Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.03.30. 11:24:49

aronba írta:Nah szerintem elmúltk azok az idők amikor csak Rijjkardot kellet szidni. A Tegnapi meccs után legszívesebben minden játékossal elbeszélgettem volna. Már Eto sem megváltó. Nem RIjkard játszott a második félidőben hanem az gyonsztárolt gyerekek.
Eto azt nyilatkozta azt hitték hogy 2-0 elég lesz.
Mi az hogy azt hitték. Azért van hogy focizzon nem azért hogy gondolkozzon az agymunkát hagyja a hollandra észből még neki több van
Gratulálok, sikerült ismét a megfelelő embert kiszúrnod Samu személyében. Mindenki hibás volt a tegnapi szégyenért de a támadók a legkevésbé. A második félidőben az egész csapat elaludt, támadás építés nulla volt, kb. annyiból állt, hogy előrerúgták a labdát a támadók felé majd lesz vmi alapon. Első bekapott gól után mindenképpen le kellett volna higgadni, és rendesen játszani, nem pedig kapkodva eladogatni a labdákat.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.03.30. 11:23:38

aronba írta:Nah szerintem elmúltk azok az idők amikor csak Rijjkardot kellet szidni. A Tegnapi meccs után legszívesebben minden játékossal elbeszélgettem volna. Már Eto sem megváltó. Nem RIjkard játszott a második félidőben hanem az gyonsztárolt gyerekek.
Eto azt nyilatkozta azt hitték hogy 2-0 elég lesz.
Mi az hogy azt hitték. Azért van hogy focizzon nem azért hogy gondolkozzon az agymunkát hagyja a hollandra észből még neki több van
Ha észből a hollandnak van több, akkor mégiscsak őt kell szídni, mert neki kéne motiválnia a csapatot és nemcsak egy bocsánatkéréssel letudni a meccset!
Kép
Kép
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.30. 11:19:24

Nah szerintem elmúltk azok az idők amikor csak Rijjkardot kellet szidni. A Tegnapi meccs után legszívesebben minden játékossal elbeszélgettem volna. Már Eto sem megváltó. Nem RIjkard játszott a második félidőben hanem az gyonsztárolt gyerekek.
Eto azt nyilatkozta azt hitték hogy 2-0 elég lesz.
Mi az hogy azt hitték. Azért van hogy focizzon nem azért hogy gondolkozzon az agymunkát hagyja a hollandra észből még neki több van
isu
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.30. 08:54:25

2008.03.30. 11:14:23

Azért nem kell szemétkedni. Szurkolni kell tovább. Már csak a BL maradt. Persze matematikai esély még van a bajnokságra is, csakhogy ahhoz még meg kéne verni a Valenciát otthon, a Real Madridot idegenben (lehetetlen), az Espanyolt otthon, a Getafet otthon, szóval nevetséges tovább ábrándozni. Erre csak akkor lenne esély, ha jövő hét végén már Messi lenne a jobbszélső (pedig még nem lesz, és nélküle nincs foci). A BL-t szerintem még meg is nyerhetjük, bár se a Roma se a MU nem könnyű ellenfél. De miután kiszidkozódtuk magunkat, kezdjünk el újra szurkolni. Persze mondjuk lehet annak is szurkolni, hogy Rijkaard-ot elküldjék, de ez szurkolás nélkül is meglesz. Viszont a bl trófea nem :( . Hajra Barca!

p.s.: Zambrotta még mindíg jobb, mint a kétbalkéz-kétballáb: OLEGUER, bár szerintem PUYOL-nak kéne jobb bekket játszani, ott ő is sokkal jobban él
isu
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2008.03.30. 11:12:57

Hát ez a meccs abszolút kiábrándító volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az év elején bomba biztos védelmünk olyan hibákat csinál amit csak megye 3. osztályában csinálnak!!!!!!!Én nem értem mi történik a Barcelonánál!!!!
Olyan mintha senki nem akarna változtatni se az edző, se a játékosok, se a vezetőség!!!!!!Így nem is csoda ha ilyen meccseket produkálunk!!!!!
A szívem megszakad, hogy ezt csinálják szeretett klubunkkal!!!!
Nagyon szomorú vagyok!!!! :( :( :cry:
KépKépKép
Avatar
M.Riijkaard
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.03.05. 17:28:41

2008.03.30. 11:08:08

(De én még hiszek abban, hogy bajnok lesz a Barcelona!)


Szia Tomi!

Én ezek után felnézzekrád abból a szempontból hogy mégmindig bizzol
abban hogy itt méglesz valami változás.Én már nemtudom hogy az istenen
kivül miben higgyek hogy lesz e olyan szerencsénk hogy megnyerjük ezt
a bajnokságot.Mert tegnap ezzel nem csak azt értték el hogy kikaptak de
azt is elérték hogy a Villareal beért minkett és már a 3-dikak lettünk ami
csudálatoss dolog.Csak azért mondom hogy jóneked hogy te mégbizzol
mert ha reálissan nézzük ezt az egészett ha a Madrid ma nyer akkor eldőlt
a részünkről a bajnoki cím sorsa.És egy ember aki azt látja hogy egypárr
ember kivételével a csapatta egy nulla és kikap még a utolsó 3-dik helyen
álló Betistől is ráadásúl úgy hogy vezetnek 2:0-ra az nem mer gondolni
ilyenkor sztem a nagyobb kupaszereplésre a Bl-re mert ott ilyen játékkal
jobban teszik sztem ha otthon maradnak.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.03.30. 10:59:53

visca el barca írta:én hála Istennek (no meg a FreshFabriknak) nem láttam a tegnapi meccset.

De így látatlanban is elküldök a [auto_cenzúra] minden játéskost meg vezetőt.
kapjunk ki 5-0-ra megérteném. de 0-2-ről az már vmi vicc

ÉBRESZTŐ!
hát én se láttam de hálát adok anyámnak hogy nem a 3. csomagot rendelte meg(abba van a SK) azonkivül én azt mondom hogy ezután essünk ki a BLből
a bajnokságba ugy durván 6.-7.ek legyünk és akkor talán Rijkaard elmegy innen,én már a jövő évre koncentrálok,azonkivül Henry meg tegye magát tisztába
FC Barcelona!
ABIDAL!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.30. 10:58:41

M.Riijkaard írta:
Igazad van csak ezt a Barca vezetőinek is elkellett volna magyarázzni.
Egyszerűen az ember esze megáll hogy két világbajnokjátékos mellett
hogy csinálhatnak azt az ellenfél játékosok amit akarnak????.Ebből látszik
az hogy Thuram is már 37 éves és már nem úgy mozog mint a fiatalok
és mégis beteszi Rijkaard a kezdőbe pedig ottvan Sylvinhó is aki fiatalabb
és gyorsabb ez számomra rejtély.Ha lehett akkor Zambrottáról nem is nyil
tkozom mert tegnap is bizonyított :lol: .Csak annyit mondanék mégisróla
hogy menjen csak nyárron a Milanba vissza Itáliába hátha ott is megeng
edik azt hogy félválról vesz mindent mint itt.Csak elkellene ide gyerekekk
ez a Garay és D.Alvés és Lahm gyerekk nem?De hát ne szaladjuk ennyire
előre hiszen Laportáéknál felmerült mégegy fiataljátékosneve is akit Lució
nak hivnak. :lol: :lol: :lol:
Derült ég, szikrázó napsütés, és a helyesírás még mindíg tökéletes.

Az egyébként nem jutott eszedbe, hogy Sylvinho nem Thuram posztján játszik?
Avatar
M.Riijkaard
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.03.05. 17:28:41

2008.03.30. 10:52:08

(Thuram meg Zambi leigazolása meg egy nagy tévedés volt - olcsó húsnak híg a leve)By Dr.Mezey


Igazad van csak ezt a Barca vezetőinek is elkellett volna magyarázzni.
Egyszerűen az ember esze megáll hogy két világbajnokjátékos mellett
hogy csinálhatnak azt az ellenfél játékosok amit akarnak????.Ebből látszik
az hogy Thuram is már 37 éves és már nem úgy mozog mint a fiatalok
és mégis beteszi Rijkaard a kezdőbe pedig ottvan Sylvinhó is aki fiatalabb
és gyorsabb ez számomra rejtély.Ha lehett akkor Zambrottáról nem is nyil
tkozom mert tegnap is bizonyított :lol: .Csak annyit mondanék mégisróla
hogy menjen csak nyárron a Milanba vissza Itáliába hátha ott is megeng
edik azt hogy félválról vesz mindent mint itt.Csak elkellene ide gyerekekk
ez a Garay és D.Alvés és Lahm gyerekk nem?De hát ne szaladjuk ennyire
előre hiszen Laportáéknál felmerült mégegy fiataljátékosneve is akit Lució
nak hivnak. :lol: :lol: :lol:
Avatar
tomcsikaka
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007.07.02. 18:35:19
Tartózkodási hely: Veresegyház
Kapcsolat:

2008.03.30. 10:48:08

Ez télleg nevetséges és apukádnak sajnos télleg igaza van :(
De én még hiszek abban, hogy bajnok lesz a Barcelona!Még bízok benne, hogy ma este marad a 4 pont és akkor még talán van a játékosoknak is valami motivációuk!!!
Mes Que un club !
Mindörökké Barcelona !
Avatar
M.Riijkaard
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.03.05. 17:28:41

2008.03.30. 10:36:54

Sajnos én pedig láttam végig a tegnap esti meccsett. :lol:
És ha lehett akkor egyetlen mj-sem lenne:(a faterom azt
mondta nekem: fiam ha egy csapatt 2-0-ról elveszitt egy
meccsett 3:2-re az nem érdemli meg hogy bajnok legyen.
És gyorsan hozzátette hogy a Madrid igen mert ő sokkal
jobban játszik mint mi és én ezzel sajnos nemtudok vitába
szállni. :cry: )
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.03.30. 10:34:29

Azon már nem lepődnék meg ha a Villareal nevető harmadik ként megnyerné a bajnokságot. Olyan lenne mint 07 es F1 szezon elöl kettő gyapja egymást aztán a harmadik amikor kell odateszi magát és nyer!

Visca el barca!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
horvimate9
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.23. 19:13:37
Tartózkodási hely: Camp Nou
Kapcsolat:

2008.03.30. 10:16:58

Ez egy vicc ami tegnap este történt.
Simán 5-6 góllal nyerhettünk volna,de úgy látom a Barcánál nem 90 percig tart egy meccs hanem addig amíg előnyt nem szereznek.
Campeones 2009
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.03.30. 10:12:44

Sajnos ez a csapat már önmaga paródiája. Örülök hogy nem láttam a meccsett, mert vszeg agyvérzést kaptam volna. Egy olyan csapat amelyik nem tud megtartani egy kétgólos előnyt (és tegyük hozzá hogy nem egy MU-val, vagy Real Madriddal játszottunk) annál igen komoly mentális problémák vannak. És a nagyobbik baj hogy ezt azért nem lehet csak az edzőre fogni, mert ugye állítólag teljesen mást beszéltek meg a félidőben. Vagy nagy ívben sz@rnak Rijkaard fejére (meg a klubra) vagy kondicionális gondok vannak. Van egy rossz sejtésem remélem nem igaz. Nem tudom ki emlékszik kb. másfél éve a Le Monde vagy vmelyik másik francia lap az írta hogy a barcánál teljesítmény fokozó szereket használnak. Persze nem volt bizonyítékuk és végülis helyreigazítást is kellett közölniük, de ez mindenesetre megmagyarázná pl. Ronalidinho és a csapat durva formahanyatlását és a rengeteg sérülést is. Amúgy hozzá tenném hogy Rikaard sztem eredményektől függetlenül lelép év végén - már ha van egy kis önkritikája, azt hiszem van. A védelem márciusban egy nagy nulla és sajna Puyol nem egy világklasszis hátvéd mint gondoltuk róla. Persze sérült volt meg minden, de ez már a sokadik gyenge meccse (bár ezt nem láttam, de a cikkek szerint azért egy gólban ő is benne volt), pl. Maldini sokkal kiegyensúlyozottabb nyugdíjas létére. Thuram meg Zambi leigazolása meg egy nagy tévedés volt - olcsó húsnak híg a leve- mindkettő túl van már a csúcson. Kb. ennyi, ezek után annak sem tudnék felhőtlenül örülni ha dupláznánk, de ennek az esély 0.00001% kb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.03.30. 10:06:45

én hála Istennek (no meg a FreshFabriknak) nem láttam a tegnapi meccset.

De így látatlanban is elküldök a [auto_cenzúra] minden játéskost meg vezetőt.
kapjunk ki 5-0-ra megérteném. de 0-2-ről az már vmi vicc

ÉBRESZTŐ!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Levi39
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.29. 22:05:54

2008.03.30. 10:00:47

Szerintem azért volna jobb a Schalke (bár tényleg égő és viszonylag az esélye is kicsi), mert egyrészt ez van legközelebb, és ha váltani kell, akkor váltsunk minél hamarabb, másrészt nem biztos, hogy jó volna mondjuk az MU ellen két megalázó vereség után kiesni, akik jelenleg topon vannak és ráadásul végig tudnak futni 90 percet, harmadrészt, ha a Schalke ellen esünk ki, akkor az tényleg sokkoló és Laporta is azt gondolhatja, hogy oké, tényleg váltani kell, míg ha az MU ver ki bennünket mondjuk két szoros meccsen, akkor képes azt mondani, hogy oké, kicsit gáz, de két szoros meccsen bárki kikaphat az MU-tól és akkor megint nincs váltás :-(((

Én Rijkaardban már nem hiszek, és nem akarok 3 évet várni, míg kiderül, hogy tényleg nem jó már, elég a kettő!!!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.30. 09:53:04

Levi39 írta: ...Ezért én azt mondom, hogy mivel Laporta úgyse rúgja ki Rijkaardot, amíg egy trófeát is nyerhet a csapat, hogy essünk ki a Schalke ellen, utána rúgják ki Rijkaardot, egyezzünk meg egy új edzővel, aki azonnal átveszi a csapatot és már vele fejezzük be ezt az idényt is!

Ha véletlen megnyerjük a Bajnokok Ligáját, akkor nyugodtan szidhattok, hogy milyen hülye voltam és nincs igazam :-)))
Azért a Schalke ennen nem kéne kiesni, mert az már porig alázás lenne, inkább a Roma vagy az MU ellen hulljunk ki, ha már ki kell esnünk :(
Levi39
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.29. 22:05:54

2008.03.30. 09:49:23

Én aszondom, hogy:

Rijkaard ideje lejárt, az a stílus, ami pár éve még sikerre vezette a csapatot, már nem működik. Az ő stílusa abban a szituációban tökéletesen illett a csapathoz, azok az évek viszont elmúltak. Köszönjük, de vége.

Tavaly biztos vezetőpozícióból nem tudta olyan mentális szinten tartani a csapatot, hogy a biztos előnnyel végigérjenek. Ezen a szinten már minden sport fejben dől el, és ezen a területen a Barca már lassan két éve gyenge, ezen nincs mit szépíteni. A csapat jelenlegi csoportdinamikáját nézve Rijkaard egyszerűen egyáltalán nem illik már a csapathoz, képtelen őket kemény munkára, izzadtságszagú győzelmekre vezetni.

Ezért én azt mondom, hogy mivel Laporta úgyse rúgja ki Rijkaardot, amíg egy trófeát is nyerhet a csapat, hogy essünk ki a Schalke ellen, utána rúgják ki Rijkaardot, egyezzünk meg egy új edzővel, aki azonnal átveszi a csapatot és már vele fejezzük be ezt az idényt is!

Ha véletlen megnyerjük a Bajnokok Ligáját, akkor nyugodtan szidhattok, hogy milyen hülye voltam és nincs igazam :-)))
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.30. 09:49:06

isu írta:Az a nagy helyzet, hogy szerintem nem jó taktika egy félidőn át nem engedni labdához az ellenfelet. Touré, Xavi és Iniesta sem gépek, hogy 90 precen keresztül tudják azt nyújtani, mint a tegnapi első félidőben. Aki nézte a meccset, az láthatta mennyit futott ez a 3 fiú az első félidőben, mert bizony a labdatartáshoz sok futás kell. A Valencia elleni ottoni kupameccs csak annyiban volt más, hogy ott a Valenciának csak egy helyzete volt a meccsen (és azt belőtte), de ott is mi irányítottunk. Az egészért az edzőt tartom felelősnek, de a véleményemen kívól nem szeretnék rá semmi rosszat mondani, mert ne feledjük, hogy a bajnokok ligáját vele nyerte el a csapat. A '96-'97-es szezon óta szurkolok a csapatnak (na, mi is volt ekkor - igen ekkor játszott nálunk a fenomén, Ronaldo), tehát a dream team 3-4-3-as felállására nem emlékszem, viszont ez mostani 4-3-3 már elavultnak tűnik (legalábbis az eredmények ezt mutatják). A legrosszabb az benne, hogy akkor is ezt alkalmazza azedző, ha épp nincs 3 csatár, vagy 3 középpályás, vagy 4 védő. Az én elképzelésem szerint, ha tegnap a második félidőre 4-4-2 -vel áll ki a csapat, megnyerjük a meccset. De így, hogy 3 fáradt középpályás szálingózott a pályán, a Betis uralta a középpályát. Egy szónak is száz a vége: Rijkaard megy (köszönjük neki az elmúlt szép éveket) és remélem az új edző(legyen az bárki is) rendesen összerakja majd a csapatot. És persze megismertet a világgal többféle Barca felállást is (3-4-3, 4-4-2, 4-5-1, 2-3-2-2-1, ...)
Ha jobban belegondolsz, akkor az első félidei labdatartásunk egy könnyített edzésnek felelt meg. Második félidőt nem láttam, de el tudom képzelni, mi történhetett :oops:
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.30. 09:25:02

Blaugrana10 írta:Na tiszta szivbol remelem h a Villareal lesz a bajnok!!!
Ez jóó!:D
Szurkoljunk együtt nekik!!!
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.03.30. 09:18:19

Ezt hivom én totális katasztrófának... :evil:
Kép
isu
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.30. 08:54:25

2008.03.30. 09:17:04

Az a nagy helyzet, hogy szerintem nem jó taktika egy félidőn át nem engedni labdához az ellenfelet. Touré, Xavi és Iniesta sem gépek, hogy 90 precen keresztül tudják azt nyújtani, mint a tegnapi első félidőben. Aki nézte a meccset, az láthatta mennyit futott ez a 3 fiú az első félidőben, mert bizony a labdatartáshoz sok futás kell. A Valencia elleni ottoni kupameccs csak annyiban volt más, hogy ott a Valenciának csak egy helyzete volt a meccsen (és azt belőtte), de ott is mi irányítottunk. Az egészért az edzőt tartom felelősnek, de a véleményemen kívól nem szeretnék rá semmi rosszat mondani, mert ne feledjük, hogy a bajnokok ligáját vele nyerte el a csapat. A '96-'97-es szezon óta szurkolok a csapatnak (na, mi is volt ekkor - igen ekkor játszott nálunk a fenomén, Ronaldo), tehát a dream team 3-4-3-as felállására nem emlékszem, viszont ez mostani 4-3-3 már elavultnak tűnik (legalábbis az eredmények ezt mutatják). A legrosszabb az benne, hogy akkor is ezt alkalmazza azedző, ha épp nincs 3 csatár, vagy 3 középpályás, vagy 4 védő. Az én elképzelésem szerint, ha tegnap a második félidőre 4-4-2 -vel áll ki a csapat, megnyerjük a meccset. De így, hogy 3 fáradt középpályás szálingózott a pályán, a Betis uralta a középpályát. Egy szónak is száz a vége: Rijkaard megy (köszönjük neki az elmúlt szép éveket) és remélem az új edző(legyen az bárki is) rendesen összerakja majd a csapatot. És persze megismertet a világgal többféle Barca felállást is (3-4-3, 4-4-2, 4-5-1, 2-3-2-2-1, ...)
isu
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.03.30. 09:07:08

Hat egy ilyen meccs utan nincs mit mondani...szegyen, nagy szegyen!!! Az elso felidoben meg meg sem fordult a fejembe, hogy egyaltalan pontot veszthetunk, nem hogy kikapjunk!!! A masodik felidot jellemezni sem lehet; erthetetlen. Na tiszta szivbol remelem h a Villareal lesz a bajnok!!!
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.30. 08:35:10

Basszus. Tegnap nézem a meccset, 0-2nél kikapcsolom, mondom innentől úgyis ráülünk az eredményre, nem érdemes nézni. Hát nem kikaptunk?? :evil: :evil: :evil: Ezek után már csak azt tudom mondani, hogy legyen bajnok a Villareal :lol: Nem tudok többet hozzáfűzni, mert csak 0-2ig láttam a meccset, de ez azért nagyon szégyen!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.03.30. 08:26:29

Köszönjük szépen ennek a sok "sztárnak",hogy hétről-hétre megszégyenítik a csapatunkat.
Komolyan lassan már csak a klubot imádom,szinte az összes jelenlegi tagjából elegem van,mehetnek innen a francba,nem érdekel,hogy ki mit ért el eddig,akkor se égjen már miattuk ennyire a Barcelona.Lehet rosszul játszani,de ilyen szinten motiválatlanul...
Tele vagyunk pénzéhes játékosokkal,akik már nagy ívben tesznek az egészre,felmarkolják a pénzüket és élik az életüket,ráadásul sajnos lehúzzák a többieket is,a kivételeket,akik még küzdenének a csapatért.Sajnos mostanra a csapat fele sem sorolható ebbe a kategóriába.

Nincs is kedvem Barca meccset nézni,mert ez a banda a klub összes elvét megszégyeníti.De a vezetőség nyugodtan ücsörög a babérjain,miközben Mourinho aláír az Interhez,Rijkaard meg nem érti mi történt,és szerinte azzal meg van oldva minden,hogy bocsánatot kér.
Lezárt