Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.31. 11:17:01

Asys írta:
Nagy hülye ez az Inter odadtak egy 23-24 éves kiváló csatárt egy mangalicáért!!! Nevetséges :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
adriano ugyanúgy kegyvesztett az interben mancininál, mint ronaldo capellonál... másrészről mindketten nagy zsugások és sztem magukra találnak még!!! mondjuk erre adrianonak van nagyobb esélye... de mancininek nem kell!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.31. 11:14:33

teljesen egyetértek az előttem szólókkal!!! én nem szoktam átmenni rászarni a madridra, más se tegye és elvárom, hogy ők se jöjjenek át ide hasonlóért... az más ha itt elmondom a véleményem, de úgy érzem, soha nem bántok meg senkit. ha meg mégis, akkor bocsi!!!
a klubcserékről annyit: baptista jól tolta, de capello szisztémájában nincs helye (kb. mint reikard-saviola). ugyanez lesz robinhoval! nem lesz helye, max. szélső kp. amit ő nem szeret, tehát ő is menni fog sztem.
reyes szeret szélen játszani, tehát jó lehet...
viszont adriano nagy fogás! ő pont az a klasszikus center aki capellonak kell, mert valljuk be ronaldo már nem az igazi!!! mindkettejüknek kell a levegő változás, mert nem érzik jól magukat a helyükön. talán mindketten feljavulnak és újból az 1-2 évvel ezelőtti csatárokat láthatjuk... mert azért valljuk be, egy adriano azért jobb játékos, mint a ruud és ronaldo is jobb, mint az ibrahimovics... de nem ezzel a hozzáállással!!! mert most kb. azt látom rajtuk, mint Rivaldon, amikor a Milanban volt... én azért valamennyire drukkolok nekik, mert bármennyire nem barcások, nagyon jó játékosok és nem akarom, hogy úgy végezzék, mint pl. Elber, Jardel, vagy épp Rivaldo!!!!!
Avatar
matthaus
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.08.28. 14:32:04

2006.08.31. 11:03:53

ez még tuti csak pletyka....
Hala Madrid!Hajrá Olaj!Viva Les Blues!Allez Zizou!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2006.08.31. 11:00:25

Nagy hülye ez az Inter odadtak egy 23-24 éves kiváló csatárt egy mangalicáért!!! Nevetséges :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
Avatar
matthaus
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.08.28. 14:32:04

2006.08.31. 10:59:39

bocs h offolok de most láttam h los banditos azonosíttt engem R.M.C.F.-fel meg reallal meg még nemtom kivel de biztosíthatlak Téged h nem ugyanazok vagyunk... :wink: [/quote]
Hala Madrid!Hajrá Olaj!Viva Les Blues!Allez Zizou!
qusounom
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.08.03. 11:57:56

2006.08.31. 10:58:01

Avatar
matthaus
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.08.28. 14:32:04

2006.08.31. 10:48:53

hát reyes sztem jobb szélsőnek mint pista, így remélem reyes kikerül casssano helyére szélre cassano meg betolódik középre raúl helyére:
erősebb csapatok ellen:
--------------Cassillas---------------
Cicinho---Ramos---Cannavaro---R.C.
--------Emerson---Diarra----------
Beckham------Cassano-------Reyes-
---------------VnR-------------------

gyengébb csapatok ellen(ha van ilyen egyáltalán)
---------------------Cassillas-----------
M.S.------Ramos-----Cannavaro--R.C.
Beckham--Emerson--Diarra--Reyes--
-------------Raúl-----VnR-----------
Hala Madrid!Hajrá Olaj!Viva Les Blues!Allez Zizou!
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2006.08.31. 10:41:37

Reyest Pistáért és 3millió euróért? :shock: Én alapból is jobbnak tartom a brazilt, de hát Capello tudja, mindenesetre én nyugodtabb vagyok így, hogy elküldte a tavaly tavaszi évad egyik legjobbját! Aztán meglátjuk majd Reyes mit produkál itt.. szerk.: vagyis OTT..azért még nem azonosulok a Madriddal! :? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mardel 2006.08.31. 11:01:23-kor.
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.08.31. 10:38:20

Lujo írta:Ha viszont van, akkor miért nem alkalmazzátok?
alkalmazzuk, de úgy látszik, szigorúbban kell venni a dolgokat.


azért túl sok "idióta" egyik oldalon sincs, viszont ha egy-egy netán belendül, az elég jó "hatásfokkal" tud működni sajnos.
de azért ezügyben is reméljük a legjobbakat.

na, akkor ennyit az offról, mielőtt seggberúgnak minket, h miért nem a szűken vett barca vs. real témában folyik az eszmecsere :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
matthaus
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.08.28. 14:32:04

2006.08.31. 10:35:12

teljessen egyetértek veletek mindenben, ez oda-vissza működik,pl én mindig megpróbálok normális hangnemben írni itt, a hülyéket ki kell zárni mindkét oldalról, vannak sajnos mindkét oldalon divatszurkolók akiknek elég nagy a szájuk és télleg csak a balhét keresik.
Hala Madrid!Hajrá Olaj!Viva Les Blues!Allez Zizou!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.31. 10:32:02

Lujo írta:
Boixos írta:van ilyen megállapodás a két oldal között, és ez mindkét helyen, mindenki által hozzáférhetően ki is van téve.
a bunkóságon kívűl azért sem érdemes az ilyen szitukba belemenni, mert ha vki innen, odaszarik a madridistára, akkor milyen alapon várhatná el itt bárki is, h valaki onnan ne tegye ugyanezt itt?
nem kell mások szórakozását tönkretenni, el lehet mondani az ellenvéleményt normálisan is. ha meg képtelen erre az ember, akkor ne menjen át az ellen oldalára.
Az elmondottakkal teljesen egyetértek. VISZONT arról én nem tudtam, hogy ilyen megállapodáslétezik. Ha viszont van, akkor miért nem alkalmazzátok?
Alkalmazták,legutóbb aszthem egy bizonyos Robinho10 járta meg teljesen jogosan :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.08.31. 10:28:13

Nekem egyébként meggyőződésem, hogy nem kell kesztyűs kézzel bánni a "néppel". Hülyék mindíg vannak, így az ilyen balhék előfordulnak. Ilyenkor viszont mindíg a normálisabbja szívja meg, mivel az idióta divatmajom igazából nem szurkoló, csak épp felkapja az aktuális trendet. A SZURKOLÓ viszont sokszor jogosan a cseszegetést biza zokon veszi és jön, vagy megy át az ellen lapjára. És akkor mást sem olvashatunk a fórumban, csak az anyázást. Folytassam?
Egyébként mint BL címvédő csapat drukkerei, sajna be kell lássuk, hogy most "nálunk" van a több idióta. (Persze nem az Eurobarcán.)
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.08.31. 10:21:36

Boixos írta:van ilyen megállapodás a két oldal között, és ez mindkét helyen, mindenki által hozzáférhetően ki is van téve.
a bunkóságon kívűl azért sem érdemes az ilyen szitukba belemenni, mert ha vki innen, odaszarik a madridistára, akkor milyen alapon várhatná el itt bárki is, h valaki onnan ne tegye ugyanezt itt?
nem kell mások szórakozását tönkretenni, el lehet mondani az ellenvéleményt normálisan is. ha meg képtelen erre az ember, akkor ne menjen át az ellen oldalára.
Az elmondottakkal teljesen egyetértek. VISZONT arról én nem tudtam, hogy ilyen megállapodáslétezik. Ha viszont van, akkor miért nem alkalmazzátok?
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.08.31. 10:11:07

van ilyen megállapodás a két oldal között, és ez mindkét helyen, mindenki által hozzáférhetően ki is van téve.
a bunkóságon kívűl azért sem érdemes az ilyen szitukba belemenni, mert ha vki innen, odaszarik a madridistára, akkor milyen alapon várhatná el itt bárki is, h valaki onnan ne tegye ugyanezt itt?
nem kell mások szórakozását tönkretenni, el lehet mondani az ellenvéleményt normálisan is. ha meg képtelen erre az ember, akkor ne menjen át az ellen oldalára.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.08.31. 10:06:10

Boixos írta: viszont a madridista cseten való baromkodást azonnal fejezze be mindenki, aki innen odamegy! a bunkó módon viselkedő emberek kiszórása oda-vissza működik, nem csak az esetlegesen itt előforduló madridista normálatlanokra vonatkozik!

néhány ember színvonalára egyébként mindkét brigád 'büszke' lehet, nem kizárólagosan egyoldalú ez a dolog.
Nem tudom, hogy akik átmentek, azok miket irogattak. Mondjuk "ismerem" annyira funghit, hogy nem szokott ok nélkül így kiakadni. Minazonáltal nem hiszem, hogy itt kellene fenyegetőznie, inkább beszéljen rhynnel, hogy keressenek az ilyen esetek minimálisra csökkentésére valami megoldást. Erre pl. megoldás lehetne, hogy a madridista gazdáival kellene megállapodni, hogy akik minősíthetetlen hangnemben szidják az ellen fórumán az ottani csapatot, esetleg a szurkolóikat, azt mindkét helyről ki kellene rúgni. Azt majd 4-5 nick váltás után meggondolják, hogy mit írnak. Akik meg nem, azokkal igazából sokmindent úgysem lehet kezdeni. Nameg a suli is kezdődik már a napokban, így szerintem az alpári megnyilvánulások száma is erősen csökkenni fog :).
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.31. 09:50:35

a Madrid elcserélte Reyes-t, a Bakra. :roll:

egyre fogy a középpályájuk.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.08.31. 09:50:09

hát... nem tudom, h mitől akkora durranás a reyes, h érdemesnek tartották egy évre elhozni, ráadásul odabökték érte a bakot is...
mondjuk capellóé a felelősség, elég, ha ő tudja mit csinál. :D
mindenesetre innen kívűlről elég összevisszának tűnik a bugi, sztem nem biztos, h a végére fog érni a melónak az öreg. bár ha calderón kibírja a székében és hajlandó időt is adni az edzőnek, akkor ebből még akármi is lehet.

viszont a madridista cseten való baromkodást azonnal fejezze be mindenki, aki innen odamegy! a bunkó módon viselkedő emberek kiszórása oda-vissza működik, nem csak az esetlegesen itt előforduló madridista normálatlanokra vonatkozik!

néhány ember színvonalára egyébként mindkét brigád 'büszke' lehet, nem kizárólagosan egyoldalú ez a dolog.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.08.31. 09:46:39

A dinamikus IP cím naplózásáról csak annyit, hogy ez valóban így van, de kb 6 órára visszamenőleg tudnak naplózni. Ugyanis olyan is van, hogy adatforgalom ugyebár.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.31. 09:37:03

ez remélem nem tartozott az IP cím megszüntetős "majomkodásos" hozzászólásokhoz... :?
egyébként felhívnám mindenki figyelmét, hogy attól, hogy van 1-2 madridos csodagyerek, aki néha bejön és "emeli" hozzászólásaival a fórum színvonalát, nem kell nekünk is lesűlyedni az ő szintjükre! sztem majd a csapatok eldöntik egymás között a pályán a dolgot és meglátjuk ki a jobb!!! ha a madrid lesz a befutó májusban, akkor elfogadjuk: jobbak voltak! de ha nem, akkor: Madrid cabrón, salude el campeón!!! :twisted:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.31. 09:30:02

gyerekek, nagyon jó lesz ez a margó, ha összejönnek ezek az igazolások, mert ugye elment végre az utóbbi években figo, zidane, most ronaldot is elzavarják és helyettük jöttek szép számmal... ha összejön ez az adriano-ronaldo csere (mellyel mindketten jól járnak) akkor nem lesz gyenge az idei keret... csak az a baj, hogy 1 nap alatt nem lehet világverő csapatot összehozni! jó buli lesz a bajnokságban próbálgatni a csapatot... mert ugye adriano jön és rögtön a 2. fordulóban találja magát, úgy hogy a játékosok nagy részét csak TV-ből ismerheti... szóval jó buli lesz! nagyon erős ez a keret, de kíváncsi leszek mikor állnak össze...
cannavaro-ramos már csak-csak szokta egymást, de pl. emerson-diarra még nem és persze reyes és adriano azt sem tudja jobb, vagy bal lábas ruud, vagy raul... szóval jó buli lesz... és arról még nem is beszéltünk, hogy a jobb szélen ki fog játszani??? salgado? cicinho? beckham??? robinho??? egyáltalán fognak játszani??? baptistát is elzavarják télleg, vagy neki is talál vmi posztot a mester??? pl. kapusposz "Ilgner" :D helyett??? már nagyon várom!!! :twisted: :lol:
real_funghi

2006.08.31. 09:27:30

És még valami:
rhynn, azaz a ti(!) site adminotok írta:Ne felejtsétek, rendelkezünk minden felhasználónak az IP címével, indokolt esetben a szolgáltatóhoz fordulunk. Ez a gyakorlatban úgy néz ki (egyik ismerősömmel történt), hogy a szolgáltató azonnal felfüggeszti az internet-hozzáférést (fizetni továbbra is kell), ezután a szülőnek alá kell írnia egy papírt, hogy több ilyen nem lesz (gondolom, épeszű felnőtt ember nem ír ilyeneket), akkor engedélyezik újra az internetet, s újbóli ilyen esetén véglek lekapcsolják az internetet. Ilyenkor a többi szolgáltató se fog újat bekötni. Dinamikus IP címmel se próbálkozzatok, a szolgáltató folyamatosan naplózza az IP kiosztást.
Ez nálunk is érvényes.
real_funghi

2006.08.31. 09:22:29

A madridista.hu chatet látogató "kedves" Barcelona-drukkereknek üzenném, hogy eléggé unjuk már az ottani majomkodásukat és ha nem fejezik be, akkor megtesszük a megfelelő lépéseket afelé, hogy egy időre elmenjen a kedvük tőle. Ennyit a sokat emlegetett színvonalról.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.31. 08:56:22

Reyes 1 évre a margóba került kölcsönként. :roll:
in to exile
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2006.08.31. 00:21:32

Mi is ezt próbáljuk magyarázni a mieinknek, de van akin nem lehet segíteni. Azoknak Beckham poszterrel van tele a szobája és Ronaldos bögréből isznak. Nekik az utóbbi 2 hónapban csak Kaká és Cess létezett mert ő lett megígérve. De jól mondta Calderon. Az első ígérete mind fölött állt: nem ő fog igazolni, hanem a sportrészleg.. És ez a legfontosabb sztem...
Lezárt