Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.10. 06:34:12

bennike123 írta:...
Túl nagy volt a felbontása, átállítottam 130x130-ra meg a gif-et is jpg-re, bár elvileg az első is jó lenne. Mindenesetre, remélhetőleg így már jó lesz:
http://kepfeltoltes.hu/140810/ava_www.k ... es.hu_.jpg" target="_blank
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.08.10. 06:23:57

Valaki betudná nekem állítani ezt a képet avatárnak? http://seeklogo.com/images/G/Guns_n_ros ... go.com.gif" target="_blank
Bárhogy szenvedtem nem jött össze, előre is köszönöm a segítséget.
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.08.06. 17:04:42

A Következő meccsek topikot frissítettem, köszi!

Boateng árát feljebb vittem.. :D Köszi!

Ami pedig a Twitter-falat illeti, az Eurobarça mindig is próbált mértékadó lenni, és eszerint válogatunk, rakjuk össze a képet a spanyol és nemzetközi sajtóból. Természetesen mindenki tévedhet egy-egy igazolást illetően, így mi is, de ha már tévedés történik, akkor mi kövessük el azt. Lényege az egésznek, hogy a saját kezünkben szeretnénk továbbra is tartani azt, mi kerül ki az oldalra és mi nem.

A játékosok követése és megjelenítése új ötlet számunkra is, egyelőre ezen nem gondolkoztunk. Lehetséges, hogy a jövőben lesz ilyen, átbeszéljük. Köszi az ötletet!
.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.08.06. 14:12:46

Szióka!
Még van idő estig kiírni a "Következő meccsek" kockába a nápolyiak elleni meccs kiírása alá, hogy a meccs közvetítése a Digisport2-n lesz látható.
Előre is köszönöm!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.04. 22:36:42

A Boatenges cikkből:
"A német klub Boateng árát minimum 39 euróban határozta meg, ez alatt semmiképpen sem fog megválni a bajor egyesület a klasszis hátvédjétől."
Azért szerintem ennél kicsit többet kérnének érte.. :mrgreen:

Meg akkor már a twitteres dologról megint - ha nem gond. Nem tervezitek, hogy a játékosaink hivatalos twitterét is követitek? A túloldalon is így van megoldva, és szerintem tök jó ötlet.. Csak gondoltam szólok, hátha. :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.25. 14:26:49

a liga menetrendjéről szóló cikk fejlécében elírás van, mert nem a Barca kezd a Depor ellen, hanem a balett... :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.22. 11:25:13

Na, most fedeztem fel a főoldalon a twitteres cuccot, nekem tetszik, jó ötlet volt szerintem. :) Olyan kérdésem lenne róla, hogy tervezitek esetleg "bővíteni" is, hogy átigazolási szezonban pl pár megbízhatóbb forrás tweetjeit is megosztjátok majd ott, meg ilyesmik, vagy "csak" az 'EuroBarca'-é marad ez?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.13. 10:47:07

Tobias88 írta:Sziasztok. Van egy elég nagy problémám, ugyanis nem tölt be az oldal egy hete legalább. Proxy szerverről írok most is és mint láthatjátok be is tudtam jelentkezni fórumra, tehát nem vagyok kitiltva, viszont a weboldal nem tölt be.

Az ip-m 84.1.96.70, az ISP meg Magyar Telekom plc.
Tudna valaki oldalnál illetékes személy segíteni? Ip-t bannoltátok vagy mi történhetett, mert minden más oldal bejön, itt meg "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" hibaüzenetet kapok... :? Programozó vagyok, szóval már minden egyéb böngészős és egyéb trükköt bevetettem de semmi
Most megjavult, de hogy miért azt nem tudom. Nálam semmi változás nem volt, szóval az oldallal volt valami :(
94:39 6 - 1
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.07.10. 09:14:05

Reagálnék a szerkesztőség nevében az utóbbi két hozzászólásra.

1. Ami a kosárlabdát illeti, Kovié ez a terület, ő pedig hamarosan egy évértékelővel érkezik, amiben benne lesz a bajnoki cím is. Azért döntöttünk úgy, hogy nem közöljük azonnal, mert az év korábbi szakaszában a vereségről szóló tudósítások is elmaradtak munka/iskola/egyéb dolgok okán, így semmiképpen nem akartuk azt a látszatot kelteni, hogy csak a győzelem esetén kerül fel azonnal a cikk.

2. Di Stefano haláláláról a Facebook oldalunkon számoltunk be, és emlékeztünk meg a nagyságáról egy képpel. Valóban szentelhettünk volna egy teljes cikket neki, ám időhiány miatt választottuk ezt a megoldást.
.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.07.10. 01:03:12

Kedves Szerkesztőség!

Sebaj, nem hallgattatok rám a kosárlabda bajnokcsapatunk okán és nem csináltatok róla főoldali hírt, de ki lehet küszöbölni a csorbát!
Messiék bejutottak a világbajnokság döntőjébe és vasárnap 21 órától meccs lesz az m1-en!
Keressetek nagy befogadóképességű, kivetítős helyeket és hozzátok őket nyilvánosságra, hogy hol lehet nagy csapatokban nyomon követni a döntőt!
Főoldali hír legyen, mivel van érintettsége 2 Barcás játékosnak is!
Tudnunk kell hogy hova mehetünk szurkolni!
Köszönöm szépen Nektek!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
roland28
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.09. 17:50:23

2014.07.09. 17:56:10

Sziasztok!

Elég régóta olvasom az eurobarcán a híreket érdekességeket le a kalappal az eddigi munkátok előtt!
De nem tudom hogy érzitek lehet én vagyok túl empatikus de illet volna egy rövid cikket szentelni Di Stefanonak még ha ellenfél is volt az ellenfelet tisztelni kell. Aztán lehet én tévedek és nincs helye az ilyennek egy ilyen oldalon, csak érdekesség képen mikor Tito meghalt a margit szurkolók honlapján is megemlékeztek róla ami szerintem egy sportszerű és kedves emberi dolog volt részükről :)

Ha már volt róla szó bocsánat, ha megbántottam valakit azért is sorry :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.08. 14:17:04

Sziasztok. Van egy elég nagy problémám, ugyanis nem tölt be az oldal egy hete legalább. Proxy szerverről írok most is és mint láthatjátok be is tudtam jelentkezni fórumra, tehát nem vagyok kitiltva, viszont a weboldal nem tölt be.

Az ip-m 84.1.96.70, az ISP meg Magyar Telekom plc.
Tudna valaki oldalnál illetékes személy segíteni? Ip-t bannoltátok vagy mi történhetett, mert minden más oldal bejön, itt meg "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" hibaüzenetet kapok... :? Programozó vagyok, szóval már minden egyéb böngészős és egyéb trükköt bevetettem de semmi
94:39 6 - 1
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.30. 11:41:35

Boixos1981 írta:Így van, amúgy jellemző, hogy minden Barcásra azt mondják, hogy biztos a Guardiola-korszakban kezdett el a csapatnak szurkolni. Honnan veszik ezt???? Mi alapjan feltételezi mindenki, hogy a Barcások divatdrukkerek? Én pl. mar nem emlékszem, melyik év volt az, de akkor kezdtem el szurkolni a Barcának, amikor a Real oda-vissza megvert minket a Clásico-kon, egyszer 1-0-ra, másodszor meg leírni is faj, de 4-1-re. Én amíg élek, nem fogok más csapatnak szurkolni, mert az már nem én lennék. A játékosok, edzők, vezetők jönnek-mennek, mi meg maradunk. Szívem mindig ehhez a klubhoz fog húzni, ha akarnék se tudnék más csapat drukkere lenni. Barca hasta la muerte!
Csak papagájként tudom, ismételni: akinek nem inge ne vegye magára!

Mondjuk én elég kevés idegennel beszélek a fociról, szóval nálam még nem nagyon került elő ez a probléma. Aki ismer az meg úgy is tudja, hogy menthetetlenül Barcás vagyok.

Viszont én nekem ez a : "amikor én kezdtem a Barca sikertelen volt" duma sem tetszik. Miért szorul magyarázatra, hogy miért szurkolok egy csapatnak.

Elméletem szerint ha kölföldi csapatnak szurkolsz, akkor te valamilyen szintetn divat drukker vagy. Legalábbis a magyar mentalitást tekintve. Na és akkor mi van?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.06.30. 11:00:54

Alfa írta:
Barcaforever írta:Gyerekek komolyan mondom, ami megy az elmúlt években az oldalon, most meg már, hihetetlen. Elég régi motoros vagyok azért az oldal történetében, emlékszem mikor feljövőben voltunk európai szinten nagyon jókat beszélgettünk a fiúkkal. De mostanában, annyira felhígult az egész, tudom nem lehet mit csinálni a sok divatdrukkerrel, bár most már kopnak le! :D :D :D Múltkor edzem, szokásos barca rövidgatya, tréning atléta, láttam már egy srác méregetett jó ideje, odajött, h használhatja-e a lábtolót, erre a kísérő mondat:,,Látom a barcának szurkolsz, pedig manapság az nem menő már."Ránéztem a gyerekre, sztem már abban is benne volt minden, és mondtam, h már a 99/00-es szezonban nekik szurkoltam, amikor épp sehol se voltunk.

Könyörgem a kis szurkolók més que en club-oznak, h hol marad a més que en club imázs ha Suarez jön 70 millióért?Na és? Neymar meg 100 volt csak félünk kimondani....Ha vki állít egy tényt, akkor kérem szépen nézzen utána és ne állítson hülyeséget, és tudja az az ember, h miért més que en club a katalánoknak. Főleg nekem, aki itt él. Csak jelzem nem Messi, Xavi, Iniesta, Guardiola vagy éppen Reach miatt, h néhány saját nevelést említsek.

Sajnos nincs időm sokat kommentelgetni, de a híreket követem.

Akinek nem inge, ne vegye magára. [-X [-o<
Annyira nem szeretem azt amikor valakire ramondjak azt , hogy divatszurkoló csak azért mert 09 után kezdett el szurkolni a Barcanak ( elsősorban nem neked szól csak te is megemlítetted :D es ezért írom ami mar régen bennem volt ) . Amikor engem elkezdett érdekelni a foci akkor volt a Barca a csúcson es en aki azt se tudta , hogy a Barca abban a szezonban milyen óriási tetteket hajtott végre elkezdtem nekik "szurkolni" azért mert tetszett a játékstílusok es az , hogy saját nevelésű játékosokkal van tele a keret . Azert irtam a szurkolni-t idézőjelben mert a 12/13 -as szezontól kezdtem el nezni az osszes barca meccset .Nyilván vannak olyanok is akik mindig az úgymond "menő" csapatnak szurkol . De en nem tudom elképzelni , hogy valaha is mas klubnak szurkoljak .



Így van, amúgy jellemző, hogy minden Barcásra azt mondják, hogy biztos a Guardiola-korszakban kezdett el a csapatnak szurkolni. Honnan veszik ezt???? Mi alapjan feltételezi mindenki, hogy a Barcások divatdrukkerek? Én pl. mar nem emlékszem, melyik év volt az, de akkor kezdtem el szurkolni a Barcának, amikor a Real oda-vissza megvert minket a Clásico-kon, egyszer 1-0-ra, másodszor meg leírni is faj, de 4-1-re. Én amíg élek, nem fogok más csapatnak szurkolni, mert az már nem én lennék. A játékosok, edzők, vezetők jönnek-mennek, mi meg maradunk. Szívem mindig ehhez a klubhoz fog húzni, ha akarnék se tudnék más csapat drukkere lenni. Barca hasta la muerte!
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.30. 00:17:15

Barcaforever írta:Gyerekek komolyan mondom, ami megy az elmúlt években az oldalon, most meg már, hihetetlen. Elég régi motoros vagyok azért az oldal történetében, emlékszem mikor feljövőben voltunk európai szinten nagyon jókat beszélgettünk a fiúkkal. De mostanában, annyira felhígult az egész, tudom nem lehet mit csinálni a sok divatdrukkerrel, bár most már kopnak le! :D :D :D Múltkor edzem, szokásos barca rövidgatya, tréning atléta, láttam már egy srác méregetett jó ideje, odajött, h használhatja-e a lábtolót, erre a kísérő mondat:,,Látom a barcának szurkolsz, pedig manapság az nem menő már."Ránéztem a gyerekre, sztem már abban is benne volt minden, és mondtam, h már a 99/00-es szezonban nekik szurkoltam, amikor épp sehol se voltunk.

Könyörgem a kis szurkolók més que en club-oznak, h hol marad a més que en club imázs ha Suarez jön 70 millióért?Na és? Neymar meg 100 volt csak félünk kimondani....Ha vki állít egy tényt, akkor kérem szépen nézzen utána és ne állítson hülyeséget, és tudja az az ember, h miért més que en club a katalánoknak. Főleg nekem, aki itt él. Csak jelzem nem Messi, Xavi, Iniesta, Guardiola vagy éppen Reach miatt, h néhány saját nevelést említsek.

Sajnos nincs időm sokat kommentelgetni, de a híreket követem.

Akinek nem inge, ne vegye magára. [-X [-o<
Annyira nem szeretem azt amikor valakire ramondjak azt , hogy divatszurkoló csak azért mert 09 után kezdett el szurkolni a Barcanak ( elsősorban nem neked szól csak te is megemlítetted :D es ezért írom ami mar régen bennem volt ) . Amikor engem elkezdett érdekelni a foci akkor volt a Barca a csúcson es en aki azt se tudta , hogy a Barca abban a szezonban milyen óriási tetteket hajtott végre elkezdtem nekik "szurkolni" azért mert tetszett a játékstílusok es az , hogy saját nevelésű játékosokkal van tele a keret . Azert irtam a szurkolni-t idézőjelben mert a 12/13 -as szezontól kezdtem el nezni az osszes barca meccset .Nyilván vannak olyanok is akik mindig az úgymond "menő" csapatnak szurkol . De en nem tudom elképzelni , hogy valaha is mas klubnak szurkoljak .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.06.29. 23:41:10

Gyerekek komolyan mondom, ami megy az elmúlt években az oldalon, most meg már, hihetetlen. Elég régi motoros vagyok azért az oldal történetében, emlékszem mikor feljövőben voltunk európai szinten nagyon jókat beszélgettünk a fiúkkal. De mostanában, annyira felhígult az egész, tudom nem lehet mit csinálni a sok divatdrukkerrel, bár most már kopnak le! :D :D :D Múltkor edzem, szokásos barca rövidgatya, tréning atléta, láttam már egy srác méregetett jó ideje, odajött, h használhatja-e a lábtolót, erre a kísérő mondat:,,Látom a barcának szurkolsz, pedig manapság az nem menő már."Ránéztem a gyerekre, sztem már abban is benne volt minden, és mondtam, h már a 99/00-es szezonban nekik szurkoltam, amikor épp sehol se voltunk.

Könyörgem a kis szurkolók més que en club-oznak, h hol marad a més que en club imázs ha Suarez jön 70 millióért?Na és? Neymar meg 100 volt csak félünk kimondani....Ha vki állít egy tényt, akkor kérem szépen nézzen utána és ne állítson hülyeséget, és tudja az az ember, h miért més que en club a katalánoknak. Főleg nekem, aki itt él. Csak jelzem nem Messi, Xavi, Iniesta, Guardiola vagy éppen Reach miatt, h néhány saját nevelést említsek.

Sajnos nincs időm sokat kommentelgetni, de a híreket követem.

Akinek nem inge, ne vegye magára. [-X [-o<
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.06.26. 23:10:08

Drága Szerkesztőség!
A Regal F.C. Barcelona a mai napon újra spanyol kosárlabda bajnokságot nyert.
A Főoldal vezető hírei között ehhez képest egy szikrányi jele sincsen ennek.
Mintha a Barcelonának csupán focistái lennének, annyira elnyom mindent a focihírek hada!
Minden komoly sikerről írni kellene és címlapon büszkélkedni vele!
Hogy ez netán nem foci?
Mi a probléma ezzel?
Remélem mielőbb írtok e sikerről!
Pótoljátok!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2014.06.07. 09:12:42

Kedves Barça-szurkolók, sporttársak!

Június 14-én (szombaton) tagtoborzót tartunk a HFCB B szurkolói csapatában.

Célunk, hogy új tagokkal egészítsük ki a csapatot, amellyel a későbbiekben a kupákon, többek között a Szurkolói Tornákon veszünk majd részt.
A tagtoborzót a XI. kerületi Arany Ászok Futballarénában tartjuk. (Bp. Fehérvári út 126-128)
A tervezett kezdés 11 órától lesz. Az, hogy mikor végzünk függ attól, hogy hányan leszünk.

A pályabérlés végett minden jelentkező hozzon magával 1-2.000 Ft-ot.

Az érdeklődők az alábbi e-mail címen kaphatnak bővebb információkat ill. jelentkezhetnek a toborzóra.
E-mail: szurkoloitorna@gmail.com. Itt nevet, telefonszámot, e-mail címet, posztot, kort kérünk megadni.
Telefonos elérhetőségeink:
Bede Viktor: 06-30-317-32-22
Szabó Bence: 06-20-998-31-78

Köszönettel:
Bede Viktor
HFCB B csapatkapitány
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.05.28. 09:11:11

A Marquinhos tagadja saját szavait c. cikk esetében szeretném felhívni a figyelmet, hogy a RAC1 már elnézést kért a hibáért, hiszen nem arról a Marquinhosról van szó, akit mindenki ismer. A Brazil u21-es csapatban 2 Marcos van és ők a másikkal készítettek interjút. Csak a teljes igazság kedvéért szerintem érdemes lenne odaírni a cikk aljára.

RAC1 explain there are 2 players named Marcos at BRA U21 and that hotel connected them to other Marcos. They apologize for misunderstanding.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.14. 11:47:03

Nagyon korrekt A fejétől bűzlik a hal cikk. Gratulálok a szerzőnek :)
"And my heart will leave you never."
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.03.16. 21:28:18

S.Agüero írta:A cikkben Messi négyet lőtt, de az utolsót Pedro rúgta. :) :wink:
Javítottam, köszi :!:
.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.03.16. 20:28:48

A cikkben Messi négyet lőtt, de az utolsót Pedro rúgta. :) :wink:
vetesi.feco
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.01.18. 18:04:04
Tartózkodási hely: Szendehely

2014.03.15. 12:14:46

Hello!
]Csupán annyi lenne az észrevételem a honlappal kapcsolatosan hogy a letöltésekben lévő dolgokat nem lenne rossz frissíteni, mivel eléggé idejét múlt, még egy dolog nem lenne rossz ha meglehetne hívni új tagokat :)

Hajrá Barca :) :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.03.12. 23:48:20

Tényleg nem kötekedésként szánom, csak a történelmi hűség kedvéért picit jobban figyeljetek oda, hogy írtok le egy eseményt. Már több korábbi cikknél is észrevettem, hogy nem igazán úgy vannak leírva az események, ahogy történtek. Most pl. Messi nem jobbal, hanem bal külsővel (egészen zseniális mozdulat...) tette a hálóba a bogyót, Kompany pedig még véletlenül se fejelte, hanem jobb belsővel rúgta a gólt.
Kép
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.11. 22:19:19

Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :) hajra barca
Lezárt