Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.25. 12:27:56

Xabi Alonso, Luis Garcia! Kettejüket ez alapján a szabály alapján akkor bagóért meg lehetne venni, pluszba Dani Alves és 30 millió euróból felfrissítettük a csapatot. Ennyi pénzt pedig igazán el lehet költeni négy évente.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.25. 11:31:28

varga tamás írta:Itt dobálóztok a nevekkel, ki menjen, ki maradjon. A csapat gerincéhez nem szabad hozzányúlni, én ide sorolom VV-t, Márquezt, Puyolt, Zambrottát, Xavit, Iniestát, Dinhót, Eto'o-t, Messit. Deco esetében én szkeptikus vagyok, maradhat, de akkor javulnia kell. A két szélre kéne egy-egy játékost venni: Zambi mindkét oldalon bevethető, ezt bizonyította. A jobbon Oleguer és Belletti elmegy, de a jövőre is gondolni kell, így jöhetne pl. Dani Alves - gyors, robbanékony, jól ad be. Kell egy vkp. is, aki annyit fut, szerel, mint a bolond, és még a kapura is veszélyes - erre a célra az általatok említett Xabi Alonso megfelelő megoldás lenne. Ő spanyol, és esetleg édesapja - Perico Alonso - Barca-múltjára is lehetne alapozni. És én mindenképpen ragaszkodnék CRonaldo leigazolásához, ma a legjobb formában lévő játékos, aki egy-egy megmozdulásával meccsekt tud eldönteni, mint tegnap is a Fulham ellen. Ha róla van szó, a pénz nem szabad, hogy számítson, adósság ide, adósság oda. Ja, és a padra egy új edző - ehhez mindenképp tartom magam. Az én jelöltem: Guus Hiddink - kiváló stratéga, jól tudja tüzelni a játékosait, kiváló taktikus, és kellő szuggessziós képességekkel bír.
És Ronaldinhót pedig meg kell tartani, nem szabad eladni: szeretni, bíztatni kell. 16 gól az 16 gól, aki el akarja küldeni, az nem teljesen van tisztában az ő értékeivel. Gondoljatok bele: a MU-ban Rooney ősszel szinte nem is találta el a kaput, a fél szezon alatt lőtt öt gólt, de minden meccsen kezdő volt, Sir Alex bízott benne, mert tudta: nem felejtett el ő futballozni, csak nem volt szerencséje, ami máskor befelé pattant a kapufáról, az esetenként idén kifelé. De a bizalom mindennél többet számít a játékos számára. És Dinho igaz, hogy halványabb, mint tavaly, de még így is neki köszönhetjük, hogy a bajnokságban ilyen jól állunk. Gondolkodjatok!!!!
Érdekes :wink: Én azért Olegurt nem küldeném el, szerintem már elérte a Barca szintet. Belletti mehet. Egy szélső védő mindenképpen kell Zambrotta mellé a kezdőbe, vagy bal, vagy jobb. Már írtam hogy kiket tartanék megfelelőnek.
A bizalmam Rijkaard-dal szemben meccsről meccsre fogy sajnos. Szeptember óta bebizonyította hogy nem is akora edző mint gondoltuk. Nem tud újjat kitalálni, eröltette ugyan azt a játékot Eto'o és Messi nélkül... :? De azért még megvárom a nyarat az én személyes döntésem ügyében az edző kérdésben. De ha még a bajnokság sem lesz meg és nem lesz javulás akkor mehet. Hidding tényleg nagyon jó ezdő, már réges rég bizonyított. Vagy ott van még Scolari, sztem ő is jó lenne. Ronaldo-nak én nem örülnék különösebben. Quaresma is csak úgy lenne jó ha Dinho behúzódik középre, lásd abban a felállásban amit én is javasoltam. Viszont akkor 1értelműen Quaresma.
Na és Dinho...Egy külön téma. Olvastam hogy Rooney-hoz hasonlítottad. Nem lehet a kettőjük rosz formáját összehasonlítani. Rooney nagyon keményen dolgozott hogy újra a régi legyen, végigsprintelte a meccseket, hajtott, küzdött, AKART. Dinho-ra ez nem mndható el sajnos. Nem akar játszani, minden labdát visszajátszik. Ez persze nem azt jelenti hogy adjuk el Dinho-t egy rosz szezon után. De észbe kell kapnia. Ez így nem fog menni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 11:24:14

boggabor írta:En Antonio Lopezt hoznam bal vedonek az Atleticobol igy Zambrota jobb oldalon jatszhatna es meg 1 csatart az peddig Trezegue ingyen es Etoo mehet es persze uj edzot Koemant Guardiolaval vagy Bakeroval
:lol: :lol: :lol:

Zambrotta marad bal oldalon, ott vált be igazán.

MI az, h Samu menjen?? Észnél vagy?

Edző menesztéssel meg várjál már még egy kicsit...
De akkor is henk vissza, vagy scolari.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 11:21:53

áhhh, két vkp?? neeem

Jorge Andrade? nem

Robben?? :shock: :lol: :lol:

mit látsz abban a szerencsétlenben?

Guddyt és Giot nem fogjuk padra tartani, vagy legalább is nem kéne.
Én annyira Saviolát sem támogatom, ha Thuram padon van, és Marquez mellé veszünk még egy uj vkp-t, akkor nem kell megtartani MOttát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2007.02.25. 11:14:33

VV
Zambrotta Puyol Jorge Andrade Emmanuellsson

Marquez Appiah

Messi Ronaldinho Quaresma/Robben
Etoo

Gudjohnsen
Dos Santos Saviola Iniesta
Motta Xavi

Gio Thuram Olmo Oleguer
Jorquera

4 új játékos, kicsit felkavárnák az állóvizet. Új felállás, mert a 4-3-3at már kiismerték, és mást naon nem ismer a csapat. A kispadon maradjon Frank, mert a sikerekkor szerettük, akkor adjunk egy kis időt neki. Ha Messi és Etoo nem sérül meg, akkor kb 10 ponttal vinnénk a ligába, nincs oan csapat amelyik nem szenvedne hátrányt, ha az említett urak hiányoznak.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.02.25. 10:59:35

Itt dobálóztok a nevekkel, ki menjen, ki maradjon. A csapat gerincéhez nem szabad hozzányúlni, én ide sorolom VV-t, Márquezt, Puyolt, Zambrottát, Xavit, Iniestát, Dinhót, Eto'o-t, Messit. Deco esetében én szkeptikus vagyok, maradhat, de akkor javulnia kell. A két szélre kéne egy-egy játékost venni: Zambi mindkét oldalon bevethető, ezt bizonyította. A jobbon Oleguer és Belletti elmegy, de a jövőre is gondolni kell, így jöhetne pl. Dani Alves - gyors, robbanékony, jól ad be. Kell egy vkp. is, aki annyit fut, szerel, mint a bolond, és még a kapura is veszélyes - erre a célra az általatok említett Xabi Alonso megfelelő megoldás lenne. Ő spanyol, és esetleg édesapja - Perico Alonso - Barca-múltjára is lehetne alapozni. És én mindenképpen ragaszkodnék CRonaldo leigazolásához, ma a legjobb formában lévő játékos, aki egy-egy megmozdulásával meccsekt tud eldönteni, mint tegnap is a Fulham ellen. Ha róla van szó, a pénz nem szabad, hogy számítson, adósság ide, adósság oda. Ja, és a padra egy új edző - ehhez mindenképp tartom magam. Az én jelöltem: Guus Hiddink - kiváló stratéga, jól tudja tüzelni a játékosait, kiváló taktikus, és kellő szuggessziós képességekkel bír.
És Ronaldinhót pedig meg kell tartani, nem szabad eladni: szeretni, bíztatni kell. 16 gól az 16 gól, aki el akarja küldeni, az nem teljesen van tisztában az ő értékeivel. Gondoljatok bele: a MU-ban Rooney ősszel szinte nem is találta el a kaput, a fél szezon alatt lőtt öt gólt, de minden meccsen kezdő volt, Sir Alex bízott benne, mert tudta: nem felejtett el ő futballozni, csak nem volt szerencséje, ami máskor befelé pattant a kapufáról, az esetenként idén kifelé. De a bizalom mindennél többet számít a játékos számára. És Dinho igaz, hogy halványabb, mint tavaly, de még így is neki köszönhetjük, hogy a bajnokságban ilyen jól állunk. Gondolkodjatok!!!!
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2007.02.25. 10:28:54

En Antonio Lopezt hoznam bal vedonek az Atleticobol igy Zambrota jobb oldalon jatszhatna es meg 1 csatart az peddig Trezegue ingyen es Etoo mehet es persze uj edzot Koemant Guardiolaval vagy Bakeroval
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.25. 09:41:06

Én a védelembe nem csak egy jobbszélsőt szeretnék,hanem egy középső védőt is,mert Marquezt el kell felejteni ezen a poszton.Az egész szezonban minősíthetetlenül játszik a védelemben.Ha Thuram végre be tud oda épülni,akkor a következő szezon végéig maradhat,de én nyugodtabb lennék,ha vennénk még egy megbízható középső védőt.És az kerül a posztra,aki jobban teljesít.Remélem Thuram bizonyítani fog a következő meccseken.
Ha vennénk még egy védőt,akkor Marquez végképp mehetne a középpályára,de ide is kellene venni egy vetélytársat a posztért,hogy Marqueznek is küzdeni kelljen a csapatba kerülését.És nem pont Edmilsonra vagy Mottara gondolok,mint lehetséges vetélytársra.

Lehet,hogy kicsit radikális vagyok a védelemmel kapcsolatban,de sztem szükség van egy ilyen szintű átalakításra,mert jelenleg borzalmas az egész.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.02.25. 08:32:59

lionelmessi19 írta:
lionel19 írta: ------------------Valdes-----------------
1---------Marquez-Puyol----Zambrotta
--------------Xavi--------2---------------
-------------------------------------------
Messi----------Ronaldinho-------------3
--------------------Eto'o------------------

1. egy jobbvédőt igazolni kell
2. egy vkp-t is valami izmos romboló-t
3. ide jöhetne c-roni
Nekem tetszene nagyon, asszem jól odavernék a világot.
Monnyuk Xavi helyére én inkább Iniestát raknám, ő lett az aktuális kedvencem, Messi és Dinho mellett, akik örök fav-ok.

Jobb védőnek ha támadást kell erősíteni, akkor Dani Alves, de ha védelmet, akkor nem tom ki a megfelelő...
vkp-nek már írtam rengetegszer, h miet tartok megfelelőnek, tulajdonságait illetően.
C.ronaldo meg télleg jöhetne, vagy Quaresma, ha már ugyis reformprogram kell Cruyff szerint.
Ez nekem is tetszene. Hátul lehetne Zambi baloldalon és akkor vmi jobbhátvéd kéne de akár úgy is lehetne hogy Zambi jobboldal, és akkor megvehetnénk Heinze-t vagy Abidal-t balra. A következő sor, azaz a Xavi-és egy jó VKP is kircsó lenne. Én nem tenném be állandó kezdőnek sem Xavi-t, sem Ini-t, váltogatnák egymást. Azért szerintem Xavi még nincs leírva, ő szerintem ugyan úgy adogatja a labdáit csak mostanába a csapat nem tud vagy nem akar vele mit kezdeni. Vkp-nak én vmi erőembert vennék. Muntari, Makuon, Alou Diarra tökéletes megoldások lennének. Az egyel fentebb lévő Messi-Ronaldinho-? is jó lenne. Habár elgondolkoztam hogy Deco-t ki kéne-e hagyni de hát amit mutat mostnába, nem kifejezetten a rosz forma, hanem az alibizés és nemtörődés alapján nyugodtan ki lehetne hagyni. És azt sem tudom hogy Dinho-nak mennyire menne középnen. Ott mégjobban körbe tudnák szárni, felrugdosni. Szval azon is gondolkoznék még. De ha ott lenne akkor bal oldalra jöhetne Quaresma. Tökéletes lenne. Szerintem a szélen tud annyit mint Ronaldo. És végül a csatár, Eto'o, ez nem kérdés.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.02.25. 00:43:47

Az én álomcsapatom a következő(próbáltam a realitás terén maradni :wink: ) :
---------------Valdes(bár azért néha kezdek kételkedni benne)-------

D. Alves----Puyol---Márquez(Ferdinand-de ő úgyse lesz soha)----Zambrotta

-----Hát ide kellene vlki akit nem nagyon tudnék megnevezni-------
(talán Appiah,v Hargreaves, a legjobb Mascherano lett volna)

----------Xavi(Iniesta még CSAK CSERE)-----Deco(hát őt még legalább 2 évig nem hagynám ki...)



----Messi--------------------------------------------------RONALDINHO
------------------------Eto'o(cserének meg Saviola)


Szal vlmi 4-1-2-3 felállás...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 00:38:07

Game90 írta:
Los Banditos írta:Azt a szintet amit Dida mutat azt Victor is tudja hozni.
VV mostmár sokkal jobb, mint Dida.
Ez így van, sokkal jobb.

Game, nem jössz chatre?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.25. 00:36:41

Los Banditos írta:Azt a szintet amit Dida mutat azt Victor is tudja hozni.
VV mostmár sokkal jobb, mint Dida.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.02.25. 00:27:39

Los Banditos írta:Azt a szintet amit Dida mutat azt Victor is tudja hozni.Elsősorban én Xabi Alonsora fókuszálnék.Nagyon nagy munkabírású VKP és spanyol. :)
B@szk ! elnezest hogy ennyire leszoltalak de en is nacionalista vagyok :oops:
Szekelyek :arrow: romanok :oops: de ez mar off..En is Csabi-t szorgalmaznam a masik hogy nagyon jo a testfelepitese...a kozeppalyan akkor nem lennenk sok esetben fizikai hatranyban...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 00:26:15

Los Banditos írta:Azt a szintet amit Dida mutat azt Victor is tudja hozni.Elsősorban én Xabi Alonsora fókuszálnék.Nagyon nagy munkabírású VKP és spanyol. :)
Én is birom, nagyon tud küzdeni, technikailag is képzett, tudna játszani Decoval és Iniestával középen.

Még a mostaninál is erősebb középpályánk lenne...
Örülnék néki...

De hogy őszinte legyek, van vmi abban amit Cruyff mond, és akkor meg c.ronaldot is erőltetni kéne.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.25. 00:23:43

Azt a szintet amit Dida mutat azt Victor is tudja hozni.Elsősorban én Xabi Alonsora fókuszálnék.Nagyon nagy munkabírású VKP és spanyol. :)
in to exile
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.25. 00:20:52

Ide is! :)
2 vkp. nem elég támadó, Iniesta pazarlás olyan hátul. Asszem ennyi. Ja...és Quaresma.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.25. 00:16:12

lionel19 írta: ------------------Valdes-----------------
1---------Marquez-Puyol----Zambrotta
--------------Xavi--------2---------------
-------------------------------------------
Messi----------Ronaldinho-------------3
--------------------Eto'o------------------

1. egy jobbvédőt igazolni kell
2. egy vkp-t is valami izmos romboló-t
3. ide jöhetne c-roni
Nekem tetszene nagyon, asszem jól odavernék a világot.
Monnyuk Xavi helyére én inkább Iniestát raknám, ő lett az aktuális kedvencem, Messi és Dinho mellett, akik örök fav-ok.

Jobb védőnek ha támadást kell erősíteni, akkor Dani Alves, de ha védelmet, akkor nem tom ki a megfelelő...
vkp-nek már írtam rengetegszer, h miet tartok megfelelőnek, tulajdonságait illetően.
C.ronaldo meg télleg jöhetne, vagy Quaresma, ha már ugyis reformprogram kell Cruyff szerint.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.24. 23:15:59

Miért pont kapus? VKP VKP VKP VKP VKP VKP VKP VKP VKP VKP VKP..... Jobb-bekk Jobb-bekk Jobb-bekk Jobb-bekk Jobb-bekk Jobb-bekk...... Hiányposztokra :!:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.24. 23:01:01

Sztem tuti kacsa. Minek kéne nekünk pont Dida :idea: ?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2007.02.24. 22:58:30

Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.24. 14:52:34

Csak Lippit ne. Antifoci a köbön :?
Remélem idény nyáron nem Soriano diktál (gondolok itt arra, hogy népszerűsítsük a Tengeren-túlon is a csapatot, mert az mekkora plusz bevételt hoz, nem számít, hogy a VB miatt pihenni is alig tudnak, még fárasszuk őket plusszba is), hanem augusztusban mennek egy ütős kis edzőtáborba, és kellőn felkészülnek a következő idényre, az új emberek szokják a csapat légkörét, játékstílusát. Ahogy vége ennek az idénynek mindenki mehetne pihenni, majd augusztusben edzőtábor, és remélem a Spanyol-szuperkupán már megmutathatjuk, mit tudunk. :twisted:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.24. 14:51:33

visca el barca írta:nah meg a másik dolog (nem leszek népszerű, de hát nem is az a célom)

ronaldinho sem egy szent tehén. nem ő a barcelona. és én nem ronaldinhonak szurkolok hanem a csapatnak, ahol nekem igenis ő csak egy a pályán lévő 11-ből. ettol fuggetlenul termeszetesen imadom, hisz nagyszeru jatekos, de ha nem szokik le az állando hisztirol el lehet menni. az érte kapott sulyos euro milliokbol pedig nyugodtan lehet vasarolni 2-3-4 nagyon nagyon jo jatekost

lehet osztani :wink:
Vedd úgy, h ki vagy osztva. :)

Ronaldinhonra szüksége van a csapatnak lelkileg is, és azért is mert nagyon sokszor el tud dönteni egy meccset a javunkra.
És ha ilyen teljesítmény mellett nem is kell isteníteni, nem szabad eladni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2007.02.24. 14:53:11-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.24. 14:45:04

nah meg a másik dolog (nem leszek népszerű, de hát nem is az a célom)

ronaldinho sem egy szent tehén. nem ő a barcelona. és én nem ronaldinhonak szurkolok hanem a csapatnak, ahol nekem igenis ő csak egy a pályán lévő 11-ből. ettol fuggetlenul termeszetesen imadom, hisz nagyszeru jatekos, de ha nem szokik le az állando hisztirol el lehet menni. az érte kapott sulyos euro milliokbol pedig nyugodtan lehet vasarolni 2-3-4 nagyon nagyon jo jatekost

lehet osztani :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.02.24. 14:40:12

nah látom megkaptam a magamét a kezdo 11-ért...

de azt remélem ti sem gondoljatok h megveszunk egy jatekost (pl a xabi alonsot) és minden a régi lesz.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ugyan már kedves forumtarsak ne legyetek ennyire kishitűek :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2007.02.24. 14:45:52-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.24. 14:25:24

Az adósság nem a mi gondunk. Azzal foglalkozzon Soriano és csapata. Ők az nyilatkozták hogy van pénz bőven, én elhiszem nekik, eladjuk nemsokára a Mini Estadit, szóval abból csurran cseppen sztem a kasszába is, nem csak a stadion felújításra fog fordítódni...
Lezárt