Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.10.25. 19:58:02

Szerintem nem kell ez, hogy ki lesz a bajnok. Mennyire mondogatta itt pár ember, hogy alázzuk a Madridot meg satöbbi és mi lett... :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.25. 19:54:33

R.M.C.F írta:Mekkora mellémagyarázás ez...mai....tegnapi....nem ugy értettem...őőőő...hagyjuk.

A lényeg:hülyeség volt amit írtál....=beégtél.
Nem mellémagyarázás,csak nem tellett tőled értelmezésre...
Ez van.
A bajnoki cím a Valencia,és a Barca között dől majd el,méghozzá a javunkra.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.25. 08:29:28

LG írta:Ha Barca és a Real csucsformában lenne, és játxanának akkor biztos h az év meccsét látnánk, az eredményt senki nem tudná megjosolni. De a fociban nincs HA, ugyhogy ez baromság. Most mi 1 kicsit hullámvölgybe vagyunk, de én hiszek benne, h nemsokára megint toppon vagyunk. A Realt meg kezdi Capello összerakni, de még sokat kell dolgozniuk, h a Real ujra a régi legyen, de jo uton haladnak, ezt mutatja az El Classico is. Hiába m1 jol a Sevillának, Atleticonak, Valenciának, a bajnokság a 2 nagy között fog eldőlni, de arra a jok ezek a csapatok, h borsot törjenek 1-1 meccsen az orruk alá.
teljesen egyet értek ezzel a hozzá szolással nekemis ez a véleményem hogy akármenyire jók azok a csapatok a bajnokság a real ás a barca közt fog eldölni!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.25. 08:27:41

LG írta:Ha Barca és a Real csucsformában lenne, és játxanának akkor biztos h az év meccsét látnánk, az eredményt senki nem tudná megjosolni. De a fociban nincs HA, ugyhogy ez baromság. Most mi 1 kicsit hullámvölgybe vagyunk, de én hiszek benne, h nemsokára megint toppon vagyunk. A Realt meg kezdi Capello összerakni, de még sokat kell dolgozniuk, h a Real ujra a régi legyen, de jo uton haladnak, ezt mutatja az El Classico is. Hiába m1 jol a Sevillának, Atleticonak, Valenciának, a bajnokság a 2 nagy között fog eldőlni, de arra a jok ezek a csapatok, h borsot törjenek 1-1 meccsen az orruk alá.
ezzel egyet értek, olyan nincs, h mind2 csapat csúcsformában tolja, mert akkor 10-15 pontra elmennének a mezőny előtt!!! ilyen nincs!!! olyan classico-t még nem láttam amikor mind2 csapat topon volt! tavaly a real szerencsétlenkedett, most a barca szenvedett!!! ez van! azért nagy meccs ez, mert nem 0-0, vagy 1-1 a vége. a tavaszi 1-1 elég uncsi is volt... sokkal jobb volt a 3-0 barca siker, vagy a 4-2 real győzelemmel végtődő meccs független néző szemével, mert izgalmas volt! igazi klasszikus!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.10.25. 08:21:46

Ha Barca és a Real csucsformában lenne, és játxanának akkor biztos h az év meccsét látnánk, az eredményt senki nem tudná megjosolni. De a fociban nincs HA, ugyhogy ez baromság. Most mi 1 kicsit hullámvölgybe vagyunk, de én hiszek benne, h nemsokára megint toppon vagyunk. A Realt meg kezdi Capello összerakni, de még sokat kell dolgozniuk, h a Real ujra a régi legyen, de jo uton haladnak, ezt mutatja az El Classico is. Hiába m1 jol a Sevillának, Atleticonak, Valenciának, a bajnokság a 2 nagy között fog eldőlni, de arra a jok ezek a csapatok, h borsot törjenek 1-1 meccsen az orruk alá.
R.M.C.F

2006.10.25. 06:55:14

Mekkora mellémagyarázás ez...mai....tegnapi....nem ugy értettem...őőőő...hagyjuk.

A lényeg:hülyeség volt amit írtál....=beégtél.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.24. 23:21:08

R.M.C.F írta:ez viccnek jó...de komoly HSZ-nek csapnivaló.A "csúcsBarca-Csúcsreal" érdekes összehasonlítás lehetne de az egy külön tétel.Biztos a szép szemünkért nyertünk egy valagnyi címet az elmúlt 10 évben.Na az "csúcs" volt...sajnos volt.De nemsokára ujra ott leszünk...ezt veheted kp-nek.
EREMCÉEF...legalább értelmezd amit írok...A JELEN Barca,és a Jelen Realja közti összecsapásról...ha mindkettő csúcsformában lenne.Nem érted mit írok,mégis frappánsan akarsz válaszolni=beégsz.
ciki.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.24. 22:06:41

azzal egyet értek hogy már nem igen kéne mecsnek lenni a téma!elmult!kész menni kel tovább!és majd szépenn lassan kiderül,ki gondolta jol!és hogy kinnek számitása érzései is stb stb..jönnek be!és mondjuk nem a holnapi kupa mecsekből kel majd megint leszürni valamit..!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.10.24. 21:02:35

Keelhaulnak igaza van!
Már nem tegnap volt a meccs, csillapodhatnának az indulatok, a meccs után én is indulatosan írtam, de ez akkor érthető, ilyenkor már nem egymást kell sértegetni, meg hüyleségeggek bosszantani. A Barca vezeti a bajnokságot, a Real megnyerte az el clasicot, jön fel, a blben ha nem nyerünk jövő szerdán meleg lehet a pite, egyébként hozni kell a meccseket, mindkét oldalon, tavasszal nagyobb tétje lesz, hacsak nem válik szinte érdektelenné a bajnokság.
Nincs katasztrófa a Barcánál se, ezt főleg Rijkaard nyilatkozatából lehet leszűrni, ami teljesen igaz, vissza kel térn ia régi megszokottra, letámadás, ésatöbbi...
R.M.C.F

2006.10.24. 20:57:30

Aki anyázik az nem idevaló..egyetértek.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.10.24. 20:52:16

szerintem ezt a szurkolók közötti nézeteltérést úgy kéne megoldanunk mint angliába. Meccsek előtt vagy után páran találkoztok egy eldugott helyen (barcások - reálosok) és kultúráltan összeveritek egymást.

én már kezdem unni hogy a fórum (a madridistán is) csak abból áll hogy anyázzuk egymást.

Szóval akit nem érdekel a foci vagy így annoníba nagyon veri a nyálát menjen el ha összejön és ott legyen kemény!

(ja ha lesz ilyen azért remélem a mi fiaink nyernek) :lol:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
R.M.C.F

2006.10.24. 20:38:17

Én csak mindig válaszoltam egy Hsz-re.Hátha az a lényege a fórumnak....vagy nemde?
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2006.10.24. 20:32:18

Ki a francot érdekel hogy ki nyert többet? Ennek a szövegelésnek se füle se farka. Annyi hülyeséget hordanak itt össze egy páran, hogy a könnyem kicsordul.
Meg kit érdekel, hogy kinek van több szurkolója? Full hülyeség. Most nyertünk, ez van, a madridiak kussoljanak, mert ez csak egy meccs volt, akármennyire is presztízsharc, a barcások meg most azért ne kezdjenek el pampogni, hogy a madrid mekkora fos, mert azzal saját magukat szorítják egy alacsony korlát alá.

Unom már, hogy pár zsíragy egymásnak esik és hihetetlenül lényegtelen dolgokkal telefloodolja az egyetlen eurobarca topikot, amit olvasok.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.24. 20:31:22

R.M.C.F írta:Így van.Nem kell mellébeszélni,szépíteni.Az elmult 10 évben jobb volt a Real.Az elmult 2 évben jobb volt a Barca.Jelenleg jobb csapat a Barca.A Classicón jobb volt a Real.Ezek tények.

Hogy mi lesz a végére? Meglátjuk.Nagy harc az tuti.
Csak nem bírsz leszállni erről az elmúlt10évbenjobbakvoltunk dologról :?: :roll:

Szólj,h a madridistán legyen olyan topic(ha még nincs, fogalmam sincs :lol: ),h Az Elmúlt 10 év legjobb csapata a Real,és ott fejtegesdd ezeket a dolgokat!

U.i.: Csak úgy mellesleg,100%ra ebben se legyél biztos,de HAGYJUK A TÉMÁT! :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
R.M.C.F

2006.10.24. 20:24:07

Így van.Nem kell mellébeszélni,szépíteni.Az elmult 10 évben jobb volt a Real.Az elmult 2 évben jobb volt a Barca.Jelenleg jobb csapat a Barca.A Classicón jobb volt a Real.Ezek tények.

Hogy mi lesz a végére? Meglátjuk.Nagy harc az tuti.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.24. 20:21:53

mrmonster írta:cruyff: Marqueznek mi köze volt Drogba góljához?
Thuramnak nagyobb a neve (sokak szemében), de egy szálat nem jobb, mint Marquez. Világbajnok, Európabajnok, dehát a franciákkal azért könnyebb nyerni, mint Mexikóval...
Hát csak annyi, hogy nem őt, hanem Puyolt követte le... 3 méteres távolságból. Így Drogba 1 csellel két védőnket küldött ugyanabba az irányba. Ez nem csak megalázó volt, hanem ezen a szinten egyszerűen nevetséges.... Mikor Puyol felvette az embert, neki csak arra kellett VOLNA figyelnie, hogy befelé ne engedje, Puyol simán kiszorította volna. Ha nem, akkor a gól Puyolé. Így viszont az övé.
VISCA EL BARCA!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.24. 20:20:42

R.M.C.F írta:
FCB_gábor írta:
R.M.C.F írta:ez viccnek jó...de komoly HSZ-nek csapnivaló.A "csúcsBarca-Csúcsreal" érdekes összehasonlítás lehetne de az egy külön tétel.Biztos a szép szemünkért nyertünk egy valagnyi címet az elmúlt 10 évben.Na az "csúcs" volt...sajnos volt.De nemsokára ujra ott leszünk...ezt veheted kp-nek.
12-12 kupát nyert a Barca és a real is az elmúlt 10 évben, pedig nekünk is voltak közbe nehéz éveink.
Csak mi "véletlenűl persze" 3 Bl-t is berántottunk....meg 4 PD.

Én meg löttem 4 pálcást a bucsuban kettőt is és mégsem számit annyira.
Hagyjátok már ezt! Jajj én ezt nyertem x éve,te meg csak azt y éve,és z éve majdnem megint...Nevetséges :!: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
R.M.C.F

2006.10.24. 20:13:08

FCB_gábor írta:
R.M.C.F írta:ez viccnek jó...de komoly HSZ-nek csapnivaló.A "csúcsBarca-Csúcsreal" érdekes összehasonlítás lehetne de az egy külön tétel.Biztos a szép szemünkért nyertünk egy valagnyi címet az elmúlt 10 évben.Na az "csúcs" volt...sajnos volt.De nemsokára ujra ott leszünk...ezt veheted kp-nek.
12-12 kupát nyert a Barca és a real is az elmúlt 10 évben, pedig nekünk is voltak közbe nehéz éveink.
Csak mi "véletlenűl persze" 3 Bl-t is berántottunk....meg 4 PD.

Én meg löttem 4 pálcást a bucsuban kettőt is és mégsem számit annyira.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.24. 20:04:27

Az egészséges magabiztosság sehol sem baj, bármelyik fél gyakorolhatja. Így például - egyelőre :) - én sem látom olyan komoran a világot, és hiszek a csapat feltámadásában. Azonban az elmúlt hét vereségei - még akkor is, ha nagycsapatok ellen történtek idegenben, ami azért belefér! - valamilyen szinten mértékletességre kell, hogy intsen itt néhányunkat. Már az én szememet is bántotta néha "a verünk mindenkit", meg a "esélye sincs senkinek"-jellegű hszek megszaporodása augusztus-szeptember folyamán, ami persz a hurráhangulat számlájára is írható, viszont ami eddig nem éppen a Barca-szurkoló sajátjának volt mondható (inkább "odaát" lehetett minden meccs előtt olyanokat olvasni, hogy "0-4 lesz Raul mesterötösével", meg hogy "Robinho majd megeszi őket"). Úgyhogy bizzunk a csapatban, ami továbbra is Európa legjobbjai (Chelsea, Lyon, Milan, Arsenal, Valencia ... neeem, RM-ot még nem írom 8) ... még így se) közé tartozik, de ne nézzük le szombat után ennyire az ellenfelet...

Általános észrevétel volt, nem az előző hsz-ekre reagálva.

Egyszóval csapatba vetett bizalom, hűség, ám mértékletesség is kell egyben. Pedro atyát hallottátok :lol:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.24. 19:59:37

ájjámámmeg hallod ájjámmámeg :D

nem lesz az olyna egyszerű,mert ha jól tudom még mindig az ötödikek vagytok..ottvna a Valencia,az Atletico,a Sevilla,meg mi is..nem lesz egyszerű itt címeket nyerni,sem nektek,sem nekünk! :roll:
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.10.24. 19:59:19

R.M.C.F írta:ez viccnek jó...de komoly HSZ-nek csapnivaló.A "csúcsBarca-Csúcsreal" érdekes összehasonlítás lehetne de az egy külön tétel.Biztos a szép szemünkért nyertünk egy valagnyi címet az elmúlt 10 évben.Na az "csúcs" volt...sajnos volt.De nemsokára ujra ott leszünk...ezt veheted kp-nek.
12-12 kupát nyert a Barca és a real is az elmúlt 10 évben, pedig nekünk is voltak közbe nehéz éveink.
Kép
R.M.C.F

2006.10.24. 19:45:29

Rivaldo11 írta:
R.M.C.F írta:Nem lett a Barca lesöpörve,ez nem igaz.De pár nagyarcú szurkolója lelett.

Nagyon jó csapat a Barca,de fejlődni már tovább nem tud és nincs is mit.Mi viszont fejlődünk folyamatosan,egyre jobbak leszünk és sztem tavasszal már leszünk olyan jók mint ti,hanem jobbak.
jól jegyezd meg ecsém:Ti ezzel a kerettel soha az életben nem éritek el a csúcsBarca szintjét.Nektek ez a maximum,és nem fogtok beleszólni a bajnoki címbe.A focit-rossz formában is-mi játszottuk.Ha győztök,csak azért van,mert a arca aznapi játéka ezt engedi.Minden tőlünk függ,mert ha a csapat belerázódik,esélyetek sincs.Diarrákkal,Reyesekkel,Emersonokkal ne várj többet.
ez viccnek jó...de komoly HSZ-nek csapnivaló.A "csúcsBarca-Csúcsreal" érdekes összehasonlítás lehetne de az egy külön tétel.Biztos a szép szemünkért nyertünk egy valagnyi címet az elmúlt 10 évben.Na az "csúcs" volt...sajnos volt.De nemsokára ujra ott leszünk...ezt veheted kp-nek.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.24. 19:39:27

Ha a csúcs Barca játszik a csúcsformát futó Real ellen,akkor a különbség 2 ide. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.24. 19:38:15

R.M.C.F írta:Nem lett a Barca lesöpörve,ez nem igaz.De pár nagyarcú szurkolója lelett.

Nagyon jó csapat a Barca,de fejlődni már tovább nem tud és nincs is mit.Mi viszont fejlődünk folyamatosan,egyre jobbak leszünk és sztem tavasszal már leszünk olyan jók mint ti,hanem jobbak.
jól jegyezd meg ecsém:Ti ezzel a kerettel soha az életben nem éritek el a csúcsBarca szintjét.Nektek ez a maximum,és nem fogtok beleszólni a bajnoki címbe.A focit-rossz formában is-mi játszottuk.Ha győztök,csak azért van,mert a arca aznapi játéka ezt engedi.Minden tőlünk függ,mert ha a csapat belerázódik,esélyetek sincs.Diarrákkal,Reyesekkel,Emersonokkal ne várj többet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.24. 18:59:22

ha nem javul fel pár ember téleg nem lesz jobb!de azt énnis ugy érzem hogy mi tudunk még ennél sokkal jobbak lenni!de a barca is ezis tény..!
Lezárt