Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.01. 18:56:27

Az én kezdőcsapatom a Levante ellen:

-----------------Víctor Valdés-------------

-Zambrotta--Thuram--Puyol--Sylvinho-

--------Xavi-------Edmílson----Deco-----

--------Iniesta------------Ezquerro-------

----------------Gudjohnsen----------------

Esetleg Ezquerro helyett Giuly is kezdhet, akkor pedig Iniesta átmenne a bal oldalra, de az utóbbi meccsek alapján most a padon kezdene Gyula.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.01. 14:39:44

A Levantét még a sérültek és Ronnie nélkül is verni kell :!:
Én Oleguernek és Bellettinek lehetőséget adnék most :!: Kezdőként vagy csereként sztem játszaniuk kéne.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.12.01. 14:15:46

:D:D:D jók a nevek:D
de sztem jó maga a keret is, szal ezzel lehet nyerni... sőt, kell!!!
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.12.01. 14:10:23

Roni pihen a Levante ellen:


itt a keret:

Valdés, Jorquera, Iniesta, Edmílson, Puyol, Sylvinho, Gudjohnsen, Ezquerro, Giuly, Oleguer, Xavi, Thuram, Belletti, Zambrotta, Deco, Van Bronckhorst, Motta.


igy is nyerni kell.

kezdő szvsz:
Valdes-Zambi, Puyi, Thuram, Gio-Ini, Edmi, Deco-Ludo, Guddy, Ezqi
Kép
Avatar
sleepy69
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.08. 22:07:30

2006.11.29. 15:02:31

Sziasztok Magyar Barcások.
Csak egy kérdésem lenne nem tudná valaki megmondani hogy hol lehet jegyet venni a neten a barca meccseire? Vagy lehet-e egyáltalán? Mennék Barcelonába jövöre csak aggodom hogy mikor ott leszek már elfogynak a jegyek. Előre is köszönöm a segítséget. :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.11.29. 13:23:01

wandering írta:Bocs, ha off vagyok, de magánéleti okokból lemaradtam egy kicsit mindenről.
Mi van Messivel? Sérült? Miért nem játszott a Villareal ellen, és miért nem megy a Klubvilágbajnokságra?
Messi sérülést szenvedett kb 1hónapja, 3hónapra dőlt ki. Termsézetesen már nincs ennyi hátra, és folyik a rehabilitációja, februárban újra láthatjuk a pályán.
C.
wandering
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.04.12. 15:01:37
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.29. 13:14:24

Bocs, ha off vagyok, de magánéleti okokból lemaradtam egy kicsit mindenről.
Mi van Messivel? Sérült? Miért nem játszott a Villareal ellen, és miért nem megy a Klubvilágbajnokságra?
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.11.27. 09:52:24

Nito írta:Lenne 1 kérdésem..ugyebár Rafa Marquez megkapta a spanyol útlevelet...így Gio Dos Santos felkerülhetne a felnőtt keretbe és játszhatna bajnokikon??? Giuly helyett szívesen látnám :roll: :twisted:
a bajnokságban már nem játszhat,de a BL-ben igen.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.27. 08:48:18

nem láttam elejétől a meccset, nem voltam otthon, így csak a végéről tudok véleményt mondani... iniesta gólja szenzációs volt, akárcsak a beadás! de ronaldinho gólját nehéz űberelni!!! ez majdnem volt akkora gól, mint a híres rivaldo vs. valencia gól!!! és végre láthattam kb. fél év után ronaldinho híres "reklámos" cselét!!! ezt hiányoltam ebből a srácból!!! nem tudom egész meccsen milyen volt, de az utolsó 15 percben isten király!!! hajrá, így tovább!!! ezzel a játékkal nem lehet gond a bréma ellen!!!
a riporter viszont télleg hihetetlen volt! nem volt szeme??? végül is a barca váletlenül lőtt 4-et, nem is így akarták... :D:D:D
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.26. 22:02:08

Hát igen. Ráadásul nem ez az egyetlen eset, hogy már már szinte gyűlölettel beszélnek a Barcáról. Eleinte még azt hittem, hogy én vagyok a paranoiás, de aztán..... :roll: Ne értsetek félre, nekem nem azzal van bajom, hogy a kommentátor esetleg reálos. De azért annyi hülyeséget ne mondjon, csak elfogultságból. Ott van a Horváth Feri pl. Őróla tudom, hogy reálos, de még egyszer nem hallottam rosszindulatú vagy túlzottan elfogult megjegyzéseket tenni a Barcát illetően. Ez a f :oops: sz viszont aki a Villarreal elleni meccset közvetítette, hát... Gudhjonsen lefordul, de a védő elkésik és lendületből beletérdel a combjába. Gudi elterül. Riporterünk nem lát semmit. Gudit tisztán lerántják a 16-oson belül. riporterünk szerint ez nem 11-es. Gudit kiugratják a második félidőben, kimegy a kapussal szemben, elhúzza a labdát és begurítja a kapuba. A bíró les címén lefújja az akciót. Jön a lassítás, tisztán látszik, hogy nincs les, mert minimum egyvonal volt az indítás pillanatában. Riporterünk végignézi a lassítást, majd megszólal: öhöm, igen, ez LES! Iniesta pazar labdát kap. Guily, aki egyébként valóban előrébb van centerben igaz,rámozdul de köze nincs hozzá, az akció szempontjából teljesen passzív. Iniesta beemeli Gudinak, aki befejeli. A gól teljesen szabályos, a partjelző (helyesen) kivárt, hogy kihez kerül a labda és nem int. Riporterünk megszólal: Ez LES! És még ezt hallom fél órán keresztül. Áá erre nincs rászorulva a Barcelona. Iniesta az egyébként (most először)fantasztikusan játszó Zambrottától kapott passzból gyönyörű gólt lő kapásból. Riporterünk: ááááá ezt nem is így akarta..... Az első félidőben (0-0-nál) folyamatosan támadunk, járatjuk a labdát. Riporterünk: A Barca nem is játszik akkora fölényben, de hát ők a semmiből is képesek gólt rúgni. Mondja ezt, miközben gyakorlatilag egykapuzunk. ÁÁÁÁÁÁÁ HIHETETLEN! A Mallorca ellen dettó. De Farkas Norbi azért NÉHA mond jó dolgokat is, bár .....
VISCA EL BARCA!
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2006.11.26. 21:39:33

A kommentátorok a Sport Klubon totálisan katasztrófák, kritikán aluliak. Az összes "B" kategóriás riportert egybe gyűjtötték. Látszott a közvetítőn, hogy nagyon unszimpatikus neki a Barca, mindennek az ellenkezőjét mondta, Iniesta góljára meg hogy nem igy akarta biztos. Meg is keresem a Sportklub internetes oldalát és irok ennek a baromnak. Hajrá BArca!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.26. 21:34:02

Etooka írta:Aky Irta:

Hello srácok egy kérdésem lenne!
Tegnap miért integettek fehér zsebkendóvel a nézők Ronaldinho góljánál???



A Villareal drukkerek intettek Pellegrininek ezért a szégyenteljes vereségért....
Nem. Azok Barca drukkerek voltak. Azért integettek, mert a "bika" nem érte el a kívánt szintet. (A "matador" ebben az esetben a Barca, a "bika" a Villarreal volt.) :wink:
VISCA EL BARCA!
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2006.11.26. 21:32:19

nekem meg egyáltalán nem volt hang!a többi adón meg igen!na erre varjál gombot
Kép

Més qué un Club!!!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.26. 21:30:09

Miért van az, hogy a Barca meccseit szinte kizárólag idióták közvetítik??? Most is a Villarreal ellen: teljesen szabályos gólt rúgunk (fejelünk), erre azt hallom FÉL órán keresztül, hogy LESLESLESLESLES... :?: a végén levettem a hangot a tv-ről. Borzalom.
VISCA EL BARCA!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.26. 18:18:37

Levante ellen hasonlógála kellene, ők sincsenek mostanában túl jó formában...
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.11.26. 15:28:48

Komáim!
Ahogy terveztem, meglett. Sikerült felkelnem hétkor és megnéztem,
ahogy a Barca piramist épít!
Hogy miért?
Nos.
Dinho első gólja szimpla tizenegyes. Ez, ugye, alapszitu a fociban.
Guddy fejese vitatott szitu, de már valami akció előzte meg.
Andérs félollója már komoly iskolázottságot sejtet és igen szép volt.
Dinho második találata pedig a piramis csúcsa, a foci művészete.
Vagyis a Barca tegnap este bemutatta a foci fázisait, az alapszinttől
a művészetig! Soha rosszabb reggelt, mint a mai!
Mellesleg Nektek hála, soha nem néztem ennél nyugodtabban Őket!
Valóban, reszkess, Werder!
Mindörökre Barca! Mindörökre, Eurobarca!
Azt azért nem állítom, hogy mindörökre Krojf.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.26. 14:49:06

Los Barrachos írta:Közben lesz egy izzadságszagú meccs is a BL-ben, azt is hozni kéne, hogy továbbmenjünk...
Jó,de most a Bajnoki meccsekre értettem,mivel ez annak a topicja :wink:

Gyulás kérdésre: tény,h semmit sem mutat,az a szerencse,h eddig még semmi kárunk sem származott belőle,de ezt tényleg nem kellene megkockáztatni,h folyamatosan játszik,ráadásul kezdőként....

Messi sajnos még jó db ig sérült lesz,de sajnos úgy gondolom,h amíg így jönnek az eredmények ,Frank nem lesz hajlandó Gyulát padoztatni :( Pedig azt kellene...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2006.11.26. 14:29:34

Aky Irta:

Hello srácok egy kérdésem lenne!
Tegnap miért integettek fehér zsebkendóvel a nézők Ronaldinho góljánál???



A Villareal drukkerek intettek Pellegrininek ezért a szégyenteljes vereségért....
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.26. 14:10:45

noname írta:Sztem nem jó ötlet Giuly helyén játszatni Iniestát. Messi sérülésével Giuly talán az egyetlen igazi jobbszélső a csapatban.
Gyula semmi, azaz nulla (0) teljesítményénél rosszabb biztosan nem lenne ez a felállás sem.

Amúgy is, mint igazi jobbszélső, hányszor fűzi be a védőket a mi Gyulánk? Hányszor húzza meg a jobboson az alapig, és adja be a labdát?

Erről ennyit. :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2006.11.26. 13:08:06

Sztem nem jó ötlet Giuly helyén játszatni Iniestát. Messi sérülésével Giuly talán az egyetlen igazi jobbszélső a csapatban.
A vkp. poszton vannak lehetőségek, de sztem Marquez nincs köztük. Ő Puyollal nagyon jó. De ott van Edmilson, Motta, Xavi...
Sztem Edmilson a legjobb közülük, de mindegyik más-más stílus.
A Fifa egy szégyen
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.11.26. 12:59:33

lionelmessi19 írta:Már leírtam, de mégegyszer:

Szerintem a legjobb lenne, ha Giuly egyszerűen kimaradna, helyén pedig Iniesta játszana, Xavi pedig visszakerülne a kezdőbe.

Illetve a védelem pedig
Zambrotta, Thuram, Puyol, Gio vagy Syl
vkp: marquez
Teljesen egyetértek,Giuly semmit nem csinál,inkább kerüljön be a kezdőbe Xavi,Iniesta pedig játszon kicsit előrébb.
Marquez nem valószínű,hogy vkp-t fog játszani,mivel Puyol vele érti meg magát legjobban,a belső duót nem fogja megbontani Rijkaard.
Nito
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.08.10. 14:22:26
Tartózkodási hely: Almásfüzitö-felsö

2006.11.26. 12:58:43

Lenne 1 kérdésem..ugyebár Rafa Marquez megkapta a spanyol útlevelet...így Gio Dos Santos felkerülhetne a felnőtt keretbe és játszhatna bajnokikon??? Giuly helyett szívesen látnám :roll: :twisted:
"Only God Can Judge Me"
Kép
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2006.11.26. 12:58:34

aky01 írta:Hello srácok egy kérdésem lenne!
Tegnap miért integettek fehér zsebkendóvel a nézők Ronaldinho góljánál???
Talán mert a Barcamezzel ünnepelt? :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.26. 12:50:05

Már leírtam, de mégegyszer:

Szerintem a legjobb lenne, ha Giuly egyszerűen kimaradna, helyén pedig Iniesta játszana, Xavi pedig visszakerülne a kezdőbe.

Illetve a védelem pedig
Zambrotta, Thuram, Puyol, Gio vagy Syl
vkp: marquez
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.26. 12:45:58

Februárban amikor a Zaragoza ellen kiálitották Ronaldinhot jogtalanul akkor is fehér zsebkendőt lógattak.A meccseről: Igazi csapatként működtünk ha a jövőben is ennyire képesek lesznek ilyen jó teljesítményre akkor... 8) Iniesta nagyon formában van,idén lött eddig 5 gólt (3 a bajnokságban,2 a BL-ben) viszont nem tudom hovatenni ugyanis Deco és Xavi is szánzációs volt végre.Talán ha Deco és Iniesta lenne a két KP és Xavi lenne a védekező.Oleguer és Thuram jó játéka nagy öröm volt Zambrotta is kezd magára találgatni Valdés hozza a formáját Gudjohnsen nagyon hasznos volt megint Ronaldinhot nemis említem piszok nagy gólt lőtt egyedül talán Giuly volt az aki nem volt az igazi de jobb volt mint az elöző meccseken.

Força Barça!Remélem ma nyer a Valencia és a Bilbao :)
in to exile
Lezárt
cron