Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.23. 15:53:27

A 4 védő közül csak Puyol játszott jól. Zambrotta még nem szokta meg a spanyol bajnokságot (2 hónap alatt :? ). Thuram alig kap lehetőséget, ha meg igen összehoz egy gólt. Marquezt kellett volna játszatni az El Clasicón. Meg egyébként is nem vagyunk formában. A Real most megérdemelten nyert.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2006.10.23. 15:52:00

Azért mindkét fél hihetetlen mennyiségű baromságot tud összehordani. Nézzük a tényeket.

1. A Barca a meccset középpályán vesztette el. Az Arsenal és a Lyon kivételével mondjuk még nem nagyon láttam csapatot, aki meg tud fogni egy jó formában lévő Gutit, (mindkét esetben tökéletesen impotenssé vált a csapat támadójátéka) és ha megnézitek, mindkét gól abból indult, hogy Guti teljesen tisztán és üresen vette át a labdát, ami nála utána körülbelül egyenlő azzal, hogy gólhelyzet fog kialakulni, ha van mozgás a pályán, főleg ha mindezt kapuval szemben teszi meg.

Ez Xavi, Deco és Iniesta nyakába varrható. Viszont nekik meg fizikailag kellett volna olyan arcokkal felvenni a küzdelmet, mint Diarra és Emerson... valljuk be, Diarra és Xavi azért fizikai erő szempontjából nem egy súlycsoport.

A Barca szélső védőiről azért nem lehet elmondani, hogy a legnagyobb sztárok lennének, Zambrotta kivételével (és Béla sérült, ha jól tudom). Zambrotta eddig az olasz bajnokságban tolta, egyrészt bundás csapatban, másrészt szerintem a Barca nem végez olyan edzésmunkát, mint a Juve, vagy nem olyan az edzés minősége, másra van kihegyezve. Ez egy probléma lehet. Probléma lehet az is, hogy olaszban nem nagyon vannak fúdetechnikás szélsők, akik vannak, azok se úgy mozognak, mert teljesen más a játék. Solari nem sok sót eszik meg olaszban, pedig a világ egyik legjobb bal oldali játékosának számított egy időben. Figo kivétel, de róla tudjuk, hogy kib* jó, de elég hajlékony játékos. Minden szempontból :)

Illetve az látszott, hogy Zambrotta nem igazán mer kemény lenni, mert spanyolban sokkal több mindent befújnak a bírók, ebből például az olaszban brillírozó Samuelnek is voltak gondjai, amikor idejött hozzánk. Belerúg a pehelysúlyú Robinhoba, eltörik a lába, stb. Eleve olaszban nem él meg egy 50 kilós játékos, itt meg félve nyúlhat csak hozzá, mozgékonyságban meg hát se Messinek, se Robinhonak nem igen akad védőpárja. Szóval én Zambin is csak azon voltam meglepődve, h pl a sárgáját tök fölöslegesen szedte be, ha kiélezettebb a szitu, szinte biztos, hogy Robinhoról ki is állítják.

Thuramtól én sose voltam elragadtatva, jó jó meg minden, de azért annyira nem. Meg olaszban Cannavaro mellett azért nem nehéz vitézkedni.

Középpályán Iniestának voltak szlalomjai, csak a baj az, hogy ezt a saját félpályátokon kellett megcsinálnia, na most 45 méterre a kaputól még azért szembejön egy pár védő is, noné' hogy kifárad a végére a játékos, és elveszti a labdát.
Ronaldinho meg utálja, ha leütközik (ebben egyébként Robinho és Guti sem különb), és egyes időszakokra megkockáztatom meg is sértődik, úgy pedig nagyon nehéz játszani.

Gudjonzen meg egy lassú ****, én mindig is utáltam, mert szerintem végtelenül primitív focit csinál. Eto'o nem tudna annyit kabronozni, hogy ne szeressem jobban, mint Gudjonzent, mert Eto'o legalább focizni tud.

Szóval 1.) meg kellett volna fogni Gutit, mert ha őt nem fogjátok meg, akkor 1-2 ziccer fix, h lesz (RvN így is kihagyott egy 1-1-es szitut Valdes ellen), erre a méretekben még talán kicsit nagyobb Marquez tökjó lett volna
2.) Egy új kapus kell nektek (Kamenire miért nem gondoltok sose?)
3.) Robinhot ugyanúgy a kaputól 30 méterre le kellett volna ütközni + Messinek vissza kellett volna mennie birkózni Robinhoval, mert fordítva legtöbbször Robinho tudta érdemben leszedni Messit
4.) Saviola kell nektek és nem ez a viking barom
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.10.23. 15:47:01

hogy lehet az hogy igazoltunk 2 minőségi védőt a nyáron és a védelem gyengébb mint tavaly???
a másik, szerintem Maxi Lopez simán elfocizza azt amit gudjohnesen. Lassú, körülményes önbizalom nélküli! Mikor kihagyta azt a ziccert legszívesebben szétfejeltem volna a TV-t. A cselziben is volt már olyan hogy a döntő pillanatokban rajta ,ment el a meccs mert nem volt képes belőni a 100%os ziccert.
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.10.23. 15:43:16

LG írta:
csababarca írta:sajnos el kell ismerni mindenkinek hogy a barca msot nincs formában...
és a madridosok meg ne higgyék h most ők a legjobbak a világon...
mert nagyon gyengék ők(is)....
egy jó formában lévő barca ennél 10szer jobban játszik...a realtól meg ez a max...
most így jött ki....
tavasszal mikor nyomjuk ellenük?

FIGYELEM:+2 pont az előnyünk...még jó hogy nem dőlt el a bajnokság....
Igaz, h nincs formában a Barca, de azért 1 El Classicot megnyerni, mindig hatalmas dolog, ugy h ne vegyük el a Real érdemeit, mert ezt bizony megérdemelték.
héhé én nem akarom elvenni a real érdemeeit mert tény hogy megérdemelték(a 2. félidő alapján :twisted: )....csak azt mondtam h nem kell elszállni mert nem olyan jók őők mint ahogy azt most néhány okoska gondolja....


VISCA el BARCA
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Zidane 14
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.04.01. 11:22:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.23. 14:51:43

Egyetérte LG-vel. :)
Kép
Kép
Kép
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.23. 14:50:54

igen ugyen ezt akartam irni egyáltalán nem voltunk gyengék és második félidőbe mi focisztunk :!: és világ legjobb szélső védője zambrotta ...nem tudta merre szaladjon :D !
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.10.23. 14:50:21

csababarca írta:sajnos el kell ismerni mindenkinek hogy a barca msot nincs formában...
és a madridosok meg ne higgyék h most ők a legjobbak a világon...
mert nagyon gyengék ők(is)....
egy jó formában lévő barca ennél 10szer jobban játszik...a realtól meg ez a max...
most így jött ki....
tavasszal mikor nyomjuk ellenük?

FIGYELEM:+2 pont az előnyünk...még jó hogy nem dőlt el a bajnokság....
Igaz, h nincs formában a Barca, de azért 1 El Classicot megnyerni, mindig hatalmas dolog, ugy h ne vegyük el a Real érdemeit, mert ezt bizony megérdemelték.
Avatar
Zidane 14
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.04.01. 11:22:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.23. 14:47:03

és a madridosok meg ne higgyék h most ők a legjobbak a világon...
mert nagyon gyengék ők(is)....
egy jó formában lévő barca ennél 10szer jobban játszik...a realtól meg ez a max...
csababarca: Naaaa, ezt azért nem kéne. :lol: (elnézést nem állhattam meg szó nélkül)
Kép
Kép
Kép
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 14:42:50

ez legyen a legnagyobb örömöd,én meg nem tom melyik gool tetszett jobban! :?[/quote]

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek..... :wink: :wink: :wink:
VISCA EL BARCA!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.23. 14:40:34

Petixy írta:Nem is tudom melyik tetszett jobban Messitől:1.Amikor Carlos leült pihenni vagy 2 amikor a 16oson belül álló helyzetből elugrott 2 világklasszis között.
ez legyen a legnagyobb örömöd,én meg nem tom melyik gool tetszett jobban! :?
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2006.10.23. 14:38:09

Nem is tudom melyik tetszett jobban Messitől:1.Amikor Carlos leült pihenni vagy 2 amikor a 16oson belül álló helyzetből elugrott 2 világklasszis között.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.23. 14:28:55

Néhány gondolat: 1. gondolom a Marquez rajongók sem jártak örömtáncot mondjuk Drogba góljánál a chelsea ellen... :wink: 2. hihetetlen, hogy egyesek Marquezt egyenesen a középpályára akarják felhozni. Az a játékos aki 10-ből 8 labdát az ellenfélhez passzol, az nehogy már védekező kp-t játszon egy Barcelonában! :? 3. Sokak szerint rossz a középpálya. A fenét! A labdabirtoklási mutatók és a játék általános képe önmagáért beszél... :wink: A támadósorból hiányzik Eto'o, Gudjohnsen pedig súlytalan ezen a szinten. Roni formán kívül van, és rossz a helyzetkihasználás a csatárok részéről. Ennyi. A nagy büdös igazság az, hogy Eto'n kívül nincs igazi klassziscentertünk. Ezért kellett volna mondjuk idehozni egy Trezeguet-t mondjuk egy Gudjohnsen helyett.... :? 4. Dícsérhetjük Xavit, Iniestát stbb... de van valaki akiről nem esik szó: MESSI!!! Az el clásicó-n a MEZŐNY LEGJOBBJA volt. Nem láttátok mit művelt Cannavaróval és a "kis mészárossal" (RC) ???? :lol: Csak nincs elől társa . Eto'o maródi, Roni formán kívül, Gudi meg hát nem éppen a kombinatív játékáról híres, amire pedig Messi mellett szükség lenne.... :( Kell egy klassziscenter, és basszus :!: a ziccereket meg be kell lőni!
VISCA EL BARCA!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.10.23. 14:26:05

sajnos el kell ismerni mindenkinek hogy a barca msot nincs formában...
és a madridosok meg ne higgyék h most ők a legjobbak a világon...
mert nagyon gyengék ők(is)....
egy jó formában lévő barca ennél 10szer jobban játszik...a realtól meg ez a max...
most így jött ki....
tavasszal mikor nyomjuk ellenük?

FIGYELEM:+2 pont az előnyünk...még jó hogy nem dőlt el a bajnokság....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.10.23. 14:07:02

Én is írok most egy rövid kört:
Szerintem semmiféle vészharang-kongatásra nincs szükség. Ki lehet kapni a Chelsea-től és a Real-tól is, főleg úgy, hogy nem játszottunk alárendelt szerepet. De hibák természetesen vannak, és sajnos most szerintem van egy nagyon gyenge pontunk is.
Méghozzá Gudjohnsen az. Kíváncsi lennék azok véleményére, akik kitörő örömmel fogadták az érkezését. Ziccereket rontott most is, sajnos Larssont meg sem közelíti, mint cserecenter.
Marquez kihagyása is baklövés volt szerintem, a Thuram-rajongók a 3. percben gondolom nem jártak örömtáncokat...
Zambrotta is bizonytalan volt, míg a másik oldalon Ramos ütötte-vágta Dinhot, addig Robinho-t mindig 3-4 méter távolságról figyelte az olasz. Nem hiszem, hogy Rijkaard mondta volna neki, hogy ne közelről kövesse... Persze nem írnám még le, de egyelőre úgy látszik, hogy egy-egy klasszis csak egy-egy csapatban tudja tudása legjavát nyújtani (Zambrotta, Thuram --> Juve). Egyelőre így látom, mert azért volt már elég ideje Zambnak beilleszkednie. Thuram viszont kevesebbet játszott eddig a szezonban, és végül is az 1. gól előtti óriási hibáján kívül nem volt rossz. Csak hát ha ő játszik, akkor Marquez v. Puyol nem, és ez szerintem sosem jó a csapatnak...
A 2. félidő alapján megérdemelt volt a Real-siker. A Capello-féle focit kezdi megszokni a Madrid, és emellett az egyéni megmozdulásaikkal még hatékonyabbá teszik ezt a biztonságra törekvő játékot. Persze kellett hozzá egy Valdes is a 2. gól előtt...
Ronnie nincs formában, Deco sem ---> kis lelátózás nem ártana nekik.
Messi az első félidőben nagyon ász volt, de egy Gudjohnsennek ez sem volt elég...
Sylvinho és Xavi dícsérhető még szerintem.
Azzal meg nem értek egyet, hogy előre is kell egy jól fejelő játékos, és ezért kéne Gudjohnsennek játszania Saviola helyett. A kis argentín játéka sokkal jobban beleillik a csapat játékába. És egyébként is: Eto'o a fejelőtudományáról híres? :)
Előre a TITOlusokért!
Sztojcskov
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005.11.28. 15:08:33
Tartózkodási hely: Tokaj

2006.10.23. 13:17:41

Sziasztok!
Én is régen írtam már, meg amúgy sem vagyok az a "szakmázós-típus"- azt meghagyom azoknak, akik jól értenek hozzá. Csupán egy-két dolog jutott eszembe.
Az egyik az, hogy Zambrottát éreztem a legbizonytalanabbnak tegnap este. Jó, tudom, hogy nem könnyű Robinho ellen, amikor megpróbál elküldeni gyufáért, meg azt is, hogy Z. új fiú... De talán elvárható lenne tőle- már csak az ára és a vb-teljesítménye miatt is..-, hogy ne szálljon már el minden átlépőre. Tegnap volt pár ilyen is! Remélem, javul a srác, mert amúgy nagyon jó hátvédnek tartom. Persze mások is gyengélkedtek, de nekem leginkább ő szúrt szemet. Aztán lehet, hogy megcáfoltok..A Real szerintem- főleg a második félidei játéka folytán- megérdemelten nyert. A helyzet-kihasználásunk csapnivaló volt a héten..
A másik ami eszembe jutott az volt, hogy a tegnapi meccs olyan volt, mintha a 2000-2003-as évekbeli Barcát láttam volna: ott is állandóan a helyzet-értékesítéssel, a szélsőhátvédekkel volt a probléma és akkor is az idegesített a legjobban, mint most- az egyéni hibák.( Rutinosabb Barca-szurkolók bztosan emlékeznek azokra az "El Clasicok-ra", amikor a Real pusztán azért nyert, vagy lett döntetlen a meccs, mert figyelmetlenségekből kaptuk a gólokat..) Erről az útról 2004 óta hála Istenek letértünk, remélem maradunk is ezen és a madridi meccs, csak kisiklás volt...
Minden jót nektek! :wink:
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.10.23. 13:17:09

sanyahm írta:Bapszi!

Azé nem egy FOS csapattól kaptatok ki tegnap, hanem a Real Madridtól.
Mint tudjuk a futballban nincsen ha....DE!HA az igazi énünket mutatjuk,és talán még egy Eto'onk is van,akkor ez a real igenis egy fos csapatként hatott vna ellenünk a pályán,csakúgy mint 1 éve!Jobb ez a madrid mint az,de még most is az elit mögött kulloghat simán!Ezért igazán komoly kudarc a tegnapi eredmény nekünk :(
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.10.23. 13:14:47

sanyahm írta:Hi!

Csak a miheztartás végett, nem bunkóskodni jöttem. Tegnap jól játszott a Real, és nyert. Raúl gólja valami eszméletlen volt!!!!
Emersonnak járt volna a piros, de mikor Valdes buktatta Nistelrooyt, azé meg egy tizi.... De nem is ez a lényeg. Most a Madridnak jött ki a lépés. Ennyi.

Majd a Nou Camp-ban meglátjuk, vissza tudtok e vágni.

HALA MADRID!!

Tegnap nyertetek, de az nem volt 11-es, mivel Valdes a labdát tolta meg, mert hosszan tolta meg Van Nistelrooy.
Nou Campban, már mi fogunk nyerni legalább ennyi gólkülönbséggel. :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.23. 13:13:41

nah, lenyugodtam, miután minden a környezetemben levő fehér, vagy lila-fehér cuccot felgyújtottam :twisted: :twisted: (nem volt sok ilyen...)

ezt a tegnapi meccset el kell felejteni, meg azt is, h azért fikázzuk a madridot, h nem játszottak még nagy csapattal...
mindenesetre ez tényleg nem a bajnokság, hanem csak egy meccs elbukása volt. emlékezzünk vissza a két évvel ezelőtti szezonra, amikor itthon cipóra vertük őket, utána meg beleszaladtunk egy 2-4be madridban, ráadásul a samuval. akkor sem dőlt össze a világ, csak kicsit tovább sütött a nap a madrid szimpatizánsai felett.
mivel a keretünk állat még most is, ezért biztos vagyok benne, h képesek leszünk megnyerni a bajnokságot, és a bl-ben is ott lehetünk szeren, ha úgy alakul. nem gondolnám, h most a kezüket tördelve üldögélnek a barcelonánál, mintha most estünk volna ki a primerából. ennél nagyságrendekkel nagyobb sz.arból is kijött már a csapatunk, most sem lesz ez másképp.
szal semmi sincs veszve, elég ha csak a tabellára nézünk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Aprieto

2006.10.23. 13:06:51

Igazad van, túloztam. nem több ezer, csak ezer millió...
Nagyságrendekben azért nem tévedtem :)
Link

Akkoris elhanyagolható 12 millió €.
sanyahm
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.04.27. 17:19:02

2006.10.23. 13:06:22

Bapszi!

Azé nem egy FOS csapattól kaptatok ki tegnap, hanem a Real Madridtól.
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2006.10.23. 13:02:58

realmadridfan írta:Messi nagyon jó volt tegnap, gólt érdemelt volna eto'o meg berúgott volna egy olyan helyzetet amit Gudjohnsen kihagyott!Simán nyertünk a barca gyenge volt, biztos nagyon kifáradtak a chelsea elleni vereség után,aztán me is kikaptak a Real Madridtól (FÖLÉNYES HAZAI GYŐZELEM) "aggodalomra ad okot"

HALA MADRID!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ritka nagy gyökér vagy!A fölényes győzelem az amit tavaly arattunk,tudod,amikor tapsoltatok otthon a tv elött...Amúgy csalódtam,hogy egy ilyen fos csapattol kikaptunk,mert nem a real volt jó,hanem mi játszottunk lélektelenül.Elsősorban Gudjohnsennek és Rijkaardnak kicsit rendet kéne tenni a fejében,majd Henket vissza kell szerezni :D
sanyahm
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2005.04.27. 17:19:02

2006.10.23. 13:01:41

Hi!

Csak a miheztartás végett, nem bunkóskodni jöttem. Tegnap jól játszott a Real, és nyert. Raúl gólja valami eszméletlen volt!!!!
Emersonnak járt volna a piros, de mikor Valdes buktatta Nistelrooyt, azé meg egy tizi.... De nem is ez a lényeg. Most a Madridnak jött ki a lépés. Ennyi.

Majd a Nou Camp-ban meglátjuk, vissza tudtok e vágni.

HALA MADRID!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 12:59:51

Aprieto írta:Örülök neki, hogy Rijkaard nem aggódik. Én helyette is.
Perrero írta:
van Bommel nem volt olyan jó, és kerestünk rajta 12 milliót
Hát. Asszem ennél az Edmilsonnál, ennél az Iniestánál és Deconál azért jobb... 12 millió meg nem pénz amikor olyan szerződéseket kötnek tévétársaságokkal, ami többezer millió €-ról szól és megengedhetik, hogy az Unicef legyen a mezünkön.
:oops:
Több ezer Millió Júró :?: :?: :roll:
Nem lesz az kicsit sok? Persze lehet,h én vesztettem el a realitás érzékemet...
de szerintem esetleg több millió,vagy ne addj Isten több százmillió,de ezer? az kicsit sok lenne....

Amúgy nem baj szerintem sem,h Bommel elment,ő sem segítene most,nem az ő stílusa volt a Primera,ahogy eddig nem Gudyé sem,sajnos. :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Aprieto

2006.10.23. 12:56:23

Örülök neki, hogy Rijkaard nem aggódik. Én helyette is.
Perrero írta:
van Bommel nem volt olyan jó, és kerestünk rajta 12 milliót
Hát. Asszem ennél az Edmilsonnál, ennél az Iniestánál és Deconál azért jobb... 12 millió meg nem pénz amikor olyan szerződéseket kötnek tévétársaságokkal, ami többezer millió €-ról szól és megengedhetik, hogy az Unicef legyen a mezünkön.
:oops:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.23. 12:47:22

Brian 20 írta:HELLO! elég régen irtam már ide, de most eljött az én idöm. szóval annyit akarok mondani hogy tegnap nagyon jól játszott a csapat. Ronaldinho se volt gyenge egyáltalán. kivéve sylvinhot és gudjonsenht akik miatt elment a meccs. Emersont meg ki kellett volna állítani, furcsa hoagy a pályán volt a Barca még igy is hogy nem igazán ment a játék csodálatos volt sajnos a befejezésel gond volt végig uralták a játékot az eredmény ha nem is de a meccsen remekül helyt álltak idegenben.
Hát örülök,h így látod,de elég nagyot tévedsz :!:
Első félidőre még igaz amit mondasz,de a 2.ra :?: :!: Egyáltalán nem uraltuk végig a meccset,és nem is álltunk helyt :!: Akár idegenben játszottunk a Real ellen,akár nem! Főleg a 2. félidei játékunk szörnyű volt!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt