Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.22. 13:22:58

Atesz írta:
visca el barca írta:frey - lahm, puyol, lucio, zambrotta - essien - c.ronaldo, deco, xavi, messi - eto'o

meg termeszetesen egy masik edző...
Frey minek ide??? :? Valdes nagyon jó kapus, először hibzott ebben a szezonban, te meg már elküldenéd. Gratulálok...
Ráadásul ez egy gyilkos felállás lenne.

Számold már ki különben is mennyibe kerülne ezeknek a játékosoknak a megvétele. Meg szted a Chelsea nekünk eladná Essient :?: :?: :?:
Ja meg télleg rengeteg pénzbe kerülnének mik vagyunk mi? Real Madrid?
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.22. 13:15:30

visca el barca írta:frey - lahm, puyol, lucio, zambrotta - essien - c.ronaldo, deco, xavi, messi - eto'o

meg termeszetesen egy masik edző...
Frey minek ide??? :? Valdes nagyon jó kapus, először hibzott ebben a szezonban, te meg már elküldenéd. Gratulálok...
Ráadásul ez egy gyilkos felállás lenne.

Számold már ki különben is mennyibe kerülne ezeknek a játékosoknak a megvétele. Meg szted a Chelsea nekünk eladná Essient :?: :?: :?:
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.22. 13:13:39

kovinho írta:
Atesz írta:
El Payaso írta:Új emberek, akik kellenek:

D. Alves, Cris, Lampard, Henry
Felejtsük már el Henryt...
És Lampardot is.... nem kell ide, nem fekszik neki a spanyol foci sztem...
Az nem biztos, de mivel Henry most írt alá egy szerződéshosszabbítást, emiatt nagyon drága lenne, és ő már az Arsenalból fog visszavonulni.
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.22. 13:08:25

Atesz írta:
El Payaso írta:Új emberek, akik kellenek:

D. Alves, Cris, Lampard, Henry
Felejtsük már el Henryt...
És Lampardot is.... nem kell ide, nem fekszik neki a spanyol foci sztem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.22. 12:52:32

frey - lahm, puyol, lucio, zambrotta - essien - c.ronaldo, deco, xavi, messi - eto'o

meg termeszetesen egy masik edző...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.02.22. 10:18:44

El Payaso írta:Új emberek, akik kellenek:

D. Alves, Cris, Lampard, Henry
Felejtsük már el Henryt...
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.22. 10:04:07

Egy alapos vérfrissítésre és végre egy EDZŐre van szükségünk, mert a mostanit a legnagyobb jóindulattal sem lehet annak mondani... Persze nem az edző kapott ki tegnap, viszont neki köszönhetően jutott idáig a csapat... Sokan nem is képesek felfogni, mekkora szerepe van egy edzőnek...
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.02.22. 09:35:07

a jövő barcájának a következő elvárásoknak kell megfelelnie:

1 aránylag jó kapus (ez lehet valdes, majd mindjárt meglátjátok miért)
4 favágó védő (olyan kb. mint amilyen a poolnak volt tegnap. nem kell technikásnak lenniük elég ha mikor kell akkor tudják mi a dolguk! puyol maradhat)
3 favágó középpályás (olyanok amelyek képesek meccsenként 10-15km futni és lapattannak róluk az ellenfél játékosai)
1 irányató (elég ha jól passzol és lő)

a támadóink jók (mármint eto'o, messi, ronaldinho) bár mondjuk messi gyúrhatna egy kicsit 8)

most ez a nyerő európában és a világon (eb-vb példák)
a látványos foci sajnos lassan a múlté...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.22. 09:17:25

Lujo írta:Na akkor a tegnapi után ismét megkérdem. Mi a véleményetek Sissokoról?
Felejtsd el!!!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.22. 09:16:17

Új emberek, akik kellenek:

D. Alves, Cris, Lampard, Henry
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2007.02.22. 09:14:13

Lujo írta:Na akkor a tegnapi után ismét megkérdem. Mi a véleményetek Sissokoról?
Átlagos játékos, semmi extra.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.02.22. 07:42:26

Na akkor a tegnapi után ismét megkérdem. Mi a véleményetek Sissokoról?
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.02.22. 00:15:20

Na eddig nem akartam ide nagyon irni mert sztem a csapat jo volt...csak a formaval volt baj...de a tegnapi meccs utan megvaltozott teljesen a velemenyem...ezert ugy gondolom hogy leirnam en miket valtoztatnek :)
Hat a kapus az sztem maradhat...a tegnapi benazasai ellenere...szinte egesz evben o volt a legbiztosabb pont...A bal hatved poszt az egyertelmuen a Zambrottae..ma sokat futott fel..aranylag jol is vedekezett..habar egyszer lemaradt Kuytrol de elnezheto :D Puyol alap maradhat...:) En vedonek melleje hoznam Alex-et a PSV-bol eleg robosztus gyerek...megbizhato...es jol lo szabikat(habar ez az utolso szempont egy belso vedonel)...Jobb bekknek sztem szet kene nezni braziliaba..es valami fiatal tehetsegeset hozni...ugy mint pl a real Marcelot....
A kozeppalyan ket valtoztast vezetnek be :) megvennem gatussot(habar tegnap a celtic ellen sokat benazott...)de nagyon sokat robotol es igazi labda szerzo( a celtic ellen nem vesztett labdat..csak a 16snal kapott egy labdat es bedobasra rugta :D)es meg vennem Diegot...Igy Deco nem erezne magat annyira nagy kenyelemben...Motta szerintem maradhatna mivel sztem ma nagyon jol ment neki a jatek...csak rijkaard levette amit oriasi nagy baromsagnak tartottam....Xavi maradhatna...Iniesta is....Edmilson mehet...nem vesztenenk sokat...plusz ha marquezzel is kp-kent szamolnek en...:)ennyit a kozeppalyarol...a tamado szekcioban annyit valtoztatnek hogy fele mehetne :D Giuly, esquerro, Guddy..mehet helyukbe johetne Quaresma es Fernando Torres...Most ez igy nagyon sok penznek tunik...de akarhogy nezzuk.. kellenek aldozatok es kellenek uj jatekosok is...Penzbe valoszinu h nagyon sokba kerulne...de hat ha azt vesszuk a real minden nyaron elkolt 100 milliokat..mi miert ne tehetnenk meg 3 evente egyszer...Valamint nagyon fontosnak tartom h daniaba az edzotabor legyen megtartva rendesen...legyen akar 4 het is es jol legyenek felkeszitve a fiuk a szezonra...

az en csapatom jovore igy nezne ki:)
-------------vv--------------------------
zambi--puyol--alex--brazil tehetseg :D
----------gattuso---------------------
----Deco----------Diego/Xavi-------
Quaresma/CR/Messi--------Ronaldinho
---------Eto'o/Torres----------------
cserek:marquez, torres, iniesta, dos santos, quaresma/CR(attol fuggg melyik jon), Motta, Belleti, Oleguer(sztem marad)

A masik ami nagyon idegesit a csapatba az hogy nagyon kicsik :( Sajnos fizikai parbajokat szinte mindig elveszitjuk :(
Ezert kellene mindenkepp meg egy Motta tipusu jatekos a kozeppalyara, mondjuk ha marquez elore menne..akkor meg oldodna sztem ez a problema...

Valoszinu mikor olvassatok felmerul bennetek hogy ennyi tamado vagy csatar nem fog megferni egymas mellet, illetve etoo nem padozna vagy torres nem padozni jonne...de erre csak annyit tudok mondani hogy ha a Milannal tudnak hatarozottak lenni h 4 csatar kozul 2ot mindig leultessenek..pedig azert ott se vannak akarkik(Inzaghi is olyan mint eto'o felfogasban) megis egy kemenykezu edzo leulteti...sztem meg lehetne oldani...csak Rijkaard aljon kicsit mar a talpara....
Edzo valtas sztem is csak az ev vegen doljon el...mivel meg nincs vege semminek...habar a bl-ben mar sok eselyt nem latok...de ha kellene edzo akkor gondolkozzunk el Lippi mesteren vagy akar Henk visszajovetelenek meggyozesen...Juande Ramos habar nem hiszem h elengedne a Sevilla...Sztar edzot mast sztem sok eselyunk nem lenne megszerezni :)
Na ma hajnalra egyet en is okoskodtam :D maris mehetek Txiki helyere :D Velemenyeket varok...:) es elnezest hogy ilyen hosszu lett.
Tiziano Crudeli fan :!:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 17:09:13

xatary írta: És persze nem fantasztikus hazai média felkérésre gondoltam, hanem a FIFA felkérésére!! Azt hiszem ilyen a másik háromnak nem volt.
Valahogy sejtettem, hogy ez lesz rá a reakció, mert ezzel a ténnyel én is tisztában vagyok, csak éppen a miértjét nem értem. Na mind1, haragról szó sincs, a célunk úgyis közös, este nyerjen a Barca.

Amúgy imádtam Lolkát és Bolkát! :D :D :D :D

Na offnak vége...
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 16:59:58

Hát ezek szerint videoról láthattad vmikor, mert akkor max. Lolka Bolkát nézhettél :D
És persze nem fantasztikus hazai média felkérésre gondoltam, hanem a FIFA felkérésére!! Azt hiszem ilyen a másik háromnak nem volt.

Nem akartalak megbántani, csak vicceltem! Na mentem sört venni, mert vasárnap feléltem a készletemet! Jó szurkolást !
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 16:49:11

xatary írta:Azon gondolkozom, h vajon élhettél-e már akkor :D
Mellesleg vele jutottunk ki oda és ott pedig nem rajta múlott, hanem a kis pirulákon. Érdekes azóta VB-n, EB-n, BL meccsen kérik fel szakértő elemzőnek, biztos szánalomból! De ez már tényleg off.

A lényeg, h este nyernünk kell !!!!
Ha a 26-ik életévemben járok, akkor számold ki, hogy éltem-e...

Szerintem Kovács Kálmánt, Verebes Józsefet és Urbán Flóriánt is felkérték hasonló szerepkörre...

De hagyjuk a témát, úgysem fogunk zöld ágra vergődni.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 16:31:53

Azon gondolkozom, h vajon élhettél-e már akkor :D
Mellesleg vele jutottunk ki oda és ott pedig nem rajta múlott, hanem a kis pirulákon. Érdekes azóta VB-n, EB-n, BL meccsen kérik fel szakértő elemzőnek, biztos szánalomból! De ez már tényleg off.

A lényeg, h este nyernünk kell !!!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 16:22:01

xatary írta:Én azt próbálom mondani, h az elnevezések a játékrendszerből adódnak. Hha két csatárral játszol (4-4-2), mint a MU (Saha, Rooney) akkor szélső középpályásaid vannak, akik alapfelállásban egy kicsit beljebb vannak a vonaltól. Innen játszák be a vonalat és ha kell befelé is játszanak. Ilyen most CR és pl. Bekem.
Amit mi játszunk (inkább 4-3-2-1) ott Roni és Messi hátrébb van mint Eto és inkább befelé, az ék mögé játszanak.
A cselszkinél (4-3-3) Duff és Robben a széleken játszott, csak mivel Robben a másik lábát támaszkodásra használja, ezért befelé kellett cseleznie, mert azzal nem tudott beadni. Duff a vonalat játszotta, nem tömörített.

Ezek nem azt jelentik, h ettől nem lehet eltérni, de az induló felállás ez!

Mindegy úgy látom ez túl tudományos a fiataloknak, ha gondoljátok Mezei Gyuri bácsinak nagyon jó könyvei vannak erről :D Bocsi az OFF-ért.
Köszönjük az okítást... Mezey Györgyöt pedig a legnagyobb jóindulattal sem nevezném akkora szakembernek. Aki azzal a csapattal ennyire leszerepelt Mexikóban. De ennyire erővel a mágust is felhozhatnád példának, mert bajnokságot nyert az Etóval.

De én a részemről befejeztem. PEACE
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 16:16:48

Én azt próbálom mondani, h az elnevezések a játékrendszerből adódnak. Hha két csatárral játszol (4-4-2), mint a MU (Saha, Rooney) akkor szélső középpályásaid vannak, akik alapfelállásban egy kicsit beljebb vannak a vonaltól. Innen játszák be a vonalat és ha kell befelé is játszanak. Ilyen most CR és pl. Bekem.
Amit mi játszunk (inkább 4-3-2-1) ott Roni és Messi hátrébb van mint Eto és inkább befelé, az ék mögé játszanak.
A cselszkinél (4-3-3) Duff és Robben a széleken játszott, csak mivel Robben a másik lábát támaszkodásra használja, ezért befelé kellett cseleznie, mert azzal nem tudott beadni. Duff a vonalat játszotta, nem tömörített.

Ezek nem azt jelentik, h ettől nem lehet eltérni, de az induló felállás ez!

Mindegy úgy látom ez túl tudományos a fiataloknak, ha gondoljátok Mezei Gyuri bácsinak nagyon jó könyvei vannak erről :D Bocsi az OFF-ért.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.21. 16:12:11

xatary írta:
lionelmessi19 írta: Igen, aki vonal mellett játszik, az szélső, legyen szó csatárról, vagy védőről, akár kp-ről.
Hátha neked úgy sikerült megjegyezned, h aki a vonal mellett van az szélső, akkor nem zavarlak össze. :evil:
???
Igazából most miről beszéltek?
Nem értem a vitát, aki szélen szokott leggyakrabban játszani, az szélső, és kész.

xatary, te meg nem tudom mit problémázol itt, mireföl hargszolt te ennyire rám? Nyugodj már meg..... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.21. 16:07:57

Barcelona

Valdés
Zambrotta
Puyol
Edmílson!!!!!
Van Bronckhorst!!
Márquez
Xavi
Deco
Messi
Ronaldinho
Saviola

Az nso kezdőcsapata,kicsit se szánalmas ez az oldal. :lol:
Már nagyon várom az estét,bér félek rendesen...
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 16:01:30

Tudom, hogy nagyon off már, de kérlek, definiáld már nekünk a szélső fogalmát, prof xatary... :shock:
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.02.21. 15:54:30

lionelmessi19 írta: Igen, aki vonal mellett játszik, az szélső, legyen szó csatárról, vagy védőről, akár kp-ről.
Hátha neked úgy sikerült megjegyezned, h aki a vonal mellett van az szélső, akkor nem zavarlak össze. :evil:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.21. 15:43:53

xatary írta: Ja és CR ugyanazt játsza, mint Roni. Kicsit hátrébb a csatárok mögött és onnan indulva, de befele !!!!
Akkor ezexerint CR nem szélső? Mert ugye azt mondod, hogy Ronaldinho nem az. De ugyanazt játszák. Most mondtad. Tehát, akkor most mi van?
Ronnie szélső, vagy CR nem az?

Szerintem is ugyanazt játszák, mert mindketten szélen kapnak helyet. Más kérdés, hogy Ronnie alapjában véve nem az, csak abban a szerepkörben lép pályára. CR viszont egy klasszikus szélső. De mivel egy klasszikus szélsőnek a mai modern fociban nem csak az a dolga, hogy futkározzon a mészcsík mentén, és adjon be, mint egy hülye, hanem, hogy igenis húzódjon be, és szerezzen gólokat is.

De tök fölöslegesen vitatkozunk, mert szerintem mindketten nagyjából ugyanazt akarjuk mondani, csak elbeszélünk egymás mellett.

A Chelsea meg azért volt rossz példa, mert annak idején kajak ugyanazt játszották, mint mi. Mivel Robben és Duff és eredendően balszélső, és egyszerre csak egyikőjük lehetett a bal oldalon, ezért Robben rendszerint a bal lábára cselezve húzódott be középre. Akárcsak Ronaldinho nálunk.

És akárki játszott, Glen Johnson, Paulo Ferreira, Geremi, vagy a másik oldalon Del Horno vagy Bridge, mindig is felfutottak.

Azt a meccset pedig sajna nem láttam, mert éppen Franciaországban síeltem, nagy bánatomra telefonon értesültem a kiesésünkről.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Lezárt