek a helyére menne?
padra biztos nem!
Eto'o, Messi, Céronaldo, R10 tuti kezdő!
lehet, hogy Ronnie visszatérne a középpályára?
de akkor új taktika kellene!
de erre Rijkaard nem igazán vevő!
akkor új edző is képben van?

:o
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.23. 16:02:20

Lujo írta:Látom páran megint vannak, akik azt hiszik, hogy mi a Real Madrid igazolás politikását követjük. De ideje lenne megtanulni, hogy mi a Barcelona vagyunk, s most végre olyan elnökségünk van (ellentétben ugye Gaspartékkal), akik feleslegesen nem szórják a pénzt az ablakon. Mondok pár példát: Itt van pl. Quaresma. Ha őt megvennénk, akkor Giulyn túl kellene adni, amit eleve olcsón tudnánk csak megtenni (ami már eleve pénz pocsékolás), a portugál meg nem 2 fillérbe kerülne s valszeg padozna messzi mögött egy évet, s menne tovább, mert ő fiatal s játszani akar mindenképp.
Vagy itt van mondjuk Luque. Az ő Barcelonába hozatala alapvetően jó ötlet lenne, ha nem Ronnie és Messi foglalná el azt a két posztot, ahol ő játszhat. Ezu pont azért jó a csapatnak, mert ő Ronnie cseréje, tudja, hogy mennyit fog játszani, nem reklamál a több játéklehetőségért, stb. Ha már mindenképp el akarjuk hajtani, akkor sem kell Ronnie mögé igazolni senkit sem, hisz akkor Dos Santost lehet a keretbe felhozni. Biztos vagyok benne, hogy megállná a helyét.
Gio, vagy Sylvinho szerződés hosszabbításának a felvetése már jogosabb, de azért azt hiszem, hogy 1 évet eljátszanak ők ketten. Talán valaki említette korábban Heinzét, ő esetleg jó lehetne egyikük helyére, tekintve, hogy nyáron ingyen igazolható, s jobb is mindkettőnél.
Deco és Xavi elküldéséről, vagy eladásáról meg inkább nem is mondok, csak annyit, hogy szerintem aki ezt a két játékost elküldené, az nem régóta figyelheti kedvenc csapatunk játékát, nem nagyon tudja, hogy kik ők, mit tudnak.
A csatárkérdés már problémásabb. Hogy ki legyen a cserecsatár, Saviola, vagy Guddy? Hát én mindkettőt remek csatárnak tartom. Mindegyiknek van előnye, s hátránya is a másikkal szemben. Kettejük közt biztos csak érzelmi alapon tudnék dönteni, s mivel nagyon csípem a Nyulat, ezért vele szerződést hosszabbítanék, hamár ennyire ragszkodna hozzánk, Guddít meg elküldeém 1 évre kölcsönbe.
Persze biztos vannak még kérdések a csapat körül, de most ennyi jutott eszembe. Egy valamit kell megtalulni, mégpedig azt, hogy mi nem a Real Madrid vagyunk, nem dobunk ki évről-évre feleslegesen euro tízmilliókat, mikor van egy jó csapatunk. Mert remélem azt aztán végleg nem kétli senki, hogy a csapatunk összességében jó.

Így van, ezt már én is elmondtam néhányszor. Kétségtelen h nem megy úgy a csapatnak ahogy tavaly de én nem aggódom mert biztos vagyok benne h Eto'o visszatérésével hamarosan változások fognak beállni.
Viszont amilyen neveket bedobáltok itt h vegyünk és adjunk el az elég hajmeresztő. Először is :
Aki el akarná adná Xavi-t az tavaly is el akarta volna? Mert arra h eladjuk most sincs több ok, a döntetlenekért meg a vereség(ek)-ért legkevésbé ő a hibás. Deco-val kapcsolatban ugyan ezt tudom mondani, mondjuk kétségtelen ő hozhatna ki magából többet de eladni akkor is óriási marhaság lenne. Giuly és Ezqu elküldésével egyet értek. Teljesen világos h Giuly már nem Barca szintű játékos, kiöregedett már a barca játékából. Őtőle nyáron megválnék némi pénzért. Ezqu sosem volt és sosem lecc Barca szint, őtőle még télen megválnék ha lehet. Guddy jó játékos, Eto'o vagy Saviola után nyugodtan be lehet állítani egy meccsen. Viszont kezdőbe elég lnecc de én attól függetlenül megtartanám. na ugye akkor tényleg kell egy csatár. Vizsont nem Quaresmát meg Luque-t kell venni! Nincs helyük ebben a csapatban. Ezqu helyére majd nyáron jön Dos Santos(remélhetőleg), Giuly helyére meg egy olyan játékost kell venni aki-nek megfelel h csak csere lehet Messi mögött. És azért vannak olyan játékosok akik ennek megfelelnének szval jól is játszanak és nem bömbölnek közben. Ilyen volt Giuly is...(a játéka változott nem a hozzáállása).
Mindenképpen kell egy VKP, azthiszem egy egyértelmű. Az én első számú favoritom Alou Diarra lenne vagy Mascherano. De bármilyen erős, hajtós, elszánt VKP megfelelne.
És végül a balhátvéd poszt. Hát igen, ide is kellene igazolni. Vagy Brochi-t vagy Sylvát el kellene küldeni a nyáron. Kiöregedtek és kész. Én szivesen látnám mondjuk Bokát vagy Abidalt-t, esetleg Ema-t.

Hát amint látjátok én egyáltalán nem nagy neveket soroltam fel lehetséges igazolás ként de ennek így is kellene lennie. Már van elég sztrárunk és gondolom senki sem akar a Chelsea vagy a madrid nyomába lépni! :roll:
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.01.23. 14:57:51

Látom páran megint vannak, akik azt hiszik, hogy mi a Real Madrid igazolás politikását követjük. De ideje lenne megtanulni, hogy mi a Barcelona vagyunk, s most végre olyan elnökségünk van (ellentétben ugye Gaspartékkal), akik feleslegesen nem szórják a pénzt az ablakon. Mondok pár példát: Itt van pl. Quaresma. Ha őt megvennénk, akkor Giulyn túl kellene adni, amit eleve olcsón tudnánk csak megtenni (ami már eleve pénz pocsékolás), a portugál meg nem 2 fillérbe kerülne s valszeg padozna messzi mögött egy évet, s menne tovább, mert ő fiatal s játszani akar mindenképp.
Vagy itt van mondjuk Luque. Az ő Barcelonába hozatala alapvetően jó ötlet lenne, ha nem Ronnie és Messi foglalná el azt a két posztot, ahol ő játszhat. Ezu pont azért jó a csapatnak, mert ő Ronnie cseréje, tudja, hogy mennyit fog játszani, nem reklamál a több játéklehetőségért, stb. Ha már mindenképp el akarjuk hajtani, akkor sem kell Ronnie mögé igazolni senkit sem, hisz akkor Dos Santost lehet a keretbe felhozni. Biztos vagyok benne, hogy megállná a helyét.
Gio, vagy Sylvinho szerződés hosszabbításának a felvetése már jogosabb, de azért azt hiszem, hogy 1 évet eljátszanak ők ketten. Talán valaki említette korábban Heinzét, ő esetleg jó lehetne egyikük helyére, tekintve, hogy nyáron ingyen igazolható, s jobb is mindkettőnél.
Deco és Xavi elküldéséről, vagy eladásáról meg inkább nem is mondok, csak annyit, hogy szerintem aki ezt a két játékost elküldené, az nem régóta figyelheti kedvenc csapatunk játékát, nem nagyon tudja, hogy kik ők, mit tudnak.
A csatárkérdés már problémásabb. Hogy ki legyen a cserecsatár, Saviola, vagy Guddy? Hát én mindkettőt remek csatárnak tartom. Mindegyiknek van előnye, s hátránya is a másikkal szemben. Kettejük közt biztos csak érzelmi alapon tudnék dönteni, s mivel nagyon csípem a Nyulat, ezért vele szerződést hosszabbítanék, hamár ennyire ragszkodna hozzánk, Guddít meg elküldeém 1 évre kölcsönbe.
Persze biztos vannak még kérdések a csapat körül, de most ennyi jutott eszembe. Egy valamit kell megtalulni, mégpedig azt, hogy mi nem a Real Madrid vagyunk, nem dobunk ki évről-évre feleslegesen euro tízmilliókat, mikor van egy jó csapatunk. Mert remélem azt aztán végleg nem kétli senki, hogy a csapatunk összességében jó.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.01.23. 14:13:35

Game90 írta:Heinzére gondolsz :?: :roll:
Mondjuk ő sem lenne rossz választás, de asszem nem akar eljönni a MU-tól :roll:
Bizony rá. Nem akar eljönni még, de mihelyt már nem csak evraval kell megküzdenie a csapatbakerülésért, hanem Bale-el is lehet rájönne hogy nincs keresni valója a MUban és szerintem nagyon jó kis játékos,de ezt asszem nem kell fejtegetni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.23. 14:09:55

Csak a Barca! írta:Meg van ki találtam ki kell a védelem bal oldalára! Simán meg is lehetne szerezni szerintem főleg most hogy a MU vesz egy újabb bal hátvédet (Gareth Bale), így a patkány már csak a 3madik csere lesz. Még nehezebb lesz neki a kezdőbejutás.
Heinzére gondolsz :?: :roll:
Mondjuk ő sem lenne rossz választás, de asszem nem akar eljönni a MU-tól :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.01.23. 13:49:46

Quaresma túl jó játékos ahhoz, hogy csere legyen, és ezt ő is tudja, hogy nem játszana eleget itt, őt sztem inkább jobb lenne elfelejteni.
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2007.01.23. 13:40:11

a lüke meg a kárezsmá jó vétel lenne.
Gudjohnsen és Ezquerro na és persze Giuly is mehetne értük
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.01.23. 13:25:13

Crespo nem jönne ide cserének.
Oliveira elég kockázatos, mert nagyon sérülékeny.
Luque nem rossz ötlet, de, ha jól tudom balszélső, és nem jobb.
Maloudáról nem tudok semmi,tm ert nem nagyon követem a francia focit.
Xabi Alonso és -fabregas szvsz nem eladó, vagy csak nagy-nagyon sok pénzért, a vezetőség, meg nem nagyon szeret sok pénzt kiadni egy-egy játékosért.
Chrisnek meg Alexnek sztem nincs EU-s állampolgársága.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 13:11:53

hát elég érdekes dolgokat olvasok! nem értem miért akarják néhányan elküldeni xavit! nagyon is fontos láncszeme a csapatnak! én még mindíg inkább őt tenném a kezdőbe, mint iniestát... a másik: deco! hogy gondoljátok??? ennyi erővel ronaldinhot is el lehetne küldeni, mert sokat pihenget a pályán mostanában... hülyeség! épp úgy, mint ahogy sylvinho/belletti elzavarása is! ezek a játékosok jók, nyertek sok mindent nekünk, szurkolóknak! valahogy más gondok vannak itt, nem a játékosok! valami megváltozott és ez a valami a "henk vs. neeskens" dologra vezethető vissza sztem!!!
quaresma leigazolásáról és jó formájáról meg csak annyit, játszott itt ugyanúgy mint simao és nem tudott gyökeret verni... ennyi...

ennek ellenére néhány embertől én is szívesen megszabadulnék!
ezek lennének:
ezquero, giuly (kutyaütők), gudjohnsen (nem ide való), motta (sérülékeny), oleguer (béna), thuram (öreg, magas a fizuja, luxus cserének)
akiket hoznék:
csatár: crespo vagy oliveira
szélső támadó: malouda vagy luque
vkp.: xabi alonso vagy fabregas
védő: cris vagy alex
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.23. 12:57:13

Csak a Barca! írta:
lionelmessi19 írta:...én elküldeném Giulyt, Ezqut és Guddyt is...
Én is erre szavaztam volna, ha lehetett volna.

Szentségtörést követtem el? Hát ez van. Nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye. Akkor semmi értelme nem lenne a fórumnak nem? ;)
Fórumos cuccban igazad van...de.. azért mert Xavi a sérülése óta,és inkább úgy mondom,h Iniesta nagy mértékű fejlődése óta,valamennyire háttérbe szorult,még nem kell elküldeni a Klub egyik Ikonját!

Ha nem most kezdted a Barca meccsek nézését,akkor érted,hogy mire gondolok...és,h lio miért írta amit...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.01.23. 12:30:50

lionelmessi19 írta:...én elküldeném Giulyt, Ezqut és Guddyt is...
Én is erre szavaztam volna, ha lehetett volna.

Szentségtörést követtem el? Hát ez van. Nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye. Akkor semmi értelme nem lenne a fórumnak nem? ;)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 11:53:03

A csatár elküldős szavazáshoz annyit, h én elküldeném Giulyt, Ezqut és Guddyt is, mind a 3 használhatatlan, pedig idén lett volna alkalmuk bizonyítani, és volt is, csak nem tudtak élni vele.

Mehetnek! 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 11:51:16

Csak a Barca! írta:Ezt a Ricardo Quaresma-t beújíthatnánk. A Chealsky nagyon hajt rá. 14 millió fontot kérnek érte. Az azért nem kevés, de nagyon jó is a gyerek simán odaadnám nekik cserib vagy a gyula-ezq párost, vagy a xavit. Láttam róla videókat, durva miket művel.
1. Quaresma már játszott a barcában, és nem vált be, el kellett küldeni.
Én sokat látom játszani, és fejlődött rendesen, ha hajlandó lenne padozni, jöhet. Viszont csak mert a szovjetek hajtanak vkire, attól még nekünk nem kell, sőtt....

2. Giuly és Ezqu senkinek sem kell, még ingyen sem

3. Xavi???? Hogy gondoltad?

Nem vagy közellenség 8) , de tudj róla, h nagy szentségtörést követtél el... :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.23. 11:45:00

botond kiru írta:Valahol azt olvastam,hogy Belletivel is hosszabbitottak,kár volt.Három éve ha eladtunk 6-8 játékost,ill. visszavonultak(Luis Enr.,Klaivert,P.Anderson,Cocu stb.),és helyettük tudatosan posztra igazoltunk,akkor most miért nem tesszük meg?!!Bal védő:1 marad,1 igazolni,Belleti mehet,Edmilson mehet,Giuly mehet,Ezquero mehet.Szerintem 1 bhv,1 vkp,1kkp,1 szélső támado,1 k támado + a tarcsibol 1-2 tehetséget felhozni.Ha nagyon drasztikusak vagyunk,akkor Deco is mehet,de a helyére igazán nagy klasszist kellene igazolni.
Ezt most nem mondtad komolyan ugye?

Méghogy Decot adjuk el :evil: A csapat egyik legjobbja, öregem te annyira nem értesz a focihoz, h az már fáj.

A elküldeni való többi ember szerintem is mehet, viszont nem kell ennyit igazolni. egy bal hátvéd, egy vkp és egy csatár, ez a max.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt