Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rita
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2006.11.12. 13:28:20
Tartózkodási hely: Szeged

2008.01.19. 18:46:39

Kralo írta:Tegnap volt B csapat meccs a sportklubon. Bár csak pár percet láttam, de Oier elég ügyetlen volt a meccs azon időszakában. Így jó meglátás, hogy igazoltunk egy cserekapust. Remélem lehetőséghez is jut majd Pinto, legalább a kupában.
Én úgy tudtam,hogy tegnap Pau védett,Oier még a nagyokkal edzett tegnap.

Egyébk. kicsit örülök Pintonak mer idősebb mint Jorquera,hamarabb elmegy,és a fiataloknak hamarabb lesz esélye a bizonyításra. :)
Avatar
Stike
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.10.26. 16:26:27
Tartózkodási hely: Kecskemét

2008.01.19. 18:29:04

kisjuta írta: szerintem a csapat, sokkal többet bír, csak elég sokan kezdték ki egyszerre a nagy játékosokat, mert nem nyújtanak 100%-ot, ezért egy kicsit"összezuhan" a csapat tartása.
a frissítéssel arra gondolta, hogy a "B" csapatból a jó játékosokat felhozni egy pár percre(csereként), és akkor nem lenne ekkora hajcihő az egészből...
A Barca b-ből már felhoztuk azokat akik érnek valamit. amaradék meg kiesett egy osztállyal lejebb
Nem hiszem hogy ez lenne a megoldás

Piramis!! L.
Barça óptimo
Avatar
kisjuta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.01.18. 00:14:31

2008.01.19. 18:21:20

Stike írta:
kisjuta írta:szerintem el kell kezdeni alapozniuk Rijkaard-dal hosszabb távra, mert ezt a csapat játéka fogja megsínyleni, ha váltás lesz.
De a holnapi meccsen is mutatkozni fog a BARCA fölény!
Ezzel kapnak új húst a szerkesztőségbe, hogy elküldjék-e Rijkaard-ot, de szerintem ez a barcelona jó, csak kicsit több frissítés kéne, a csapaton belül...
Milyen frissítésre gondolsz?
Szerinem nem, a csapattal összetételével van gond hanem amutatott játéknaka taktikai gyengeségével; ebből köv hogy természetesen az edző sem a régi :(
szerintem a csapat, sokkal többet bír, csak elég sokan kezdték ki egyszerre a nagy játékosokat, mert nem nyújtanak 100%-ot, ezért egy kicsit"összezuhan" a csapat tartása.
a frissítéssel arra gondolta, hogy a "B" csapatból a jó játékosokat felhozni egy pár percre(csereként), és akkor nem lenne ekkora hajcihő az egészből...
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça, Barça, Baaaarça.

FORCA BARCA!!!
Avatar
Stike
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.10.26. 16:26:27
Tartózkodási hely: Kecskemét

2008.01.19. 18:13:19

GUDJOHNSEN nem egy Barca szintű játékos!! :?
De Deco igazából ha mindenki egészséges akkor csak a cserepadrafér, és ott nem marad sokáig.
Tudom egy kicsit szentségtörés amit mondok, de a mostani csapatunk egy kicsit emlékesztet a 2-3 évvel ezelőtti margitra amikor ott is rengeteg sztár volt a padon, félek nehogy az legyen a vége mint ott :?:
Barça óptimo
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.01.19. 18:11:05

barca99 írta:
Lennon írta::roll: ha Wengerék nem engednék el Fabregast akkor vehetnének tehetséges fiatal játékosokat mint pl:Nilmar,Kerlon,Kahlenberg,Nasri,Hunterlaar,Diego,Benzema...Szerintem.
Van FM-topicunk!
:lol: :lol: :lol:
Egyébként szerintem nem kell ide senki, egy új edző kéne, aki változtathatna a csapat összetételén, ha úgy látja... :roll:
Avatar
kisjuta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.01.18. 00:14:31

2008.01.19. 18:10:43

szerintem DECO maradjon, mert ő kell a csapatba, ha kell gólt szerez, néha védekezik, és a középpályán is megvan a helye...
nekem ellenszenvesebb GUDJOHNSEN, mert nem tud átállni a spanyol futball tempójára, szerintem nlha lassú a játéka, és sokszor elveszik a pályán, mint szürke-szamár a ködben!
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça, Barça, Baaaarça.

FORCA BARCA!!!
Avatar
Stike
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.10.26. 16:26:27
Tartózkodási hely: Kecskemét

2008.01.19. 18:07:48

kisjuta írta:szerintem el kell kezdeni alapozniuk Rijkaard-dal hosszabb távra, mert ezt a csapat játéka fogja megsínyleni, ha váltás lesz.
De a holnapi meccsen is mutatkozni fog a BARCA fölény!
Ezzel kapnak új húst a szerkesztőségbe, hogy elküldjék-e Rijkaard-ot, de szerintem ez a barcelona jó, csak kicsit több frissítés kéne, a csapaton belül...
Milyen frissítésre gondolsz?
Szerinem nem, a csapattal összetételével van gond hanem amutatott játéknaka taktikai gyengeségével; ebből köv hogy természetesen az edző sem a régi :(
Barça óptimo
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.19. 18:06:52

Igen,írásban gondolkoztam és a végére írtam le az igazi véleményemet!Előtte fejtegettem röviden,hogyha mindenképp igazolni kéne akkor kit hoznék!De ha lehet akkor inkább senkit!

Az én Decoellenességem abból fakad,h nem szeretem :oops: :D
Ez ien egyszerű,ezért adnám el!Az a véleményem vele kapcsolatban,h túlértékelik!És ezért csak őt említettem távozónak,mert egy számomra kedvesebb és jobb játékost el tudnék képzelni a helyén!Bár egy szerkezet váltással simán ki lehetne tenni a csapatból :twisted: !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2008.01.19. 18:07:58-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
kisjuta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.01.18. 00:14:31

2008.01.19. 18:03:12

szerintem el kell kezdeni alapozniuk Rijkaard-dal hosszabb távra, mert ezt a csapat játéka fogja megsínyleni, ha váltás lesz.
De a holnapi meccsen is mutatkozni fog a BARCA fölény!
Ezzel kapnak új húst a szerkesztőségbe, hogy elküldjék-e Rijkaard-ot, de szerintem ez a barcelona jó, csak kicsit több frissítés kéne, a csapaton belül...
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça, Barça, Baaaarça.

FORCA BARCA!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.01.19. 17:59:10

Bányász írta:
edeinho írta:off : Ave Drigo :D

on: hamár ott tartunk h kit igazoljunk( majd nyáron mert most még felesleges, várjuk meg h mi jön ki ebből az évből) akkor Fabregast.
Jó irányító középpályás, fiatal, tehetséges és ráadásul spanyol:)
Nem akarok vitába szállni,de sztem nem jönne vissza Fabregas!Legalábbis még nem!Meg nem is lenne túl nagy üzlet egy saját nevelést visszavenni minimum 30millióér!

Igazából attól függ kinek a posztjára kéne igazolni!Nálam mondjuk Deco menne(sajnos meg kellene lépnem,ha én ülnék ott :wink: ),és a helyére szereznék meg valakit!Semmiképp se túl drágán,és mindenképp valami fiatalt!

Ha mindenképp drágán akarunk valami nagy vételet akkor Van Der Vaart vagy Nasri(bár egyikük se védekezne sokat),vagy esetleg Diego!De ezt hajtogatja mindenki,h őket kéne!

Részemről jöhetne pl Lucho is vagy esetleg Daniel Carvalho!Aki pedig olcsó lenne,fiatal ám tehetséges az sztem Rakitic(bár nem hinném,h Barca szintű,de ki tudja...).

Az is kérdés,hogy kellene egyáltalán igazolni!Én elégedett vagyok ezzel a kerettel is teljes mértékben!Ugyh feleslegesnek tartom milliók kidobását az ablakon!
A legutolsó mondatatoddal értek csupán egyet és úgy látom te is elveted az előtte lévőket,csak írásban gondolkodtál és a végén jutottál végleges megoldásra :D .A keret jó senkit sem kell igazolni a meglévőket kellene inkább motiválni,ha nem megy kidobni,de nem feltétlenül kell a helyükre új játékos(itt elsősorban Ronniera gondolok,én támogatom ő és hosszú lenne az egészet itt leírni,na meg nem is az a topic,úh hagyjuk),mert nagyon erős a keret,minden poszton kiélezett harc folyik a kezdőbe kerülését.Gondoljunk csak bele kinek nincs ütőképes konkurenciája(persze ezt idézőjelben értsétek,egy csapat a barca,de egészséges harc folyik)?Valdesnek,Messinek és Iniestának(de ő is néha nem azt nyújtja amit tud)Szóval sztem az igazolás tárgytalan!A Deco vitát pedig nagyon nem értem,nem tudom mivel érdemelte azt ki nálatok,h el akarjátok küldeni?Őssze a csapat egyik legjobbja volt aztán megsérült,mikor visszatért túl hamar a mélyvízbe dobták és jogtalanul kritzálták,hisz épp csak felépült!Ez a mostani vita,pedig h lehet megjátssza a sérülést sztem butaság,hisz bármennyire rosszul működik a barca orvosi stábja manapság,azért ilyennel nem lehet őket átvágni,ennél profibbak és olyan felszerelésük van,amit mi magyarok el sem tudunk képzelni :D
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.01.19. 17:57:12

Te sem vagy teljesen normális. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
kisjuta
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.01.18. 00:14:31

2008.01.19. 17:55:48

hát én legelőször egy kapust igazolnék, mert VALDEZ sok potya-gólt kap, és nem számítanak neki annyira a meccsek...
Iker Casillas-t kéne megszerezni, mert ő készségesen kapus létére még a támadásokban is segítené Thierry Henry-t, Lionel Messi-t, Ronaldinho Gaucho-t, Bojan Krkic-et, vagy akár még Andrés Iniesta-t is!
:D
FORCA BARCA!
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça, Barça, Baaaarça.

FORCA BARCA!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.19. 17:45:44

edeinho írta:off : Ave Drigo :D

on: hamár ott tartunk h kit igazoljunk( majd nyáron mert most még felesleges, várjuk meg h mi jön ki ebből az évből) akkor Fabregast.
Jó irányító középpályás, fiatal, tehetséges és ráadásul spanyol:)
Nem akarok vitába szállni,de sztem nem jönne vissza Fabregas!Legalábbis még nem!Meg nem is lenne túl nagy üzlet egy saját nevelést visszavenni minimum 30millióér!

Igazából attól függ kinek a posztjára kéne igazolni!Nálam mondjuk Deco menne(sajnos meg kellene lépnem,ha én ülnék ott :wink: ),és a helyére szereznék meg valakit!Semmiképp se túl drágán,és mindenképp valami fiatalt!

Ha mindenképp drágán akarunk valami nagy vételet akkor Van Der Vaart vagy Nasri(bár egyikük se védekezne sokat),vagy esetleg Diego!De ezt hajtogatja mindenki,h őket kéne!

Részemről jöhetne pl Lucho is vagy esetleg Daniel Carvalho!Aki pedig olcsó lenne,fiatal ám tehetséges az sztem Rakitic(bár nem hinném,h Barca szintű,de ki tudja...).

Az is kérdés,hogy kellene egyáltalán igazolni!Én elégedett vagyok ezzel a kerettel is teljes mértékben!Ugyh feleslegesnek tartom milliók kidobását az ablakon!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.19. 17:39:10

edeinho írta:off : Ave Drigo :D

on: hamár ott tartunk h kit igazoljunk( majd nyáron mert most még felesleges, várjuk meg h mi jön ki ebből az évből) akkor Fabregast.
Jó irányító középpályás, fiatal, tehetséges és ráadásul spanyol:)
És ráadásul 3 v 4 évvel ezelőttig a Barca adott neki mindent a tudásának nagyrészével bezárólag... aztán nembírt várni még 1 évet és elhúzott. Ha ingyen jön és visszakönyörgi magát, majd akkor jöhet.
Ahogy Txiki is mondta egyébként...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2008.01.19. 17:36:56

off : Ave Drigo :D

on: hamár ott tartunk h kit igazoljunk( majd nyáron mert most még felesleges, várjuk meg h mi jön ki ebből az évből) akkor Fabregast.
Jó irányító középpályás, fiatal, tehetséges és ráadásul spanyol:)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.01.19. 17:27:08

Lennon írta::evil: figyelj én nem akarok veszekedni!de ha idegesit amit irok akkor ne olvasd el jó kössz!Egyébként lényegtelen szerintem abban igazam hogy (<-- az még elmegy, hogy a vesszőt nem ismered, de mintha egy "van" hiányozna nem?)az utóbbi egy-két évben nem tudtuk meg verni a BL:-ben sem a chealseat sem a liverpoolt(szerintem Liverpoolban nyertünk nem?) és hogy érdtsed a bajnokságban a(nem kell az "a") tavaly is kikaptunk és most is a madridtól.(tavaly egyszer kaptunk ki, és eddig idén is)
Ez gondolom nekem szólt. Bár túlságosan nem tudtam értelmezni.

1. Csak akkor tudom, hogy baromságot írtál, ha már elolvastam, de jó is lenne, hogyha mindenki leírná a hsz-e előtt, hogy ez most értelmes vag sem. Egyébként nemcsak nekem szúrt szemet...Hidd el szívesen olvasgatnék inkább értelmes hsz-eket, de mint mondtam ezt első ránézésre nem lehet eldönteni. Másrészt, meg moderátor vagyok, így ez nálam "munkaköri kötelesség".
Lennon írta:'Igazolásipolitámat" (emmemi? Lio) illetően pedig szerintem mindenki azt gondolja hogy Edmilsonnak,és Guddynak repülnie kéne meg Thuramnak,ja bocs te azt mondtad hogy Thuram fontos védekezőközépályás(<-- nem elég, hogy baromságot írsz, még azt is rosszul) azért van Abidal,Puyol,Marquez,Millito, a kezdőben mi?a keretben is van rajta kivül más védő Zambotta,Oleguer,Sylvinho,...
Ember itt mindenféleképpen frissiteni kell a játékos kereten mert vásároltak ezek olyan játékosokat akikre semmi szükség nincs helyetük vehetnének akik tudnak is valamit de te csak várjad Ronaldinhótól a csodát hát ha 2009-ben 100-os lesz én mégegyszer nem azt monom hogy elkénne adni.Az egyik honlapon az jelent meg hogy Touré azt mondta hogy Drogba ideakar jönni játszanni(Na és? Cicinho meg beszélt msn-en Kaka'-val). Etoval(ő hol játszik? :roll: ) ha idejönne Európa legerősebb csatársorra és középályás (+p) sorra(-r) lehetne a miénk. :wink:(<--Eto'o és Drogba annyira jók lennének együtt, hogy megoldanák ketten 6 ember szerepét egyszerre?)

Na miután derültem egy jót mondanék valamit:

Ha még egy hasonló minőségű hsz-t írsz, akkor miután elküldted jól nézd meg, mert többet nem látod


Javaslom, hogy olvasd el a dőlt betüs megjegyzéseim.

A hsz-em folyamatos frissítés alatt, mert minden olvasás után találok az idézetben egy-egy hibát.

Ha nem haragszol Dani :)
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2008.01.19. 17:08:21

Lennon írta::evil: figyelj én nem akarok veszekedni!de ha idegesit amit irok akkor ne olvasd el jó kössz!Egyébként lényegtelen szerintem abban igazam hogy az utóbbi egy-két évben nem tudtuk meg verni a BL:-ben sem a chealseat sem a liverpoolt és hogy érdtsed a bajnokságban a tavaly is kikaptunk és most is a madridtól.
'Igazolásipolitámat" illetően pedig szerintem mindenki azt gondolja hogy Edmilsonnak,és Guddynak repülnie kéne meg Thuramnak,ja bocs te azt mondtad hogy Thuram fontos védekezőközépályás azért van Abidal,Puyol,Marquez,Millito, a kezdőben mi?a keretben is van rajta kivül más védő Zambotta,Oleguer,Sylvinho,...
Ember itt mindenféleképpen frissiteni kell a játékos kereten mert vásároltak ezek olyan játékosokat akikre semmi szükség nincs helyetük vehetnének akik tudnak is valamit de te csak várjad Ronaldinhótól a csodát hát ha 2009-ben 100-os lesz én mégegyszer nem azt monom hogy elkénne adni.Az egyik honlapon az jelent meg hogy Touré azt mondta hogy Drogba ideakar jönni játszanni. Etoval ha idejönne Európa legerősebb csatársorra és középályás sorra lehetne a miénk. :wink:
Ha kicsit tagolnád az írásodat még olvasható is lenne.
Más: Thuram igen is fontos,mert ha mondjuk megsérül vki akkor ott van a padon egy megbízható védő. Ugyanúgy mint a kapusoknál!
Amúgy ha neked annyi eszed van,hogy szted jobb Sylvinho vagy Oleguer mint Thuram akkor inkább morzsolj kukoricát és ne kommentelj hülyeségeket.
Amúgy meg 2 éve is Ronaldinhotól vártuk a csodát... És még most is jó játékos csak nem kell tőle a 2 évvel ezelőtti teljesítményét várni. Kíváncsi lennék ha eladnánk és máshol megint klasszis lenne, netán újra megkpná az aranylabdát ( amit szívből kívánok neki), akkor mit szólnál? Szidnád a vezetőket h milyen hülyék voltak h eladták :wink:
Előbb gondolkozz...
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.01.19. 17:05:01

Tegnap volt B csapat meccs a sportklubon. Bár csak pár percet láttam, de Oier elég ügyetlen volt a meccs azon időszakában. Így jó meglátás, hogy igazoltunk egy cserekapust. Remélem lehetőséghez is jut majd Pinto, legalább a kupában.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.19. 16:21:01

Lennon írta::roll: ha Wengerék nem engednék el Fabregast akkor vehetnének tehetséges fiatal játékosokat mint pl:Nilmar,Kerlon,Kahlenberg,Nasri,Hunterlaar,Diego,Benzema...Szerintem.
Van FM-topicunk!
Oleguer írta:Ha Valdes megsérül, amire kb 0,0001% Az esély akkor is lehett volna még hozni vkit. De én jobban bizok Oierben meg Pauban mint Pintoban.
Arra, hogy Valdes megsérül, 50% az esély. Vagy megsérül, vagy nem. Eto'o-ra emlékszel, hogy mikor volt sérült? Mert én úgy emlékszem, hogy egyszer sem. Aztán hipp-hopp, fél év, aztán 3 hónap. Na, akkor hogy is van ez? Jorquera mikor volt eddig sérült amióta itt van? És egyből fél év. Tehát az ilyen 0,00000001%-okkal felesleges dobálózni, ha nem látsz a jövőbe.

A másik. Jorquerának le jár a szerződése. Ki tudja, hogy akar-e még másodhegedűs lenni? És mi van, ha nem hosszabbít idény végén és elmegy? Így van megfelelelő helyettese amíg sérült, és akkor is, ha elmegy.

Az meg számomra vicc, hogy nálad előnyt élveznek olyan kapusok, akiket (szvsz) soha az életbe nem láttál még védeni. Pinto meg Zamora-díjas.

:roll:
Avatar
M19
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2007.07.24. 21:15:47
Tartózkodási hely: Kiskunmucsaröcsögeháza

2008.01.19. 16:17:42

Pintonak én is örülök :D :D
Találtam egy elég érdekes linket, miszerint Drogba azt mondta Tourenak az elefántcsontparti edzőtáborban, hogy szeretne ide jönni:
http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=552745 :? :?
A hír megbízhatóságát nem tudom.
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2008.01.19. 16:08:33

SZerintem, ha Deco elmenne, Lulinhával kéne majd pótolni. SZerintem...
Visça el Barça!
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.01.19. 14:53:19

:roll: ha Wengerék nem engednék el Fabregast akkor vehetnének tehetséges fiatal játékosokat mint pl:Nilmar,Kerlon,Kahlenberg,Nasri,Hunterlaar,Diego,Benzema...Szerintem.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.19. 14:34:04

Nvidia, szerintem ezt a kérdést tedd fel az "utazás Barcelonába" című topikban, szerintem ott több választ kapsz majd rá :wink:
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.01.19. 14:30:44

:evil: figyelj én nem akarok veszekedni!de ha idegesit amit irok akkor ne olvasd el jó kössz!Egyébként lényegtelen szerintem abban igazam hogy az utóbbi egy-két évben nem tudtuk meg verni a BL:-ben sem a chealseat sem a liverpoolt és hogy érdtsed a bajnokságban a tavaly is kikaptunk és most is a madridtól.
'Igazolásipolitámat" illetően pedig szerintem mindenki azt gondolja hogy Edmilsonnak,és Guddynak repülnie kéne meg Thuramnak,ja bocs te azt mondtad hogy Thuram fontos védekezőközépályás azért van Abidal,Puyol,Marquez,Millito, a kezdőben mi?a keretben is van rajta kivül más védő Zambotta,Oleguer,Sylvinho,...
Ember itt mindenféleképpen frissiteni kell a játékos kereten mert vásároltak ezek olyan játékosokat akikre semmi szükség nincs helyetük vehetnének akik tudnak is valamit de te csak várjad Ronaldinhótól a csodát hát ha 2009-ben 100-os lesz én mégegyszer nem azt monom hogy elkénne adni.Az egyik honlapon az jelent meg hogy Touré azt mondta hogy Drogba ideakar jönni játszanni. Etoval ha idejönne Európa legerősebb csatársorra és középályás sorra lehetne a miénk. :wink:
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.01.19. 14:14:00

Sharky írta:
Oleguer írta:Nem is emlékszem olyanra egyébként, amikor Valdes sérült volt. :roll:
De gondolom a vezetőség nem akarta megvárni, hogy mi lesz, ha Valdes megsérül, és mondjuk Oiernek kéne beállni egy elég fontos meccsen. Pl. egy BL-találkozón.... Én örülök, hogy itt van Pinto :)
Ha Valdes megsérül, amire kb 0,0001% Az esély akkor is lehett volna még hozni vkit. De én jobban bizok Oierben meg Pauban mint Pintoban. :(
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Lezárt