Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.08.21. 17:27:46

Hello all! Szal sztem lassan kéne frissíteni a játékoskeretet! Csak ugy jó lenne! köszi
sub_bass
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.08.21. 15:23:40

JOEY20 írta:Én már több mint 3 éve látogatom elég gyakran ezt az oldalt és nagyon meg vagyok elégedve vele!Nincsenek rajta mindenféle pletykák meg ilyenek mint más oldalakon.Szerintem nagyszerű munkát végeztetek az oldallal! 8)
Köszönjük!
Te vagy a képen? akkor jöhetsz a szerkesztőségbe körülnézni :D



Drigo: megnézem mit tehetek, egyetértek veled.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2006.08.21. 14:24:31

Én már több mint 3 éve látogatom elég gyakran ezt az oldalt és nagyon meg vagyok elégedve vele!Nincsenek rajta mindenféle pletykák meg ilyenek mint más oldalakon.Szerintem nagyszerű munkát végeztetek az oldallal! 8)
Forca BARCA
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.21. 14:13:22

Igaza van Drigonak,tegnap nagyon átmentünk madridistásba. :?
in to exile
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.21. 14:11:34

Egy- két észrevétel a tegnapi, illetve a csütörtöki napról.

Megértem, hogy sokan nyaralnak dolgoznak stb a modik és az adminok közül, ez így is van jól, nem lehet elvárni, hogy mindenki mindig ott legyen netközelben és figyeljék az esetleges renbontáésokat túlkapásokat stb.De a jövőben sztem mindenképpen kéne, h legalább egy modi felügyelje itt a dolgokat, főleg, ha meccs van, általában ez így szokott lenni, de ezen a két napon szerintem igen nagy káosz volt.

A számomra legidegesítőbb az volt, amikor már az 50. ember kérdezte meg, hogy hol, meg mikor lehet nézni neten a meccset, hát öcsém, ha nem képes visszaolvasni 2-3 oldalt, sztem megérdemli, hogy töröljék a hsz-ét a másik, hogy egyszerűen nem tudják melyik topic mire való tnap sikerült Silvanusnak átterelni a népet a Távkapcsolós topicból az Élő közvetítéses topicba, de ha Ő nincs, sztem mindkettőn leközvetítik a meccset.(csütörtökön annyi volt[szintén a mikor és hol lesz a meccs?], hogy egy csomó hsz egy-két szavas volt, nem iylenre gondolok, h GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓl és xy lőtte, hanem iylenekre, h "labdakezelés" ez az már nem is emlékszem mik voltak pontosan, én próbáltam, szólni, de mire beírtam, h mi van már 2x annyi ilyen lett, meg most mit ér az, ha egy mezei forzmozó szól?)Azért a régebbiek, nem pont magamra gondolok, mert azért vannak sokkal régebbiek is nálam, nah szóval Ők/Mi már tudjuk, hogy mit szabad/illik és mit nem, de az újjak nem - honnan is tudnák ezzel nincs semmi baj, hiszen ha ez nem lenne, akkor minek lennétek TI? - és ezért lenne szükség mindenképpen legalább egy modira.

A másik, ajánlom figyelmetekbe (Charlie, ahogy néztem a hszeket, úgy láttam, h Te most itt vagy vagy lehetsz fórumközelben, szal sztem léphetnél is) Az ellenfeleink játékosai topicot, volt egy kis gubanc egy eszement madridistával sztem azt nyugodtan lehetne törölni, nem is kell visszakeresni ott van rögtön az elején, mert sztem nem illik oda, persze nem akarom megmondani, hogy mit, meg hogyan csináljatok, de ezért van ez a topic.Ezek miatt is kéne az egy modi, hiszen ez már nem az első "összetűzés" egy idiótával, eddig mindig volt, aki rendett tett, most sajnos nem.

Nah gondolom, hogy kezdődik a szezon iylenek egyre kevésbé fordulnak majd elő, mármint, h modi nélkül maradunk, de gondoltam megosztom gondolataimat Veletek.Nem tom, h lehetne az iylet kiküszöbölni(esetleg korlátozott modi rang pl a rangidősnek, vagy ilyesmi) de ha együtt lesz mindenki újra ezt mindenképpen érdemes lenne megvitatnotok én úgy érzem.

Elnézést ha hüleségeket írtam és idegesítő voltam, de ez kikívánkozott belőlem.

Üdv:
Drigo/Dani
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 11:58:18

Charlie írta:Nem volt Henknek topicja.De most már nem is lesz, hogy távozott tőlünk, sajnos :(
C.
Oké,értem!
Akkor gyorsan ideírom,ha nem gond,h csapata ha jól tudom az Ajax,a nyitányon 5-0ra nyert! :)
Amúgy is bírom azt a csapatot,de most még jobban szurkolok majd neki,Henk miatt is!
Bocs az offért,de a labdarúgás topicban nincs Holland bajnokság.

A tippjátékhoz meg jó munkát kívánok!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.08.21. 09:28:46

ozsimiki írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a tippjáték mikor indul be?
Gondolom a ma esti meccsre még nem lehet tippelni,de Európai szuperkupára már lehet?
Vagy bajnoki első meccsre?

Köszi!
Dolgozunk rajta, erőteljesen. Sok újdonság lesz, ezeket meg kell csinálni. remélhetőleg az első fordulóra kész lesz!

Üdv:
Tamás
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.08.21. 00:45:22

Nem volt Henknek topicja.De most már nem is lesz, hogy távozott tőlünk, sajnos :(
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 00:22:35

Sziasztok!
Kerestem Henk Ten Cate topicot de nem találtam...nem is volt ilyen? Vagy eltűnt csak?
Jó lenne neki is egy topic,azért elég sokat tett a Barcáért,az utóbbi években!
Ha csak a figyelmemet kerülte el,és megvan valahol,akkor elnézést!
Előre is köszönöm!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.20. 17:15:43

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a tippjáték mikor indul be?
Gondolom a ma esti meccsre még nem lehet tippelni,de Európai szuperkupára már lehet?
Vagy bajnoki első meccsre?

Köszi!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.17. 21:44:52

Figinho írta:Jó lenne feldobni az élő közvetítést!Már mára jó lenne mert nemsokára kezdődik a Spanyol Szuperkupa!
Szerintem ha kezdődik a meccs,akkor úgyis ott lesz írva,hogy mi történik,ne aggódj,aki tudja követni az meg írni is fogja,remélhetőleg!

Eddig úgy néz ki,hogy menni fog!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2006.08.17. 21:40:01

Jó lenne feldobni az élő közvetítést!Már mára jó lenne mert nemsokára kezdődik a Spanyol Szuperkupa!
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.08.17. 17:08:14

rhynn írta:
Mr. Master írta:há ja. vagy valami netcaféban ülni egy tv és a monitor előtt. Na de én nm kérek meg senkit, h elrontsa miattunk a szórakozását! Érezzétek jól magatokat! Aztán majd letöltjük mi a videot. Csak azt nm értem, hogy ha a nyavalyás holland szuperkupát nyomják, akkor a spanyol miért nm fér bele... :?

Én megcsinálnám szivesen, de Angliában egyik tévé sem adja! Az időeltolódás mellett is későn kezdődik, ráadásul egybevág más sporeseményekkel (crickett válogatott meccsek), ezért nem adja semmi, szóval én sem fogom látni!
ha van neted este, akkor tudod nézni, van egy egész jó link itt az oldalon :wink:
Kép
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.08.17. 16:55:54

Mr. Master írta:há ja. vagy valami netcaféban ülni egy tv és a monitor előtt. Na de én nm kérek meg senkit, h elrontsa miattunk a szórakozását! Érezzétek jól magatokat! Aztán majd letöltjük mi a videot. Csak azt nm értem, hogy ha a nyavalyás holland szuperkupát nyomják, akkor a spanyol miért nm fér bele... :?

Én megcsinálnám szivesen, de Angliában egyik tévé sem adja! Az időeltolódás mellett is későn kezdődik, ráadásul egybevág más sporeseményekkel (crickett válogatott meccsek), ezért nem adja semmi, szóval én sem fogom látni!
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.16. 12:38:45

Jó nyaralást,szurkolást,cábronozást(majd biztos fog menni a meccsen :lol: )


Majd valaci biztosan írja nekünk a fórumba az eseményeket. :)
in to exile
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.08.16. 12:31:31

há ja. vagy valami netcaféban ülni egy tv és a monitor előtt. Na de én nm kérek meg senkit, h elrontsa miattunk a szórakozását! Érezzétek jól magatokat! Aztán majd letöltjük mi a videot. Csak azt nm értem, hogy ha a nyavalyás holland szuperkupát nyomják, akkor a spanyol miért nm fér bele... :?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 12:26:14

Enrique írta:
Los Banditos írta:Adminok,Szerkesztők!

Mivel a holnapi meccsünket egyik csatorna sem adja,lesz élő közvetítés?
Tartok tőle, hogy nem lesz, mivel Iván és én Barcelonában leszünk, Rhynn pedig még Londonban van, bár ez nem biztos...

De szerintem nem lesz, na. :)

Üdv
Eurobarca Team
Mondjuk bevihetnétek egy laptopot suttyomban és írhatnátok a meccs eseményeit! :)
Nade komolyan: jó szórakozást!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.16. 11:58:52

Los Banditos írta:Adminok,Szerkesztők!

Mivel a holnapi meccsünket egyik csatorna sem adja,lesz élő közvetítés?
Tartok tőle, hogy nem lesz, mivel Iván és én Barcelonában leszünk, Rhynn pedig még Londonban van, bár ez nem biztos...

De szerintem nem lesz, na. :)

Üdv
Eurobarca Team
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.16. 08:36:28

Adminok,Szerkesztők!

Mivel a holnapi meccsünket egyik csatorna sem adja,lesz élő közvetítés?
in to exile
Szöllö
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.08. 14:49:57
Kapcsolat:

2006.08.14. 19:25:21

Köszi szépen a segítséget! Most végre minden rendesen működik! :D
Még egyszer köszi a gyors válaszokat! További jó munkát! Csak így tovább! :mrgreen:
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.08.14. 10:28:45

Szöll? írta:Köszi szépen!
Azon kívül, hogy újból regisztrálok, van-e más megoldás, mert a profilban nem lehet ugye megváltoztatni a nick nevemet, és nem enged újból regisztrálni, mert az e-mail címemhez ez a profil van rendelve...
Nem szeretnék emiatt új e-mail-t csinálni...
Tehát: a név szöllö a kód elvileg a régi. Ha nem, küldj egy mailt a megadott e-mail címedről a rhynn84@gmail.com címre, s az ott megadott kódot berakom.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Szöllö
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.08. 14:49:57
Kapcsolat:

2006.08.14. 10:19:54

Köszi szépen!
Azon kívül, hogy újból regisztrálok, van-e más megoldás, mert a profilban nem lehet ugye megváltoztatni a nick nevemet, és nem enged újból regisztrálni, mert az e-mail címemhez ez a profil van rendelve...
Nem szeretnék emiatt új e-mail-t csinálni...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.08.14. 00:23:08

Hello,

Ez a fórumunk egyik hibája, hogy a hosszú 'Ő' betűt állandóan '?'-lé alakítja... Rákérdezek azért, hátha meg lehet oldalni, de leginkább azt tudnám javasolni, hogy regisztráld magad Szölö ill. hasonló rövid 'Ö' betűs nevek egyikén...

Üdv
Enrique
Szöllö
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.06.08. 14:49:57
Kapcsolat:

2006.08.13. 19:58:33

Tisztelt Szerkesztők!

Hogy tudom megváltoztatni a nevemet Szöll?-ről Szöllő-re?
Egy ideig nem tudtam belépni, mert nem tudtam, hogy a gép ő helyett kérdőjelet írt, így hiába próbálkoztam, nem sikerült belépnem...
Ma átnéztem 700 nevet, aztán rátaláltam a sajátomra...
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.08.13. 17:32:38

Kedves Enrique!
Mindenki nevében köszönöm a hiba elhárítását és azt, hogy
ezen lehetőség nyitva áll előttünk újra!
Mindig bíztam Bennetek!
Köszönt és minden további jót kíván Nektek a maratonfutó
Krojf koma.
Lezárt