Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.04. 13:24:02

FCB_gábor írta:Irigylem az optimizmusotokat. Lehet a játékosok is hasonlóan állnak a dolgokhoz és azt gondolják a Sevilla nem ellenfél, megnyerjük a bajnokságot. Viszont lehetünk mi akármilyen jó csapat és jöhet akármilyen formajavulás, már nem a saját kezünkben a sorsunk. A Sevilla előttünk van 1 ponttal és már nem csak rajtunk múlik elsők leszünk e újra. Év eleje óta hajtjátok, hogy elfognak fáradni, nem kell velük számolni erre tessék már előttünk is vannak.
Nem tudom miből gondoljátok, hogy visszaelőzzük őket. Eddig is több pontot szereztek, mint mi, akkor miért ne tudnának több pontot szerezni a hátralévő mérkőzéseken is?
Én személy szerint már nem hiszek benne, hogy nyerünk idén még valamit. Mindig van 1-2 reményt keltő mérkőzés amikor újtra elhiszem fut a szekér, de aztán rögtön jön is a kiábrándtó produkció.
Azt hiszem hosszú évek után én most kihagyom az elkövetkező pár mérkőzést, mert bár régebben is játszottunk gyengén, de valamiért(talán elkényesztetett a csapat) most hatalamas fájdalommal telnek a napjaim ilyen mérkőzések után és már nem birom elviselni.
Sok szerencsét a következő mérkőzésekre a Csapatnak! Forca Barca!
Ezzel értek egyet. Sajnos...Én sem hiszek már semmiben, ez nem feladás kérdése, ez realizmus. Barca meccsek után mostanába elég elkeserítően telnek a napjaim, ezért szerintem nekem is az tenne a legjobbat ha kihagynám a meccseket. De ezt nem tudom megtenni, egyzsreűen nem tudok annak tudatában vmi mást csinálni hogy a kedvenc csapatom játszik, és szenved. A legborzasztóbb érzés ilyenkor sokszor az hogy én semmit sem tudok tenni.
Rijkaard-ról folyamatosan változik a véleményem, a nap szinte minden szakában. Ahogy gondolkzok a dolgokról viszont sajnos egyre inkább arra jutok h Rijkaard így nem elég. Van visszahozzuk mellé Henk-et vagy új edző. Nincs mese. Egyszerűen alapvető hibákat nem lát meg és nem tudja tüzelni a csapatot. És nekem senki ne mondja h nem lehet ezt megtenni ilyen alulmotivált játékosokkkal. Angliában Stuart Pearce, vagy a Sheffield edzője olyan alázattal vezényeli végig a meccset hogy Rijkaard példát vehetne róluk. Másrész pedig a biztatás, hajtás eredményességét a saját bőrömön is megtapasztaltam így azt senkinek nem hiszem el hogy nem lehete ezeket a játékosokat feltüzelni.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.03.04. 12:45:09

Én azt nem tudom hogy frank minek hozta be etoot aha ronit meg mesit levitte?? Mert eto is csak úgy az igazi ha roni mögötte van meg messi!! Jó messi le lehetett cserélni és helyette saviola de ronit, nem igaz nem bírta volna még azt a 20 percet még talén esélyünk is lett volna!! Meg a kezdőt sem értettem miért nem lehetett kezdeni a roni eto messi 3 al?? Megnyomják mert ha ezek 3 an oda teszik magukat akkor ugye nem sok védelem állítja meg őket azt mondjuk 2-0 a félidő és a szünetbe lehetett volna cserélni!!!! Errre mi van az a falábú öregember kezd!! Nem értem és amikor meg már hátrányban voltuk elkezd fejetlenül cserélgetni frank mint valami örült össze vissza!!! CSak az volt a probléma későn kezdete le a cseréket!!! Nem is értem meg ezt a palit! Nem látta hogy danival nem bírtak ottt a balon ezt nem látni, hát fogom azt átviszem a legjobb védönket!!!! Zambit!!! Töketlen már én is azt mondom!!! Egyet értek Varga Tamással!!!
Aprieto

2007.03.04. 12:39:56

Az elmundo jegyzőkönyve:

Tarjetas Amarillas
Márquez (min. 42) por entrada a Kerzhakov
Dani Alves (min. 61) por entrada a Giuly
Eto'o (min. 76) por protestar la expulsión de Zambrotta
Alfaro (min. 79) por falta a Ronaldinho

Rojas
Aitor Ocio (min. 27) tras derribar a Ronaldinho dentro del área.
Giuly (min. 61) tras un forcejeo con Alves.
Zambrotta (min. 75) por doble amarilla tras protestar al árbitro


Nem kapott kettőt Dani Alves... szó nincs róla.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.04. 12:16:37

Gyerekek!
Ha daniel alves kapott két sárgát, és a bíró nem állította ki, azt a szabálykönyv szerint úgy hívják: hogy BÍRÓI MŰHIBA. Azaz, a meccset meg lehet óvni, mert a mérkőzés végkimenetelét befolyásoló bírói tévedés. Ha, tényleg két sárgát mutatott fel neki a bíró! Remélem a csapat felfigyel erre, ha így van.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.03.04. 12:05:58

Irigylem az optimizmusotokat. Lehet a játékosok is hasonlóan állnak a dolgokhoz és azt gondolják a Sevilla nem ellenfél, megnyerjük a bajnokságot. Viszont lehetünk mi akármilyen jó csapat és jöhet akármilyen formajavulás, már nem a saját kezünkben a sorsunk. A Sevilla előttünk van 1 ponttal és már nem csak rajtunk múlik elsők leszünk e újra. Év eleje óta hajtjátok, hogy elfognak fáradni, nem kell velük számolni erre tessék már előttünk is vannak.
Nem tudom miből gondoljátok, hogy visszaelőzzük őket. Eddig is több pontot szereztek, mint mi, akkor miért ne tudnának több pontot szerezni a hátralévő mérkőzéseken is?
Én személy szerint már nem hiszek benne, hogy nyerünk idén még valamit. Mindig van 1-2 reményt keltő mérkőzés amikor újtra elhiszem fut a szekér, de aztán rögtön jön is a kiábrándtó produkció.
Azt hiszem hosszú évek után én most kihagyom az elkövetkező pár mérkőzést, mert bár régebben is játszottunk gyengén, de valamiért(talán elkényesztetett a csapat) most hatalamas fájdalommal telnek a napjaim ilyen mérkőzések után és már nem birom elviselni.
Sok szerencsét a következő mérkőzésekre a Csapatnak! Forca Barca!
Kép
p.robi
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.09.12. 18:50:49

2007.03.04. 11:55:10

hát, elég érdekes volt a meccs...
zambrottát minek állította ki azt nem tudom..
giuly-t meg kiállították, mert az alves megtépte hátulról
alves meg 2 sárgát kapott, a másodiknál megnéztem livescore-t és ott írták hogy 2-t kapott, ami lehet hogy csak nálam de az pirosat ér :?
ronaldinho edmilson csere? :shock:
remélem liverpoolt megöljük...
:!: :!: FORCA BARCA :!: :!: :?
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.03.04. 11:39:25

tényleg Alves volt tegnap a legjobb de amit művelt az kész :shock: aki az utjába került mindenkit felrugott és hogy provokálta Giuly-t hátulról rugta az meg jó hogy visszaadta azé ezért piros lapot adni hát.... :evil:
Nem baj a végére nem lesz ellenfél a Sevilla :twisted: VISCA EL BARCA :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.03.04. 11:15:14

Eléggé elkeserítő ami tegnap történt!!!Simán megnyerhettük volna ameccset erre kikapunk:( De engem csak az szomorít el hogy tudott fordítani az ellenfél úgy hogy kiállítottak tőlük egy embert!!!Ronaldinhot nem bántom most istenem kihagyta a tizeegyest nem csak ezen mullott!!(elötte meg megszerezte a vezetést).Xavi nagyon jól játszott de egyedül nem lehet megnyerni egy mérkőzést!Messi még látszik nincs formában hát Ologuer nem sok mindent tett hozáá a meccshez Iniesta ugy ahogy jó volt Giuly nem csinált megint semmit szerintem nem őt kellet volna kezdetni nem tudom kit de nem őt én akkor inkább beteszem Eto'o-t hátha többet tett volna hozzá a meccshez!!!Sajnálom hogy nem nyertünk!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2007.03.04. 10:47:28

Mint a hülye gyerekek egy rutintalan tapasztalatlen edzövel.
A kiálitás után Eto'ot be kelett volna hozni és megnyomni a meccset...(11 be kelett volna löni :roll: :cry: )
Mé nem tudunk erösen játszani szét verni az ellenfelet miért kell 10 ember ellen kikapnunk?
Fenébe már
Zambrotta meg zsüli hát nem tiszták...(igaz egyik se lettt volna kiálitás.)
na mindegy -1 pont de ök még nem játszottak a valencia,betis,madrid,atl madrid ellen...
(és igy ha döntetlen a 1. hely kérdése akkor a miénk mert barca-sevilla 4-3 :wink: :!: :!: :!: :!: :!: )
Vigasz---> kiütni a madridot szép megalázo cannavarot segre ültetö játékkal :)
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2007.03.04. 10:28:09

szerintem is ebbe a meccsbe benne volt Frank........

a félidőtől vártam hogy mikor jön Eto'o erre beállt a kiállítás után :( és nem is volt ott mellette Dinho meg Messi , egyedül ő is kevés..........
Giuly meg mehet ahova akar mert nem ide való...... eddig még az jó volt hogy gyorsan futott , de most még egy Drago-t se bír lefutni..........

látszott a bírón , hogy visszakarja adni a Sevillának amit nekünk megadott.....
:?
Hétközbe nyerni kell nincs más!!!!
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.04. 10:27:23

Balika Gaucho írta:nekem is úgy tűnt , mikor aprították magukat Messivel meg Iniestával sztem akkor már kapott egyet , de úgy látszik a vébén vagyunk megint.....
A livescore és a globalscore is a 2 lapot adott megint,de ha tényleg akkor szerintem Rijkaardnak vagy valamelyik játékosnak feltünt volna az eset.

Amúgy észrevettétek hogy az emberelőny negatív irányba viszi a csapatot?A Zaragoza és a Sevilla is sokkal jobb volt 10 emberrel... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Banditos 2007.03.04. 10:29:04-kor.
in to exile
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.03.04. 10:26:28

Rendkívül ideges, csalódott, és még sorolhatnám mi vaok. Ezen a héten a zezonunk múlhat, és erre [auto_cenzúra] egy már félig megnyert meccsen 10 ember ellen. Felháborító.A legjobb szó amit a csapatra használnék és nem trágár az talán az enerváltság, de ezt így nem lehet... :evil: :evil: :evil: :x
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2007.03.04. 10:21:26

Los Banditos írta:Egyébként Daniel Alves a a 62. percben nem a második sárgalapját kapta?Mert nekem nagyon úgy tűnt...
nekem is úgy tűnt , mikor aprították magukat Messivel meg Iniestával sztem akkor már kapott egyet , de úgy látszik a vébén vagyunk megint.....
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 10:18:16

Sikerült lehiggadnom egy picit,de még most is összeszorul a torkom,ha belegondolok:Ezen a meccsen többet nyerhettünk volna,mint 3 pont...
Megtörhettük volna a Sevillát.
A lényeg most az,hogy minden idegszálunkkal a bajnokságra koncentráljunk!Ha esetleg nem sikerülne a keddi bravúr,nem szabad,hogy letörjön!El kell kezdeni hozni az idegenbeli meccseket is,és ha ez meglesz,elhúzunk a mezőnytől megint.A bajnoki cím minket illet,még ilyen hullámzó teljesítménnyel is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2007.03.04. 10:09:56

Szerintem csak drama van ez a legutalosabb barca akit ismerek peddig 89-tol nekik szoritok eddig a Cruyff utolso evben Busquets, Roger testvereket tartotam annak, de azzok hajtotak, de a mostaniak mar csak a volt Realhoz hasonlo sztarok akik b@nak focizni 11 emberel kikapunk es 11 rontunk szomoru kocsmaban voltam es a 90% megmonta, hogy nem rugja be aki ellen szabalytalankodnak az ne rugja de ez mint Reijkaard hibaja egy szerencsetlen a vilag legjobb jobb beket vagy ball kozepalyan jatszatja megveszuk Thuramot el sem bisszi szoval hietetlen es Giulyt elkuldeni sajnos egy ember hatranyt jelent es Marquezt is ot sajnalom, de nem csinal semmit nincs biztonsagban a vedelem vele Oleguer meg olcso es ezzert marat,de legalabb befogja a szalyat, de gyenge ezt Reijkaard nem latja soha? es tiltakozasul a kov. 2 mecset nem nezem undorito ahogy jatszunk unalmas nagyon unalmas
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.04. 10:08:59

Egyébként Daniel Alves a a 62. percben nem a második sárgalapját kapta?Mert nekem nagyon úgy tűnt...
in to exile
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2007.03.04. 10:08:11

Skacok, nincs itt gond. Megnyerjük a bajnokságot is. A sevilla általában kiscsapat ellen bukik. Ezt kell kihasználni, na meg alázni akit csak lehet. Kezdve a pool-al, és akkor a bl-t is megnyerjük.
Egy rakat italban fogadtam, szóval meg kell nyerni a bl-t:D:D:D:D

VISCA EL BARCA
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2007.03.04. 10:04:38

Hát mit mondjak a tegnapi meccsről.Inkább semmit.Ti már mindent elmondtatok.A játékosokat nem szabad bántani.De ha nekem kedden nem a Thuram-Puyol belsővédő páros fog kezdeni akkor mérges leszek..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.04. 10:01:18

jobban belegondolva a dolgokba, azért a tegnapi zakótól függetlenül sincs túl nagy dráma, bár a tök kiszámíthatatlan teljesítmény mindenképpen bosszantó. lehet, h a játékosaink is azért tojnak bele a dolgokba a megszerzett vezetés után, mert azt gondolják, h "mire idegeskedjünk, amikor ha megégünk, akkor is csak 1 ponttal megy előttünk a sev, mögöttünk hárommal a val, a margit pedig sehol. ebből még bármi lehet."
lehet, h ha most mondjuk az 5., 6. helyen állnánk, akkor jobban összeszednék magukat, mert h nem felejtettek el focizni, az tuti.
rijkaardnak pedig eddig sem volt sok túl köze a meccsekhez, ezt a hagyományt sajnos tegnap is folytatta.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.04. 09:46:16

Valamin elgondolkodtam. Most már nem az első eset, hogy 1-0 után visszahúzódunk, és elkezdjük mímelni a focit, azaz úgy teszünk, mintha csinálnánk is valamit. Az, hogy ez sorozatosan így van, annak két oka lehet. 1. A csapat magától áll vissza, és gondolja úgy, hogy a meccs hátralevő részében már nem kell futni, nem kell küzdeni és megszakadni; 2. Rijkaard barátunk adja ki ezt az utasítást az öltözőben, hogy fiúk - ha gólt lőttetek, akkor kezdjetek el passzolgatni, lehetőleg minél közelebb a saját kapunk előtt, ha lehet a saját 16-unkon belül, mert így jó esély adódik arra, hogy az amúgy megroggyant ellenfél talpra álljon, gólt lőjjön és még fordítson is. Ha az első variácó az igaz, akkor azért, ha a második, akkor pedig azért kell Rijkaardnak mennie. mert az idei szezonban ez már a sokadik meccs, amin így tesznek a játékosok, tehát nem lehet véletlen. El nem hiszem, hogy Rijkaard nem veszi észre, hogy a vezetés tudatában csak alibizünk. Egy gól, nem gól - mondja az okosság. Egy dugót még a legbénább csapat is találhat bármikor, hát még egy Sevilla-szintű csapat. A munkahelyen én sem úgy vagyok, hogy az első 2 órában dolgozok, aztán a maradék hatban meg ücsörgök - ezek a milliomosok meg nem hajlandók végighajtani a 90 percet, hanem egy-null után megállnak, és ténferegnek a pályán, ami megengedhetetlen.
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2007.03.04. 09:44:01

Sajnos a tegnapi meccset Rejkárd veszítette el. Miért nem vitte át Zamrottát a bal oldalra, ahol Dani Alves azt csinált amit akart, még úgy is, hogy Jesus Navas messze a leggyengébb sevillai volt. Gio-n simán ment át. nem értem, hogy miért Marquez kezdett középen, annyira nincs szegény formában, gyermeteg lefordulásból kaptuk az első gólt.
A két kiállítás nevetséges volt...
Rijkárd nem látta, hogy Dani Alves fel-le rohangál és nincs aki megállítsa?
annyira okosan játszottunk 20-30 percig, aztán nem is értem ...
Azt azért el kell mondani, hogy a Sevilla a legszínészebb csapat a bírók pedig nagyon megeszik a színészetüket.
Csak ez már nem véletlen, hogy a rangadókon csak Roni tud gólt lőni, neki osztogatni kellene, de nagyon nincs kinek, látszódik rajta a nyomás, amit assan már nem tud elviselni. Én bízom a csapat megújúlásában keddre, az el classico-ra viszont nagyon fell kell pörögni és ebben nekünk szurkolóknak is kell segíteni.
Hajrá Barca!!!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.03.04. 09:35:42

Dani alvesre visszatérve!!! Hihetlen az a pali mit művelt velünk tegnap mindenhol ott volt és mindig től eindultak a dolgok!!! Nem lehetett volna egy embert rá állítani vagy mi? Nem volt aki eldarálja, én biztos bevittem volna Mottát na majd az adott volna neki!!! Ezt nem hittem el amikor egy sevillás feltűnt már tudtam csak ő lehet!!! Rémálmom volt vele az éjszaka:)!!!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.03.04. 09:31:09

Sziasztok! Elszomórító de sajnos tegnap kikaptunk, pedig milyen jó indult a meccs!!!! 1-0 nál meg a kiállításnál azt hittem meg lesz ez a meccs erre pfh!!!Az egyéni teljesítményelről annyit hogy majdnem mindenki azt hozta amit megszoktunk tőle a szezonban! Valdes-t nem elemezném, Oli átlag Puyol a tőle megszokott alázattal és mindent bele akarattal küzdött, na és itt az idei év katasztrófája Marquez! Nem tudom miért kell játszatni látszik rajt hogy teljesen elment az önbizalma és az első gól az övé IS, A megye 2 be azt tanítják hogy a kaput kell védeni minden pozicíóba erre ő mit csinál elszalad melette! Hihetetlen!!!!!!!! El kelllene adni még jó pénzt kaphatnánk érte ésnem akkora nagy spíler ő volt 1-2 jó éve ennyi, de ezt már mondtam korábban!!! A következő az pedig Gió ő meg már kicsit öregecske és dani alves minden szituba fölé kerekedett!! Ini hozta kötelezőt most pluszt nem tudott adni! Xavi rengeteg passz , Zambi kellemes meglepetés középen de róla tudjuk klasszis! Roni megint alibizett néha de kit érdekel a gólját megint megrúgta!!! Nem rajta múlott!! Messi nem bírt danival!!!Giully::................ No comment!! Rá is az mint marquezre a labda miko rhozzá került mintha a vizbe került volna kb!!!Azt még ki is állítják!!!:(:(:(
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.03.04. 08:58:03

Ha volt ember, aki a nehéz időkben is bizakodott a jobb folytatás reményében, az én voltam....
DE a tegnapi meccs után már kételkedem, hogy egyáltalán nyerünk idén valamit. Még egy ilen enervált, deffenzív, unott, lassú, ötlettelen, azért is kimondom SZ.R játékot én még nem láttam a Barcától. Ronaldinho világ életéban a kapufa meéél rúgta a tizenegyeseket, most középre...nem értem miért, de nem őt hibáztatom, ki lehet hagyni egy 11-est..De ami emberelőnyben történt, az hihetetlen. MIÉRT kell csupán EGY gólos vezetésnél visszaállni, mint ha menyertük volna a meccset. EGY gólt bármelyik csapat képes találni. MIért nem lehetett 1-0-nál, emberelőnyben is megpróbálni bebiztosítani a győzelmet? És ez már nem először fordul elő. Ha jobban belegondolok a Liverpool ellen is tök ugyanez volt. Egy gólos előny nem előny, ez tök világos mindenki számára. Mondjuk a bíró is érdekes döntéseket hozott, de nem az ő nyakába varrnám, egyértelműen magunknak köszönhetjük, ha a szezon végén TV-ből nézzük a BL-döntőt, és mások hátát nézzük a bajnoki tabellán :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.04. 08:47:20

Hét én a labda pörgéséből még mindíg úgy látom mintha megpattant volna. Elég rosz a felvétel minősége szval nem biztos...De egyébként teljesen lényegtelen.
Lezárt