Gianluca Zambrotta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.13. 20:41:59

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... zo-2130511

Zambrotta is elhagyja a Milant.

Alves pedig minket,szal jövőre újra az ő nevével kezdődik majd a védelmünk :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.13. 20:08:57

Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.09.22. 10:09:27

Nah visszament az antifociba erre megint jól játszik és lő egy bombát 31ről.Nálam még egyáltalán nem megoldott a jobb hátvéd ügy.Alves közel sem a sevillai Alves, mint ahogy Zambrotta, se a torinoi volt.

Alves állandóan fenn marad, mint a jobb oldali középpályás és tegnap is sztem max 3x szerelt.
Kép
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.06.01. 21:31:53

Zambrotta nem rossz játékos ezt bizonyította a 2006-os Világbajnokságon is. Azért nem volt könnyű dolga, nem egy kirobbanó formában lévő eggyüteshez igazolt. Ahol ő mint szélsővédő nem válthatta meg a világot! Úgyhogy sztem ezeket a tényeket figyelembe véve kellene a teljesítményét elbírálni! Ő sem így képzelte el minden bizonnyal a Barcelonai játékát, volt nem egy játékos aki megégette magát már itt, nem ő az egyedüli eset. Én mindenesetre megköszönöm neki ezt a 2 évet! Sok sikert a Milanban! (persze ne a Barca rovására :) )
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.01. 21:11:01

Viszlát Gianluca!!!köszönjük ezt a boldogsággal teli 2 évett amit okoztál
volt részed bővenn a jóban hiszen nemcsak az ellenfél hálóőreinek sikerültt
gólokat rúgnod de még a miénknek is úgyhogy az hogy itt voltál Thuram
papával együtt az számunkra könnyen felejthető volt olyan mint a halál
könnyen jött könnyen ment:lol: És ezzel a játékal amitt itt nyújtottál szeri
ntem nemkell agódnod simán megállod majd a helyed a Milánban. :lol:

Egyébként meg nem gonoszkodni akarttam de nekem ez a véleményem
róla hogy MAGYAR NYELVRE FORDITVA IS:egy 0 voltál.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.06.01. 20:54:42

visca el barca írta:belletti annyival nyujtott többet, hogy lőtt egy bl-t érő gólt. se több se kevesebb.
Ez igaz de Belletti nyert két bajnokságot meg egy bl-t. Jah és tagja volt egy szép focit játszó generációnak. Míg Zambi a csapat rossz játékánál érkezet és folytata azt.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.06.01. 17:17:54

aztmondják nemmutadta azt a teljesítményt ammit kellet volna.
meg különbenis neki olaszban a helye :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.01. 17:15:33

belletti annyival nyujtott többet, hogy lőtt egy bl-t érő gólt. se több se kevesebb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.06.01. 16:47:37

maxilopez írta:Nem értek egyet ezzel az árral azért 10 fölött kellett volna érte
Viszont itt a Barcában nem nyujtott maradandot, mint például Belletti. Ez az ár szerintem reális.

Vegyél ki legalább 1 sort az aláírásodból!
S.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.06.01. 16:22:58

Ciao,Zambi! Köszönet az elmúlt évekért!További jó játékot és sérülésmentes pályafutást kívánok! =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.01. 15:53:55

Fernando írta:Csak most tudtam olvasni a híreket. Nagyon sajnálom, hogy áron alul adtuk el. :cry:
hát ez így van jóval többet is el lehetet volna érte kérni :!:
de azért köszönjük ezt a 2 évet ameddig itt voltál nálunk 8)
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.06.01. 15:09:17

Csak most tudtam olvasni a híreket. Nagyon sajnálom, hogy áron alul adtuk el. :cry:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.06.01. 14:46:16

barca99 írta:Tény, hogy nem marad el képességekben, de amíg a brazilnak nagyon bejött a spanyol foci, addig az olasznak egyáltalán nem. Ha jönne Alves, akár RC-hez, vagy Cafúhoz hasonlóan megoldhatná nálunk a szélső védelmet 5-6 évig. Ez előbb említett úriemberek is bírták klasszis szinten ca. 34 éves korukig.

A példákat meg nem tartom egészen korrektnek, mert most ha megírja a goal.com, hogy SG-t ki akarjuk vásárolni 20-ért, akkor felesleges most pálcát törni a vezetőség feje felett. De mondhatnám, hogy Benzemárt sem fizettünk még egy petákot sem. Tehát elhamarkodott kijelenteni, hogy kicsúszott a vezetőség kezéből az irányítás.
Abban biztos vagyok hogy az idei Barcában Alves is szenvedett volna.
Másrészt írták itt többen hogy Zambrotta menni akart. Hát nem is csodálom ha így volt, mivel minden nap 5 hír röppent föl hogy kit hoznak a helyére. És ez a nem neki való a spanyol foci duma sem ül szerintem, mert ennyi erővel Henrynak, Abidalnak meg Tourénak sem fekszik - eddigi tapasztalatok alapján. De rendben eladtuk, menni akart engedni kellett.

Példáim: Nem tejfelesszájú ötéves vagyok, nyilván tudom hogy a goal.comnak is el kell adnia magát és emiatt minden kósza pletykát megír. Ami viszont biztos: Idén mindenki a Barcán akar majd nyerészkedni. Egyébként én is így csinálnám: Nyilvánvaló hogy Alves elmegy a Sevillából, de ha már így van akkor a minimum, hogy megkérik az árát. versenyeztetik a MU-t, Chelseat, Barcát meg aki még érdeklődik... Érdekes a Valenciánál kijelentették, hogy csődközeli a helyzet, ebből következően legjobbjaikat el KELL adniuk. Ehhez képest ők is velünk szórakoznak... Ahelyett hogy kínálnánk Silváért, Albiolért, Villáért 50-60M-t amit nem lehet visszautasítani, itt szenvedünk, és egy csődközeli csapat irányít minket.

Zambrotta ügyében mi voltunk erőpozícióban, mégis ez kerekedett ki belőle. Aztán a Milán kezdheti ugyanezt a játékot R10-zel is, aztán őt is eladjuk 15ért. Én addig nem adtam volna el Zambit, amíg R10 ügyet le nem zárja a Milan, azaz vagy meg nem veszi komoly áron, vagy amíg kategórikusan le nem tesz a megvételéről (onnan meg lehet Ronit más felé árulni M. City + a többi pénzes angol, akkor már nyitogathatná a feneketlen pénzes kutat). De ehelyett rohadt olcsón eladtuk Zambit, R10-zel kapcsolatban meg megint nekünk lesz szükségünk az eladására... Újból engednünk kell majd a Milannak...

Érdekes mindenki keményen fel tud lépni saját érdekei érvényesítésére, csak mi nem...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.06.01. 14:34:45

A spanyol foci és föleg az előre járék nem nagyon feküdt neki ez tény...de legalább jó játékkal bucsuzott a Manchester ellen , Ronaldot leszedte a pályáról azthiszem ez többet ér mint 8,5 milla ,sajnos adott egy gól passzt a vörösnek de mindegy (ettől még illet volna rugnunk nekik egyet) ! Ciao Zambi
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.06.01. 14:24:36

Bye bye Zambi!!! Köszönjük ezt a két évet!!!!
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.06.01. 14:05:34

Nem értek egyet ezzel az árral azért 10 fölött kellett volna érte kérni érte zseniális védő mind a jobb és mind a bal oldalon sokkal jobb játékos mint deco és érte mégis többet fogunk kapni Köszönjük a játékot Zambi :!:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.01. 14:02:41

Dos Santos írta: Nem egészen.
Zambrottáért 14-et,Thuramért 5 M-t csengettek ki a Juvenak,anno.
Akkor tévedtem, rosszul emlékeztem bocs. De ennek ellenére is reálisnak tartom az árat. Annyiban van problémám, hogy vártam volna még vele, vagy tényleg csak akkor adom el, ha már van pótlás. Tudom, hogy Zambi menni akart, de nem lett volna baja, ha csak az EB után kötjük meg az üzletet, ha már elengedjük, addig meg talán elintézzük a pótlást.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.06.01. 13:44:01

gekkodan írta:Nem mellesleg úgy vettük 14-ért anno, hogy csomagba kaptuk mellé Thuramot is. Tehát az akkor még formában lévő francia világbajnok is beleszámított a 14-be, azt gondolom 2-4 millió lazán volt akkor Thuram ára. Tehát Zambrotta sem lehetett több 10-12 millánál, azóta eltelt 2 év és a játékával sem szolgált rá az árfolyam-emelkedésre.

Szerintem teljesen okés.
Nem egészen.
Zambrottáért 14-et,Thuramért 5 M-t csengettek ki a Juvenak,anno.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.01. 13:40:14

Igenis áron alul adtuk el, legalábbis szerintem.
Miért volt 14 milkó? Mert a Juve kénytelen volt eladni a kiesés miatt... Mindenkit áron alul adtak el abban az évben (Vieira, Thuram, Ibrahimovics, stb.) És Thuram nem volt benne ebben a 14 millóban.

Zambrotta sem hozta az elvárhatót a második idényében, első évében szerintem kifejezetten jó volt. Rúgott asszem négy gólt is (lehet, hogy csak három voilt) a bajnokságban, plusz megoldotta a feladatát böcsülettel, támadott, védekezett...

Idén so-so volt, sokszor gyenge volt, még többször láthatatlan és csak ritkán ment neki igazán jól. Ergo a klubváltást abszolúte megértem, de ezért a léért? Fele annyi pénzért adtunk el egy 31 éves világbajnok, többszörös olasz bajnok, 50+ szoros válogatott olasz bekket, mint amennyiért megvettünk egy nem sokkal fiatalabb cserevkp-t... Ne haragudjatok, de nekem ez meglehetősen sántít. És ugyancsak egyet kell értenem azokkal, akik szerint is hatalmas baki volt az eb és legfőképpen Alves megvétele előtt bejelenteni ezt a transzfert. Újabb szög Laporta koporsólyába... Lassan elképzelhetetlennek tartom, hogy kitöltik a mandátumukat. De ez már egy másik történet...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.06.01. 12:50:04

Balinho írta:Képességében nem marad el Alvestől (én emiatt nem is engedtem volna el, megpróbáltam volna egy új edző alatt is). Ha Alvesért el lehet kérni 35öt, az biztos hogy Zambiért is lehetett volna 15 kérni (és meg is adták volna).

Mondjuk azzal egyetértek, hogy vele nem illendő cseszekedni. De a Zambrotta-ügy számomra jelzi hogy a vezetőség kezéből kicsúszott az irányítás. A dolgok csak történnek körülöttük de nincsenek rá hatással. (Zambrotta mellett R10, Eto'o, Deco ügye a távozók oldalon, Alves(35), Caceres(20), Garay(18 helyett 10ért RM), Keita (14ért kivásárolva), S. Garcia (kivásárlási áron 20ért akarjuk), Benzema (50), Hleb (25alatt nem jön) ügye.

Szerk: 14ért jött anno, de az is rohadtul áron alul volt. A Juve nem tehetett mást, mint hogy eladta. Zlatan is 20Mért ment el akkor, ami akkoriban is nevetséges volt érte.
Tény, hogy nem marad el képességekben, de amíg a brazilnak nagyon bejött a spanyol foci, addig az olasznak egyáltalán nem. Ha jönne Alves, akár RC-hez, vagy Cafúhoz hasonlóan megoldhatná nálunk a szélső védelmet 5-6 évig. Ez előbb említett úriemberek is bírták klasszis szinten ca. 34 éves korukig.

A példákat meg nem tartom egészen korrektnek, mert most ha megírja a goal.com, hogy SG-t ki akarjuk vásárolni 20-ért, akkor felesleges most pálcát törni a vezetőség feje felett. De mondhatnám, hogy Benzemárt sem fizettünk még egy petákot sem. Tehát elhamarkodott kijelenteni, hogy kicsúszott a vezetőség kezéből az irányítás.
socio66

2008.06.01. 12:40:53

Kralo írta:Korrekt áron távozott.

A baj csak az, hogy mi nem korrekt áron fogjuk megvenni Alvest, persze ha megvesszük. :roll:
igen ez a baj,hogy gyakorlatilag egy hasonló kvalitású játékossal pótoljuk, mégis hatalmas minuszba kerülünk a cserével... :?
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.06.01. 12:40:38

Zozzy 5 írta:Egyetértenék, ha nem Zambrottáról lenne szó. Véleményem szerint ez reális ár volt érte, max. 1-2 millával lehetett volna több. Na mind1, én lezárom a témát.
Képességében nem marad el Alvestől (én emiatt nem is engedtem volna el, megpróbáltam volna egy új edző alatt is). Ha Alvesért el lehet kérni 35öt, az biztos hogy Zambiért is lehetett volna 15 kérni (és meg is adták volna).

Mondjuk azzal egyetértek, hogy vele nem illendő cseszekedni. De a Zambrotta-ügy számomra jelzi hogy a vezetőség kezéből kicsúszott az irányítás. A dolgok csak történnek körülöttük de nincsenek rá hatással. (Zambrotta mellett Eto'o (akit 30ért már adnánk), R10 és Deco (akik iránt látványosan nincs kereslet, amiből az következik hogy 20at kapunk értük összesen max) ügye a távozók oldalon, Alves(35), Caceres(20), Garay(18 helyett 10ért RM), Keita (14ért kivásárolva), S. Garcia (kivásárlási áron 20ért akarjuk), Benzema (50), Hleb (25alatt nem jön) ügye a várható igazolásokén.

Szerk: 14ért jött anno, de az is rohadtul áron alul volt. A Juve nem tehetett mást, mint hogy eladta. Zlatan is 20Mért ment el akkor, ami akkoriban is nevetséges volt érte.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2008.06.01. 12:45:55-kor.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.06.01. 12:34:23

Én is csak ezt a "zsigerből szidjuk Laportát, ha már Rijkaard element" dolgot látom ki ebből.

Lehet, hogy nem a lehető legtöbbet hoztuk ki ebből, de hogy már megint Laporta a bűnbak. :lol: Akkor már legyen inkább Txiki.

1., már Zozz is írta... mi van, ha a Barca a játékos érdekeit is figyelembe veszi? Mi van, ha Zambit csak a Milan érdekelte? Mi van, ha már az EB-re úgy akart rákészülni, hogy ezzel ne kelljen foglalkoznia? (oké, hogy ez pénzről szól, de Zambi úgy emlékszik majd vissza, hogy váltani akart, és engedték, Alves meg lassan két éve szidhatja Del Nido felmenőit... kinek hiányzik ez?)

2., bár már erről is volt szó. :) 14-ért vettük anno, amikor még azt lehetett mondani, hogy csúcsformában volt. Idősebb lett (és a szélsővédőknél nem árt a gyorsaság), és a teljesítményéről sem zengtek olyan dicshimnuszokat, mint amikor idejött.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.06.01. 12:33:54

Korrekt áron távozott.

A baj csak az, hogy mi nem korrekt áron fogjuk megvenni Alvest, persze ha megvesszük. :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.01. 12:33:12

Balinho írta:
Zozzy 5 írta:És az esetleg nem lehetett benne a pakliban, hogy Zambrottának is volt beleszólása a saját sorsába? :roll: Simán elképzelhetőnek tartom, hogy kérte, még az EB előtt zárják le az ügyét és mindenképp Milánóban szeretné folytatni.
Lehetséges. Csak kicsit unom hogy ezesetben már megint mi játszuk a jófiút, velün k meg mindenki b*szakszik lásd Dani Alves v. Silva is menni akar mégsem engedik, de ugyenezt csinálják a Lyonnál is. Meg is lehet nézni a Sevilla és a Lyon mennyit kap a játékosaiért...

MI meg játszuk itt a mindenkivel jófejek vagyunk játékot, menjen Zamb 8,5ért, qa vége az lesz hogy R10et 12Mért Eto'o-t 25ért adjuk el, miközben mi egy vacak védekezőközéppályásért is fizetünk 14et... (előre várom Cacerest 20ért Hlebet 25ért, Bemzemát 50ért...)

Megmondtuk volna Zambrottának, hogy mindenképpen mehet, az EB után egy szava sem lehetett volna...
Egyetértenék, ha nem Zambrottáról lenne szó. Véleményem szerint ez reális ár volt érte, max. 1-2 millával lehetett volna több. Na mind1, én lezárom a témát.
Lezárt