Élő közvetítések 2006-07

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.11.08. 20:55:27

Nyertünk. 2-0-ra. A krónikák azt mondják, h halál unalmas meccs volt. a Gólszerzők nevére sajnos nm emlékszem...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.08. 20:26:39

A mai meccs eseményeit itt lehet kommentálni.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.05. 01:28:49

lionelmessi19 írta: Mi az h helyzetkihasználás? mintha neki kéne gólt lőni.
gondolom ezt azért irtad, mert kihagyta azt a helyzetet, amikor kicslezett egy vagon embert, és aztán hosszan tolta meg.
Egyébként meg nagyon jól nyomta szerintem, cselezett, mindenkiről lefordult, jó passzokat adott. szóval nem tudom, h miről beszélsz :evil:
Azért ezen a szinten már elvárható minden játékostól(legyen az akár védő v. középpályás), hogy a ziccereket értékesítse, főleg egy támadó középpályástól. Egyébként se csak erre a mérkőzésre gondoltam, rengeteg gólhelyzetet puskázott már el(igaz ez a többiekre is). Semmire nem megyünk a trükközésekkel, ha nincs mellette eredmény.
Eddig se a helyzetkihasználásunkról voltunk híresek, mostanság viszont már 1/4 annyi helyzetünk sincs. Éppen ezért élni kell minden gólszerzési lehetőséggel ami adódik. Most már nincs pardon.
Kép
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.05. 00:41:30

Barca1988 írta:Van itt még valami!A védelem nagyon nincs formában!Mostanában simán a meccsek végén kapjuk a gólokat.Nem figyelnek oda!!! :evil: Chelsea ellen is a végén kaptuk,meg most is!Na mind1!Csak nyerjük meg a BL-t meg a bajnokságot!!!!!!!!!
a védelem mindig is ilyen volt!!!
tavalyhoz képest javultunk is szerintem. pl: valdes idén nem bakizik rendszeresen, oleger csak ritkán játszik...

a középpályánk a gyenge. nem tudjuk jól leszürni az ellenfelek támadásait és a támadásfelépítésben pedig gyengélkedünk. Ráadásul marha keveset futunk!!! Ez az egész csapatra jellemző...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:26:11

Sztem felesleges külön-külön rászállni bizonyos emberekre...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.11.05. 00:24:49

El Payaso írta:
csababarca írta:
El Payaso írta: Azért gondold át hogy mit írsz le mielőtt tényleg leírod!

de ez akkor is idegesítő.....ha még a deport se verjük meg mit akarunk majd idegenben a sevilla,atma,valencia triótól(hogy csak a kisebb csapatokat mondjam)?

és télleg hiányzik eto,mert ő legalább elvállal egy lövést 20-25 méterről is.és azért nem egyszer beakadt egy-egy.

nagyon gyorsan össze kéne kapniuk a fiúknak magukat,mert ez így nem frankó....és főleg elöl kell javulni(ronnienak főleg)...

mindezek mellett:Sempre Barca
Igazad van, de akkor sem kéne használni a csapatra a szánalmas és nevetséges jelzőket nem?
jó bocs az indulatból jött....de télleg mostanában nincs meg a tűz ami hajtaná a srácokat...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:23:54

Zsüli iszonyat, milyen falábú lett... semmi hasznára nincs a csapatnak, egyszerűen hülyét kapok, ha a játékát nézem. Sosem volt az a Maradona, de mostanában semmi. Lehet, mert nem játszik annyit, de vétek őt behozni 60. percben Saviola helyett, aki még ha rosszul is játszott, fáradtan is inkább képest gólt vágni.

Védelemből Thuram sokat faltolt, de hatalmas szarvashibája nem volt. Azért a Juvéba nem vitték rá így sokszor az emberkék, ott nagyobb támogatást kapott a középpályáról, kisebb területet kellett védenie, amin tökéletesen is tudott helyezkedni. Inkább, mint egy Oleguer.

Iniesta pedig legalább mutatott valamit a középpályán a kicsit ismételten elnyűttnek tűnő Deco ellenében. Edmilson:... vicc, nem tudom, mi van vele, tavaly nagyon magabiztos volt.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
lionel19

2006.11.05. 00:23:50

FCB_gábor írta:Marquez és Valdes hozta az elvárhatót, a többiek.... :(
Iniesta meg hiába villog a szememben addig nem lesz jobb Giulynél amíg ilyan [auto_cenzúra] a helyzetkihasználása. :evil:
Giuly-nél? nála még Motta is jobb ő legalább hajt akar nem ugy mint Giuly
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2006.11.05. 00:22:23

Van itt még valami!A védelem nagyon nincs formában!Mostanában simán a meccsek végén kapjuk a gólokat.Nem figyelnek oda!!! :evil: Chelsea ellen is a végén kaptuk,meg most is!Na mind1!Csak nyerjük meg a BL-t meg a bajnokságot!!!!!!!!!
Messi a király!!!:)
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2006.11.05. 00:22:22

Ki lesz a következő ellenfél?

Legközelebb már jó lenne győzni.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:22:15

Most olvasom h a depor eddig minden hazai meccsét behúzta. bár nem tudom kik ellen.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:20:12

csababarca írta:
El Payaso írta:
csababarca írta:nah hát most már ez a nevetséges kategóriába tartozik hogy egy deport se tudunk megverni.....
már kezdünk szánalmassá válni ami a mutatott játékot illeti...
Azért gondold át hogy mit írsz le mielőtt tényleg leírod!

de ez akkor is idegesítő.....ha még a deport se verjük meg mit akarunk majd idegenben a sevilla,atma,valencia triótól(hogy csak a kisebb csapatokat mondjam)?

és télleg hiányzik eto,mert ő legalább elvállal egy lövést 20-25 méterről is.és azért nem egyszer beakadt egy-egy.

nagyon gyorsan össze kéne kapniuk a fiúknak magukat,mert ez így nem frankó....és főleg elöl kell javulni(ronnienak főleg)...

mindezek mellett:Sempre Barca
Igazad van, de akkor sem kéne használni a csapatra a szánalmas és nevetséges jelzőket nem?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:19:47

FCB_gábor írta:
Saviola írta:Igen,érdekes.Eto'o megtámadta volna Guddy-t ? Erősen kétlem..Szóval,valaki tud valami pontos infót erről ? :roll:
Meg amit állítólag Edmilson mondott Henk-ről. :?
Ez nem ide tartozik, de vki vhol máshol légyszíves fejtse ki, mert nem tudok ezekről
Egyébként a kommentátor néha nagyon félrebeszélt, meg hülyeségeket mondot. Szal nem feltétlen kell elhinni mindent neki.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.11.05. 00:18:47

El Payaso írta:
csababarca írta:nah hát most már ez a nevetséges kategóriába tartozik hogy egy deport se tudunk megverni.....
már kezdünk szánalmassá válni ami a mutatott játékot illeti...
Azért gondold át hogy mit írsz le mielőtt tényleg leírod!

de ez akkor is idegesítő.....ha még a deport se verjük meg mit akarunk majd idegenben a sevilla,atma,valencia triótól(hogy csak a kisebb csapatokat mondjam)?

és télleg hiányzik eto,mert ő legalább elvállal egy lövést 20-25 méterről is.és azért nem egyszer beakadt egy-egy.

nagyon gyorsan össze kéne kapniuk a fiúknak magukat,mert ez így nem frankó....és főleg elöl kell javulni(ronnienak főleg)...

mindezek mellett:Sempre Barca
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:18:07

Igen srácok, sajnos nagyon sok lett a kritikus mostanság. Nem mintha nem lehetne kritizálni, csak értelmes dolgokat írjunk akkor!
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:18:00

lionelmessi19 írta:Hát pedro, nem tudom, sok mindennel nem értek egyet.
Például szerintem nem Frank hibája az h nem hajlandók hajtani a fiúk. Persze az övé is, de nem ő a legnagyobb tényező ebben a dologban.
Ez az egyik.
A másik meg, h én fáradtnak éreztem őket. Ez nem csoda, kemény meccs volt hét közben. Persze az a dolguk, h bírják, de nem volt alapos felkészülés nyáron. Ez sztem egyre jobb lesz.

3. Szerintem amikor a csapat elkezdett hajtani, pont messi volt aki nem játszott jól. Elfáradt, mert ő bizony tényleg végig minden meccsen kihajtja magát. De megint nagyon jó volt, egy jó csapattal körbevéve nagyon profi lenne.
Igazat kell adnom, de hát ezért jó a vélemény egyeztetés :wink: És akkor talán annyi, hogy persze sok tényező van, ami most ellenünk szólhat, az általad-mások által felsoroltak, de remélem, hogy tényleg lassan beindulunk, nem veszítettem el a hitem, de Riijkard nekem akkor sem tűnik magabiztosnak... :roll:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:16:33

FCB_gábor írta:Marquez és Valdes hozta az elvárhatót, a többiek.... :(
Iniesta meg hiába villog a szememben addig nem lesz jobb Giulynél amíg ilyan [auto_cenzúra] a helyzetkihasználása. :evil:
Az első fele igaz. De sztem jó volt még Messi is, amig birta, meg Dinho is többnyire. Még nem az igazi ő sem, de ugy látom, h egyre jobb...

Iniestáról meg: ha a szemedben nem lesz jobb Giulynél, akkor ne haragudj meg, de nem vagy teljesen épp....
Mi az h helyzetkihasználás? mintha neki kéne gólt lőni.
gondolom ezt azért irtad, mert kihagyta azt a helyzetet, amikor kicslezett egy vagon embert, és aztán hosszan tolta meg.
Egyébként meg nagyon jól nyomta szerintem, cselezett, mindenkiről lefordult, jó passzokat adott. szóval nem tudom, h miről beszélsz :evil:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:13:52

lionelmessi19 írta:Hát pedro, nem tudom, sok mindennel nem értek egyet.
Például szerintem nem Frank hibája az h nem hajlandók hajtani a fiúk. Persze az övé is, de nem ő a legnagyobb tényező ebben a dologban.
Ez az egyik.
A másik meg, h én fáradtnak éreztem őket. Ez nem csoda, kemény meccs volt hét közben. Persze az a dolguk, h bírják, de nem volt alapos felkészülés nyáron. Ez sztem egyre jobb lesz.

3. Szerintem amikor a csapat elkezdett hajtani, pont messi volt aki nem játszott jól. Elfáradt, mert ő bizony tényleg végig minden meccsen kihajtja magát. De megint nagyon jó volt, egy jó csapattal körbevéve nagyon profi lenne.
Én ezekkel a dolgokkal értek egyet!
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:12:51

Barca1988 írta:Mert ahogy nézem a barca nem ugyanazt a játékot játsza mint tavaly.
Hatalmas tévedés!!
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:12:32

Hát pedro, nem tudom, sok mindennel nem értek egyet.
Például szerintem nem Frank hibája az h nem hajlandók hajtani a fiúk. Persze az övé is, de nem ő a legnagyobb tényező ebben a dologban.
Ez az egyik.
A másik meg, h én fáradtnak éreztem őket. Ez nem csoda, kemény meccs volt hét közben. Persze az a dolguk, h bírják, de nem volt alapos felkészülés nyáron. Ez sztem egyre jobb lesz.

3. Szerintem amikor a csapat elkezdett hajtani, pont messi volt aki nem játszott jól. Elfáradt, mert ő bizony tényleg végig minden meccsen kihajtja magát. De megint nagyon jó volt, egy jó csapattal körbevéve nagyon profi lenne.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.05. 00:12:21

El Payaso írta:Nézzük csak! Ez a depor most a 7., tavaly 8.-ok lettek. X-eltünk tavaly velük ugyanígy mint most.
Az a depor nem ez a depor már sztem, nem pusztán a számok számítanak, de akkor helyesbítek a szörszálhasogatások lelkerülése végett: a tavalyi átlagos mutatott játékunkkal megkapták volna a simát. Egyébként az volt az a 3-3? Vagy az már azelőtt volt? Mindenesetre ott asszem' mentünk már 3-1re is, végén buktuk el.

De az számít igazán, hogy Frenki nem tud mit tenni a skacokkal... persze ők is hibásak, mert nem pörögnek, de az edző dolga micsoda, ha nem ez... egy Chelsea meccsre meg egy Real meccsre persze, hogy felszívják magukat, ahhoz még edző se kell.... jó-jó, most jöhetnénk azzal, hogy a keddi azért nagy ütközet volt, de nem, annak már 4 napja. Mind1. Változtatni kell, plusz emberünk nincs, Frenki is kipróbált minden variácót, úgyhogy most rajta lenne a sor, hogy pszichdokiként is mutasson valamit :?
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2006.11.05. 00:10:50

Hát nem hiszem el hogy nem tudtunk nyerni! :( Amikor ezt a birot látom már fogom is a fejemet,mert mindig ügyetlenkedik és a barca kárára!De ami igaz hogy nem csak a biró a hibás,mert tényleg nem játszottunk jól.Talán mert ez a rossz hír volt a klubbnál,vagy nem volt kedve játszani senkinek az is biztos.De akkor is,roni nem nagyon csinál mostanság semmit.Nagyon hiányzik eto.És asszem mostmár kiismerték a barca gyengéjét a nagy csapatok,ezért nem kell a kicsik ellen pontokat veszteni,mert a nagyokat nem fogjuk megverni főleg eto nélkül!!!De a Ten Cate is hiányzik.Nézzétek hogy megy most az ajaxnak is,pedig még el is mentek onnan nagy nevek és még is milyen jol játszanak.Szóval lehet hogy a barca sikerei nem is raikardot illetnék meg.Ki tudja hogy ki csinálta a taktikát.Mert ahogy nézem a barca nem ugyanazt a játékot játsza mint tavaly.De lehet hogy rosszul látom és ha visszajön eto akkor minden jó lesz!Csak nehogy mire visszajöjjön elusszon minden amit meg lehet nyerni.
Mindenesetre tanulni kellene a hibákbol és ujra játszani kellene a focit ugy ahogy mult évben szórakoztattak bennünket!!!!!!! :wink:
Forza BARCA
Messi a király!!!:)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.05. 00:06:42

Saviola írta:Igen,érdekes.Eto'o megtámadta volna Guddy-t ? Erősen kétlem..Szóval,valaki tud valami pontos infót erről ? :roll:
Meg amit állítólag Edmilson mondott Henk-ről. :?
Kép
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.05. 00:06:17

Pedro írta:Három nagy baj:

Ezt a deport a tavalyi Barca 3-1-re simázta volna... :roll:
Nézzük csak! Ez a depor most a 7., tavaly 8.-ok lettek. X-eltünk tavaly velük ugyanígy mint most.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.05. 00:05:30

Marquez és Valdes hozta az elvárhatót, a többiek.... :(
Iniesta meg hiába villog a szememben addig nem lesz jobb Giulynél amíg ilyan [auto_cenzúra] a helyzetkihasználása. :evil:
Kép
Lezárt