Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.04.11. 08:45:07

ez a 25 millióért megkapjuk a cipőjét elég unszimpatikus kijelentés volt, ugyanolyan mint Alves maga...
jöjjön Lahm!
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.04.11. 01:27:11

ez a mutu gyerek se semmi!!! nagoyn jól tolja,hát henry helyett jobban járunk volna ha őt vettük volna meg.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.04.11. 00:29:46

Most akkor tényleg még 4 évig tart Alves szerződése? Mert akkor aztán 1000%, hogy nem megyünk bele 30-35-40 millió eurós licitekbe. Még ha jövőre járna le, és tényleg ide akarna jönni, esetleg. De egy ilyen szerződésől mi tuti nem vásároljuk ki. Ilyenekre Abramovichnak van pénze.
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.04.10. 18:54:33

miért írja mindenki le Pinto nevét, mikor közszemlére teszi az "álomcsapat"-át?. Tudtommal csak Jorquera-t helyettesíti ebben a szezonban, amíg fel nem épül, aztán tiplizik vissza. Vagy meg is vettük, és örökre a mienk? De akkor miért nem látom a távozók közt Jorquera nevét? :?: :?: :?: :roll: :D
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.04.09. 20:23:28

Karashu írta:
DaveN írta:ezt a sérült-jelentős ügyet én se nagyon vágom, mer oké h nem romlik a játékos hírneve, de akkor ezt mér árulják le szezon közben????????????
F.szért kell 3x elküldeni a hozzászólást! Ezen mit nem lehet érteni? Istenem! Azért nem játszatják őket, mert sz.rnak nagyívből az alkotmányra, egyáltalán nem érdekli őket már a csapat, csak hülyülnek mindenhol! Ennyi, a vezetőségnek már f.sza ki van mindenből amit csinálnak, ezért nem játszanak! EZEN MIT NEM ÉRTESZ??? lol bmg...
Karaushu, szerintem te félreértettél valamit. Meg amúgy is milyen alkotmányról beszélsz? :D

Az a lényeg, h azért mondták, h sérültek a játékosok, h nyárig ne essen le az áruk. Mert, ha bevallják, h nem csinálnak semmit és nem érdekli őket már ez az egész, akkor nem sok épeszű csapat lenne aki megkörnyékezné őket.

És DaVen nem azt nem érti, h miért nem játszik Ronaldinho + Deco, hanem azt, h ezt a vezetőség akkor most mégis miért hozta nyílvánosságra. Mert így most ugyanúgy tudni fogja a Milan, Chelsea, stb. és lehet, h ezért ki is fognak szállni az üzletből.
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.04.09. 20:16:06

DaveN írta:ezt a sérült-jelentős ügyet én se nagyon vágom, mer oké h nem romlik a játékos hírneve, de akkor ezt mér árulják le szezon közben????????????
F.szért kell 3x elküldeni a hozzászólást! Ezen mit nem lehet érteni? Istenem! Azért nem játszatják őket, mert sz.rnak nagyívből az alkotmányra, egyáltalán nem érdekli őket már a csapat, csak hülyülnek mindenhol! Ennyi, a vezetőségnek már f.sza ki van mindenből amit csinálnak, ezért nem játszanak! EZEN MIT NEM ÉRTESZ??? lol bmg...

Próbáld magad visszafogni, nem szeretnék látni még egy ilyen hangnemű hsz-t.
S.
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.09. 19:56:01

vmi nagyon nem jó így ezzel a csapattal pedig teli tökjó játékosokkal. szívem szerint nem sokat adnék el belőle de ugy néz ki h muszáj lesz...
és kapásból eladnék néhányat: thuram, ezquerro, (gudjohnnsen), edmilson, jorquera
zambrotta, deco és ronnie sajnos menni fog, ha tetszik, ha nem, pedig én imádom mind a 3at...
henry sztem nem igazán találja a helyét, beelőle csomó pénzt lehetne kapni, bár még lehet h egyszer feltámad, ki tudja...

kapus poszt sztem stimmel (Valdés, Pinto)
védők: balszél oké, középre kéne vmi fiatal (pl: garay, piqué...) + kell egy jobbszélső (pl Alves vagy sztem Lahm jobb oldalt is megállná a helyét)
középpálya: talán ez a legnehezebb... Xavi, Iniesta, Touré OKÉ, de kéne vmi technikás fiatal még ide de erre most így senkit nem tudnék ajánlani, de ezt majd az nagyokosok eldöntik...
csatár: Eto'o-t megkell tartani, ha csak lehet, van még giovanni, krkic, ((henry)) ide kell vmi fiatalos erősítés csak az a baj h pl huntellar vagy benzema túl sokba kerül, bár lehet h megéri
végülis pénz az van (lesz) bőven (ha ezeket eladják akikiet írtam)
renvoi
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.07.16. 21:35:02

2008.04.09. 19:22:25

én eladnám zambit, thuramot, edmílsont, gudjohnsent, decot, ronaldinhot és henryt.

megvenném lahmot, garayt, két ügyes, fiatal srácot a középpályára, előre pedig benzemát vagy huntelaart. akkor aztán megint harapna a csapat. és elmennének azok a nagy sztárok, akik idejöttek, de egy-két felvillanástól eltekintve nem váltak be, és csak a pénzt viszik.

minden tiszteletem roné, egy rossz szót nem szólok, de ő itt már nem lesz az igazi, kívánom neki, hogy máshol legyen a régi!

deco pedig baromira unszimpatikus az egész szezonban, főleg amikor két hónapja okoskodott, ha nem nyerünk semmit, ő lép. menjen csak!

a kapott pénzből pont telenne az újakra! és akkor jó csapatunk lenne.

edzőnek meg dobjuk be guardiolát és luchot, gyerekkorom két kedvence!
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.04.09. 18:56:48

Nem értem a logikáját annak, hogy ha azért mondták Decoról és Ronaldinhoról, hogy sérült, hogy nyáron jó áron adhassák el, akkor miért került most nyílvánosságra ez a nyilatkozat? Rájuk tört az őszinteségi roham, vagy olcsóbban is szívesen eladják őket? Egymásnak ellentmondó nyilatkozatok jelennek meg nap mint nap. Nem értem, miért nem lehetett már eleve tiszta vizet önteni a pohárba. Ennek így amolyan "egymásra mutogatás" szaga van...
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.04.09. 18:39:39

M.Riijkaard írta:Halottam hogy a Chealseanek kell Henry sztem ha eladnánk
nekik helyette elkérhetnénk Kalout cserében nem??? :lol: :lol:

Egyébként meg én mondjuk Kazimnak a Fenerből is úgyanúgy örülnék.
- Ki ez a srác?
- Kazim-Richards
- ???
- Soha se hallottam róla és nem is szoktam török bajnokságot nézni, de lött egy gólt a Chelseanek a BL-ben és egész jól mozgott az első meccsen.
- Igen? Szerződtessük.

Egy lehallgatott telefonbeszélgetés Joan Laporta és Txiki Begiristain között.
Avatar
M.Riijkaard
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.03.05. 17:28:41

2008.04.09. 17:42:42

Halottam hogy a Chealseanek kell Henry sztem ha eladnánk
nekik helyette elkérhetnénk Kalout cserében nem??? :lol: :lol:

Egyébként meg én mondjuk Kazimnak a Fenerből is úgyanúgy örülnék.
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.04.09. 17:23:16

Előre jövőre Ronnie és Deco nélkül meg még ki tudja...
Várom a változásokat és egy jó, mindenre esélyes Barcát, olyan meccseket ahol még sörért sem lehet kimenni!!! :lol:
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
roni9310
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.04.08. 20:07:47

2008.04.08. 20:10:18

Lampiao írta: Ja és valaki itt említette Lenont....:D:D:D Jópofa ürge.... Kár, hogy nem tudok elképzelni egy angolt sem a Barcában.... Náluk egy szisztéma létezik: Beíveled, fejel, gól....:D:D:D
Nem én írtam Lennont, de ha te így gondolod akkor sztem kevés Premier League meccset nézel...
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.04.08. 20:09:46

Fernando írta:Lenne egy fontos kérdésem, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Ti elcserélnétek Ronaldinho-t Alvesre? (csak egy feltevés, nem is kell a Sevillának Dinho csak úgy gondolkodtam)
Én elcserélném, jobban mondva: hol kell aláírni a cserét? Ki tette el a papírt? :D :wink:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.08. 19:55:45

Én nem mondom, hogy nekünk Pique kell, de egy büntetpt a legnagyobb klasszis védők is megcsinálnak néha-néha akár egy kisebb nevű játékossal szemben is...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.04.08. 19:46:06

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Aprieto

2008.04.08. 19:44:26

Del Nido hivatalosan is cáfol minden hírt Alvesről:

Itt
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.04.08. 18:29:10

Lampiao írta:Hát ez az egész Alves ügy túl van dramatizálva... Elhiszem, hogy jó játékos, de azért Giovannit nem adnám érte... Sőt!!!! 30 misit sem.... Mit tud? Gyors és jól lövi a szabadrúgásokat.... Messi ott van gyors embernek és akkor már vegyük meg Lahm-ot mert ő se lassú és még technikás is.... Ráadásul a szabadrúgásokra ott van Deco, Xavi, Maquez.... Szerintem...
Ez igaz, de én Alves-t többre tartom, mint Lahm-ot. Ezzel nem én vagyok egyedül, amint az árkülömbség is mutatja.
Deco, Xavi, MaRquez (R nem véletlen van nagy betüvel :wink: ) Tényleg jo szabadrugás lövők, de ebböl a trioból csak az egyik embernek biztos a helye... Ö Xavi lenne, mert ugye tudjuk, hogy Deco-nak és Marqueznek is nagy az esélyük, hogy a jövő évtöl másik csapatban folytatják.
Messi gyors igen, de szerintem nem elég egy gyors ember egy csapatba sem, mivel a foci (akárcsak sok sport) csapatjáték, egy Messi nem dönthet el egy mérközést, csak nagyon befolyásolhatja. Arrol pedig még nem is beszéltem, hogy igen sérülékeny a kis emberke.
A véleményem ettöl még nem változik, Alves nem a mienk...
nem tudok elképzelni egy angolt sem a Barcában.... Náluk egy szisztéma létezik: Beíveled, fejel, gól....Very HappyVery HappyVery Happy
Ez azért tulzás, megnézel egy Man Utd meccset akkor látványos, szép és nem utolsósorban pörgős játékot látsz, de akármilyen angol meccset megnézhetsz az elsö osztályban.

De most mondok egy példát: Beckham
A Madridba jol beilleszkedett, és nekem ö volt az egyik legszimpatikusabb játékos a Zidane/Ronaldo/Beckham/Figo/Raul (..) féle Madridban. A hajszálpontos beívelései és indításai nagyon jol jöttek a Madridnak, sok meccsüket ez döntötte el. Nézd csak meg a Barca-t is, Ronaldinho csucs formájában mennyi ladbát adott fel akár a félpályárol, és mennyi gol született belöle :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.08. 18:11:54

LG írta:Most olvastam visssza 5 oldalt, és sirni tudnék :( Vki olyat, h vkp. nem is ismer, Messit láttam a középályán, Etoo padon, 2 védő :!: :!: :!: :shock: van aki 8 játékost cserélne le, meg egyebek. Kicsit reálisabb dolgokba kéne gondolkodni :!:
Nálad a pont!
Nem hinném, hogy 7-8 helyen lesz változás a csapatban...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.04.08. 18:10:26

Hát ez az egész Alves ügy túl van dramatizálva... Elhiszem, hogy jó játékos, de azért Giovannit nem adnám érte... Sőt!!!! 30 misit sem.... Mit tud? Gyors és jól lövi a szabadrúgásokat.... Messi ott van gyors embernek és akkor már vegyük meg Lahm-ot mert ő se lassú és még technikás is.... Ráadásul a szabadrúgásokra ott van Deco, Xavi, Maquez.... Szerintem...

Egyébként meg inkább beszéljünk arról, hogy milyen irányítót fogunk igazolni aki Ronaldinho méltó utóda lehet!!!!

Ja és valaki itt említette Lenont....:D:D:D Jópofa ürge.... Kár, hogy nem tudok elképzelni egy angolt sem a Barcában.... Náluk egy szisztéma létezik: Beíveled, fejel, gól....:D:D:D
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.04.08. 18:06:34

" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.04.08. 18:06:08

Én ma több helyen is olvastam (madridista,samsungsport,stb.)h Alves a Barcába igazolhat.

Remélem ez igaz.
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.04.08. 18:05:18

Fernando írta:Ti elcserélnétek Ronaldinho-t Alvesre?
Hát nemtudom azért, h ellenünk játszhasson kövi szenzonban... :?
Mindenképp külföldre adnám el.. én sztem nem cserélnék, már csak azért sem mert lesz még a Ronnie jóó tuti.
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.04.08. 18:02:30

Én semmi képpen nem, nagyon szeretem Ronaldinhót és bizok abban hogy visszatér :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.04.08. 18:00:41

Lenne egy fontos kérdésem, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Ti elcserélnétek Ronaldinho-t Alvesre? (csak egy feltevés, nem is kell a Sevillának Dinho csak úgy gondolkodtam)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt