Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Real Madrid C.F.
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006.08.22. 14:10:33

2006.11.13. 20:49:33

Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el.


Felesleges ilyenekkel jönnöd. Ha a Barca lő egy gólt te úgyis találsz vmit, ami miatt nem szabályos szted. Mert te egy ilyen kötöszködős alak vagy!!!!
Mért nem állt lesen? Különben meg ez az én véleményem. Ti is mikor a real lő egy vitatható golt, akkor egyből azt mondjátok hogy nem volt szabályos.
Nem vagyok különben kötözködős, de az les volt. A szabadrúgást megadta a játékvezető... amit szépen be is lőtt Ronaldinho.
Azért sztem nem jáccott jol a barca(már egy ideje nem is játszik jol), de ezis az én véleményem...
Avatar
Zidane 14
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.04.01. 11:22:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.13. 20:32:53

Amugy meg ne fogjatok már mindent a mákra meg a birora baxki, baromság.
LG egyetértek, de nem mi kezdtük el ezt hanem Los Banditos ezzel a h.sz-el! ha ő nem ír ilyet nem lett volna semmilyen vita:
Néhány megállapítás a meccsről:

1.A játékvezető nagyon gyenge,egyértelműen a Reálnak fúj.
2.Az Osasuna egy hatalmas hentes csapat
3. A Real meg nagyon gyenge így sokra nem mennek a jövőben.
Kép
Kép
Kép
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.13. 19:40:35

Ordog írta:Ne is próbáld megérteni... fogadd meg a jótanácsomat:)) sergi vmilyen más nyelven beszél, mint mi, nem tudom milyenen, de MÁS!!
kedves ördög te pedig futtbal nyelvét nem beszéled!egy a külöbség ez én hibám fejleszthető a tied örökös! :lol:

PIRAMISOK!

E. (Amúgy valóban figyelhetnél sokkal jobban a helyesírásra, Kedves Sergi... Olvashatatlan az egész, s nem először...)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.13. 19:22:57

El Payaso írta:
Real Madrid C.F. írta:Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el.
Felesleges ilyenekkel jönnöd. Ha a Barca lő egy gólt te úgyis találsz vmit, ami miatt nem szabályos szted. Mert te egy ilyen kötöszködős alak vagy!!!!
Ha pl Ronaldinho vagy bárki más 4 védő mellett menne el és lőne egy gólt az is szabálytalanság nálad :roll:
Inkább foglalkozz a Real sorsolásával. Kiváncsi vagyok hány pontot fogtok elérni a következő 3-4 fordulóban :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.13. 19:21:06

El Payaso írta:
Real Madrid C.F. írta:Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el.
Felesleges ilyenekkel jönnöd. Ha a Barca lő egy gólt te úgyis találsz vmit, ami miatt nem szabályos szted. Mert te egy ilyen kötöszködős alak vagy!!!!
Hát elég bosszantó,az tény!

Úgy látszik egyesek szerint,csak úgy tud nyerni a BARCA,ha a bírók vakok,és mi sosem érdemlünk győzelmet... kicsit nevetséges :lol:

Amúgy,h lásdd nemvok elfogult,szerintem nem kell okokat keresni a ti győzelmetek ellen sem... 4-1 az 4-1 nem a szerencsén múlótt :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.13. 19:07:18

Real Madrid C.F. írta:Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el.
Felesleges ilyenekkel jönnöd. Ha a Barca lő egy gólt te úgyis találsz vmit, ami miatt nem szabályos szted. Mert te egy ilyen kötöszködős alak vagy!!!!
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.13. 19:00:25

mademan írta:
sergi1989 írta:medmen a igazad van!csab abban nem sztm hogy nem csak őő elfogult is tegnap pl oár értelmes személy :azt mondja nekünk fujt a biróó...majd hozzá teszi hogy egy nemis tudom de rugdosódó csapat az osasuna...ez egyik kicsit oltja másikat...
hát én ezt most nem teljesen értem???
mi az az oár?

lehet hogy igazad van csak még nem tudtam kódolni! :lol:
Ne is próbáld megérteni... fogadd meg a jótanácsomat:)) sergi vmilyen más nyelven beszél, mint mi, nem tudom milyenen, de MÁS!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.11.13. 18:42:45

Real Madrid C.F. írta:Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el.

jóhogy nem vette észre se a bíró se a partjelző hogy les,mivel ők is csak tátották a szájukat a szabadrúgás miatt :lol: :lol: :wink: :wink:

de tény hogy les volt
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Real Madrid C.F.
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006.08.22. 14:10:33

2006.11.13. 18:26:20

Ha nem irkálnátok olyan hsz-eket ami lekicsinyiti a realt, akkor énse írnák olyanokat amiket írtam. És aki linkel ne csak azt linkelje amit én irtam, hanem azt is amire irtam... Tegnap [auto_cenzúra] játékkal is győztetek, ugy hogy kaptatok egy lesgolt, és egy olyan szabadrugás golt, ami nem is volt az, mert a védő a labdát találta el. Akik meg jelzőket irnak rám azokra énis tudnák irogatni válaszokat, de felesleges.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.13. 17:07:57

Real madrid cf :arrow: Te 1 kretén vagy. Bár azt se tudod mit jelent..
Amugy meg ne fogjatok már mindent a mákra meg a birora baxki, baromság.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.13. 16:55:31

sergi1989 írta:medmen a igazad van!csab abban nem sztm hogy nem csak őő elfogult is tegnap pl oár értelmes személy :azt mondja nekünk fujt a biróó...majd hozzá teszi hogy egy nemis tudom de rugdosódó csapat az osasuna...ez egyik kicsit oltja másikat...
hát én ezt most nem teljesen értem???
mi az az oár?

lehet hogy igazad van csak még nem tudtam kódolni! :lol:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.13. 16:52:21

medmen a igazad van!csab abban nem sztm hogy nem csak őő elfogult is tegnap pl oár értelmes személy :azt mondja nekünk fujt a biróó...majd hozzá teszi hogy egy nemis tudom de rugdosódó csapat az osasuna...ez egyik kicsit oltja másikat...
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.13. 16:45:46

Real Madrid C.F. írta: Ha ti vezetnétek 3 gólal, akkor nem vennétek vissza a tempóbol? Ha a real játéka gyenge mér kapott ki a a barca 2-0ra tőlük?? :lol: :lol:
Sok elvakult! Majd megnézem hogy kaptok ki a zaragoza ellen.
Bl-be meg hogy estek ki! Az ilyen szurkolokat jobban utálom mint magáb a barcát! A második félidőben visszavettünk, de még igyis lőttünk egy golt, és a zaragoza szinte csak passzolgatott, meg egy-ketőt rúgott kapura.
És a játékvezetőket ti fizetitek. Az előző meccsen is, és azelőtt is! Ha [auto_cenzúra] a barca jön a 11-es. Ez kötüdott tény lassan. Ma is kaptok sztem.
Hajrá ZARAGOZA!!!
HALA MADRID :twisted: :twisted:
haver te egy f*sz vagy...
de most komolyan.
próbáltam kerülni az ilyen megnyilvánulásokat amiket most írok de ez már felháborító. Mért nem a madridistán fejted ki az elfogult nézeteidet az elvbarátaidnak???
most mért kell itt viszályt szítani!! már korábban is írtam hogy ha mindenáron kötekedni akartok akkor beszéljetek le egy időpontot és ott személyesen intézzétek el egymás között a dolgot.

itt természetesen elítélem a madridistán tevékenykedő barca szurkolókat is!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.13. 16:38:51

Zidane 14 írta:Nem hiszen el mekkora mákotok volt tegnap... De ilyen a foci...
De azért a celta alátok vágott!
Gólokban tényleg úgy látszik hogy alánkvágtak, de ha megnézted volna a meccset, akkor észrevehetted volna hogy kihagytunk egy zsáknyi gólhelyzetet, a celta meg csak a jó kontráinak meg a mákjainak köszönhette a győzelmet. :wink:
Itt mindenki mákos, de ti nem vagytok azok? :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Zidane 14
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.04.01. 11:22:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.13. 16:22:23

Nem hiszen el mekkora mákotok volt tegnap... De ilyen a foci...
De azért a celta alátok vágott!
Gólokban tényleg úgy látszik hogy alánkvágtak, de ha megnézted volna a meccset, akkor észrevehetted volna hogy kihagytunk egy zsáknyi gólhelyzetet, a celta meg csak a jó kontráinak meg a mákjainak köszönhette a győzelmet. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2006.11.13. 09:50:52

Pedro írta:
Real Madrid C.F. írta: Ha ti vezetnétek 3 gólal, akkor nem vennétek vissza a tempóbol? Ha a real játéka gyenge mér kapott ki a a barca 2-0ra tőlük?? :lol: :lol:
Sok elvakult! Majd megnézem hogy kaptok ki a zaragoza ellen.
Bl-be meg hogy estek ki! Az ilyen szurkolokat jobban utálom mint magáb a barcát! A második félidőben visszavettünk, de még igyis lőttünk egy golt, és a zaragoza szinte csak passzolgatott, meg egy-ketőt rúgott kapura.
És a játékvezetőket ti fizetitek. Az előző meccsen is, és azelőtt is! Ha [auto_cenzúra] a barca jön a 11-es. Ez kötüdott tény lassan. Ma is kaptok sztem.
Hajrá ZARAGOZA!!!
HALA MADRID :twisted: :twisted:
Nem jött be a számitásod te ki reklám madridista! Én a helyedben nem lennék olyan büszke a kis csapatomra! Nagyon nehéz lehetett megverni a kiesés szélén álló osasunát!HÚÚÚHAAA De azért a celta alátok vágott! Csak igy tovább
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
real_funghi

2006.11.13. 07:38:52

Az első kettő igen, a második kettő nem.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.12. 23:33:33

Azért a Nistelroy 4et vágott, hát azt a ku...! :shock: :shock: Fene se gondolta volna, hogy 30 évesen így fog menni neki spanyolhonban. Bevallom, nyáron az ő leigazolásától tartotam a legkevésbé... Pápá, Ronnie!

Realosok: Szép gólok voltak, vagy olyan "nisztelrojosak?" :) (Tényleg, látta már valaki azt a fickót 16oson kívülről gólt vágni?)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.12. 23:20:31

Real Madrid C.F. írta: Ha ti vezetnétek 3 gólal, akkor nem vennétek vissza a tempóbol? Ha a real játéka gyenge mér kapott ki a a barca 2-0ra tőlük?? :lol: :lol:
Sok elvakult! Majd megnézem hogy kaptok ki a zaragoza ellen.
Bl-be meg hogy estek ki! Az ilyen szurkolokat jobban utálom mint magáb a barcát! A második félidőben visszavettünk, de még igyis lőttünk egy golt, és a zaragoza szinte csak passzolgatott, meg egy-ketőt rúgott kapura.
És a játékvezetőket ti fizetitek. Az előző meccsen is, és azelőtt is! Ha [auto_cenzúra] a barca jön a 11-es. Ez kötüdott tény lassan. Ma is kaptok sztem.
Hajrá ZARAGOZA!!!
HALA MADRID :twisted: :twisted:
Barátom, figyeld magad azért. És vedd be a pirulákat. "Sok elvakult" :lol: :lol: :lol: Hogy van az a bagollyal, meg a verébbel? 8) Inkább csajozzál be, ott levezetheted ezt a tengernyi feszültséget, és normálatlan fröcsögést... bár a 2. nem hiszem.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.12. 23:09:16

Real Madrid C.F. írta:
Idézet:
Néhány megállapítás a meccsről:

1.A játékvezető nagyon gyenge,egyértelműen a Reálnak fúj.
2.Az Osasuna egy hatalmas hentes csapat
3. A Real meg nagyon gyenge így sokra nem mennek a jövőben.


Ez csak a te megállapításaid, ami nem egészen igaz Wink


Persze, hogy nem igaz, hiszen mi vesszük a birokat, Guti egy Isten amiért sárgákat kapnak róla a pamplonaiak. az első félidőben jó volt a margit, de a másodikban...
Majd megnézem hogy kaptok ki a zaragoza ellen.
Bl-be meg hogy estek ki!
Hajrá ZARAGOZA!!!
Hát ez nem jött össze :wink: A BL-ből meg tuti nem esünk ki :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.12. 23:05:37

Real Madrid C.F. írta: Ha ti vezetnétek 3 gólal, akkor nem vennétek vissza a tempóbol? Ha a real játéka gyenge mér kapott ki a a barca 2-0ra tőlük?? :lol: :lol:
Sok elvakult! Majd megnézem hogy kaptok ki a zaragoza ellen.
Bl-be meg hogy estek ki! Az ilyen szurkolokat jobban utálom mint magáb a barcát! A második félidőben visszavettünk, de még igyis lőttünk egy golt, és a zaragoza szinte csak passzolgatott, meg egy-ketőt rúgott kapura.
És a játékvezetőket ti fizetitek. Az előző meccsen is, és azelőtt is! Ha [auto_cenzúra] a barca jön a 11-es. Ez kötüdott tény lassan. Ma is kaptok sztem.
Hajrá ZARAGOZA!!!
HALA MADRID :twisted: :twisted:
Te egy idióta vagy.Ez tény. :roll: :cry:

Mi meg jobban utálunk téged,mint a madridot.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2006.11.12. 23:11:38-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
R.M.C.F

2006.11.12. 22:38:31

más...mennyi non eu-s van a real-ban, hogy tucatjával igazolnak a tengeren túlról?
Egyel kevesebb mint nálatok.Egy szabad hely van.Ha jön a 3 kisgyerek akkor az egyik nem játszhat,mivel egynek van papirja kettőnek nincs.
Na a Zara elkezdte a gólgyártást! Wink


Ja mint ellenetek tavaly? Wink mennyi lett?
6:1...aztán a visszavágón láthattál utánna egy igazi Realt is. Mennyi is lett? szerencsétlenek voltunk hogy nem tudtunk továbbjutni.Futbaltörténelmi visszavágó volt...neked is tetszett volna.

A meccsről: tetszett a játék.Ritkán mondom ezt ránk manapság.Küzdelmes meccs volt.Jobbak voltunk,megérdemeltük.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.11.12. 21:48:30

Zidane 14 írta::lol: Najó ne oltogassuk egymást! :lol:
Na ja :) menj fejelj le pár madridistát Zizou (befejeztem :wink: )
Avatar
Zidane 14
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.04.01. 11:22:10
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.12. 21:46:22

:lol: Najó ne oltogassuk egymást! :lol:
Kép
Kép
Kép
Lezárt